Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Blacklist: POOLT ja VASTU märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas pead Hinnavaatluse "blacklist'i" vajalikuks?
Arvan, et see on vajalik.
84%
 84%  [ 111 ]
Ei ole vaja!
15%
 15%  [ 20 ]
hääli kokku : 131

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 01:54:13 Blacklist: POOLT ja VASTU vasta tsitaadiga

kuna soovitati avada selline küsitlus, mida ka ise õigeks pean, siis on kohe näha, mis rahvas arvab. loodame, et tulemust võetakse ka arvesse. ülal saate siis hääletada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 01:59:47 vasta tsitaadiga

Hääletasin poolt, aga arvan et foorum ple küll õige ostu-müügi-vahetuse koht
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 21.03.2003 02:02:07 vasta tsitaadiga

on ikka

(hääletasin poolt, nagu näha)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:03:20 hmm vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Hääletasin poolt, aga arvan et foorum ple küll õige ostu-müügi-vahetuse koht


samas on kiire ja mugav. ma ytleks et parem kui soov ja kb
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 21.03.2003 02:05:18 vasta tsitaadiga

Panin ka poolt aga tean, et see pläkk list toob muresid juurde.
kindlasti on vendi, kes hakkavad teisi mustama ja nii mõnigi süütu hingeke satub kadeduse ohvrina pläkk list.
kas te olete üldse mõelnud mille alusel sinna neid pannakse.
kõik ainult, et teeme. kas siis tõesti sellest piisab kui 1 vend väidab, et talle tehti külma ja kohe ongi kasutaja mustas?
enne küsitluse koostamist peaks ikke raffale tingimustest ka rääkima.
sellest on vähe, et 1 ütleb, et teeme.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:07:48 vasta tsitaadiga

mina kah poolt! foorum on ikka peris h22 ja eriti ostuks!!! saab ju odavamalt k2tte asjad icon_biggrin.gif muidugi jah praak-myyjad v2lja praakida! ise osad asjad ostnud/myynud ja k6ik korras olnud(1 juhus oli kui myysin leadtek gf2mx64 ja lasin tyybil kodus uurida-puurida, v6tis 2ra ja siis millalgi avastasin, et ai kle see ikka mx200 ja kas ma saaks raha tagase icon_rolleyes.gif samas me saime kokkuleppele ja nüüd asi vist korras icon_wink.gif
carlking kirjutas:
Hääletasin poolt, aga arvan et foorum ple küll õige ostu-müügi-vahetuse koht
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:10:07 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
Panin ka poolt aga tean, et see pläkk list toob muresid juurde.
kindlasti on vendi, kes hakkavad teisi mustama ja nii mõnigi süütu hingeke satub kadeduse ohvrina pläkk list.
kas te olete üldse mõelnud mille alusel sinna neid pannakse.
kõik ainult, et teeme. kas siis tõesti sellest piisab kui 1 vend väidab, et talle tehti külma ja kohe ongi kasutaja mustas?
enne küsitluse koostamist peaks ikke raffale tingimustest ka rääkima.
sellest on vähe, et 1 ütleb, et teeme.


muideks seda üritataksegi siin praegu välja mõelda...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:13:11 vasta tsitaadiga

Mina ütlen veel ühekorra siis ka siin teema all, et nagu osta.ee-s, oleks norm. Kui keegi midagi paremat välja mõtleb siis andke aga tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:14:11 vasta tsitaadiga

Mina usaldaksid ikkagi rohkem foorumit kui mingid KB´i või Soovi. Siin saad ikka pisut uurida müüja tausta. icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:18:08 oojaa vasta tsitaadiga

Lindremant kirjutas:
Mina ütlen veel ühekorra siis ka siin teema all, et nagu osta.ee-s, oleks norm. Kui keegi midagi paremat välja mõtleb siis andke aga tulla thumbs_up.gif

njah, osta.ee's on see päris hästi lahendatud. aga kuidas lahendada see probleem, kui keegi lihtsalt lambist/kadetusest/isiklikust vihast sinu kohta halbu kommentaare hakkab kirjutama.
a muidu mõte on hea
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 21.03.2003 02:20:27 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
panic kirjutas:
Panin ka poolt aga tean, et see pläkk list toob muresid juurde.
kindlasti on vendi, kes hakkavad teisi mustama ja nii mõnigi süütu hingeke satub kadeduse ohvrina pläkk list.
kas te olete üldse mõelnud mille alusel sinna neid pannakse.
kõik ainult, et teeme. kas siis tõesti sellest piisab kui 1 vend väidab, et talle tehti külma ja kohe ongi kasutaja mustas?
enne küsitluse koostamist peaks ikke raffale tingimustest ka rääkima.
sellest on vähe, et 1 ütleb, et teeme.


muideks seda üritataksegi siin praegu välja mõelda...

kus kohas?
pole küll nagu selle teostusest ega tingimustest kusagilt infot saanud- kuigi olen kõiki postitusi lugenud.
enne oleks ikkagi pidanud tingimused tegema ja siis küsitluse.
muidugi pn pläkk list hea mõte aga kui ikke tehakse mingid jamad tingimused siis on asi mäda.
sellel küsitlusel ma küll mingit mõtet ei näe.
ausal inimesel pole midagi varjata seega on poolt ja ebaausaid kes julgevad vastu vaielda on ikke väga vähe. seega võin ma sulle julgelt ennustada, et poolt on üle 75% vastanutest.
aga nuh pulli pärast võib see küsitlus ju olla.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:22:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

njah, osta.ee's on see päris hästi lahendatud. aga kuidas lahendada see probleem, kui keegi lihtsalt lambist/kadetusest/isiklikust vihast sinu kohta halbu kommentaare hakkab kirjutama.
a muidu mõte on hea

See on jah jama. Keegi võib ju tõesti lambist kedagi blacklisti sebima.
Et kui keegi tahab kedagi panna listi siis peaks võimalikult palju tõendeid olema selle kohta.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 21.03.2003 02:26:17 vasta tsitaadiga

ja kuidas sa tõendeid esitad. teed oma panga konto kuu väljavõtte ja näitad, et raha pole üle kantud ve?
ma võin ka kapist suva video kaarti võtta ja öelda et ostsin selle kasutaja X käest geforce4 pähe.
loodan, et muidugi nii lolle pole, kes nii teeksid.
Endiselt ütlen, et mõte on hea aga lahendus ei ole pooltki nii hea kui mõte. seega juba kahetsen, et kuuruga oma jah panin.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 21.03.2003 02:31:44 vasta tsitaadiga

Ehk arutaks neid reeglite küsimusi seal teises teemas [äkki tuleks teha BLACKLIST!?] nüüd edasi... siin on ju ikkagi ainult küsitluse teema - teine teema aga tehti spetsilt ju selleks, et arutada eelkõige selle mõtekust ja siis välja selgitada ka selle tingimused... või vähemalt mulle jäi selline mulje asjast icon_rolleyes.gif ...
_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 21.03.2003 02:34:32 vasta tsitaadiga

oleks siis võinud ju kohe 1 teema alla panna.
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:35:33 vasta tsitaadiga

hmmnod...ma mõtlesin foorumi all ikkagi kohta, kus mingile küsimusele vastuse saab...lähen häbenen nac vist? icon_redface.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:37:53 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
hmmnod...ma mõtlesin foorumi all ikkagi kohta, kus mingile küsimusele vastuse saab...lähen häbenen nac vist? icon_redface.gif

Vastuseid saab kui küsida icon_smile.gif ja kui on pädevaid mehi/naisi vastama
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 02:45:47 vasta tsitaadiga

idee iseenesest hea, kuid "musta nimekirja" sattunul peaks olema ka võimalus ennast kaitsta(iga ebameeldiva kogemuse kohta teema kuhu alla saaks postitada? küsitlus kellel õigus?)...muidugi probleemid et ostja väidab et ostis katkise asja ja müüja väidab et ise lõhkus ära risustaksid seda tugevalt, kuna raske oleks vahet teha kummal õigus...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 21.03.2003 02:53:33 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
idee iseenesest hea, kuid "musta nimekirja" sattunul peaks olema ka võimalus ennast kaitsta(iga ebameeldiva kogemuse kohta teema kuhu alla saaks postitada? küsitlus kellel õigus?)...muidugi probleemid et ostja väidab et ostis katkise asja ja müüja väidab et ise lõhkus ära risustaksid seda tugevalt, kuna raske oleks vahet teha kummal õigus...

... kuna need teemad risustaksid omakorda mõne olemasoleva foorumi sisu, siis tulek selleks ka uus foorum avada - probleemsed [ostu/müügi/vahetuse] tehingud või siis näiteks probleemsete tehingute lahendamine või midagi muud taolist...

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2003 03:58:41 vasta tsitaadiga

idee iseenesest on ju õilis ja hea, aga just need probleemid igasuguste põhjuseta mahategemiste pärast jms. siin foorumiski on aegade jooxul olnud juba mitu sellist vaidlust, kus alguses mõni "tynga saaja" hakkab kõvasti kisama aga lõpux tuleb hoopis välja, et asi pole üldsegi nii ühepoolne, vaata, et hoopis teisipidi icon_confused.gif ei vihja üldsegi antud juhtumile, kuid üldise asjaga tulevad üldised probleemid! minu vastus oli igatahes ei, kui tahate teha selle asja sis tuleb systeem ikka VÄGA korralikult läbi mõelda, sest vastasel juhul on asjast vb samapalju kahju kui kasu. Ühesõnaga idee vastu pole midagi, aga teostus jääx ilmselt liiga nõrgax lihtsalt antud hetkel.
HV'd üldse igasuguste imeasjadega üle koormata ei ole ka IMO õige lahendus. Kui kogu see HV müügivärk üldse eraldi kohta viia, või kudagi ära eraldada, sis võiks ka sinna, hästi läbi mõelduna, selle listi ehk teha! vastasel juhul pigem mitte.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 21.03.2003 04:18:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Backlist: POOLT ja VASTU

olen backlisti vastu ja forwardlisti poolt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2003 22:36:36 vasta tsitaadiga

hääletasin poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2003 22:37:59 vasta tsitaadiga

poolt
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 22.03.2003 23:15:48 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Hääletasin poolt, aga arvan et foorum ple küll õige ostu-müügi-vahetuse koht

foorum on parim ja kiireim.
aeg on raha.

olen läbi foorumi saanud omad asjad rahaks teha vähem kui 30 min.-iga ja vastupidi. st raha kaubaks vahetada ka alla 30 min.

kust sa saad orgunnida kiiremad tehingud?
väga huvitab (mõtlesin ja mõtlesin- midagi kiiremat pole lihtsalt olemas.)

miks pole foorum õige ostu-müügi-vahetuse koht?

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2003 23:21:37 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Hääletasin poolt, aga arvan et foorum ple küll õige ostu-müügi-vahetuse koht


Kui on üks koht, mis on hea inimeselt - inimesele müügi korraldamis jaoks interneti vahendusel, siis on see just nimelt foorum. Kordi kiirem kui soov / KB ja osta.ee ees on tal see eelis, et müügi/vahetuse foorumisse satub ka inimene, kes ehk ei lähe osta.ee -sse otsese ostusooviga, vaid näeb seda siin ja mõtleb, et oleks endalegi vaja miskit, mis parajasti müügis on. Hääletan poolt, kuigi tegelikult saab kõike omakasuks ära kasutada, ka blacklisti.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilur
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2002




sõnum 23.03.2003 00:07:37 vasta tsitaadiga

Isiklikult arvan, et suht mõttetu on teha blacklist, kuna võib ju iga kord uue nime võtta et teisi petta. Vastupidi peaks olema leht kus kirjas nimed keda võib usaldada. Siis jääb ära ka võimalus endal blacklisti sattuda, kui mõnele sinu nimi või nägu ei meeldi.
Usalduslehele võiks sattuda nii, et igal kasutajal on võimalik anda teistele kasutajatele usaldushääl. Kui palju keegi neid saab näitab seega mis mehega on tegu. Arvan et keegi neid hääli niisama loopima ei hakka vaid annab selle, siis kui äri on hästi läinud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 00:42:45 vasta tsitaadiga

Ma tõesti ei saa aru, mis teil viga on.
Te kordate kogu aeg ühtesid ja samu mõtteid, mis on juba ammu ümber lükatud.
Lugege nüüd ilusti mõlemad kaks vastavasisulist teemat läbi ja siis avaldage arvamust.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 23.03.2003 02:14:51 vasta tsitaadiga

mnjah
ma ise võiks nimetada paar kasutajat kes teevad vasakult oma libakontodega thumbs_down.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 08:15:49 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
mnjah
ma ise võiks nimetada paar kasutajat kes teevad vasakult oma libakontodega thumbs_down.gif

Ja mis takistab?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 09:45:46 vasta tsitaadiga

blacklisti mõttekusest näitab hääletuse tulemus mitte ühe venna arvamus. Need mõned vastuhääled on kindlasti hääletanud need kes on ise saasta müünud, muidu poleks mõtet vastu hääletada. Selge on see, et kogenum HV ostja ei kipu enam ettemaksuga ostma värskelt registreeritud kasutaja kaupa posti teel.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 10:34:29 vasta tsitaadiga

Vaatan, et siin suur hääletamine ja vaidlus blacklisti tegemise kohta lahti läinud. Peaks vist mainima, et blacklist e. kasutaja kommenteerimine tuleb 100% (tegelen sellega juba). Kuna mul ei ole vaba aega hetkel meeletult siis ei saa lubada, et kohe homseks see valmis on aga millalgi lähitulevikus saab see olema.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siilur
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2002




sõnum 23.03.2003 10:58:36 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
blacklisti mõttekusest näitab hääletuse tulemus mitte ühe venna arvamus. Need mõned vastuhääled on kindlasti hääletanud need kes on ise saasta müünud, muidu poleks mõtet vastu hääletada. Selge on see, et kogenum HV ostja ei kipu enam ettemaksuga ostma värskelt registreeritud kasutaja kaupa posti teel.

Nagu näha on vastuhääletajad juba liigitatud blacklisti nimekirja. Hääletasin ka vastu, kuna ei näe asjal kasuliku külge.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 11:33:27 vasta tsitaadiga

siilur kirjutas:
Nagu näha on vastuhääletajad juba liigitatud blacklisti nimekirja. Hääletasin ka vastu, kuna ei näe asjal kasuliku külge.

Luidas sa nii pime oled?
Asja ainus point on jagada eelinformatsiooni võimalike tüngutajate kohta, et vähemkogenud ja kergeusklikumad ning mitte nii paranoialised kasutajad sama reha otsa ei astuks, kuhu mõni juba astunud on. Lisaks tooks selline "pahade" ülesmärkimine kaasa efekti, kus kasutajad enne mõtleks, kui sigatsema hakkavad.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 23.03.2003 11:35:06 vasta tsitaadiga

siilur kirjutas:
LOCAL kirjutas:
blacklisti mõttekusest näitab hääletuse tulemus mitte ühe venna arvamus. Need mõned vastuhääled on kindlasti hääletanud need kes on ise saasta müünud, muidu poleks mõtet vastu hääletada. Selge on see, et kogenum HV ostja ei kipu enam ettemaksuga ostma värskelt registreeritud kasutaja kaupa posti teel.

Nagu näha on vastuhääletajad juba liigitatud blacklisti nimekirja. Hääletasin ka vastu, kuna ei näe asjal kasuliku külge.


sul vähe postitusi ka icon_wink.gif

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siilur
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2002




sõnum 23.03.2003 11:47:16 vasta tsitaadiga

eeRuheeRu kirjutas:
sul vähe postitusi ka icon_wink.gif

Pole see tüüp kes iga asjapeale näitab thumbs_up.gif või beer_yum.gif .
Saab ju postitusi koguda üsna lihtsalt kui see oleks eesmärgiks.
Tähendab mul kaks miinust juba kirjas vastuhääl ja vähe postitusi, võite mind blacklistis esimeseks panna. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 23.03.2003 12:26:11 vasta tsitaadiga

RAHU, AINULT RAHU!!! ... ärgem tehkem ühtegi lausa mõtetut ja etteruttavat järeldust... ISSAND küll, kui nüüd hakataks iga uustulnukat kohe BLACKLISTI sattumisega ähvardama, siis võite rahulikud olla, et varsti siin liitujate arv enam ei suurene vaid pigem väheneb ja seda mitte isegi ainult sellepärast, et kõik need kõrvalejääjad petturid oleksid vaid on ju ikka üsna s*tt tunne, kui sulle juba ilma mingi reaalse põhjuseta tuues vabanduseks mingeid idiootseid näitajaid nagu väike postituste arv ja midagi muud taolist kohe petturiks ja pätiks hakatakse tembeldama...

... OLGEM IKKA MÕISTLIKUD!!! Igal asjal on ikka mõte siis, kui seda põhjendatult ja asja pärast tehakse... Arvan, et lihtsalt üksteise kallal norimise kohaks pole kohe kindlasti mitte HV foorum... icon_exclaim.gif icon_evil.gif

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 13:10:50 vasta tsitaadiga

Mitte ükski "vana olija" pole uustulnukat listiga ähvardanud-
Uustulnukad ise kujutavad ette, et neid sinna tahetakse toppida.
Kõik vastavasisulised postitused on alanud uustulnukate luuludest.

Ja see, et uustulnukat ei usaldata nii, nagu "veterani" on ju loogiline.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alligaator
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 23.03.2003 13:17:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Isiklikult arvan, et suht mõttetu on teha blacklist, kuna võib ju iga kord uue nime võtta et teisi petta. Vastupidi peaks olema leht kus kirjas nimed keda võib usaldada. Siis jääb ära ka võimalus endal blacklisti sattuda, kui mõnele sinu nimi või nägu ei meeldi.
Usalduslehele võiks sattuda nii, et igal kasutajal on võimalik anda teistele kasutajatele usaldushääl. Kui palju keegi neid saab näitab seega mis mehega on tegu. Arvan et keegi neid hääli niisama loopima ei hakka vaid annab selle, siis kui äri on hästi läinud.


Tegelikult pooldan ka hoopis seda varianti. Tunduvalt rohkem oleks kasu oleks usalduslistist. Kuna tõsi ta on niikui tüngamees satub blacklisti võtab uue nime ja kõik ja IP on ka muutuv sellisel vennal niikuinii nii et tüngasaamist see blacklist vist eriti ei vähendaks icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 13:17:56 mõte vasta tsitaadiga

keegi käis enne välja mõtte, et võiks hoopis olla list, kus on need inimesed keda võib usaldada - ega seegi paha mõte pole

ps: heh sain Linuxi tööle! lahe, see mu esimene postitus RH päält - I think I'll stick to Linux!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nuga666
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 23.03.2003 13:25:31 vasta tsitaadiga

See viimane tundub isegi parem.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 23.03.2003 13:48:29 vasta tsitaadiga

Nuga666 kirjutas:
See viimane tundub isegi parem.

... nojah, selles mõttes on see igati parem, et siis on just uustulnukatel ka võimalus sinna usalduslisti saada, kui nad kohe alguses suured ja usaldusväärsed ärimehed on...

... samas eks sellegagi kaasne omad head-vead:

    * kui isik on teinud mõned kordaläinud tehingud ja on pääsenud usalduslisti, kuid sellele järgneb üks korralik tüng, siis kuidas temaga käituda... ehk oleks vaja välja arendada mingi niiöelda punktisüsteem - üks kordaläinud tehing = 1 punkt, üks ebaõnnestunud tehing = -5 punkti? või midagi taolist...

    * ma olen üsna veendunud, et kõik HV foorumi kasutajad pole kunagi siin midagi müünud, kuigi on ehk juba päris eakad kasutajad = nemad sinna usalduslisti ju sellisel juhul ei pääseks, sest õnnestunud müügiakte nendel kirjas pole... kohati võib selline lähenemine aga natuke totrana tunduda, kui see list jätaks endast ÜLDISE USALDUSLISTI mulje... kui see list käib aga konkreetselt müügitehingute ja ei millegi muu kohta, siis on see iseenesest tõesti hea mõte... kui see LIST aga on ÜLDINE USALDUSLIST, siis võiks ju näiteks ka ilma müügitehinguteta koos kasutajastaatuse muutumisega lisanduda teatud hulk niiöelda usalduspunkte - seda muidugi juhul, kui kasutaja pole sõnumite arvu saavutanud peamiselt sisult tühjade postitustega...


Minu point selle postitusega pole üldsegi see, et tahan igast asjast tingimata vigu leida vaid ikka see, et kui midagi teha, siis tuleb kindlasti ka see üsna põhjalikult läbi mõelda... mitte, et minu ideed kindlasti kohe õiged on, aga juhin sellega lihtsalt tähelepanu ettevõtmise võimalikele nõrkadele kohtadele...

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 23.03.2003 13:52:40 vasta tsitaadiga

pole siin erilist mõtet selle üle arutleda sest seda ju ei tule nii kui nii
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 23.03.2003 14:01:36 vasta tsitaadiga

Siil udus kirjutas:
pole siin erilist mõtet selle üle arutleda sest seda ju ei tule nii kui nii

heh... miks nii veendunult... kas arvad nii, kuna tõenäoliselt ei jõuta üksmeelele või on selleks mingi otsest teostamist takistav põhjus... kui asi peaks jääma selle taha, milline SEE võiks tulla, siis lõppkokkuvõttes otsustaks selle ju nagunii administraator või siis keegi teine, kes seda tegema hakkaks...

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.03.2003 14:06:09 vasta tsitaadiga

Haaletasin vastu. Miks? Esiteks saab siia foorumisse sisse logida alati uue nimega, olen
ise siin listis paljude nimedega, muidugi ainult sellel pohjusel et mulle just ei meeldi nende
postituste arvu suurenemine. Teiseks IP bannimisest pole mingit kasu ja pigem voib tekitada
yksnes segadust. Kui pidevalt hakatakse uue nimega sisse logima, siis pole see meeldiv
ei adminnidele ega ka lugejatele, paljudel on dynaamiline IP, mis tahendab ainult seda
et uuel IP kasutajal tekin probleem, mitte aga vanal. Mingi probleem pole ka siia postitada
labi anonyymsete proxy serverite ja bann tahendaks tervet selle proxy banni. Ise pole veel
midagi myynud, kuid kui myyn voi ostan, siis igasugune "porsast kotis ost" langeb kohe valja - tegelikult on see ostjate-myyate endi probleem, kui asub teises eesti servas siis lihtsalt ara osta/myy ja koik.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 14:06:26 vasta tsitaadiga

Nagu eespool(ja mitmel pool mujal) mainitud siis ei tule mingit blacklisti. Tuleb kasutajate kommenteerimine (arvatavasti mingi thumbs_up.gif / thumbs_down.gif hindamissüsteemiga).

Asja mõte on siis selline, et kui tahad kasutaja usaldusväärsust kontrollida siis vaatad ta profiili ja seal asuvad kasutaja kommentaarid (saab täpselt teada mix antud kasutaja on usaldusväärne või mitte).

Nagu eespool mainisin siis:
tsitaat:

Kuna mul ei ole vaba aega hetkel meeletult siis ei saa lubada, et kohe homseks see valmis on aga millalgi lähitulevikus saab see olema.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 14:28:42 vasta tsitaadiga

Oooeh-hh!
Vähemalt üks on selge - mingi reitingu süsteem tuleb välja mõelda. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 23.03.2003 14:30:43 vasta tsitaadiga

... Tore! Kirjelduse alusel tundub olevat lihtne, kuid toimiv süsteem...
_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 23.03.2003 14:50:14 vasta tsitaadiga

noh loodame siis, et sellest saab ka asja
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2003 16:44:39 vasta tsitaadiga

Tõstsin teema "Parem HV" alla
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SaastaMarket
HV vaatleja


liitunud: 23.03.2003




sõnum 23.03.2003 18:43:21 vasta tsitaadiga

Ikka poolt! thumbs_up.gif thumbs_down.gif thumbs_up.gif thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Blacklist: POOLT ja VASTU mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.