Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Nimeta see mäng märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2007 23:29:00 [MUU] Nimeta see mäng vasta tsitaadiga

Name that game!
Reeglid on samad mängufoorumi teema omaga. Lubatud on vaid postitada, kui on postis sisaldatud ka arvatava mängu oletatav nimi. Eelneva pildi ära arvaja peab postitama uue pildi nelja tunni jooksul peale vastuse õigsuse kinnitamist, või loovutama oma õiguse uut pilti panna. Kuid lisaks mängule peab nimetama ka konsooli, millel mäng on.

Laske siis mina alustan!



viimati muutis EvilKatarn 07.04.2007 10:57:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 00:04:09 vasta tsitaadiga

pacman
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 07.04.2007 00:11:15 vasta tsitaadiga

Pacman / Atari 2600
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 09:07:53 vasta tsitaadiga

zeppelin, 100% õige.. viska uus
See mäng on tunnustatud ka üheks aegade halvimaks mänguks icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 07.04.2007 16:43:15 vasta tsitaadiga



See roheline kandiline elukas on muideks koomiksikangelane.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kotkas_pc
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2006




sõnum 07.04.2007 20:11:26 vasta tsitaadiga

Äkki Hulk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 20:28:24 vasta tsitaadiga

The Incredible Hulk/ Atari 2600 ?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 07.04.2007 21:03:40 vasta tsitaadiga

Ei ole Hulk
Koomiksikangelane meenutab seda tädikest: http://kultuur.edu.ee/~meelism/foto.jpg
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 21:04:41 vasta tsitaadiga

Popeye icon_question.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 07.04.2007 21:05:39 vasta tsitaadiga

Popeye tõepoolest. Ehk saab konsooli ka?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 21:21:23 vasta tsitaadiga

Hmm järsku arcade masina peal või odyssey peal, igast famicomi ja atari ja asjade peal peaks ilusam olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 21:54:00 vasta tsitaadiga

Intellivision? Magnavox? Colecovision? Vectrex?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 07.04.2007 23:21:59 vasta tsitaadiga

Popeye / Magnavox Odyssey2 on siis õige vastus. Auron võiks järgmise pildi panna.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 11:02:15 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 11:30:50 vasta tsitaadiga

Metal Gear / NES
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 08.04.2007 12:55:49 vasta tsitaadiga

Mitte NES vaid MSX. UI on teistsugune, ekraani mõõtmetest rääkimata.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 14:44:52 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, pane uus siis! icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 08.04.2007 22:39:53 vasta tsitaadiga


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 08.04.2007 22:48:57 vasta tsitaadiga

Clash at Demonhead / NES
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 09.04.2007 00:15:54 vasta tsitaadiga

Jah, pane järgmine.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 09.04.2007 12:08:48 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Jah, pane järgmine.

Las keegi teine paneb, ei ole aega otsida hetkel.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 12:45:40 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 09.04.2007 15:54:06 vasta tsitaadiga

Vandal Hearts / PSX

Pole pilte käepärast.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glaurung
HV vaatleja
glaurung

liitunud: 04.06.2004




sõnum 12.04.2007 13:35:25 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 13.04.2007 22:38:46 vasta tsitaadiga

... pole õrna aimugi. 3DO'le vaatamata on mu teadmised sellistest mängudest e-v nullid.

Mõnda vihjet? Peale platvormi siis.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matux
HV kasutaja
matux

liitunud: 07.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2007 17:08:02 vasta tsitaadiga

glaurung kirjutas:


Äkki Sewer Shark?

"A movie you can play?! Must be too good to be true... Unfortunately, it was." -Gametrailers
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2007 07:21:59 vasta tsitaadiga

Üldiselt kui ei olda suutelised oma pandud pildile vihjeid andmas käia või teemas püsida siis võiks ka mitte mingeid X pilte toppida icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glaurung
HV vaatleja
glaurung

liitunud: 04.06.2004




sõnum 16.04.2007 11:03:53 vasta tsitaadiga



Vihjeid: pilt on pärit mängust, mis ilmus PS1 peal. Mängu žanriks on FPS.

Mängu päevakajalisuseks on fakt, et mängu arendajad üllitasid hiljuti ühe märkimisväärselt eduka uue FPSi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matux
HV kasutaja
matux

liitunud: 07.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2007 22:41:27 vasta tsitaadiga

See jääb vist arvamatta...
Äkki lisaksid mõne teise?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 16.04.2007 23:00:33 vasta tsitaadiga

Disruptor Insomniac'ilt? Platvormiks siis PSX, nagu öeldud.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glaurung
HV vaatleja
glaurung

liitunud: 04.06.2004




sõnum 17.04.2007 10:05:46 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Disruptor Insomniac'ilt? Platvormiks siis PSX, nagu öeldud.


Võitja olemas. Õige vastus, see tähendab. Pane nüüd mingi anaalne Bemani pilt vms.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 17.04.2007 10:42:32 vasta tsitaadiga


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 10:52:45 vasta tsitaadiga

Illusion of gaia? icon_razz.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 17.04.2007 10:58:54 vasta tsitaadiga

Jeah. Ma ei oska neid pilte valida. Nad on kas ilmselged või liiga obskuursed.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 06:47:26 vasta tsitaadiga

Midagi ästi lihtsat kuna kiire:

http://www.hot.ee/shen/böö.jpg
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 18.04.2007 06:53:38 vasta tsitaadiga

Bahamut Lagoon / SNES äkki?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 06:55:16 vasta tsitaadiga

Jap icon_biggrin.gif Pane uus.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 18.04.2007 06:58:48 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Jap icon_biggrin.gif Pane uus.

Ei ole aega otsida, ehk paned ise.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 18.04.2007 11:08:00 vasta tsitaadiga


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 18.04.2007 13:58:41 vasta tsitaadiga

Samurai Shodown 2 / Neo-Geo
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 18.04.2007 14:43:58 vasta tsitaadiga

Sul on parajalt street cred'i nüüd.



Panen veel ühe, niisama:



Kuna siin niikuinii eriti palju ei postitata, siis võiksid teised ka lisada pilte millal tahes. Ka siis, kui mõni ära arvamata on.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 15:19:13 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, Alex Kidd? Sega Mega Drive? Ei ole absoluutselt kindel... icon_redface.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 18.04.2007 15:26:16 vasta tsitaadiga

esimene on ehk
Wonderboy III: The Monster's Lair / Sega Master System
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 18.04.2007 15:42:55 vasta tsitaadiga

zeppelin, vale konsool, muidu õige icon_smile.gif
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.04.2007 00:18:59 vasta tsitaadiga

ot:
peaks sarnase äratundmis teema ka mängumuusika kohta tegema
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.04.2007 02:06:03 vasta tsitaadiga

Lase käia.

Muideks, see teine mäng mida veel ära arvatud pole: pildil kujutatu kattub nimega. Pnage seal olevad objektid ja nähtused ingliskeelde ja ehk nuputate välja.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 21.04.2007 02:16:16 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Muideks, see teine mäng mida veel ära arvatud pole: pildil kujutatu kattub nimega. Pnage seal olevad objektid ja nähtused ingliskeelde ja ehk nuputate välja.


Sunset Riders / Mega Drive või SNES
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.04.2007 10:20:21 vasta tsitaadiga

Arcade-versioon küll, aga OK :)
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 15:29:40 vasta tsitaadiga


Vihje:
"You got blue ones, green ones, yellow and all.
Gotta get 'em ***** *****!"
Ja kes viimati Gametraileris on vaadanud videosid, teavad kindlasti...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Primary
Aeg maha 60
Primary

liitunud: 01.09.2006




sõnum 13.05.2007 18:16:09 vasta tsitaadiga

Nintendo Wii / WiiPlay`?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 24 :: 4 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Nimeta see mäng mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.