Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tikimunkee
HV vaatleja
tikimunkee

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.12.2006 12:53:21 vasta tsitaadiga

link :: desktop hetkel

op: Suse 10.0
ikoonid: black and white
taust: http://jimmac.musichall.cz/images/wallpapers/wasr.jpg
stil: Thin Keramik
värviskeem: MetalBlue
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 18:18:22 vasta tsitaadiga



18 mne uze ! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 20:30:37 vasta tsitaadiga

minu desktop siis...
3d vaade
ja
niisama
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 21:10:24 vasta tsitaadiga

pole küll midagi eriti näidata aga vähemalt värvilahendus mulle meeldib icon_razz.gif
link

Taust - audi kodukalt vist
OS - XP Pro
Theme - default
winamp skinn - smuti default

mu lemmikauto hetkel sis - Audi RS4 icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yannic
HV vaatleja
Yannic

liitunud: 19.11.2005




sõnum 16.12.2006 20:31:41 vasta tsitaadiga

Minu desktopike praegusel ajal:
http://img259.imageshack.us/img259/7893/desktopwm8.jpg

Windo skin:Azenis2
Ikoonid:The Preface
Winamp:ASfx21Evo
Wallpaper:Isiklikest varudest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 17.12.2006 18:18:25 vasta tsitaadiga

Yannic kirjutas:
Minu desktopike praegusel ajal:
http://img259.imageshack.us/img259/7893/desktopwm8.jpg

Windo skin:Azenis2
Ikoonid:The Preface
Winamp:ASfx21Evo
Wallpaper:Isiklikest varudest.



ise oled wallpaperil?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.12.2006 20:25:56 vasta tsitaadiga

Yannic, misasi sul kde ikooni alt tööle läheb?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 17:56:14 vasta tsitaadiga

Paneks siia ühe ilusa tausta pildi
Pildil on Audi R8 thumbs_up.gif suurus 1600x1200
Link


viimati muutis Syncmahv 18.12.2006 18:46:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 18:14:01 vasta tsitaadiga


ikoonid-tango blue materia
wall-cold seaside
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 18:19:01 vasta tsitaadiga



Taustapilt: Bed of leaf blur
VS: HmmXP-Tempura
Ikoonid: Tango
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 18.12.2006 20:27:16 vasta tsitaadiga

walkman, jaga walli icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 20:37:57 vasta tsitaadiga

H2iky kirjutas:
walkman, jaga walli icon_razz.gif


Kahjuks ei saa jagada, walli omanik ei lubanud shareda icon_confused.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.12.2006 21:13:19 vasta tsitaadiga





OS: Ubuntu Edgy Eft
Controls: IndustrialTango
Window Border: Candido Selected Flat
Icons: Snowish 1.0
stuffi paremal näitab conky

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 00:40:36 vasta tsitaadiga

5. advent

theme: DeMx
wall: santa
os: xp

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 00:59:19 vasta tsitaadiga

blargh

VS: Luna Element 5
Wallpaper: url
Ikoon: Tango
Samurize: veidi moditud ver. sellest > url

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yannic
HV vaatleja
Yannic

liitunud: 19.11.2005




sõnum 20.12.2006 01:09:26 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Yannic kirjutas:
Minu desktopike praegusel ajal:
http://img259.imageshack.us/img259/7893/desktopwm8.jpg

Windo skin:Azenis2
Ikoonid:The Preface
Winamp:ASfx21Evo
Wallpaper:Isiklikest varudest.



ise oled wallpaperil?


Ikke ise, egas nii tähtsat tööd saa siis teistele jätta icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 20.12.2006 16:01:57 vasta tsitaadiga

Kui sellele on eraldi teema olemas siis palun juhatage mind sinna, mina ei lednud.
Tahaks siis teada kuidas desktoppe tuunida saab. Mis programmid ja mingieid kergeid näpunäiteid paluks. Eriti huvitab mind see, et kuidas näiteks kellaaega, ilmateadet, arvuti systemeid jne. erinevates kujudes enda desktopile saaks manada?
Tänan.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 20.12.2006 16:36:07 vasta tsitaadiga

programmid on ära toodud selle teema esimesel lehel. ilmateate ja süsteemi näitajate kuvamiseks kasutasin sellist programmi nagu rainmeter. oleneb muidugi mis os sul on.
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 20.12.2006 16:44:54 vasta tsitaadiga

XP Pro SP2 on mul.
Eks ma uurin asja, aga misasjadega saaks näiteks arvuti temperatuure ja rami/prose kasutust vms. kuvarile tekitada?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 20.12.2006 17:17:28 vasta tsitaadiga

Samurize icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 20.12.2006 22:28:58 vasta tsitaadiga



Taust : Deviantart
Style : Watercolor
Ikoonid : mingi suvakas, igast pakist midagi
Seal üleval laulu näitab Samurize
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 21.12.2006 18:01:52 vasta tsitaadiga

Minu desk

Taust: Nissan silvia
VS: united

Ikoonid on jamad. Äkki keegi oskaks soovitada mngeid ikoone, mis sobiks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 21.12.2006 18:06:04 vasta tsitaadiga

nats offtopicut. kas taust on pärit digimodsist ühe inimese virtual tuning peaks see olema, kui ma ei eksi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 21.12.2006 18:09:31 vasta tsitaadiga

Väga võimalik et on. Leidsin selle pildi googli pildiotsingust icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 25.12.2006 13:10:04 vasta tsitaadiga


Kõik info saab pildilt icon_razz.gif
Vabandust kvaliteedi pärast, pole kahjuks midagi paremat peale painti icon_redface.gif
Ja kas ilma ikooniteta ebamugav ei ole? Ei, kannatan teha küll ühe kliki rohkem, et start avada icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2006 14:38:44 vasta tsitaadiga

Tuul, mulle meeldib see udune taskbar'i läbikumamine. aga kui tahad järgmine kord kvaliteetset pilti, siis tee tasuta programmiga irfanview png pilt
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2006 17:05:29 vasta tsitaadiga

ot: mis selle pildi kvaliteedil nüüd viga on? üle pole ka mõtet pingutada...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 25.12.2006 23:35:20 vasta tsitaadiga

Taust - http://img99.imageshack.us/my.php?image=deskke3.jpg
OP: Xp Pro
Wall on ise tehtud - http://www.zone.ee/mcaff/asfdgsdgdfg.jpg?2
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.12.2006 13:23:05 vasta tsitaadiga



OP: MS Windows XP Pro
taust: IntelMac Red ikka deviantART'ist
theme: Clearlooks 0.6 Orange by ~hsn
icons: Windows XP default
winamp: evolver
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dann9000
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2006




sõnum 27.12.2006 01:53:24 vasta tsitaadiga

http://i70.photobucket.com/albums/i99/dann9000/screen.jpg

"Simple"

Theme: XP default icon_lol.gif
OS: XP-pro x64
Wallpaper: enda tehtud pilt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 27.12.2006 12:52:08 vasta tsitaadiga

http://img213.imageshack.us/my.php?image=taustbt0.jpg

OS: XP-pro
Kogu muu kraami leiate www.alienware.com lk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 27.12.2006 20:24:13 vasta tsitaadiga

http://img129.imageshack.us/img129/6408/hahahaazx7.jpg

Ma ei viitsind koristada enne.

Win XP
Default theme olive green
Walli saab kui Google image searchi "shrooms" kirjutada ja panna näitama suuri pilte.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dot
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2006




sõnum 27.12.2006 22:07:19 vasta tsitaadiga



OS: XP Pro
Ikoonid: erinevad
Theme: Human
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Badmad
HV kasutaja
Badmad

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 01:49:44 vasta tsitaadiga

Minu desk siis:
1
2

OS: win XP pro SP2
Theme: Aurum
Kasutasin: StyleXP
Wallpaper: Google search "Earth at night"


Mis arvate ? icon_smile.gif


viimati muutis Badmad 28.12.2006 01:55:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 28.12.2006 01:52:07 vasta tsitaadiga

Badmad kirjutas:
Minu desktop

OS: win XP pro SP2
Theme: Aurum
Kasutasin: StyleXP
Wallpaper: Google search "Earth at night"


Mis arvate ? icon_smile.gif



sellist wallpaperit tahaks reaalses ajas liikuvt vmis
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 28.12.2006 09:00:43 vasta tsitaadiga

Badman Arvan, et väga mõnusad ikonid on sul thumbs_up.gif
Ja plylist on ka mõnusalt pikk icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2006 18:50:06 vasta tsitaadiga

Jõulud läbi, back to the dark side.
shot

VS: GUI.Relax
Wallpaper: ise ehitatud

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2006 00:33:15 vasta tsitaadiga



Programmid - Samurize, RKLauncher, Launchy, Foobar, Firefox
VS - Aestethic groove
Taust - Oma tehtud
Ikoonid - Gant
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2kk
HV vaatleja
m2kk

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2006 08:52:51 vasta tsitaadiga

Selline siis - lihtne ja labane
Win XP Pro
Theme on nimega OSMinimal2, ei teagi kust saada võiks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 29.12.2006 15:08:31 vasta tsitaadiga

2III7, kuidas sa foobari ära skinnisid? Mul ei hakka üks .dll tööle ning ei saa vahetada välimust. Nõuandeid?
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2006 15:19:41 vasta tsitaadiga

Elrak kirjutas:
Mul ei hakka üks .dll tööle ning ei saa vahetada välimust. Nõuandeid?
miks see dll tööle ei hakka?
ise kasutan lisadest columns UI, album art panel, track info panel mod ja quick search toolbar.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 23:24:27 vasta tsitaadiga

http://img530.imageshack.us/my.php?image=desknb6.jpg
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 23:36:37 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
http://img530.imageshack.us/my.php?image=desknb6.jpg


tsitaat:
Desktopi screenshoti postitamise REEGLID:
1. Juurde tuleb lisada skinnide, taustapiltide, themede jms nimed, tore oleks kui ka asukoht kust saadud või link.
2. Lisada postitusele ka operatsioonisüsteem mida kasutad.
3. Kui taustapilt ei ole saadud netist (on ise pildistatud, joonistatud vms) siis kindlasti kirjutada seda.
4. Mitte linkida täissuuruses pilte otse teemasse!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 23:50:59 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
marko- kirjutas:
http://img530.imageshack.us/my.php?image=desknb6.jpg


tsitaat:
Desktopi screenshoti postitamise REEGLID:
1. Juurde tuleb lisada skinnide, taustapiltide, themede jms nimed, tore oleks kui ka asukoht kust saadud või link.
2. Lisada postitusele ka operatsioonisüsteem mida kasutad.
3. Kui taustapilt ei ole saadud netist (on ise pildistatud, joonistatud vms) siis kindlasti kirjutada seda.
4. Mitte linkida täissuuruses pilte otse teemasse!


Sorry, arvasin et pääsen midagi kirjutamast.
OS: win XP pro SP2
Kasutan: Windows XP Style
Wallpaper: Netist ammu-ammu saadud linki ei mäleta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2007 01:44:09 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks just see taust, kas seda poleks võimalik kuskile niisama uppida?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2007 02:24:57 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Mind huvitaks just see taust, kas seda poleks võimalik kuskile niisama uppida?

http://files.filefront.com//;6451993;;/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 01.01.2007 16:25:46 vasta tsitaadiga



Teema - Milk
Ikoonid - Ekisho
Taust - Secret Weapon
Widget - Sputnik
Mac OS X 10.4.8
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 03.01.2007 21:06:15 vasta tsitaadiga


Op. sys.: Vista Business(s) RTM
Appearance: Graphite
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2007 17:31:31 vasta tsitaadiga

OP: XP Professional
Theme: mingi Vista Style oli vist
Taust: Brazomar Beach
Desktop
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 18:12:07 vasta tsitaadiga


wall:from yoi
ikoonid:umicons
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.