|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.01.2007 16:48:52
|
|
|
| Y2K sel juhul või midagi kangemat.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
08.01.2007 16:50:32
|
|
|
kavatsus oli teha nii, et pang 10l ja see külma vedelikku täis. eks arvuta ümbes palju selline kogus viina maksab.
| ozooner kirjutas: |
| elektrijuhtivus pole probleem,kuna isegi see dest vesi juhib elektrit selleks ajaks,kui sa ta süsteemi oled kallanud või siis natukese aja pärast |
siit siis vastus minu küsimusele.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.01.2007 17:00:22
|
|
|
| indu kirjutas: |
| ozooner kirjutas: |
lauakas peaks jätuma -40c juures
võiks ikka tõsisematel teemadel jätkata |
lauakas on i eriti odav viin. -20 juures läks juba süldiks |
paugutad litise russki razmeri ringlusesse.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
08.01.2007 17:16:56
|
|
|
kuidas piiritus sobiks? 
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.01.2007 17:21:53
|
|
|
| väga hästi sobib
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
08.01.2007 17:49:47
|
|
|
piiritus on kallis, minge ostke puskarit
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.01.2007 18:02:16
|
|
|
mina saan piiritust liitri kaupa tasuta. saan ka kõrvale panna. aga pole voterkuulingut
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.01.2007 19:20:50
|
|
|
| ranel kirjutas: |
kavatsus oli teha nii, et pang 10l ja see külma vedelikku täis. eks arvuta ümbes palju selline kogus viina maksab.
| ozooner kirjutas: |
| elektrijuhtivus pole probleem,kuna isegi see dest vesi juhib elektrit selleks ajaks,kui sa ta süsteemi oled kallanud või siis natukese aja pärast |
siit siis vastus minu küsimusele. |
et veel sellinne omamoodi küsimus,et millega sa pumpad miinuskraadides(oletame,et 15c)vedelikku?
no külmiku freoonpump kannatab selle ära,rohkem ei oska nimetada
kui tahad,siis võin selle ära anda,mul üks vene oma üle,mis on uuesti üle värvitud ja igast lisaelektrijunnid küljest võetud ning otse juhtmed pandud(pistikuga)
viimati muutis ozooner 08.01.2007 19:23:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
08.01.2007 19:21:45
|
|
|
no ma saan aru, et sinna pange läheb nt jäävesi ning siis radikas sisse sinna
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
08.01.2007 19:25:27
|
|
|
| külmub ära ju, smas ei tea ka ,plastikule ei tee see -15 vas tmidagi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
08.01.2007 19:27:08
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| külmub ära ju, smas ei tea ka ,plastikule ei tee see -15 vas tmidagi? |
Palun pööra rohkem tähelepanu õigekirjale
Kui vesika ringluses on piirituse vesilahus, siis ei külmu ju midagi...Kust see -15kraadi sul tekkis järsku?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
08.01.2007 19:29:58
|
|
|
[quote="ozooner"et veel sellinne omamoodi küsimus,et millega sa pumpad miinuskraadides(oletame,et 15c)vedelikku?
[/quote]
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
08.01.2007 20:17:27
|
|
|
| Täitesti tavalise pumbaga? Vedelas olekus ikkagist.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.01.2007 21:22:11
|
|
|
vot sellinne ongi küsimus,kuna plastik muutub rabedaks ja võib katki minna
akvaariumipumpade töötemperatuur oli 5-35c(vist)
mõne vesi läheb üle 35c,siis vist väga ei juhtu,aga miinustesse...
kui õieti mäletan,siis kellelgi on pumba tiivik ära murdunud kah
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.01.2007 10:48:16
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
vot sellinne ongi küsimus,kuna plastik muutub rabedaks ja võib katki minna
akvaariumipumpade töötemperatuur oli 5-35c(vist)
mõne vesi läheb üle 35c,siis vist väga ei juhtu,aga miinustesse...
kui õieti mäletan,siis kellelgi on pumba tiivik ära murdunud kah |
pumba tiivik on plastikust, vajadusel saab sinna ka metallist jubla panna
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
09.01.2007 10:55:32
|
|
|
imho need hydro impellerid lagunevad ka niisama
mingi 2a tagasi sai "siia" riputatud 1 pilt (procooling foorumist vist), kus pumbal oli korralik tykk väljas - asi oli -40 juures ysna kaua töötanud
edit: katki oli just korpus/kest, mitte see nn. tiivik :_P
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
09.01.2007 15:56:34
|
|
|
Nii, küsisin apteegist destilleeritud vett, anti "Aqua B.Braun Steriilne loputusvesi", kaasas ka miski kasutusjuhend, kuhu kirjutatud "Koostis: süstevesi, Säilitamine: Mitte hoida temperatuuril üle 25C"
Et see pole siis õige? ..
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
09.01.2007 16:14:39
|
|
|
| prophet kirjutas: |
Nii, küsisin apteegist destilleeritud vett, anti "Aqua B.Braun Steriilne loputusvesi", kaasas ka miski kasutusjuhend, kuhu kirjutatud "Koostis: süstevesi, Säilitamine: Mitte hoida temperatuuril üle 25C" :o
Et see pole siis õige? .. |
keskmine autojubinate pood pakub samuti dest.vett - sama hinna eest saad tublisti rohkem
samas on mul see Aqua B.Braun+waterwetter juba aastaid kasutuses ja ei kurda nagu suht midagi
kui yle jääb saad anaalselt hullata
alati on olemas säästu- ja laisa inimlooma lahendus: a)kraanivesi keema, jahutada ja kurnata. b) kraanivesi sissee ja eks pärast paistab
viimati muutis phleg 09.01.2007 16:21:06, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 16:16:37
|
|
|
| Omal jooksis süsteem üksvahe lausa täiesti tavalise kraanivee peal. Polnud probleemi ollagi.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Y_S
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
09.01.2007 16:19:56
|
|
|
oskab keegi ehk juhatada, et kus Tartus müüakse Hydori pumpasid? esimene ette jäänud lemmikloomapood ei müünud üldse veepumpasid, ainult piisikesed õhupumbad olid saadaval
_________________ O: vanemaid soundikaarte ISA siinile |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
09.01.2007 16:47:26
|
|
|
Tallinnas lemmikloomapoe vitriinis ilutsesid vahepeal ka paar hydor L seeria pumpa, peal vapralt silt 'õhupump'.
(ära alati usu, mida müüjatädi kirjutama juhtunud on)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.01.2007 17:02:44
|
|
|
| phleg kirjutas: |
| prophet kirjutas: |
Nii, küsisin apteegist destilleeritud vett, anti "Aqua B.Braun Steriilne loputusvesi", kaasas ka miski kasutusjuhend, kuhu kirjutatud "Koostis: süstevesi, Säilitamine: Mitte hoida temperatuuril üle 25C"
Et see pole siis õige? .. |
keskmine autojubinate pood pakub samuti dest.vett - sama hinna eest saad tublisti rohkem
samas on mul see Aqua B.Braun+waterwetter juba aastaid kasutuses ja ei kurda nagu suht midagi
kui yle jääb saad anaalselt hullata
alati on olemas säästu- ja laisa inimlooma lahendus: a)kraanivesi keema, jahutada ja kurnata. b) kraanivesi sissee ja eks pärast paistab |
veel odavam variant on võtta vihmavett
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 17:29:10
|
|
|
| c) jahutada õhuga
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.01.2007 17:47:03
|
|
|
jutt ikkagi vesijahutusest ja oodata kuni taevast vett alla tuleb pole ka kallis, eriti praeguse ilmaga
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.01.2007 19:18:43
|
|
|
Kui Tartu rahvas ülipuhast vett soovib, siis PS
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver1122
Bännitud
liitunud: 09.01.2007
|
09.01.2007 19:36:38
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Kui Tartu rahvas ülipuhast vett soovib, siis PS  |
Kust võtad seda vett? WC potist? (Sorry, ei mõtle pärselt) Mythbusterite testide järgi on puhtaim koht vmjas WC potipeal (Ilmselt ka vees )
_________________ Pentium 4, Protsessor 3.00GHz, Ram 1536MB, GeForce 6600 LE 256MB, HighDefinition Audio card, 3x Fööne  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.01.2007 19:39:38
|
|
|
| Silver1122 kirjutas: |
Kust võtad seda vett? WC potist?  |
Busted
Jutt käib "väheke" puhtamast kui destveest Seda bensukate solki ma küll ei soovita osta
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
09.01.2007 19:51:20
|
|
|
ise kasutan Destilleeritud vett (tehniliseks otstarbeks), ostan seda bensukast Mis sel siis viga on
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
09.01.2007 19:52:56
|
|
|
ei ole nii puhas kui puhas, kui ceemic´u staff
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
09.01.2007 19:53:43
|
|
|
Apteegist peaks üpriski puhast "kraami" saama.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 19:56:11
|
|
|
| Mis probleem teile selle destileeritud veega on? LÜkake kasvõi tosool omal süsteemi. Ostke vastavad voolikud ja rahu majas. Pole korrosiooni. Funkab suva tempil suht.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
09.01.2007 19:58:38
|
|
|
viin peaks küllalt puhas olema
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 20:03:00
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| viin peaks küllalt puhas olema :P |
Seleta ära, mis tosoolil viga?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.01.2007 20:04:15
|
|
|
| Kristoferr, oled sa tehnilist piiritust nuusutanud?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 20:11:18
|
|
|
Lootusetu. Oma veisjahutuse müüsin igatahes maha. Nüüd hea ilkuda teie kallal
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 20:39:21
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| lootusetu on mis?Demineerija, Mis su veel siis viga oli et maha müüsid? kahju pole :P? |
Lootusetu oli see, et kõik ajavda oma dest. vett taga. Aga siiani pole keegi toonud vastuväidet tosoolile.. Mis ma ütleks on isegi parem lahendus. Aga noh...
Viga ei olnud midagi. Kuna jooksutasin passiivis oli mul suhteliselt suur radikas. Ning lännidele tassida poleks küll viitsinud. Kast kaalub niigi juba parajalt, et eSa ajal trepistki üles venitamine siibrisse viskas.(trenni seisukohast muidugi hea). Samuti tüütas see ära, et ilge vesikate boom on lahti läinud. Õhuga jahutab sama ilusti ära. Ma kaldun arvama, et mõnel üksikul siin on ikka nii korralik süsteem, et korraliku õhu ära omab. Enamusel miski jura pool huupi kokku laotud ju. Vähemalt lanil ringi vaadates, mida näinud olen küll selline mulje jäänud. Wooshil oli kena lahendus.. Aga.. Kui mul on valida hulk vidinaid vs 2 venti, mis on vait, kui sukad lõpuks. Siis ma valin vendid. Põhjuseid mitmeid. Lihtsam hooldada. Mõneti turvalisem(küsitav). Ning clean look tagatipuks. Saab hakkama ühe sleevitud juhtmega. Pole vaja jätta oma kastist mingi über super lahe mulje. Mõnel vist tõesti vesikas vaid seetõttu, et oleks, millega "tuusata".
Lühidalt. Ei näinud enam vajadust vesikat omada. Aitas küll. Läks üle 2 aastaga see tuhin.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.01.2007 20:54:50
|
|
|
| Demineerija kirjutas: |
| Aga siiani pole keegi toonud vastuväidet tosoolile... |
lekib paremini kui H2O
soojusjuhtivus väiksem, kui H2O-l
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 21:00:34
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Demineerija kirjutas: |
| Aga siiani pole keegi toonud vastuväidet tosoolile... |
lekib paremini kui H2O
soojusjuhtivus väiksem, kui H2O-l |
Nii juba läheb :D
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
09.01.2007 22:03:16
|
|
|
kuidas sa kavatsed waterchillerit ehitada,kui sa alles nüüd mõistad,et 135w(sul vast see)pump tõmbab väga pohhuilt vee alla 0 kraadi
btw
seoses selliste asjadega,siis mul müügiks spiraal,mida saab ära kaustada vee jahutamiseks...
see on 2m pikast8mm vasktorust väänatud(ilus,spets torupainutajaga)diameeter 14cm mõlemad otsad lähevad üles
kel huvi,saab pilte
ei viitsi sellise asja pärast üügiteemat teha
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
09.01.2007 22:30:04
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
kuidas sa kavatsed waterchillerit ehitada,kui sa alles nüüd mõistad,et 135w(sul vast see)pump tõmbab väga pohhuilt vee alla 0 kraadi
btw
seoses selliste asjadega,siis mul müügiks spiraal,mida saab ära kaustada vee jahutamiseks...
see on 2m pikast8mm vasktorust väänatud(ilus,spets torupainutajaga)diameeter 14cm mõlemad otsad lähevad üles
kel huvi,saab pilte
ei viitsi sellise asja pärast üügiteemat teha |
see vee vahetamise värk oli nali
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
09.01.2007 23:07:46
|
|
|
Mis te pullite, pange siis juba kohe grilli süütevedelik ringlema
Kui seda parmudel juua kannatab, ju temas siis piisavalt ka alkohole leidub.
Vähemasti ärakülmumise ohtu pole niipea karta
| ot: |
kus paganast te kõik siin seda miinus viitteistkümmet kraadi kätte saate?
Minul akna taga möllab sügistorm ja asi plussis mis plussis) |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
09.01.2007 23:16:45
|
|
|
| külmik meibi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 23:27:36
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| külmik meibi |
Mis sela ikka. Laske lämmastik või otse freoon ringlusesse....
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
09.01.2007 23:32:59
|
|
|
irw...hea et pumbaga midagi ei juhtu ei aga kurat, saaks ma vaid baltic boltis käia saaks jahutuse epale ja arvuti kookku
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.01.2007 23:37:02
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| irw...hea et pumbaga midagi ei juhtu :D ei aga kurat, saaks ma vaid baltic boltis käia :D saaks jahutuse epale ja arvuti kookku |
Miks sa siis sinna minna ei saa? Vangis? :D
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
09.01.2007 23:37:07
|
|
|
| Demineerija kirjutas: |
| või otse freoon ringlusesse.... |
Otse freoon on lihtsalt üks väga aurustuv vedelik, muud ei miskit.
Kuni sa seda ei komprimeeri ja arustis soojust neelama ei pane, pole tast asja ega miskit.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|