Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 21:52:31 vasta tsitaadiga

mm, tõmbab praegu 2.30.. ootan huviga icon_biggrin.gif ja veel 300KB/secundis
E: hmm, hakkan installima (praegu on 2.0 versioon) siis viskab errori "game files does not exist defined patch"

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 22:40:44 vasta tsitaadiga

Pead oma mängu folder ümber nimetama, ehk õieti lisama "Redline" lõppu.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 22:48:13 vasta tsitaadiga

ei pea ju, võid ka selle koha kus sul mäng asub kopida sinna kuhu ta patch`ima hakkab ,,nii soovitab ka seal õpetuses teha kohe ju icon_wink.gif
aga ja 2.0.0 pead enne patch`ima 2.2.1 ,muidu pole selle 2.3.0 midagi teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noob_tuner
HV vaatleja
noob_tuner

liitunud: 20.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2006 19:35:06 vasta tsitaadiga

See path peab lihtsalt lõppema " \ " märgiga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2006 19:37:09 vasta tsitaadiga

Mina eemaldasin lihtsalt selle Redline aadressi lõpust.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 14:04:30 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kõik on tore, kuid kas siis kui auto kuskil linnas v testrajal katusle/küljele jääb seda mingi nipiga kohe tagasi ei saa ratastele, vaid peab igakord garaasi tagasi minema icon_rolleyes.gif ?
mõned pildi kah masinatest,
www.hot.ee/eero100/sl1.jpg
www.hot.ee/eero100/sl2.jpg
www.hot.ee/eero100/sl3.jpg
www.hot.ee/eero100/sl4.jpg
www.hot.ee/eero100/sl6.jpg
www.hot.ee/eero100/sl7.jpg
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 11.11.2006 14:24:51 vasta tsitaadiga

mOnster kirjutas:
icon_biggrin.gif kõik on tore, kuid kas siis kui auto kuskil linnas v testrajal katusle/küljele jääb seda mingi nipiga kohe tagasi ei saa ratastele, vaid peab igakord garaasi tagasi minema icon_rolleyes.gif ?


2.3.0-s on selleks kas nr1 või nr2 nupp mis püsti tõstab (teine neist parandab)

vähemalt minu 2.3.0s ma ei tea kas see mis te nüüd tõmbate on sama build... mul see 2.3.0 juba kevadest olemas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 15:34:45 vasta tsitaadiga

proovisn ja tõesti 1,2 on väga kasulikud ning fun nupud icon_biggrin.gif
kevadel oli beta vms icon_wink.gif nüüd on õige lõplik värk.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 22:43:58 vasta tsitaadiga

ei saa mina ikka hakkama nende uute versioonide installimisega. hakkan installima 2.2.1, annab errori, umbes et taolist sellist kausta ei kesisteeri. . isegi 2.3.0 livega annab taolise errori.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 22:54:48 vasta tsitaadiga

kas 2.2.1 on ikka 2.0.0 to 2.2.1 v äkki hoopis 2.1.8 to 2.2.1 ?
ning ka see päts annab ju algul valida mängu askukohta äkki seal midagi valesti *-)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 11.11.2006 23:15:33 vasta tsitaadiga

tere!

Tore kuulda et see patch väljas.kohe panen mängu uuesti peale ja patchin ära:D
Aga kas keegi oskaks öelda saite(mis oleks inglise keeles:( .gom-team enam millegipärast ei tööta:S?
ger-techis on aint 2.21 modid.

Ette tänades ,
Reimo!

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 23:23:00 vasta tsitaadiga

Softman kirjutas:
tere!

Tore kuulda et see patch väljas.kohe panen mängu uuesti peale ja patchin ära:D
Aga kas keegi oskaks öelda saite(mis oleks inglise keeles:( .gom-team enam millegipärast ei tööta:S?
ger-techis on aint 2.21 modid.

Ette tänades ,
Reimo!
autod töötavad näiteks 2.2.1 omad, ja teised modid ka ma usun, kuigi ise pole proovind neid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 12:35:48 vasta tsitaadiga

aga neid car packe sinna racers kausta pannes, kas need orig. autod kustutan ära?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.11.2006 12:41:28 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
aga neid car packe sinna racers kausta pannes, kas need orig. autod kustutan ära?


Ära kustuta, uued tekivad vanadele lisaks lihtsalt.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 12:43:05 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
aga neid car packe sinna racers kausta pannes, kas need orig. autod kustutan ära?
alles jätad ikka,
üle kirjutama ei pea ka midaig. ja siis kui orig autosid kustaksid, mõned lisatud autod kasutavad vbla mõndasid orig autode juppe ja ei hakkaks tööle, icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 12:55:14 vasta tsitaadiga

kust häid mode saada kui gom-teami leht maas on? ger-tech on väga mage ja aegunud sait thumbs_down.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 13:25:51 vasta tsitaadiga

http://promods.us/ seal on kah vedi mode.

E: http://files.filefront.com/Street_Legal_Racing_modrar/;4093700;;/fileinfo.html see kah
Seal on mingi suurem hunnik mode koos 2.2.1 versioonile, aga kui 2.3.0 LE versioonile sealt ainult see cars folder peale panna siis mul töötas. Kuid car exchange ei töötanud.
cars-racersi alt Martin_data ja martin.rpk ära kustutamine muutis selle vist veidi stabiilsemaks.
Ja kui ikka tööle ei lähe võib 2.3.0 LE vesiooni cars folderist traffic ja traffic.rpk ära kustutamine aidata kuid seda tasuks kõige viimasena proovida.
Kindlasti tehke backuppe.


viimati muutis ZerOZer05 12.11.2006 13:57:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 13:49:41 vasta tsitaadiga

http://legalracer.net
Samuti nt.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 14:05:20 vasta tsitaadiga

Kuidas sealt Legal Racerist downloadida? Ei leia kuskilt mõnda nuppu/värki mis alustaks DLi? Muidu päris head lingid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 14:17:58 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Kuidas sealt Legal Racerist downloadida? Ei leia kuskilt mõnda nuppu/värki mis alustaks DLi? Muidu päris head lingid thumbs_up.gif


Regama peab ma usun, sest kui paned "failovõi arhiv" ja klikid mõnele, siis tahab sisselogimist ja all regamise nupp ka olemas.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 22:05:48 vasta tsitaadiga

aga kas peabki nii olema, et 2.2.1 vers peal, lähen new career, need Karr00 poolt car packid ka peal. Aga kui lähen kasutatud autosi ostma siis annab pidevalt Wolksvageni ja see coupe veel, nime ei mäleta, tahaksin et ikka need uued autod oleks icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 22:21:28 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
aga kas peabki nii olema, et 2.2.1 vers peal, lähen new career, need Karr00 poolt car packid ka peal. Aga kui lähen kasutatud autosi ostma siis annab pidevalt Wolksvageni ja see coupe veel, nime ei mäleta, tahaksin et ikka need uued autod oleks icon_smile.gif
kül nad ajapikku ilmuvad, iga päev muutuvad icon_wink.gif kui 2.2.3 paneksid siis seal saaksid ise valida/vahetada kohe vastava käru kere omale teatud raha eest.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 23:30:43 vasta tsitaadiga

Panin filefronti 2.3.0 modpacki uploadima.
uued veljed ja umbes 50 uut autot.
car exchange töötab kah.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 13:15:28 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
Panin filefronti 2.3.0 modpacki uploadima.
uued veljed ja umbes 50 uut autot.
car exchange töötab kah.

Jaga linki ka
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 17:58:15 vasta tsitaadiga

Mul ei taha upload hästi õnnestuda aga kui kõik hästi läheb siis millalgi täna õhtul peaks saama lingi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noob_tuner
HV vaatleja
noob_tuner

liitunud: 20.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 18:09:59 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust saada Golf 3?
Ja keegi äkki saaks scriptida mulle Lexus IS300 mootori kas Toyota AE86 või siis Nissan 180sx?Vajalikud failid võin teile ise anda kui vaja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 18:43:15 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
Panin filefronti 2.3.0 modpacki uploadima.
uued veljed ja umbes 50 uut autot.
car exchange töötab kah.


filefronti ei õnnestunud, up-file kärab kah.
http://up-file.com/download/29c21a630420/Street-Legal-Racing-2.3.0-mods-zer0zer05.rar.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 21:19:19 vasta tsitaadiga

Tänud Modide eest thumbs_up.gif Mul vaikselt kella 18.15-st tiksub..Veel poolteist tundi 8) icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:16:40 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:

filefronti ei õnnestunud, up-file kärab kah.
http://up-file.com/download/29c21a630420/Street-Legal-Racing-2.3.0-mods-zer0zer05.rar.html

Ma vaatasin selle lehe mitu korda läbi, aga ei saanud aru kuidas faili tõmmata icon_eek.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:28:16 vasta tsitaadiga

Mul kuidagi hakkas, järsku peale pikka ootamist leidsin lingi kuskilt. Kuskil lehe keskel oli, aga alguses ei olnud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:33:15 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
ZerOZer05 kirjutas:
Panin filefronti 2.3.0 modpacki uploadima.
uued veljed ja umbes 50 uut autot.
car exchange töötab kah.


filefronti ei õnnestunud, up-file kärab kah.
http://up-file.com/download/29c21a630420/Street-Legal-Racing-2.3.0-mods-zer0zer05.rar.html

Peab regama, sisse logima või kus kurat downloadida saab?
Lasin hiirega lehe ülenisti läbi ja lisaks silmadega ka muidugi aga ei mina avasta kohta kus tõmbama panna saab.. mingit aega ega midagi ei jookse ka kuskil icon_rolleyes.gif
ainult pornopornoporno igalpool icon_wink.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:53:38 vasta tsitaadiga

Pidigi registreerima. icon_confused.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 23:20:48 vasta tsitaadiga

http://up-file.com/download/29c21a630420/Street-Legal-Racing-2.3.0-mods-zer0zer05.rar.html

http://images.koffer.ee/images/uploaded/slrr.png sealt saab vist, aga kiirus on masendav.
proovin siiski filefronti uploadida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 23:23:36 vasta tsitaadiga

ZerOZer05 kirjutas:
http://up-file.com/download/29c21a630420/Street-Legal-Racing-2.3.0-mods-zer0zer05.rar.html

http://images.koffer.ee/images/uploaded/slrr.png sealt saab vist, aga kiirus on masendav.
proovin siiski filefronti uploadida.


Vajutad sinna ja kerid lehte allapoole ja siis on allpool link olemas.icon_razz.gif

Keegi võiks hoopis kõik patchid ühise pakina kuskile üles lasta. Oleks kõigil lihtsam thumbs_up.gif. Ise ka praegu ajan taga.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 00:39:08 vasta tsitaadiga

Sain ka tõmbama, seal lehel siis nii et vahel ei anna download linki, vahel annab.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 08:27:38 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:

Keegi võiks hoopis kõik patchid ühise pakina kuskile üles lasta. Oleks kõigil lihtsam thumbs_up.gif. Ise ka praegu ajan taga.icon_razz.gif


LINK MUUDETUD

Tuleb terve mäng tirida, kuid seal on patchid sees, et ma ei viitsi neid eraldi uppima hakata. Muu teema võid peale kätte saamist kustutada thumbs_up.gif

E: muutsin linki, kuna enam pole vaja sealt asju icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner


viimati muutis mteachx 14.11.2006 21:51:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 21:13:01 vasta tsitaadiga

jalkpall, ai paha piraja.:p

Sain ise patchid kätte ka, ZerOZer05, abiga.icon_smile.gif

Tahaks teada, millisesse autosse sobib see V16 mootor mis zerozero5 pakis on? Ja mis mootoriga Skyline R34 sõidab? Ükski nagu ei sobi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 21:24:45 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
jalkpall, ai paha piraja.:p

Sain ise patchid kätte ka, ZerOZer05, abiga.icon_smile.gif

Tahaks teada, millisesse autosse sobib see V16 mootor mis zerozero5 pakis on? Ja mis mootoriga Skyline R34 sõidab? Ükski nagu ei sobi. icon_confused.gif
Skyline pole ka mina ühtegi mootorit peale panna saand veel, pm peaks minema R6 aga nagu näha ei lähe icon_neutral.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 21:56:24 vasta tsitaadiga

Sellele bussikesele(Van) ei lähe ükski mootor peale.
V16 ei olnud mitte Nonus või Baiern. IGal juhul mõni tava auto, V16 arendas 550hp @ 11000rpm
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noob_tuner
HV vaatleja
noob_tuner

liitunud: 20.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 12:15:38 vasta tsitaadiga

V16 läheb selle autole peale, mida vanasti ROC'i võites sai.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 14:06:29 vasta tsitaadiga

no krt ei leia kus asub alternater - drive belt, ehitasin ladale mootori, kõik ostsin ära ja ütleb engine: alternater missing - drive belt.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 14:10:14 vasta tsitaadiga

marko-, engine > engine liik > misc
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noob_tuner
HV vaatleja
noob_tuner

liitunud: 20.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 16:42:41 vasta tsitaadiga

mOnster kirjutas:
MiXeR kirjutas:
jalkpall, ai paha piraja.:p

Sain ise patchid kätte ka, ZerOZer05, abiga.icon_smile.gif

Tahaks teada, millisesse autosse sobib see V16 mootor mis zerozero5 pakis on? Ja mis mootoriga Skyline R34 sõidab? Ükski nagu ei sobi. icon_confused.gif
Skyline pole ka mina ühtegi mootorit peale panna saand veel, pm peaks minema R6 aga nagu näha ei lähe icon_neutral.gif

Veits scriptimist ja läheb v16 kh talle peale.

Kellelgi mõnda head mootorit on driftimiseks pakkuda?See Toyota oma suht hea aint turbo litib liiga jõhkralt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 01:09:54 vasta tsitaadiga

noob_tuner, scripti ära, kui oskad.icon_smile.gif Väga tänulik oleks.

Keegi võiks skyline panna american V10 block'i sööma.icon_smile.gif

http://www.liiklus.net/media/Street-Legal-Racing-2.3.0-mods-zer0zer05.rar << panin siia üles kah.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 15:33:00 vasta tsitaadiga

Ka minul oleks väike Scripti palve, nimelt oli olemas seal modide pakkis selline auto nagu Honda Accrod. Aga saab aint Duheni mootoreid panna peale. Kas keegi saaks nii teha, et ka V6 sobiks peale? Tänud ette icon_wink.gif Kui raske on üldse Scriptida ja kuidas see käib?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noob_tuner
HV vaatleja
noob_tuner

liitunud: 20.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 15:58:32 vasta tsitaadiga

ger-tech.net on õpetus.Lõpu teen ma teistmoodi, muidu kõik sama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 19.11.2006 18:03:38 vasta tsitaadiga

Kas mingi nipiga pinkslip'i (oli vist nii, st siis et võitja saab kaotaja auto) peale ka sõita saab? Jääb mulje et need uued patchid on sellise võimaluse täitsa ära kaotanud...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 18:07:27 vasta tsitaadiga

vikisun, selle aja jooksul pole mul kordagi nende pachidega seda võimalust tekkinud, niiet vast seda võimalust pole..
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 19:23:04 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:
vikisun, selle aja jooksul pole mul kordagi nende pachidega seda võimalust tekkinud, niiet vast seda võimalust pole..

on olemas küll 8) mul oli ühekorra õnne see võimalus saada ,aga kole harva jah, nagu kõikide sõitude jooksul ainult 1kord icon_rolleyes.gif oleks võind igas klubis ikka saada korra vähemalt icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 21:42:04 vasta tsitaadiga

See tuleb siis, kui Teie autod on võrdsed või on Sinu oma nõrgem. Kui pidevalt võidad, siis loomulik ju, et keegi ei taha oma autot niisama ära anda.. (mida rohkem võidad või mida tegijam auto, seda väiksemad võidurahad kah)..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.