Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.02.2007 19:45:12 vasta tsitaadiga

Need tuleb Blacksmithi juures unsealida vastavalt setile ( Blacksmith of Mammon unsealis vist A ja S grade , linnas olev B-d , a ei mäleta täpselt )
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 10.02.2007 20:11:17 vasta tsitaadiga

Ma usun ,et teistes servudes on samamoodi nagu L2speed... Rääkige, kuidas saab S'grade rüüd? Kust saab Orc endale S'grade Fiste?
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 10.02.2007 22:16:08 vasta tsitaadiga

Craft või drop
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 11:02:30 vasta tsitaadiga

Mm supreme got wiped... 5x beta algab lõpuks.... st nüüd 2 nädalat to live icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 11.02.2007 12:04:13 vasta tsitaadiga

aga kes ja kus dropivad S-grade? Kust saada Pure gold või Pure silverit?
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 12:32:57 vasta tsitaadiga

www.l2wh.com................ ja veel neid kohti on veel kust infot saada. Ega me ei hakka siin sulle iga dropi asukohti ütlema ju..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 11.02.2007 13:18:02 vasta tsitaadiga

I luv newbs <3 !!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2007 23:14:12 vasta tsitaadiga

Kas üksi neid boss class elukaid üldse on võimalik ära killida ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2007 00:06:18 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kas üksi neid boss class elukaid üldse on võimalik ära killida ?

Ainult low lvl (lvl 20 bossid), kui sul on top d gear & greater hp potid & mp potid saadaval piisavas koguses.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 13.02.2007 18:00:22 vasta tsitaadiga

Tervitused!

Kas siis supreme rahva jaoks on mõni ventrilo channel ka juba valmis? Kui on või varsti saab, oleksin huvitatud (erasõnum). Mis classe keegi seal plaanib mängima hakata? Ise teen alguses Dwarf crafter-i ja selle kõrvale Elven Elderi või Tyrant-i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 18:09:47 vasta tsitaadiga

teen bladedanceri ja siis plaanin ka mingi päkapiku teha.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 18:13:53 vasta tsitaadiga

Dwarve kirjutas:
Mis classe keegi seal plaanib mängima hakata?

HE banana_dance.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 22:54:30 vasta tsitaadiga

Sõja Nutumiiz aka WC... ple kunagi Orc maagi mänginud sellest ka selline hull idee icon_eek.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 13.02.2007 23:19:22 vasta tsitaadiga

Ma arvatavasti TH ! ;D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2007 00:13:28 vasta tsitaadiga

eesti klann ka tuleb?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 14.02.2007 09:28:49 vasta tsitaadiga

mingid torufoorumi pedekad kindlasti teevad.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2007 23:20:47 vasta tsitaadiga

Milline oleks mõttekaim SA Carnagele ja kas BoP QR muudab Perili palju kiiremaks?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2007 13:15:59 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Milline oleks mõttekaim SA Carnagele ja kas BoP QR muudab Perili palju kiiremaks?
carnage on ainult pvp bow, ja parim SA sellele pvp jäoks on critical bleed
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 15.02.2007 17:23:38 vasta tsitaadiga

Snax on carebear ta pole PvP'd elusees näinud icon_lol.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2007 17:38:53 vasta tsitaadiga

Snax ja tema semu Juki-Muki? icon_biggrin.gif


kuidas te naabid L2'te juba...mingi 3-4a järjest viitsite mängida? xD icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 15.02.2007 18:05:35 vasta tsitaadiga

Pff on mingi parem tegevus pensionärile välja pakkuda?
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2007 18:59:45 vasta tsitaadiga

10 punkti to dominus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2007 15:58:20 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Pff on mingi parem tegevus pensionärile välja pakkuda?

Go play bingo like all the good senior citisens do....
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2007 16:10:32 vasta tsitaadiga

Triobetiga tonnide teenimine ? icon_smile.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.02.2007 16:12:48 vasta tsitaadiga

Pole carebear. Kes duoda tahab kui server üles tuleb? Mul vaja Plated Leather set selga saada icon_eek.gif
Huvitav kui hull saab olema selle rogue questiga. Virtues oli päris rets kui see live läks.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2007 17:22:38 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Huvitav kui hull saab olema selle rogue questiga. Virtues oli päris rets kui see live läks.

Seda peab kambaga tegema. Meil õnneks suht kõvasti rouge. 9 man party (vb mõni buffer tuleb aitab ka) ning peksame teised eest ära. Muidu suht võimatu imo.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 17.02.2007 20:47:53 vasta tsitaadiga

kui praegune karmasystem jääb, siis on perses

LIVE!!

2007-02-21 - 09:00 GMT+1
(Wednesday at 9AM - France/Netherland/Swedish time)
http://www.supremel2.com

/discuss

UPDATE: lükati uuesti Neljapäeva peale. masturbation ++++

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 16:22:39 vasta tsitaadiga

Mitu lvlit allpool on elukas veel roheline? Spoilimise protsent kahaneb rohelise puhul ?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 16:46:32 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Mitu lvlit allpool on elukas veel roheline? Spoilimise protsent kahaneb rohelise puhul ?


-3 - 5 levelit allpool on rohelised
-6 - 8 helesinised
-8 tumesinised

Spoilimise protsent kahaneb sinisega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 17:26:06 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:

UPDATE: lükati uuesti Neljapäeva peale.

On ka olnud mõnda private server launchi, mis ei oleks hilinenud ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 18.02.2007 17:28:31 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
No_Limit kirjutas:

UPDATE: lükati uuesti Neljapäeva peale.

On ka olnud mõnda private server launchi, mis ei oleks hilinenud ? icon_lol.gif


Shush nub....

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 20:14:35 vasta tsitaadiga

Kas nende Treasure Chestidega ka mingit konksu on, et mõnes kohas on suurel määral/ainult elukaskirstud ja päriskirstude osakaal sellevõrra väiksem ? Mis lvli ringis kastid annavad EAA / EWA ?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 20:18:32 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Kas nende Treasure Chestidega ka mingit konksu on, et mõnes kohas on suurel määral/ainult elukaskirstud ja päriskirstude osakaal sellevõrra väiksem ? Mis lvli ringis kastid annavad EAA / EWA ?

See, kas on raha kirst või "surma" kirst, see on täiesti random, pole sellist kohta, kus alati rohkem... Iga kirstu, mis arvad/mättasse lööd asemele spawnib täitsa randomilt jälle uus millalgi...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 20:21:44 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
Kas nende Treasure Chestidega ka mingit konksu on, et mõnes kohas on suurel määral/ainult elukaskirstud ja päriskirstude osakaal sellevõrra väiksem ? Mis lvli ringis kastid annavad EAA / EWA ?

See, kas on raha kirst või "surma" kirst, see on täiesti random, pole sellist kohta, kus alati rohkem... Iga kirstu, mis arvad/mättasse lööd asemele spawnib täitsa randomilt jälle uus millalgi...


Ega see tundub tõesti loogiline, aga lihtsalt kord Ol Mahunite juures, taga campis kus kirste hulgim lvldades, avasin neid ja pea kõik joppasid ainult elusad olema, mis tundus jõle kummaline. icon_smile.gif

Aga EAA / EWA ? Level 70 kandis või ka varem ? Mingit spetsiifilist kohta ?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.02.2007 20:52:38 vasta tsitaadiga

http://www.l2wh.com/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmann007
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2007 17:22:20 vasta tsitaadiga

17h38min veel...
_________________
carpe diem
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 23.02.2007 12:09:31 vasta tsitaadiga

lol, devidel juthtus väike apsakas. Mäng sööb lihtsalt rami ära ja õgib mingi aja pärast virtuali ka ära. Siis järgneb crash. Ehk tänaseks saab korda. Isegi kui tõsta virtual mingi 8 gb peale saab see kord otsa. icon_smile.gif Proovitud järgi ja mälu kasutatavus ronis 10gb peale.

Aga täna jälle lvldama. Olen siis Orc Mystik ja nimeks Torch.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2007 19:29:36 vasta tsitaadiga

Teab keegi öelda umbkaudu kui suur on TH'l võtme meisterdamise skilli taaskasutusaeg ?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 00:59:30 vasta tsitaadiga

Mõnus ämber, supreme terve päeva maas olnud icon_confused.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.03.2007 22:55:20 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Teab keegi öelda umbkaudu kui suur on TH'l võtme meisterdamise skilli taaskasutusaeg ?


~5min

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 05.03.2007 15:09:38 vasta tsitaadiga

makro peale ja ööseks klikkama. icon_biggrin.gif

Aga palju rahvast HV seal kolistab? Muidu enamus aktiivseid tean läbi Toru foorumi. Et kui siin on siis enamus eestlasi istuvad/astuvad ka läbi ircust #supreme.ee mis asub supremel2 chaneliga samas servus (peast ei mäleta). Et lobiseme seal ka niisama ja värskemate patchide ja uudiste kättesaadavus on ka läbi boti hea. icon_wink.gif

Ise olen siis hetkel 41 WC nimega Torch.

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogers
HV vaatleja
Dogers

liitunud: 30.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2007 01:07:32 vasta tsitaadiga

müün supreme accounte ja ingame adenat ja charre :p
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2007 08:57:24 vasta tsitaadiga

Dogers kirjutas:
müün supreme accounte ja ingame adenat ja charre :p

ma müün sulle bänni game adminnide käest 8)

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.03.2007 15:04:35 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
Dogers kirjutas:
müün supreme accounte ja ingame adenat ja charre :p

ma müün sulle bänni game adminnide käest 8)


lawl, pwned!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 09.04.2007 12:18:55 vasta tsitaadiga

lol, keegi eestlastest juurde ka nüüd tuli kui 24h registreerimine lahti oli?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 16.04.2007 12:44:15 vasta tsitaadiga

m2ngin ka nüüd supremes.

dark elf lvl 35 (Foyers)
Dwarf lvl 25 (HammerHand)

Raha pole yldse... lase nograde aromri ja weaponiga ringi. keegi ei tahaks aidata icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.04.2007 13:15:47 vasta tsitaadiga

Hehe , tee spoiler , tava materjalid väga hinnas Supremes . ( või sul juba on ? siis pole üldse problet , giranis müüd animal skinni ja bone 2k tükk )
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.04.2007 17:41:44 vasta tsitaadiga

4mil = 25kr kui on soovi icon_wink.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 16.04.2007 21:32:49 vasta tsitaadiga

tegin supreme accounti...
sain lvl 7 - rohkem ei viitsi. ei jõua farmida päev läbi icon_razz.gif
pelan Elites edasi
www.l2elite.us

icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PontuLontu
HV kasutaja


liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 09:42:10 vasta tsitaadiga

kellelgi Interlude_pts klienti ka on ? Fileplanetist ei taha millegipärast tulla. Kui viitsiks keegi dvd-le ka kõrvetada oleks veel toredam. Muidu võin ka USB hardiga läbi hüpata tallinna piires. icon_lol.gif
_________________
Life is a beach, Surf.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.