|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
16.12.2006 20:06:49
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
| Eks ma siis panen oma hunteriga edasi, aga soov vist ka teine char luua, et mõtlesin mage peale , kuidas mage nüüd ka on? |
mage on alati hea olnud, frost magei vastu võidelda kes teab mida teeb on ikka jube piin, kuigi hunterid peksavad neid praegu hästi, ja fire mage > presence of mind (mage talent) > pyroblast wtf?
ei ütleks et roog dammitegija on, pve´s said nad väikse nerfi ka aga pvp´s saab stunlockiga palju pahandust teha
ja enne 2.0 patchi olid dualwield fury warrid ka ülbed, nüüd kükitavad kusagil nurgas vaikselt
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
16.12.2006 20:11:05
|
|
|
| Mis värk see jõuluteema on? Kas Darnassuses ka see "tegelaskuju" eksisteerib ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
16.12.2006 20:54:57
|
|
|
No ja kuidas need Hunterid siis Frost Magesi lõdvalt peksavad?!
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
16.12.2006 21:31:53
|
|
|
| dzombe kirjutas: |
| No ja kuidas need Hunterid siis Frost Magesi lõdvalt peksavad?! |
kiting on siis maagiline sõna
aimed shot ~2k, silencing shot 600-800 damage, arcane shot 1.6k , multishot 1.5-2k (ja kui midagi ei criti siis paar autoshot ja teeb sama välja) > dead mage, või ka dead misiganes caster, lock koos succabusiga võiks küll teistmoodi lõppeda, kui lock enne peale satub
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
16.12.2006 23:57:41
|
|
|
| Samas petile sheep ja hunter ise jäässe. Siis 5-7 sec aega castida kuna saab täpselt hoida seda vahemaad kus melee rangest väljas ja tulistamiseks liiga läheda. 2 spelli + 2 instant asja = väga surnud hunter.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
17.12.2006 00:08:57
|
|
|
Ükski klass ei ole parim. Ükski klass ei ole võtmatu. L2p. kthxbyekek.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
17.12.2006 00:15:03
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Samas petile sheep ja hunter ise jäässe. Siis 5-7 sec aega castida kuna saab täpselt hoida seda vahemaad kus melee rangest väljas ja tulistamiseks liiga läheda. 2 spelli + 2 instant asja = väga surnud hunter. |
yup, oleneb palju kes esimesena peale satub teisele, kui maag siis võib hunteri surm quick and painful olla
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.12.2006 00:36:46
|
|
|
| tsitaat: |
| ja enne 2.0 patchi olid dualwield fury warrid ka ülbed, nüüd kükitavad kusagil nurgas vaikselt |
suht bullshit. dw furyl on ikka raget, kuid mitte niiv6rd palju et iga noobert saaks bloodthirsti spammimas k2ia. samass on PVP s alati warriorid suht kusised olnud, just t2nu sellele, et igasugune kitemine ja frostnova/roots jms m6jutavad neid v2ga valusalt. kuid kui sa mingi ashkanderiga MS warri endale ligidale lased siis v6id suht otsekohest surma ka oodata.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
17.12.2006 02:30:59
|
|
|
Tänud, väga meeldib. Eriti hea, et näitab ka party memberite hp'd ja mana
Aga kas samale addonile mingit lisa ei ole, et ta näitaks ka vastaste hp'd. Mingi MobHealth vms. Mängusisese optioni alt ma ei leidnud kuidas mobide hpsi nähtavaks tuua. Hetkel aint %'id.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oscar
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
17.12.2006 02:51:36
|
|
|
| NPNK kaardiga saab maksta kuumaksu ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
17.12.2006 03:43:27
|
|
|
Iga deebet kaardiga saab.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
17.12.2006 08:39:33
|
|
|
| Kuidas on lood asjadega PVP-s? Kui maha killitakse kas jääd kõigest ilma või jääb miskit alles ka?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.12.2006 09:49:13
|
|
|
k6ik j22b alles.. miskit ei kaota, isegi xp -d mitte. lhtsalt oleneb kas oled bg -s v6i niisama maailmas. bg-s olles satud kummitusena "spirit healeri" juurde, kes su v2hemalt 30 sekundi jooksul elustab kui tema juurde j22d.. laias maailmas pead oma laiba juurde kummitusena tagasi jooksma... kui otsustad kasutada spirit healeri "teenust" saad 75% stat reductionit 10 minutiks ja 25% durabilty damaget k6igile mis seljas ja kotis
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.12.2006 10:23:45
|
|
|
Irw...jõulud ikka lahedad, Scholo boss droppis eile õhtul laheda rohelise jõulumütsi. Kahjuks rollis selle teine party member endale
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.12.2006 11:29:27
|
|
|
heh neid mytse saab elukergelt farmida
troll boss LBRS is dropib iga kord neid... tegime farm rune sinna, yhe korra peale miske 30 minta max. sain ka paladini tankimise j2rgi proovida. peale selle, et asi v2gagi efektiivne oli (mitmete npc korraga tauntimine + hea aggrohoidmine aoega jms) tegin ma ka r2medat damaget seal, v6rreldes oma tier2 s6brakestega (ise istun hetkel +340 spelldamage otsas)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
17.12.2006 23:14:28
|
|
|
Aga siis nagu teise tappes omale nänni juurde ei saagi (vaenlase oma) ?
Et ainult see honori süsteem jah? Aga miskit kasu ka sellest honorist on ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
17.12.2006 23:26:31
|
|
|
| asju jah ei saa, aga kui on piisavalt honorit siis saad mingist champion majast endale igast kraami osta, aga selleks on vaja ka medaleid mida saab battlegroundist
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.12.2006 23:53:42
|
|
|
| Medalid kogunevad tavaliselt kiiremini kui honor pointid... 8k olemas, 4k veel ja siis saab juba midagi head vaadata
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
18.12.2006 02:08:11
|
|
|
nagu saan aru et Tauren Warrior oli suht mööda valik?
teine char on Tauren Druid... ja see ka vist jama...
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.12.2006 04:25:04
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
nagu saan aru et Tauren Warrior oli suht mööda valik?
teine char on Tauren Druid... ja see ka vist jama... |
Warriore/ tanke on alati PVE's vaja. 1vs1 võitluses läheb sul raskeks.
Druid on hetkel mängu nõrgim klass.
ps. kas gathererile mingi praeguse patchiga töötav alternatiiv on ka olemas?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
18.12.2006 09:26:02
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Druid on hetkel mängu nõrgim klass.
|
hehe .. irw..
ever been in WSG ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
18.12.2006 09:43:09
|
|
|
| Floppy kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
Druid on hetkel mängu nõrgim klass.
|
hehe .. irw..
ever been in WSG ? |
Peaks talle Al'Akir alliance druid Liquid tutvustama. Omal ajal sai Warsongi toksitud päris palju ja too on üks selline tüüp, keda üksi kinni ei pea Samas kahe roguega sai kukimuki kiirelt tehtud, kui keegi teda abistamas ei olnud (ise rogue).
Minu arust on druid suuremas pildis väga kõva klass. Burning Crusadel olen ka silma peal hoidnud (tellinud ei ole), kus druid saab talentide poolest veel kohendamist ning omades ise druidi võin öelda ainult ühte - druid on saanud väga head tööd arendajate poolt.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
18.12.2006 10:08:35
|
|
|
noh..eeldusel, et inimesed oma klassi tunnevad ja mängida oskavad siis on 2v1 üldiselt alati see üksik kaotaja.
jeje erandid kinnitavad ainult reeglit enne kui siin keegi mingeid näiteid tooma hakkab .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2006 10:10:27
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Druid on hetkel mängu nõrgim klass.
|
ahah
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.12.2006 11:02:37
|
|
|
| Scart - kes siis on? "pole nõrgimat klassi" ei ole vastus.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leetboy
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2006
|
18.12.2006 11:09:03
|
|
|
| On ikka küll. Kes sinu arvates tahaks nõrgima klassiga mängida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
18.12.2006 11:16:54
|
|
|
it's fine l2p oleks vist mõistlik vastus.
Aaga selle asemel küsin sinu käest, et miks druid on nõrgim klass ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
18.12.2006 11:24:11
|
|
|
| tsitaat: |
ps. kas gathererile mingi praeguse patchiga töötav alternatiiv on ka olemas?
|
Cartographer, Cartographer_herbalism, Cartographer_Mining
viimati muutis ronley 18.12.2006 20:15:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2006 12:01:10
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Scart - kes siis on? "pole nõrgimat klassi" ei ole vastus. |
iga klass on just nii tugev, kui hea on mängija selle avatari taga.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
18.12.2006 18:27:04
|
|
|
decrakas, endalgi 46 tauren warrior(leveldamine on aeglaseks jäänd ära) ja ei ütleks et midagi viga oleks
no vahepealsed mõttetud surmad välja arvata. aga need elab üle. mind on tegelt üsna kerge maha võtta. "head" geari pole. Hpotte ka pole. aint niks naks ja kutu. aga nii 40% vaenlastest proovib minema joosta ja see neid tapabki
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.12.2006 09:46:23
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Scart - kes siis on? "pole nõrgimat klassi" ei ole vastus. |
iga klass on just nii tugev, kui hea on mängija selle avatari taga. |
Scart, jällegi oled suutnud tõestada, et räägid/ kirjutad täiesti suvalist möla - ainult selleks, et vaielda saaks.
Saad sa ise ka aru, kui sisutu ja vale su eelmine väide oli?! MIks raisata enda ja teiste aega selliste postitustega?
Rogue ei ole praeguse wowi configa EALESKI sama tugev, kui warlock.
Warrior ei ole praeguse wowi configa EALESKI sama tugev, kui warlock.
Druid ei ole praeguse wowi configa EALESKI sama tugev, kui warlock.
Selliseid võrdlusi võib tuua ääretult palju ja see on FAKT, et osad klassid on tugevamad.
Kõige kohta võib ju öelda "oleneb sellest" (gearist, mängijast, ühendusest, klaviatuurist, hiirest, mängija vaimsest seisundist, näppude pikkusest, sellest kas scart on foorumis mängijale valetanud jne jne). Kõik olenebki, aga küsimus oli konkreetne: milline on sinu arust nõrgim klass. Mingil põhjusel ei saanud sa sellest küsimusest lihtsalt aru.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.12.2006 10:34:14
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Rogue ei ole praeguse wowi configa EALESKI sama tugev, kui warlock.
Warrior ei ole praeguse wowi configa EALESKI sama tugev, kui warlock.
Druid ei ole praeguse wowi configa EALESKI sama tugev, kui warlock.
|
no issake, sa vist kah ei ei taipa eriti asja. vaata, minul on droodil 400 dämmi ja lasen ka praegu üle enamik t2+ locke, miks? kogemused, mänguoskus ja aeg, mis on maetud selle mängu tundmaõppimise alla. never ever ei hiili sul teist päeva mängiv priest t3s üle t1 kasutavat vanakooli meest - nüüd jõudis kohale? ofkoorss warlock on hetkel tugev, miks? sest need moroonid vingusid 2 ja pool aastat, kui nõrgad nad on, nüüd anti neile buff. ja olen ma kusagil väitnud, et drood on kõvem, kui warlock... või warrior või rogue for that matter? ära kujuta endale asju ette, võidaksime kõik.
defineerid äkki ise, mida tähendab "nõrgim klass"? kas see, et uus resto specis drood hiilib üle kõik väga kogenud smaanid ja priestid üsnagi kergelt = ta on nõrgim klass? ma ei arva nii, aga sinumeelest on see ju just nii, sest ogm ogm, ta saab PVPs locki käest molli! PVP on ainult väga väike osa wowi kooslusest, mis on nagunii täiesti mõttetu ja imbalanced shit, hence mängi seda mängu aastakene CORE teami taolises ürituses olles ja tule uuesti rääkima, kes on nõrk ja kes mitte. tõesti, äkki roogid pole enam absull tippdps nagu nad olid enne, aga kes laseb sul BWLis Supressor Roomis alla poste või mis on lock ilma 3 warrita, kellel on seljas suhtkoht maksimaalne armor mängus Patchwerki juures? warlock neid ei vajagi? sa sunnik, siis on nad tõesti imbad ja bar none parim klass mängus, üksinda soolovad 40 man instasid!
last time I checked, on meil on meil varsti 9 võimaliku klassi vahel valida, nad kõik on imbad. iga klass on kusagil vajalik ja hea mängija kätes on iga klass võimas. see, et sina sellest aru ei saa.... näitab sinu taset. ei süüdista kah, nonraider ei tea wowist ju eriti midagi - vastasel korral sa sellist juttu ei puhuks.
viimati muutis Scart 19.12.2006 10:44:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
19.12.2006 10:36:29
|
|
|
| Fury Warrior peaks tapma warlocki rohkem juhtudel kui vastupidi kuna tal on feari vastu meetmeid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
19.12.2006 12:33:59
|
|
|
| Atren kirjutas: |
| Fury Warrior peaks tapma warlocki rohkem juhtudel kui vastupidi kuna tal on feari vastu meetmeid. |
Fury warr on üks kõige nõrgemaid specce locki vastu!
_________________ Pilvik/Pivvack |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.12.2006 15:00:40
|
|
|
ah olge rahulikud nüüd, hunter kes oskab õigeid nuppe väänata laseb ükstaskõik kelle alla
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.12.2006 15:02:46
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| ah olge rahulikud nüüd, hunter kes oskab õigeid nuppe väänata laseb ükstaskõik kelle alla |
Shadow preester pwns. Mina olen parim. Enam küll ei mängi..
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
19.12.2006 17:05:36
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| ah olge rahulikud nüüd, hunter kes oskab õigeid nuppe väänata laseb ükstaskõik kelle alla |
yus, lingitav link näitab kui palju mad skilli hunterid vajavad!
link be here!
_________________ Pilvik/Pivvack |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
19.12.2006 17:47:46
|
|
|
Nupud järjest.
1. Scatter Shot
2. Ice Trap
3. Blood Fury + mõni trinket (pole isegi vaja panna )
4. Aim Shot
5. Silencing Shot
6. Multi Shot
7. Mingi Auto Shot tuleb ka kuhugi.
Mõni shot puudu ka jäi? Tõsiseid oskusi läheb vaja hunteritel
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.12.2006 17:54:00
|
|
|
ja muidugi stunne tuleb ikka liigagi tihti
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
19.12.2006 18:48:27
|
|
|
| koromon kirjutas: |
| Atren kirjutas: |
| Fury Warrior peaks tapma warlocki rohkem juhtudel kui vastupidi kuna tal on feari vastu meetmeid. |
Fury warr on üks kõige nõrgemaid specce locki vastu!  |
Huvitav miks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
19.12.2006 20:11:00
|
|
|
| koromon kirjutas: |
| Herr Kurm kirjutas: |
| ah olge rahulikud nüüd, hunter kes oskab õigeid nuppe väänata laseb ükstaskõik kelle alla |
yus, lingitav link näitab kui palju mad skilli hunterid vajavad!
link be here! |
buffid mida too hunter kasutas oli vastavalt orc racial - bloodfury ja wsg berzerker buff <--- mõlemad tõstavad dämmi märgatavalt
Need pisi detailid ununesid vast mainimata, jube jube multishot küll, vaat mis laksu hammastevahele saad kui see on warlock berzerker buffiga ja soulfireiga
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.12.2006 20:12:31
|
|
|
Venturi, terve interneedus on täis selliseid klipikesi, ka ilma racialideta tõmbab samapalju sisse
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
19.12.2006 20:21:44
|
|
|
| Atren kirjutas: |
| tsitaat: |
Fury warr on üks kõige nõrgemaid specce locki vastu!  |
Huvitav miks? |
1. 2hander mortaliga on suurem võimalus lock ära dpsida kui crittidega veab.
2. Feari castimist saab pummeliga canceldada kui see ei ole instant talentidega.
3. Warrior vs Lock fightid ei kesta nii kaua et sul oleks vaja kasutada zerk rage'i ja death wishi. Kui zerk rage on läbi on ka fight tavaliselt läbi.
_________________ Pilvik/Pivvack |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
20.12.2006 00:01:59
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| Venturi, terve interneedus on täis selliseid klipikesi, ka ilma racialideta tõmbab samapalju sisse |
minu posti mõtte oli lihtsalt näidata, et sama palju "mad skille" nõuab iga class wow´is, kui jutt käib zerker buffist ja critidest.
Ja imo mõne teise classi juures on olukord palju hullem.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.12.2006 09:27:08
|
|
|
tuttav kes m2ngib tbc s rank14 orc hunterit, r22kis et BM spec pidi jube imba olema... m6tle ise , m6lemad , nii sina kui ka pet olete fearile immuunsed, dam increased 10% sul, petil 50% , + intimidating roar mis stunnib... suht casteri 6udusunen2gu. ise hetkel 46 troll hunter, Bm spec, ja pvps toovad need bestial wrath ja intimidating roar hullult kasu, eriti nt kui oled fc ja keegi sind j2litamas , v6i n2ed vastase healerit healimas jne jne jne.. cant wait for beast within
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
20.12.2006 10:47:33
|
|
|
suht vigane on jah BM hunter casterile
üldiselt enne kui saadakse 70 ja mängitakse asja pisut ning oodatakse nerf/buff patchid ära ei saa adekvaatselt hinnata kes kui overpowered on ja kes ei ole.
Timbergi jutt on puhas mull muidugi teemal "ZOMG nefr warlocks they too imba" "druids need more <3". Nõrgimat klassi ei ole olemas..vot see on hoopis FAKT. paber-kivi-käärid siiski mingil määral duellides töötab ja group PvP on küll inimeste skilli ja group setupi taga kinni mitte mingites klassi ebavõrdsustes.
Oma guildis kogenud druiidide käest küsides ei loe nad ennast sugugi mitte nõrgimaks klassiks hetkel..vastupidi..2.0 patch tõi neile nii mõnegi meeldiva muudatuse..rawr.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
21.12.2006 01:53:35
|
|
|
selline küsimus et ostsin kaardi 60 päeva ja ei lase sisetada koodi
Full Payment history selline, kas ehk ta lisas juba ära?
25/12/06 12.99 EUR One-Month Subscription Pending
25/11/06 N/A Free Month Active
15/11/06 N/A Ten Day Guest Pass Expired
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
21.12.2006 11:51:57
|
|
|
decrakas, imelik, et ta praegu sul seda teha ei lase. Soovitaks oodata ära 25.12.2006. Proovi seda koodi sisestsada siis, kui aeg läbi saab ja account läheb frozen staatusesse
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
21.12.2006 11:54:37
|
|
|
ei ole lisanud. Hetkel jookseb sul veel 30 free day.
Peaksid nägema
60 Day GameCard Active
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
21.12.2006 12:33:50
|
|
|
| Kas registreerimiseks PEAB olema krediitkaarT?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|