Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2006 23:35:14 vasta tsitaadiga

tundub,et minuni tsumani ei ulatu.
subclub toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2006 23:38:05 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tundub,et minuni tsumani ei ulatu.
subclub toimib thumbs_up.gif

Miks ma seda küll uskuda ei taha? IP jälitamine isegi näitab, et serverid on offline.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2006 23:47:20 vasta tsitaadiga

Mul ka töötab. Tõmbasin prooviks alla ka 1 supakad.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2006 23:47:25 vasta tsitaadiga

Oma silm on kuningas, SubClub töötab!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2006 23:55:26 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa... Peale nende vastuste lugemist hakkab vaikselt idioodi tunne tekkima, aga mul ei tööta. Samuti proovis sõber nii STV ühenduse tagant kodust kui ka Elioni ühenduse tagant töö juures. Ei töötanud. Ei tööta ka mul, pole täna terve päev töötanud. Aga kolm inimest väidavad et töötab... icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif

EDIT: Olen täna terve päev vahelduva eduga ja tagajärgedeta katsetanud, aga peale viimast postitust luges peale paariminutilist ootamist lõpuks esilehe ette. Kui midagi liigubki, siis on see megaaeglane. Sorry, aga tundus tõepoolest, et ka SubClubi majutav server on maatasa tehtud.

_________________
www.meybo.ee


viimati muutis meybo 27.12.2006 23:59:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2006 23:57:14 vasta tsitaadiga

töötab, aga oioi, kui aeglaselt icon_sad.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.12.2006 00:01:06 vasta tsitaadiga

Tundub et tsunami viis minema selle juhtme mis ühendub djstallion'i masinasse sest ka minul asi funkab.
Natuke tõenäolisem on et serveris on pingimine keelatud või lihtsalt üritatakse vale aadressi kasutada lehele saamiseks.

Pingida üritades pakuti subclubi IP'ks 203.223.151.87. Tracepath lõppes serveris "aims-dia-kl-db01.aims.com.my (203.223.128.199)"
Traceroute aga suutis terve tee välja lugeda icon_smile.gif
# traceroute subclubfuture.net
traceroute to 203.223.151.87 (203.223.151.87), 30 hops max, 38 byte packets
1  kast2.mshome.net (192.168.0.1)  2.586 ms  1.896 ms  1.520 ms
2  10.204.0.1 (10.204.0.1)  386.374 ms  371.469 ms  360.117 ms
3  ip65.bb5.starman.ee (85.253.5.65)  374.468 ms  377.193 ms  429.804 ms
4  sole-bb1-ae0-0.starman.ee (85.253.5.1)  436.705 ms  435.075 ms *
5  * * *
6  so0-0-0-2488M.ar3.NYC1.gblx.net (67.17.75.46)  159.320 ms  189.529 ms  257.075 ms
7  216.6.97.1 (216.6.97.1)  270.525 ms  171.262 ms  166.867 ms
8  216.6.97.14 (216.6.97.14)  149.683 ms  128.995 ms *
9  if-13-0.mcore3.NJY-Newark.teleglobe.net (216.6.57.65)  266.526 ms  364.563 ms  345.897 ms
     MPLS Label=424 CoS=0 TTL=1 S=1
10  if-4-0.mcore3.LAA-LosAngeles.teleglobe.net (216.6.84.1)  591.158 ms  538.724 ms  439.571 ms
     MPLS Label=559 CoS=0 TTL=1 S=1
11  if-7-0.core2.LAA-LosAngeles.teleglobe.net (216.6.84.30)  375.889 ms  374.213 ms  339.500 ms
     MPLS Label=197 CoS=0 TTL=1 S=1
12  if-0-1.core1.S2E-Singapore.teleglobe.net (66.198.112.50)  2890.456 ms  2849.725 ms  2935.587 ms
     MPLS Label=412 CoS=0 TTL=1 S=1
13  216.6.91.2 (216.6.91.2)  3501.040 ms  3648.790 ms  3548.160 ms
     MPLS Label=68 CoS=0 TTL=1 S=1
14  209.58.82.6 (209.58.82.6)  3676.253 ms  3510.702 ms  3442.291 ms
     MPLS Label=69 CoS=0 TTL=1 S=1
15  * * *
16  if-2-1.bb1.KT1-KualaLumpur.teleglobe.net (216.6.95.22)  3127.144 ms  3291.620 ms  3202.615 ms
17  216.6.121.46 (216.6.121.46)  2870.990 ms  3235.835 ms  3655.676 ms
18  202.76.224.14 (202.76.224.14)  3947.143 ms  3706.512 ms  3643.907 ms
19  202.76.224.33 (202.76.224.33)  3230.762 ms *  3100.542 ms
20  * 202.76.239.2 (202.76.239.2)  1175.694 ms  1209.322 ms
21  * * *
22  * * 203.223.151.87 (203.223.151.87)  1031.776 ms

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.12.2006 00:21:23 vasta tsitaadiga

Töötab korralikult thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 00:29:05 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et minu üle naerdakse, aga saan ka praegu laias laastus sama tulemuse, kui päevalgi:

Tracing route to subclubfuture.net [203.223.151.87]
over a maximum of 30 hops:

  1    20 ms    17 ms     7 ms  10.60.14.1
  2     9 ms    28 ms    23 ms  akm-bb-ge-1-2-100.infonet.ee.29.7.212.in-addr.ar
pa [212.7.29.4]
  3     9 ms    26 ms     7 ms  r20-ge-0-0-0-86-Tln-VS1.EE.DataBone.net [212.47.
215.149]
  4    17 ms    16 ms    24 ms  146.82.4.49
  5   118 ms   131 ms   131 ms  so0-0-0-2488M.ar3.NYC1.gblx.net [67.17.75.46]
  6   142 ms   117 ms   122 ms  216.6.97.1
  7   118 ms   119 ms   119 ms  216.6.97.14
  8   119 ms   126 ms   129 ms  if-13-0.mcore3.NJY-Newark.teleglobe.net [216.6.5
7.65]
  9   202 ms   205 ms   206 ms  if-4-0.mcore3.LAA-LosAngeles.teleglobe.net [216.
6.84.1]
10   197 ms   197 ms   195 ms  if-5-0.core1.LAA-LosAngeles.teleglobe.net [216.6
.84.18]
11   450 ms   451 ms   450 ms  if-2-0.core1.S2E-Singapore.Teleglobe.net [207.45
.193.78]
12  1058 ms  1043 ms  1053 ms  216.6.91.2
13     *     1041 ms  1056 ms  209.58.82.10
14     *        *        *     Request timed out.
15  1148 ms     *        *     if-2-1.bb1.KT1-KualaLumpur.teleglobe.net [216.6.
95.22]
16   962 ms   948 ms   948 ms  216.6.121.46
17   968 ms     *      939 ms  202.76.224.14
18   941 ms     *        *     202.76.224.33
19     *        *        *     Request timed out.
20     *        *        *     Request timed out.
21     *        *        *     Request timed out.
22     *        *        *     Request timed out.
23     *        *        *     Request timed out.
24     *        *        *     Request timed out.
25     *        *        *     Request timed out.
26     *        *        *     Request timed out.
27     *        *        *     Request timed out.
28     *        *        *     Request timed out.
29     *        *        *     Request timed out.
30     *        *        *     Request timed out.

Trace complete.

Kuni serverini 202.76.224.33 on kõik sama ja põhimõtteliselt töötab (kuigi kiirused meenutavad telefonimodemit), aga sealt edasi ühendus katkeb. Üksikutel kordadel suudab siiski lehe peale mitmeminutilist ootamist ette lugeda.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 28.12.2006 00:29:15 vasta tsitaadiga

toimib aga mega aeglane küll, nagu oma mobiil telefonis hoiaks serverit üleval icon_smile.gif
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 00:40:57 vasta tsitaadiga

http://www.subland.info/
subland on aadressi veidi muutnud.huvitav ,mis asukoht on

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 03:04:55 vasta tsitaadiga

ju sis mingid liinid on ikkagi surnud ja terve malaisia istub mingi ühe patch kaabli otsas, mõni ime miks mingi lihtne eestlane sis vahest ligi ei saa icon_razz.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad


viimati muutis mTim 28.12.2006 03:06:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 14:31:33 vasta tsitaadiga

Mis tsunamist jutt käib? Seal piirkonnas oli ju maavärin? Kas sellele järgnes ka tsunami? icon_eek.gif
Vabandan, kui segast peksan - olen viimased 6 päeva haigena voodis lebanud ja uudised pole ehk minuni jõudnud icon_redface.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.12.2006 14:34:05 vasta tsitaadiga

Üldjuhul on suuremate veekogude ääres maavärina korral ka tsunami kuid praegused tõrked peaks siiski olema valdavalt maavärina tekitatud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 16:42:19 vasta tsitaadiga

Minu viga. Vaadates Malaisia asukohta, saab tegemist olla ilmselt ainult maavärinaga.

EDIT: Et mind päris ohmakaks ei peetaks, siis mainin, et ka SubClubi enda foorumis on praeguste probleemide põhjusena ära toodud loodusjõud.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2006 01:38:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Üldjuhul on suuremate veekogude ääres maavärina korral ka tsunami kuid praegused tõrked peaks siiski olema valdavalt maavärina tekitatud.

Selle koha pealt on mind koolis haritud icon_wink.gif Mõtlesin, et midagi suurt ja tõsist sealses piirkonnas jälle juhtunud icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 29.12.2006 07:18:48 vasta tsitaadiga

Maavärina tõttu said kannatada Kagu-Aasiat muu maailmaga ühendavad veealused sidekaablid. See, et mõni isik siin foorumis saab tolle serveriga ühendust ja mõni ei saa, võib olla sellega seotud, et te asute erinevate Eesti kohalike ISP'de taga ja nende ruutingud maailma teise otsa käivad tavaliselt eri teid pidi. Samas jällegi need eespooltoodud kaks traceroute'i kipuvad lõpus ikkagi just täpselt sama teed minema, seega võib olla ka muid põhjuseid (näiteks mingitel pakettidel suurem prioriteet vms.). Tegelikult on näha, et probleeme tekkis teekonnal pärast masinat 202.76.224.33 mõlemal proovijal, seega seal ilmselt ongi pudelikael, kust kõik tahtjad praegu korraga läbi ei mahu...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2006 08:55:05 vasta tsitaadiga

lasin huvipoolest ruuter.ee teenuseid kasutades tracerouti


1  autonet-gw.wavecom.ee (80.79.115.89)  1.261 ms  0.913 ms  1.016 ms
2  kjj-bb3-ge-1-0-2-7.ee.estpak.ee (195.250.170.9)  1.305 ms  0.460 ms  0.411 ms
3  s-b4-link.telia.net (213.248.97.129)  8.739 ms  8.690 ms  8.904 ms
4  s-bb2-link.telia.net (80.91.251.26)  8.745 ms  8.772 ms  8.921 ms
5  hbg-bb2-pos4-0-0.telia.net (213.248.64.38)  26.503 ms  21.277 ms  21.825 ms
6  ffm-bb2-pos7-0-0.telia.net (213.248.65.121)  35.145 ms  35.108 ms  30.575 ms
7  ffm-b3-link.telia.net (80.91.249.141)  30.738 ms  30.856 ms  31.008 ms
8  verio-116678-ffm-b3.telia.net (213.248.69.50)  31.322 ms ntt-02195-ffm-b3.telia.net (213.248.76.74)  31.549 ms verio-116678-ffm-b3.telia.net (213.248.69.50)  30.976 ms
9  p16-3-0-0.r00.frnkge02.de.bb.gin.ntt.net (129.250.5.38)  103.395 ms  31.524 ms  31.301 ms
10  p16-2-0-0.r01.frnkge02.de.bb.gin.ntt.net (129.250.3.195)  30.541 ms  29.921 ms  29.925 ms
11  p16-0-0-2.r23.amstnl02.nl.bb.gin.ntt.net (129.250.5.6)  44.620 ms  44.698 ms  44.185 ms
12  p64-1-1-0.r20.asbnva01.us.bb.gin.ntt.net (129.250.3.252)  126.080 ms  126.132 ms  126.842 ms
13  p64-2-2-0.r20.snjsca04.us.bb.gin.ntt.net (129.250.5.34)  204.964 ms  204.823 ms  204.986 ms
14  p64-3-1-0.r21.tokyjp01.jp.bb.gin.ntt.net (129.250.2.142)  298.054 ms  302.873 ms  298.718 ms
15  ae-1.r01.tokyjp01.jp.bb.gin.ntt.net (129.250.3.182)  289.085 ms  289.204 ms  288.902 ms
16  p4-2-1-0.r00.kslrml01.my.bb.gin.ntt.net (129.250.4.90)  485.699 ms  485.179 ms  479.801 ms
17  ge-0-0-0.a00.kslrml01.my.ra.gin.ntt.net (129.250.16.58)  486.493 ms  481.902 ms  484.014 ms
18  203.78.193.78 (203.78.193.78)  487.616 ms  479.715 ms  486.748 ms
19  202.76.224.14 (202.76.224.14)  488.058 ms  484.021 ms  486.641 ms
20  202.76.224.33 (202.76.224.33)  490.341 ms  490.580 ms  484.802 ms
21  202.76.239.2 (202.76.239.2)  462.231 ms  446.522 ms  449.265 ms
22  aims-dia-kl-db01.aims.com.my (203.223.128.199)  465.843 ms  488.419 ms  491.827 ms
23  203.223.151.87 (203.223.151.87)  487.879 ms  495.676 ms  485.060 ms



Muidugist kell on hetkel vaevu 8 hommikul
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.12.2006 11:12:41 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Muidugist kell on hetkel vaevu 8 hommikul
kell on 8 hommikul vaid meil eestlastel ning meiega samas ajavööndis olejatel
usa möllab ju südaööga hetkel (00-02 jne) ning neil idamaadel ju päev-õhtu juba...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2006 21:16:34 vasta tsitaadiga

teil töötab? mul jamab...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2006 22:03:20 vasta tsitaadiga

mul töötab starmani otsas peaaegu talutava kiirusega isegi, samas haapsalus elioni otsas ei olnud üldse võimalik lahti saada lehte
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 09:50:07 vasta tsitaadiga

mis haapsalu, mul isegi tallinnas elioni omaga ei saanud avada.... icon_biggrin.gif 5x pidin refreshi tegema, siis korraks sain lahti...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 30.12.2006 10:20:14 vasta tsitaadiga

V6rus t66tab nii mis jube igatahes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 11:03:10 vasta tsitaadiga

praegu töötab icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.12.2006 11:23:54 vasta tsitaadiga

estonian_subtitles_subclub_future_09-11-2006.rar
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan07
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 30.12.2006 12:29:17 vasta tsitaadiga

jõutakse ka igalepoole...annan aadressi lehele mis pakkus ka subtiitreid ja nüüd ehivad seda lehte KaPo, FBI ja SIS logod...aadress siis ise http://salusoft.ee/
_________________
sa pole hea seni, kuni sa teisi paremaks ei tee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 00:33:58 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal kukub subclub alati siis ära, kui ma sealt sube tahan võtta icon_lol.gif

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@subclubfuture.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.


Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 06:21:20 vasta tsitaadiga

kristjan07 kirjutas:
jõutakse ka igalepoole...annan aadressi lehele mis pakkus ka subtiitreid ja nüüd ehivad seda lehte KaPo, FBI ja SIS logod...aadress siis ise http://salusoft.ee/

Ära peksa segast, see ongi Salusofti esileht, "Click here" lingile klikkides saab lehele sisse logida. Subtiitrid asuvad alamdomeenil http://subs.salusoft.us , mis töötab kenasti.

SubClub toimib, aga väga poolikult. Hetkel paistab, et viimase nelja päeva failid ja postitused on lihtsalt kadunud ning pooled funktsioonid ei tööta. Pöördudes otse domeenile http://subclubfuture.net annabki ainult seda server errorit.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 18:57:27 vasta tsitaadiga

üldiselt nagu foorum töötab seal aga peale selle ei toimi mitte midagi icon_cry.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 09.01.2007 22:51:27 vasta tsitaadiga

loodame et tegemist ajutise probleemiga 8)
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 22:56:32 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:
loodame et tegemist ajutise probleemiga 8)

Tegemist on teenusepakkuja kalaga, väidetavalt probleemiga tegeletakse.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phpzone
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002




sõnum 10.01.2007 10:41:50 vasta tsitaadiga

tegemist oli ajutise probleemiga
_________________
One man's constant is another man's variable
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 11:19:28 vasta tsitaadiga

Arvestades seda, et see SubClubi lehekülg töötab nagu hundi unenägu, siis ei saa kohe kindlasti öelda, et need probleemid on ajutised. Pigem perioodilised.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 24.01.2007 22:05:33 vasta tsitaadiga

subtiitrid on alati saadaval olnud icon_smile.gif
Aga mitte alati subclubist icon_wink.gif

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 25.01.2007 22:34:31 vasta tsitaadiga

jeq kirjutas:
subtiitrid on alati saadaval olnud icon_smile.gif
Aga mitte alati subclubist icon_wink.gif

Üldjuhul on enamus subtiitreid pärit subclubist ja kui see on maas, siis ei tule ka uusi juurde...


viimati muutis M|S|W 25.01.2007 22:54:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 22:45:18 vasta tsitaadiga

tuleb uusi juure
kuid törts vähem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 28.01.2007 18:17:27 vasta tsitaadiga

minu arust autoriõigusi kaitsta üritavad tegelased keeravad asja veel hullemaks, kui varem oli üks arvestatav sait, siis nüüdseks on neid mõnevõrra rohkem icon_smile.gif
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2007 18:20:05 vasta tsitaadiga

ega vabatahtlikud tõlkijad kao.kui subclubis on vähemalt omalooming,eks mujal siis tehaxe otse plagiaati.
suht arusaamatu on ,kuis soomes jm võivad olla sellised lehed yleval,aga meie keelset aetaxe mööda ilma taga nagu eriti paha asja

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 01:57:24 vasta tsitaadiga

subclub on suht kummalise näoga hetkel icon_confused.gif subade juurest on tiba infot ka kadunud..

samas hea allkiri yhel subclubi foorumis
tsitaat:
- Kas tervitada ka saab?
- Saab ikka. Helista 6819140, 6819141, 6819142 või 6819143 ja TERVITA neid, kes tahavad tiitrid keelata. Ütelda võib kõike! Kõnetunnid tööpäeviti kell 9-17.
Eriliste Ajukääbikute Kutseline Organisatsioon



http://subclubfuture.net/

tsitaat:
Viimased uudised.

SubClub vajab PHP programeerija(te) abi

teha tuleks:
* foorumi versiooni uuendus
* subtriitre haldamine nullist uuesti programeerida
(praegune funktsionaalus + uuendused)

tasuks saab :
* väga tugeva ja tuntud lehekülje oma portfooliosse.
* testkeskkonna webi arendamiseks ja testimiseks
* ca 50 000 subclubi kasutaja tänu

saata privaatsõnum või kirjutada e-mail subclub.future.ätt.gmail.com

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 02:01:48 vasta tsitaadiga

Aga HV kõvemad progrejad, näidake mis puust olete thumbs_up.gif icon_wink.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 20:53:26 vasta tsitaadiga

Ega ei ole teada, mis seal lahti jälle on? "Bandwidth Limit Exceeded" Vast ajutised probleemid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
input
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2006




sõnum 23.03.2007 14:00:43 vasta tsitaadiga

Minul sama probleem: Bandwidth Limit Exceeded. Ehk oskab keegi teadjam öelda, kas asi laheneb või on mingi tõsisem probleem?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:01:58 vasta tsitaadiga

ee...ju on nahad siis oma karvased käpakesed jälle ligi ajanud icon_mad.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 23.03.2007 14:05:37 vasta tsitaadiga

Bandwidth Limit Exceeded tähendab siiski, et neil on andmemaht täis saanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:05:55 vasta tsitaadiga

Pigem on teenusepakkuja viga, liiga väike bandwidthi limiit
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:09:38 vasta tsitaadiga

kunnar kirjutas:
Pigem on teenusepakkuja viga, liiga väike bandwidthi limiit


Viimasel ajal tundus leht hulka kiirem ka kui mõni kuu tagasi. Ju siis vahetati teenusepakkujat.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.03.2007 22:54:05 vasta tsitaadiga

sub.eestihost.com ähvardab ka kinni minemist!
Kas siis tõesti ei ole mingit kindlat, millele toetuda ja asjad toimiks jälle ideaalselt icon_smile.gif
Ma ei saa aru, suured firmad võivad oma masinates hoida palju väärtuslikuma kui mingid subtiitrid ja ei puudu neid keegi icon_evil.gif
Kui mingi grupp vabatahtlike teevad inimestel elu kergemaks, siis suured pätid kohe.

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 23:05:09 vasta tsitaadiga

Subland.info ei soovitaks avada, kui pole korralikku viirusetõrjet! AVG andis mulle kohe viiruseteate!
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 24.03.2007 16:18:26 vasta tsitaadiga

aga kuidas võimalik oleks seaduslikult tasuta subtiitreid jagada internetis - mis see maksma läheks umbes?
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 17:02:55 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Viimasel ajal tundus leht hulka kiirem ka kui mõni kuu tagasi. Ju siis vahetati teenusepakkujat.

Ei vahetatud, skripte kärbiti igast otsast, et lehte kiiremaks muuta.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.