Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 11:09:34 vasta tsitaadiga

Koolis hea kiire nett...

Kulunud aeg - 0.103 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

67935842.8 bit/sec
66343.6 Kbit/sec
64.8 Mbit/sec
8293 KB/sec
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 17:18:37 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/zandlamb/speed.jpg
Apple'st HD traileri tirimise ajal
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 18:14:19 vasta tsitaadiga

ZAndlamb, Applest tuleb jah suht kiiresti... ma olen mingi 3600-ga neid trailereid sikutand.

Aga kõige kiiremini tulevad mulle Eesti servust Ubuntu linuxi updated... suht konstantselt >5000 KB/sek (>40Mbit).

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 18:19:34 vasta tsitaadiga

CnZ, lihtsalt huvi pärast, palju maksad..? icon_rolleyes.gif

EDIT: valusalt odav ju.. icon_confused.gif


viimati muutis Rajareits 25.01.2007 22:01:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 21:25:48 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
CnZ, lihtsalt huvi pärast, palju maksad..? icon_rolleyes.gif


17 eurot (265 eeki) siin põhjas Rovaniemil
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 23:04:10 vasta tsitaadiga

Tõesti. VALUSALT odav. Ma maksan 350.- praegu 512kbit Elioni eest. Cheers beer_yum.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 25.01.2007 23:07:50 vasta tsitaadiga

E-lõvi on vastik tegelane. Ammu peaks teada olema. Nimevahetus ei muuda firmat, samuti ei muuda nimi meest.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.01.2007 23:27:11 vasta tsitaadiga

Starman Kodu Kolmik 4mbit/s
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 00:18:13 vasta tsitaadiga

1 mbit/sec
või väheamalt viimati oli icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 02:07:51 vasta tsitaadiga

Kellelgi Elisa netiga on kogemusi? On stabiilne ja kiire asi, tasub võtta? icon_rolleyes.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 02:28:42 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Ikka veel 1Mbps icon_sad.gif
Elion Kodu 2 vist jagatud miski 6 raali vahel icon_neutral.gif

Ma tean mis sa tunned icon_neutral.gif kah 6 arvuti vahel jagatud aga ühendus 512kb/sec down 8)
Lihtsalt kelle oma on nett see ei telli paremat paketti kuigi saaks Elioni digi tv.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.02.2007 15:48:35 vasta tsitaadiga

Tööl: 2mbit
Kodus: 12mbit
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2007 17:14:18 vasta tsitaadiga

Kodus :12mbit
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taurivi
HV vaatleja
Taurivi

liitunud: 02.04.2006




sõnum 22.02.2007 20:25:27 vasta tsitaadiga

Elioni korrusmaja 1mbit/s.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 22.02.2007 20:29:16 vasta tsitaadiga

Starmani 2Mb Neti.. thumbs_up.gif

Upload 256Kb/s
Download 2Mb/s

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2007 22:24:01 vasta tsitaadiga

kodus 4mbit. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SeedX
HV kasutaja
SeedX

liitunud: 10.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2007 00:29:53 vasta tsitaadiga

Elioni 2megane net. Digi tv ei saa panna kahjuks veel...
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 26.02.2007 16:35:44 vasta tsitaadiga

Mul ei olegi kodus internetti icon_rolleyes.gif

Aga koolis 3megane
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 26.02.2007 16:38:52 vasta tsitaadiga

R22kides koolist: 76mb wifi icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 16:40:31 vasta tsitaadiga

mbit ikka ma loodan icon_razz.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 26.02.2007 17:01:22 vasta tsitaadiga

Nüüdseks siis juba ligemale nädal Elisa 5 ehk 5MBit/1MBit omanik. Üldisel suht rahul sellega...
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 18:17:34 vasta tsitaadiga

HacaX kirjutas:
Nüüdseks siis juba ligemale nädal Elisa 5 ehk 5MBit/1MBit omanik. Üldisel suht rahul sellega...
sama siin. Just käis mees paigaldamas. Lõpuks saab sellest faking STV-st lahti icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 26.02.2007 18:25:06 vasta tsitaadiga

4mbit
starmani kolmikpakett
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2007 18:28:00 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.137 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

51025289.4 bit/sec
49829.4 Kbit/sec
48.7 Mbit/sec
6228.7 KB/sec

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alks737
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2005




sõnum 26.02.2007 18:37:18 vasta tsitaadiga

1Mbit/s - kärab küll icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 26.02.2007 19:38:43 vasta tsitaadiga

1 megabit alla.. veerand ülesse.. 3-4alla ja 5-6 ülesse oleks armas.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hele
HV vaatleja
hele

liitunud: 07.01.2007




sõnum 26.02.2007 20:21:29 vasta tsitaadiga


12 korteri peale jagatud, nii ebastabiilne et msn ka ei püsi sees icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 26.02.2007 20:21:30 vasta tsitaadiga

Koolis 100/20Mbit/s 8)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marrti6
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 16:05:28 vasta tsitaadiga

Alla 12.2 Mbit/s
Üles 256kbit/s



E: krt enne oli valet pidi icon_biggrin.gif


viimati muutis marrti6 02.03.2007 00:51:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 01:05:19 vasta tsitaadiga

alla hetkel ~1000kb/s ning üles kahjuks 50-60kb/s
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2007 01:35:01 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 1.566 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

4448738.8 bit/sec
4344.5 Kbit/sec
4.2 Mbit/sec
543.1 KB/sec

alla.


Kulunud aeg - 0.735 sek
Faili suurus - 77.6 KB

844.8 Kbit/sec
108153.7 B/sec
105.6 KB/sec

üles.

elisa " kodu 5"

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 01:47:28 vasta tsitaadiga

Muidu on 2Mbit kuid kui naaber päeval kodunt ära saan tema 10mbitises wifis möllata icon_biggrin.gif (selline kokkulepe siis..)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 01:58:26 vasta tsitaadiga

Elisa 5

Alla
Kulunud aeg - 1.416 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

4919092.6 bit/sec
4803.8 Kbit/sec
4.7 Mbit/sec
600.5 KB/sec

Üles
Kulunud aeg - 4.066 sek
Faili suurus - 340.2 KB
669.6 Kbit/sec
85681.5 B/sec
83.7 KB/sec
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 09:18:35 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
Muidu on 2Mbit kuid kui naaber päeval kodunt ära saan tema 10mbitises wifis möllata icon_biggrin.gif (selline kokkulepe siis..)

Paned räigelt asju tõmbama siis?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 10:39:11 vasta tsitaadiga

Elisa 15\1 . Väga rahul
_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 02.03.2007 14:33:02 vasta tsitaadiga

Et tahaks elioni välja vaheta 512/128kb/s ja maksan kuus 350.- ning elan alevas, kas keegi oskab paremat neti pakkuda suht kirves on ja aeglaseks hakkab ka jääma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 14:34:04 vasta tsitaadiga

Elioni 12Mb digimoni tv
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 02.03.2007 14:36:50 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Elioni 12Mb digimoni tv


Aga kui keegi tv vaatab palju kiirus siis langeb
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 02.03.2007 14:40:33 vasta tsitaadiga

mcaff, tavaliselt kõigub 3-6 Mb vahel thumbs_up.gif
Oleneb kanalist. ETV võtab palju kiirust maha thumbs_down.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 02.03.2007 14:55:03 vasta tsitaadiga

Kas see box mis telekale käib sobib enamustele või vaja LCD ka osta icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 16:39:13 vasta tsitaadiga

Enamustele. Peaasi et oleks Scart v6i Video in/out
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 19:44:55 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Hazar kirjutas:
Muidu on 2Mbit kuid kui naaber päeval kodunt ära saan tema 10mbitises wifis möllata icon_biggrin.gif (selline kokkulepe siis..)

Paned räigelt asju tõmbama siis?


Vahetevahel tuleb selline.. filmi isu, siis ~20 filmi üle p2p tirima ja naudin 1.25mb tirimiskiirusi 8) teinekord kui natuke raha üle on siis teen rs subscriptioni ja tõmban paar teleseeria hdtv hooaega..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2007 19:44:56 vasta tsitaadiga

MB ikka
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pat
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 04.03.2007 23:55:50 vasta tsitaadiga

1mbit icon_confused.gif no käib kah
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 11.03.2007 11:26:39 vasta tsitaadiga

Kirjade järgi 12 MB/s üless ja 1 MB/s alla, kui Digi TV ei tööta.
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2007 16:14:23 vasta tsitaadiga

Dark Kille, Mbit ikka vast... 12MB oleks 96Mbit... üles ja alla on ka sul vahetuses vist.

Endal jätkuvalt umbes 40Mbit/sek, tööl ~20Mbit.

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2007 12:43:59 vasta tsitaadiga

Kus elisa 5mb variant on ?
Aga muidu siis 5/1 vastavalt siis alla/üles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 12.03.2007 18:08:24 vasta tsitaadiga

Kunagi oli pool mega,aga nüüd sain õnneks megase,kuid võiks 2.megane olla ikka.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2007 18:14:36 vasta tsitaadiga

24 kbaiti/s

tsitaat:
Mikro kolmikpakett:
70 telekanalit, tasuta võrgusisesed kõned, kiirus 200 Kbps


ma ei tea, kuidas teiega on, aga minu arvates kbps peaks ju ikka kilobaiti , mitte kbitti olema icon_evil.gif

Tänan JoeKing


viimati muutis lnxab 13.03.2007 10:19:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2007 20:59:09 vasta tsitaadiga

kbps = KiloBitsPerSecond, kBps=KiloBytesPerSecond
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.