Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 22:34:44 vasta tsitaadiga

Sisu pidi vist põhinema mingil romaanil - keegi lugenud pole? icon_razz.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 23:37:13 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
Sisu pidi vist põhinema mingil romaanil - keegi lugenud pole? icon_razz.gif


Seda ma nüüd küll ei usu. Raamatu nimi Half Life icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 23:38:29 vasta tsitaadiga

Idee võib olla jah sealt võetud kuskilt raamatust, algidee, kuid kahtlen.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 16.01.2007 23:39:01 vasta tsitaadiga

see on half life 8)


_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2007 15:57:04 vasta tsitaadiga

Lambda seletab meile terve stoori icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2007 17:35:18 vasta tsitaadiga

G man on minumeelest, kõige selle HL taga. minumeelest lendas see katse üldse temapärast õhku, kuna ta hiljem seal ringi piilus.

Teine oletus on:

Gordon on katse jänes ilusiooni maailmas, mida tegelikult G man juhib, gordon seda aga ise ei tea ja talle tundub see päris..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.01.2007 17:51:45 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
G man on minumeelest, kõige selle HL taga. minumeelest lendas see katse <b>ül<font color=red>d</font>se</b> temapärast õhku, kuna ta hiljem seal ringi piilus.

Teine oletus on:

Gordon on katse jänes ilusiooni maailmas, mida tegelikult G man juhib, gordon seda aga ise ei tea ja talle tundub see päris..


Ehk leiad siit abi
http://members.shaw.ca/storage_4/hl2story/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 19.01.2007 13:12:49 vasta tsitaadiga

just tegin episode one läbi. meeldis rohkem kui hl2, aga tsipa lihtne oli icon_razz.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 13:46:48 vasta tsitaadiga

Minu arvates oli just keerulisemaks tehtud kui HL2 icon_confused.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 16:48:37 vasta tsitaadiga

HL2 oli minu arust ikka raskem.. A no tean et kui kunagi ep 2 ja 3 mängin panen raskustaseme vähemalt normal peale icon_biggrin.gif muidu liiga mõttetu...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 17:32:01 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsama raskusastmega pole muidugi mõtet mängida, kuid ma ei mõelnud mitte seda mida raskusaste muudab. Ma mõtlesin takistusi mis oli vaja ületada, et edasi pääseda, siis EP One´s oli neid ikka tunduvalt rohkem kui HL2s. Ei maka muidugi unustada ka seda, et üks mäng on tunduvalt lühem kui teine icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 19.01.2007 17:55:52 vasta tsitaadiga

mulle just see meeldiski et vaja natuke rohkem ajusid ragistada icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 17:57:14 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
HL2 oli minu arust ikka raskem.. A no tean et kui kunagi ep 2 ja 3 mängin panen raskustaseme vähemalt normal peale icon_biggrin.gif muidu liiga mõttetu...


Sul juba EP 2 ja 3 läbi mängitud?
Muidu EP 2 tuleb varsti välja alles. Ning EP 3 kuskil sügisel.
Mida sa ise mõtlesid muidu nende all?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 19.01.2007 17:58:23 vasta tsitaadiga

ta mõtles (vist) selle all et EP2 ja 3 paneb raskusastme vähemalt normal peale kui neid kunagi mängima hakkab. kui õieti aru sain?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 18:10:24 vasta tsitaadiga

just seda mõtlesin.. aga ep 2 vist alles suve alguses ja ep 3 järgmistel jõuludel..? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 18:17:30 vasta tsitaadiga

Ma hl2 hardiga mingi 30 korda läbi mänginud, ja ika kord üllatun midagi lahedat leides. icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 18:31:55 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
Ma hl2 hardiga mingi 30 korda läbi mänginud, ja ika kord üllatun midagi lahedat leides. icon_wink.gif


Düüd. Get a life.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 01:48:04 vasta tsitaadiga

Mäng on hea , mis selles halba?

Krt,, võiks steam müüa ep1 ja 2 koos, siis ostaks ära...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 21.01.2007 10:16:40 vasta tsitaadiga

arvatavasti tuleb mingi EPx pack vms, et saaksid osta võimalikult palju EP'e koos, vb ka uue HL2ga icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 11:54:27 vasta tsitaadiga

need 3 episoodi pidid HL3 olema ju mis ka peale ep 3 valmimist välja lastakse..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 11:56:51 vasta tsitaadiga

Ei saa teha niivisi.. peale episoode lasevad siis Half Life 4 välja? Ei usu. HL1-HL2-HL2:EP1-HL2:EP2-HL2:EP3-HL4? ei näe ju niivisi ilus välja
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 12:13:04 vasta tsitaadiga

HL4 ei tulevatki icon_confused.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 12:20:27 vasta tsitaadiga

Kuidagi peab ju raha edasi lüpsama icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 21.01.2007 13:22:18 vasta tsitaadiga

wiki
tsitaat:
It was confirmed in April 2006 that Half-Life 2: Episode Four was in production, and that it would mark the start of a new story arc.

on see kindel?

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 19:54:39 vasta tsitaadiga

Half-Life Beta icon_smile.gif
http://youtube.com/watch?v=hJKVs5DMXoY
Sellekohta ütleks: SWEET
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 21.01.2007 20:02:18 vasta tsitaadiga

zpeedy, mida sa sogad?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2007 20:15:10 vasta tsitaadiga

Neile kes ei tea siis too peaks olema video HL1 suht-koht varasest arengustaadiumist.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 21.01.2007 20:25:58 vasta tsitaadiga

seda ma vaatasingi, et mida kuradit ta seda HL2 teema alla topib.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 21.01.2007 20:35:36 vasta tsitaadiga

http://youtube.com/watch?v=jn1TjZzO9Yk&mode=related&search= icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.01.2007 20:53:27 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin, et Steamis müüakse Garry's Mod 9.95$ eest. Kas enam ei saagi seda tasuta?
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 21.01.2007 20:58:21 vasta tsitaadiga

eip, alated GMod 10 on tasuline icon_sad.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 21:11:24 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
seda ma vaatasingi, et mida kuradit ta seda HL2 teema alla topib.

jaaa. neid HL teemasid on nii palju, et ma ei osanud kuhugi panna ja valisin kogemata vale....anna andeks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 21.01.2007 22:34:09 vasta tsitaadiga

j22lind kirjutas:
Ma vaatasin, et Steamis müüakse Garry's Mod 9.95$ eest. Kas enam ei saagi seda tasuta?


no vanemaid versioone ikka leidub netis
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.01.2007 22:55:27 vasta tsitaadiga

No seal versioon 10 peab ikka päris uut ja ägedat leiduma, et inimesed selle eest 10$ maksaksid, kui netis saab tasuta number väiksema versiooni beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.01.2007 03:28:32 vasta tsitaadiga

hmm, seda versi ma ise nagu polegi näinud veel:
http://www.youtube.com/watch?v=T8ua1x3WdlM&NR
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 12:31:39 vasta tsitaadiga

ma ise ka alles eila märkasin seda versiooni. Täitsa kobe männ paistab tulevat.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 22.01.2007 16:55:34 vasta tsitaadiga

osad lisad tunduvad küll toredad icon_smile.gif aga ei tea, kui palju sul neid ikka vaja läheb. kui tuleb gmod tuju saab selle 9ga täiesti rahuldatud
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 22.01.2007 17:50:49 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
hmm, seda versi ma ise nagu polegi näinud veel:
http://www.youtube.com/watch?v=T8ua1x3WdlM&NR


mis sest youtube'st vahtida kui siin parem pilt :

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=2804 icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.01.2007 04:27:07 vasta tsitaadiga

hea mõte... sikutan juba hd qtime videot
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.01.2007 18:54:58 vasta tsitaadiga

Väike lõik ja pildid:

http://img489.imageshack.us/img489/4033/hl20gx.jpg
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 19:16:03 vasta tsitaadiga

haa! icon_biggrin.gif seal kirjas et episoodid 1, 2 ja 3 moodustavad Half-Life 3'e icon_razz.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.01.2007 19:17:38 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
haa! icon_biggrin.gif seal kirjas et episoodid 1, 2 ja 3 moodustavad Half-Life 3'e icon_razz.gif


no kus nüüd tuli alles üllatus välja! icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 19:18:45 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
doh kirjutas:
haa! icon_biggrin.gif seal kirjas et episoodid 1, 2 ja 3 moodustavad Half-Life 3'e icon_razz.gif


no kus nüüd tuli alles üllatus välja! icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

loe eelmise lehe lõppu ja selle lehe algust.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.01.2007 19:27:41 vasta tsitaadiga

nojah..nagu seal kirjutas, nimetavad nad episoode mitte-ametlikult HL3-ks.
See ei tähenda, et hiljem kui veel mingi täismahus mäng tuleb, ei paneks nad tollele nimeks hoopis HL3. Ametlikult on episoodid ikkagi HL2: Episode One jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moosekant
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007




sõnum 26.01.2007 13:55:34 vasta tsitaadiga

episod kahte tahaks küll juba väga eriti tahaks loodust tsekata kuna pidavat eestist mingid jupid olema



Now you are in the Wasteland you'll be seeing a variety of new locales. For the countryside portion Valve have taken influence from Estonia, looking at forests and riverbeds. From what we've seen you'll be visiting an abandoned mine shaft, meeting up with Eli and Kleiner within an old missile silo and taking on the Antlions in their own environment - the nests.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.01.2007 19:25:33 vasta tsitaadiga

Kuna see väljailmub? Video
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2007 19:29:54 vasta tsitaadiga

moosekant kirjutas:
episod kahte tahaks küll juba väga eriti tahaks loodust tsekata kuna pidavat eestist mingid jupid olema



Now you are in the Wasteland you'll be seeing a variety of new locales. For the countryside portion Valve have taken influence from Estonia, looking at forests and riverbeds. From what we've seen you'll be visiting an abandoned mine shaft, meeting up with Eli and Kleiner within an old missile silo and taking on the Antlions in their own environment - the nests.



Sain aru, et Eesti metsad seal. Valve tegelased käivad siis siin Konnametsas jalutamas ja vaatavad, milline siin on icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.01.2007 19:56:05 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et nad võtsid eeskuju Eesti põlevkivi kaevandustest "From what we've seen you'll be visiting an abandoned mine shaft"
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 29.01.2007 20:10:05 vasta tsitaadiga

kindlasti on ka sees mõni nõukaaegne raketibaas, nagu neid meil vähe oleks.
tsitaat:
... within an old missile silo ...

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2007 16:02:31 vasta tsitaadiga

oravapoiss kirjutas:
kindlasti on ka sees mõni nõukaaegne raketibaas, nagu neid meil vähe oleks.
tsitaat:
... within an old missile silo ...


Sänna raketibaas icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.