Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Clickclickclick.com on tagasi! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 19:51:41 vasta tsitaadiga

Keegi rääkige, kuidas te skriptite, et samal ajal arvutis olete? :S
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 20:11:41 vasta tsitaadiga

Andke täpsed juhised kuidas Soomest Eesti eest clickida PS!
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 20:16:27 vasta tsitaadiga

proxyga ei saa?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 02.04.2007 20:23:35 vasta tsitaadiga

Pms ise lasen ka enda coord clickeriga kui arvutis pole, aga meil on ikka jscript clickerit vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 20:47:32 vasta tsitaadiga

Ohoh! 150k veel ja Eesti esimene! icon_eek.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 20:57:37 vasta tsitaadiga

Tore et tagasi, igavlesin hetk tagasi, nüüd vähemalt tegevust icon_biggrin.gif
"Vaim"Mousega suht hea teha icon_smile.gif
--
Krt soomlased juba 160,000 ees
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 02.04.2007 21:01:58 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Kui keegi viitsib, siis võiks minu ülesande scriptide jagamisel üle võtta.. icon_rolleyes.gif
Ma võin jagada kui on mida jagada icon_biggrin.gif

//nvm, tal oli see vana katkine script.


viimati muutis Goldec 02.04.2007 21:23:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 21:22:43 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Kui keegi viitsib, siis võiks minu ülesande scriptide jagamisel üle võtta.. icon_rolleyes.gif
Ma võin jagada kui on mida jagada icon_biggrin.gif


Ootan, kui midagi tuleb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 21:23:13 vasta tsitaadiga

soomalsed on nobedate näppudega või on neil mõni töötav script
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 21:34:05 vasta tsitaadiga

Neil on rohkem rahvast klikkimas icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 02.04.2007 22:19:29 vasta tsitaadiga

topelt klikid icon_razz.gif kasutage rasvaahvi mozillaga ja mõni muu brauser kõrvale ... mõlemad lahti ekraanile yhte klikid teine jookseb ja lisad add

iga 200-300 tagant mozillas clikka

30000 täna icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 02.04.2007 23:13:06 vasta tsitaadiga

lahe, maraton jälle lahti..
tuleb jälle noliferi kohustusi täitma hakata vist icon_sad.gif

-EDIT-

beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driftbaby
HV vaatleja
driftbaby

liitunud: 04.03.2006




sõnum 02.04.2007 23:17:11 vasta tsitaadiga

Saatke mulle ka script icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 23:17:58 vasta tsitaadiga

1. Estonia thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 23:18:14 vasta tsitaadiga

On siis mõni töötav script juba väljas ka?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 02.04.2007 23:23:16 vasta tsitaadiga

mulle kah scripti kui keegi miskit välja mõtleb
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 23:26:21 vasta tsitaadiga

1 200 000 koos icon_wink.gif

KEEP IT GOING beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 23:29:17 vasta tsitaadiga

Misasja. eelmine lax tehti 30-40 tuhat klikki minutis ja nüüd oleme juba näkase miljoniga esimesed? see pole yldse fun ju
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 23:37:47 vasta tsitaadiga

oleks vana seis siis me juhiks 9mil teise koha eest icon_biggrin.gif, olid ajad olid ajad icon_lol.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 02.04.2007 23:43:13 vasta tsitaadiga

huvitav kus on jäänd meie osavad scriptijad?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 23:46:59 vasta tsitaadiga

rootslased lasevad hullu auruga eest ära thumbs_down.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 02.04.2007 23:50:12 vasta tsitaadiga

aww shit.... not this bullshit again... icon_cry.gif
Nüüd jääb vaid loota, et afaf ja teised tegelased ei kutsu enam skriptiga klikkima... kui ma klikkisin, siis naturaalselt. Aga kel meeldib, laske aga edasi
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 02.04.2007 23:55:00 vasta tsitaadiga

Tegin paar tuhande ringi.. Vaatab kui aega on siis piinan veel natuke oma hiirt icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 00:00:55 vasta tsitaadiga

sommid sõidavad ka meist kohe üle thumbs_down.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 03.04.2007 00:07:32 vasta tsitaadiga

Heh juba üle aga ma ka klikkimas icon_biggrin.gif teeme ööga üle..
Saaks mingi proge tööle..
Soomlaste tempo on väga karm..
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 03.04.2007 00:10:42 vasta tsitaadiga

njah scriptile vaja üks täht juurde panna siis kuidagi 1 tabiga töötab, kui aga rohtkem tööle panna selle küpsisekoogiga siis ei tööta, sinna oleks mingi refresh vaja sisse pookida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 03.04.2007 00:13:24 vasta tsitaadiga

keegi saadaks selle yhe tähe muutmisega.
refreshi teema sai ja ka ju lahedatud kord kellelgi
Isegi ma sain yhe refreshi teemaga valmis icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 03.04.2007 00:14:51 vasta tsitaadiga

Tehke valmis teeks siis ka mõned klikid..
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 03.04.2007 00:41:00 vasta tsitaadiga

Mingi kuidagiviisi töötav asi on mul, kuigi ma pole 100% kindel et ta ikka töötab.

Lood on nii kugel et asi vist töötab, a kindel pole kas lisab kah, vahepeal viskab millegipärast riikide edetabelisse ja sel juhul antud tabist enam abi pole.

Vanas scriptis tuleb muuta "javascript:sck(false);"; -----> "javascript:sclk(false);"; ja peaks töötama. Küpsisekoogiga kasutades tuleb ise aega võtta ja välja arvestada millal on klikid tehtud ning ära saadetud. See aeg + ca 10 sek tuleks panna firefoxi autorefreshi. Nii mul vähemalt töötab hetkel.

Oma olematute scriptimise oskustega midagi paremat ma välja mõelda ei suutnud.


viimati muutis Cloner 03.04.2007 01:10:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 03.04.2007 01:10:04 vasta tsitaadiga

Oki võid mulle panna koos selgitus lisaga.
Soome pani esimesele kohale..
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 02:00:31 vasta tsitaadiga

Vihjemäng...

div "ckdv1" sees on ports nuppe, mis tuleks läbi clickida, et saada kokku kontrollstring s.
ja selle divi id muutub ka natuke.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 03.04.2007 07:46:48 vasta tsitaadiga

kas eelmise kuu võit pani loorberitele puhkama? või lihtsalt ei viitsi enam klikkida? icon_razz.gif
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 07:52:39 vasta tsitaadiga

Laseks arvuti klikkima kui oleks midagi millega hiirt ei lõhu icon_biggrin.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 03.04.2007 09:00:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi teaks öelda kuidas lisada õliahvile scripti weebi kaudu.
praegu javascripti peale surfates näitab FF lihtsalt selle sisu, mitte ei lase installida seda.
Probleem selles, et õliahvis valides lisa user script, ei teki mingit dialoogi mille kaudu otse arvutist midagi lisada.
See tekkis peale seda, kui üritasin korra arvatavasti vigast skripti lisada.

-edit-
ok, weebikaudu sain nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 16:18:56 vasta tsitaadiga

mis seis on?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 03.04.2007 18:02:24 vasta tsitaadiga

Niiet siis pole praegu töötavat scripti?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.04.2007 18:03:03 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt mitte. icon_rolleyes.gif
Kui kunagi saame, siis andke teada.. Või kui keegi viitsib, siis võiks ise näppida..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 03.04.2007 18:22:05 vasta tsitaadiga

Miks mul on tunne, et siin ei näe seda teemat sama paljud inimesed kui naljakate juhtumiste all..
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 19:06:29 vasta tsitaadiga

alpha ver. sai valmis, aga testida ei jõudnud. 503 istub ees icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kala912
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 03.04.2007 19:10:48 vasta tsitaadiga

Kui keegi töötava scripti saab siis saatke mulle ka thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 19:19:43 vasta tsitaadiga

mulle kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 03.04.2007 19:21:25 vasta tsitaadiga

Teeme USALE täna ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 03.04.2007 19:27:45 vasta tsitaadiga

100k. siis minu poolt,muidugi suurema osa tegi siiski "vaim" icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.04.2007 19:29:49 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on uus alpha versioon valmis... Oleks nüüd kiiresti inimest vaja, kellele saaksin edasi jagada lingi koos õpetusega.. Ja tema garanteeriks, et jagab kõikidele soovijatele edasi seda..

Võtke ühendust MSN'is.. marduuhin@hot.ee

Goldec, on eemal hetkel. icon_sad.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 19:30:24 vasta tsitaadiga

Millega te klõpsite? mul Klick0r ei tööta.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 03.04.2007 19:43:07 Alpha Script vasta tsitaadiga

Alpha Scripti õpetuse saab minu käest
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 03.04.2007 19:44:34 vasta tsitaadiga

ridariass kirjutas:
GhostMouse -iga töötab kenasti icon_smile.gif
http://ghostmouse.en.softonic.com/download
Jah proovisin töötab ! thx icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.04.2007 19:45:07 Re: Alpha Script vasta tsitaadiga

aivoonu kirjutas:
Alpha Scripti õpetuse saab minu käest

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 03.04.2007 19:47:35 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
ridariass kirjutas:
GhostMouse -iga töötab kenasti icon_smile.gif
http://ghostmouse.en.softonic.com/download
mina küll enda masinasse ei saanud seda, tõrje tegi kurja nägu sellele icon_rolleyes.gif.
Mis tõrje sul on ? ESET NOD32 vaikib ! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.04.2007 19:57:14 vasta tsitaadiga

ise ka 10tabiga aitan. tundub et see alpha töötab
edit: siia teemasse siis kõik peaksid ka kirjutama scriptis esinevad bugid
edit2: endal on päris mitu korda jäänud clickamine 1 peale pidama või täitsa 0 seisnud kaua aega. aidanud on refresh

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Clickclickclick.com on tagasi! mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.