Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  mäng: Kes Tahab Saada Promiljonäriks (Update: uuesti üleval!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:13:34 mäng: Kes Tahab Saada Promiljonäriks (Update: uuesti üleval!) vasta tsitaadiga

link :: Kes Tahab Saada Promiljonäriks

Mängu esimene versioon on tehtud ühele sõbrale sünnipäeva kingina, (kellele ka mängu originaalne idee kuulub, vist). Kuna sellega seal piisvalt palju nalja sai otsustasin asjast ka interneti versiooni välja anda. Tegu siis AINULT täiskasvanutele mõeldud joogi mänguga, inspireeritud miljonimängust.
Kommentaarid,kirjavead, bugide teated oodatud. Kui keegi oskab/viitsib C++'ida või Visual'ida või mõnda muud windowsi progresi tegevaid programme andku teada, saaks lisada ka allalaadimis võimaluse. Praegune ver. töötab ainult online.
Idee - Reigo (vist)
Disain, Progremine - yodalr
PS! Koostage ka ise küsimusi, mida rohkem seda uhkem.




v1.31 log
..............................................
Known bugs:
Küsimuste tegemisel kasutades märke ",',- jms. tekivad tulemustesse kaldkriipsud /,/
Fullscreen teeb arvuti aeglaseks natuke.

Puuduvad liidesed:
Mängu ei saa allalaadida.

_________________
kraater.ee


viimati muutis yodalr 27.01.2010 21:43:07, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:23:04 vasta tsitaadiga

suht fun mäng-kahju kohe et kahte sõpra ja viina hetkel võtta ei olnud
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 06.12.2006 20:24:50 vasta tsitaadiga

Sai ka mängitud päris lõbus oli. thumbs_up.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 06.12.2006 20:25:45 vasta tsitaadiga

Muidu idee hea, aga tahab palju parandamist.
(päris vahva oli, kui ma lisasin sõbralehelistamise aega, ootasin 200 sekki icon_smile.gif )
saad viie thumbs_up.gif

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:34:52 vasta tsitaadiga

FF-iga ei funka miskipärast mul icon_rolleyes.gif
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:35:49 vasta tsitaadiga

http://img75.imageshack.us/my.php?image=kestahabsaadaze4.jpg
99 tuhat sekundit jäänud - räägi või surnuks icon_lol.gif

http://img78.imageshack.us/my.php?image=kestahabsaada2dz7.jpg
ja 100 tuhat, kuigi viimane number jääb peidetuks - isegi surnud ei räägi nii kaua
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:36:36 vasta tsitaadiga

[Pec] kirjutas:
FF-iga ei funka miskipärast mul icon_rolleyes.gif



impossible, katsetatud nii FF'i kui IE'ga.

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:38:47 vasta tsitaadiga

IE-ga töötab ilusti. Päris huvitav mäng on, ainult kogused muutuvad lõpu poole päris suureks icon_lol.gif
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:38:51 vasta tsitaadiga

Muah

Lõpus on hea laul thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:45:23 vasta tsitaadiga

Saab ju ikka alla laadida. Ma panin ta kohe kausta ära, et äkki kunagi veel läheb selle põhjal joomaks icon_lol.gif

Liialt kiirustasin. Suht pettuma peab, kuna ühed ja samas küsimused vaid ongi. Pmst siis nagu üheks joomaks icon_razz1.gif


viimati muutis posthuman 06.12.2006 20:49:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:46:47 vasta tsitaadiga

aga küsimuste vastamisel peaks jääma ajavahe 5-30 minutit olenevalt inimesest et asi jõuaks mõjuda ka poole peal
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:47:12 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Saab ju ikka alla laadida. Ma panin ta kohe kausta ära, et äkki kunagi veel läheb selle põhjal joomaks icon_lol.gif


nojaa, aga kust sa küsimused saad? icon_biggrin.gif olekski vaja programmi "küsimuste tegija".

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:50:17 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:
posthuman kirjutas:
Saab ju ikka alla laadida. Ma panin ta kohe kausta ära, et äkki kunagi veel läheb selle põhjal joomaks icon_lol.gif


nojaa, aga kust sa küsimused saad? icon_biggrin.gif olekski vaja programmi "küsimuste tegija".


ahjaa, küsimusi ei ole üldse küljes. Selge siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 21:50:55 vasta tsitaadiga

ülikõva asi tehtud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif

tuunisin veidike esimest posti

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattias
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 22:38:21 vasta tsitaadiga

Väga hea mäng tehtud peab mainima thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 22:42:22 vasta tsitaadiga

Tee või tina, aga mulle ütleb:
Forbidden
You don't have permission to access /kestahabsaada/ on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 22:59:20 vasta tsitaadiga

koputaja, sul too leht keelatud?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 23:01:33 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Naera või puruks...
Mine või viina järele ja hakka "õpetuse" järgi toimima...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 16:50:13 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tore töö, ei hakka enne proovima ja esimest kõige paremat elamust rikkuma, kui vastav olukord on loodud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 07.12.2006 23:32:33 vasta tsitaadiga

Kuis siis tead,et tore töö on?
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 23:36:51 vasta tsitaadiga

Ei, vahfa mäng, küsimused võiksid muutuda kah!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 23:43:45 vasta tsitaadiga

kevvu kirjutas:
Kuis siis tead,et tore töö on?



ega ma moran ei ole. icon_lol.gif
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 07.12.2006 23:46:35 vasta tsitaadiga

jah ,meelt küll lahutab
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2006 00:14:54 vasta tsitaadiga

mnjaa hea töö!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 08.12.2006 00:39:29 vasta tsitaadiga

nädalavahetusel vötame mängu kerge viinaga icon_razz.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 08.12.2006 22:12:31 vasta tsitaadiga

...viina põld, kasutasin hõõgveini icon_razz.gif Väga viis, kiitos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.12.2006 22:58:58 vasta tsitaadiga

Hoiatus: Mäng tekitab rämedat pohmelli!
Ei väga tubli töö.. icon_lol.gif

E: Isegi HV on küsimustes sees. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Icy
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2007




sõnum 27.12.2009 00:42:26 vasta tsitaadiga

sorri, et nii vana teema üles kaevan.
siiski, mis on saanud antud mängu interneti versioonist?
on seda võimalik kusagilt leida?
________________
ilge huvi on selle mängu vastu mul icon_biggrin.gif
on siis miskit infot kellelgi selle kohta??? icon_biggrin.gif

tundub et siiski mitte...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 07.01.2010 00:44:12 vasta tsitaadiga

Sooviks samuti mängu asukohta teada, sest antud link ei funka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 00:53:46 vasta tsitaadiga

mitte ei tööta see link!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 14:18:07 vasta tsitaadiga

ok, üritan asja mingi päev uuesti üles panna, eks teavitan siis
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 07.01.2010 19:38:24 vasta tsitaadiga

Sooviks kah mängu mängida!
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Icy
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2007




sõnum 26.01.2010 22:30:59 vasta tsitaadiga

kaugel asi on ka? icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 26.01.2010 22:35:41 vasta tsitaadiga

Panen märgi maha, tahan ka näha. icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2010 22:47:48 vasta tsitaadiga

Uudishimu sai miustki võitu... icon_smile.gif
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 21:42:31 vasta tsitaadiga

Rahva "tungival" soovil arendasin asja uuesti üles siis:
http://www.lrstudio.eu/promiljonar/

15 minutine üleslaadimistöö kujunes 3-4 tunnisesks koodi ümber kirjutamiseks, kuna Flash 10 ei taha Flash 8't ilusti mängida oli paras vusserdamine sellega.

Oleks lahe kui teeksite mõned küsimused sinna juurde ka, praegust ainult mu see default "Lastesaated", ning saatke link sõbralegi icon_wink.gif

PS! Andke ka bugidest teada palun.

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 28.01.2010 15:18:20 vasta tsitaadiga

Suured aitähhid! beer_yum.gif thumbs_up.gif Jään laupäeva ootama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 17:05:22 vasta tsitaadiga

Väga tore mäng, kuidas seda alla saaks laadida? Sealt menüst ei lase downloadida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 18:59:06 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif thumbs_up.gif mõnus
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.03.2010 19:38:05 vasta tsitaadiga

Kas alla laadida saaks ka kuskilt? icon_smile.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 20:46:26 vasta tsitaadiga

Bug: Kui sõbrale helistada siis kui õige vastus käes siis võiks saada toru ära panna ehk aja kinni... icon_rolleyes.gif
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 22:10:23 vasta tsitaadiga

See vist jälle maas?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2010 22:26:48 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
See vist jälle maas?


Sorry, mul serveril oli viiruse rünnak, pidin kõik failid ära kustutama... varsti lükkan jälle üles.

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 24.04.2010 15:11:56 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 16:26:47 vasta tsitaadiga

Nii asi uuesti üleval... testisin, uute küsimuste tegemine töötab ka(kõik vanad on ka alles ja backupitud)... kui siiski bugisi märkate, eks andke teada beer_yum.gif
http://www.lrstudio.eu/promiljonar/

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
n3or007
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2010




sõnum 09.05.2010 22:04:40 vasta tsitaadiga

yodalr, tänan, täitsa vahva mäng aja parajaks tegemiseks. IE8-ga töötas stabiilselt.
Mängisin "lastesaated" küsimused läbi, tegin sohki kasutades google'it ja küsides vanematelt inimestelt vastuseid. Päris lõbus oli. Pääsesin kaine peaga(y). Someday teen enda panuse, et neid küsimusi täiendada.
On kellelgi ettepanekuid/soove mis teema kohta?

_________________
Maakera populatsiooni intellekti kogusumma on konstantne, rahvastiku arv aga kasvab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2010 00:54:03 vasta tsitaadiga

Valesti vastates liigub see tase edasi, kuid küsimus ei vahetu kui continue panna.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 14:18:12 vasta tsitaadiga

Kustutatud.

viimati muutis K3ndu 17.05.2010 18:26:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 15:35:37 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Valesti vastates liigub see tase edasi, kuid küsimus ei vahetu kui continue panna.


Hmm, tase küll edasi ei liigu(korra liigub tagasi aga siis õigesse kohta jälle)... küsimuse pead enne õigesti vastama, et edasi saada icon_wink.gif

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 15:47:00 vasta tsitaadiga

K3ndu, selle jaoks on teine teema - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=13037

yodalr, hehe, päris hea joomamäng icon_biggrin.gif
küll aga, mängumuusika on minu arust liiga kõvasti - see võiks olla samal tasemel kui peamenüü oma ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  mäng: Kes Tahab Saada Promiljonäriks (Update: uuesti üleval!)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.