Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lenat
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2006




sõnum 26.11.2006 15:32:47 vasta tsitaadiga

BTW,Tavernist keegi müüs muidu Kasutajate infot ja muud andmeid hackeritele,2000 inimese andmed 200$eest vist....
www.silkroadforum.com ja sro.mmosite.com
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2006 16:05:34 vasta tsitaadiga

Lenat, oli see hiljuti? ning täpset linki ei ole?
Kuna jah juba ammu hackiti SRO ametlikus foorumis turvaaugu abil(mis siiani pole parandatud) paljudel inimestel konto ära.Nii et ärge kasutage sama kasutajanime,parooli jms. foorumites,isegi ametlikus.Tavernis või silkroad-oasis.com 'is rääkis kah kuidas hoiduda sellest.

Btw,need andmed olid paljudele teada,ning nende 2k konto pealt oleks saanud rohkem kui hädised 200$ kokku ajada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tormiimpreza
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.11.2006 20:52:30 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Lenat, oli see hiljuti? ning täpset linki ei ole?
Kuna jah juba ammu hackiti SRO ametlikus foorumis turvaaugu abil(mis siiani pole parandatud) paljudel inimestel konto ära.Nii et ärge kasutage sama kasutajanime,parooli jms. foorumites,isegi ametlikus.Tavernis või silkroad-oasis.com 'is rääkis kah kuidas hoiduda sellest.

Btw,need andmed olid paljudele teada,ning nende 2k konto pealt oleks saanud rohkem kui hädised 200$ kokku ajada.


Official foorumist saadi kontoid tõesti lihtsalt kätte. Vaadati välja üks tegelane kes oli kuulus oma geari poolest, juhul kui ta oli postitanud Off Foorumisse, siis lihtsalt võeti user ID number ja saadeti mingeid erroreid foorumisse, selle käigus saadi teada selle sama user ID numbri ID. See saadi kätte, siis brute forcega võeti password samuti lahti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lenat
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2006




sõnum 26.11.2006 21:45:16 vasta tsitaadiga

Ma lugesin sellest ise ka enne suve SRF-ist.ja muidu väga lihtsalt saab ID kohe naksti teada,lihtsalt kui lähed officialy foorumisse,valid oma "saagi",lähed vaatad tema profiili,siis hoiad kursorit selle Otsi kõiki selle kasutaja postitusi ning kui sa oma browseri alumisele ribale vaatad siis seal oligi see link olemas ning see link sisaldas seda ID.Ja mingite SQL injectionitega saadi isegi pässe teada,aga see võttis väga kaua aega ning ei ole eriti mõttekas.

Muidu keegi sellest Poola lehest on kuulnud kus olid suur hulk kasutajate pässe,ID,emaile ning muud infot üleval?(et tüübid väitsid et need kõik on botterid ning muud saastad ja ütlesid seda ka veel et mängus on väga litsaid turvaauke,kus läbi saab palju pahandust teha.)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2006 21:50:57 vasta tsitaadiga

Lenat, Poola lehest ei ole kuulnud aga aiman.Bottereid siiski palju icon_razz.gif ning pärast naksti kui nad lvl 70 võetakse kontod ära bot loojate poolt icon_biggrin.gif
Eks neid turvaauke on jah veidi,nagu need unique summonimised jms.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lenat
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2006




sõnum 26.11.2006 22:18:34 vasta tsitaadiga

Need unique mass spawnimine oli bug,seda ei teinud hackerdised.
krt need eventid võiksid ka kuu aega pikad olla,nagu teistes srodes.Ma olen täna 3 tundi proovind sisse saada tulutult.Tahaks oma raha natuke raisata mis ma selle dragon flagi müümisega teenisin,väga tahaks kohe omale seda 38+5 speari saada,siis oleks nalja kui palju.Eks homme login hommikul vara kohe sisse ning siis kui uuesti kodo tulen hakkan alles mängima.Kuradi goldbotid....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2006 23:05:28 vasta tsitaadiga

Kusjuures,kas mul lihtsalt joppab aga praegune ja eelmine nädal sain suht kergelt sisse.
Kas siis tänu sellele,et klõpsin seda enterit ja hiirega seal parooli koha peal meeletult ning saan siis sisse,ei tea.
Igatahes edu,enda esimese glitched dragon flagi vahetasin 2x Special job suidi vastu,teise ostsin 600k eest,nägin ka nuubi ühte müümas 200k eest,aga napsati eest ära.Mulle hakkas just äritsemine täiega meeldima SRO juures,ostad kokku siis parseldad pärast maha kasumiga thumbs_up.gif

eh,kui teil keegi ei meeldi ning kellel stall püsti ning tahate talle DC'd.
tsitaat:
take thief suit use a bandit return scroll go in stall and wait for teleport
stall go disconnect
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 08.12.2006 15:30:17 vasta tsitaadiga

ise olen nüüd lvl 35 ja hunt on 33 ja teen seda lille questi kus peab tapma kokku 3000 lille ehk siis 1.korral 1000 2.korral 1000 ja 3.korral 1000
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 12.12.2006 20:38:02 vasta tsitaadiga

Kui keegi mängib sparta serveris siis võiks midagi orgunnida ( andke teada ) . Närvi ajab ainult see jube lag mis ingame on . Tahaks teada , kust ma endale peti saaksin soetada ja mis selle eelised on
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.12.2006 20:55:56 vasta tsitaadiga

StaticX, mina Spartas (23 vist) Dominus ka..
L2givabalt saad mängida ~2am-7am.. 3pm-6pm saab ka mängida (Päeval pole proovinud, õhtul on delay 20sek. thumbs_up.gif
Pet.. Hunti saab osta samast kohast, kust transpordihobuseid.. Või siis teistel mängijatelt.. Hunt aitab tappa sul.. Ülejäänud korjavad maast asju ülesse.. Osta saab vist ainult silk'ide eest.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 12.12.2006 23:21:53 vasta tsitaadiga

http://img292.imageshack.us/my.php?image=sro2006121221330369th8.jpg
mis asi on see all kiirklahvi number 8 all ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2006 00:50:55 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
http://img292.imageshack.us/my.php?image=sro2006121221330369th8.jpg
mis asi on see all kiirklahvi number 8 all ?

Kui sul on Hunt või mingi AHV/orav/küülik siis teeb teatud actionit,lakub kõrvu,uriseb vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 13.12.2006 16:12:45 vasta tsitaadiga

ok tänks sulle Dominus, icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2006 16:51:57 vasta tsitaadiga

hakkasin ka seda mängima nüüd, tuleb tõdeda, et päris oõnev ja suht hea graafikaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 13.12.2006 20:11:09 vasta tsitaadiga

psydeblo, mis serveris mängid ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2006 21:49:46 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
psydeblo, mis serveris mängid ?

Babel ja nimex psyhhix
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JJ
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2005




sõnum 14.12.2006 11:53:13 vasta tsitaadiga

Hakkasin kah silkroadi mängima. Olen serveris ALPS ja seal mitu eestlaste guildi. Üks guild võttis mind kohe esimesel korral kui sisse läksin guildi liikmeks. See on väga kasulik olnud, sest olen palju kasulikku inffi saanud. Ja üldiselt küsimustele vastatakse alati. Võibolla mõnes teises serveris on huvitavam, kuid mulle sobib ALPS väga hästi. Ja siin kirjutatakse palju palju kui tugev keegi on. Aga minu meelest on sama oluline või veelgi olulisem silkroadi juures suhtlemine! Kui mängid ole aktiivne suhtleja ja mängul on hoopis teine minek. Seega on tähtis, et guldiliikmed või sõbrad oleksid huvitavad vestluskaaslased. Vastasel korral tasub juba Oblivioni või sellist mängu mängida. Suhtlemine on mängu alus! Siiamaani on meie guild suhteliselt aktiivne olnud. Kui kellelgi tekkis huvi liituda andku teada. Liitumisel võiks mõelda sellele, et sa mängiksid rohkem kui nädal või kuu. Ärge oma kaaslasi alt vedage. Aga ärge ka real life unustage!

Arendan vaikselt oma tegelast, et teda mitte ära rikkuda, hetkel juba lvl7 icon_smile.gif, abiks guildiliikmed ja netiavarused. Jõulukingiks sain jewerly boxi eest identity cardi, mille väärtus poodi müües on 440000, ise müües peaks 500000 kätte saama. Pole paha algaja kohta. Samas plaanin selle hetkel endale jätta, sest ei oska sellise rahaga midagi praegu nagu peale hakata. Aga õppimist ja arusaamatuid asju on veel oi kui palju.

ps. Mis see bot on? Arvuti juhitud kasutaja vist. Pole minu jaoks. Läbi vere ja higi arendatud tegelane on läbinisti oma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2006 12:09:53 vasta tsitaadiga

ma olen lvl12 omadega. ma pole Babel'is yhtegi eestlast veel kohand...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JJ
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2005




sõnum 14.12.2006 12:48:26 vasta tsitaadiga

alpsi üle ei taha tulla? lvl 12 on juba suht kõrge, aga kas oled kõike skille õigesti arendanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2006 12:50:49 vasta tsitaadiga

JJ kirjutas:
alpsi üle ei taha tulla? lvl 12 on juba suht kõrge, aga kas oled kõike skille õigesti arendanud?

ei mina tea mis õige ja mis vale, ma olen aretand ennast kui mõõgavenda.
saab yle ka tulla? kas mitte otsast ei pea alustama, kui uues maailmas mängida tahad?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JJ
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2005




sõnum 14.12.2006 13:01:58 vasta tsitaadiga

Otsast peab ikka alustama. Aga suvaliselt või oma tarkusega skille pannes võib päris nässu ennast keerata. Kõrgemates levelites hakkab erinevus välja tulema.

edit. nagu diablo II-s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2006 13:21:11 vasta tsitaadiga

mina ei viitsi küll otsast alustada.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2006 13:26:52 vasta tsitaadiga

JJ kirjutas:
Liitumisel võiks mõelda sellele, et sa mängiksid rohkem kui nädal või kuu. Ärge oma kaaslasi alt vedage. Aga ärge ka real life unustage!

ps. Mis see bot on? Arvuti juhitud kasutaja vist. Pole minu jaoks. Läbi vere ja higi arendatud tegelane on läbinisti oma.

targad sõnad thumbs_up.gif sinusuguseid innukaid mängijaid võiks rohkem olla.Suhtlemine ikka suht vajalik jah,kuna non-stop grindimine viskab mingi aeg üle,ehk ka sul kui lvl 20-40 ületad icon_biggrin.gif
Ise mängiks ka aga hetkel real life tähtsam icon_smile.gif jõuluvaheaeg loodetavasti saab uue Pacific servu ära proovida,teistel praegu selle evendiga turg suht metsas.
kavatsen teha Strenght Fire archeri,farmin algul oma 200k sp'd lvl 16 bandit campis ning siis kuni lvl 80ni rahulikult.
Olen proovinud siiamaani Full Int Spear nukerit ning ka Fire Strenght Glavier'i.Viimane peaks päris hea build olema,aga minu jaoks liiga igav.Endale meeldis nuker rohkem,sellega leveldas nagu nalja 8)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 14.12.2006 17:08:52 vasta tsitaadiga

Oh jumal näeks mis venice serveris toimub iga teine on keda ma olen oasi juures kohanud bot icon_cry.gif Aga noh nagu vanasõna ütleb Igal mihklil on oma oinapäev ja kül need kasutajad kh bannitakse. Ise olen praegu 36 ja 40% on tehtud siis 37 ja praegu on käsil oma 6 questi. Lilli on tappa veel 1000 siis see quest läbi icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 15.12.2006 02:56:08 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
mina ei viitsi küll otsast alustada.

lvl 12 ei ole midagi, see on kõigest paari tunni töö icon_razz1.gif

Dominus kirjutas:
farmin algul oma 200k sp'd lvl 16 bandit campis ning siis kuni lvl 80ni rahulikult.
tahaks näha kui palju sa oled nõus veel mängima pärast sellise koguse SP farmimist 8)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.