Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme oma USB-mälupulki märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 24.02.2007 20:00:27 vasta tsitaadiga

Yakumo Hypersond XR, mp3 mängija
256 mb



Varsti lisan ka oma teise mälupulga andmed, kuna hetkel ei ole seda kaasas.

EDIT:
Lisan nüüd ka teiste pulkade kohta info

Apacher HT202
256 mb



Mingine My Flash julla
1 Gb

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaximumSpeed
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 25.02.2007 14:35:42 my flash vasta tsitaadiga

Mälupulk: A-Data My Flash
Suurus: 1GB
Mingi hõbedane jah naise sõbranna oma.


_________________
Proovige vesijahutust;)


viimati muutis MaximumSpeed 25.02.2007 15:43:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2007 15:09:03 vasta tsitaadiga

MaximumSpeed, PD7 ? See hõbedane? Krt ounisid 1MB-ga ära mind icon_smile.gif Tuleb üle teha mingipäev.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 25.02.2007 16:35:42 vasta tsitaadiga

Sai siis testitud sygisel võetud 8gb a-data pulikat:

8GBPD8 A-DATA 8GB PD8 120X ULTRA-HIGH SPEED USB2.0 Flash Drive



Siiani pole veel 16gb pulikaid eestis näha olnud aga järgmine nädal peaks saabuma esimene partii hulgilattu ja too peaks olema 33MB/s kiirusega seega eks vaatan võibolla raban tolle endale...praegune hakkab vaikselt väikseks jääma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.02.2007 21:16:58 vasta tsitaadiga

mälupulk: Buffalo RUF-GP512M/U2
suurus: 512 MB

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2007 23:30:13 Re: Võrdleme oma USB-mälupulki vasta tsitaadiga

mälupulk: Apacer Handy Steno HT203
suurus: 1GB

Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 11:57:41 vasta tsitaadiga

Pulk:Kingston DataTraveler
Suurus:256MB



Pulk:Jüri Ratta jagatud mälupulk
Suurus:512MB

Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 26.02.2007 19:51:38 vasta tsitaadiga

Mingine PQI
mälu: 1GB

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 26.02.2007 23:59:05 vasta tsitaadiga

tootja: PQI
maht: 1GB
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 27.02.2007 06:25:29 vasta tsitaadiga

mälupulk: PQI Cool Drive U339 Pro
suurus: 512MB


Testi ajal olid USB pesades ka Wireless hiir, ID-kaardi lugeja ja väljalülitet skänner. Kui need testimise ajaks eemaldasin, hoopistükkis langes keskmine kiirus 21MB-ni/s.

PS - Poisu, Hanno ja bigmarx, PQI kodukal kõikidest mudelitest kenad pildid üleval ning mudelit polegi enam nii raske tuvastada icon_wink.gif

_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.02.2007 12:27:45 vasta tsitaadiga

slegg kirjutas:
mälupulk: PQI Cool Drive U339 Pro
suurus: 512MB



selline 2GBne läks mul 2 nädala jooksul 2 korda perse. sai garantiikorras välja vahetatud. jube aparaat icon_razz.gif Muidu kiire oli küll. Vahetasin kingstoni vastu mis 2 kuud ilusti töödand nüüd aga täna tellisin endale selle A-Data PD7 icon_razz.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 12:46:49 vasta tsitaadiga

See PD7 tundub kõige kiirem pulk üldse ülevat, mis müügil on icon_smile.gif thumbs_up.gif Odav kah (1GB - 390kr).
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.02.2007 14:33:35 vasta tsitaadiga

Tellisin 2GBse mis poeletis on 690.- aga noh ise veitsa teise hinnaga ikka icon_razz1.gif
Kaua ta sul olnud on ja kuidas vastu pidand? Paranoia juba nende kiirete pukade pärast - äkki läheb jälle nädalaga piixu
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dants
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 27.02.2007 14:55:26 vasta tsitaadiga

Pulk: Traveling Disk 2.0
Suurus: 256 mb

Average: 32 X 4.8 MB/s

Tulemus nii margine, et ei hakka üldse screenshotti pistma siia icon_razz.gif

Tootjat ei tea, mingi ilgelt vana pulk mille trollist kunagi leidsin, vahepeal on korpus 2x laiali läinud ja uuesti kokku liimitud, usb auku minev ots on jumala kõver, aga töötab siiani icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 15:10:00 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Tellisin 2GBse mis poeletis on 690.- aga noh ise veitsa teise hinnaga ikka icon_razz1.gif
Kaua ta sul olnud on ja kuidas vastu pidand? Paranoia juba nende kiirete pukade pärast - äkki läheb jälle nädalaga piixu
ma ostsin ~3 nädalat tagasi k-salongist selle 390kr-ga. Ega ma mingiks andmete transportimisega polegi kasutanud seda icon_smile.gif kõik 880MB koguaeg vista readyboosti all icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisipoja
HV kasutaja
Pisipoja

liitunud: 25.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 15:14:09 vasta tsitaadiga

mälupulk: Imation USB Flash Drive
suurus: 256MB

Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.02.2007 17:10:17 vasta tsitaadiga

Kuramus. Keskmiseks tuleb 27mb/sec selle A-Data pulgaga. Äkki jama arvutis icon_razz.gif suht saan teine. Kõik USB asjad võtsin tagant ära, isegi hiire. Õhtul proovin oma läpakas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 17:20:20 vasta tsitaadiga

InterFace, tulemus oleneb jah päris palju ikka kuhu pulk on ühendatud. siin saadud 3MB/s parem tulemus sama pulgaga, mis mulgi.


anyway... tabel sai uuendatud. uhh... icon_biggrin.gif

nüüd hea näha, et A-DATA'd ja Apacerid on head valikud, millega ämbrisse ei astu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.02.2007 17:25:20 vasta tsitaadiga

samas noh se A-Data konstruktsioon ja välimus on ikka klass madalam kui näiteks kingstonil.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 17:34:04 vasta tsitaadiga

PULK@AIR (lahtine aken + külm õhk)

mälupulk: A-Data MyFlash PD7
suurus: 1GB

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 17:37:46 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
PULK@AIR (lahtine aken + külm õhk)

sa ei ole ka normaalne icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


btw: kas keegi seda saaks testida? http://www.buffalo-technology.com/products/category-detail.php?categoryid=25
tundub kiire icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 17:39:57 vasta tsitaadiga

Skeptik, Read 32MB/s, Write 27MB/s

Saab mu pulgalt ouni ju. Pole mõtet lasta. Uuenda nüüd tabel ära. Ma olen HV-pulgaliider. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.02.2007 17:50:03 vasta tsitaadiga

Tja, winterwindi veel sitema risu taga on keskmine ~24mb/sec ehk siis veel 3 mega vähem icon_biggrin.gif
krt vaja kuskilt mingi normaljok aparaat võluda ja velsale räme õun teha

EDIT: A64 3000+ ja mingi Epoxi plaadiga aparaad. pool mega parem tulemus. grrrr

EDIT2: "Winterwindil on k-hoolduse kõige sitem arvuti?" Vastavalt milline tont on siis vastav arvuti ka icon_biggrin.gif

EDIT3: "Skeptik, Read 32MB/s, Write 27MB/s Saab mu pulgalt ouni ju. Pole mõtet lasta." -- aga write on A-Datal ju 20mbs...


viimati muutis M8T0 27.02.2007 18:27:30, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 17:55:35 vasta tsitaadiga

Mida suurem maht seda aeglasem. Või polnud nii ? icon_smile.gif

Winterwindil on k-hoolduse kõige sitem arvuti? icon_lol.gif

E: meil on siin pulga read test icon_smile.gif


viimati muutis Anti 27.02.2007 18:46:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.02.2007 17:55:57 vasta tsitaadiga

no plät. vähemalt mul on siis 2x suurem pulk!!! icon_mad.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teoreetik
HV vaatleja
teoreetik

liitunud: 16.02.2007




sõnum 27.02.2007 18:14:43 vasta tsitaadiga

Mälupulk: OCZ Rally2
Suurus: 4GB



4GB kohta vist OK tulemus. Imelik on see, et mitmekordsel proovimisel alati testi lõpuosas kiirus kukkus kõvasti ja alati sama koha peal.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 18:28:29 vasta tsitaadiga

peale igat tulemust ei hakka tabelit uuendama, muudki teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.02.2007 20:18:37 vasta tsitaadiga

Niih...siin siis test esimese eestis tellitava 16gb USB pulgaga. Nimeks A-Data:

PD916GBUSB2 MEMORY DRIVE FLASH USB2 16GB/PD9 A-DATA

Kuna corsairi sama suur pulk mida algselt vaatasin maskab 2600eeq ja see a-data 1700 eeq aint siis sai määravaks hind...kuigi corsair peaks olema kolmandiku kiirem (33MB), samas pole corsair veel lattu jõudnud. Siin siis pildike:



ple just k6ige kiirem aga kärab kah icon_smile.gif

/edit damn, 0,1mb jään top10 hetkel välja icon_sad.gif

/edit 2 unustasin mainida et m6lema testi aeg oli taga ka USB klaver ja USB hiir + USB julla wireless k6rvaklappide jaoks...kui palju need kiirust m6jutasid eitea


viimati muutis SurfData 28.02.2007 09:45:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 28.02.2007 00:29:04 vasta tsitaadiga

Kingstoni 512MB M2lupulk thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 00:54:16 vasta tsitaadiga

snOOp-- kirjutas:
Kingstoni 512MB M2lupulk thumbs_up.gif
lase siis testi, mis sa niisama vibutad näpuga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 28.02.2007 05:20:40 vasta tsitaadiga

Viimaste aastate paljud USB-pulkade mudelid (kõige uuemaid siiski pole) -
Lihtsalt teie võistluse kõrvale võrdlemiseks mugavad graafikud...


Järjestikkiirus ja otsingukiirus lugemisel ja kirjutamisel:
http://www.ixbt.com/storage/flashdrives/svodka/nf4-everest.shtml
http://www.ixbt.com/storage/flashdrives/svodka/vt8237-aida.shtml
http://www.ixbt.com/storage/flashdrives/svodka/vt8237-hdt.shtml

Voolutarve:
http://www.ixbt.com/storage/flashdrives/svodka/power.shtml
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004




sõnum 28.02.2007 23:41:23 vasta tsitaadiga

mälupulk: SanDisk Cruzer Micro
suurus: 512MB

Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 00:07:23 vasta tsitaadiga

mälupulk: TOSHIBA (läbipaistvas rohelises plastkestas)
suurus: 256MB
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aquarius
HV vaatleja
Aquarius

liitunud: 04.10.2002




sõnum 01.03.2007 14:12:15 vasta tsitaadiga

SanDisk U3 Cruzer Micro 4GB:


_________________
I can't dance, I can't talk...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 01.03.2007 17:27:17 vasta tsitaadiga


Miskine Apacer 1GB

_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 18:24:51 vasta tsitaadiga

mälupilk: Handy Steno HA202
suurus: 512Mb



Kuigi "sõber google" väidab, et selle isendi lugemis ja kirjutamis kiirus on vastavalt 15 ja 10Mb/s, siis tegelikkuses on millegi pärast kiirused peaaegu 2x madalamad?! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.03.2007 19:53:35 vasta tsitaadiga

Pulk ühenda otse emme külge ja kõik hetkel mitte vajalikud USB-sedmed ühenda lahti.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 20:02:15 vasta tsitaadiga

AJ räägib tõtt. Mul tõmbas usb printer poole väiksemaks perfi näiteks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 22:10:31 vasta tsitaadiga

ülejäänud USB seadmed olin juba varem lahti ühendanud, kuid ka otse mobo külge USBi sokutades ei olnud muutust. Ei tea, aga 8MB/s kah halb pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 22:23:46 vasta tsitaadiga

Ega ta midagi head ka pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 22:49:06 vasta tsitaadiga

mälupulk: PQI U339 Pro
suurus: 1GB



Ja lisaks veel Jüri ratta USB, aga seda on siin eelnevalt juba näidatud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.03.2007 00:13:10 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
ülejäänud USB seadmed olin juba varem lahti ühendanud, kuid ka otse mobo külge USBi sokutades ei olnud muutust. Ei tea, aga 8MB/s kah halb pole icon_razz.gif

Alla 10MB/s on ikka aeglane.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 08:26:46 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Killerwave kirjutas:
ülejäänud USB seadmed olin juba varem lahti ühendanud, kuid ka otse mobo külge USBi sokutades ei olnud muutust. Ei tea, aga 8MB/s kah halb pole icon_razz.gif

Alla 10MB/s on ikka aeglane.


No ega ta tippklass just pole, aga ma arvan, et see minutike, mis ta kauem aega võtab, et faile peale panna, minult tükki küljest ei võta icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 11:29:58 vasta tsitaadiga

PQI Cool Drive
Suurus: 4 GB

Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 02.03.2007 16:43:35 vasta tsitaadiga

Mälupulk: A-DATA MyFlash PD2
Suurus: 8GB

Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 02.03.2007 18:32:05 vasta tsitaadiga

mälupulk:Sandisk Cruzer Mini
suurus:256mb


Testi ajal oli usb pesas veel hiir
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Termikas
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2003




sõnum 02.03.2007 18:45:37 vasta tsitaadiga

Adata myflash PD2, USB2.0 http://www.adata.com.tw/adata_en/product_show.php?ProductNo=AP02ZZZSV


Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 20:28:33 vasta tsitaadiga

tabel uuendatud. püüdsin mälupulkade nimetusi ka korrastada thumbs_up.gif

Täpse mälupulga mudeli leiab neilt lehtedelt:

A-DATA MyFlash mälupulgad - http://www.adata.com.tw/adata_en/products_category.php?ProductType=Flash&TypeUse=Disk
Apacer Handy Steno mälupulgad - http://emea.apacer.com/eu/products/USB_Flash_Drives.htm
Buffalo mälupulgad - http://www.buffalo-technology.com/products/storage.php
Corsair mälupulgad - http://www.corsairmemory.com/corsair/flash_memory.html
Kingston DataTraveler mälupulgad - http://www.kingston.com/ukroot/flash/datatraveler_home.asp
Lexar JumpDrive mälupulgad - http://www.lexar.com/jumpdrive/index.html
OCZ mälupulgad - http://www.ocztechnology.com/products/flash_drives/
PQI mälupulgad - http://www.pqi.com.tw/eu/product.asp?cate1=2
SanDisk Cruzer mälupulgad - http://www.sandisk.com/Products/Catalog(1013)-USB_Flash_Drives.aspx
Traxdata mälupulgad - http://www.traxdata.com/flash_series_en.html


momendil on pulgad tootjate järgi nii:

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 20:33:01 vasta tsitaadiga

Handy Steno AH220 http://emea.apacer.com/eu/products/Handy_Steno_AH220.htm (minul musta värvi).


_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 20:48:31 vasta tsitaadiga

Kingston 2GB U3 DataTraveler


_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme oma USB-mälupulki mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.