Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 01:49:23 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea, Elion kärbib jälle teemapakette icon_evil.gif

http://tv.elion.ee/uudised.php?module=news&id=11
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 02:03:32 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Kes veel ei tea, Elion kärbib jälle teemapakette icon_evil.gif

http://tv.elion.ee/uudised.php?module=news&id=11


mida taunimisväärset sa sealt leidsid?
3+ asemel REN TV? Ei huvita.
Viva asemel midagi muud? Kui edastusõigust ikkagi lõppeb, mis teha, savi nagunii.
Hallmark NTV MIR'i asemel? Minugipoolest, kuigi suva.
Slaavi põhipaketis muudatused? Vajab kommentaare?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.12.2006 02:04:09 vasta tsitaadiga

Tehtud wiki.hinnavaatlus õpetuse järgi. VLC-s on pilt ainult kui digiboxis vastav kanal mängib. Kui digibox välja lülitada , katkeb ka asi vlc-s. Arvutis on 2 võrgukaarti, millest üks püüab netti ja teine ideepoolest digi-tv-d. Midagi on valesti, aga mis ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toiret_of_godzirra
HV kasutaja
toiret_of_godzirra

liitunud: 20.04.2003




sõnum 16.12.2006 02:09:57 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
WIFI abil näitab pilti küll läpakas. Ainult minul ei näitanud icon_biggrin.gif ruudukesed jooksid ringi kuigi istusin ruuteri kõrval. Ei viitsinud edasi jamada ja sinnapaika see jäi. Kui ma õigesti mäletan siis sellise configa ta mul alguses ei töötanud et pilt ka tuleks. Aga idee poolest miks peaks se erinema kaabliga ühendusest? Ainult selle poolest et wifi läbilaskevõimest võib väheks jääda. Eriti kui kuskil kaugemal asud ruuterist.
Mina ka ei leidnud sellele küsimusele konkreetset vastust. Ja ei tea siiani kas seda on keegi teinud ja kas se üldse võimalik on icon_biggrin.gif endal välja ei tulnud igatahes.



kui viitsid pane kirja mida täpselt tegid, võib olla teistel abiks. Mul btw wifi kiirus vhea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 02:11:43 vasta tsitaadiga

on ikka ahvid koguaeg muudavad kanaleid icon_evil.gif see ajab jubas s.... keema icon_evil.gif ahvi kari!
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.12.2006 05:31:17 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Tehtud wiki.hinnavaatlus õpetuse järgi. VLC-s on pilt ainult kui digiboxis vastav kanal mängib. Kui digibox välja lülitada , katkeb ka asi vlc-s. Arvutis on 2 võrgukaarti, millest üks püüab netti ja teine ideepoolest digi-tv-d. Midagi on valesti, aga mis ?

Lülita välja SSDP service, seegi wikis kirjas.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-XD-
HV kasutaja
-XD-

liitunud: 19.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 10:00:35 vasta tsitaadiga

suht saast! history kanali võtsid ka ära, jama lugu
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 16.12.2006 13:29:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks visata selle Speedtouchi update lehekülge icon_wink.gif Olen otsinud, aga ei leia icon_neutral.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 16.12.2006 15:40:26 vasta tsitaadiga

Mul probleem. Wifit ei kasuta. Midagi konfinud ei ole. Nii kui telefoni hargilt tõstan nii pilt telekas seisab icon_evil.gif Mis selle vastu aitaks??
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 15:46:44 vasta tsitaadiga

Juhtmed, filtrid ikka õigesti ühendatud?
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 16.12.2006 16:13:44 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Juhtmed, filtrid ikka õigesti ühendatud?
Proovisin neid ümber tõsta. Praegu: juhe>kaheks>1.filter>telefon ja 2.ruuter>digibox ja arvuti
(filter on ju see 2x3 cm kaheks jagav plastik junn?)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.12.2006 16:20:29 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:

(filter on ju see 2x3 cm kaheks jagav plastik junn?)

Ei. too lihtsalt splitter või kuidas sedandnimetataksegi.
Filter reeglina ristkülik-karp ainult üks ots sisse välja icon_wink.gif
https://www.onlineshoppingcart.com.au/catalog/images/ADSL002_FULLSIZE_1_.jpg
Filter too vasakpoolsem.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 16:54:40 vasta tsitaadiga

Kusjuures neid filtreid annavad nad erinevaid pakendiga kaasa. Olen näinud kahe väljundiga kui ka ühe väljundiga filtreid. Kahe väljundiga on nii, et tavaline liin tuleb telefoni seinapistikust sisse ja teisest otsast läheb siis vastavalt telefon telefoniaparaati ja teine ruuterisse. Ühe väljundiga filter käib vaid telefoni vahele, et eraldada telefoniosast digitv ja internet (vastasel juhul võivad igast segavad hääled jms tekkida).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 16.12.2006 16:55:16 vasta tsitaadiga

TanElofJ, neid on juba kolme sorti, ykse see mida sina rääkisid teine see mis Linnapeal on ja üks on must jurakas yhe sisendiga ja kahe väljundiga, pilti pole anda beer_yum.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 16:57:55 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
TanElofJ, neid on juba kolme sorti, ykse see mida sina rääkisid teine see mis Linnapeal on ja üks on must jurakas yhe sisendiga ja kahe väljundiga, pilti pole anda beer_yum.gif


Aga kasutajal Linnapea ongi ju kaheks jagav "splitter" ehk siis ühe sisendiga ja kahe väljundiga karbike. Minul on ühe sisendi ja ühe väljundiga. Ja kaks neid minu teada ongi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.12.2006 16:59:06 vasta tsitaadiga

No ükski filter vast 2x3cm siiski pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 17:02:03 vasta tsitaadiga

See 2x3cm kahe väljundiga junnike jagab liini väga edukalt ära ja kusjuures veel filtreerib ka. Kuidas muidu saaks sellega telefoni ja digitv'd normaalselt kasutada, ilma mingi teise karbita?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 16.12.2006 17:08:11 vasta tsitaadiga

Saaks keegi anda Speedtouch 780wl update lehe. Olen leidnud ainult mingid .bin failid, mida ei saa millegagi avada icon_cry.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2006 17:54:01 vasta tsitaadiga

siuke loll küsimus aga kui telekal scart pole mis siis teha, olemas terve pers täis av otsikuid ainult, on mingeid üleminekuid või asju olemas, et see dtv tööle saada icon_rolleyes.gif.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 16.12.2006 18:36:31 vasta tsitaadiga

Miks muudavad kaabel TV ja digiTV pakkujad pidevalt telekanaleid?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 16.12.2006 23:45:54 vasta tsitaadiga

Proovisin siis läpaka wifiga telekat vaadata.

Kõigepealt telnetist lasin käsu:
eth vlan delete name vlan10


Ja siis veebiliidesest DHCP maha keerata. Telnetis võid ka teha:
dhcp server config state disabled


Wifi kaardil paned, et omandaks ip automaatselt.
Nii, nüüd wifi ühenduse peal repair, ehk et ta hangiks uue ip endale. Siis saab sealt digiboxi ip (10.24.... jne ).
Ja põhimõtselt ongi kogu muusika. Peab vaatama et firewall maas oleks, ma sellepärast jamasin tükkaega icon_smile.gif

AGA, pilti ma ikkagi ette ei saanud, õigemini sain aga ainult ruudukesed. Üks hetk õnnestuse mul mingi uudiste diktori rinda näha icon_biggrin.gif Häält pillub ka katkendlikult sisse. Tundub nagu wifist jääks puudu. Kuigi ei tohiks ju?

Lisasan vlc logi ka juurde, ehk targemad oskavad rääkida:

main error: option sub-original-fps does not exist
subtitle error: failed to recognize subtitle type
main error: no suitable demux module for `/subtitle://C:\Documents and Settings\Laur\My Documents\iptv.m3u.txt'
main error: cannot pre fill buffer
main error: cannot pre fill buffer
ts debug: PMTCallBack called
ts warning: discontinuity received 0x4 instead of 0xe (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x1 instead of 0xa (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x4 instead of 0xe (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0xb instead of 0x7 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x6 instead of 0x5 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0xb instead of 0x1 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0xb instead of 0x2 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0xb instead of 0x7 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0xf instead of 0x8 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x0 instead of 0x6 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x1 instead of 0xc (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0xb instead of 0x6 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x3 instead of 0x2 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x7 instead of 0x2 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x6 instead of 0x9 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x7 instead of 0x4 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0xb instead of 0xe (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0xf instead of 0x8 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x2 instead of 0x1 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x2 instead of 0x0 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x4 instead of 0x3 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x2 instead of 0x8 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x2 instead of 0x8 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0xc instead of 0x9 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x6 instead of 0x3 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x6 instead of 0xd (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0xd instead of 0x5 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x0 instead of 0xc (pid=1110)
mpeg_audio debug: emulated startcode (no startcode on following frame)
mpeg_audio debug: emulated startcode (no startcode on following frame)
mpeg_audio debug: emulated startcode (no startcode on following frame)
mpeg_audio debug: emulated startcode (no startcode on following frame)
ts warning: discontinuity received 0xf instead of 0xe (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0xa instead of 0x6 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x1 instead of 0x0 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x4 instead of 0x0 (pid=1110)
ts warning: discontinuity received 0x3 instead of 0x2 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x5 instead of 0x4 (pid=1111)
ts warning: discontinuity received 0x5 instead of 0xa (pid=1110)


EDIT: Ahjaa, idee poolest saab samamoodi confida nagu kaabli puhul, et nett tuleb ka samamoodi sisse. Ei viitsind ainult enam kontrollida kas töötab, kuna pilti nagunii ei tulnud. Ja muide, ruuter oli mul täpselt läpaka kõrval.

See ka veel, et kui tahad wifi kaudu normaalselt netti saada jälle, siis paned käsitsi mingi ip (192.168.1.64 - 192.168.1.253). Pead jälgima ainult, et kohtvõrgus mõnel teisel arvutil sama ip pole. Siis pääsed ruuterile ligi ja paned DHCP jälle peale. Nüüd muudad võrgukaardi sätteid, et ta saaks ip automaatselt. Ja siis peaks ta saama juba DHCP poolt jagatud normaalse ip.

EDIT2: Elioni kiirusetest näitas wifiga mulle kiiruseks 8.6 kuni 10.3 Mbps. Peaks nagu piisav olema TV jaoks? Proovisin muidu kanal2, TV3 ja mingid vene kanalid. Euronews ka, seal tundus pilt kõige vähem ruudukestega ja viskas vähe heli ka. Ma ise ei viitsi hetkel proovida, aga võiks raadio kanaleid ka proovida, need peaks palju vähem tahtma. Siis on selge kas asi wifi kiiruses või milles.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.12.2006 00:42:35 vasta tsitaadiga

sain nüüd nii tööle, et tuleb pilt digiboxist (mis ühendatud ruuteri 4sse porti) ja arvutist (mis ruuteri esimeses pordis) ning samaaegselt arvutis ka nett olemas (arvutis 1 võrgukaart).
Harva esineb pildis ruudukesi. Hetkel mägib siis arvutis tv kaardi abil kanal 2, VLC playeriga MTV3 ja samal ajal ruuter.ee näitab kiiruseks 3,4 Mbit/s (441 KB/s).
icon_biggrin.gif Üritan nüüd läpakasse läbi wifi ka pilti võluda..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toiret_of_godzirra
HV kasutaja
toiret_of_godzirra

liitunud: 20.04.2003




sõnum 17.12.2006 01:12:56 vasta tsitaadiga

proovisin ära, wifiga oli tõesti ruuduline icon_sad.gif
ja kusjuures dchp tagasipanemisest ei aidand, see
tsitaat:
eth vlan delete name vlan10

asi jäi paradamata ja wifi ei töödand.
taastasin oma eelmised seaded failist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 17.12.2006 01:27:58 vasta tsitaadiga

Hmm, huvitav. mul töötab siiani.

See ei lase digitv'd wifise. Sellega saad ka maha. ainult pärast katsetada tahad sis pead enable panema jälle.
eth bridge ifconfig intf=WLAN mcastfilter=enabled


See jääb nagu segaseks, et kuda siis digitv üle wifi töötada saab? Digiboxiga wifi ruuteri küljes ma mõtlen. See vend kes ära tegi, tal oli wifi ruuter digiboxiga ühes toas ja SpeedTouch vel teises toas. Et no miks ta arvutil ni malelauda pillub :S
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.12.2006 01:55:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõigepealt telnetist lasin käsu:
eth vlan delete name vlan10

kas selle käsu lasid standard configa ruuterile või sudisid enne midagi muud ka?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 17.12.2006 03:12:38 vasta tsitaadiga

Standard conf. 6.1.7.2 on mu ruuteri tarkvaraversioon. Kui sul vanem versioon on, enne 5.4 midagi. Siis on teine käsk sellejoaks.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toiret_of_godzirra
HV kasutaja
toiret_of_godzirra

liitunud: 20.04.2003




sõnum 17.12.2006 04:57:46 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Hmm, huvitav. mul töötab siiani.

järeldasin seda sellest, et kui muidu telnetis
tsitaat:

eth vlan list

näitab
tsitaat:

1 default
10 vlan10

siis seda viimast rida enam polnud.
arvuti ei saanud dchp-ga wifit külge.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 17.12.2006 13:26:08 vasta tsitaadiga

Hmm, nojah, ta viskab kõik niiöelda ühte patta. Mul on ka ainult se 1 default seal alles.
Ja teistel arvutitel oli koguaeg automaatselt ip saamine peal, ainult mina näppisin siin veits. Need teised töötavad ka siiamaani probleemivabalt.
A ruuteri DHCP panid ikka peale tagasi?
Ah eitea, mul igatahes töötab icon_biggrin.gif Tahaks nüd pilti ka wifi kaudu näha.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 14:40:12 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
siuke loll küsimus aga kui telekal scart pole mis siis teha, olemas terve pers täis av otsikuid ainult, on mingeid üleminekuid või asju olemas, et see dtv tööle saada icon_rolleyes.gif.


AV otsikute all mõtled sa RCA sisendeid? Scart -> RCA üleminek on täiesti olemas, aga ei oska üldse öelda, palju neid Eestis liikuda võiks. Aga kui teleril on S-video sisend olemas, siis võib seda ju kasutada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.12.2006 14:55:38 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa... kuna mul ka kadus peale wifiga tv vaatamise proovimist wifist internet, siis taastasin ruuteri endise seisu user.ini abil. Nüüd taas wifis net olemas, aga mingil põhjusel näen ma VLC-ga ikka digiTV-d icon_eek.gif kuid ainult sama kanalit, mis digiboxis valitud.
Ja mingil põhjusel antakse nüüd mu läpakale imelik IP aadress 88.196.xx.xx. ja subnet 255.0.0.0 Teine läpakas saab siiani IP tavalisest vahemikust nagu ka kaabli taga olevad arvutid (192.168.1.64). WTF?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2006 15:43:21 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
AV otsikute all mõtled sa RCA sisendeid? Scart -> RCA üleminek on täiesti olemas, aga ei oska üldse öelda, palju neid Eestis liikuda võiks. Aga kui teleril on S-video sisend olemas, siis võib seda ju kasutada. icon_wink.gif
rca jah, a vennas sai juba kuskilt poest mingi mini-din 10 - 3rca ülemineku, et see siis otse dbox taha.

a siia otsa siis teine küsimus, et kuni järgi pole lülitatud kas peabki ainult "Loading..." ekraanil ees olema icon_rolleyes.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.12.2006 15:53:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a siia otsa siis teine küsimus, et kuni järgi pole lülitatud kas peabki ainult "Loading..." ekraanil ees olema icon_rolleyes.gif

minul nii oli, ilmselt siis peab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 23:36:39 vasta tsitaadiga

klge, mis nipiga seda lollakad kanalite nimekirja ekraani pealt ära saab. Proovisin puldil nagu nupud läbi, aga ikka on see list ekraani peal.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 23:38:05 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
klge, mis nipiga seda lollakad kanalite nimekirja ekraani pealt ära saab. Proovisin puldil nagu nupud läbi, aga ikka on see list ekraani peal.
punane oli vist... tv txti oma
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 00:33:28 vasta tsitaadiga

punane viskab lemmikkanalite menüü ette:

edit: leidsin ise üles... see -/-- nupp viskab kanalite menüü eest ära:)

_________________
..||..


viimati muutis flake 18.12.2006 00:38:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 00:35:46 vasta tsitaadiga

ok nupp?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 13:04:21 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
punane viskab lemmikkanalite menüü ette:

edit: leidsin ise üles... see -/-- nupp viskab kanalite menüü eest ära:)
ag krt oli jah... vanema souftiga oli nii
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 18.12.2006 17:55:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks palun öelda, mis sellel IE7 viga on, et ta ei lase mul üldse ruuterisse sisse. Kogu aeg lööb uuesti selle parooli koha ette.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.12.2006 18:18:18 vasta tsitaadiga

IE7'ga ei saagi. Nagu ka Opera 9.*'ga. Firefox 2'ga aga näitek pääseb ligi.

taavi kirjutas:
opera 9 küll töötab.

Opera 9.01 ja 9.10'ga ei tööta mul icon_rolleyes.gif


viimati muutis Elof 18.12.2006 18:47:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 18:31:37 vasta tsitaadiga

opera 9 küll töötab.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 18.12.2006 18:48:20 vasta tsitaadiga

See on IE7 viga!
Speedtouch 780 puhul saab siis sisse kui ruuterisse sisestada (telnet CLI liideses):

system config digestauth=disabled
saveall
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.12.2006 18:56:01 vasta tsitaadiga

716 puhul sobib ka käsk, ent näiteks Opera 9.10'ga ikka ei saa sisse logida
Edit: Töötab küll, mul oli 'Administrator' väikse tähega Opera password cache's icon_redface.gif


viimati muutis Elof 20.12.2006 02:30:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 18.12.2006 19:08:40 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
See on IE7 viga!
Speedtouch 780 puhul saab siis sisse kui ruuterisse sisestada (telnet CLI liideses):

system config digestauth=disabled
saveall


Suured tänud thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 00:28:27 vasta tsitaadiga

Vaatasin ja otsisin aga ei leidnud oma probleemile lahendust.
Aktiveeriti ka minul täna siis DigiTV, aga jama mis on on see et kui panen teleka ja tuuneri sisse siis ilmub telekasse pilt Loading... ja sinna ta jääbki.Et äkki keegi oskab öelda milles võiks probleem olla.Samas ka interneti kiirus suht lahja.....ruuter.ee ja speed.hot.ee/ andmetel kõigest ~2.5Mbit?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 00:36:53 vasta tsitaadiga

http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV#Mis_on_Elioni_tehnilise_toe_telefoni_number.3F icon_exclaim.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 00:43:32 vasta tsitaadiga

Jah ma tean seda numbrit...lihtsalt huvitas et äkki on kellelgi olnud sama probleem ja kuidas on lahenduse saanud
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.12.2006 09:50:15 vasta tsitaadiga

Playboyj, helista numbrile, kui nemad ei aita siis saadavad tehniku koju, kes vahetab sl digiboxi välja 8)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 19.12.2006 11:07:06 vasta tsitaadiga

Millest sa järeldad, et see TV sul juba aktiveeriti? Loading on ka siis ees kui pole veel aktiveeritud. Ja see pisike netikiiruse tõus on ka tavaline kohe peale tellimist enne aktiveerimist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 19.12.2006 18:29:29 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
See on IE7 viga!
Speedtouch 780 puhul saab siis sisse kui ruuterisse sisestada (telnet CLI liideses):

system config digestauth=disabled
saveall

Probleem nüüd selline, et speedtouch kaotaks nagu selle käsu iga kord ära, kui ma ta korraks välja lülitan. Kuigi ma panen save all ilusti lõppu icon_neutral.gif Iga kord peale resa tuleb see käsk uuesti sisestada, et IE7-ga sisse saaks icon_cry.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2006 18:50:56 vasta tsitaadiga

suutsin ka esimese korraga asja ära käkkida, phm suurem osa kanaleid pani plehku, tõmbasin siis juhtme korra seinast ja uuesti järgi ning oligi jälle ok. tea kas juhtub ka tihti nii ?
teine asi, et tv pilt on külgedele laiem kui olema peaks, kas see võib olla praegu sellest rf ühendusest(et rca ülemineku saan hiljem) või on see ka tavaline nähtus icon_rolleyes.gif(formaat on õige).
samas ega eesti kanalite pildis küll midagi paremaks ei läinud, eks see ole ka tingitud, et telemast samas 1,5km kaugusel asub.
aga seda ka kas need neti lehed on eelrendertatud või avab dbox ise neid oma softiga ning esimese matsuga küll ei leidnud kuidas neid scrollida saab doh.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.