Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 13:43:05 vasta tsitaadiga

Creative Inspire P5800
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 14:27:56 vasta tsitaadiga

Heli Creative Labs E-MU 1616 ja kõlarid Defender SPK 750 Volcano 1 (2*60W). Ise rahul thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 14:36:37 vasta tsitaadiga

Logitech X-230 + Labtec Pulse 385 @ SB Live! 24bit
mingi suht kahtlane kooslus, aga käib kah esialgu.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 16:09:20 vasta tsitaadiga

SB live 5.1 helikaart + Radiotehnika võim + 2xS-90 = naabrite peavalu 8)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 16:32:00 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru kas inimesed kuulavad muusikat sellepärast kõvasti et aint naabritele pinda käia ? icon_rolleyes.gif

omal logitech z-2300 yle poole ei ole pannud peaks mainima poole peal ka juba nii piisavalt valjusti muusikat peaks ikka kuulama nii kuidas endale meeldib mitte , et oh nüüd pressin vol-i põhja ja ise kannatan hambad ristis peaasi et naabritel hästi õudne olla oleks icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 17:42:00 vasta tsitaadiga

ot:
Lihtsalt paljudel sellised naabrid kes tulevad juba siis uksetaha kui telekas natukene kõvemini panna.
Õnneks mul seda mure pole.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 19:25:26 vasta tsitaadiga

Inim kirjutas:
Heli Creative Labs E-MU 1616 ja kõlarid Defender SPK 750 Volcano 1 (2*60W). Ise rahul thumbs_up.gif thumbs_up.gif

sellise kaardi taha võiks miskit kobedat panna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 22:02:17 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Inim kirjutas:
Heli Creative Labs E-MU 1616 ja kõlarid Defender SPK 750 Volcano 1 (2*60W). Ise rahul thumbs_up.gif thumbs_up.gif

sellise kaardi taha võiks miskit kobedat panna icon_rolleyes.gif



Plaanis on stuudio monitorid icon_biggrin.gif Ega neil Defenderitel ka viga pole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 22:37:20 vasta tsitaadiga

Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty ja Creative P380 2.1 icon_lol.gif (järgmine aasta muretsen korralikumad kõllid icon_rolleyes.gif )

EDIT: Klapid on Sennheiser HD495 icon_biggrin.gif (päris head kusjuures icon_eek.gif )
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 02:26:59 vasta tsitaadiga

foobar2000 -> X-Fi Extreme Music -> Sennheiser HD555 (vahepeal ka Logitech Z-2300)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 19:30:46 vasta tsitaadiga

Helikaart veel integreeritud, ükskord vahetan ta välja (otsin midagi, mis võimaldaks midi klaverit kasutades latentsuse kuuldamatuks keerata), võimendiks on lintmakk Orbita 106 Stereo, kõlarid on 25AC-109 ja Vega 25 AC-101. Peale kaitsevõrede eemaldamist mängivad suht hästi, ainult osa muusika puhul tekib neil kerge konflikt bassidega.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 05:46:48 vasta tsitaadiga

Creative Inspire T7900 7.1 heli ja int. helikaart thumbs_down.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 22:03:16 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Kõlaripaariks on Defender Mercury 50A, nädalake tagasi soetatud. Korteri jaoks igati sobilik.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5larid/49388/

Altec Lansing MX5021 (musta värvi loomulikult, mitte pildil olev valge). Sai täna ostetud, müstiliselt odavalt (ühe väiksema tehnikapoe lõpumüük). Algul mõtlesin, et panen täna õhtul HV-sse müüki, aga mõtlesin ümber - jätan endale 8)
Heli on tõesti hea, ei ole mingit alatasa müdisevat-podisevat bassi, vaid konkreetne heli.

edit: Hind oli 900 krooni. Leidke selle raha eest paremad!
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 10.01.2007 22:55:27 vasta tsitaadiga

sevenhugs, ülihea ost thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 21:52:39 vasta tsitaadiga

Creative Inspire 5500 komplekt peamiseks kuulamiseks, midagi erilist ta küll pole icon_confused.gif
+Hiliste õhtutundide jaoks on Philips HP200 klapid, mis oma töö enamvähem ära teevad.


Aga siin on minu kõige uuem audio-vidin 8)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 21:53:21 vasta tsitaadiga

julm sein icon_eek.gif

ja millega täpsemalt tegu?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 22:00:02 vasta tsitaadiga

keytron, oi oi, lapvõimendi icon_razz.gif thumbs_up.gif

midagi taolist? http://www.hifi.ee/html/1eesti.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 22:02:50 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
julm sein icon_eek.gif

ja millega täpsemalt tegu?

Tegu on minu viimase projektiga "lampvõimendi teleritest leitavatest detailidest" icon_razz1.gif
Plaanis siia HV-sse sellest ka väike lühiülevaade kirjutada, kui kedagi peaks huivtama.
Muide, pool aastat läks planeerimist, mõned nädalad tegemist icon_biggrin.gif





Sein on minu tööruumist, kutsun seda ruumi hellitavalt "varjendiks" sest too asub keldris icon_redface.gif



Skeptik kirjutas:
keytron, oi oi, lapvõimendi icon_razz.gif thumbs_up.gif

midagi taolist? http://www.hifi.ee/html/1eesti.html


Hinnanumber tuli minu isendi ehitamisel tsipa väiksem (kogu projekti peale läks vist 0,7K eest materjale) kui need mõnusad võimud seal. icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 19.01.2007 22:41:20 vasta tsitaadiga

Raadiotehnika 2xS400 thumbs_up.gif
Pioneer võimuks
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 23:01:57 vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:
Raadiotehnika 2xS400 thumbs_up.gif
Pioneer võimuks
äkki ikka s40?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 19.01.2007 23:10:47 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
DDF kirjutas:
Raadiotehnika 2xS400 thumbs_up.gif
Pioneer võimuks
äkki ikka s40?


icon_biggrin.gif ikka S400:D S-40 pole kuulnudki, tean et S-30 on olemas..

aa sorry Radiotehnika mitte Raadiotehnika icon_smile.gif

http://www.lefkan.ee/Radiotehnika.htm
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2007 00:06:43 vasta tsitaadiga

Hea valik .. minu SM-1000-le tõmbab ikka ära. Mis võimendi muidu on ja kas toidab korralikult ära. 5x90 Kenwood paneb minu kõllide taga igatahes pildi kotti, kui voluuminupp peaaegu põhja keerata (-15-10dbi näitab).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 20.01.2007 16:03:18 vasta tsitaadiga

Kuna vanad head Altod said maha müüdud (et uue projekti jaoks krabisevat saada icon_razz.gif ), siis siin minu uusim ajutine hüpper-supper-megasound spiiker sistem icon_lol.gif :


Valjukad pärit vanadest 2-ribalistest Luxeoni kõlaritest (millede kõrgsagedused ma parematele jahimaadele suutsin saata pisut nihu läinud filtriteemaga icon_redface.gif ), kus nad midbassi ülesannet täitsid. Peale tolmukuplite eemaldamist teevad nad aga kõrgsagedust täitsa tublisti, kuigi vajavad equst mõne dB jagu järele aitamist... Kruvitud on nad pappkastist lõigatud kõlalaudadele. Subbassi nad ei esita, ja see bass, mis on, on üsna harmoonilisterikas, kuid midagi mind selle lahenduse juures võlub... Jaan Tätte plaadi "Minemine" abil sai equst tonaalsus paika saadud, ning tulemus on lausa hämmastavalt hea... Imelik icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 20.01.2007 20:04:15 vasta tsitaadiga

ylbe soundsistem peab märkima icon_lol.gif
kunagi tegin ise ka samasuguseid, praegugi kapp täis vanu vene valjukaid mis ei jõudnud kasutusse
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 20.01.2007 20:39:40 vasta tsitaadiga

Ega juhuslikult paari 4A32, 4A28, 10GD36 või mõnd muud suurt lairibapappi ei vedele? Hea meelega vabastaks sind prügist... icon_wink.gif Aga jah, "one way is THE way", ilusat kesksagedust ei vahetaks mitte millegi vastu 8)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.01.2007 22:14:20 vasta tsitaadiga

Helikaardiks mitte eriti vinge Creative X-FI GamerFatality .
Kõlariteks eriti vinge Logitech Z-5500.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 21.01.2007 14:51:47 vasta tsitaadiga

ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?icon_rolleyes.gif
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada icon_confused.gif .
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 15:13:17 vasta tsitaadiga

KENWOOD kirjutas:
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?icon_rolleyes.gif
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada icon_confused.gif .

no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest icon_rolleyes.gif
sama asi Z-2300 komplektiga...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 21.01.2007 15:33:55 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
KENWOOD kirjutas:
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?icon_rolleyes.gif
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada icon_confused.gif .

no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest icon_rolleyes.gif
sama asi Z-2300 komplektiga...

no selle raha eest ei olegi vist midagi saada aga nad ei tee korrilku häält ka ju. Muidugi kellel need on siis kiidavad taevani selle suurepärast heli. icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 21.01.2007 15:42:04 vasta tsitaadiga

KENWOOD kirjutas:
Skeptik kirjutas:
KENWOOD kirjutas:
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?icon_rolleyes.gif
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada icon_confused.gif .

no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest icon_rolleyes.gif
sama asi Z-2300 komplektiga...

no selle raha eest ei olegi vist midagi saada aga nad ei tee korrilku häält ka ju. Muidugi kellel need on siis kiidavad taevani selle suurepärast heli. icon_lol.gif


ega selle raha eest nad teevadki suht head heli, ega siis kõikil ei ole 10K kõlarite alla toppida ju!!!!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 16:00:18 vasta tsitaadiga

KENWOOD kirjutas:
Skeptik kirjutas:
KENWOOD kirjutas:
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?icon_rolleyes.gif
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada icon_confused.gif .

no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest icon_rolleyes.gif
sama asi Z-2300 komplektiga...

no selle raha eest ei olegi vist midagi saada aga nad ei tee korrilku häält ka ju. Muidugi kellel need on siis kiidavad taevani selle suurepärast heli. icon_lol.gif

Z-5500 tegelikult ju täielikult orienteeritud filmivaatajale ja selle jaoks on nad ideaalsed. seal ei ole mingit hi-fi saundi vaja taga ajada imho.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 21.01.2007 16:02:55 vasta tsitaadiga

Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 17:32:48 vasta tsitaadiga

Peale seda kui vahetasin oma 49.- plastkõlarid 200.- krooniste noname kõlarite vastu mis olid puitkastis või mis iganes materjal see oli(igatahes mitte plast) tabas mind WOW efekt.
Ja kui eelmine aasta vahetasin needsamad 200 eegused kõllid Logitech X-230 vastu tabas mind veel suurem WOW efekt.
Nüüd olen mõelnud et kui ma tahaks veel ühte wow effekti saada siis peaks jälle rohkem raha välja käima.
Ühesõnaga mina olen oma Logitechidega praegu väga rahul ja ei näe põhjust miks panna jälle hunnik raha uute kõlarite alla.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2007 18:41:40 vasta tsitaadiga

SB X-Fi Platinum -> NAD C325BEE võim -> Dali 808 kõlarid
Praegu rahul, kuid eks süües isu kasvab ning kunagi saab ka midagi muud proovitud.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 21.01.2007 19:53:32 vasta tsitaadiga

Terror, Head kõllid thumbs_up.gif
Kuda helikaart on? Mõtlen ka selle sama ostu peale.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2007 20:32:26 vasta tsitaadiga

KENWOOD kirjutas:
Terror, Head kõllid thumbs_up.gif
Kuda helikaart on? Mõtlen ka selle sama ostu peale.

Kui oleks võtta mõni teine tasemel helikaart kõrvale oskaks kommenteerida (praegu plaaniski midagi võrdluseks osta tulevikus). Halb heli muidugi ei ole ning integreeritud asjaga pole mõtet võrrelda, kuid tahaks nö teada palju paremaks oleks võimalik saada. X-fi muidu mängimisele orienteeritud mitte muusikakuulamisele.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 00:54:31 vasta tsitaadiga

KENWOOD kirjutas:
Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata. icon_wink.gif

üks z-5500 satelliit teeb vaat et paremat häält, kui mõne mehe 2.1 süsteem icon_razz.gif
z-5500'l see hea omadus kah, et kasutatavad ka välikõlaritena. oma sõprusringkonnas olengi "muusikamees". kui miski pidu on, siis ma pean jälle ennast emaseks vägistama ja kõlarid tooma icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 22.01.2007 01:08:45 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
KENWOOD kirjutas:
Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata. icon_wink.gif

üks z-5500 satelliit teeb vaat et paremat häält, kui mõne mehe 2.1 süsteem icon_razz.gif
z-5500'l see hea omadus kah, et kasutatavad ka välikõlaritena. oma sõprusringkonnas olengi "muusikamees". kui miski pidu on, siis ma pean jälle ennast emaseks vägistama ja kõlarid tooma icon_razz1.gif

mm mis see mõne mehe 2.1 olema peaks. icon_smile.gif ? Mul oli kunagi ammu lahjem 5.1 komplekt alguses oli igati vägev, aga siis kui sai kuulatud ikka korralikest kõlaritest muusikat siis muutus ka maitse, ühesõnaga inimesed kiidavad enda kõlareid seni kuni pole enda omadest paremat kuulnud oma kõrvaga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 01:11:46 vasta tsitaadiga

Ja mis kõlarid siis teil on hr KENWOOD?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 01:14:41 vasta tsitaadiga

KENWOOD kirjutas:
arm2004 kirjutas:
KENWOOD kirjutas:
Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata. icon_wink.gif

üks z-5500 satelliit teeb vaat et paremat häält, kui mõne mehe 2.1 süsteem icon_razz.gif
z-5500'l see hea omadus kah, et kasutatavad ka välikõlaritena. oma sõprusringkonnas olengi "muusikamees". kui miski pidu on, siis ma pean jälle ennast emaseks vägistama ja kõlarid tooma icon_razz1.gif

mm mis see mõne mehe 2.1 olema peaks. icon_smile.gif ? Mul oli kunagi ammu lahjem 5.1 komplekt alguses oli igati vägev, aga siis kui sai kuulatud ikka korralikest kõlaritest muusikat siis muutus ka maitse, ühesõnaga inimesed kiidavad enda kõlareid seni kuni pole enda omadest paremat kuulnud oma kõrvaga. icon_wink.gif

enda koha pealt võin öelda, et nad on mul ainult filmide jaoks. muusikat ma nendega ei kuula, kui siis minimaalselt, kuna jah, selleks nad mõeldud ikka pole. icon_smile.gif
samas pole omal ka vajadust enam stereosüsteemi järele, kuna palju seda aega ikka on, et maha istuda ja lihtsalt head mussi nautida. icon_neutral.gif harva kuulata, siis käivad need ka, kuna saan nad stereosse ümber lülitada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 01:57:09 vasta tsitaadiga

Endal siis midagi sellist Sound Blaster X-Fi XtremeMusic koaksiaal kaabel jookseb YAMAHA RX-V2400 (Titan) sealt edasi 2.0 jaoks Audio Pro Black Diamond,lisaks kino featuuriks on komplekt väiksemaid 4 tk. koos Wooferiga ja indentse keskkõlariga,öiseks toimetamiseks on sellised monitori kõrval Creative Labs Speaker VIVID 80 Lõpetuseks Vähe suurem pilt kah,ainult et mul ei ole veel tahvel telerit icon_razz1.gif Selline kompott on mul hetkel kasutusel ja vist jääb ikka mõneks ajaks veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 02:22:04 vasta tsitaadiga

Päris suur arvuti helisüsteem icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 22.01.2007 03:32:15 vasta tsitaadiga

vladimir, ma vaatan ja annan teada

EDIT: Selliste märgistustega valjukaid leidsin:
3GDŠ-4-4 (2tk)
2GDŠ2 (1tk)
1GD-48-120 (omab kerget roostet aga seda ainult raamil, 1tk)
2GD40 (2tk)

ja lisaks veel:
MBGO-2 (mingi filter, käib enne kõrgsageduskõlarit 1tk)
ja mingi 6tolline suurem kõlar, kuna sinna sai kunagi puust kast ümber tehtud siis ei tea mis mark aga huvi korral võin kasti pooleks lüüa(saabki ahjumaterjali icon_biggrin.gif)

ega nad midagi erilist eiole, huvi on siis vii minema icon_wink.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 22.01.2007 18:41:37 vasta tsitaadiga

Naah... Need sellised junnid mida vene aja raadiotes ja telekates kasutati icon_lol.gif ... Tänapäeval ei kõlba kahjuks eriti millekski icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 22.01.2007 18:45:01 vasta tsitaadiga

Ju vist, ise nendest suurt ei jaga icon_smile.gif

Postitatud mobiililt
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 24.01.2007 18:40:23 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Ja mis kõlarid siis teil on hr KENWOOD?

Hetkel ei ole midagi erilist arvuti järgi aga plaan uued Audesed hankida esikõlariteks või lasen midagi ehitada asjaliku.
4xEstonia 35AC-021-01 kõlarid on, centerit hetkel pmst ei ole.Peaks laskma ehitada mingi odavama lahenduse 2k eest.
Kenwood 5090D resiiver ,profigoldi kaabeldus.
Mingi Eltaxi woofer ka millel erilist vajadust eriti ei näe kuna need Estoniad mängivad juba tegelikult piisavalt bassi juba.
Eelistaksin tegelt mingit korralikumat stereo võimendust aga hetkel pean piirduma sellega.
Muidugi on lademetes kapis ja mujal seismas mingeid venelaste S leiutus kõlareid ja muud vene jampsi.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IntZ
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 00:20:14 vasta tsitaadiga

kaart: E-MU 0404 USB
võim: Marantz PM-80
kõlarid: Audes 105

Eks kõlarid ole vist see kõige nõrgem lüli, kuid küll jõuab upgradeda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 01:03:17 vasta tsitaadiga

hetkel siis läpaka int heli ja sony MDR-XD200 klapid

ja ikka käib alati teemades mingi halamine et pole se plastik hea ja näed kiidab mõni oma stereo väikse puitkastiga junne siin
samas mõni on rahul ainult kodukinoga

tegelikult käib asi ju ikka ja alati ainult rahakoti ümber ja nii se jääb aegade lõpuni

omaette ooper veel see kas elad korteris/puumaja korteris/ või metsa sees oma majas

maal on mul ka 25k eest yamahat ei saa kurta icon_biggrin.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 25.01.2007 11:10:26 vasta tsitaadiga

IntZ kirjutas:
kaart: E-MU 0404 USB
Kuda see helikaart on? Töötab normaalselt, mingeid auke helisse ei jäta, kvaliteet on ok, draiverid normaalsed? icon_razz.gif Mõtlen ise ka, et peaks sellise ostma (tegelt küll 0202 pigem), odav ja numbrid on ilusad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0d0
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2006




sõnum 25.01.2007 11:37:17 vasta tsitaadiga

Helikaardiks on on mingi int. pask
Süsteemiks Yamaha ressiiver RXV-350, kõlarid: Yamaha NS-555 , Alpine SWE-1242 subwoofer
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.