Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Carbon - näitus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 00:01:30 vasta tsitaadiga

iseenesest pole halb interpretatsioon:



e: üsna gay on see, et kui nüüd vaatan autopilte netis, siis tahaks kõiki kohe kursoriga pöörama hakata, et siis teise külje pealt uurida..

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.11.2006 01:05:08 vasta tsitaadiga

Tegin siis niisama masinaid:








_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 10:47:51 vasta tsitaadiga




ise olen selle tuuninguga väga rahul

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 17:32:15 vasta tsitaadiga

Ainus muudetud välimusega auto minu garaažis, üritasin jäljendada ühte Saksamaal nähtud Mazda 3-e.

Siiski, stock välimusega autod on kõige ilusamad.

Ja peeter90, Eleanor on ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 20:21:55 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ou nou, sellise sumpa otsa peale ma tahtsin oma magu tühjendada...

no offence I hope icon_biggrin.gif


kui su maitse oleks vanale ameeriklasele mingi tuuning japsi sumpaots panna siis ma küll seda eriti ei kiidaks:P

See sumps oli autoga kaasas mille sain- ei ole ise pannud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 21:54:56 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tegin siis niisama masinaid:


Esimene 240SX! icon_razz.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:38:01 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
kui su maitse oleks vanale ameeriklasele mingi tuuning japsi sumpaots panna siis ma küll seda eriti ei kiidaks:P

See sumps oli autoga kaasas mille sain- ei ole ise pannud.


minu maitse on siin teemas isegi esindatud icon_razz.gif

mTim kirjutas:
minu väike si*avanker kah sis

http://i64.photobucket.com/albums/h179/mTimmo/ojee.jpg

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:48:50 vasta tsitaadiga

Sai kah siis nats muditud autot icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:56:23 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Sai kah siis nats muditud autot icon_lol.gif


sellega hea lund lükata 4 vedu ja puha icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 23:01:25 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Sai kah siis nats muditud autot icon_lol.gif


See evo on nõme icon_rolleyes.gif
No hard feelings...


viimati muutis Syncmahv 13.11.2006 23:10:05, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 13.11.2006 23:06:53 vasta tsitaadiga

*feelings. icon_rolleyes.gif

Eitea, mulle isegi meeldib. Okei, sahk on veits mööda ja spoiler ka, kuid ülejäänud, nimelt värvid ja veljed on täitsa OK.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 00:23:47 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
tobler kirjutas:
kui su maitse oleks vanale ameeriklasele mingi tuuning japsi sumpaots panna siis ma küll seda eriti ei kiidaks:P

See sumps oli autoga kaasas mille sain- ei ole ise pannud.


minu maitse on siin teemas isegi esindatud icon_razz.gif

mTim kirjutas:
minu väike si*avanker kah sis

http://i64.photobucket.com/albums/h179/mTimmo/ojee.jpg


mnjah, maitse tõesti nagu kuu ja päike.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meedio
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2004




sõnum 14.11.2006 21:51:04 vasta tsitaadiga

http://img241.imageshack.us/img241/3157/slrrbt7.png
My pimpit out ride...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 22:19:48 vasta tsitaadiga

Meedio kirjutas:
http://img241.imageshack.us/img241/3157/slrrbt7.png
My pimpit out ride...

Wannabe Clown icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 15.11.2006 18:35:10 vasta tsitaadiga

Unistuste Corvette:

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 10:30:07 vasta tsitaadiga

Charger, millega teeniti miljon:


Mis selle miljoniga ette võeti:
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 18:00:46 vasta tsitaadiga

Esimene auto (smagardroheline):


Teine auto (mu väike dragster, suht fun sõita, stardis teistest mööda kui postidest, kurvis nagu... icon_lol.gif):


Ja siis kolmas: (too auto parandas mu arvamust Viperisse, sest kunagi, kui väike olin, käisin ma speedestil, seal oli üks punane Viper, mille roolis oli tüsedusele kaldub, päikse käes shokolaadpruuniks küpsenud paksu kuldketiga ning pearätiga kiilakas, kes küll eputas milline kõva auto tal on, kummi põletades ja nii edasi, kuid kaotas kiirendusel mingile punasele "jaapanlasele" umbes 5 auto pikkusega)



Ja üks karjääriväline auto, kelmika näoga, kuid koleda tagaotsaga icon_wink.gif :


Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 18:37:58 vasta tsitaadiga

Teine lillakas on päris huvitava välimusega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 19.11.2006 19:05:48 vasta tsitaadiga

Mulle jälle esimene väga meeldib. thumbs_up.gif

Teine on ka kobe tegelt. Kui stardis mööda nagu bussipeatusest, siis kurvis kasuta speedbreakerit. icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 20.11.2006 16:01:43 vasta tsitaadiga

.

Minu tagasihoidlik lemmik. icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 20.11.2006 16:44:09 vasta tsitaadiga

Tõsine "emmipikendus" icon_biggrin.gif

Ei tegelt väga tase. Kuigi Charged hoodi asemel võiks olla Over-Blown. (isiklikult meeldib Over-Blown rohkem)

Camo on hea ja veljed. Aga mis garaaž sul seal taga on? icon_eek.gif Mul küll selline pole. icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 16:46:15 vasta tsitaadiga

ja öelge mis auto seal tõstukil katte all võiks olla icon_razz.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 20.11.2006 16:53:34 vasta tsitaadiga

Ma pakuks et katte all on "84 Chevy Camaro... Aga võibolla ka "General Lee."
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NLO
HV kasutaja
NLO

liitunud: 01.11.2004




sõnum 20.11.2006 17:48:59 vasta tsitaadiga

mustsaba kirjutas:
Aga mis garaaž sul seal taga on? icon_eek.gif Mul küll selline pole. icon_razz.gif

See on see mis asetseb kaardi keskel.
aaa ja selle katte all on dump truck. tegelt kah icon_razz1.gif
Veel paar pilti.


viimati muutis NLO 20.11.2006 19:05:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 20.11.2006 17:53:33 vasta tsitaadiga

Leekidega DB9... Hmm, päris omapärane. icon_biggrin.gif

Dumptruck katte all? icon_confused.gificon_eek.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.11.2006 19:52:34 vasta tsitaadiga

mustsaba kirjutas:
Leekidega DB9... Hmm, päris omapärane. icon_biggrin.gif

Dumptruck katte all? icon_confused.gificon_eek.gif


Autosculptitud, noh icon_biggrin.gif

See oli nali, vbla natuke ebaõnnestunud, aga nali, mis NLO tegi icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 21:37:48 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
iseenesest pole halb interpretatsioon:



e: üsna gay on see, et kui nüüd vaatan autopilte netis, siis tahaks kõiki kohe kursoriga pöörama hakata, et siis teise külje pealt uurida..


See pill oli ju ka seal "Kadunud 60 sekundiga" filmis jõhker asjandus
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 20.11.2006 22:16:13 vasta tsitaadiga

oli oli, eelpool oli seda kutsutud ka eleanoriks ju icon_wink.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2006 23:28:52 vasta tsitaadiga

Jap, mustang
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2006 03:52:41 vasta tsitaadiga

gone in 60sec on endast ikka nii palju tugeva jälje popkultuuri jätunud, et kui kirjutad google'isse "Elanor" , siis ei saa sa mitte Roosevelti naist vaid hoopis käru...

rääkides mängust endast, siis praegu proovin viimast sõitu ära teha selle chargeriga, mis ma sain jubedalt naiselt, 21 street bossilt, ja väga gay on...senini oli fun, kuni oli radu kus oli paar sirget jne, aga muidu tal ikka juhitavust ei ole.. horror..

ja siia maani imetlen oma DB9-st... amazing imo..


_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 21.11.2006 16:26:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi on järgi ka teinud toda eleanori seal pildil.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 21.11.2006 16:27:41 vasta tsitaadiga

eelmisel lehel juba
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2006 17:33:24 vasta tsitaadiga

Porsche Cayman S:



Hetkel on veel Lotus Elise tuunimisel 8)

Ja väike näpuharjutus kah(Auron sõimab mul näo täis ameerika-lembesuse eest icon_biggrin.gif )

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2006 22:02:26 vasta tsitaadiga

driftimise masin:
http://ceemic.pri.ee/hv/evo1.jpg
http://ceemic.pri.ee/hv/evo2.jpg
8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 21.11.2006 22:03:46 vasta tsitaadiga

Väga viisakas masin. thumbs_up.gif Ise vahetaks kapoti ära, aga ilusamat ja lihtsamat masinat annab otsida. beer_yum.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-eestlane-
HV vaatleja
-eestlane-

liitunud: 25.02.2006




sõnum 21.11.2006 22:05:57 vasta tsitaadiga

väga viis masin icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 21.11.2006 22:19:47 vasta tsitaadiga

Kui samahästi driftib,kui tuunitud siis thumbs_up.gif .
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 13:53:44 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 22.11.2006 16:41:24 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:


mõtlesin, et seda Lotust ei annagi kuidagi ilusaks ära teha, aga näe...sinu oma on täitsa nitševoo
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 22.11.2006 18:07:43 vasta tsitaadiga


Shelby GT 500 "Eleanor" thumbs_up.gif minu lemmik icon_razz.gif


viimati muutis Volum 22.11.2006 18:40:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 22.11.2006 18:21:05 vasta tsitaadiga

nice
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 18:51:12 vasta tsitaadiga

ok minu Skyline siis, black on black icon_razz.gif
http://img69.imageshack.us/img69/3127/skyline1bg3.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/2376/skyline3ra0.jpg
http://img454.imageshack.us/img454/521/skyline5ah0.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/16/skyline6it2.jpg
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 22.11.2006 18:52:05 vasta tsitaadiga

ei tea, kuidagi imelik on, aga kui endale meeldib siis anna minna.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 19:10:09 vasta tsitaadiga

zim01 kirjutas:
ok minu Skyline siis, black on black icon_razz.gif
http://img69.imageshack.us/img69/3127/skyline1bg3.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/2376/skyline3ra0.jpg
http://img454.imageshack.us/img454/521/skyline5ah0.jpg
http://img212.imageshack.us/img212/16/skyline6it2.jpg

kui kahel pool oleks topeltsumpa, siis oleks küll päris kena.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2006 19:31:59 vasta tsitaadiga




Spoiler läks veidi nihu vist icon_confused.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 22.11.2006 19:41:09 vasta tsitaadiga

Päris ilus masin.Värv sobib eri hästi.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.11.2006 22:32:37 vasta tsitaadiga

zim01, scoop on kuidagi... imelik icon_razz.gif ja veljed liiga suured ka.
tomorrow, see "Nissan" sinna taha imo ei sobi icon_neutral.gif Tiib on ka vist liiga suure nurga all. Veljed on omapärased icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!


viimati muutis softis 23.11.2006 16:56:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2006 13:19:15 vasta tsitaadiga

Lamborghini Murciélago:


Midagi nagu ei klapi minuarust selle auto juures aga ma ei suuda mõista mis icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

Lamborghini Gallardo:


Üritasin võimalikult tavalise teha(mingeid eriti über asju külge ei pannud).Seetõttu võib veidi igav tunduda icon_wink.gif ,jällegi spoila pole kõige õnnestunum icon_confused.gif ,punases oleks parem aga mul juba 2 punast autot on ja tahtsin mingit teist värvi auto teha seekord.Muutsin Lamborgini tavalist kollast veidi heledamaks aga ei pannud Chrome värvi vaid metallicu kuna see nägi parem välja icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2006 16:04:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
ranel, scoop on kuidagi... imelik icon_razz.gif ja veljed liiga suured ka.
tomorrow, see "Nissan" sinna taha imo ei sobi icon_neutral.gif Tiib on ka vist liiga suure nurga all. Veljed on omapärased icon_razz.gif

mazdal või mitsul?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.11.2006 16:55:59 vasta tsitaadiga

ranel, , sorri, minu viga. Ei pannud tähele, et sa tsiteerisid icon_neutral.gif

Jutt käis zim01 kohta icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Carbon - näitus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.