|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.03.2007 13:59:50
|
|
|
ma ei tea, kui mina peaks PS3 ostma, siis see PS2 mängude mitte-mängimise võimalus oleks küll viimane asi, mis mind kotiks
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
02.03.2007 20:09:41
|
|
|
| Loodan et hinnad langevad, sest 11000 on päris palju konsooli eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.03.2007 20:30:25
|
|
|
velsa, ega sul ei juhtu kodus suur hunnik ps2 mänge olema ja veel suurem ps1 mängude kogu?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.03.2007 20:56:47
|
|
|
| Ei ole ja ei nutaks ka. Sest kui ma ostan sellise uue konsooli, siis ma ei taha enam silma otsaski näha neid vanu sita graafikaga mänge, mida on kõrini mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.03.2007 21:03:13
|
|
|
Sel juhul oled sa erandlik. Paljud mängivad oma vanu sita graafikaga mänge veel tänagi. Miks muidu müüb PS2 USAs ikka veel rohkem kui PS3 või XB360
Oleks ju tore kui saaks PS2 asemele panna PS3 ning mängida kõiki PS1/2/3 mänge ühe aparaadiga
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
02.03.2007 22:38:10
|
|
|
Nõustun HoHooga, Sest endal pole ei PS1, PS2hgte ja oleks tore kui oleks kõik ühes.
Milleks vaja iga mängude jaoks eraldi konsooli kui teeb üks ära kõigi töö
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
03.03.2007 16:26:35
|
|
|
Tänapäeva tehnikaga Surub PS1 ju nigunii käekella sisse ära ju Noh, väljaarvatud CD-rom, kuid see et mingi tilluke kiip sinna juurde panna, pole ju raske, pangu kasvõi 2 plaadilugejat....1 on Blueray ja teine DVD cd lugeja.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.03.2007 16:56:01
|
|
|
pealegi, kes võtab panuseid kui kiirelt ps3 modchip välja tuleb vastu?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.03.2007 17:28:08
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Oleks ju tore kui saaks PS2 asemele panna PS3 ning mängida kõiki PS1/2/3 mänge ühe aparaadiga  |
No öeldud ju on, et kuskil tuhatkond mängu töötavad niikuinii. Seega olukord kus võtad mängu riiulist ja see ei tööta peaks olema teoreetiliselt võimatu kuna hea kui kellelgi 50 pelagi on ja need mahuvad päris kindlasti selle tuhatkonna sisse. Tuletaks veel meelde, et jutt käib euroopa konsoolist ja see PS2 kiip poleks olnud regioonivaba ehk siis 1000 PAL mängu. Asjatu paanika ütleks ma sellekohta. Kusjuures kas cell ei peaks piisavalt võimas olema, et vastava softiga saaks PS1'te ka edukalt emuleerida.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.03.2007 17:38:58
|
|
|
IIRC on PS2 peale välja antud >10k mängu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
03.03.2007 21:43:24
|
|
|
Neid mänge on jah meeletult.
Kuid millest paganast see üldse sõltub ? Miks osad töötavad ning osad ei tööta ? Et kumb onb uuema süsteemi peal või nad lihtsalt otsustavad mis töötab ja mis mitte ?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
04.03.2007 19:27:34
|
|
|
Pean vist ikka kiiresti ära müüma PS2 muidu varsti võib hilja olla.
Seda ma veel kaalun kas üldse ostan PS3, aga eelistan teda kindlasti xbox360-le kui ostmiseks läheb.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
04.03.2007 19:48:26
|
|
|
Osta parem wii
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.03.2007 19:52:03
|
|
|
| jaank kirjutas: |
Osta parem wii  |
Ja Sina õpi lugema
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
04.03.2007 20:24:13
|
|
|
| Miks nii kuri?Ma tegin ainult nalja.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.03.2007 21:24:03
|
|
|
jaank, siin teemas nalja ei mõisteta. Võid nii veel negatiivsegi saada...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.03.2007 11:01:15
|
|
|
| edonkey2k kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kusjuures kas cell ei peaks piisavalt võimas olema, et vastava softiga saaks PS1'te ka edukalt emuleerida |
lol  |
Mis siin naljakat? Raw powerit on rohkem kui küllaga. Igati mõttekam oleks siin ennem väljapakutud PS1 kiibi lisamise asemel kasutada emuleerimist mis võimaldab nagu PC pealgi igasugu twiike nagu save anywhere, igast graafikat parandavaid mootoreid jne. Samuti arvestades kuikaugele on arenenud PS2 emulaator siis sama võiks kehtida ka PS2 kohta.
PS: Naljameestele. Selleks, et nalja mõista peab kõigepealt ka mingi nali olema
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
07.03.2007 23:53:57
|
|
|
home
| tsitaat: |
It's about user-generated content, in short. Sony wants gamers to create and customise their own PS3 experience. According to Harrison, the focus is on "leveraging the convergence of technologies, from broadband and video chat to supercomputer-speed processors, to make gaming more interactive and dynamic than ever before".
In other words, perhaps, MySpace and YouTube are hugely popular, everyone loves the Internet, the PS3 runs quite fast and they've got some new ideas for how to exploit all this so people stop slagging it off.
At the heart of this vision, as previously revealed by our old friend Internet Reports and confirmed by Harrison last night, is PlayStation Home. It's a new real-time, networked 3D community where you can interact with other PS3 owners, play online games and generally muck about to your heart's content.
Available as a free download from the PlayStation Store, Home lets you create a 3D avatar, choosing from a wide range of body types, skin tones, ages, clothes and accessories. Evidently drawing inspiration from Nintendo's Mii system, but with a much bigger array of options to choose from.
You also get a virtual living space in the shape of a sleek, modern apartment, which you can also customise. As demonstrated by Harrison, you can use any of the content stored on your hard drive. For example, you can hang dodgy photos on the wall, play game trailers on your virtual TV, and listen to MP3s on your Home stereo. You can also download special content, such as Resistance: Fall of Man wallpaper.
"It's your place, so it's your rules," Harrison explained.
Then there's the Hall of Fame, a room where you can display 3D trophies that you've won by completing in-game objectives. These aren't necessarily trophies in the traditional sense. The Hall of Fame in Harrison's demo featured large Loco Roco and Killzone characters in glass cases, for example.
You can also view the awards for games you don't yet own. These are shown lined up as far as they eye can see in a huge virtual room. If you're a Star Wars fan, picture the senate featured in the prequels.
You can invite friends to your Home to see your trophies, explore your apartment, share your content and join online games. Communication is done through text, audio and video chat, and avatars express their emotions through animations.
There are other areas to explore outside your apartment, accessible via the World Map. The version of this shown by Harrison featured icons which represented virtual spaces belonging to developers, publishers or specific games - but there are bigger plans for the future. |
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=73818 (artikkel sisaldab veel infot)
treiler:
http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_home_gdc07.wmv
pilte:
http://www.gfdata.de/archiv03-2007-gamefront/2855.html
Ülimalt ambitsioonikas ja näiliselt palju põhjalikum lahendus kui kogu Miindus, aga... noh, ootame-vaatame.
Ahjaa, asi ise on TASUTA, aga customizemine on TASULINE.
***
LittleBigPlanet
| tsitaat: |
Sony has now spent around a year working with Media Molecule on LittleBigPlanet, and Healy and MM co-founder Alex Evans were on hand to demo the game last night. Healy began by telling the audience, "This game is basically all about creativity."
When the game starts, you find yourself on a blue and green planet divided into plots. Your character starts out as a small brown creature who appears to be made out of wool, nicknamed Sackboy. The first task is to find out what the character can do and how to interact with the environment. Once you've mastered the basics - LittleBigPlanet is designed to be very easy to pick up and play - you can start to create your own games.
This is done by using your character to place and manipulate objects, using the Sixaxis controller and a simple cut and paste type system rather than a complex level editor. Objects are made out of materials such as wood, fabric and metal, and behave as you'd expect them to in real life.
In the demo, the gameworld appeared as a sparse backyard environment into which Evans began placing objects - a block of wood to which he attached a cog his character could run around, for example.
Then came a tree made out of fabric, followed by a giant orange to which Evans added bug eyes and Deely Bopper hair. He showed how you can also customise your character by adding Deely Boppers, while other characters appeared wearing space suits and elaborate Chinese dragon-style head dresses.
"The cool thing is it's not just about making pre-made objects," Healy said. "You can lift the customisable level, do whatever you want with it, make it look how you want it to look." So, for example, you can create 'stickers' using content on your hard drive, photos taken with EyeToy and so on, and slap them wherever you like. "There's no limit. You can literally cover the entire world."
The first part of the demo only lasted a couple of minutes, but already there was a sense of just how many options and how much freedom LittleBigPlanet will offer. Despite this, the game didn't appear to be too complicated. Everything flowed quickly and smoothly.
There were now four characters on screen - the maximum number of players - with Harrison joining in. They lifted up a giant curtain at one end of the backyard, revealing the start of a previously created game. The object of the game, Healy explained, was to collect a resource: sponge.
At the beginning, the characters were simply running and jumping around a variety of objects, and again everything appeared fast and fluid. They skipped along branches, swung on ropes and zoomed around with jetpacks. Although the players were competing for resources, there were moments where they had to co-operate, combining their strength, for example, to move a heavier object.
All too soon, it was time for the grand finale. The four characters jumped on a giant skateboard and began waving as it zoomed down a steep hill. One of the players pressed a button to take a snapshot of the moment, and the demo was over. |
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=73818 (sama artikkel mis eelmises lingis)
treiler:
http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_littlebigplanet_gdc07.wmv (kõige coolim 2,5D asi ever)
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
08.03.2007 00:11:24
|
|
|
Nintendi Miid on mulle alati meeldinud.
Sellised asutused võiks ikka õigesti kirjutada.
Tõotab tulla mingi Virtual Rate värk, kuid arvestades kui metsikult odavad ja kui palju PS3-esid müüdud on siis ma kujutan ette kuidas seal saalis jalutab ringi oma 20 inimest
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
10.03.2007 17:55:31
|
|
|
| Päris hea asi seele jaoks kellel pole sõpru.Ise on ju palju lõbusam mängida bowlingut või muid mänge.Halb on veel see et customizemine on tasuline.teed näiteks uue näo ja maksad dollari.Päris mõttetu minu arust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
11.03.2007 22:33:45
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
home
|
whoa.. JediMihkel'il on õigus, et sellest võib saada üleilmne virtul reality fenomen, et kui sind pole seal, siis sind nigut polegi.
Sony võib rahumeeli nüüd oma asja punuda. Raual on powerit ülearu, head ideed veel küll pole, et kuidas seda kõike ära kasutada. Aga kui need nõksud leitakse, siis see konsool hakkab paugutama. Rahumeeli veel sellepärast, et PS2, mis jõudis 2000 lõpuks kõikidele turgudele, müüb siiani nagu vana mees. See teeb vähemalt 6 aastat edukat müüki. Ütleme, et aasta 2010 jõuludeks on PS3 hind 4500 EEK peale kukkunud, 3-nda partei teenused ja lisavidinad levivad mühinal ning elu on muidu ilus. Vat siis ma ostan ka Seniks tuleb muude toredate asjadega mängida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
11.03.2007 23:03:06
|
|
|
Selle Puldiga tekkis selline imelik küsimus.
St kas sellega nagu vääga vaiskelt ja rahulikult ka keerata saab ?
Videodest olen ninud et kõik nagu vehivad pultidega....ja lennuk keerab ka väga järsult.....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.03.2007 23:18:32
|
|
|
| JediMihkel, Gamespoti tüübid mängisid jumala rahulikult Motorstormi.. Muidugi kui on selline juhtimisviis, siis võib ekstaasi küll minna, mis pole paha asi
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
12.03.2007 01:05:52
|
|
|
| Ma mõtlesin Warhawki tegelt, võinoh, ma kujutasin ette sellist rahuliku juhtimist, õrnalt kallutamist, mitte puldi keerutamist.....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
12.03.2007 09:58:37
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Selle Puldiga tekkis selline imelik küsimus.
St kas sellega nagu vääga vaiskelt ja rahulikult ka keerata saab ?
Videodest olen ninud et kõik nagu vehivad pultidega....ja lennuk keerab ka väga järsult..... |
Ega ta on tegelt suht keeruline jah, vähemalt esialgu. Olen proovinud Motorstormi demot ja ega need keeramised kuigi ideaalselt välja ei tule ikka selle puldi liigutamisega. Eks kõik nõuab harjutamist...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.03.2007 11:13:29
|
|
|
eeromees, kus proovida said?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
12.03.2007 11:38:38
|
|
|
| amddude kirjutas: |
eeromees, kus proovida said?  |
Kodus ikke! Sai paar kuud tagasi ebayst ostetud ja lõpuks jõudis ka kohale.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
12.03.2007 15:47:10
|
|
|
The best PS3 exclusives yet to come
http://www.psu.com/node/8771
regioon komplikatsioone ei tekita?
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
12.03.2007 18:55:59
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
PS3 on regioonivaba.
Seal TBC nimekirjas on üksjagu asju mis on ametlikult ära killitud. |
Mina ei julgeks seda kindlalt väita, et mängud regioonivabad on (jutt on küll, jah, selline olnud). Proovisin PS2 PAL-mängu USA PS3-s - ütles, et regioonijama on...kas ka seis PS3 PAL mängudega nii on, ei oska veel öelda. Samas on ka PS3 mängu karbile kirjutatud kenasti regiooni arvuks 1. Aga eks me seda siis 23.03 näeme:)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
12.03.2007 20:06:14
|
|
|
PS2 pole regioonivaba. Ainult ps3 on regioonivaba!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
12.03.2007 20:24:38
|
|
|
räägitakse küll, et regioonivaba, aga ennem ei usu kui oma silmaga näen olgugi mis kirjutatakse, oma silm on kuningas
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
12.03.2007 21:59:20
|
|
|
lugesin tänasest Postimehest, et Sony langetas hinda - USAs hakkab maksma 500 taala, mis võrdub laias laastus 6000 krooniga.. no tahaks näha
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
12.03.2007 22:12:35
|
|
|
| 2mblik kirjutas: |
lugesin tänasest Postimehest, et Sony langetas hinda - USAs hakkab maksma 500 taala, mis võrdub laias laastus 6000 krooniga.. no tahaks näha  |
USA-s maksabki 20gb 499 USD, seda juba eelmisest aastast.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
12.03.2007 22:54:44
|
|
|
praegu peaks ka maksma ~9,5. aga vaata ise, 11k.
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
12.03.2007 23:14:36
|
|
|
krt ma unise peaga ei pannud t2hele, mis versiooniga t2psemalt tegu oli
aga hull furoor tekkis foorumites selle peale
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
13.03.2007 10:36:05
|
|
|
tekitad kergeusklikes paanikat
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
13.03.2007 12:54:20
|
|
|
| edonkey2k kirjutas: |
tekitad kergeusklikes paanikat  |
natuke
eem.. täna siis saime HQ-st ametliku infi, et PS3 tuleb Euronicsi ketti hinnaga 10999.- ja eeldatavasti jõuab see Tartu Lõunakeskusesse 24.märts...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.03.2007 13:50:32
|
|
|
Huvitav kas see on lihtsalt vana Cell väiksema tehnoloogia peal või siis uuendatud Cell millel kõiksugu imeasju muudetud-parandatud. Kui viimane, siis ei ole odavamat PS3'e veel niipea loota sest vaevalt hakataks tegema konsooli hoopis teistsuguse prosega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.03.2007 17:47:15
|
|
|
Sony kaevab PS3-le järjekindlalt hauda:
| tsitaat: |
The list of games tested are claimed by Cynamite to be the top-twelve PS2 software titles, and are listed as followed:
# God of War
# MGS 2: Sons of Liberty
# MGS 3: Snake Eater
# Shadow of the Colossus
# Guitar Hero 2
# Prince of Persia: The Two Thrones
# Okami
# GTA: Liberty City Stories
# Eragon
# Final Fantasy X-2
# Ratchet & Clank 3
# Lumines Plus
Its reported that only ONE of these twelve games operates properly - Eragon. |
Raske päev olla Sony fanboy. Tunnen neile kaasa.
http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=38191
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
13.03.2007 23:20:55
|
|
|
krt kui ps3 osta, siis vanad ps2 mängud kll mingi argument pole, kui nii hirmus vanade mängude huvi ja kogu on, võib ju ps2 alles jätta omale
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.03.2007 00:05:49
|
|
|
Üks seade riiulis mis mängib kõike oleks parem kui kaks eraldi seadet. Ega muud argumenti polegi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
14.03.2007 00:13:43
|
|
|
Paljud teist tegelikult neid 5-6 aastat tagasi ostetud mänge uuesti mängib ?
Mõned üksikud Reliikviad on kuid ise ma küll vanasid asju ei viitsi näppida....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.03.2007 00:29:00
|
|
|
Peale DS'i teisi konsoole ei oma kuid PC peal mängin >5a vanu mänge tunduvalt rohkem kui <3a vanu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.03.2007 01:23:05
|
|
|
| tsitaat: |
Paljud teist tegelikult neid 5-6 aastat tagasi ostetud mänge uuesti mängib ?
Mõned üksikud Reliikviad on kuid ise ma küll vanasid asju ei viitsi näppida.... |
Suurem osa neist mängudest seal peaks vähem kui kaks aastat vanad olema. See, et sa need mängud nii kiiresti kõrvale heidad, näitab vaid sinu teadmatust PS2 kuldvarast.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
14.03.2007 10:51:37
|
|
|
EI see ei näita mu teadmatust Ps2 kuldvarast, vaid seda et Teisel kordsel mängimisel ei paku see pinget enam, mis ei paku pinget on ebahuvitav,
Mis loogika see üldse on ? Kuna ma mänge 10 x läbi ei mängi näitab see seda et ma loll olen ?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|