Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 30.03.2003 12:58:29 naljakad lehed vasta tsitaadiga

selline teema on vast olemas ka aga teeks ikka veel. et siis pange mõned naljakad lehed siia
http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files/kotki/index.htm seda peab koos soundiga kuulama

NB! Igasuguste ehmatuste, rõveduste jms saasta linkimine siia teemasse rangelt keelatud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.03.2003 13:45:58 vasta tsitaadiga

kellelgi seda lehte on, kus oli schumacheri ferrari pilt ja siis mingi kutt tegi taustaks ise hääli? icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 14:09:12 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/thethumbspage/insanity.htm
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 30.03.2003 14:22:04 vasta tsitaadiga

nu ma ei tea mina olen igaljuhul hull icon_biggrin.gif kuigi olen seda oma 100 korda kuulnud juba.
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 14:25:33 Re: naljakad lehed vasta tsitaadiga

von_kristus kirjutas:
selline teema on vast olemas ka aga teeks ikka veel. et siis pange mõned naljakad lehed siia
http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files/kotki/index.htm seda peab koos soundiga kuulama

Sellel lehel on neid veidruseid rohkemgi, mis ka siit kõik läbi on käinud!

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaastaMarket
HV vaatleja


liitunud: 23.03.2003




sõnum 30.03.2003 17:58:25 vasta tsitaadiga

IRW 3 minti irvitasin shuumi yle... icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
catman
HV kasutaja
catman

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.03.2003 18:33:24 Re: naljakad lehed vasta tsitaadiga

von_kristus kirjutas:
selline teema on vast olemas ka aga teeks ikka veel. et siis pange mõned naljakad lehed siia
http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files/kotki/index.htm seda peab koos soundiga kuulama

Vot nii lihtne asjake teeb tuju nii heaks thumbs_up.gif

_________________
Enne ärritumist pidage nõu oma perearstiga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 18:35:33 vasta tsitaadiga

Une võttis ka ära icon_biggrin.gif
Hea asi thumbs_up.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 30.03.2003 18:40:42 vasta tsitaadiga

ma peaks mainima et olen schumit ja kiisut täna korduvalt üle kuulanud. kui naeru ei ole veel kinni hoida suutnud
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 18:44:15 vasta tsitaadiga

No ma annaks ka ühe hea asja ...

http://www.funnyheck.com/rabbitf.html

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacky
HV vaatleja
jacky

liitunud: 19.03.2003




sõnum 30.03.2003 18:58:33 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
kellelgi seda lehte on, kus oli schumacheri ferrari pilt ja siis mingi kutt tegi taustaks ise hääli? icon_lol.gif


Tegu küll Rubensi autoga.

_________________
I have a nice car, to which I unfortunetely dont have legal access...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 30.03.2003 21:11:18 vasta tsitaadiga

avastasin et keegi on kiisumiisu alla kakkunud. kahju
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 30.03.2003 21:23:35 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

viimati muutis von_kristus 30.03.2003 21:25:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 30.03.2003 21:24:23 vasta tsitaadiga

see on küll juba vana vana leht aga äkki keegi pole veel näinud http://www.hot.ee/aivopihlakas sealt leiab ikka õkva naljakaid jutte
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2003 02:43:54 vasta tsitaadiga

vanadest lehtedest rääkides...vaatasin täna uuesti jurdandi kodukat...kohe süda läks soojaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ja:nus
HV kasutaja
Ja:nus

liitunud: 29.03.2003




sõnum 31.03.2003 07:44:28 vasta tsitaadiga

Kus juures jah see kassiga leht IEei tööta enam aga netscapega töötab ja häält ple
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2003 13:57:42 vasta tsitaadiga

Ja:nus kirjutas:
Kus juures jah see kassiga leht IEei tööta enam aga netscapega töötab ja häält ple

icon_eek.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 31.03.2003 17:10:46 vasta tsitaadiga

see leht on siiski tegelt maas. lihtsalt su netscape säilitas lehe beer_yum.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 01.04.2003 10:28:09 vasta tsitaadiga

link :: hinnavaatlus

Võib olla olete näinud, aga siiski...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2003 10:44:17 vasta tsitaadiga

Sina ise? icon_lol.gif üks patsiots nagu paistab
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2003 16:49:15 vasta tsitaadiga

http://www.boobies.nl/sp2mm
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2003 18:27:06 vasta tsitaadiga

Nii on vast õigem icon_lol.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 01.04.2003 18:36:07 vasta tsitaadiga

Hinnavaatlus
_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2003 18:43:05 vasta tsitaadiga

woosh, vaata enne, kui lahmima hakkad, ikka teiste postitusi kah... Raiberti oma näiteks icon_wink.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 01.04.2003 18:49:12 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif
vähese beer_yum.gif viga icon_razz1.gif

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.04.2003 20:32:59 vasta tsitaadiga

http://www.funnyheck.com/valentinesday.html
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2003 22:31:57 vasta tsitaadiga

päris räme icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 01.04.2003 23:13:17 Re: naljakad lehed vasta tsitaadiga

von_kristus kirjutas:
selline teema on vast olemas ka aga teeks ikka veel. et siis pange mõned naljakad lehed siia
http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files/kotki/index.htm seda peab koos soundiga kuulama


kahjuks see ei tööta enam vms...ja jäigi nägemata icon_cry.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kopsik
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2002




sõnum 01.04.2003 23:14:41 vasta tsitaadiga

töötab küll...link teine http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files2/kotki/index.htm
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 01.04.2003 23:41:19 vasta tsitaadiga

kopsik kirjutas:
töötab küll...link teine http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files2/kotki/index.htm


thumbs_up.gif väga ull igaljuhul
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2003 23:06:50 vasta tsitaadiga

http://www.happytreefriends.com/ tegu heade multikatega, uuendatakse päris tihti icon_smile.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 09.04.2003 23:43:11 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
http://www.funnyheck.com/valentinesday.html

tsitaat:
http://www.happytreefriends.com/ tegu heade multikatega, uuendatakse päris tihti

Need on samad asjad! Päris lahedad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2003 15:50:24 vasta tsitaadiga

Hallq kirjutas:
http://www.happytreefriends.com/ tegu heade multikatega, uuendatakse päris tihti icon_smile.gif


Väga haiged multikad, aga samas ka vaimukad! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 19.04.2003 14:34:27 vasta tsitaadiga

äh, pole just tegelikult päris "naljakas lehekülg", aga lugege hoolega seda lühikest teksti jalgpalli reeglite kohta, üks asi on väga valesti:
http://www.freestyle.ee/sport/football/reeglid.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 19.04.2003 14:38:00 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
äh, pole just tegelikult päris "naljakas lehekülg", aga lugege hoolega seda lühikest teksti jalgpalli reeglite kohta, üks asi on väga valesti:
http://www.freestyle.ee/sport/football/reeglid.php

Tegijail juhtub mõndagi. See ju selline süütu näpukas.
Lisaks muidugi muud trükivead...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 19.04.2003 14:40:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mängu kestus on 2 * 24 min. (vaheaeg 15 min).

Leidsin vea! Peaks olema 2 * 45 min. icon_wink.gif Mõned kirjavead olid ka sees seal tekstis. icon_confused.gif'

EDIT: näh, jõuti ette!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Icebeib
HV vaatleja


liitunud: 19.04.2003




sõnum 19.04.2003 15:11:35 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis seal http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files2/kotki/index.htm väga hullu on? AInult kassid juu? icon_lol.gif
_________________
*Icebeib*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von_kristus
HV kasutaja


liitunud: 09.02.2003




sõnum 19.04.2003 15:14:34 vasta tsitaadiga

heliga kuula mees. heliga
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Icebeib
HV vaatleja


liitunud: 19.04.2003




sõnum 20.04.2003 20:26:11 vasta tsitaadiga

aaa...ok,ma siis kohe kuulan... icon_lol.gif
_________________
*Icebeib*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.04.2003 20:57:21 Re: naljakad lehed vasta tsitaadiga

von_kristus kirjutas:
http://www.ds14.agh.edu.pl/~knapo/files/kotki/index.htm


No hirnu end kasvõi ribadeks. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2003 08:24:07 vasta tsitaadiga

http://sylt.bumpclub.ee/p/viimnep.html
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 24.04.2003 13:04:30 vasta tsitaadiga

päris hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 25.04.2003 20:42:55 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
http://sylt.bumpclub.ee/p/viimnep.html


Vat see oli üle prahi. Tõsiselt hea huumor thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2003 02:36:21 vasta tsitaadiga

http://home.astrakan.hig.se/sax/rokka/files/ake.mpeg
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2004 23:32:14 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/rscaperlz/ , minule tõi muie suule. lugege ja siis saate aru miks icon_wink.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 07.03.2004 01:10:33 vasta tsitaadiga

osssa krt see video...
varsti ei tulda eestisse soomest odava viina järgi, vaid meie mehe-moskva ja terraariumi järgi.
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
aga ei irww video...
hmm tuletab meelde miskit sellist mis näidati sigade revolutioni võtetel vms icon_razz.gif
mõnus irw on vaadata, aga mõtled sellel et miete esiisad tantsisidki nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 07.03.2004 09:29:44 vasta tsitaadiga

päris naljakas video aga mis aja tants see oli?
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 08.03.2004 16:59:00 vasta tsitaadiga

ma pakun hirmsalt, et 80ndad????
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2004 22:54:35 vasta tsitaadiga

mõned naljakad kohad thumbs_up.gif :
http://tlf.cx/dearpenis.swf
http://www.liquidgeneration.com/poptoons/saddamfromiraq.asp
htt://www.hot.ee/graafa lugege kindlasti läbi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2004 23:03:22 vasta tsitaadiga

see jänesega oli küll thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele 1, 2, 3 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.