|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
30.03.2003 16:02:54
|
|
|
| suurpealik kirjutas: |
Oleks ise ka sellest huvitatud, sest lpt kaudu kodus kohe mitte ei taha suhelda. Pole praegu printerit ka millega testida, kas mul üldse lpt töötab. Kas com 2 lpt ülemineks aitaks? |
Saab vist küll ja odavamalt: http://www.seetron.com/prices.htm#BPK000
Googeldades "serial lcd" leiab ka palju huvitavat.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002

|
30.03.2003 16:19:14
|
|
|
jalcds char-failidega probleem
jalcds programmikataloogi all on fail 1.char, mille sees 2 animatsiooni nimedega "up" ja "down". kuidas neid nüd kuvada?
$char:up§ ?!?
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.03.2003 16:23:59
|
|
|
| tsitaat: |
jalcds char-failidega probleem
jalcds programmikataloogi all on fail 1.char, mille sees 2 animatsiooni nimedega "up" ja "down". kuidas neid nüd kuvada?
$char:up§ ?!? |
char.char failist upload animatsiooni kuvamisega tuleb küll toime... $char:upload§
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002

|
30.03.2003 16:36:02
|
|
|
kui renameda char.char'iks siis töötab tõesti
tänud
ja veel üks loll lisaküsimus
mis koodide koosmõjul saavutatakse olukord, et pikemate textide puhul, kui 20 tähemärki saaks kuvada texti alguse ja lõpu vahele näit ***
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002

|
30.03.2003 16:49:42
|
|
|
selljuhul on näit text 18 tähemärki ehk peaks kuvama ilma scrollimata
kui lisades enne koodi " *** " on texti pikkus 18+5=23 ja hakkab scrollimine ilma otsese vajaduseta
oleks vaja seda et *** lisatakse siis kui text >20 ja kui <20 *** ei lisata
ma nägin kusagil seda koodi, kui nüüd olen juba polteisttundi seda uuesti leida üritanud, kui tulutult
ja jututeemaks olev text oleks näit winampi song title
kui keegi leiab või oskab, oleksin tänulik
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marius
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
30.03.2003 20:53:39
|
|
|
| KAs keegi on leidnud LK millelt saaks Tallinna ilma kohta andmeid, mida siis jaLCDs näitaks?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
30.03.2003 21:12:13
|
|
|
Mitte kuidagi ei saa käima neid addon'e. Kiskusin alla. Installisin ära, aga ei tule midagi ekraanile. Jutt siis ajLCDs'st.
Ja kas keegi viitsib saata mõne *.cfg faili mis valmis meisterdanud. Hea syntaksit uurida.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
30.03.2003 22:01:23
|
|
|
example.cfg, mis kohe kaasas oli, töötas mul vabalt
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monk
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2002
|
30.03.2003 22:03:33
|
|
|
| Mul 24x2 lcd ja sellel pole taustavalgust ,kuidas saaksin teha taustavalguse?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
30.03.2003 22:06:46
|
|
|
| dolby kirjutas: |
| KAs keegi on leidnud LK millelt saaks Tallinna ilma kohta andmeid, mida siis jaLCDs näitaks? |
TTÜ-st saaks telnetiga (aadressi ja porti ei mäleta) temperatuuri küll.
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
30.03.2003 22:07:16
|
|
|
| Seal vähe näiteid. Tahaks näha neid alumisi asju scrollid jne. ja siis addon'e.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
30.03.2003 22:26:20
|
|
|
| monk kirjutas: |
| Mul 24x2 lcd ja sellel pole taustavalgust ,kuidas saaksin teha taustavalguse? |
Raske juhtum...
Ehk teed pleksist liistaka, mis mahuks displei alla. Sinna sisse süvenditesse paned pindmontaazi LED'id.
On veel olemas külmfluorestsentsplaadid, painduvad pehmed vidinad ja õhukesed (1-2mm), mis aga tahavad ca 400 voltsi vahelduvat.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
30.03.2003 22:27:39
|
|
|
| monk kirjutas: |
| Mul 24x2 lcd ja sellel pole taustavalgust ,kuidas saaksin teha taustavalguse? |
taustavlagust vast ise ei ehita sellele aga sa võid ju panna valgusdioodid (näiteks sinised ) display servadesse.
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002

|
31.03.2003 12:34:51
|
|
|
kas kellelgi on kogemusi girder'i ja lcd koos kasutamise võimaluse kohta?
girderi jaoks on küll olemas lcd plug-in, kuid mitte ei taha tööle saada
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
31.03.2003 13:59:12
|
|
|
| es0sef kirjutas: |
taustavlagust vast ise ei ehita sellele aga sa võid ju panna valgusdioodid (näiteks sinised ) display servadesse. |
Mingi hajutaja võiks siiski olla, muidu on valgustus väga ebaühtlane. Parem küll, kui täitsa ilma
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
31.03.2003 14:39:03
|
|
|
| dolby kirjutas: |
| KAs keegi on leidnud LK millelt saaks Tallinna ilma kohta andmeid, mida siis jaLCDs näitaks? |
Saab ikka.
http://www.ttu.ee/elektron/ecc/tshp.htm
vastavast socketist tuleb siis andmed lugeda. Kas mõni lcd proge seda toetab, ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
31.03.2003 18:11:26
|
|
|
vanarebane, kle räägi kas neil LCD'del on mingi garantii ka?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
31.03.2003 18:19:26
|
|
|
| Sul katki juba?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
31.03.2003 18:21:50
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
| Sul katki juba? |
õnneks veel mitte....
aga kas keegi saaks mõned lähivõtted teha kuidas/kuhu need led'id seal paigutatud on?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
31.03.2003 19:56:04
|
|
|
Selle jaoks peab asja lahti koukima ju...
Lähemal vaatlusel selgus, et asjal tundub olema aint 1 led... Väheamlt tagant jookseb rada vaid ühele poole. Järsku on hoopis EL backlight? Ühtlane on küll.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mike
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
31.03.2003 19:59:33
|
|
|
kes tahtis LCD osta?
kõvema hinna pakkuja saab omale 8)
kui hästi pakute võin ka 2 müüki panna
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
31.03.2003 20:40:00
|
|
|
umm.. on jah garantii 3 aastat
aprill(ok homme on), ei ole minuteada... kui leaid mingi praagi siis saadad tagasi ja nõuad raha tagasi(mitte minult vaid timelinesilt)
PS! Timelines inc on vahendaja... tegelikult on need Hicathi LCD'd . wicked pani juba skeemi peale: edited for timelines LCD's by wicked
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
31.03.2003 21:00:46
|
|
|
uvitav kas valguse siniseks kah saab? on keegi uurinud mis LED'id seal all on?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
31.03.2003 21:37:38
|
|
|
| jaLCDs kell küll vale. Kui on kell näiteks 2 öösel, siis näitab 20.00 mitte 02.00?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
31.03.2003 21:43:32
|
|
|
Ehhee, endal oli sama jama. Aitas see, kui wini settingutes määrata kella näitamise viisiks HH:mm senise H:mm asemel...
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
31.03.2003 21:51:50
|
|
|
| dolby kirjutas: |
| KAs keegi on leidnud LK millelt saaks Tallinna ilma kohta andmeid, mida siis jaLCDs näitaks? |
http://parsek.yf.ttu.ee/cgi-bin/maintemp.pl
Teeb immitsa aga soovi korral võib failix ümber kirjutada. Näitab paraku vaid temp'i
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
31.03.2003 21:54:24
|
|
|
aga siis veel selline küsimus ,et need potekad on üks taustavalguse oma ja teine kontrasti oma?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
31.03.2003 21:58:47
|
|
|
,et siis kui mul on ilma valguseta siis pole mul seda 100'st vaja
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
31.03.2003 21:59:43
|
|
|
Siis peaks sul olema jah aint 14pini ja 100st polekski kuhugi ühendada
edit - a siis vaata kindlalt üle kas sul on samad tähistused ja kas on ka vaja -5V. Sest see joonis ja vist ka datasheet oli 20x4 ja backlight jaoks...
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
31.03.2003 22:15:30
|
|
|
mul ikka 16pini...aga ma arvan ,et seda +5v on tal ikkagi teisel pinil vaja...
ja siis veel seda ,et kui on 10k potekas siis tähendab ,et 10k on max takistus?
| tsitaat: |
a siis vaata kindlalt üle kas sul on samad tähistused ja kas on ka vaja -5V
|
kust ma neid tähistusi vaatan?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
01.04.2003 00:53:51
|
|
|
umm.. peab leidma mis on taustavalguse 2 otsa ja siis need välja jätma... ma homme uurin natti lähemalt...
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
01.04.2003 12:17:55
|
|
|
...selle joonise järgi mis mul on tuleb siis 15 vabaks jätta...
aga öelge seda kas teil on see 10k potekas täpselt keskel kui ei siis kummale poole ta keeratud on kas selle -5 või ground'i poole?
ja umbes kui palju?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vell0
HV vaatleja
liitunud: 02.06.2002
|
01.04.2003 18:36:07
|
|
|
| Endal ka kavas midage taolist muretseda, küsimus: kuhu te pinge maandasite?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
01.04.2003 19:22:02
|
|
|
mida sa kuhu maandada tahad?
see ground on nö -
krt paras nu** on ikka 100w kolviga midagi kokku joota... otsik on ka mingi ca1cm lai...ei pääse nagu ligi kuhugi...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r_k
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2002
|
01.04.2003 19:51:38
|
|
|
Väike küsimus minu poolt. Kas valgustuseta LCD-l on sama skeem, mis valgustusega isendil.. See, mis Wicked andis? Või pean hakkama muud moodi nuputama.. Ma ei ole just teab mis elektroonik. Ehk keegi suudab aidata.. (Just nende potekatega segadus, sest ei ole ju valgustust vahel ning ma ei tea, mis kuhu minema peab)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.04.2003 19:55:44
|
|
|
15 - VB+
16 - VB-
Need käivad taustvalguse kohta. Kui need välja jätta peaks asi töötama. Seega jääb välja ka 100 ohm pote.
Samas vanarebane võiks kinnitada, kas ka teistel lcd-del oli vaja -5V või piisas 0-st.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
01.04.2003 20:46:37
|
|
|
ma siinpool saan varsti öelda mida on ja mida pole vaja...
ega see jubin restarti vaja?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
01.04.2003 21:00:32
|
|
|
kui sa softi ilma restardita peale saad, siis pole küll restarti vaja. LCD võid millal tahes arvutile järgi lükata
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
01.04.2003 21:13:05
|
|
|
Valgustuseta LCd ühendamisel võib abi olla sellest http://www.oesel.ee/~teet/lcd/winamplcd.pdf seal on näidatud ka kuidas mitu LCD-d korraga tööle panna. Et siis kellel on näiteks kaks 2x20 LCD-d, siis need saaksid omale teha 4x20 LCD. Mitme LCD korraga kasutamiseks tuli softis kah midagi muuta.
_________________ Kuressaare webcam |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
01.04.2003 21:26:25
|
|
|
Krt mingi jama on, ainuke arvuti, mis seda LCD-d taha ei võta on minu kodu arvuti. Vist lpt läbi, proovin millagil printeriga järgi , siis jääb lihtsalt kappi tolmu koguma, kuni arvuti upgradeni.
Muidu LCD on ja korras ka.
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
01.04.2003 21:37:54
|
|
|
panin enda oma(ilma valgustuseta) siis sedasi kokku
aga mingi kala on see pilt ei ole selge...tähed hüplevad seal displeil siia sinna...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
01.04.2003 21:46:45
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| ...aga mingi kala on see pilt ei ole selge...tähed hüplevad seal displeil siia sinna... |
-kaabel liiga pikk või suure mahtuvusega - võta lintjuhe
-pordi pingenivood madalad - pane 10k takid dataotctelt (võib ka mujalt) toitesse
-kas printer töötab selle pordi taga?
-igaks juhuks vaata pordi seaded üle
- juhtmed ikka korralikult joodetud?
PS. Samunegi et olen proovinud üsna mitut displeid (ka muude asjade jaoks) ja siiani ei ole miinus pinget vaja läinud. 10k pote +5V ja mätta vahele.
PS/2. Miks skeemis R/W otc maas on? Minul töötab hästi, kui R/W läheb printeri pordi otcale 14. Ilma selleta ei saa masin LCD-st innfi tagasi küsida. Ossiga vaadates ta seda ka teeb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.04.2003 21:51:47
|
|
|
Nagu datasheedil kirjas oli, ongi see üks vähestest, mis -5V nõudis... Aga see oli otseselt 20x4 backlight kohta.
vanarebane, kas muude kohta polnud siis papreid kaasas?
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yann
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2002
|
01.04.2003 21:53:53
|
|
|
| kas kellelgi uleliigne LCD muua?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|