Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 24.11.2006 14:05:18 vasta tsitaadiga

kui sa endale keha võtad ära, siis ära liigu ja kasuta Heartstone'i, sellega saad ka minema sellisest kohast, aga sa ei tohi heartsone kasutamise ajal liikuda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
desktop
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.11.2006 21:38:33 vasta tsitaadiga

On tahe Al'akiri uus char teha aga ei näe seda realmi mängus millegipärast. keegi teab, kas maas vms.?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 24.11.2006 22:01:49 vasta tsitaadiga

tule Defias Brotherhoodi parem... al akir ei ole üldse nii tore kui kaugelt paistab..
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
desktop
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.11.2006 22:36:46 vasta tsitaadiga

võibolla polegi tore jah, aga sõber seal... icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 26.11.2006 23:16:28 vasta tsitaadiga

Keegi outland horde poolel viitsiks allisi gankida või midagi teha?Olen lvl 34 Cow(ehk tauren icon_biggrin.gif)/Hunter .Acci nimi Enigmaevil.Võtke ühendust beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2006 03:36:59 vasta tsitaadiga

suht algaja olen, 15 level Tauren Warrior

on keegi kes mulle PS oma msn viskaks ja sutsuke seletaks mõnda tahku mis jäänud ette lahti.

tnx

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.11.2006 08:49:20 vasta tsitaadiga

Eile oli päris hea kogemus lvl 60 Night Elf Rogue'ga.

Algul sõbraga(35 warlock) bättlisime human warlocki(37) & warrioriga(34). Ise olen ka 37 warrior ja algul oli tiba raskusi kui humanid koos olid. Pärast leidsin nad üksikult üles ja gänkisin warri 2x ja warlockit ühe korra. Kadus ära pärast icon_razz.gif

Muidu see 60NE Rogue aitas meil ühe lvl 40 elite questi ära teha ^^
Ilmselt logis oma teise acc'ga ja whisperdas meile.
Tõesti kõige sõbralikuim Alli keda ma veel kohanud olen icon_smile.gif

Ja eile tapsime "kogemata" Luuseri ka ära 3x. Ei tea kas siinset foorumit külsastab, aga lihtsalt mainin. Gänkis kurat mu sõpra Thunder Axe Fortressis : D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.11.2006 08:51:28 vasta tsitaadiga

sain siis trial accoundi tehtud, leveldada on ikka sigalihtne icon_smile.gif Sai ilusti jutti level 15ks lastud
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.11.2006 08:58:19 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
sain siis trial accoundi tehtud, leveldada on ikka sigalihtne icon_smile.gif Sai ilusti jutti level 15ks lastud


Gogo lvl 20. (oli see vist triali max lvl?)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.11.2006 08:58:52 vasta tsitaadiga

level 20 peaks tulema nii 6 tunni mängimise pärast kui lõdvalt võtta ja vaateid imetleda icon_rolleyes.gif Siis hakkab mõtlema kas kõugin krediitkaardi välja või mitte
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2006 09:26:30 vasta tsitaadiga

full m2ng ka vaja osta icon_razz.gif et trial > fulliks teha
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2006 15:03:18 vasta tsitaadiga

warlock peaks saama wowwiki järgi oma klassi trainerilt imp questi mille kaudu omale pte saada...siiamaani olen näppinud mõlemat trainerit oma warlockinga ning kumbki ei taha anda questi ise hetkel lvl 7 kuigi quest peaks olema võimalik alates lvl1 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zywex
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2005




sõnum 27.11.2006 15:32:39 vasta tsitaadiga

http://www.thottbot.com/?sp=688 icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 27.11.2006 16:54:08 vasta tsitaadiga

crashsmash kirjutas:
warlock peaks saama wowwiki järgi oma klassi trainerilt imp questi mille kaudu omale pte saada...siiamaani olen näppinud mõlemat trainerit oma warlockinga ning kumbki ei taha anda questi ise hetkel lvl 7 kuigi quest peaks olema võimalik alates lvl1 icon_neutral.gif

sellejaoks classtraineri juurde minemise questi ei pidanud ära tegema?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2006 17:20:34 vasta tsitaadiga

irw ...ei ...lihtsalt warlockiga alustades läksin sinna koopasse ja seal mu trainer oligi...kõige lõpus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 27.11.2006 19:59:24 vasta tsitaadiga

Kunas WoW mängulisa välja peaks tulema ka ?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.11.2006 20:03:34 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Kunas WoW mängulisa välja peaks tulema ka ?


Kui ma ei eksi siis see oli 17 jaanuar.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2006 21:22:07 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Kunas WoW mängulisa välja peaks tulema ka ?


Ametlik kuupäev siiski 16. jaanuar aga eks ole näha.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 11:11:35 vasta tsitaadiga

nu ma arvan et kui nad kodulehel juba hõikavad et 16 jaanuar siis se sellel päeval välja tuleb ka, ise asi on millal mängud eestisse jõuavad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 11:18:43 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
nu ma arvan et kui nad kodulehel juba hõikavad et 16 jaanuar siis se sellel päeval välja tuleb ka, ise asi on millal mängud eestisse jõuavad.


samal päeval.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 12:35:30 vasta tsitaadiga

siis peab hakkama vaikselt preorderi peale mõtlema icon_smile.gif aga kõige pealt aga tuleb maag lvl 60 saada, 13lvl to go icon_smile.gif

Edit: Kas täna tuleb uus patch? mis patch see on mida ta kogu aeg sikutab kui wow kinni panna, miski 650mega?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 29.11.2006 15:49:26 vasta tsitaadiga

Sama küsimus mul ka sikutab:SJõudis 620mb juurde ja edasi enam ei lähe
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 18:59:16 vasta tsitaadiga

seda wowi downloaderit ei tasuks nüüd küll kasutada, see siga aeglane alati no


leidke siit http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors omale südamelähedane link - tuleb kordi kiiremini alla icon_wink.gif


viimati muutis Venturi 01.12.2006 15:59:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 00:48:46 vasta tsitaadiga

24tundi läks aega umbes ja patch arvutis olemas icon_biggrin.gif nüüd ootame ja vaatame millal seda suurt jurakat vaja läheb
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 30.11.2006 01:37:52 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
24tundi läks aega umbes ja patch arvutis olemas icon_biggrin.gif nüüd ootame ja vaatame millal seda suurt jurakat vaja läheb


6.dec on patch day

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=51145118&sid=1

_________________
Pilvik/Pivvack
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 30.11.2006 08:44:16 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
24tundi läks aega umbes ja patch arvutis olemas icon_biggrin.gif nüüd ootame ja vaatame millal seda suurt jurakat vaja läheb


653mb mis ma tõmbasin ei olnudki suur?

ja minuarust ta seda ei installinudki..
sellejaoks läks mul ka kenasti aega ikka, kui alla tuli 9kb/s -.-
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 30.11.2006 20:00:29 vasta tsitaadiga

See polnud järgmise nädala patch, mida te alla tõmbasite. Vaid osa BC datast. Ja aeglaselt alla laadima on ta pandud spetsiaalselt.
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=48524887&sid=1
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 30.11.2006 20:50:11 vasta tsitaadiga

ronley kirjutas:
See polnud järgmise nädala patch, mida te alla tõmbasite. Vaid osa BC datast. Ja aeglaselt alla laadima on ta pandud spetsiaalselt.
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=48524887&sid=1


600mb on ikka 2.0 patchi data mis järgmine nädal välja tuleb aga on võimalus eraldi alla hakata tõmbama BC datat.

_________________
Pilvik/Pivvack
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 30.11.2006 20:54:56 vasta tsitaadiga

Keegi andrico kullerteenuse kohta kommentaare oskab jagada, laupäeval tellisin 60-day kaardi ära ning siiamaani ei kipu ega kõppu icon_confused.gif ...näpud sügelevad juba icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 22:37:13 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Keegi andrico kullerteenuse kohta kommentaare oskab jagada, laupäeval tellisin 60-day kaardi ära ning siiamaani ei kipu ega kõppu icon_confused.gif ...näpud sügelevad juba icon_razz1.gif


kas sulle helistatud on kulleri poolt?
mulle helistati igatahes ja küsiti millal ära tuua saab..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 30.11.2006 23:47:01 vasta tsitaadiga

Kusjuures teisipäeval oli isegi mulle tundmatu numbri poolt vastamata kõne, tea kas see nüüd kuller oli. Samas afaik peaks pakk sel juhul lähimasse sidejaoskonda viidama icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 01.12.2006 00:23:10 vasta tsitaadiga

küsimus siis selline, et algul peab selle kaardi ostma, et mängida? või aitab ka kohe algul netist maksmisega?
ja alles pärast hakkama neti kaudu juurde ostma mängu aega?

ise trialdan... päris lahe tundub asi olevad... 3-ndat päeva 6h järjest wow-i mänginud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 00:26:47 vasta tsitaadiga

netis maksimest aitab täiesti, gamecardi või visaga, kuda omale rohkem meeldib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 00:53:19 vasta tsitaadiga

täisversiooni pead kah ostma
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 01.12.2006 01:31:07 vasta tsitaadiga

mis mõttes pean ostma.. kui tõmmatud on mul netist mäng(kodukalt trialiga... kirjutatud, et kui upgraded fulli peale siis ei pea uut tõmbama)
või tõesti peab selle kartulisalongi plaadi kah veel ostma... 299.-?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 01:34:22 vasta tsitaadiga

ei uut ei pea t6mbama aga kartulist v6i mujalt pead wowi ostma küll et oma trial account full accountiks teha muidu oled seal lvl 20 peal stuck
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 01.12.2006 09:04:49 vasta tsitaadiga

koromon kirjutas:
ronley kirjutas:
See polnud järgmise nädala patch, mida te alla tõmbasite. Vaid osa BC datast. Ja aeglaselt alla laadima on ta pandud spetsiaalselt.
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=48524887&sid=1


600mb on ikka 2.0 patchi data mis järgmine nädal välja tuleb aga on võimalus eraldi alla hakata tõmbama BC datat.


ei tea kas keegi kiirem selle järgmise nädala patchi kuhugi üles ka saab panna. ma mõtlen just eesti saitidele kuhugi. mul selline kahtlane kõhutunne ütleb jälle, et ta ei hakka rohkema, kui 10kb/s'ga tõmbama icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 01.12.2006 09:17:51 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:
mis mõttes pean ostma.. kui tõmmatud on mul netist mäng(kodukalt trialiga... kirjutatud, et kui upgraded fulli peale siis ei pea uut tõmbama)
või tõesti peab selle kartulisalongi plaadi kah veel ostma... 299.-?


ostad selle mängu 299.- eest ära ja siis saad sellega kaasa ka 30 päeva mänguaega, lisad koodi oma trial accountile ja mängid oma 30 päeva ära, siis hakkad edasi vaatama, kas tahad gamecardiga mütata või hakkad läbi panga maksma


viimati muutis Djomka 01.12.2006 13:20:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 09:43:12 vasta tsitaadiga

mänguga kaasneb siiski 30 päeva mänguaega mitte 60
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 12:30:09 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:

ei tea kas keegi kiirem selle järgmise nädala patchi kuhugi üles ka saab panna. ma mõtlen just eesti saitidele kuhugi. mul selline kahtlane kõhutunne ütleb jälle, et ta ei hakka rohkema, kui 10kb/s'ga tõmbama icon_sad.gif

Venturi kirjutas:
seda wowi downloaderit ei tasuks nüüd küll kasutada, see siga aeglane alati no


leidke siit http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors omale südamelähedane link - tuleb kordi kiiremi alla icon_wink.gif

Tänapäeval paar postitust üles poole ka vaadatakse?

Üksikud näited sealt alt.
---
ftp://ftp.snt.utwente.nl/pub/games/worldofwarcraft/patches/enGB/WOW-1.12.x-to-2.0.1-engb-patch.zip
http://trancy.iextreme.org:81/~patches/WOW-1.12.x-to-2.0.1-engb-patch.zip
http://de.m2.patchitbaby.com/patches/WoW-1.12.x-to-2.0.1-engb-patch.zip
---

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 01.12.2006 13:21:08 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
mänguga kaasneb siiski 30 päeva mänguaega mitte 60


Tänud, viga parandatud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 19:42:29 vasta tsitaadiga

nii sai ka mäng ostetud ja kas keegi saaks öelda kus serverisse kõik eestlased kokku on kogunenud?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 19:45:21 vasta tsitaadiga

outland alliance, alakir horde (2 guildi), need siis suurimad vast.

praegu soovitaks küll k6igil huvilistel m2ng 2ra osta.. 299 eeku on nii pisike summa, et tuleks küll 2ra kasutada v6imalust.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 01.12.2006 22:25:11 vasta tsitaadiga

esmasp. taru... siis võtan endale kah ära arvatavasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 22:34:43 vasta tsitaadiga

Leidsin suht hea south parki osa warcraftist icon_biggrin.gif
Seda saab streamida siit.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 01.12.2006 22:51:02 vasta tsitaadiga

ma leidsin eile eesti wow foorumist icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.12.2006 23:34:56 vasta tsitaadiga

See juba suht vana muidu icon_wink.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 02.12.2006 04:44:03 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Rasvane kirjutas:

ei tea kas keegi kiirem selle järgmise nädala patchi kuhugi üles ka saab panna. ma mõtlen just eesti saitidele kuhugi. mul selline kahtlane kõhutunne ütleb jälle, et ta ei hakka rohkema, kui 10kb/s'ga tõmbama icon_sad.gif

Venturi kirjutas:
seda wowi downloaderit ei tasuks nüüd küll kasutada, see siga aeglane alati no


leidke siit http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors omale südamelähedane link - tuleb kordi kiiremi alla icon_wink.gif

Tänapäeval paar postitust üles poole ka vaadatakse?

Üksikud näited sealt alt.
---
ftp://ftp.snt.utwente.nl/pub/games/worldofwarcraft/patches/enGB/WOW-1.12.x-to-2.0.1-engb-patch.zip
http://trancy.iextreme.org:81/~patches/WOW-1.12.x-to-2.0.1-engb-patch.zip
http://de.m2.patchitbaby.com/patches/WoW-1.12.x-to-2.0.1-engb-patch.zip
---


kõva tähenärija tuli nüüd välja. loe mu postitus uuesti üle ja vaata kas ma küsisin, et kas keegi on pannud seda "to 2.0.1 patchi".

ma küsisin, et kas keegi kiirem jõuab kunagi pealew 6'ndat detsembrit päev-kaks(max) selle kuhugi üles panna. sest mul tuleb see nigunii aeglaselt downloaderiga ja ei viitsiks eriti oodata.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2006 12:32:27 vasta tsitaadiga

Aga see 2.0.1 ongi ju järgmise nädala patchi osa, mida läheb kõigil vaja...
Kui sa mõtled patchi teist poolt, siis võiks ju täpsustada?

Pealegi pole eriti vahet kust FTP'st sa seda sikutad. Ma täpselt ei mäleta millisest ülemisest endale kätte sain, aga seal oli korralik ühendus icon_wink.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2006 15:35:37 vasta tsitaadiga

Kas wowile mingi trial ka olemas on ? Ei taha ennem osta kui proovinud pole.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.