Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 17:49:26 vasta tsitaadiga

Veel pole saanud midagi - bürakraatia keeristes teine alles.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2003 22:53:11 vasta tsitaadiga

http://maggie.ssl.berkeley.edu/ap/ - Lehel on uus sisu nüüd ka icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2003 00:50:53 vasta tsitaadiga

Hmm.. lugesin viimased ca sada posti läbi ja keegi pole maininud et nüüd saab taas teha uusi accounte astropulse/boinc juures?? Nii et kõik kes virisesid, et ei saa end registreerida... andke tuld! (ja liituge tiimiga astropulse@hinnavaatlus.ee)

Keep the fucking faith!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kopsik
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2002




sõnum 18.03.2003 03:00:09 vasta tsitaadiga

Leht on jah uues kuues, aga liituda ikka veel ei saa.

Account creation is currently disabled
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2003 02:18:38 vasta tsitaadiga

rahval täiesti sellest teemast kopp ees... ? 2 päevaga mitte yhtegi postitust..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.03.2003 02:20:14 vasta tsitaadiga

dvd poiss lasi jalga ju, seti/boinc/astro@hv allakäik...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 20.03.2003 02:25:19 vasta tsitaadiga

kas ta läks eesti riiki teenima või lihtsalt solvus?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.03.2003 02:26:29 vasta tsitaadiga

võeti/kadusid modereerimisõigused ära, mõni aeg peale seda kadus kui tina tuhka...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 20.03.2003 02:28:10 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
võeti/kadusid modereerimisõigused ära, mõni aeg peale seda kadus kui tina tuhka...


Miks/kuhu need õigused siis kadusid?

Uudishimu pole patt! icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starfild
HV vaatleja
starfild

liitunud: 04.09.2002




sõnum 20.03.2003 02:52:25 vasta tsitaadiga

SETI'st oli ju 19. märtsi Postimehes juttu. Ja sugugi mitte nii, et hakkab lõppema... õi polnd PM inimestel uuemat infi... icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2003 10:57:19 vasta tsitaadiga

link :: Pilt asjast

Panin siis uue versiooni peale ja kustutasin vana koos kaustaga ära. Nüüd annab uus veateadet, et can`t load "boinc.dll" and so on... Kuhu (kausta) ma selle boinc.dll-i panema pean ja kust selle saan? Muidu töötab ilusti, aint teade käib pidevalt pinda.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2003 13:15:47 vasta tsitaadiga

Mul ka muidu sama asi tuleb sinna.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 08:19:59 vasta tsitaadiga

kas keegi veel lahendab ka peale minu või?

2 päeva pole juba creditit saanud kuigi 1 arvuti teeb 15wu'd ja teine 4wu'd päevas.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 09:32:49 vasta tsitaadiga

Mina teen küll. Ainult hetkel olen Tallinnas ja arvuti ei tee kodus. -Vend vist mängis arvutiga ja pani kinni.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2003 13:06:06 vasta tsitaadiga

erialameestel total creditseid lisandub, kuid recent creditseid vastavalt v2heneb icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 18:48:44 vasta tsitaadiga

lõpuks ometi tehti ka selline funktsioon nagu merge
liitsin siis 2 eri installi käigus tekkinud sama arvuti eri hostid kokku.
paraku kadus sellega teise hosti credit ära. Ma ikka arvasin et need liidetakse. icon_mad.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 18:52:04 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
lõpuks ometi tehti ka selline funktsioon nagu merge
liitsin siis 2 eri installi käigus tekkinud sama arvuti eri hostid kokku.
paraku kadus sellega teise hosti credit ära. Ma ikka arvasin et need liidetakse. icon_mad.gif

Mis pidi/moodi kadus ära?
Räägi lähemalt!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 19:12:44 vasta tsitaadiga

No oli mul kodu arvuti ja tööarvuti AP kallal töötamas.
Nii näitas ka AP leht minu hoste üks kodu, teine töö oma.

Siis kui installisin BOINC'i mingi hetk uuesti koju.
Tekkis sinna kolmas host juurde.

Sellele hakkas nüüd mu credit jooksma. "vanal" hostil aga hakkas recent credit vähenema.
10K pealt 2K kukkus umbes. Nüüd siis vaatan, et lisatud merge võimalus. Liitsin selle kolmanda hosti
oma esimese kodu arvuti hostiga kokku.
Loogiline oleks, et nüüd näitab selle liitmise tulemusena total creditit kahe hosti summana.
AGA näitab hoopis kolmanda hosti totalit. Esimene oleks nagu kadunud icon_confused.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 19:24:39 vasta tsitaadiga

Siis on räige - saada kaebus/järelepärimine selle kohta.
Et kas peabki nii olema, või on mingi kamm
Mul endal ka vaja hoste liita icon_wink.gif - ei tahaks nagu, et midagi kaduma läheb
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2003 23:06:55 vasta tsitaadiga

skoor kusjuures kaduma ei l2inud, ainult host kadus ära - minu puhul v2hemalt küll icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 23:20:13 vasta tsitaadiga

Krt mul ommikust õhtuni boing piinab proset aga average credit aint langeb. Mingi kamm neil seal jälle?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 21.03.2003 23:31:31 vasta tsitaadiga

hmm ju siis.. mul ka iga päevaga aina väiksem see number icon_sad.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 23:36:04 vasta tsitaadiga

Aina hullemax läheb kogu see värk.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 23:41:39 vasta tsitaadiga

Peaaesi, et alla ei anna icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2003 03:31:34 vasta tsitaadiga

Täitsa *piiks*´us küll icon_sad.gif Ma pole 2 päeva tööle pannud seda ja Recent average credit on kõvasti alanenud.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2003 10:27:10 vasta tsitaadiga

Krt nüüd on selline jama, et boinci ei näita enam tray-s a ikka töötab.

Edit: lükkasin 0.14 versiooni uuesti peale. See on parim versioon siiani...


viimati muutis RvD 22.03.2003 20:36:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2003 18:05:36 vasta tsitaadiga

täitsa tore 0.15 ei hakka mul xp-ga tööle...0.14 töötab ilusti icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2003 18:56:47 vasta tsitaadiga

Mina enam ei tee. Nii kaua kui mingi parem versioon tuleb. Ja see mustkast ära kaob. :S -Pinda käib juba icon_cry.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2003 18:35:12 vasta tsitaadiga

server vist maas.
päev oca pole ühtegi uut wu'd tirinud. icon_neutral.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 24.03.2003 22:56:09 vasta tsitaadiga

No SETI@home server ka siiani jamab, alles tunnikese eest kuskil võttis pildi ette, a connectioneid dropib ja ise pole sellele ka veel pihta saanud....Ma arvan, et need ju suht üks ja sama asi siiski ja servud ühes kohas jne...Võtab aega veel enne kui asjad jälle vinks-vonks saavad. Kõik ju ilmselt hakkasid kohe ründama ka, nii kui server elumärke andis. Floodivad sodiks uuesti icon_lol.gif

Charlyboy@ SETI HV
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2003 23:36:15 vasta tsitaadiga

Igastahes ma panin kah praegusex boinci kõrvale, kuna on tehnilised probleemid (vesijahutus jupsib).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2003 23:48:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina enam ei tee. Nii kaua kui mingi parem versioon tuleb. Ja see mustkast ära kaob. :S -Pinda käib juba

tsitaat:

Igastahes ma panin kah praegusex boinci kõrvale, kuna on tehnilised probleemid (vesijahutus jupsib).

Laseme teistel mööda minna icon_sad.gif

Envei ... Kui versioon andakse välja siis mainige. Ma roovin ise ka olla suht kursis aga mainige siis. thumbs_up.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2003 00:45:32 vasta tsitaadiga

Mnjah hea meelega lööks oma AXP1700-ga kah kampa kuid ei saa enam regada icon_sad.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 25.03.2003 01:15:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mnjah hea meelega lööks oma AXP1700-ga kah kampa kuid ei saa enam regada


tuled erialameestessse 8)

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2003 01:27:56 vasta tsitaadiga

Kuidas sinna veel saada icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2003 07:37:32 vasta tsitaadiga

Credit hakkab kah vist tagasi tulema vaikselt. Igatahes mul total tõusis 0.5 võrra. icon_lol.gif

Paistab et terve eelmise nädala eest (~100wu'd) ei antagi mitte midagi icon_mad.gif


EDIT:
vara rõõmustasin vist. nüüd järgmiste wu'dega pole muffigi creditit antud

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2003 16:46:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

...Laseme teistel mööda minna...

Küll millivatt oma superceleroniga uuesti meid ette toob icon_wink.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.03.2003 22:46:53 vasta tsitaadiga

irw need skoorid on tõesti huvitavad...ma olen teinud kahe päevaga u.20 unitit ja tulemuseks on mingi hädine 0.00....
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2003 22:54:28 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
irw need skoorid on tõesti huvitavad...ma olen teinud kahe päevaga u.20 unitit ja tulemuseks on mingi hädine 0.00....

Ei saa ka aru mis jama on. Äkki on tehtud meile mingit tünga ? :O

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2003 23:07:39 vasta tsitaadiga

Neil oli plaaniline/ootamatu elektrikatkestus.
SETI (100%) ja BOINC/AP (data/stat) olid üle 10h maas.
See, mida te praegu näete/tunnete on selle järellainetus.
Pisut kannatust, küll nad süsteemi jälle jooksma saavad.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 26.03.2003 00:44:02 vasta tsitaadiga

Rax15 kirjutas:
Küll millivatt oma superceleroniga uuesti meid ette toob icon_wink.gif

võrk oli vahepeal "superceleronil" ära, seetõttu ei lahendanud ta midagi, nüüd hakkab uusti rügama...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2003 18:04:39 vasta tsitaadiga

krt mul on selline tunne, et wu'd on oca saanud ja lahemdame praegu samu vanu
uniteid uuesti icon_neutral.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2003 15:29:34 vasta tsitaadiga

Mul üldse mingi kahtlane tunne, BOINC väidab et olen ära saatnud 6 wu-d, kuid kodukal on credit 0.0, hmm või mitme paketi pealt ühe crediti saab ?????????? icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 20:16:25 vasta tsitaadiga

keegi lahendab veel ???

igatahes ma panin täna tööle igaksjuhuks ja näe tiris kohe uue versiooni 0.08
Mõtlesin, et nüüd crediti probleem ja muu jura lahendatud aga s****gi.

Esiteks progressi Worki all ei näita. Näitab aint siis kui valid file menüüst show graph.
ja lahendamise endaga on ka midagi lahti. Nimelt 100% täitudes ei mõelnudgi seda ära saata vaid
lahendas usinasti edasi:


ja kui lõpuks ära hakkas saatma siis, vaata ja imesta
uploadi suurus 2x suurem kui wu oma icon_eek.gif



@least me oleme ikka Nr. 1 tiim maailmas icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.03.2003 21:33:27 vasta tsitaadiga

muide mulle on nagu tundunud, et kogu see skoori variant on muutunud, nüüd siis oma uuesti alustatud hostina on skoor kasvanud mingi n2kas 0.00x kaupa icon_confused.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.03.2003 21:54:18 vasta tsitaadiga

ok ma loobusin asjast...võimatu...kui uus versa välja tuleb siis uuesti
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuprum
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 30.03.2003 04:08:32 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
keegi lahendab veel ???

No ma ka ikka üritan/üritasin icon_biggrin.gif

Nu kirjutas:

igatahes ma panin täna tööle igaksjuhuks ja näe tiris kohe uue versiooni 0.08
Mõtlesin, et nüüd crediti probleem ja muu jura lahendatud aga s****gi.

Esiteks progressi Worki all ei näita. Näitab aint siis kui valid file menüüst show graph.
ja lahendamise endaga on ka midagi lahti. Nimelt 100% täitudes ei mõelnudgi seda ära saata vaid
lahendas usinasti edasi:

ja kui lõpuks ära hakkas saatma siis, vaata ja imesta
uploadi suurus 2x suurem kui wu oma icon_eek.gif


yeh ma ka nii kaugele sain, et selle 0.08 versiooni tiris!
sealtpeale on jamad! miski boinc.dll errorid ja paneb selle boinci pange!
ok, panin siis selle boinci üldse kinni! kurask miski aga jäi veel kuskil
taustal nähtamatult tuksuma!ühel hetkel avastasin, et kõvaketas on
ootamatult täis saanud! icon_eek.gif
enne kui asjale jälile sain oli stderr.txt fail meelete kiirusega paisuma hakanud
see oli jõudnud <500MB suuruseks saada
ja tänu sellele ei saanud ma lihtsamate vahenditega selle sisugi uurida!
seega tegin delete selle!

ja siis see credite värk, masendav!
Total credit ei suurene põrmugi ja Recent average credit aina kukub
kuigi omaarust nagu ikka midagi saab siin lahendatud!

seega ma ajutiselt loobun sellest BOINC-AP'st ja lahendan
veel täie auruga SETIt, mine tea äkki saab veel enne lõppu veel
ka 25k serdi kätte! icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 12:04:32 vasta tsitaadiga

Tõmbasin siis bionc`i 0.17 versiooni ja nii kui käima lasin tõmbas masin 40WU-d sisse icon_lol.gif icon_eek.gif Mulle tundub see 0.17 koos ap 0.08-ga parem kui eelmine bionc0.15 koos ap0.07, nüüd näitab ikka progressi kah, enne ei näidanud
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 30.03.2003 12:54:53 vasta tsitaadiga

dammit! lahenda või ära lahenda aga Recent average credit kukub iga päevaga icon_evil.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 12:57:27 vasta tsitaadiga

Inimesi on ninapidi veetud icon_evil.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.