|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
07.11.2006 23:10:40
|
|
|
Zondat ei mäleta et oleks seal, või eksin? Europa Si olen näinud arvutil olevat mõnes sõidus. ISe pole näinud TUletõrje veok suht julm
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
07.11.2006 23:17:31
|
|
|
| zonda on ainult CE-s
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
08.11.2006 00:04:18
|
|
|
Äkki keegi viitsib visata carboni muusika nimed siia,tahaks ühte head laulu,või on need muusikafailid mingi formaadina kusagil kaustas
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
08.11.2006 00:10:27
|
|
|
| kickija kirjutas: |
Äkki keegi viitsib visata carboni muusika nimed siia,tahaks ühte head laulu,või on need muusikafailid mingi formaadina kusagil kaustas  |
mängus näed lugude nimesid ju
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
08.11.2006 00:12:03
|
|
|
ei ole tähelegi pannud seda.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
08.11.2006 00:13:28
|
|
|
| kickija kirjutas: |
Äkki keegi viitsib visata carboni muusika nimed siia,tahaks ühte head laulu,või on need muusikafailid mingi formaadina kusagil kaustas  |
http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Carbon#Soundtrack
eraldi kaustas küll mina neid ei leidnud
| mOnster kirjutas: |
| kickija kirjutas: |
Äkki keegi viitsib visata carboni muusika nimed siia,tahaks ühte head laulu,või on need muusikafailid mingi formaadina kusagil kaustas  |
mängus näed lugude nimesid ju  |
Options-ite alt oli EA Trax vmt sealt näeb aga sõidu ajal küll ei näita. Most Wantedis IMO vist näitas.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liuskur
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
08.11.2006 00:47:13
|
|
|
piixu küll, minujaoks oli mängu läbitegemise eesmärk see, et saada krdi endale teha vinge audi le mans ja teinekord sõita sellega, vakking hell... antakse mulle peale careeri lõppu krdi võimalus sõita minu jaoks juba tehtud le mansiga ja siis ka ainult custom racedes. Tra EA ikka oskab keerata ffs.
Kui keegi märkab netis et on mingi võimalus saada le mansi lahti siis andke mulle kindlalt teada kui meeles on, nagu jumala pissed lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
08.11.2006 01:10:34
|
|
|
| mOnster kirjutas: |
| kickija kirjutas: |
Äkki keegi viitsib visata carboni muusika nimed siia,tahaks ühte head laulu,või on need muusikafailid mingi formaadina kusagil kaustas  |
mängus näed lugude nimesid ju  |
Niipalju kui ma kuulnud olen,siis meeldib mulle kõige rohkem Ekstrak Feat Know1-Hard Drivers (ea lehel sai kuulata neid klippe).
paraku kuskilt ametlikult ei saa seda ,itunes-i kaudu ei saa muidugi kuna(üllatus-üllatus)eestis see ei toimi ,siis veel imestatakse miks piraatlus on isegi madalate hindade puhul ,igatahe MW-l oli mingi music & movie extractor millega sai muusika convertida mp3-ks vist ja endale sobilikku kausta ,eks carbonhile tuleb kah selline utiliit millalgi.Hoopis rohkem ootaks sellist asja millega saaks oma muusikat kasutada ,see olek räme hea,kohe teine fiiling
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
08.11.2006 01:20:01
|
|
|
minu lemmikulugu on selles mängus Every Move A Picture - Signs of Life
ullult äge lugu...
aga see on natsa OT juba ...vist
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
08.11.2006 02:00:38
|
|
|
| mTim kirjutas: |
minu lemmikulugu on selles mängus Every Move A Picture - Signs of Life
ullult äge lugu...
aga see on natsa OT juba ...vist |
Miks OT,puudutab ju otseselt mängu parem ikka kui vaielda kumb parem on-riisikas või muskel
ps.polnud suurt midagi öelda aga pidin postitama kuna ei tahtnud jääda 666 postituse peale
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.11.2006 13:37:56
|
|
|
| mTim kirjutas: |
minu lemmikulugu on selles mängus Every Move A Picture - Signs of Life
ullult äge lugu... |
Ma fännasin seda siis kui Juiced välja tuli
Aga jah, seda laulu ma mängus ei kuule tänu oma tuunerihullusele
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
08.11.2006 14:18:29
|
|
|
| softis kirjutas: |
| mTim kirjutas: |
minu lemmikulugu on selles mängus Every Move A Picture - Signs of Life
ullult äge lugu... |
Ma fännasin seda siis kui Juiced välja tuli
Aga jah, seda laulu ma mängus ei kuule tänu oma tuunerihullusele  |
Jah, peale träna kuulan ka seda, tuus laul.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
08.11.2006 16:03:05
|
|
|
| madness kirjutas: |
Kõiki autosid vist ei saagi careeris..
või kellelgi oli 99 Eclipse ? Pagani Zonda? Lotus Europa S? |
99 Eclipse ja Europa S on Challengetes läbi käinud igatahes. Europa S oli Drifti Challengis ja Eclipse racewaris.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2004
|
08.11.2006 16:35:16
|
|
|
| Sain kah mängu läbi. Mu arust oleks võinud natuke pikem olla ja driftimist oli vähe imo. Aga muidu oli mäng ise suht ok. Hetkel töötan reward cardide kallal. Challenge series sai ka läbi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.11.2006 17:23:39
|
|
|
Sain ka lõpuks mängu kuid kaks asja, nimet üks on see, et kui mingit muud mängu mängin ja carbonit pelama hakkan, siis kiirendab üle nagu ja selle vastu resa.. et saab seda kuskil või miskit moodi nii teha, et sellest lugu poleks?!
ning teiseks?! tagasi või taha vaadet polegi?! ei leid kusagilt nagu või ma pime ?!
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.11.2006 17:40:52
|
|
|
| L - tähega saab tagasi vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.11.2006 18:29:40
|
|
|
tänud.. suht ebamugavas kohas
ja ei avasta seda ka, et muuta saab.. igatahes mäng on lahe
demo ajas natuke oodatut allapoole pürgivaks teemaks aga full on ikka full 8)
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.11.2006 18:51:17
|
|
|
Ma ka vaikselt taon mitmendat päeva 18% läbi, esimene boss ja siis drift tegemata sest ma saan max 98k aga vaja oleks 120k+ suht lootusetu tundub...sõitsin drifti 12 korda järjest, siis pausi ja uuesti...super hästi tuleb mõnikord välja aga esimest kohta ikka ei saa...kokku proovinud tänase päeva jooksul ca faking 40korda...olen haige niiet on aega taguda. Ja esimest bossi ka läbi ei tee - Kõik teised sõidud peale drifti tehtud, kõik performance ostetud ja autot kiiremaks ei saa ja bossile canyonis järgi ei jõua eriti kuid tema seisab mul sabas vabalt - suht mission impossible kui kiiremaks enam autot ei saa
Muidu on mäng väga tore, kuigi nn " kosmosesse lendavad autod " jne füüsikaline pool jätab soovida.
Mingeid touramente jne pole proofinud ja neid "bonus cards"-e vms pole ka uurinud. Igatahes tupikus olen juba teist päeva...eile üritasin ka bossiga maadelda...
Autoks on siis :
Mazda RX8
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.11.2006 19:25:59
|
|
|
mul tuli stock Mazda RX8'ga laksti ~460'000
niipalju on demost kasu olnud mulle igatahes
ega kui sa drifti käppa saad, siis ma arvan, et seda sa aint teekski
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.11.2006 19:27:16
|
|
|
| Hmm... Tegin formati, tõstsin vana carboni seivi My documents kausta, panin mängu tööle, laadisin oma profiili, ning siis ütles: Unable to load "kasutaja" Midagi tuksis? Vales kohas äkki?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.11.2006 19:33:05
|
|
|
| jalkpall kirjutas: |
mul tuli stock Mazda RX8'ga laksti ~460'000
niipalju on demost kasu olnud mulle igatahes
ega kui sa drifti käppa saad, siis ma arvan, et seda sa aint teekski  |
Mulle meeldibki driftida - jumala hästi tuleb välja, kuid punktidest jääb puudu...
Imo ei ole vales kohas, kui ta ütleb et "..."kasutaja"..." järelikult leiab kasutajaprofiili savegame üles, kuid midagi on tuksis jah.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.11.2006 19:38:47
|
|
|
Mis seal tuksis saab olla? Pole ju reaalne et copysin vale asja... asus täpselt samas kohas.
Edit: No netis on ju seiv geime saada... Kuidas nendega asi lahendatud?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.11.2006 19:57:58
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
Mis seal tuksis saab olla? Pole ju reaalne et copysin vale asja... asus täpselt samas kohas.
Edit: No netis on ju seiv geime saada... Kuidas nendega asi lahendatud? |
pidi salvestama save game faili cdkey
ja kui sa piraatversiooni kasutad ja mingit keygen'i või lihtsalt teist võtit, siis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.11.2006 20:07:52
|
|
|
Sai siis key ära vahetatud... ennem mängisin vista peal nüüd XP peal, ja kohutavalt puhtamalt jookseb ja nüüd saab isegi atitoolist AA/AF panna mis hetkel on 6x/16X
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.11.2006 20:16:04
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
Sai siis key ära vahetatud... enne mängisin vista peal nüüd XP peal, ja kohutavalt puhtamalt jookseb ja nüüd saab isegi atitoolist AA/AF panna mis hetkel on 6x/16X  |
Kas mängust on siis vastavad optsioonid maha keeratud?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
08.11.2006 20:53:51
|
|
|
Kas kellelgi on õnnestunud unlockida Chevrolet Camaro Concept karjäärimängus? Praegu on ees see race kõige kolme tolaga korraga aga Camarot ikka pole.
Sama käib ka selliste autode nagu Lotus Europa, Toyota MR2, Koeniggsengggsesgggs jne?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.11.2006 21:04:19
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| syncmahv kirjutas: |
Sai siis key ära vahetatud... enne mängisin vista peal nüüd XP peal, ja kohutavalt puhtamalt jookseb ja nüüd saab isegi atitoolist AA/AF panna mis hetkel on 6x/16X  |
Kas mängust on siis vastavad optsioonid maha keeratud? |
Mängus on 1280x1024, shaderid täiesti maas,World detail low, ja ülejäänud põhjas. Täiesti savilt jookseb ja pilt väga ilus
Kaart on klokitud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
08.11.2006 21:08:18
|
|
|
| Kellogg's kirjutas: |
Kas kellelgi on õnnestunud unlockida Chevrolet Camaro Concept karjäärimängus? Praegu on ees see race kõige kolme tolaga korraga aga Camarot ikka pole.
Sama käib ka selliste autode nagu Lotus Europa, Toyota MR2, Koeniggsengggsesgggs jne? |
Mainitud autod saab ainult CE versiooniga kui ma ei eksi,või siis mingite challengite unlockimise ja võitmisega
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
08.11.2006 21:10:54
|
|
|
| Mul ongi aga nende autodega olen sõitnud vaid challengites või siis bonus/custom autode valikus enne quick-race'i.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
08.11.2006 21:15:55
|
|
|
| Kellogg's kirjutas: |
| Mul ongi aga nende autodega olen sõitnud vaid challengites või siis bonus/custom autode valikus enne quick-race'i. |
Järelikult jah karjääris neid ei saa,aga peaasi ,et online-s oleks võimalik nendega kimada
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
08.11.2006 21:21:35
|
|
|
| Veel selline küssa, et kui ma sellele dariusele ära teen, kas avaneb mõni uus auto veel?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.11.2006 21:31:04
|
|
|
need, mis sul enne puudu jäid karjääri omadest pmst. + audi.
challenge- ja kaardimasinate arvestus käib eraldi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
08.11.2006 23:13:54
|
|
|
K: Kui mul on viimase linna osad käes,aga mõnest on üks sõit tegemata,kas siis lõpuks tuleb ikkagi career 100%???
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
08.11.2006 23:23:35
|
|
|
| Minu teada, peavad kõik sõidud tehtud olema..Sest nt kui mul oli 91% tehtud ja keegi tahtis mu territooriumit vallutada ja ma ei hakanud seda kaitsma siis career complete langes 90% peale.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
08.11.2006 23:27:07
|
|
|
Eks ma siis teen need kah ära.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyboy89
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2005
|
08.11.2006 23:47:30
|
|
|
dam, ma olen hetkel suht plindris, career on 97% läbi ja ja kogumäng 70%, aga tegin ühe tored aasja ja müüsin endal tuunitud Nissan Z350 maha ja ostsin Ford GT, aga ennnäe, ford polegi nii hea kui Nissan, nüüd raha otsas ja ei tea enam mida edasi teha, kuna selle autoga careeri viimast bossi sõitu küll ära ei tee
_________________ Lets Make peace
Mina olen AHV  |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
08.11.2006 23:56:44
|
|
|
| skyboy89 kirjutas: |
dam, ma olen hetkel suht plindris, career on 97% läbi ja ja kogumäng 70%, aga tegin ühe tored aasja ja müüsin endal tuunitud Nissan Z350 maha ja ostsin Ford GT, aga ennnäe, ford polegi nii hea kui Nissan, nüüd raha otsas ja ei tea enam mida edasi teha, kuna selle autoga careeri viimast bossi sõitu küll ära ei tee  |
Jama siis ju, aga see viimane boss suht mõttetu vend, mul poisil kulus selle võitmiseks 30 sekki, sõitis mersuga tast mööda ja kõik oligi läbi
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
09.11.2006 00:28:25
|
|
|
| skyboy89 kirjutas: |
dam, ma olen hetkel suht plindris, career on 97% läbi ja ja kogumäng 70%, aga tegin ühe tored aasja ja müüsin endal tuunitud Nissan Z350 maha ja ostsin Ford GT, aga ennnäe, ford polegi nii hea kui Nissan, nüüd raha otsas ja ei tea enam mida edasi teha, kuna selle autoga careeri viimast bossi sõitu küll ära ei tee  |
Peaks vast tegema ikka. Ise tegin bossi sõidu Lanceriga ära.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
09.11.2006 05:55:55
|
|
|
kurat see challenge series see sõit kus peab chevelle SS'iga 30 mendi autot ära lõhkuma on nii tüütav
siis oli veel üks race kus pidin 5 autot ära lõhkuma. lõhkusin 104 kuna ma ei pannud tähele kui palju oli vaja neid lõhkuda
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
09.11.2006 08:39:35
|
|
|
No assa mait, parema hardveeri korral (6600GT versus nüüd 7900GS) shader detaili juurde lükkamine annab justkui tunde, et ei pelakski öist-MW-d vaid hoopis midagi enamat
1280x1024, kõik high ja motion blur off ning fps on 25-35
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NLO
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
09.11.2006 12:43:22
|
|
|
Tervitus
Mul tekkis selline küsimus, et kas on mingit rohtu "nende" vastu siin
Nimelt kõik on nagu krutitud maksimumi peale, aga ikka häirivad "need"
Loodan, et saate aru mida ma mõtlen.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.11.2006 12:49:09
|
|
|
misasjad täpselt, sakid?
kui pildikvaliteedist räägid, siis on see juhus, kus ei ole mõtet jpg-na pilti näidata
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NLO
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
09.11.2006 12:52:26
|
|
|
| londiste kirjutas: |
misasjad täpselt, sakid?
kui pildikvaliteedist räägid, siis on see juhus, kus ei ole mõtet jpg-na pilti näidata  |
Probleem on selles, et kogu mäng on sakiline. Aga ma ei saa aru MIKS?
(Sama probleem esines ka mängus Dark messiah of...)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
09.11.2006 13:03:08
|
|
|
| yoos kirjutas: |
kurat see challenge series see sõit kus peab chevelle SS'iga 30 mendi autot ära lõhkuma on nii tüütav
siis oli veel üks race kus pidin 5 autot ära lõhkuma. lõhkusin 104 kuna ma ei pannud tähele kui palju oli vaja neid lõhkuda |
Mul oli sama nali Shelby gt 500-ga kui pidin 25 autot lõhkuma, lõhkusin 170 autot ennem kui busted sain
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
09.11.2006 13:14:24
|
|
|
kuidas neid lisaautosi saab?
http://www.nfs-center.de/gallerie/?imgdir=CarbonCars
näiteks toyota corolla, dodge challenger(vanem versioon) jne ja jne
muide kõik on 100% valmis
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
09.11.2006 13:18:34
|
|
|
| NLO kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
misasjad täpselt, sakid?
kui pildikvaliteedist räägid, siis on see juhus, kus ei ole mõtet jpg-na pilti näidata  |
Probleem on selles, et kogu mäng on sakiline. Aga ma ei saa aru MIKS?
(Sama probleem esines ka mängus Dark messiah of...) |
mängu enda AA sakib,lülita see välja ,keera catalyst-st AA(force AA vms) peale siis peaks igati olema ,ma vaatan sul korralik kaart kah
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NLO
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
09.11.2006 13:44:55
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
mängu enda AA sakib,lülita see välja ,keera catalyst-st AA(force AA vms) peale siis peaks igati olema ,ma vaatan sul korralik kaart kah  |
Proovisin ennist mitte midagi ei muutu. Aitab ainult see kus Car reflection update rate on määratud OFF.
Siinkohal hakkan ma jällegi jonnima, sest ma tahan, et mu emmipikendus läigiks nagu ...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.11.2006 14:24:13
|
|
|
muig, reflectionid on suht väikse resoga tehtudki, muidu võtaks ilmselt liig põlvili kõik masinad.
see räige kõikide asjade läige imo sakib anyway.
yoos, kui sa just ea downloaderi kaudu ostnud pole, siis vana challengeri ja pagani zondat sa teoorias saada ei saa ka.
ülejäänute kohta loe challengite ja cardide rewarde lähemalt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
09.11.2006 16:49:46
|
|
|
EA Downloaderi kaudu sai osta ainult Põhja-Ameerikast Minul igatahes ei õnnestunud. Muidugi oleks võinud proovida ja sättida kodumaaks "USA", aga ei tahtnud riskida.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|