Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 17.11.2006 15:47:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mõnda head hästi lahjat õlut soovitada. Kunagi oli Saku Light, mis hoobilt minu südame võitis, aga meie parmuvabariigis ilmselt ei olnud asi niivõrd edukas kui igast jääkarud ja tuulikud, ning seda pole müügil enam mitu suve näinud.

Asi nimelt selles, et olen suht suur õllesõber, aga joon pigem hea maitse pärast, see et pähe ka hakkab, see on ainult vahel harva plussiks, ja selleks eelistan miskit palju kangemat. Heameelega jooks üldse alkovabat õlut, aga nende maitse ei kannata kriitikat.

_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 15:53:58 vasta tsitaadiga

Cuba vist hetkel ainuke pisut lahjem 4,0-kraadi
Headus on sellel muidugi vaieldav...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 16:04:39 vasta tsitaadiga

Cul, sa frederiku alkovabat oled proovinud?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 17:05:27 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Cul, sa frederiku alkovabat oled proovinud?

frederikku ka veel toodetakse? icon_eek.gif
saaremaal pole seda enam üsna mitu aastat trehvanud icon_razz.gif (ja ei igatse ka icon_biggrin.gif )
edit: meelde tuli, Clausthaler oli suht norm alkovaba (pead ei anna, aga oli vist sellise nimega)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 17:07:54 vasta tsitaadiga

kohtades kus õlut kraanist müüakse tehakse aeg-ajalt süsteemi loputust.
tavaliselt siis töötajad võtavad selle õlle-vee segu endale ja panevad nahka icon_biggrin.gif
seega tuleks kuskile pubisse käpp sisse pista, et head lahjat õlut saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 17:13:18 vasta tsitaadiga

Cul.Nuh eks pilku olegi üks lahjemaid õllesid koos kuubaga. Üldiselt ikkagi õllepuhul siuke kuni 5 prossani võib maitse olla seinast seina ja mingit nautimisõllet sa täitsa lahjat ei saa. Noh näiteks üsna limonaad on 2.5% SALITOS mida kulistad kõvasti (ingveriõlle). Samas kui jood maitse pärast siis ju kogu niikuinii niiväike, et purju ei jää. Kindlasti võid nautimisõllen proovida staropranem'it thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 17:32:06 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mTim kirjutas:
Cul, sa frederiku alkovabat oled proovinud?

frederikku ka veel toodetakse? icon_eek.gif
saaremaal pole seda enam üsna mitu aastat trehvanud icon_razz.gif (ja ei igatse ka icon_biggrin.gif )

kusjuures ei teagi, mõnes üksikus poes ikka kohtab seda, vb tehakse väga väikestes kogustes või müüakse lihtsalt ülejääke...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 19:05:58 vasta tsitaadiga

Cul, kui D-light'i õlleks kannatab nimetada, siis see vist on midagi 2 kraadi ringis.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 17.11.2006 21:18:16 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Cul, kui D-light'i õlleks kannatab nimetada, siis see vist on midagi 2 kraadi ringis.

2,9 oli, kui mälu nüüd ei peta icon_rolleyes.gif ... aga jah ega teda päris õlleks vast nimetada saa... pigem midagi siidri sarnast vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2006 21:24:06 vasta tsitaadiga

Saku DLight on premium kategooria õlu 2,9%lise alkoholisisaldusega icon_idea.gif
http://www.saku.ee/saku_uudised.php?id=539&my=2006,6
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 21:28:35 vasta tsitaadiga

kui dlighti kannatab õlle maitse pärast juua, siis olen mina Juri Gagarin icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 21:41:32 vasta tsitaadiga

Hiid, kuidas kosmoses oli? icon_biggrin.gif

/korra olen seda vist proovinud, naine vahel tarbib/

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 21:51:35 vasta tsitaadiga

eile avastasin kulla enda jaoks icon_smile.gif
nüüd siis carla ja kuld thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 11:47:21 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kui dlighti kannatab õlle maitse pärast juua, siis olen mina Juri Gagarin icon_rolleyes.gif


Ega dilait polegi meestele joomiseks mõeldud vaid pisikestele poistele ja tüdrukutele alkomaailmaga esmase tutvuse tegemiseks, et magusa limonaaimaitselise joogi läbi saadaks teada kuimõnus on kui pää otsas sumiseb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 11:50:32 vasta tsitaadiga

need kahtlased õllesulad meenutavad mul alati sarnast maitset, kui
pead peastes shampoon peaks huultele-suhu sattuma okse
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 12:20:23 vasta tsitaadiga

B6, icon_lol.gif

Pole küll õlu, aga juhtusin proovima mingit Fizz Summer Partyt vms asja. Ikka päris jube. Nagu oleks vaniljelõhnakuuse alla neelanud. Järelmaitse püsis veel tunde suus icon_mad.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 18.11.2006 12:34:53 vasta tsitaadiga

ise avastasin enda jaoks hiljuti Tõmmu Hiiu icon_smile.gif thumbs_up.gif - siiamaani pole tumedast õllest eriti midagi arvanud aga see on ikka suht hea mõnusa maitsega beer_yum.gif
ajendatuna esimesest heast kogemusest tumeda õllega proovisin kohe ka Saku Tumeda ära - see oli ikka totaalne pask icon_confused.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2006 14:32:00 vasta tsitaadiga

saku porter kõlbab täitsa kenasti talvisel ajal
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 08:24:38 vasta tsitaadiga

eelmine nädal sain proovida Puls'i jõuluporterit. hädapärast kannatab juua, aga ostma seda küll ei hakka, pole minu maitse icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 20.11.2006 11:53:26 vasta tsitaadiga

Proovisin siis nädalavahetusel ka selle Cuba ära - ei saa väga nurisedagi. Minumeelest täitsa joodav. Olen ka alkovabat frederiku proovinud, aga ei ole minu maitse kuidagi. Neist alkovabadest ehk ainult baltica kannatab natuke pärisõllega võrdlust, see kõik isiklik maitse muidugi. Aga need paar eelnevalt maintud õllet katsun küll kusagilt poelettidelt üles leida ja ära proovida.
_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.11.2006 01:46:36 vasta tsitaadiga

Õhtuti saab Saku Originaal AMi lürbitud. Hetkelgi märkamatult teine käsil. Kuradi hea icon_smile.gif

Vahest mugavuse mõttes Saku On Ice
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 08:21:31 vasta tsitaadiga

AM on liiga kilese maiguga icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.11.2006 10:24:10 vasta tsitaadiga

Double Bock thumbs_up.gif pealekaga saab ära joodud ehk? icon_lol.gif
saku orikaga (klaaspudeli oma siis) mitu korda alt mindud icon_sad.gif mingi totaalne okse maitse juures olnud, sellepärast enam seda ei joogi. huvi pärast küsin ehk keegi teab a le coq red-i (või mis iganes ta nimi ka oli) saatusest midagi? See oli suht muhe õlu.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 14:41:49 vasta tsitaadiga

limp, Red'i ei toodeta kahjuks enam ammu..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.11.2006 14:58:52 vasta tsitaadiga

Heineken on ikka selline mugav jook, mida võib limonaadi aseainena kasutada, tumedamad kipuvad liiga mõrkjad olema thumbs_up.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.11.2006 15:01:06 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
limp, Red'i ei toodeta kahjuks enam ammu..

no sellest sain aru juba ammu icon_biggrin.gif aga huvitav mis põhjustel? vahelduseks oli täitsa hea siiski

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 15:23:40 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
ceemic kirjutas:
limp, Red'i ei toodeta kahjuks enam ammu..

no sellest sain aru juba ammu icon_biggrin.gif aga huvitav mis põhjustel? vahelduseks oli täitsa hea siiski


Ehk selles asi oligi, et "vahelduseks". Egas häid õllesid mida enda jaoks "avastada" ja vahest max 2 pudelit rüübata on ju küll aga ära tasuvad ikka kõige rohkem need mida ostetakse kastide kaupa ja millest end lolliks juuakse icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 15:29:26 vasta tsitaadiga

like igasugu pilsnerid millejaoks parmudel raha on, need ei kao kunagi turult...

eestis imo ei olegi ühtegi nö kvaliteetõllet nagu guiness jms

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.11.2006 15:35:02 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
like igasugu pilsnerid millejaoks parmudel raha on, need ei kao kunagi turult...

eestis imo ei olegi ühtegi nö kvaliteetõllet nagu guiness jms

parmud nüüd küll pilkusid ei osta... käi rohkem poes ja vaata mida ostetakse. neid see lahja lürr ei koti icon_exclaim.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 15:38:09 vasta tsitaadiga

ma räägin külaparmudest, mitte linnas hästi elavatest parmudest kes joovad viina ja süütevedelikku...
külapoes on ikka tavaline nähtus kui kõnnitakse poodi tühjade pudelitega ja tagasi tullakse ühe 2L pilkuga icon_rolleyes.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 15:39:28 vasta tsitaadiga

Parmudel raha eriti pole ja nemad kui ostavad ja joovad siis ikka mignit 10% vol kraami.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.11.2006 16:09:53 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ma räägin külaparmudest, mitte linnas hästi elavatest parmudest kes joovad viina ja süütevedelikku...
külapoes on ikka tavaline nähtus kui kõnnitakse poodi tühjade pudelitega ja tagasi tullakse ühe 2L pilkuga icon_rolleyes.gif

ole normaalne. külaparmud ostavad sul bocki (või misiganes 8+ vol on). hakkab kiiresti pähe mitte lahjat lürri mida võibki jooma jääda - eriti veel nende karskus tasemega. mõtle ka veidike ennem kui räägid.
edit: ütle veel, kumma parm ostab ennem, kas 3 lahjat õlut (3x8 eeku) or 1 kange (~8eeku vist?) sest pähe hakkavad nad umbes selles vahekorras

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 16:22:17 vasta tsitaadiga

parmud ja pilku on sel juhul nonsenss ja seda joovad vaid mTimi küla parmud icon_idea.gif
Ülejäänud parmud joovad siiski kümmet munka v.m.s A'la taurus, doubelbock, kurat, saatan j.n.e

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 17:02:42 vasta tsitaadiga

pilku on vahelduseks kenasti joodav kraam thumbs_up.gif
mõni mees ehk ei julge seda hinna pärast juua
muidu äkki teised vaatavad, et näe: pole originaali jaoks raha icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 17:22:26 vasta tsitaadiga

B6, ma ei mõtelnud sind icon_idea.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 17:33:51 vasta tsitaadiga

Ise olen ka viimane aeg ainult Saku Ice'i peal olnud.



Endal ajas esimene DLight küll jubedalt südame pahaks (enne tarvitamist olin ikka kaine icon_wink.gif ), kui kui sai juba hiljem veel üks joodud, siis enam seda iivelduse värki polnud.
Mina liigitaks selle pigem limonaadide hulka kui õllede icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 19:49:21 vasta tsitaadiga

njaa, einoh, ega ma kah seda parmuelu nii täpselt tea aga tavaliselt on mingi suur 2l plastikpudel käes, ei ole küsima läinud, et kuule mis värki sa jood...
ja pilku ei ole minupoolt solvanguna mõeldud, lihtsalt ta on odavam kui teised ja noh endal just head kogemused pole tolle õllega.

niet peace

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 20:03:11 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
njaa, einoh, ega ma kah seda parmuelu nii täpselt tea aga tavaliselt on mingi suur 2l plastikpudel käes, ei ole küsima läinud, et kuule mis värki sa jood...
ja pilku ei ole minupoolt solvanguna mõeldud, lihtsalt ta on odavam kui teised ja noh endal just head kogemused pole tolle õllega.

niet peace


Mis seal ikka arvata mida joob - mingit turbodislat, taurust või 8'st pilkut icon_lol.gif Need ju siukesed kõrid, et inimese õlut nende maitsemeel enam veest ei eristagi icon_biggrin.gif

Mäletan kui ise siuke noorem molkus olin siis sai sõpradega seda vana sildiga sarvikut vägistatud, suuremal hulgal muud poleks ju jõud osta icon_biggrin.gif Niikui juba hakkas raha tekkima siis sai pilku pääle mindud - mäletan hulgikas plekkis miski 4.90.- pudel. Üheltmaalt aga viimaste aastate jooksul ei saanud pilkust matsu kätte ja hakkas nagu liialt sula olema. Nüüd alla 4.6 vol'i ei taha juua.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 20:25:07 vasta tsitaadiga

Auron, äh, turbodiisel nüüd küll parmude jook pole... Suhteliselt hea õlu oli oma kaguse sisaldusega kui sai seda ca 2 aastat tagasi paaril peol rüübatud...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 22.11.2006 20:33:00 vasta tsitaadiga

külajoodikud -> ka 8% presidenti, kui mälu ei peta.

ise millegitõttu carlsbergi purgi peale pidama jäänud, niisama mõniõhtu hea tiksuda. Muidu õllet eriti ei joogi, kuid krt, pood jääb teepeale, kui töölt tulen icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.11.2006 20:50:07 vasta tsitaadiga

kas on mõtet nüüd kõigil täpselt samat teksti jahuda mida ma just ennem üritasin mTim-le selgeks teha icon_smile.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 21:09:39 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mTim kirjutas:
Cul, sa frederiku alkovabat oled proovinud?

frederikku ka veel toodetakse? icon_eek.gif
saaremaal pole seda enam üsna mitu aastat trehvanud icon_razz.gif (ja ei igatse ka icon_biggrin.gif )
edit: meelde tuli, Clausthaler oli suht norm alkovaba (pead ei anna, aga oli vist sellise nimega)


mnjah, mulle tuli just meelde kuidas ma ükskord saatuse sunnil poest 2 erinevat alkovaba õlut võtsin (no et kui hullud nad ikka olla saavad). Olin nimelt oma lolli peaga (mis olevat ikka kehale nuhtluseks) olnud ühele lühemale otsale kaineks autojuhiks. Ja deem, kus oli alles viga. Esimene õlu maitses nagu oleks suvalisest märjamaa kraavist vett võetud, sellel 3 kuud mustas ämbris laagerduda lastud ja siis purki villitud. Ja teine oli isegi hullem. Nimelt mekkis see nagu pesueht kummiliim ja isegi lõhnas vastavalt. Õlle maitset ei tundnud mina kummaski vedelikus. Nimesid küll kahjuks ei mäleta.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 21:48:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Nimelt mekkis see nagu pesueht kummiliim

kummiliimi manustad tihti muidu? icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 23.11.2006 00:00:04 vasta tsitaadiga

Endal lemmikuks ikka Saku On Ice, kuid viimasel ajal suht meeldima hakanud ka Bud
Sai ka 2ra proovitud Cuba aga see j2igi kolmeminutisuhteks, ta ei olnud minu tyyp icon_wink.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2006 00:09:58 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal proovinud poes käies endale ostukorvi degusteerimiseks miskit uut maitset leida. Aga tee mis tahad, ma ikka liiga paadunud Originaali austaja. Pole need teised "huvitavamad" ühti icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2006 00:17:04 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
tsitaat:
Nimelt mekkis see nagu pesueht kummiliim

kummiliimi manustad tihti muidu? icon_razz.gif


elav kujutlusvõime pigem, kuigi ausaltöeldes vist keeraks järgmine kord ennem Momendil korgi maha, kui tollel alkovabal sogasel vedelikul... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2006 11:11:57 vasta tsitaadiga

Saku kaubamärki kandvat kraami ikka thumbs_up.gif
minu TOP 4
1.Originaal
2. D-Light
3. Ice
4. Kuld
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2006 12:54:24 vasta tsitaadiga

viin ilma õlleta on raha raiskamine 8)
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2006 13:07:30 vasta tsitaadiga

et nagu suhtes siis...vana tallinn ilma vahuveinita on aja raiskamine või icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.11.2006 13:19:16 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
et nagu suhtes siis...vana tallinn ilma vahuveinita on aja raiskamine või icon_biggrin.gif

ära nüüd kohe ropendama hakka eksole icon_razz.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.