Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.12.2006 01:51:53 vasta tsitaadiga

snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 02:14:35 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka


LINEAGE2 ?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 02:28:53 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka

razer copperhead ja HV'st ostis mingi elu odava hinna eest, kuna sellel tüübil olid nii G5 kui ka copperhead ning tahtis ühest käbe lahtis saada icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.12.2006 03:59:59 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
No_Limit kirjutas:
snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka


LINEAGE2 ?


go cry emo kid!!! <3

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 04:03:37 vasta tsitaadiga

kellelgi L2supreme ylearust accounti pole või seda keyd millega acci teha saab...prooviks ka ära selle servu :p
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 10:03:00 vasta tsitaadiga

capa, donate 5€ saad kohe key icon_lol.gif .... Üldiselt, ise ka hea meelega prooviks seda serverit beer_yum.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.12.2006 12:21:18 vasta tsitaadiga

Muide nende Dev team on tõesti hea, betas tegin AW, ütleme nii et Kõik töötab: Create Treasure Chest Key, Trick võtab targeti ära, Blinding Blow annab speedi, teeb damaget ja keerab vaenlase selja sinu poole, Sandbomb töötab. Blowdel on Lethal strike võimalused.
Ainult backstab ei tööta hetkel õieti, muidu kõik thumbs_up.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 12:46:20 vasta tsitaadiga

kus THl saab 3rd transfer questi alustada?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.12.2006 12:57:59 vasta tsitaadiga

You have been banned for the following reason:
As promised in-game, PK and BSOE during the Baium raid = 3 day ban.

Date the ban will be lifted: 19.12.2006, 04:00

icon_lol.gif GG thats the L2 spirit PvP/PK > all thumbs_up.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 13:12:17 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
No_Limit kirjutas:
snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka


LINEAGE2 ?


go cry emo kid!!! <3


go wank nolifer? ^^

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 14:58:13 vasta tsitaadiga

Supreme kohta siis nii palju, et eks seal neid skill buge ja asju ikka on veel, kuid ei midagi sellist, mis gameplay ära rikuks. Tundub, et dev'id on tasemel ja teevad oma tööd võrdlemisi kiiresti, ning suudavad bugid välja töötada. Loodatavasti jõuavad nad asjaga nii kaugele, et saavad ka võimsama serveri muretseda (tegelikult lausa mitu - login, game ja web server). Ning pärast seda pole muud, kui LIVE!.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 17:22:48 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
kus THl saab 3rd transfer questi alustada?

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 17:31:54 vasta tsitaadiga

Internet on imeline asi, otsi ise ning ära ole laisk. Üks kasulikemaid oskusi, mida inimene võib õppida on oskus leida informatsiooni. See, et sa ei oska minna leheküljele http://www.lineage2.com ning sealt leida the library/quests/3rd class transfer/Saga of the Adventurer on lihtsalt.... hirmuäratav.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 18:20:36 vasta tsitaadiga

LightsabeR, sorri. tõesti ei teadnud, et sealt seda saab.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.12.2006 18:46:16 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Internet on imeline asi, otsi ise ning ära ole laisk. Üks kasulikemaid oskusi, mida inimene võib õppida on oskus leida informatsiooni. See, et sa ei oska minna leheküljele http://www.lineage2.com ning sealt leida the library/quests/3rd class transfer/Saga of the Adventurer on lihtsalt.... hirmuäratav.


Vaat kes räägib icon_lol.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 15:34:33 vasta tsitaadiga

Olgu teadjamad L2 hundid, oleks nõu tarvis.

Mängin x7 rate alamserveris kus rahvast poolteist tuhat umbkaudu, dropi sagedus 7, aga kordsus 1 (kukub tihedamalt, aga suurusjärk sama mis 1x).

Oman siis lvl 39 Orc Shamani ja küsiks nõu, et sellise sevreri puhul oleks millist teed mul minna, kas Overlord või Warcryer? Overlorde umbes 3 korda rohkem (hetkel online 29 OL ja 10 WC). Arvan, et plaanis oleks Heavy armori ja War bluntiga hakata edasi müttama, senimaani ka nõnda teinud. Guildis ei ole ja pole väga uurinud siiamaani guildi asja, eks peale class transferi saaks seda rohkem uurida.

Seni valdavalt soolonud kah, aga seegi vast hakka nüüd muutuma. icon_rolleyes.gif

Samuti tahaks teada, et kui paljud need Paagriod ja asjad OL'l üksteist asendavad, Rage of Paagrio on hea asi? Kas need Sealid on mõttekad OL'l?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 15:53:09 vasta tsitaadiga

OL = Alliance/Guild buffer
WC = ultimate party buffer
Sealid on jah mõtekad...Noob_Limit teab rohkem sulle OL'idest rääkida.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 17.12.2006 16:29:20 vasta tsitaadiga

Kui sul klanni ja alliance pole ning plaanis ka pole ühineda, siis mine WC.
Kui plaanid minna OL, siis peab sul olema vähemalt clan ja muidugi hea oleks ka kui alliance, sest sina saad tervet alliance buffida siis ja healida ning OL'il on ainsana CP heal olemas. OL on asendamatu jõud PvP's kui ta on 66+. Sealid on jah mõtekad, spammida pole mõtet neid, sest need võtavad sitaks MP, aga vajaduse korral ikka paned natukene neid. Siegil jooksed ikka 50 vastase sekka ja kukud seale spammima = vot see on asendamatu jõud lahingus, kui ikka paned 20+ vastase maagile silencit.
OL'i buffid suht koht kattuvad PP buffidega, in this case Rage Of Paagrio = Propheti Berzerk buff

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 16:54:02 vasta tsitaadiga

Hetkel seis selline lihtsalt, et ei tunne eriti inimesi sealt veel, aga arvan, et eks ma vast lõpetan mõnes guildis küll, iseasi kuna jm. Päris üksik hunt ka ei viitsiks olla.

Eiole endiselt eriti otsustanud, aga eks aega on veel, teen teist class questi atm. icon_neutral.gif OLi Soul Guard saab olla koos Soul Cry'ga kasutusel? Paagriod partyle ei lähe peale?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 17.12.2006 17:15:13 vasta tsitaadiga

Soul Guard ja Soul Cry töötavad alati, isegi koos, ükskõik mis olukorras.
OL'i buffid lähevad peale ainult klannile ja alliancile.
Orc Shaman buffid (need mis sa said 20-40) lähevad partyle peale.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 18:20:59 vasta tsitaadiga

Üldiselt jah, nagu No_Limit juba ütles, OL sõltub leveli kasvades aina rohkem clanist ja allienceist. Solomine muutub leveli kasvades aina tülikamaks kuna su buffid party memberitele kes ei ole sinuga samast clanist/ally'ist ei mõju. Ühesõnaga random party't on raske leida.

WC on sisuliselt Prophet kuid ta saab osad väga olulised buffid alles hiljem. Samas on WC'ga võimalik palju kiiremini buffida, kuna ta buffid mõjuvad kogu partyle korraga. PvP's on WC samuti kasulikum, kui PP, sest tal on HP drain skill, stun, ning ta suudab rohkem damaget taluda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 18:32:42 vasta tsitaadiga

Millised on "olulised"? Ma vist lähen hoopis WC rada siis, saab hiljem kasvõi boxida omale uue mehe paremini vms ja see Vampiiri värk tundus ka okei. Lihtsalt kardan, et korralikku guildi ei leia eriti kriitilisel ajal, et OLi taguda.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 19:49:43 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Millised on "olulised"?

Kõige olulisem on Chant of Predator lvl 3 [=Focus lvl3], mis tuleb alles lvl 68. Aga noh selle kannatab ära, kui on võimalik prophetit kaasas vedada (out of party soovitatavalt icon_razz.gif ). Siis saab prophet buffida focust, berzerki, btb ja btm.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 18.12.2006 09:20:19 vasta tsitaadiga

Tere kas keegi vanadest või uutest lineage mängiatest võiks välja tuua Human Sorceror ja Human Necromanceri head ja vead , nimelt pole ennis Human Mage´ga mängind ja ei oska nagu suunda valida icon_rolleyes.gif . Ette tänades.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 10:00:44 vasta tsitaadiga

Necro on igas asjas parem või vähemalt sama hea.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 18.12.2006 14:48:32 vasta tsitaadiga

Ühed pasad mõlemad.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 18.12.2006 15:36:06 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Ühed pasad mõlemad.
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 15:46:39 vasta tsitaadiga

setukas, igal ühel on õigus arvamusele. ja kui ta seda arvab, siis las arvab. sina ära võta asja lihtsalt südamesse.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 18.12.2006 16:18:38 vasta tsitaadiga

setukas kirjutas:
No_Limit kirjutas:
Ühed pasad mõlemad.
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud icon_confused.gif


Ära võta südamesse, võta suhu!!
Necro on parem kui sorc, end of story, või tahad et ära ka põhjendaks?

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 18.12.2006 17:06:19 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
setukas kirjutas:
No_Limit kirjutas:
Ühed pasad mõlemad.
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud icon_confused.gif


Ära võta südamesse, võta suhu!!
Necro on parem kui sorc, end of story, või tahad et ära ka põhjendaks?
Sa võiks külastada mingit gay teemalist foorumit sealt äkki leiad mingi partneri endale, l2 foorumist pole mõtet suhu võtjaid otsida .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 17:15:42 vasta tsitaadiga

nii...
Sorcerer plussid: AOE (ehk siis area of effect kes veel ei tea), palju tugevamad nuked kui necrol
Necro plussid: väga palju debuffe, summon+ transfer pain > all imo,

rohkem selliseid silma torkavaid häid külgi nendel klassidel pole
ise soovitaks necrot kuna mass pvp's seisad ikka kõvasti kauem pysti kui mingi sorc...kui necrot õieti mängida siis see omab kõik klassid mängus ära...hetkel vähemalt ei meenu küll yhtegi klassi kes suudks necroga 1v1 minna ja sealt elusana välja tulla....kõik muidugi oleneb mängijast endast, lvlist ja loomulikult ka gearist
samas kui tahad AOE nukerit siis tee sorc
...kõik minupoolt tänaseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 18.12.2006 17:25:26 vasta tsitaadiga

setukas kirjutas:
No_Limit kirjutas:
setukas kirjutas:
No_Limit kirjutas:
Ühed pasad mõlemad.
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud icon_confused.gif


Ära võta südamesse, võta suhu!!
Necro on parem kui sorc, end of story, või tahad et ära ka põhjendaks?
Sa võiks külastada mingit gay teemalist foorumit sealt äkki leiad mingi partneri endale, l2 foorumist pole mõtet suhu võtjaid otsida .


Go cry emo kid!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 18:33:19 vasta tsitaadiga

capa kirjutas:
nii...
Sorcerer plussid: AOE (ehk siis area of effect kes veel ei tea), palju tugevamad nuked kui necrol
Necro plussid: väga palju debuffe, summon+ transfer pain > all imo,

rohkem selliseid silma torkavaid häid külgi nendel klassidel pole
ise soovitaks necrot kuna mass pvp's seisad ikka kõvasti kauem pysti kui mingi sorc...kui necrot õieti mängida siis see omab kõik klassid mängus ära...hetkel vähemalt ei meenu küll yhtegi klassi kes suudks necroga 1v1 minna ja sealt elusana välja tulla....kõik muidugi oleneb mängijast endast, lvlist ja loomulikult ka gearist
samas kui tahad AOE nukerit siis tee sorc
...kõik minupoolt tänaseks icon_smile.gif

Mis ajast sorcil tugevamad nuked on? Lisaks sellele on necrol Vamp Claw, mis lisaks damagele ka HP'd drainib. Sorci ainuke pluss ongi AoE, aga seda just eriti tihti ei kasuta v.a sieged, mis on ainuke koht, kus sorc necrost kasulikum on.

Necro vastu 1v1 saavad tegelikult ikka mõned klassid hakkama suht hästi, muidugi sõltub palju õnnest jne.

Sorci asemel teeks ise SH või SpS'i.

Ja No_Limit, sa oled valus spämmer icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 18:33:49 vasta tsitaadiga

No_Limit, ei tahaks norida, aga <3 jäi ära icon_biggrin.gif

C4s on alati ülerahvastatus Necrode poolepealt, ikka räigelt popp on seda teha ma vaatan.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 18.12.2006 18:50:41 vasta tsitaadiga

C4 on jah necrode päralt, aga C5 on täielik gimp necrodele.
C5 gimp oli see, et Necrod saavad transfer paini kasutada ainult siis kui summon on nende lähedal, huvitab siis kui lähedal on lähedal?

<3

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 19:00:42 vasta tsitaadiga

Mis-kes C5's "hea" on siis ka?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 19:40:05 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
C5 on täielik gimp necrodele.

Ära tee nalja. C5 on necrod küll natuke nõrgemad, kuid paljud nende debuffid landivad paremini (i.e anchor). Nõrgemaks nad muutusid, kuid "gimp" necro kohta küll mitte kuidagi öelda ei saa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 18.12.2006 20:38:11 vasta tsitaadiga

Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri? icon_wink.gif
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 20:46:22 vasta tsitaadiga

MatMan kirjutas:
Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri? icon_wink.gif

http://www.gamesites200.com/lineage2/

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 23:38:14 vasta tsitaadiga

MatMan kirjutas:
Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri? icon_wink.gif

sellist asja ei ole olemas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 19.12.2006 00:42:38 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
MatMan kirjutas:
Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri? icon_wink.gif

sellist asja ei ole olemas.


nagu Lightsaberi sex life.....sellist asja ei eksisteeri.

<3 u light! peace dog!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 01:30:40 vasta tsitaadiga

irw mida iganes icon_biggrin.gif sinusugune kõva naistemees teab, mis ta räägib...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 21:36:48 vasta tsitaadiga

Kuidas on L2s lood nende koduloomadega? On nad head, kasulikud?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 22:48:50 vasta tsitaadiga

l2 supreme charide nimed paluks icon_wink.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 19.12.2006 23:13:08 vasta tsitaadiga

replica = banned, homme võetakse maha vist
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 23:34:01 vasta tsitaadiga

me is ButtSex @ L2Supreme
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 16:23:50 vasta tsitaadiga

Meil muidu väike clan ka tekkinud (~50 inimest icon_razz.gif ) ja hetkel alliance Exoduse ja Aristocracyga (õigemini sellega, mis neist alles on jäänud). Arvatavasti tuleb see alliance ka siis, kui server live läheb. Clani kodukas siis: http://z11.invisionfree.com/Exci.

Ja ingame name on mul Methal. Kogu clan kasutab betas "fake" nimesid, kuna me flagime prakitiliselt kõiki, kes ally'sse ei kuulu icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 01.01.2007 23:02:33 vasta tsitaadiga

Tervist!

Keegi siit hetkel retail Franz-is mängib?
Kas kellelgi ühte supreme accounti pole üle?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatMan
HV vaatleja
MatMan

liitunud: 01.11.2004




sõnum 04.01.2007 13:38:11 vasta tsitaadiga

Nüüd sis leidsin serveri L2Speed päris mõnus servu icon_wink.gif
_________________
Parimate soovidega, MatMan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 04.01.2007 16:32:15 vasta tsitaadiga

L2Elite FTW!
http://www.l2elite.us/home.php
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.