Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 06.11.2006 16:47:16 vasta tsitaadiga

ma tean lehte.. tegelt kysisin ju, et keegi veel on.. et mis muudatusi teinud olete ka ?icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 23:15:08 vasta tsitaadiga

mis autosid nagu demos üldse kasutada saab? tahaks proovida erinevate autodega. xr gt kukub kurvis vähe hüppama, ei saa kõrgust paika tahaks vaheldust. autosid ju ometi lahti sõitma ei pea?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 13.11.2006 23:21:17 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
mis autosid nagu demos üldse kasutada saab? tahaks proovida erinevate autodega. xr gt kukub kurvis vähe hüppama, ei saa kõrgust paika tahaks vaheldust. autosid ju ometi lahti sõitma ei pea?

midagi ei pea/saa lahti sõitma. Demos on kolm autot: XF GTI, XR GT, XR GT Turbo. Tehnilisi andmeid/välimust saad näha siit.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 23:34:28 vasta tsitaadiga

kas 700 eeku sellise mängu eest palju väheke pole? samas ega jah, enne kui tõsist huvi pole tärkand ma isegi ei vaata license poole, nii mõttetult kallis
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 23:44:33 vasta tsitaadiga

£24 teeb umbes 560-570 krooni mitte 700. Kas seda on palju või vähe - see on suhteline. Mina olen näiteks selle raha eest saanud juba üle kolme aasta pidevat meelelahutust, täpselt samas hinnaklassis olnud GTL ja GTR pakkusid tegevust kõigest paariks kuuks ja koguvad nüüd riiulis tolmu.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 14.11.2006 11:33:10 vasta tsitaadiga

piraat262, LFS'i pole eriti lahe kodus oma ette mängida - multiplayer on see,
mis teeb heast mängust väga hea mängu thumbs_up.gif

Kuigi jah...demo multiplayeri järgi ei tasuks ostu otsutada. Nimelt demos liigub ringi väga palju sellist
rahvast, kelle ainsaks mõnuks on teiste sõidu rikkumine. Rammimised, ropendamine jms on kõik
igapäevane osa demost. Jumal tänatud, et endal S2 olemas ning seda muret ei ole icon_smile.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 14.11.2006 16:53:50 vasta tsitaadiga

s2 on kindlalt oma hinda väärt...

aga samas sellega kaasneb üks asi... niumelt, et korralikult mängida on vaja ka rooli... ei usu eriti, et lihtinimene ~100 ringi jõuab hiirega/klaviatuuriga vändata(Loomulikult mõni inimene jõuab, aga vead on kergemad tulema) seega rool + s2 on juba natukene palju ( kokku siis 2,5k kui osta tutikas momo)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 14.11.2006 19:26:01 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:
kokku siis 2,5k kui osta tutikas momo


Mina sain 2200 kokku icon_rolleyes.gif
Aga noh...pigem tasuks seda 2200 millegi muuga võrrelda, mis pakuks sulle vähemalt kaheks aastaks meelelehutust.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 13:07:25 vasta tsitaadiga

http://woozh.hacked.in/lfs.PNG

Kuhu mu valuveljed kadusid? icon_smile.gif

Kuidas tagasi saab?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 14:12:21 vasta tsitaadiga

woozy, graafika settingutes > use simple wheels vms pane off.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 15:23:33 vasta tsitaadiga

MiXeR, thanks icon_razz1.gif

http://woozh.hacked.in/parkimine.PNG icon_smile.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 15:59:25 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
http://woozh.hacked.in/lfs.PNG

Kuhu mu valuveljed kadusid? icon_smile.gif

Kuidas tagasi saab?

Hahaa, deep-dish rims
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.11.2006 19:59:56 vasta tsitaadiga

Oot see on tasuta?
Kust tirida saaks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 17.11.2006 20:35:50 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Oot see on tasuta?
Kust tirida saaks? icon_biggrin.gif


www.liveforspeed.net

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.11.2006 22:07:17 vasta tsitaadiga

margusser, demo on tasuta.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 15:58:19 vasta tsitaadiga

Lahe mäng. Sõbra juures sai nkunagi formeliga kiirendusi teha, aegade peale.
Algul panime muidugi formeli maast hästi kõrgeks, ja siis imestasime,et wtf, minema ei saa, aint piruette. Aga tollega harjusime ära, ja siis oli lahe start alati, driftisid natukene külg ees, ja siis said alles kenasti minema.
Rooliga on täitsa seff mängida. Endal peksab mäng segast( näen aint halli, ja vahel autot). Uue kaardiga proovin uuesti.
Kusjuures, aasta tagasi töötas mäng laitmatult.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 16:02:17 vasta tsitaadiga

Vormeliga (F1) sai ka kunagi kiirendusi tehtud. Parimaks ajaks jäi 8.70
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 16:23:13 vasta tsitaadiga

mmz, ja vormeliga sai ju ovaali sõidetud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 16:27:52 vasta tsitaadiga

MA täpselt ei mäleta, aga minu arust oli meie parim aeg 15. miadgi. Kõige lahdema oli just see start, kui tuli pikk pikk külg ees algus, ja siis said alles minema.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 16:29:34 vasta tsitaadiga

Robska, sellepärast aeg nii halb oligi. Stardis ei tohi kohe gaasi põhja litsuda, vaid sujuvalt piiri peal lasta ära.icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 17:58:10 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Robska, sellepärast aeg nii halb oligi. Stardis ei tohi kohe gaasi põhja litsuda, vaid sujuvalt piiri peal lasta ära.icon_wink.gif


Noh, aga see külg ees driftimine oligi mõte xd.
Hiljem tegime aegade peale ka. Proovisime teiste autodega ka, aga noil ei olnud nii palju jaksu. Rooliga oli seff ka xd.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 18:57:04 vasta tsitaadiga

Keegi võiks jälle teha HV LFS'i serveri.. kunagi sai S1 pelatud HV rahvaga.. siis oli väga ront arvuti ja alatihti läägis see mul ja ei olnud hea kimada.. nüüd parem arvuti icon_smile.gif

eckh, kas sul enam ei ole mingt purki, kus serverit jooksutada? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 19:37:28 vasta tsitaadiga

võiks jah mingi kindla servu teha, tõmbasin ka mängu alles 2 päeva tagasi ja väga thumbs_up.gif mäng.
vb on siis teemast läbi käind, aga küsin uuesti icon_redface.gif kuidas värvilist nime saada ja mis kummid siis erinevatel radadel on paremad?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 20.11.2006 00:09:22 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea, siis suurem osa LFS'i rahvast on siin - http://www.liveforspeed.ee/ icon_wink.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 00:59:21 vasta tsitaadiga

MiXeR, ma panin küll gaasi põhja. Hiirega teisiti suurt ei saagi. Veojõukontroll tuleb lihtsalt täpselt seadistada. Samuti on vaja kasutada manuaalkasti kuna automaadiga võtab vahetus kauem aega ja sellega kaotab kiirenduse puhul päris kõvasti aega. Sellepärast sul minu setupiga ajad nii kehvad olidki icon_razz.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 01:22:39 vasta tsitaadiga

mmz, formula V8'l pole ju TC'd.icon_razz.gif BMW sauberiga sai küll jah TC'ga mässata.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 01:52:26 vasta tsitaadiga

Ma BMW'st rääkisingi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 21.11.2006 02:59:05 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
võiks jah mingi kindla servu teha, tõmbasin ka mängu alles 2 päeva tagasi ja väga thumbs_up.gif mäng.
vb on siis teemast läbi käind, aga küsin uuesti icon_redface.gif kuidas värvilist nime saada ja mis kummid siis erinevatel radadel on paremad?


Värvilist nime saad siis kui lähed nime muumise kohta, vajutada alla ja hoiad "ctrl" nuppu klaveril, valid värvi ja siis kirjutada edasi.

Rehvidega on nii, et nimi (Michelin, jne.) ei muuda midagi - praegu. Muudavad aga rehvivariandid (a la R1,R2,R3,Road supers jne.). Pmst on R1,R2,R3 vahe selles, et ühtedel on hea pidavus, teised kestavad kauem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 21.11.2006 11:19:15 vasta tsitaadiga

Dolph kirjutas:
Pmst on R1,R2,R3 vahe selles, et ühtedel on hea pidavus, teised kestavad kauem.


R1 on siis kõige pehmema seguga, pakkudes kõige paremat pidamist, kuid need kuluvad ka kõige kiiremini.
Vormelitel oli mäletamist mööda R1-R3, kereautodel R2-R4. R4 on siis kõige kõvem segu, millega kannatab
kõige kauem sõita.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2006 15:16:21 vasta tsitaadiga

Keegi yakuza servusse driftima ei viitsi tulla?icon_smile.gif

Mina igastahes lähen hetkel sinna.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2006 03:25:08 vasta tsitaadiga

Saan homme rooli laenata sõbralt, vaatab, kas tollega tuleb driftimine paremini välja xd.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2006 12:45:23 vasta tsitaadiga

rooliga on suht võimatu ilmselt driftida, muidugi harjutamine teeb meistriks.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2006 13:12:36 vasta tsitaadiga

rooliga on kõige parem driftida icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2006 18:20:33 vasta tsitaadiga

kellelgi mingi auto burnouti setupi on?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2006 18:22:34 vasta tsitaadiga

LFS S2-le ei ole tweaki? Ega tule ka? icon_question.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 25.11.2006 22:12:24 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
LFS S2-le ei ole tweaki? Ega tule ka? icon_question.gif


Tweak on täiesti olemas aga asi selles, et seda saab kasutada ainult patch Q-ga

http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=5565
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2006 23:27:26 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin sellist, millega saaks S2-e autosi ka editida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.11.2006 23:32:19 vasta tsitaadiga

ei ole
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2006 00:16:31 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
rooliga on suht võimatu ilmselt driftida, muidugi harjutamine teeb meistriks.


Siiani on paremini läind, kui hiirega, aga pedaalid panevad pidevalt plehku, poole kurvi pealt hakkab vahel vaikselt gaas langema xd.
Rooliga veel selle parem,et saab ühtlaselt kiirendada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noob_tuner
HV vaatleja
noob_tuner

liitunud: 20.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2006 01:14:45 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
kellelgi mingi auto burnouti setupi on?

Pidur alla ja anna gaasi ning käibki suss ringi.Võid gear ratiot ja kumme näppida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2006 02:24:48 vasta tsitaadiga

Kusjuures rooli ja pedaalidega ei saa burnouti teha. Paned vaba, vajutad pdiurit, ning kui gaasi tahad anda, tõmbab a ise piduri maha. Aga no seda saab vast seadistada, ple uurinud. Saan ilma burnoudita ka driftida xd.
lfism võiks selliseid nissaneid ka leiduda =P
http://www.youtube.com/watch?v=OaO8i-wA4I8
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2006 02:25:40 vasta tsitaadiga

Robska, sul roolil pedaalid combined. Pead rooli settingutest panema separated ja lfs'is ümber konfima, siis töötab.icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.11.2006 02:29:38 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Kusjuures rooli ja pedaalidega ei saa burnouti teha. Paned vaba, vajutad pdiurit, ning kui gaasi tahad anda, tõmbab a ise piduri maha. Aga no seda saab vast seadistada, pole uurinud. Saan ilma burnoudita ka driftida xd.
lfism võiks selliseid nissaneid ka leiduda =P
http://www.youtube.com/watch?v=OaO8i-wA4I8
sul on pedaalid kombineeritud hetkel, mine võta Control panelis Game controllers'i all 'combined pedals' maha, siis ei mõju pidur gaasile neutraliseerivana
btw, nendele nissanitele on sarnaseim XRR - GTR version of already turbo-charged XRT
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2006 02:35:34 vasta tsitaadiga

Ma mõtlsin skyline ikka, ja korraliku mootoriga, mis teeks sama suguse kummi suitsu.
Kohe teen pedaalid korda, ja siis magama xd.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.11.2006 02:45:26 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Ma mõtlsin skyline ikka, ja korraliku mootoriga, mis teeks sama suguse kummi suitsu.
Kohe teen pedaalid korda, ja siis magama xd.
samasugune suits on vaja timmida külge mängule... modid ära natuke ja saadki icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 26.11.2006 09:40:29 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Ma mõtlsin skyline ikka, ja korraliku mootoriga, mis teeks sama suguse kummi suitsu.


Nojah...väike mure on selles, et LFS on mõeldud sõitmiseks, mitte kohapeal kummi kärsatamiseks icon_wink.gif
Ning selleks, et LFS'is oleks ametlik Skyline, on vaja Nissanile kõvasti pappi köhida icon_lol.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2006 11:39:54 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Ning selleks, et LFS'is oleks ametlik Skyline, on vaja Nissanile kõvasti pappi köhida icon_lol.gif


See on ka jah vast üks suuremaid probleeme.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 26.11.2006 12:38:35 vasta tsitaadiga

kui poleks vaja nutsu köhida, siis poleks lfs-is selliseid imelikke nimesi autodel, mis mitte ei taha meelde jääda icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 26.11.2006 14:57:30 vasta tsitaadiga

aanz, sul pole ikka veel selge? Mul igatahes on juba suht ammu icon_wink.gif
XRG on ainuke, mis ei taha lambist meelde tulla.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.11.2006 16:58:06 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
aanz, sul pole ikka veel selge? Mul igatahes on juba suht ammu icon_wink.gif
XRG on ainuke, mis ei taha lambist meelde tulla.
imo suht kerge see ju:
X - noh, täht nagu täht ikka
R - Rear wheel drive
G - GT
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.