Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lexar555
HV vaatleja
lexar555

liitunud: 15.04.2005




sõnum 12.03.2007 22:22:21 vasta tsitaadiga

4182.9 Kbit/sec Näitab Ruuter.ee test.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 12.03.2007 23:45:14 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:06:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2007 00:48:01 vasta tsitaadiga

Ruuter.ee ja Center.ee on IMO suht subjektiivsed, sest seal on see testifail väga väike.





Elionis on 10MB fail ja seal see tulemus kõigub vähem kui teistes.. center-is ja ruuter-is sain igasuguseid tulemusi 15-40Mbiti vahel, 20 oli suht keskmine tulemus. Hetkel suht tipptund kah, hommiku poole tuleb sinna 35-40Mbit kanti kiirus.

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 13.03.2007 19:58:39 vasta tsitaadiga

Ikka kõva megane icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 14.03.2007 16:44:48 vasta tsitaadiga

24 Mbit....reaalselt tuleb torust maksimaalselt 2,3-2,4 MB sekis. icon_razz.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2007 16:57:15 vasta tsitaadiga

tööl on 1.9-2.3mbit sekundis kodus peaks samasse vahemikku jääma.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reneSharp
HV kasutaja
reneSharp

liitunud: 13.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2007 21:24:41 vasta tsitaadiga

tööl elioni testi järgi 56-76Mb/s
kodus 0.5Mb/s icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 02:39:10 vasta tsitaadiga


_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 02:54:24 vasta tsitaadiga

12 mbit/s Elioni DigiTV.Reaalselt kuskil 800 KB/s hea servu korral icon_wink.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846


viimati muutis Tomorrow 25.03.2007 02:59:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 25.03.2007 02:56:19 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 1.441 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

4835654.3 bit/sec
4722.3 Kbit/sec
4.6 Mbit/sec
590.3 KB/sec

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 02:59:42 vasta tsitaadiga

OCUser, krt ma algul vaatasin et vabsee kiirus mõnel, siis märkasin et kb/s hoopis, mitte KB/s.

Endal siis ka momendil üks teine neti pakett kasutada hetkel.
Pole vist raske arvata, milline.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hybrid
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 25.03.2007 03:03:19 vasta tsitaadiga

http://vision.pri.ee/ruuter.png
Kui tipptund ei ole, siis Majanet tekitab kena 40mbit/s ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:09:00 vasta tsitaadiga

Normull nüüd näitab et digi TV'ga on 5 MB. Ja digi tv pole taga.. SIGH. Pikemat aega juba nette aeglane ei tea mis toimub icon_cry.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allsight
HV vaatleja
allsight

liitunud: 28.08.2004




sõnum 25.03.2007 11:48:29 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 12:35:24 vasta tsitaadiga

4Mbit/s up kuluks endalegi ära icon_neutral.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 25.03.2007 12:44:32 vasta tsitaadiga

OCUser, allsightil on 4 megabaiti upload, mitte 4 megabitti icon_wink.gif aga wow ikkagi icon_eek.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 25.03.2007 15:48:31 vasta tsitaadiga

See on tal allalaadimiskiirus, mitte üles. (Kuigi "päris korralik" sellegipoolest.)
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 25.03.2007 22:01:14 vasta tsitaadiga

mihhkel, minul näitab, et saadetud andmeid 870784 baiti icon_rolleyes.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:06:00 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
OCUser, allsightil on 4 megabaiti upload, mitte 4 megabitti icon_wink.gif aga wow ikkagi icon_eek.gif
4Mbit ju. Mida sa ajad?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixa
Kreisi kasutaja
sixa

liitunud: 17.02.2007




sõnum 25.03.2007 22:15:38 vasta tsitaadiga

209.5 Kbit/sec
26.2 KB/sec

tõmbamiseks aeglane icon_mad.gif , niisama netis on normaalne thumbs_up.gif .
HV-s käimist ei takista! icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 25.03.2007 22:17:13 vasta tsitaadiga

velsa, ma ajan seda, et punane riba on 4035.6 KB/sec, minu füüsika oskus teisendas selle megabaitidesse ja sai ligikaudu 4.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.03.2007 22:20:33 vasta tsitaadiga

1Mbit/s
Netis kolamiseks piisab.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:29:29 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
velsa, ma ajan seda, et punane riba on 4035.6 KB/sec, minu füüsika oskus teisendas selle megabaitidesse ja sai ligikaudu 4.
4000Kbit/sec = 4Mbit/sec = 0,4MB/sec

viimati muutis Anti 25.03.2007 22:42:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.03.2007 22:30:51 vasta tsitaadiga

velsa, 4000KB = 4MB!!!


Endal 1 mega alla icon_smile.gif
ja veerand ülesse. icon_cry.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 25.03.2007 22:40:46 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
kickija kirjutas:
velsa, ma ajan seda, et punane riba on 4035.6 KB/sec, minu füüsika oskus teisendas selle megabaitidesse ja sai ligikaudu 4.
4000KB/sec = 4Mbit/sec = 0,4MB/sec

No damn, sa paned mind kahtlema ja mõtlema kõvasti, aga ma jätkan võitlemist icon_smile.gif
mul on megane nett ja Kbit-e näitab 1040.3. Sa tahad väita et 32284.6 Kbit on 0.4 mb, no anna andeks.

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:43:17 vasta tsitaadiga

Üks täht läks valesti. Parandasin ära.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:43:48 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
velsa, 4000KB = 4MB!!!

õige oleks nii: 4096kB = 4MB
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 25.03.2007 22:57:46 vasta tsitaadiga

ot:
kickija, vaata aadressi - tegemist on allalaadimiskiiruse testiga.
"Saadetud andmeid" - jah: *server* saatis allsight'i arvutisse.


Skeptik kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
velsa, 4000KB = 4MB!!!

õige oleks nii: 4096kB = 4MB

4000 kB (kilobaiti) = 4 MB (megabaiti)
4096 kB (kilobaiti) = 4 MiB (mebibaiti)

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 27.03.2007 11:45:40 vasta tsitaadiga

1Mbit = 0,1Mbait
Ehk meie 100mbit lan kaardid = 10 mbait-i.
Ning vastavalt 1000mbit = 100 mbait-i.

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 12:16:58 vasta tsitaadiga

Miks te tulete seletama kui oma arvutusoskustes ja terminites isegi kindlad ei ole?
1bait = 8biti
Ehk siis:

1Mbit = 0,125MB
100Mbit = 12,5MB
1000Mbit = 125MB
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hybrid
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 27.03.2007 14:55:41 vasta tsitaadiga

Ehk siis inimkeeli 1Mbit = 122KB, see on ka reaalne maksimum allatirimiskiirus maksimaalselt 1Mbit/s ühenduse juures.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 20:22:15 vasta tsitaadiga

hybrid kirjutas:
Ehk siis inimkeeli 1Mbit = 122KB, see on ka reaalne maksimum allatirimiskiirus maksimaalselt 1Mbit/s ühenduse juures.

Sõltub ka kust tõmmata aga pmst jah

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 20:39:35 vasta tsitaadiga

ja see millest kõigest see mula lahti läks oli ruuter.ee screenshot kus:
ROHELISEL ribal allalaadimiskiirus Kbit/s !!
PUNASEL ribal allalaadimiskiirus KB/s !!

ruuter.ee üleslaadimiskiiruse test on eraldi ning üldjuhul seda mõõduvõtmisel välja ei tooda kui tegemist ei ole just näiteks 20/10 või 100/100 püsikate puhul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 20:51:32 vasta tsitaadiga

ühesõnaga, ma panin mingit segast ja kõik läksid kohe ähmi täis 8)
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 04.04.2007 10:31:45 vasta tsitaadiga

Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 8.7 kuni 10.4 Mbps.
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 04.04.2007 11:32:32 vasta tsitaadiga

down: 3348950.2 bit/sec
3270.5 Kbit/sec
3.2 Mbit/sec
408.8 KB/sec

up: 618.4 Kbit/sec
79193.7 B/sec
77.3 KB/sec

_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 04.04.2007 11:44:23 vasta tsitaadiga

15 megabitti alla, 1 megabitt üles. Starman VIP
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 13:23:27 vasta tsitaadiga

elioni digitv tavaline. torrentitega 12alla ja siis 768 üles. Kui tüüner sees, siis 2mbit alla ja 256 üles.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 07.04.2007 17:28:10 vasta tsitaadiga

Alla:
248539.3 bit/sec
242.7 Kbit/sec
0.2 Mbit/sec
30.3 KB/sec

Üles:
111.2 Kbit/sec
14194.1 B/sec
13.9 KB/sec
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2007 18:17:24 vasta tsitaadiga

Peaks olema 1mbit aga on:
Allalaadimise kiirus: 2,558.37 kbit/s ehk 319.80 kB/s icon_smile.gif

Eile avastasin et lippab kiiremini.

Ei tea mida nalja need elioni poisid teevad? Ei julge helistada ka, panevad veel aeglaseks tagasi icon_sad.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiso99
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006




sõnum 15.04.2007 09:58:33 vasta tsitaadiga


_________________
allkiri
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JyrxEST
HV vaatleja
JyrxEST

liitunud: 23.11.2006




sõnum 15.04.2007 10:26:27 vasta tsitaadiga

oot... ma sattusin veidike segadusse
kas elioni kodu-töö on ikka 1Mbit või 2Mbit
Mul kodu-töö ja 1Mbit, aga mõnest postist jäi mulje, et ta poole kiirem tegelikult
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2007 10:36:26 vasta tsitaadiga

JyrxEST kirjutas:
oot... ma sattusin veidike segadusse
kas elioni kodu-töö on ikka 1Mbit või 2Mbit
Mul kodu-töö ja 1Mbit, aga mõnest postist jäi mulje, et ta poole kiirem tegelikult


kodu 512Kbit/s
kodutöö 1Mbit/s
kodulahendus 1 ja 2Mbit/s
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2007 10:40:21 vasta tsitaadiga


huvitav, et Fääri saartega oli download pooleteise Mbit jagu suurem icon_razz.gif (testi ajal uppisin ~1,4MB/s)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2007 10:49:16 vasta tsitaadiga



Kena
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006




sõnum 17.04.2007 19:53:31 vasta tsitaadiga

mul norby ja 1 megane.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 17:15:55 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 17:27:48 vasta tsitaadiga


elioni digi tv

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 19:16:04 vasta tsitaadiga


Starman 4MB
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 31.05.2007 21:51:13 vasta tsitaadiga


_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.