Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 00:34:18 Re: Desktopi Screenshotid II vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Desktopi screenshoti postitamise REEGLID:
1. Juurde tuleb lisada skinnide, taustapiltide, themede jms nimed, tore oleks kui ka asukoht kust saadud või link.
2. Lisada postitusele ka operatsioonisüsteem mida kasutad.
3. Kui taustapilt ei ole saadud netist (on ise pildistatud, joonistatud vms) siis kindlasti kirjutada seda.
4. Mitte linkida täissuuruses pilte otse teemasse!

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 01.11.2006 10:34:51 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Klikk

taust / VW (enda tehtud)
ikoonid / Gant ja Umicons
muu värk / samurize ja rklauncher

Kuidas sa ikoonidele selle kirja "niimoodi" said? Leidsin sellise jubina nagu AveDesk, kuid ei osanud peale My Computeri ja prügikasti sinna tuua.

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 16:25:49 vasta tsitaadiga

samurizeiga teed pildi (ehk siis ikooni) sinna peale teed tühja teksti kasti, teksti kastil paned inputi alt allow input controls, siis add ja meter linkage ja edasi peaks juba kerge olema.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 01.11.2006 18:55:47 vasta tsitaadiga

desk: http://img231.imageshack.us/my.php?image=untitledrf7.jpg
skin:Vista transformation pac 5.0
os: xp pro
kui walli tahate siis võite küsida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 02.11.2006 09:02:06 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:

ikoonid:erinevad icon_biggrin.gif
wall:winter

Kasutan ise ka seda sama taustapilti kui lumi maas on. Kui kellelgi huvi on siis selle saab siit ja jõuluversiooni siit.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 16:08:30 vasta tsitaadiga


wall:Nature Captured
ikoonid:gentoo
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.11.2006 22:16:23 vasta tsitaadiga

väheke muutunud



Ikoonid: OSX
Window border: candido selected flat (lemmik, püsinud juba pool aastat)
Controls: Industrialtanggo
Wall:

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 07.11.2006 22:23:57 vasta tsitaadiga

Palun eelistage www.imageshack.us 'i imagesocket.com'i üle. Imagesocket on haiglaselt aeglane.
_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 22:27:38 vasta tsitaadiga

Herr Kurm,wall 800x600 mõõdus ongi icon_rolleyes.gif ?vähe paremat suurust ei ole jagada?kardan,et 1600x1200 molli resoga ei jää sellest pildist midagi alles icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.11.2006 23:20:08 vasta tsitaadiga

Naljatilk, ma ei tea, äkki on viga sinu otsas, minul küll aeglane ei ole, ainult upload on niivõrd kuivõrd

digweed, eiteamiskeemia siin nüüd oli icon_eek.gif imagesocket iseseisvalt resizes 1600x1400 walli ära ja imageshacki jaoks on see liiga suur, väikese häkiga õnnestus siiski imagesocketisse lasta

wall ise: http://content.imagesocket.com/images/Bon_Echo_wallpaper31e.png

a kui keegi imestab et miks ma linuxi all mikisoft offitsat installin siis seda ainult sellepärast et koolis läheb tarvis excelit ja vbasic editori icon_neutral.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.11.2006 01:13:28 vasta tsitaadiga

hetkel siis selline...


Taust: enda tehtud nfsu2-e screenshotist
Ikoonid: erinevad
OS: WinXPpro
Skin: StyleXP Redinc
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 09.11.2006 17:34:48 vasta tsitaadiga

@work :: link:

wallpaper: siit lehelt ja veits ise moditud
ikoonid/shortcutid: üldiselt kadunud icon_smile.gif @objectdock v1.3
skin: vista transformation pack v5.5

siit ka küsimus, kas keegi teab kuda saaks ise modida start-nuppu,
tahaks vistabuttonit aga sellele konkreetsele themele mida muidu kasutan.
teisel themel on aga see on jälle ülejäänud osas elurõve icon_sad.gif

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.11.2006 23:31:33 vasta tsitaadiga

niih... väike update.

OS: WinXPpro
"Skin": Objectdock Plus 1.4
Ikoonid: Erinevad
Wall: kahjuks ei tea nime ega kohta kust sain icon_sad.gif Kui keegi tahab siis küsigu.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2006 04:27:16 vasta tsitaadiga




VS: Tempura (hmmxp shellstylega)
Ikoon: Tango
Wallpaper: Plasticstripes
Winamp: Tempura (sääl pakis kaasas)

k.. tänaseks aitab.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 10:07:43 vasta tsitaadiga



Wallpaper: http://img439.imageshack.us/img439/8247/67gv6.jpg
Stiil: Windows Classic - Marine
Desktopil ilutseb - Rainmeter
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 07:57:46 vasta tsitaadiga

überleet xfce desktop 8)


_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 15.11.2006 19:43:23 vasta tsitaadiga

hardi_k, peaks mainima, et üsna kirju desk sul
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anthrax
HV kasutaja
Anthrax

liitunud: 27.12.2003




sõnum 16.11.2006 16:58:07 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/henxxx/wall.jpg
Taustapilt otsitud deviantartist minimalistic kategooriast
Theme on XP silver
Üleval on stardocki objectdock
Selline siis minu desktop tööjuures.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 19.11.2006 01:31:08 vasta tsitaadiga



mu Windows Vista siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 04:11:01 vasta tsitaadiga

http://grant.pri.ee/ajutine/Untitled-2.jpg

Nice, huh?

XP default skinn, taust kellegilt AHV'ilt.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 19.11.2006 12:34:01 vasta tsitaadiga

selline

ikoone võiks vähem olla palju temp asju hetkel

taustapilt püsib sama max kuuks ajaks,
üldjuhul muutub nädalas vähemalt korra.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 19.11.2006 13:44:44 vasta tsitaadiga

Installisin siis kah vista RC1 kuna oli ajakirjaga kaasas icon_razz.gif
Enne:

os: XP
VS: ClearLooks
Taust: otsige devianartist vektorite alt....ise nime ei tea..

Pärast:
1 2
os:Vista RC1
taust: Dawn_by_aiRaGe

Ärge pange pahaks, paintiga tehtud pildid, aga GIMP keeldus töötamast vista all :S
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 20.11.2006 18:43:45 vasta tsitaadiga



Teema - UNO
Ikoonid - Erinevad
Taust - www.louiemantia.com
Mac OS X 10.4.8
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.11.2006 18:57:15 vasta tsitaadiga

fedja, ehk viitsid järgi vaadata mis font muidu osx-l kasutuses on?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 20.11.2006 19:39:00 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
fedja, ehk viitsid järgi vaadata mis font muidu osx-l kasutuses on?

Lucida Grande
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2006 00:32:39 vasta tsitaadiga



Teema - HmmXP-Tempura
Ikoonid - Tango Icons for Windows
Taust - Nuance
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 21.11.2006 18:27:22 vasta tsitaadiga

Desk
http://www.zone.ee/saakel/desktop.JPG


Taust on sealt
http://knuttz.net/hosted_pages/Smoke-Art-20060710

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 21.11.2006 20:36:56 vasta tsitaadiga

desk: http://www.imagesocket.com/view/mmmmmmmmmmmmmmm824.JPG
os: win xp pro
skin: classic style
winamp skin: http://www.winamp.com/skins/details.php?id=152386
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2006 23:04:41 vasta tsitaadiga


ikoonid SnowIsh
wall Water Hazard
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 27.11.2006 23:25:35 vasta tsitaadiga

hmm äkki keegi oskaks aidaa leida mingit head talve wallpaperit
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 02:21:14 vasta tsitaadiga

Deviantarti otsingut on ju raske kasutada? Ja see ei ole vabandus kui sa ei tea misasi see deviantart on.

http://www.deviantart.com/deviation/5248733/?qo=3&q=Water+Hazard&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 28.11.2006 02:26:21 vasta tsitaadiga

need on päris head talve taustapildid icon_rolleyes.gif
lapimaa
väike joonistatud
lumi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 19:07:23 vasta tsitaadiga




Taust
Windows Classic
XP Home
Midagi muud ei ole vaja vist. icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 22:08:26 vasta tsitaadiga

Värske Ubuntu 6.10 install
Wall ise

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kennu93
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2006




sõnum 01.12.2006 17:04:49 vasta tsitaadiga

Ei hakanud seda 16 lehte ära lugema ,aga kas windows 2000le on ka võimaliks panna Mac ikoone,menüüd ja muud selliseid asju.
Kui on siis sooviks sellist kohta kust seda tõmmata,saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 01.12.2006 18:37:05 vasta tsitaadiga

kennu93 kirjutas:
Ei hakanud seda 16 lehte ära lugema ,aga kas windows 2000le on ka võimaliks panna Mac ikoone,menüüd ja muud selliseid asju.
Kui on siis sooviks sellist kohta kust seda tõmmata,saada.


ma tean, et win98'al sai sellist asja teha Desktop Architect'iga
peaks olema vabavara icon_rolleyes.gif
üpris kindlalt peaks saama muuta ka win 2000del
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 02.12.2006 10:46:33 vasta tsitaadiga


ubuntu edgy eft
ikoonid: OSX
Theme: Slate (roheline)
kiba dock + beryl + gnome

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 02.12.2006 21:37:06 vasta tsitaadiga

Minu 1337 desk icon_smile.gif :


Theme jne ple aimugi icon_biggrin.gif
(ülemine riba pole koguaeg lahti vaid hiirega peale minnes....:O icon_razz.gif)

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2006 22:49:28 vasta tsitaadiga


Taust - Sedative
VS - Aesthetic Groove
Ikoonid - Gant
Aeg - Samurize
Muu - RK Launcher, Launchy
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 13:38:48 vasta tsitaadiga

Advendi puhul ...



VS: Azure
Ikoon: Tango
Winamp: Azure
Wallpaper: Seasons

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2006 15:21:58 vasta tsitaadiga

Ilusat Laupäeva aHVid,



Theme: SlanXP
Wall: Ise vajutasin fotoka nupule.



Selline küsimus siis kuidas kustutada ikoonide alt ära nimed desktopil.
Nii et jääks ainult ikoon ja kirja pleks all icon_wink.gif

EDIT: Ei tühik ei aita. Proovisin juba.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!


viimati muutis Steff. 09.12.2006 17:38:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 09.12.2006 16:20:03 vasta tsitaadiga

Steff., tyhik icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2006 16:36:09 vasta tsitaadiga

Steff., Minu arust nii ei saagi. Pead tõmbama mingi icon packi vms...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 09.12.2006 18:58:09 vasta tsitaadiga

pane edit nimi, vajtua alla alt ja kirjuta 0160 ja vajuta enter ja nimed on läinud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 10.12.2006 01:00:50 vasta tsitaadiga



theme on vist aqua
taustapilt on netist leitud foto + natukene PS'i

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2006 19:26:04 vasta tsitaadiga

taust

theme: NoNamePro
wall: ibot
apps: rainlendar, foobar2000
os: winXP

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2006 13:11:02 vasta tsitaadiga

taas mu arvutite taustaks saanud pilt.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2006 13:45:44 vasta tsitaadiga

Minu oma siis...ma ei taha mingit kirjut sigrimigri desktopile vaid eelistan hoida selle puhta ja lihtsa icon_wink.gif


Taustapilt:Teadmata allikast(Google pildiotsinguga saadud)
OS:Windows Vista Build 6000 RTM
Ikoonid:Default
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006




sõnum 12.12.2006 20:01:07 vasta tsitaadiga

minu kodukootud desktop.
pildid pärinevad google pildiotsingust.
op süst.: windows xp

http://pimpmypicture.pri.ee/upload/images/thumbs/1165949922.jpg
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 02:15:40 vasta tsitaadiga


Ikoonid: iVista, digitaalkunstnikult DeviantArt'ist
Taust: Sleepless, Soome fotograafilt *Solkku, DeviantArt'ist
Start-riba stiil: Media Center Style, kuskilt tõmmatud(SoftPedia'ist vist)
Op. süsteem: Windows XP HE
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.