|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
simpsonv
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2007
|
23.02.2007 12:00:13
Ülevaade: Creative Labs ZEN Vision M |
|
|
link :: Creative Labs MP3 Player ZEN Vision M
Oli soov osta endale .mp3 player. Uurisin siis põhjalikult netist igasuguseid
review -sid ja muid tootjate lehekülgi ja jõudsin selgusele, et Creative Zen
Vision M on see kõige parem.
Peamised kaks mille vahel kahtlesin olidki Apple
iPod või creative vision m. Peamine asi mis on selle mudeli juures tipptasemel
on kindlasti ekraan oma 262k värviga. Kui kellelgi tekib kysimus kas selle
asjandusega on võimalik ka vaadata filme siis ytlen et on küll ja isegi päris
hea! Bussi ja autoreisidel on selline asi väga hea kaaslane siis kas muusika
kuulamiseks voi filmide vaatamiseks.Ekraan ei ole kohe kindlasti väike vaid
piisavalt suur et vaadata filmi.Resolutsioon on piisav ja värvid
kristallselged,miinuseid sellekohapealt ei ole. nüüd hiljuti enne ostu oli mul
võimalik teha tutvust ka Aple iPod mudeliga ja ytlen ausalt et ekraanide vahe
oli märgatav,Apple jääb oma 65k värviga creativile alla,ja eredus ei ole kah nii
hea! Kuna täpseid andmeid antud mudeli kohta leiab ka mujalt internetis, siis
ei hakanud neid siia kirjutama! Kui mõnel tekib ostusoov osta endale selline
kallimat sorti mp3 mängija siis soovitan küll Creative zen vision:m osta,sest
see yletab kahtlemata konkurente! Väga lihtne on lisada filme arvutist,pole
mingit probleemi nende esitamisega.Muusikast rääkimata. Tegemist on
vaieldamatult parima turul oleva sellelaadse mp3 mängijaga!
http://www.hot.ee/simpsonv/Pildid%20Creative/DSC00072.JPG
http://www.hot.ee/simpsonv/Pildid%20Creative/DSC00074.JPG
http://www.hot.ee/simpsonv/Pildid%20Creative/DSC00075.JPG
http://www.hot.ee/simpsonv/Pildid%20Creative/DSC00076.JPG
http://www.hot.ee/simpsonv/Pildid%20Creative/DSC00077.JPG
Kui soovite veel detailsemaid pilte aparaadis siis andke teada!
Edit by Terminator III: muutsin pildid linkideks
viimati muutis simpsonv 23.02.2007 12:02:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
23.02.2007 12:09:17
|
|
|
Simpsonv, räägi parem, palju aku peab (reaalselt).
Endal ka plaanis ehk mingi aeg mängijat vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
23.02.2007 12:27:40
|
|
|
Draax, ise oman ka seda mängijat.. aku peab vastu ikka üle kümne tunni.. oleneb kuidas ja mis faile kuulata.. pole veel testinud seda aku vastupidavust aga kurta ka ei saa..
endale sai ostetud ka Remote.. mingi 161 eeku maksis ainult. Igati hea asi, siis ei pea koguaeg screeni üles äratama ja taskust välja kakkuma.
Väärt masin. Ei vahetaks ipodi vastu eluilmaski!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
23.02.2007 12:29:29
|
|
|
Juba jõudsin mingit reviewd ka sirvida... hammas läks verele kergelt. Järgmine nädal on palgapäev...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpsonv
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2007
|
23.02.2007 12:29:53
|
|
|
Vot ei tea veel,käib alles esimese laadimisega! Aga aku pidi olema parem kui apple-il.Video ja muusika vaatamisel
mIna soovitan sul kindlalt seda mudelit osta,enne kui ie ostu sooritasin lugesin kõvasti välismaiseid reviewsid,ja see aparaat 2006 aasta parim sihuke tehnika asi ja las vegase (vist voi oli los angeles)tehnika messil mingil kuulutati just see creative selle messi parimaks tooteks!
Selles hinnaklassis on see kindlalt parim(apple saab pika puuga) Endale meeldib eriti lihtne ja arusaadav menüü mida on võimalik ise koostada ja seada vastavalt oma tahtmisele(themes on võimalik muuta(6) ja taustapilt kah oma valikul) ja eriliselt lahe on see puutetundlik jubin seal keske,hästi mugav asi! võrreldes apple ringikujulisega(olen näppind ja ei istund)
Kui veel kysimusi siis lase aga tulla!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
epohh
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2004
|
23.02.2007 12:44:22
|
|
|
Toores on see tekst- komad puudu("et" ees käib üldjuhul koma "ja" ees mitte), liigendamata, kirjavead(2. lause "vision m on see kige parem, mõnes kohas on "y" tähe "ü" asemel).
Enne võiks sarnase tootetüübi kohta tehtud ülevaateid lugeda ja katsuda vähemalt sama palju infot anda toote erinevate "külgede" kohta ning muidugi ülevaadetele järgnenud postitustest saab teada millisest infost nendes puudu jäi. Võiks olla ka link hinnale HV-s. Jõudu!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
23.02.2007 12:48:39
|
|
|
Kommenaariks selle touchpad'i kohta, alguses oli selline tunne, et viskaks või aknast välja nimelt õhtul ostsin ja laadisin aku täis,muusika peale.
Hommikul võtsin kooli kaasa.. Terve päev oli sisustatud selle mängija uurimisega.
Olen omanud seda juba oktoobrist saadik. Tahaks osta talle mingit Kaitsekilet(bestskinsever või invisibleshield). Igati vajalikud asjad, aga kahjuks puudub krediitkaart.. Kui kumbki teist, kellel see pleier on, tahab ka endale seda kilet osta, oleks palve minulegi üks tellida.
Maksaks kõik kulud ise ikka kinni.
Kõige parem üllatus oli seoses AV kaabliga.. nimelt sobis 10 eegune audio kaabel...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpsonv
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2007
|
23.02.2007 12:53:35
|
|
|
sina mine oma grammatikaga kuhu tahes.... ise ei oska HV-s hinda leida?..irw nii laisk ei saa nüüd kah olla,
kle kas sinna a/v out sobib tavaline otsik mis näiteks kõrvaklapidelgi(siis saaks telekasse pildi lasta tavalise kaabliga mis juba olemas)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
23.02.2007 13:05:03
|
|
|
simpsonv,
Pm.. sellised näevad välja otsikud.. http://www.ust.hk/itsc/classroom/notebook/photo/cable_audio_pc.jpg
Pea meeles, et pead kasutama seda valged Docki.. Ära topi pildi telekasse suunamiseks juhet headphone jacki..
isiklikult, kui ma lükkan otsiku mis docki läheb täielikult sisse, siis pilti ei saa.. ainult sahina.. pooleldi seees olles tuleb ainult.
Kvaliteet on üpris hea.. Kui pilt tuleb mustvalge või virvendab, siis muuda video settingitest ära. Ei tule meelde, aga ega seal palju vaiante polnudki.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
23.02.2007 21:20:39
|
|
|
Tundub päris hea mängja olevat
_________________ M: Ajakirjad |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
24.02.2007 10:50:21
|
|
|
denis28, See jutt, et teised juhtmed ei ole ohutud mängijale.. Ma ei usu millegipärast seda.. See on sinna vast pandud, et keegi nende juhtmeid ostaks..Samas on ka minu juhtmel väikene junn küljes Vast mul siis lihtsalt vedas juhtmega.
Idee proovida sain üldse ühest foorumist, kus üks proovis oma kaablit mille ta laenas DVD mängijalt(audio).
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
24.02.2007 12:06:08
|
|
|
Võiks veits liigendada, üldmulje jube halb muidu.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2007
|
24.02.2007 23:25:23
Re: Creative Labs ZEN Vision M |
|
|
| Kas vastab tõele, et Vision:M laadimiseks kasutatakse lisajubinat, mis käib seadme ja usb-kaabli vahele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
25.02.2007 00:00:27
|
|
|
Kui läbi arvuti laadida tavalise stock juhtmega, siis tuleb jah seda docki kasutada.
samas võid sa osta eraldi juhtme millel on see otsik juba küljes.. Olen näinud neid mujal saitidel(välismaised).
Pole kindel kas AC laadijal ka see sama otsik on või tuleb kasutada docki.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
25.02.2007 09:43:53
|
|
|
| Kui nupud ja ekraan välja lülitada , siis kestab aku pea 20 tundi . Sellel pleieril on veel mõnus funktioon , millega saab raadiost tulevat salvestada . See on ka peamine põhjus , miks ma pole firmware'i vahetanud . Uuematel firmavaradel on salvestamise võimalus tänu autorikaitsjatele vist kinni keeratud . Kas keegi on enda Vision M 'le uue firmware'i installinud ? Ehk muljetaks , mis muuutus ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
25.02.2007 15:04:59
|
|
|
Ainult ühel Firmwarel kaob ära Fm recording.. Peaks nimelt olema 1.50, kui ma ei eksi.
Praegune 1.6 mis mul endalgi peal on, sai tagasi selle omaduse.
Uuendused olid niipalju, et mõni keel(eestit ei ole veel), Album art läks paremaks ja saab hääle limiiti liigutada, parooli alla panna.
Kuna ise panin US firmware peale, siis muutus asi ikka tunduvalt valjemaks. Kuna euroopa mingi seadus pani mingid piirid peale, siis võeti volumi natuke väiksemaks. Kui aga US oma peale panna, kaob see ära.
Et soovitan ikka uus Firmware peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepsy
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
13.03.2007 20:28:52
|
|
|
| mul ka see jublakas. tegu on tõesti väga hea pleieriga. ma ostsin sinna juurde veel koss the plugid ka ja väga mega on. enivei kas keegi midagi nende silicon skinnide kohta teab? Mul kipub klahvistik ära kriipuma, ekraanile kriime ei jää aga klahvidele nagu kipub ikka. siin on üks skin: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=257&id=315041
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
18.03.2007 18:55:42
|
|
|
Ise soovitaks osta kriimude vastu InvisibleShield'i või BestSkinEver'i.. ei riku mängija välimust ära ja hoiab selle lihtsalt värske.. ostaks isegi,ainuke probleem on, et krediitkaarti on vaja. Mida paraku minul pole..
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
20.03.2007 01:51:08
|
|
|
| keegi endale 60gb versiooni ka soetanud on? tundub suhteliselt suur kobakas olevat, või kuidas? igatahes, creative pidi mingi aja pärast õhema versiooniga lagedale tulema, kus 60gb`ne 30nese mõõdu saama pidi.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aaliyah
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2007
|
10.06.2007 13:48:11
|
|
|
Nii, soeatsin siis paar päeva tagasi endale ka selle pleieri
Ikka väga hea mängija on. Eelmine oli mul mingi acme mõttetu jublakas mis käis üle päeva garantiis
Valisin kah Apple Ipodi ja Vison M-i vahel, aga lõpuks otsustasin ikka creative kasuks Ipod lihtsalt liialt ülereklaamitud.
Videoid saab vägagi hästi vaadata ning ka peale laadimine on ülimalt kerge. Aga siiski on üks küsimus - Kust saab osta seinalaadijat vision m-ile ning palju see plekib kah?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
simpsonv
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2007
|
13.06.2007 13:57:47
|
|
|
| Endal oli sama kysimus, uurisin ja asi on müügil! Leida võib näiteks euronicsist aga hind suht kallis (oli vist mingi 400 kanti) , Aga on ka netipoodides seal hinnad kah migi 300-350 kanti vis! aga pole ammu uurind nii et otsi ise ja leiad midagi! Eestis on muidugi seda asja suht vähe näinud ise liikumas!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
13.06.2007 14:17:04
|
|
|
| kuidas muidu pleier kriimustustele ja põrutustele vastu peab?
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpsonv
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2007
|
13.06.2007 19:32:23
|
|
|
olen hoolikas ja pole pilland kordagi! Ja kaasas on sihuke pehme kott mille sees hoian ise koguaeg, nii et kõik korras! Liivapaberiga nühkind pole nii et väga täpselt ei oska öelda!
Mina olen selle aparaadi omanik juba väga pikka aega ja pole siia maani avastand yhtegi miinust! Positiivne on see et toetab väga erinevaid filmi formaate(venna psp -le filmide peale panemine ajas ikka närvi küll).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
13.06.2007 20:24:08
|
|
|
kuidas muidu asja helikvaliteet on? Nii originaalnööpide kui ka paremate klappidega...
Ei ole mingit ebamäärast kõrget sagedust ja ülevõimendatud bassi?
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpsonv
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2007
|
13.06.2007 20:54:32
|
|
|
| ma pole teiste nööpidega ise kuuland, aga selle bassi suhtes see et asjal on see ekvalaiser(sorry õigekiri) peal et saad valida mitme salvestatud asja vahel ja ka ise reguleerida endale meeldivat, ! Mina olen heliga väga rahul! Mees kui on plaanis osta seda siis soovian soojalt! kõvasti etem kui mingi ipod
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
13.06.2007 21:49:55
|
|
|
| Ma mõtlen kas osta microsoft zune või seesamune Zen Vision M.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aaliyah
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2007
|
17.06.2007 14:44:44
|
|
|
microsoft zune ei oska kommenteerida, aga Zen vision m on igati väärt ostmist ning olen vääga rahul
Ma olen ka väga hoolas olnud oma pleieriga, see kotike on hästi asjalik
Ükskord kukkus maha, aga mitte midagi õnneks ei juhtunud.
Kui vastu valgust vaadata siis on imepisikesi kriime näha aga eks need tekivad paratamatult.
Kuna just praegu olen poodi minemas seda seinaadapterit ostma, üks kiire küsimus:
Kas Zen:Vision M laeb ansmanni adaptriga? Või peab siiski selle kallima variandi ostma, originaali?
Pilt ka sellest Ansmanni omast: http://www.digizone.ee/mp3player/mp3_lisavaru/zoom/ansmann_usb2go.htm
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pepsy
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aaliyah
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2007
|
22.06.2007 01:31:07
|
|
|
Peaks mainima, et aku püsivus on ikka Zenil vägagi hea, olin kolme päevasel reisil ning kuulasin tallinnast-viljandini ning siis tagasi koguaeg muusikat ning sain ka 4 45 minutilist videot ära vaadata
Endal psp laadijat ple, aga nüüd reedel pidi tulema müügile euronicsisse 200.- laadija, selle ostan kindlalt ära;)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
09.07.2007 00:47:51
|
|
|
huvitav, et märkasin paaris kohas vision: M ja vision: W kokkuvõetult... kas neil on siis ainult ekraani vahe pmt?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
19.07.2007 16:38:20
|
|
|
kuidas seda lelu kasutada arhivaatorina, et näiteks tassid tööasju samas ka kaasas?
ilma õige tarkvarata suva arvuti ei tunne vist teda ära kui lisaketast usb-s?
keegi fotoka mälukaardi tühjendamist sellega proovinud?
või telekakaardilt otse salvestada (ilma reklaamideta)?
_________________ M: tindiprinterskanner HP (tint otsas) |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
19.07.2007 17:17:36
|
|
|
| Dr peebus on olemas see spetsiaalne video kaabel.Aga sealt saidilt saab ainult tellida min 1000 krooni.Äkki kellelgi veel huvi ostaks mitu tüki ja siis pärast saadaks laiali?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koristaja
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
21.02.2009 22:12:04
|
|
|
need arvutid, kus XP sp3 peal ei haagi enam zen visioni külge
vähemalt mul selline kuri kahtlus, creative lehelt miskit tarkvara installi proovisin käivitada, see kobiseb, et vale vindooza versioon
mingid mõttetud zenkast onanizerid ja süng-managerid installeeruvad vaid ja ronivad startup kausta vägistama
krt. viiks selle kompoti kuskile poodi tagasi või mikisohvtide kontoorasse, las teevad korda või maksavad kulutused kinni
Probleem: MyComputer alla ei saa kuidagi tekitada exploreris välist kõvaketast, kui seade arvutiga ühendada, sinna tekib vaid mingi zen-i enda virtuaalne mälukaart
_________________ 600613 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpsonv
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2007
|
14.04.2010 16:35:01
|
|
|
keegi mu ZEN VISION M OSTA TAHAB? väga heas korras, kaablid kaasa ilusti. Sama mudel mis ülevaateski. Mis hinnaks pakute? võrdväärne iPod classicuga, isegi parem, toetab suuremal hulgal Video formaate. PM kui huvi
1500kr annaks ära. vajalikud juhtmed kaasa ilusti, asi väga hästi hoitud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|