Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 11.12.2006 23:52:49 vasta tsitaadiga

kui nii rikas oled palun väga
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2006 01:03:28 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
kui nii rikas oled palun väga


Kuidas seda mõista?

Igastahes kas keegi on kokku puutunud sellise probleemiga, et ei saa PS CS2'e ega Illustratorit installida? Nimelt panen next wizardis ja järgmisel hetkel on completed sisuga, et could not be completely installed. Sisuliselt midagi installima ei ole hakanudki. Safe modes ka ei saa.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2006 08:38:52 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, seda peaks mõistma nii, et GIMP on vabavara, CS2 maksab aga pealt 11k.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2006 10:16:06 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Metsjeesus, seda peaks mõistma nii, et GIMP on vabavara, CS2 maksab aga pealt 11k.


Piraatlus on üldlevinud ja ma siiski kasutan tryouti icon_smile.gif

Keegi ei tea öelda mu probleemile lahendust? icon_sad.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 13.12.2006 16:44:30 vasta tsitaadiga

tõmba uuesti see trial. või äkki aitab compatibilty mode, vahest on mõne asjaga aidanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 17:15:12 vasta tsitaadiga

Nii PS CS2 tiritud torrenti kaudu kui ka Ill. downloaditud annavad mõlemad sama errori, huvitav, et ma varem pole seda kohanud.
Mõtled, et paneksin setup.exe propertiese alt comp. mode?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 18:45:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

torrenti

khm-khm, mis see nüüd oli. teeme nii, et me keegi ei näinud seda icon_wink.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 18:51:10 vasta tsitaadiga

u 15 aastat tagasi (olin vist 5. klassis) tegin ma igasuguseid loomi plasteliinist, eriti juura- ja kriidiajastu dinosauruseid. Ema käest pätsasin mingeid kuivatatud lilli jms taimi, lõin terve juurapargi. Esindatud olid vähemalt 10 erinevat liiki. T-Rex oli loomulikult lemmik.
Saurused olid tehtud nii kõrge kvaliteediga, et need saadeti mitmetele näitustele. Ja lapsevanemad ainult vangutasid imestades pead icon_lol.gif

Pilte mingeid isegi on, aga ei hakka praegu otsima.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 19:21:56 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
tsitaat:

torrenti

khm-khm, mis see nüüd oli. teeme nii, et me keegi ei näinud seda icon_wink.gif icon_question.gif


Tirisin torrentiga tryouti, kuna ei pannud algul tähele, et adobe pakub seda, ma klikkisin korra selle DVD tellimise peale ja vaatasin, et WTF ei saagi tirida enam. Kõik võisid näha icon_smile.gif Sest et "täisversiooni" ei ole, on illegaalselt registreeritud icon_smile.gif


-

Ise ka tegin sauruseid ja asju plastiliinist! icon_biggrin.gif Jumala kõva oli thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.12.2006 00:14:58 vasta tsitaadiga

kui kedagi huvitab siis aasta tagasi sai selline wallpaper tehtud vektoris:



ehk siis hiina stiilis draakonike. Mõningasemased glitchid on mida tahaks fixida aga .ai -d pole enam alles

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 24.12.2006 01:04:26 vasta tsitaadiga

Lahe. Täiega suur on see ju. Miks ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 24.12.2006 02:50:02 vasta tsitaadiga

et ikka selleks, et vanainimesed ka näeks, kel simanägemine enam pole nii hea

uus lühilugu kirjavahemärkidest.

kõverpeegel

http://www.hot.ee/plasticity/k6verpeegel.png
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.12.2006 01:11:18 vasta tsitaadiga

Eddi, selleks et mitte kellelgi muret reso sobimatusega poleks icon_smile.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 31.12.2006 14:08:50 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/plasticity/pastakas.png

abiliseks inkscape
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 31.12.2006 15:10:12 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
http://www.hot.ee/plasticity/pastakas.png

abiliseks inkscape
sa oled mingi hull disainer ?
nagla thumbs_up.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 16:30:27 vasta tsitaadiga

punktiir, varjud vajaksid veel tööd, aga muidu pole viga. Nagu aru saan, siis omalõbuks katsetus? icon_smile.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 31.12.2006 17:12:01 vasta tsitaadiga

jah lihtsalt katsetus
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 01.01.2007 19:06:09 vasta tsitaadiga

xD
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2007 21:31:13 vasta tsitaadiga

tonu89, imo võiks teravam olla, liiga udune.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlusa
HV vaatleja
karlusa

liitunud: 03.01.2007




sõnum 04.01.2007 00:49:36 vasta tsitaadiga

Kogu minu tehtud kunst ripub netis aadressil http://karlusa.deviantart.com
Kommentaarid on teretulnud! 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 04.01.2007 01:40:19 vasta tsitaadiga

See splash on nagla.
Killer111

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 05.01.2007 00:22:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 05.01.2007 00:54:54 vasta tsitaadiga

Ty kirjutas:
vau. millega tegid ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2007 01:00:21 vasta tsitaadiga

fotograafia on ka kunst niiet,

www.pink.ee/henri
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 05.01.2007 01:09:51 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
vau. millega tegid ?

algul mängi selliste effectidega nagu mosaic, find edges, glowing edges..
siis kasutad "elleptical marquee tooli" ning spherize



icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 18:54:17 vasta tsitaadiga



fuck yea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2007 22:59:38 vasta tsitaadiga

sai suurest kopast natukene walli meisterdatud


_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 10.01.2007 23:00:24 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, Tra hea font on, mis nimeks ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2007 23:05:01 vasta tsitaadiga

natuke muditud Astron Cyrillic
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2007 00:33:30 vasta tsitaadiga

Mr. Kurm, võin wallina kasutada? icon_razz.gif

EDIT: jess, aim häppi njäu icon_lol.gif icon_razz1.gif

vabal ajal olen ma normaalne thumbs_up.gif

beer_yum.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad


viimati muutis mTim 11.01.2007 01:12:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.01.2007 00:41:09 vasta tsitaadiga

ikka, ma selle walli mõttega tegingi icon_smile.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2007 22:03:43 vasta tsitaadiga

reidituuning
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 15.01.2007 17:10:22 vasta tsitaadiga

http://www.deviantart.com/deviation/46661486/ <- Rivalry in virtual reality.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2007 17:27:02 vasta tsitaadiga

Täitsa hea vaheldus icon_smile.gif Kahjuks on kvaliteet saanud natuke kannatada (seivimisel?), windowsi logo on kuidagi liiga lihtne ja valge vs muu.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 16.01.2007 14:51:01 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, kvaliteet kannatab jah JPG-stamise ja DA resize järel. Muidu tegu vektoriga. Logo on lihtne meelega;)
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 14:57:47 vasta tsitaadiga

Või noh, võrdlesin selle kollase palliga eemal oleval objektil ja siis liiga valge ja algeline tundus lihtsalt icon_smile.gif Ma olen ise vast lihtsalt win värides ja logo kuju imiteerides teinud neli värvilist pisipalli icon_smile.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 16.01.2007 15:46:28 vasta tsitaadiga

noh tegelikult oli tegu katsesega seda natsisümboolikaga sarnastada... icon_rolleyes.gif vist ei õnnestunud.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 16:06:02 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
noh tegelikult oli tegu katsesega seda natsisümboolikaga sarnastada... icon_rolleyes.gif vist ei õnnestunud.


Ega pilt ise paha pole, minuarust täitsa hea vaheldus võrreldes teiste töödega icon_smile.gif (...mis siin postitatud on, ja sürr meeldib mulle alati rohkem kui reaalsuse aimamine)

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
contrast
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2006




sõnum 18.01.2007 17:36:36 vasta tsitaadiga

http://img336.imageshack.us/img336/8466/vettepsdcopyfa3.png
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 19.01.2007 13:41:07 vasta tsitaadiga

contrast, vaga kena.

http://www.deviantart.com/deviation/46916668/ <- midagi lihtsalt abstraktset.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2007 11:24:42 vasta tsitaadiga

näh täna proovisin adobe illustratorit.. ilge kamm oli vektori joonistamisega niisis järgnev taust on nagu ta on.. http://img208.imageshack.us/img208/1271/complete12ps.png
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contrast
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2006




sõnum 23.01.2007 01:13:07 vasta tsitaadiga

elu esimene inimvektor

http://img104.imageshack.us/img104/5791/gustavvector5uf.png

pildil siis mina isiklikult icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 23.01.2007 09:18:21 vasta tsitaadiga

lahe nagu täiega. kuidas teed sellist ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contrast
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2006




sõnum 23.01.2007 09:38:07 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
lahe nagu täiega. kuidas teed sellist ?


illustratoriga

pen tooliga joonistad kõigepealt jooned, siis tumedad kohad, siis heledad, siis vahepealsed jne jne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 26.01.2007 17:46:15 vasta tsitaadiga

http://www.deviantart.com/deviation/47378987/ <- taas üks blenderi katsetus. Hakkan blenderi learning curveist yle saama.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 06.02.2007 13:07:30 vasta tsitaadiga

minu stuff on siis


http://ashrak.gfxartist.com
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 07.02.2007 21:44:49 vasta tsitaadiga

http://www.deviantart.com/deviation/48265043/ <- midagi valentinipäevaks. Jälle Blender.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 22:27:25 vasta tsitaadiga

Death, Kui kaua sellise pildi kallal pusisid? S***x ilus on ju..
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 07.02.2007 22:33:00 vasta tsitaadiga

mingi neli päeva iga õhtu paar tundi. see pole sellest sugugi esimene versioon. baasmudel oli mingi yhe õhtuga valmis, tekstuurid võtsid pisut aega. Edasiseks on plaanis ära animeerida.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 07.02.2007 22:43:56 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Lähed pubisse ja ütled, et oskad ilusti arvutiga joonistada ja saad kohe naise endale ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.