|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mehike91
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2007
|
10.03.2007 13:39:37
|
|
|
tänan arvamuste eest... kui tuleb veel siis ootan huviga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
10.03.2007 19:52:36
|
|
|
kysimus seoses plextoriga
Naised saunas rääkisid et LiteOn ostis selle ära ja sisuliselt on see liteoni kirjutaja millel on plextori kirjad peal.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
10.03.2007 20:04:28
|
|
|
| birgit123 kirjutas: |
| Naised saunas rääkisid et LiteOn ostis selle ära ja sisuliselt on see liteoni kirjutaja millel on plextori kirjad peal. |
Mingi kahtlane värk jah. Plextor tellib oma kirjutajad Lite On-ilt
Muidu minu silmis on NEC-i ja LG DVD/CD lugejad/kirjutajad head. Lite On-i kirjutaja venna masinas teeb küll õudsat häält. Minu masinas mitu aastat vana NEC on ka vaiksem ning aasta kaks vana LG DVD kirjutajat pole pea kuuldagi. Teistega firmadega pikemaid kogemusi pole. Sony-t muidu ka kiidetakse.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
10.03.2007 21:05:27
|
|
|
| http://xbitlabs.com/news/storage/display/20070122064439.html Võibolla kuidagi sellega seotud? Kuidagi kahtlaselt lähedased on need uudised ajaliselt, äkki püüavad maine pealt maksimaalselt raha hoorata enne kui uksed kinni panevad rebadge'des LiteOn'i tooteid (väheusutav aga krt teab).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxakas
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2002
|
11.03.2007 00:03:50
|
|
|
link :: korpus
Jahutus: Asus SILENT KNIGHT - isegi muretsesin selle, suur ta küll on, kuid jahutab ka hästi, ise (kasutan esimest päeva) hetkel väga rahul
PS kui sul saab olema aknaga korpus (endal TT oma), siis jahuti keskel on kena sinine led
HDD: äkki siia ka mõnel midagi pakkuda - Võtsin endale ka 8 poolt viidatud WD3200AAKS ketta
_________________ Mis on lubatud mulle ei pruugi olla lubatud sulle ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
11.03.2007 22:34:26
|
|
|
TERE!
Uurisin ka siin natukene ringi ja soov oleks siis saada sellin ''ülikõva'' mängu- ja clokkamise masin. Panin siin ühe kokku ka, need asjad mis puudu on nimekirjast need on juba olemas.
Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHz/1066FSB/2MB/Box 3475 EEK
Asus STRIKER EXTREME, nForce680i/1333FSB/4x DUAL DDR2-800/2x PCI-Ex16/PCI-Ex1/2x PCI 2.2/ATA/6x SATA2 RAID 0 1 0+1 5/2xeSATA2/8ch audio supremeFX/Dual G-LAN/10xUSB/2xIEEE1394a/SPDIF/ATX 4682 EEK
Kingston DDR2 PC2-6400 800MHz 2GB CL 4 (4-4-4-12) HyperX (Kit of 2 - 1GB) 4655 EEK
250GB, WD2500KS 7200rpm, SATA II 300Mb/s, 16MB cache, compatible with SATA I 1156 EEK
Asus GeForce 7 Series EN7900GT TOP/2DHT 5300 EEK
FSP Group Toiteplokk Blue Storm II 500W 870 EEK
Hind tuli vist sinna 20K kanti.
Sooviks nüüd teiepoolseid kommentaare ja parandusi selle masina suhtes.
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
11.03.2007 23:01:00
|
|
|
Mina sinuasemel viskaks selle videokaardi küll minema
Ikka mingi 8800 GTX Või GTS katsu võtta......
Kui rahast puudu tuleb siis võid ju 6400 asemel 6300 võtta.....6300 klokkub ka väga kõvalt nagu korduvalt on tõestatud.
ja kui ikka puudu tuleb siis võid ju Rami natuke odavama võtta........
Aga noh, seda arvan ainult mina.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.03.2007 23:17:53
|
|
|
Mäluks võta
A-DATA 1GB DDRII (16C-64Mx8) DDR800 -- Hind: 967 EEK
http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=70958
ja videoks
Sparkle GeFORCE 8800GTS PCI-E, 640MB gDDR3, 320Bit, Core Clock 500MHZ, Memory Clock 1600MHz, HDTV-OUT, DUAL DVI
http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=75415
Sõber vahetas paar kuud tagasi oma Kingston-id A-date vastu, sest Kingston-id ei tahtnud üldse clockuda
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
viimati muutis AJ 11.03.2007 23:18:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
11.03.2007 23:18:23
|
|
|
nii aga siis ehk tasuks juba vaadata selle E6600 poole ? L2 ju ikka gi 4MB ?
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.03.2007 23:20:26
|
|
|
L2 2MB vs 4MB ei mõju eriti.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
11.03.2007 23:49:41
|
|
|
aga mida siis mobost ja hdd-st arvarte ? ja siis veel et kas äkki see mitte parem poleks :
arvutikeskus.com Graafikakaart ASUS 8800GTS 640MB PARIMA HINNAGA
Asus EN8800GTS HTDP 8800GTS/ 640MB 1,1ns DDR3/ PCI-E/ Engine 500MHz/ Pixels per clock (peak) : 20 Bandwidth: 64 GB/s, Memory 1.6Ghz/ 320bit/ 2560 x 1600/ 2 xDVI/ DVI to VGA/ HDTV/ TV-out/ S-Video to Composite/ RAMDAC 400Mhz. Direct X 10 support
Garantii 36 kuud.
Saadavus: kohal Tavahind: 6900 EEK Soodushind:5920 EEK tk
kui see : http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=75415
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.03.2007 00:35:48
|
|
|
Taimps, kindlasti võta odavam emaplaat...P5B-Deluxe jms on piisavalt head, eriti e6300/e6400 jaoks
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
12.03.2007 12:34:44
|
|
|
Tervist!
Mul üks küsimus, ehk oskab keegi aidata? Nimelt on mul plaan enda videokaarti uuendada. Siiani on kasutuses olnud GF 6800GT ning see hakkab paratamatult aeglaseks jääma. Mis kaart võiks olla minu süsteemile (P4 640; 2GB ram; ülejäänd konff profiilis) optimaalseim?
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlikas
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2004
|
12.03.2007 14:37:36
|
|
|
Tere!
Sooviks osta endale 20k eest arvuti. Plaanis pole klokkida seda. Põhitegevus sellega oleks mängimine.
Praegu sai ise selline kokkupandud, kui arvate, et mõni jupp tuleks väljavahetada, andke teada:).
Protsessor: Intel Core 2 Duo E6600 4854 EEK
Mälu(2gb) 2xA-data 1GB DDRII 800MHz 2x 967 EEK
Videokaart: Asus EN8800GTS HTDP 8800GTS/ 640MB 5920 EEK
Kõvaketas: 2xSeagate 320GB SATAII 1473 EEK
Korpus: Arctic Silentium T1 PRO 500W 1 585 EEK
Küsimus oleks siis emaplaadis, et millist soovitate?(olen nati segaduses, et kas Asus P5N32, P5N32-E SLI PLUS, P5N32-E SLI või siis mõni muu)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
12.03.2007 17:38:36
|
|
|
No kui klokkuma ei hakka siis piisab ka odavamast plaadist nagu see.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
12.03.2007 18:03:31
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| No kui klokkuma ei hakka siis piisab ka odavamast plaadist nagu see. |
Jah,unustasin ära,et ta ei hakka klokkima,see sinu pakutud mobo on ka igati.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlikas
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
12.03.2007 20:40:48
|
|
|
DS3 klokkuks paremini ,aga lihtsalt..ee...kasutajale oleks see P5N-E SLI parem vast.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
13.03.2007 01:30:51
|
|
|
Et siis kumb mobo ?
1. P5B-Deluxe
2. P5N32-E SLI
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
13.03.2007 08:01:49
|
|
|
| Taimps kirjutas: |
Et siis kumb mobo ?
1. P5B-Deluxe
2. P5N32-E SLI |
Nendest kahest kindlasti P5N32-E SLI.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EL
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2007
|
13.03.2007 11:34:47
|
|
|
Missugust emaplaati ning millist protsessorit võiks vaadata? SLI tugi eriti ei huvita, eelistan ühte, kuid võimsat videokaarti. Arvuti oleks peamiselt mängimiseks. Üle 5000 ei taha maksta.
_________________ Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said? |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
02.04.2007 07:56:40
|
|
|
Millist emaplaati soovitate E6300 juurde? Hind võiks olla umbes 2K. Veidi võiks kellamist ka kannatada ikka, et saaks selle prose mingi 2,6 peal tööle ikka. Lisaks võite soovitada ka DDRII mälusid sinna juurde (2*1GB), hinnapiiriks vast 2,5K.
Kui suur jõudluse vahe üldse E6300-l ning E4300-l on?
Opsüsteemi ka ei tea kas võtta 32bit või 64bit. Kas 32bitised proged jooksevad ilusti kõik 64bitise OS-i peal? Arvatavasti tekib kõige rohkem probleeme riistavarale driverite leidmisega eks?
Vaatan, et Corvette on siin just mingit ASUS-e platet soovitanud. Kas sellega kannatab klokkida?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
02.04.2007 09:51:56
|
|
|
corvette poolt pakutud ASUS P5W-E PLUS oleks täiesti ka Gigabyte GA-965P-DS4 ja Gigabyte GA-965P-DS3 on
Mäludeks A-DATA 1GB DDRII (16C-64Mx8) DDR800 peaks 2GB saama alla 2k.-kr kätte.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
02.04.2007 12:35:55
|
|
|
Sisuliselt kontoritööks
Intel Pentium D915
Intel DG965SSCK (i965G Express, int VGA X3000)
Seagate 250GB 16MB SATAII
2x512MB DDRII (jääb veel kaks vaba pesa)
LiteON LH-18A1P-488C (18x) DVDRW
NEC FDD
Codegen mATX korpus
Fortron 350W 120mm toiteplokk
Microsoft XP HE ENG
Benq FP91G+ 19" LCD
Logitech Valu Keyboard + Logitech U96 OEM mouse
Hinnapiiriks sisuliselt 10000.- (see komplekt arvutikeskusest 10191.-)
ettepanekuid, soovitusi? (jah, flopit on vaja, jah, litsentsiga windowsi on vaja)
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
02.04.2007 16:29:11
|
|
|
Tere!
Plaanin endale Fortron EPSILON 700w toiteka osta. On kellelgi arvamusi selle kohta, või oskaks keegi midagi paremat samas hinnaklassis soovitada?
Ette tänades,
Lorien
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
02.04.2007 19:18:38
|
|
|
Fortron EPSILON 700w on korralik toide
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
02.04.2007 19:19:19
|
|
|
Oleneb palju see Epsilon maksab..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
02.04.2007 20:02:02
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Oleneb palju see Epsilon maksab.. |
Fortron EPSILON 700W ATX12V v2.0, v1.3 compliant (silent 120mm FAN) High efficiency, Active PFC PSU, Retail Packing -- 1799.-kr
http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=65939
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
03.04.2007 00:19:49
|
|
|
Just sellist hinnaklassi (1700-1900) ma mõtlesingi ja valik langes just sellele fortronile. Tänud arvamuste eest
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
03.04.2007 19:06:12
|
|
|
Ise võtaks ka selle Hiperi.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
04.04.2007 17:12:04
|
|
|
Epsilon pidi väga vaikne olema ja vägagi töökindel ja 30w võimsam ka...hmm, miks hiper parem on? Ei ole väga hästi kursis kõigi toitekate (ja nende tootjatega).
Lorien.
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
04.04.2007 18:51:02
|
|
|
Neid watte ei saa üks-ühele võtta Forton on ATX12V v2.0 aga Hiper vastab uuemale ATX 12V V2.2 standardile mis on vähe karmim.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
06.04.2007 11:57:36
|
|
|
Oleks vaja natuke suunamist arvutikomplekti ostul. Täpset hinnapiiri ei oska öelda, see pole nii oluline, tahaks lihtsalt kiiret arvutit mõistliku hinna eest.
Esialgne plaan oli ehitada midagi E4300 ümber.
Näiteks ASUS P5N-E SLI, 2GB ADATA 800MHz mälu, mingi graafikakaart 500-100eek eest, võib olla kasutatud (midagi väga võimsat pole vaja, mängimisega praktiliselt ei tegele)
Kõige soodsama hinna/mahu suhtega kõvakettad on vast 400GB-sed? Kiirus niivõrd oluline ei ole, kuna plaanis on istutada windows ADATA 16GB pulgale.
Vaja oleks veel abi korpuse valikul. Ja siis veel selline küsimus, kas Nexuse 350W toiteplokk on suuteline selle kompoti ära toitma?
Monitori, hiirt, klaverit, CD/DVD romme pole esialgu pakkuma vaja hakata.
Aitäh
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
06.04.2007 13:47:01
|
|
|
Oli mõttes mälupulgale panna jah. Video tahaks siiski eraldi võtta. Võibolla tekib kunagi tahtmine midagi võimsamat soetada. Samas võib ikkagi mingit int videoga emmet soovitada.
Ja kas P5N-E SLI oleks muidu mõistlik valik?
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.04.2007 13:56:41
|
|
|
| [Pec] kirjutas: |
| Ja kas P5N-E SLI oleks muidu mõistlik valik? |
On küll.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
06.04.2007 14:03:27
|
|
|
ASUS P5N-E SLI, 2x1GB A-DATA 800MHz, E4300 kõik oleksid
Toite võtaksin ka mina võimsama kui 350W. Videoks võta mingi ATI X550 või Nvida 7100, kui ei mängi siis neist on piisab. Mõlemad maksavad uuena ~500 eek.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
06.04.2007 14:17:11
|
|
|
Millist kõvaketast soovitate ~2k eek eest?
Kas selline toiteplokk/korpus on ka asjalik oma hinna kohta?
Chieftec SH-01B-B-SL-400 Mediumtower, must, 400W
ATX, toiteplokk 400W, 2 x USB port + audio väljund/mikrofoni sisend, firewire, must-hõbe 1650.-
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
06.04.2007 14:24:50
|
|
|
| [Pec] kirjutas: |
Millist kõvaketast soovitate ~2k eek eest?
Kas selline toiteplokk/korpus on ka asjalik oma hinna kohta?
Chieftec SH-01B-B-SL-400 Mediumtower, must, 400W
ATX, toiteplokk 400W, 2 x USB port + audio väljund/mikrofoni sisend, firewire, must-hõbe 1650.- |
selline ketas: WD5000AAKS 2079.-
korralik ylevaade ketaste kohta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=248809
chiefteci toited ja korpused on hea kvaliteedi ja hinna suhtega
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
06.04.2007 15:49:42
|
|
|
| [Pec] kirjutas: |
Millist kõvaketast soovitate ~2k eek eest?
Kas selline toiteplokk/korpus on ka asjalik oma hinna kohta?
Chieftec SH-01B-B-SL-400 Mediumtower, must, 400W
ATX, toiteplokk 400W, 2 x USB port + audio väljund/mikrofoni sisend, firewire, must-hõbe 1650.- |
Chieftec-i korpused ja toited on korralikud.
vermont-i pakutud WD5000AAKS oleks
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
06.04.2007 16:45:37
|
|
|
winni võiksid mälupulga asemel IDE-CF adepteriga CF kaardile istutada
samas nendel välkmäludel peaks olema mingi max ümberkirjutus kordade arv - mingi hetk lõpetavad tegevuse
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
06.04.2007 17:24:52
|
|
|
| [Pec] kirjutas: |
| On ehk HinnaVaatluses mõni Arvutikeskusega seotud inimestest esindatud? |
seda teemat lugedes paistab, et kasutaja Arvutike on seotud
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruhnu karu
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2007
|
06.04.2007 18:17:56
|
|
|
Minulgi on plaanitud uus arvuti kokku panna ja oleksin tänulik arvamuste - soovituste eest hetkel välja valitud komponentide kohta.
Varem ma sellisel viisil arvutit ei ole kokku pannud, vaid näiteks kõvaketast või CD draivi lihtsalt lisanud.
Tulevase arvuti kasutamise plaanid:
Eelkõige Linuxile orienteeritud, Windows teisejärguline.
Mängimisega ei plaani tegeleda.
Java rakendusi oleks vaja palju kasutada.
3D modelleerimise programme plaanin kasutada (nagu Blender; 3DS ja DXF failiformaadid).
Müra võiks võimalikult väike olla.
Plaanitud komponendid
1. Korpus
Antec ATX miditower Sonata II EC 450W (umbes 1800 EEK)
või
Antec ATX miditower P180 (4 x 5.25, NO PSU ATX USB FiWi Audio; selle puhul häirib liiga suur kaal 16kg; umbes 2200 EEK)
2. Toiteplokk
Kui korpusega kaasas ei ole, siis Fortron Blue Storm 400W (750 EEK) või Fortron Blue Storm 500W (umbes 850 EEK)
3. Emaplaat
Asus Socket AM2 M2N32-SLI DELUXE/WIFI
Socket AM2, nForce590 SLI/FSB2000/2xPCI-E x16 SLI full x16/PCI-E x4/PCI-E x1/2xPCI/4xDUAL DDR2-800, 2xATA/6xSATAII, 8-ch Sound/SPDIF, RAID 0.1,0+1.5, eSATA RAID 0.1, 802.11g, 2x1394a, 2xGb-e LAN, ATX
(umbes 2400 EEK)
4. Protsessor
AMD Athlon 64 X2 4000+ Socket AM2 Inbox
Operating Frequency: 2.1GHz, HT: 1000MHz, L1 Cache: 128KB+128KB, L2 Cache: 2 x 512KB, TDP: 65W, Voltage: 1.25-1.35 V, Process Type: 90 nm dual core (Windsor), Inbox
(umbes 1500 EEK)
5. Videokaart
Sparkle GeForce 7 Series 7600GS 256MB PCI-E, DVI, HDTV-Out
PCI-E, 256MB DDR2, 128Bit, Core Clock 400MHZ, Memory Clock 800MHz, HDTV-OUT, DVI
(1300 EEK)
6. Kõvaketas
Seagate Barracuda 7200.9 ST3160812AS 160GB 7200rpm 8MB NCQ SATA 3Gb/s
(umbes 1000 EEK)
7. Operatiivmälu - 2 GB
Kingston DDR2 PC2-6400 800MHz 1GB CL 4 (4-4-4-12) HyperX
(umbes 2 x 1900 = 3800 EEK)
Nende komponentide hinnatase kokku võiks olla vahemikus 10000 kuni 14000 EEK.
Kas sellised väljavalitud komponendid sobivad üksteisega?
Kas oleks soovitusi midagi teisiti valida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
06.04.2007 18:31:34
|
|
|
Operatiivmälu võiksid vabalt asendada A-data DDR II PC2-6400 1GB-ga. 2 pulka siis. Hinnavahe pea 2 korda
_________________ www.kolkbeer.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
06.04.2007 18:32:13
|
|
|
emaplaadi, protsessori ja m2lude ( ~7700) asemel v6taks pigem need jupid:
arvutikeskus.com
Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHz/ 1066FSB/ 2MB/ Box 3475.-
Asus P5N-E SLI nVidia650i 1612.-
A-DATA 1GB DDRII (16C-64Mx8) DDR800 828.-
A-DATA 1GB DDRII (16C-64Mx8) DDR800 828.-
6743.-
~1k odavam ja töö teeb tunduvalt kiiremini 2ra + kannatab korralikult kellata
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|