|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
02.01.2007 13:43:05
|
|
|
| Creative Inspire P5800
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inim
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2006
|
02.01.2007 14:27:56
|
|
|
Heli Creative Labs E-MU 1616 ja kõlarid Defender SPK 750 Volcano 1 (2*60W). Ise rahul
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
02.01.2007 14:36:37
|
|
|
Logitech X-230 + Labtec Pulse 385 @ SB Live! 24bit
mingi suht kahtlane kooslus, aga käib kah esialgu.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
02.01.2007 16:09:20
|
|
|
| SB live 5.1 helikaart + Radiotehnika võim + 2xS-90 = naabrite peavalu 8)
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.01.2007 16:32:00
|
|
|
ma ei saa aru kas inimesed kuulavad muusikat sellepärast kõvasti et aint naabritele pinda käia ?
omal logitech z-2300 yle poole ei ole pannud peaks mainima poole peal ka juba nii piisavalt valjusti muusikat peaks ikka kuulama nii kuidas endale meeldib mitte , et oh nüüd pressin vol-i põhja ja ise kannatan hambad ristis peaasi et naabritel hästi õudne olla oleks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
02.01.2007 17:42:00
|
|
|
| ot: |
Lihtsalt paljudel sellised naabrid kes tulevad juba siis uksetaha kui telekas natukene kõvemini panna.
Õnneks mul seda mure pole. |
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.01.2007 19:25:26
|
|
|
| Inim kirjutas: |
Heli Creative Labs E-MU 1616 ja kõlarid Defender SPK 750 Volcano 1 (2*60W). Ise rahul  |
sellise kaardi taha võiks miskit kobedat panna
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inim
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2006
|
02.01.2007 22:02:17
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Inim kirjutas: |
Heli Creative Labs E-MU 1616 ja kõlarid Defender SPK 750 Volcano 1 (2*60W). Ise rahul  |
sellise kaardi taha võiks miskit kobedat panna  |
Plaanis on stuudio monitorid Ega neil Defenderitel ka viga pole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.01.2007 22:37:20
|
|
|
Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty ja Creative P380 2.1 (järgmine aasta muretsen korralikumad kõllid )
EDIT: Klapid on Sennheiser HD495 (päris head kusjuures )
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
04.01.2007 02:26:59
|
|
|
| foobar2000 -> X-Fi Extreme Music -> Sennheiser HD555 (vahepeal ka Logitech Z-2300)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
07.01.2007 19:30:46
|
|
|
| Helikaart veel integreeritud, ükskord vahetan ta välja (otsin midagi, mis võimaldaks midi klaverit kasutades latentsuse kuuldamatuks keerata), võimendiks on lintmakk Orbita 106 Stereo, kõlarid on 25AC-109 ja Vega 25 AC-101. Peale kaitsevõrede eemaldamist mängivad suht hästi, ainult osa muusika puhul tekib neil kerge konflikt bassidega.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
08.01.2007 05:46:48
|
|
|
Creative Inspire T7900 7.1 heli ja int. helikaart
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
10.01.2007 22:03:16
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| Kõlaripaariks on Defender Mercury 50A, nädalake tagasi soetatud. Korteri jaoks igati sobilik. |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5larid/49388/
Altec Lansing MX5021 (musta värvi loomulikult, mitte pildil olev valge). Sai täna ostetud, müstiliselt odavalt (ühe väiksema tehnikapoe lõpumüük). Algul mõtlesin, et panen täna õhtul HV-sse müüki, aga mõtlesin ümber - jätan endale 8)
Heli on tõesti hea, ei ole mingit alatasa müdisevat-podisevat bassi, vaid konkreetne heli.
edit: Hind oli 900 krooni. Leidke selle raha eest paremad!
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
19.01.2007 21:52:39
|
|
|
Creative Inspire 5500 komplekt peamiseks kuulamiseks, midagi erilist ta küll pole
+Hiliste õhtutundide jaoks on Philips HP200 klapid, mis oma töö enamvähem ära teevad.
Aga siin on minu kõige uuem audio-vidin 8)
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
19.01.2007 21:53:21
|
|
|
julm sein
ja millega täpsemalt tegu?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
19.01.2007 22:02:50
|
|
|
| velsa kirjutas: |
julm sein
ja millega täpsemalt tegu? |
Tegu on minu viimase projektiga "lampvõimendi teleritest leitavatest detailidest"
Plaanis siia HV-sse sellest ka väike lühiülevaade kirjutada, kui kedagi peaks huivtama.
Muide, pool aastat läks planeerimist, mõned nädalad tegemist
Sein on minu tööruumist, kutsun seda ruumi hellitavalt "varjendiks" sest too asub keldris
Hinnanumber tuli minu isendi ehitamisel tsipa väiksem (kogu projekti peale läks vist 0,7K eest materjale) kui need mõnusad võimud seal.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
19.01.2007 22:41:20
|
|
|
Raadiotehnika 2xS400
Pioneer võimuks
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
19.01.2007 23:01:57
|
|
|
| DDF kirjutas: |
Raadiotehnika 2xS400
Pioneer võimuks |
äkki ikka s40?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
19.01.2007 23:10:47
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| DDF kirjutas: |
Raadiotehnika 2xS400
Pioneer võimuks |
äkki ikka s40? |
ikka S400:D S-40 pole kuulnudki, tean et S-30 on olemas..
aa sorry Radiotehnika mitte Raadiotehnika
http://www.lefkan.ee/Radiotehnika.htm
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CotCas
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004
|
20.01.2007 00:06:43
|
|
|
| Hea valik .. minu SM-1000-le tõmbab ikka ära. Mis võimendi muidu on ja kas toidab korralikult ära. 5x90 Kenwood paneb minu kõllide taga igatahes pildi kotti, kui voluuminupp peaaegu põhja keerata (-15-10dbi näitab).
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
20.01.2007 16:03:18
|
|
|
Kuna vanad head Altod said maha müüdud (et uue projekti jaoks krabisevat saada ), siis siin minu uusim ajutine hüpper-supper-megasound spiiker sistem :
Valjukad pärit vanadest 2-ribalistest Luxeoni kõlaritest (millede kõrgsagedused ma parematele jahimaadele suutsin saata pisut nihu läinud filtriteemaga ), kus nad midbassi ülesannet täitsid. Peale tolmukuplite eemaldamist teevad nad aga kõrgsagedust täitsa tublisti, kuigi vajavad equst mõne dB jagu järele aitamist... Kruvitud on nad pappkastist lõigatud kõlalaudadele. Subbassi nad ei esita, ja see bass, mis on, on üsna harmoonilisterikas, kuid midagi mind selle lahenduse juures võlub... Jaan Tätte plaadi "Minemine" abil sai equst tonaalsus paika saadud, ning tulemus on lausa hämmastavalt hea... Imelik .
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
20.01.2007 20:04:15
|
|
|
ylbe soundsistem peab märkima
kunagi tegin ise ka samasuguseid, praegugi kapp täis vanu vene valjukaid mis ei jõudnud kasutusse
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
20.01.2007 20:39:40
|
|
|
Ega juhuslikult paari 4A32, 4A28, 10GD36 või mõnd muud suurt lairibapappi ei vedele? Hea meelega vabastaks sind prügist... Aga jah, "one way is THE way", ilusat kesksagedust ei vahetaks mitte millegi vastu 8)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
20.01.2007 22:14:20
|
|
|
Helikaardiks mitte eriti vinge Creative X-FI GamerFatality .
Kõlariteks eriti vinge Logitech Z-5500.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
21.01.2007 14:51:47
|
|
|
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada .
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2007 15:13:17
|
|
|
| KENWOOD kirjutas: |
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada . |
no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest
sama asi Z-2300 komplektiga...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
21.01.2007 15:33:55
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| KENWOOD kirjutas: |
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada . |
no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest
sama asi Z-2300 komplektiga... |
no selle raha eest ei olegi vist midagi saada aga nad ei tee korrilku häält ka ju. Muidugi kellel need on siis kiidavad taevani selle suurepärast heli.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
21.01.2007 15:42:04
|
|
|
| KENWOOD kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| KENWOOD kirjutas: |
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada . |
no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest
sama asi Z-2300 komplektiga... |
no selle raha eest ei olegi vist midagi saada aga nad ei tee korrilku häält ka ju. Muidugi kellel need on siis kiidavad taevani selle suurepärast heli.  |
ega selle raha eest nad teevadki suht head heli, ega siis kõikil ei ole 10K kõlarite alla toppida ju!!!!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2007 16:00:18
|
|
|
| KENWOOD kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| KENWOOD kirjutas: |
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masendavat heli. Tegelt neid plastik topsides sateliite nagu ei saaks kõlariteks üldse nimetada . |
no nimeta paremad 5.1 kõlarid kui Z-5500 sama raha eest
sama asi Z-2300 komplektiga... |
no selle raha eest ei olegi vist midagi saada aga nad ei tee korrilku häält ka ju. Muidugi kellel need on siis kiidavad taevani selle suurepärast heli.  |
Z-5500 tegelikult ju täielikult orienteeritud filmivaatajale ja selle jaoks on nad ideaalsed. seal ei ole mingit hi-fi saundi vaja taga ajada imho.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
21.01.2007 16:02:55
|
|
|
Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
21.01.2007 17:32:48
|
|
|
Peale seda kui vahetasin oma 49.- plastkõlarid 200.- krooniste noname kõlarite vastu mis olid puitkastis või mis iganes materjal see oli(igatahes mitte plast) tabas mind WOW efekt.
Ja kui eelmine aasta vahetasin needsamad 200 eegused kõllid Logitech X-230 vastu tabas mind veel suurem WOW efekt.
Nüüd olen mõelnud et kui ma tahaks veel ühte wow effekti saada siis peaks jälle rohkem raha välja käima.
Ühesõnaga mina olen oma Logitechidega praegu väga rahul ja ei näe põhjust miks panna jälle hunnik raha uute kõlarite alla.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
21.01.2007 19:53:32
|
|
|
Terror, Head kõllid
Kuda helikaart on? Mõtlen ka selle sama ostu peale.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001

|
21.01.2007 20:32:26
|
|
|
| KENWOOD kirjutas: |
Terror, Head kõllid
Kuda helikaart on? Mõtlen ka selle sama ostu peale. |
Kui oleks võtta mõni teine tasemel helikaart kõrvale oskaks kommenteerida (praegu plaaniski midagi võrdluseks osta tulevikus). Halb heli muidugi ei ole ning integreeritud asjaga pole mõtet võrrelda, kuid tahaks nö teada palju paremaks oleks võimalik saada. X-fi muidu mängimisele orienteeritud mitte muusikakuulamisele.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.01.2007 00:54:31
|
|
|
| KENWOOD kirjutas: |
Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata.  |
üks z-5500 satelliit teeb vaat et paremat häält, kui mõne mehe 2.1 süsteem
z-5500'l see hea omadus kah, et kasutatavad ka välikõlaritena. oma sõprusringkonnas olengi "muusikamees". kui miski pidu on, siis ma pean jälle ennast emaseks vägistama ja kõlarid tooma
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
22.01.2007 01:08:45
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| KENWOOD kirjutas: |
Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata.  |
üks z-5500 satelliit teeb vaat et paremat häält, kui mõne mehe 2.1 süsteem
z-5500'l see hea omadus kah, et kasutatavad ka välikõlaritena. oma sõprusringkonnas olengi "muusikamees". kui miski pidu on, siis ma pean jälle ennast emaseks vägistama ja kõlarid tooma  |
mm mis see mõne mehe 2.1 olema peaks. ? Mul oli kunagi ammu lahjem 5.1 komplekt alguses oli igati vägev, aga siis kui sai kuulatud ikka korralikest kõlaritest muusikat siis muutus ka maitse, ühesõnaga inimesed kiidavad enda kõlareid seni kuni pole enda omadest paremat kuulnud oma kõrvaga.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.01.2007 01:11:46
|
|
|
| Ja mis kõlarid siis teil on hr KENWOOD?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.01.2007 01:14:41
|
|
|
| KENWOOD kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| KENWOOD kirjutas: |
Skeptik, maitse küsimus, mina igatahes ei suuda mingit muusikat plastiktopsidest kuulata.  |
üks z-5500 satelliit teeb vaat et paremat häält, kui mõne mehe 2.1 süsteem
z-5500'l see hea omadus kah, et kasutatavad ka välikõlaritena. oma sõprusringkonnas olengi "muusikamees". kui miski pidu on, siis ma pean jälle ennast emaseks vägistama ja kõlarid tooma  |
mm mis see mõne mehe 2.1 olema peaks. ? Mul oli kunagi ammu lahjem 5.1 komplekt alguses oli igati vägev, aga siis kui sai kuulatud ikka korralikest kõlaritest muusikat siis muutus ka maitse, ühesõnaga inimesed kiidavad enda kõlareid seni kuni pole enda omadest paremat kuulnud oma kõrvaga.  |
enda koha pealt võin öelda, et nad on mul ainult filmide jaoks. muusikat ma nendega ei kuula, kui siis minimaalselt, kuna jah, selleks nad mõeldud ikka pole.
samas pole omal ka vajadust enam stereosüsteemi järele, kuna palju seda aega ikka on, et maha istuda ja lihtsalt head mussi nautida. harva kuulata, siis käivad need ka, kuna saan nad stereosse ümber lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.01.2007 02:22:04
|
|
|
Päris suur arvuti helisüsteem
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
22.01.2007 03:32:15
|
|
|
vladimir, ma vaatan ja annan teada
EDIT: Selliste märgistustega valjukaid leidsin:
3GD-4-4 (2tk)
2GD2 (1tk)
1GD-48-120 (omab kerget roostet aga seda ainult raamil, 1tk)
2GD40 (2tk)
ja lisaks veel:
MBGO-2 (mingi filter, käib enne kõrgsageduskõlarit 1tk)
ja mingi 6tolline suurem kõlar, kuna sinna sai kunagi puust kast ümber tehtud siis ei tea mis mark aga huvi korral võin kasti pooleks lüüa(saabki ahjumaterjali )
ega nad midagi erilist eiole, huvi on siis vii minema
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
22.01.2007 18:41:37
|
|
|
Naah... Need sellised junnid mida vene aja raadiotes ja telekates kasutati ... Tänapäeval ei kõlba kahjuks eriti millekski
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
22.01.2007 18:45:01
|
|
|
Ju vist, ise nendest suurt ei jaga
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
24.01.2007 18:40:23
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Ja mis kõlarid siis teil on hr KENWOOD? |
Hetkel ei ole midagi erilist arvuti järgi aga plaan uued Audesed hankida esikõlariteks või lasen midagi ehitada asjaliku.
4xEstonia 35AC-021-01 kõlarid on, centerit hetkel pmst ei ole.Peaks laskma ehitada mingi odavama lahenduse 2k eest.
Kenwood 5090D resiiver ,profigoldi kaabeldus.
Mingi Eltaxi woofer ka millel erilist vajadust eriti ei näe kuna need Estoniad mängivad juba tegelikult piisavalt bassi juba.
Eelistaksin tegelt mingit korralikumat stereo võimendust aga hetkel pean piirduma sellega.
Muidugi on lademetes kapis ja mujal seismas mingeid venelaste S leiutus kõlareid ja muud vene jampsi.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IntZ
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2002
|
25.01.2007 00:20:14
|
|
|
kaart: E-MU 0404 USB
võim: Marantz PM-80
kõlarid: Audes 105
Eks kõlarid ole vist see kõige nõrgem lüli, kuid küll jõuab upgradeda.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
25.01.2007 01:03:17
|
|
|
hetkel siis läpaka int heli ja sony MDR-XD200 klapid
ja ikka käib alati teemades mingi halamine et pole se plastik hea ja näed kiidab mõni oma stereo väikse puitkastiga junne siin
samas mõni on rahul ainult kodukinoga
tegelikult käib asi ju ikka ja alati ainult rahakoti ümber ja nii se jääb aegade lõpuni
omaette ooper veel see kas elad korteris/puumaja korteris/ või metsa sees oma majas
maal on mul ka 25k eest yamahat ei saa kurta
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
25.01.2007 11:10:26
|
|
|
| IntZ kirjutas: |
| kaart: E-MU 0404 USB |
Kuda see helikaart on? Töötab normaalselt, mingeid auke helisse ei jäta, kvaliteet on ok, draiverid normaalsed? Mõtlen ise ka, et peaks sellise ostma (tegelt küll 0202 pigem), odav ja numbrid on ilusad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0d0
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2006
|
25.01.2007 11:37:17
|
|
|
Helikaardiks on on mingi int. pask
Süsteemiks Yamaha ressiiver RXV-350, kõlarid: Yamaha NS-555 , Alpine SWE-1242 subwoofer
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|