|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.12.2006 01:51:53
|
|
|
snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
16.12.2006 02:14:35
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka |
LINEAGE2 ?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.12.2006 02:28:53
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka |
razer copperhead ja HV'st ostis mingi elu odava hinna eest, kuna sellel tüübil olid nii G5 kui ka copperhead ning tahtis ühest käbe lahtis saada .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.12.2006 03:59:59
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka |
LINEAGE2 ? |
go cry emo kid!!! <3
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
16.12.2006 04:03:37
|
|
|
| kellelgi L2supreme ylearust accounti pole või seda keyd millega acci teha saab...prooviks ka ära selle servu :p
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
16.12.2006 10:03:00
|
|
|
capa, donate 5 saad kohe key .... Üldiselt, ise ka hea meelega prooviks seda serverit
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.12.2006 12:21:18
|
|
|
Muide nende Dev team on tõesti hea, betas tegin AW, ütleme nii et Kõik töötab: Create Treasure Chest Key, Trick võtab targeti ära, Blinding Blow annab speedi, teeb damaget ja keerab vaenlase selja sinu poole, Sandbomb töötab. Blowdel on Lethal strike võimalused.
Ainult backstab ei tööta hetkel õieti, muidu kõik
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
16.12.2006 12:46:20
|
|
|
kus THl saab 3rd transfer questi alustada?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.12.2006 12:57:59
|
|
|
You have been banned for the following reason:
As promised in-game, PK and BSOE during the Baium raid = 3 day ban.
Date the ban will be lifted: 19.12.2006, 04:00
GG thats the L2 spirit PvP/PK > all
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
16.12.2006 13:12:17
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Metsjeesus kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| snax saad öelda mis hiire sa ostsid, kust ostsid ja anna linki ka |
LINEAGE2 ? |
go cry emo kid!!! <3 |
go wank nolifer? ^^
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.12.2006 14:58:13
|
|
|
| Supreme kohta siis nii palju, et eks seal neid skill buge ja asju ikka on veel, kuid ei midagi sellist, mis gameplay ära rikuks. Tundub, et dev'id on tasemel ja teevad oma tööd võrdlemisi kiiresti, ning suudavad bugid välja töötada. Loodatavasti jõuavad nad asjaga nii kaugele, et saavad ka võimsama serveri muretseda (tegelikult lausa mitu - login, game ja web server). Ning pärast seda pole muud, kui LIVE!.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
16.12.2006 17:22:48
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| kus THl saab 3rd transfer questi alustada? |
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.12.2006 17:31:54
|
|
|
| Internet on imeline asi, otsi ise ning ära ole laisk. Üks kasulikemaid oskusi, mida inimene võib õppida on oskus leida informatsiooni. See, et sa ei oska minna leheküljele http://www.lineage2.com ning sealt leida the library/quests/3rd class transfer/Saga of the Adventurer on lihtsalt.... hirmuäratav.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
16.12.2006 18:20:36
|
|
|
LightsabeR, sorri. tõesti ei teadnud, et sealt seda saab.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.12.2006 18:46:16
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Internet on imeline asi, otsi ise ning ära ole laisk. Üks kasulikemaid oskusi, mida inimene võib õppida on oskus leida informatsiooni. See, et sa ei oska minna leheküljele http://www.lineage2.com ning sealt leida the library/quests/3rd class transfer/Saga of the Adventurer on lihtsalt.... hirmuäratav. |
Vaat kes räägib
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
17.12.2006 15:34:33
|
|
|
Olgu teadjamad L2 hundid, oleks nõu tarvis.
Mängin x7 rate alamserveris kus rahvast poolteist tuhat umbkaudu, dropi sagedus 7, aga kordsus 1 (kukub tihedamalt, aga suurusjärk sama mis 1x).
Oman siis lvl 39 Orc Shamani ja küsiks nõu, et sellise sevreri puhul oleks millist teed mul minna, kas Overlord või Warcryer? Overlorde umbes 3 korda rohkem (hetkel online 29 OL ja 10 WC). Arvan, et plaanis oleks Heavy armori ja War bluntiga hakata edasi müttama, senimaani ka nõnda teinud. Guildis ei ole ja pole väga uurinud siiamaani guildi asja, eks peale class transferi saaks seda rohkem uurida.
Seni valdavalt soolonud kah, aga seegi vast hakka nüüd muutuma.
Samuti tahaks teada, et kui paljud need Paagriod ja asjad OL'l üksteist asendavad, Rage of Paagrio on hea asi? Kas need Sealid on mõttekad OL'l?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.12.2006 15:53:09
|
|
|
OL = Alliance/Guild buffer
WC = ultimate party buffer
Sealid on jah mõtekad...Noob_Limit teab rohkem sulle OL'idest rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
17.12.2006 16:29:20
|
|
|
Kui sul klanni ja alliance pole ning plaanis ka pole ühineda, siis mine WC.
Kui plaanid minna OL, siis peab sul olema vähemalt clan ja muidugi hea oleks ka kui alliance, sest sina saad tervet alliance buffida siis ja healida ning OL'il on ainsana CP heal olemas. OL on asendamatu jõud PvP's kui ta on 66+. Sealid on jah mõtekad, spammida pole mõtet neid, sest need võtavad sitaks MP, aga vajaduse korral ikka paned natukene neid. Siegil jooksed ikka 50 vastase sekka ja kukud seale spammima = vot see on asendamatu jõud lahingus, kui ikka paned 20+ vastase maagile silencit.
OL'i buffid suht koht kattuvad PP buffidega, in this case Rage Of Paagrio = Propheti Berzerk buff
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
17.12.2006 16:54:02
|
|
|
Hetkel seis selline lihtsalt, et ei tunne eriti inimesi sealt veel, aga arvan, et eks ma vast lõpetan mõnes guildis küll, iseasi kuna jm. Päris üksik hunt ka ei viitsiks olla.
Eiole endiselt eriti otsustanud, aga eks aega on veel, teen teist class questi atm. OLi Soul Guard saab olla koos Soul Cry'ga kasutusel? Paagriod partyle ei lähe peale?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
17.12.2006 17:15:13
|
|
|
Soul Guard ja Soul Cry töötavad alati, isegi koos, ükskõik mis olukorras.
OL'i buffid lähevad peale ainult klannile ja alliancile.
Orc Shaman buffid (need mis sa said 20-40) lähevad partyle peale.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
17.12.2006 18:20:59
|
|
|
Üldiselt jah, nagu No_Limit juba ütles, OL sõltub leveli kasvades aina rohkem clanist ja allienceist. Solomine muutub leveli kasvades aina tülikamaks kuna su buffid party memberitele kes ei ole sinuga samast clanist/ally'ist ei mõju. Ühesõnaga random party't on raske leida.
WC on sisuliselt Prophet kuid ta saab osad väga olulised buffid alles hiljem. Samas on WC'ga võimalik palju kiiremini buffida, kuna ta buffid mõjuvad kogu partyle korraga. PvP's on WC samuti kasulikum, kui PP, sest tal on HP drain skill, stun, ning ta suudab rohkem damaget taluda.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
17.12.2006 18:32:42
|
|
|
Millised on "olulised"? Ma vist lähen hoopis WC rada siis, saab hiljem kasvõi boxida omale uue mehe paremini vms ja see Vampiiri värk tundus ka okei. Lihtsalt kardan, et korralikku guildi ei leia eriti kriitilisel ajal, et OLi taguda.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
17.12.2006 19:49:43
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| Millised on "olulised"? |
Kõige olulisem on Chant of Predator lvl 3 [=Focus lvl3], mis tuleb alles lvl 68. Aga noh selle kannatab ära, kui on võimalik prophetit kaasas vedada (out of party soovitatavalt ). Siis saab prophet buffida focust, berzerki, btb ja btm.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
18.12.2006 09:20:19
|
|
|
Tere kas keegi vanadest või uutest lineage mängiatest võiks välja tuua Human Sorceror ja Human Necromanceri head ja vead , nimelt pole ennis Human Mage´ga mängind ja ei oska nagu suunda valida . Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.12.2006 10:00:44
|
|
|
| Necro on igas asjas parem või vähemalt sama hea.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
18.12.2006 14:48:32
|
|
|
Ühed pasad mõlemad.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
18.12.2006 15:36:06
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Ühed pasad mõlemad. |
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
18.12.2006 15:46:39
|
|
|
setukas, igal ühel on õigus arvamusele. ja kui ta seda arvab, siis las arvab. sina ära võta asja lihtsalt südamesse.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
18.12.2006 16:18:38
|
|
|
| setukas kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| Ühed pasad mõlemad. |
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud  |
Ära võta südamesse, võta suhu!!
Necro on parem kui sorc, end of story, või tahad et ära ka põhjendaks?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
18.12.2006 17:06:19
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| setukas kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| Ühed pasad mõlemad. |
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud  |
Ära võta südamesse, võta suhu!!
Necro on parem kui sorc, end of story, või tahad et ära ka põhjendaks? |
Sa võiks külastada mingit gay teemalist foorumit sealt äkki leiad mingi partneri endale, l2 foorumist pole mõtet suhu võtjaid otsida .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
18.12.2006 17:15:42
|
|
|
nii...
Sorcerer plussid: AOE (ehk siis area of effect kes veel ei tea), palju tugevamad nuked kui necrol
Necro plussid: väga palju debuffe, summon+ transfer pain > all imo,
rohkem selliseid silma torkavaid häid külgi nendel klassidel pole
ise soovitaks necrot kuna mass pvp's seisad ikka kõvasti kauem pysti kui mingi sorc...kui necrot õieti mängida siis see omab kõik klassid mängus ära...hetkel vähemalt ei meenu küll yhtegi klassi kes suudks necroga 1v1 minna ja sealt elusana välja tulla....kõik muidugi oleneb mängijast endast, lvlist ja loomulikult ka gearist
samas kui tahad AOE nukerit siis tee sorc
...kõik minupoolt tänaseks
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
18.12.2006 17:25:26
|
|
|
| setukas kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| setukas kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| Ühed pasad mõlemad. |
Jällegi üks huvitav post sinu poolt. Kui sul polnd midagi tarka nende 2 tegelas kuju headest ja halbadest kohtadest rääkida valiku tegemisel. Miks vaevud siis sellist posti kirjutama , see on puhtalt sinu arvamus ja jäta see enda teada. Või oled oma hea tegelasega nende paskade tegelaste käest tasuta teleporti saand ,et isiklik viha nõnda kolme sõnaga välja sai kirjutatud  |
Ära võta südamesse, võta suhu!!
Necro on parem kui sorc, end of story, või tahad et ära ka põhjendaks? |
Sa võiks külastada mingit gay teemalist foorumit sealt äkki leiad mingi partneri endale, l2 foorumist pole mõtet suhu võtjaid otsida . |
Go cry emo kid!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.12.2006 18:33:19
|
|
|
| capa kirjutas: |
nii...
Sorcerer plussid: AOE (ehk siis area of effect kes veel ei tea), palju tugevamad nuked kui necrol
Necro plussid: väga palju debuffe, summon+ transfer pain > all imo,
rohkem selliseid silma torkavaid häid külgi nendel klassidel pole
ise soovitaks necrot kuna mass pvp's seisad ikka kõvasti kauem pysti kui mingi sorc...kui necrot õieti mängida siis see omab kõik klassid mängus ära...hetkel vähemalt ei meenu küll yhtegi klassi kes suudks necroga 1v1 minna ja sealt elusana välja tulla....kõik muidugi oleneb mängijast endast, lvlist ja loomulikult ka gearist
samas kui tahad AOE nukerit siis tee sorc
...kõik minupoolt tänaseks  |
Mis ajast sorcil tugevamad nuked on? Lisaks sellele on necrol Vamp Claw, mis lisaks damagele ka HP'd drainib. Sorci ainuke pluss ongi AoE, aga seda just eriti tihti ei kasuta v.a sieged, mis on ainuke koht, kus sorc necrost kasulikum on.
Necro vastu 1v1 saavad tegelikult ikka mõned klassid hakkama suht hästi, muidugi sõltub palju õnnest jne.
Sorci asemel teeks ise SH või SpS'i.
Ja No_Limit, sa oled valus spämmer
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
18.12.2006 18:33:49
|
|
|
No_Limit, ei tahaks norida, aga <3 jäi ära
C4s on alati ülerahvastatus Necrode poolepealt, ikka räigelt popp on seda teha ma vaatan.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
18.12.2006 18:50:41
|
|
|
C4 on jah necrode päralt, aga C5 on täielik gimp necrodele.
C5 gimp oli see, et Necrod saavad transfer paini kasutada ainult siis kui summon on nende lähedal, huvitab siis kui lähedal on lähedal?
<3
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
18.12.2006 19:00:42
|
|
|
Mis-kes C5's "hea" on siis ka?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.12.2006 19:40:05
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| C5 on täielik gimp necrodele. |
Ära tee nalja. C5 on necrod küll natuke nõrgemad, kuid paljud nende debuffid landivad paremini (i.e anchor). Nõrgemaks nad muutusid, kuid "gimp" necro kohta küll mitte kuidagi öelda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatMan
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2004
|
18.12.2006 20:38:11
|
|
|
Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri?
_________________ Parimate soovidega, MatMan.  |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
18.12.2006 20:46:22
|
|
|
| MatMan kirjutas: |
Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri?  |
http://www.gamesites200.com/lineage2/
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.12.2006 23:38:14
|
|
|
| MatMan kirjutas: |
Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri?  |
sellist asja ei ole olemas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
19.12.2006 00:42:38
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| MatMan kirjutas: |
Kuulge kas keegi oleks nii hea ja äkki ütleks mulle mõne hästi HEA tasuta Lineage 2 C5 serveri?  |
sellist asja ei ole olemas. |
nagu Lightsaberi sex life.....sellist asja ei eksisteeri.
<3 u light! peace dog!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
19.12.2006 01:30:40
|
|
|
irw mida iganes sinusugune kõva naistemees teab, mis ta räägib...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
19.12.2006 21:36:48
|
|
|
Kuidas on L2s lood nende koduloomadega? On nad head, kasulikud?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
19.12.2006 22:48:50
|
|
|
l2 supreme charide nimed paluks
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
19.12.2006 23:13:08
|
|
|
replica = banned, homme võetakse maha vist
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
19.12.2006 23:34:01
|
|
|
| me is ButtSex @ L2Supreme
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
20.12.2006 16:23:50
|
|
|
Meil muidu väike clan ka tekkinud (~50 inimest ) ja hetkel alliance Exoduse ja Aristocracyga (õigemini sellega, mis neist alles on jäänud). Arvatavasti tuleb see alliance ka siis, kui server live läheb. Clani kodukas siis: http://z11.invisionfree.com/Exci.
Ja ingame name on mul Methal. Kogu clan kasutab betas "fake" nimesid, kuna me flagime prakitiliselt kõiki, kes ally'sse ei kuulu .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
01.01.2007 23:02:33
|
|
|
Tervist!
Keegi siit hetkel retail Franz-is mängib?
Kas kellelgi ühte supreme accounti pole üle?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MatMan
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2004
|
04.01.2007 13:38:11
|
|
|
Nüüd sis leidsin serveri L2Speed päris mõnus servu
_________________ Parimate soovidega, MatMan.  |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|