Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2006 22:23:14 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Nüüd sa siis ütled... icon_rolleyes.gif
a noh.. kõik peab tegelikult ikka ise ära proovima icon_razz.gif
soovitan neid kahte eraldi juua, mitte üksteisele otsa
muidu ei saa maitsele suurt pihta icon_wink.gif
sadama hyperrimis oli mingi titanicu tume ka
ka üle 40.- ja päris huvitav
siis on veel comarketis mingi suitsuõlu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 02:56:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
soovitan neid kahte eraldi juua, mitte üksteisele otsa
muidu ei saa maitsele suurt pihta icon_wink.gif

Seda muidugi jah.

arm2004 kirjutas:
....oli 7% ja tootja oli miski AS Aldaris vmt, kohalik ühesõnaga. siis hakkasin mõtlema, et kuidas Saku ÖT sihukest asja lubab icon_confused.gif täielik plagiaat ju.

Usun, et omavahel ikka mingi kokkulepe. Lätis müüakse ka kulla taolist õlu. Väljast näeb peaaegu et samasugune välja, logo on ainult teine. Maitse on samuti vägagi sarnane.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 22:02:36 vasta tsitaadiga

Praegu näpus Bud - The King of Beers ja imo on see totaalne pas*
selle raha eest ostaks ennem juba limpsi...
2 Edelweiss-i ostsin kah, üks valge (piim icon_smile.gif) teine tume
homme proovin noid kah.
EDIT: isegi Bud-i värv mulle ei meeldi, ära lahtunud kuidagi icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 00:01:48 vasta tsitaadiga

Budweiser on kõvasti parem kui Bud minuarust... Ise muidu paadunud Corona austaja icon_smile.gif Eestimaistest lähevad Saku Kuld, A Le Coq Premium ja Saku DLight (kui seda muidugi õluks võib üldse nimetada icon_razz.gif ).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 03.09.2006 01:00:29 vasta tsitaadiga

Auron, ei nu igapäevaseks joomiseks ostan tavaliselt kas carlsbergi , budweiserit aa nüüd leidsin et säästukas on kuldne kozel ja nüüd lärbin seda
ja saab siin kalal ka käidud nii et, suitsulatikaga õlle vohiseb kenasti alla

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 09:15:17 vasta tsitaadiga

Nägin eile noorhinnavaatlejaid pubis meetriteviisi õlut kaanimas icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 13:41:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nägin eile noorhinnavaatlejaid

kia nu olli?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 13:43:48 vasta tsitaadiga

nii, sai sis lahti korgitud just Edelweiss
See piimavärvi icon_razz.gif

ülihea igatahes, mulle meeldib thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 14:15:04 vasta tsitaadiga

Mina aga korkisin just Alberti lahti 8)
Infoks albertisõpradele niipalju, et seda enam kahjuks pudelisse ei villita icon_sad.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2006 14:23:36 vasta tsitaadiga

peab ka külmikust young's luxury double chocolate stouti ja guinness extra stouti lahti nööpima
oleks endale kakaod teinud, aga piima unustasin ostmata icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 14:46:39 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mina aga korkisin just Alberti lahti 8)
Infoks albertisõpradele niipalju, et seda enam kahjuks pudelisse ei villita icon_sad.gif

pühapäev, niigi sitt olla, ja sa ütled, et albertit enam pudelis pole icon_cry.gif IMO joodavaim A. Le Coq thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 14:59:40 vasta tsitaadiga

kas keegi mäletab neid kaarte kuhu oli trükitud kaua alko veres on vms?
mul oleks vaja teada kui kiiresti ma 0-li saaks icon_razz.gif
mingi 0.3l jõudsin ära juua (5.5promilline õlu)

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:03:06 vasta tsitaadiga

http://www.kliinik.ee/index.php?8,3
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:08:25 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
http://www.kliinik.ee/index.php?8,3


tänan väga palju icon_razz.gif

Teie alkoholisisaldus veres on 0,27 promilli.
Teie kainenemisaeg on 1.08 tundi.
Seisundi kirjeldus:
Olete väga kerges joobes.

pool tundi jääb aega ülegi icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:23:07 vasta tsitaadiga

arm2004, purgis on icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:28:34 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
http://www.kliinik.ee/index.php?8,3


Viina üle liitri ei saagi panna icon_eek.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:30:16 vasta tsitaadiga

täiesti kohutav eks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2006 15:37:05 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
mmz kirjutas:
http://www.kliinik.ee/index.php?8,3


Viina üle liitri ei saagi panna icon_eek.gif
peale liitrit viina ei liigu mõte nii kiiresti, et saaks mitmele asjale korralikult mõelda
seepärast tulebki kogu ajutegevus koondada sellele, kust juurde saaks
ja kaineks saamise moment tuleb niikuinii, lihtsalt see pole oluline icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 03.09.2006 16:26:03 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
http://www.kliinik.ee/index.php?8,3


väga mõttetu test, 500-ne viski = eluohtlik mürgitus icon_rolleyes.gif ma olen uuesti sündinud ja hakkan reinkarnatsiooni uskuma
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 16:40:21 vasta tsitaadiga

Ohoh, 300 kilosel matsil ei tekita liitrine viin 2 promillist joovetki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 21:03:10 vasta tsitaadiga

Nädal aega 120kg vend peaks järjest jooma kõiki neid asju maksimum koguse ja olukord on: Teil on kerge joove (1.21 promilli). Kainenemise aeg 4 tundi icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2006 21:19:44 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Nädal aega 120kg vend peaks järjest jooma kõiki neid asju maksimum koguse ja olukord on: Teil on kerge joove (1.21 promilli). Kainenemise aeg 4 tundi icon_lol.gif
icon_rolleyes.gif
ma vaatasin siis palju minusugusel 78kg mehel kõige joomine nädalaga promilli annaks ja näitas 24,4 icon_lol.gif Selline kogus alkoholi on inimorganismile surmav.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 03.09.2006 21:26:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Ramones kirjutas:
Nädal aega 120kg vend peaks järjest jooma kõiki neid asju maksimum koguse ja olukord on: Teil on kerge joove (1.21 promilli). Kainenemise aeg 4 tundi icon_lol.gif
icon_rolleyes.gif
ma vaatasin siis palju minusugusel 78kg mehel kõige joomine nädalaga promilli annaks ja näitas 24,4 icon_lol.gif Selline kogus alkoholi on inimorganismile surmav.

Mul oleks 0 promilli icon_neutral.gifthumbs_down.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 21:40:18 vasta tsitaadiga

njah, samas teistpidi jälle väidab mul kui 10 pudelit heledat õlut ära juua ja tibake viina ka, et siis on juba eluohtlik mürgistus... onjujee. Ei ole ju mingi eriti karm kogus midagi.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 21:54:14 vasta tsitaadiga

see näitab ilmselt organismi kohta mis pole varem alkot näinud, kui oled külaparm sis oled alko vastu juba immuune
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 22:15:40 vasta tsitaadiga

mTim, sa vist pole küll ühtegi külaparmu siis näinud. Nendele piisab poolest sarvikust et käpp maha panna.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 03.09.2006 22:25:06 vasta tsitaadiga

No mTim pidas vast silmas külaparmuks pürgijat, kel maks veel läbi mädanend pole.
Viina võtmise puhul kehtib ütlemine "harjutamine teeb meistriks" kindlasti, kui pole ikka aastaid võtnud ning kehakaal nadi siis võib juba paarist-kolmest pitsist käpakil käimise vajadus esineda. Kui aga 'praktikat' iga päev olnud paar aastat siis juuakse paari pudeliga ennast alleks kaineks ning edasi hakkab alles joove tekkima. OK päris nii see ei ole vast, ent praktika on suure viinakobuse eduka tarbimise võti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 03.09.2006 23:47:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Nägin eile noorhinnavaatlejaid pubis meetriteviisi õlut kaanimas icon_rolleyes.gif


hehee
need oli me meie
icon_razz.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 08.10.2006 12:47:33 vasta tsitaadiga

keegi uut revolutsioonilist õlut "Cuba" ka proovinud on? icon_razz.gif välimus on küll nagu asotsiaalsele klassile mõeldud õllel aga hinna ja kvaliteedi suhe üllatavalt hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 12:51:16 vasta tsitaadiga

alecoqprem, mina olen töö juures küll joonud icon_lol.gif
kas sa arvasid, et cuba 4.0 tehakse pudeliloputusveest? icon_lol.gif
kvaliteet on loomulikult hea 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 08.10.2006 12:58:33 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
alecoqprem, mina olen töö juures küll joonud icon_lol.gif
kas sa arvasid, et cuba 4.0 tehakse pudeliloputusveest? icon_lol.gif
kvaliteet on loomulikult hea 8)

ei päris pudeliloputusveest ma ka ei arvanud, et teda tehakse icon_lol.gif lihtsalt esimene mulje oli küll natuke skeptiline - hind odavam kui pilsneril ja välimus ka selline kahtlase võitu icon_rolleyes.gif
Siis aga sai ise seda mekitud ja arvamus kohe muutus icon_lol.gif ja kui selgus, et tegu A Le Coq'i toodanguga, siis hakkas täitsa meeldima 8)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 13:02:10 vasta tsitaadiga

loogiline, et odavam, kui pilsner..kui pilkule vett juurde panna, siis langeb hind ja alkosisaldus proportsionaalselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 15:45:56 vasta tsitaadiga

See CUBA oli minuarust sellise maitsega, et rohkem ei ostaks icon_rolleyes.gif
Viimasel ajal üldse Coqi omad peale enam ei lähe icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejott
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2004




sõnum 08.10.2006 16:44:23 vasta tsitaadiga

Cuba puhul maksadki ilmselt ainult õlle, mitte pudeli ja korgi kujunduse ja trüki eest.
Maitsel pole viga, hind on muidugi ülihea.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 20:44:41 vasta tsitaadiga

Hetkel Saku Orikas, muidu aga lemmik ikka midagi A.LeCoqilt.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 20:49:10 vasta tsitaadiga

Suvel jõin Cuba't juba Lätis. Seekord siis toodi sealt siia kujundus üle. Eks rohkem nime pärast sai ostetud kah, siin pole enam ostma kutsunud.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 09.10.2006 17:22:08 vasta tsitaadiga

sai kah kuubat mekitud ja viimaseks korraks ka jäi, tavaline mittemidagiütlev säästuõlu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 17:40:09 vasta tsitaadiga

puhas pask on see cuba icon_mad.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2006 18:02:19 vasta tsitaadiga

londonis võtsin pubis The Porterhouse kohalikku
Wrasslers XXXX
Oyster Stout
ja Porterhouse Red'i

http://www.dublinpubs.com/themes/porterhouse/beermenu.html

kuid lisaks neile veel 3 Young's luxury double chocolate stouti ja too ikka on mõnus mekkimiseks icon_razz.gif 8)

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 09.10.2006 23:37:43 vasta tsitaadiga

viimasel ajal söögi kõrvale on golden pheasant istuma hakanud
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 10.10.2006 07:28:10 vasta tsitaadiga

Krusovice ja Premium thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 15:34:39 vasta tsitaadiga

Saku kuld tundub thumbs_up.gif , veel originaal ja a le coq premium. Üldiselt ei põlga ka teisi beer_yum.gif ära.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.11.2006 16:15:33 vasta tsitaadiga

Õlut endiselt ei joo aga viimasel ajal olen kohutavas koguses mahla jooma hakanud. Alla 3-4L päevas enam hakkama ei saa.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2006 16:17:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho, reklaamiohver?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.11.2006 16:36:33 vasta tsitaadiga

Ei, lihtsalt meile hakati töö juurde suurtes kogustes mahla vedama. Varem asendas mahla aparaadist nirisev kakao icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2006 16:45:40 vasta tsitaadiga

Kui ma ka ühe hea kliendi juures, olen, kellel aparaadist igasuguseid koffeiiniga jooke tuleb, siis mul läheb ikka ka päris mitu tassi number 9 all olevat latet.

ju siis töökoht on reklaamiohver icon_lol.gif

no tegelikult mahl on hea. ei ole midagi öelda.

mul on läte veest kopp ees.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 16.11.2006 18:36:13 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ei, lihtsalt meile hakati töö juurde suurtes kogustes mahla vedama. Varem asendas mahla aparaadist nirisev kakao icon_smile.gif


mmm
Saaks ma tasuta mahla. Jooks vist ennast apelsiniks.
Aga muidu iga päev koolist koju tulles, kas 2l mahl või nestea.
(Kõige pahem jook on tomatimahl )

_________________
kõige rtardim lause in the history of man: "Viru on kodu ja rate on elu"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2006 18:45:49 vasta tsitaadiga

alecoq'i stout on ka täitsa hea joogiõlu
pulsi magusast maitsest sai pikapeale siiber icon_confused.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 19:49:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
alecoq'i stout on ka täitsa hea joogiõlu


joodav, aga midagi sellist, nagu õlle välja tulles Noop kusagil lubas - et miskit Guinnessi stiilis - küll seal ei ole.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2006 20:41:37 vasta tsitaadiga


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.