|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
18.10.2006 15:07:12
|
|
|
Internal Server Error
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
18.10.2006 15:20:09
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
Internal Server Error |
viskipudeliarvuti...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
18.10.2006 15:20:25
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
Internal Server Error |
huvitav miks nii , proovind mitme browseriga ja mul näitab pilti ilusti
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
18.10.2006 15:22:42
|
|
|
Kuidas kellelgi mul sama asi error aga siis copysin selle lõpu case-modding...... ja panin googlise siis nägin
Annab ikka ehitada ja paigutada viskipudelisse
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
18.10.2006 17:25:10
|
|
|
| 1200W kirjutas: |
| mart63 kirjutas: |
Internal Server Error |
huvitav miks nii , proovind mitme browseriga ja mul näitab pilti ilusti  |
copy-paste aadress ja näitab kenasti peale seda näitab niisama peale klikkides ka
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
18.10.2006 17:30:06
|
|
|
umba aretamine pidi ikka olema,et sinna paigutada kogu stuff.
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
18.10.2006 22:05:30
|
|
|
| Yle ei kuumene seal viski pudeli sees?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
18.10.2006 22:27:20
|
|
|
päris tige case
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
18.10.2006 23:06:37
|
|
|
Ok, mehed, kenad kastid kõik. Eriti hea oli minu arvates HL2 oma
Aga küsimus suurele ringile... Palju teie arvates võiks maksta üks maailma kuulus ja tõesi metsikult kena ja vägev case??? Usun, et palju
Samas teha ühte kasti ei ole teab mis kulukas, tähtsad on idee, näpuoskus, tööriistad ja AEG.. Samas aga usun, et ühe korraliku kasti eest võib saada mitukümmend tuhat kr, kui mitte rohkem..
Äriideid on?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
19.10.2006 01:13:02
|
|
|
korralikult (loe : jõhkralt moditud case ) võib maksta isegi päris palju .. sest see on siiski ainulaadne + töö + materjalid jne jne aga äri idee on hea
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.10.2006 16:19:01
|
|
|
Need doom 3 ja HL 2 cased on väga kõvad!
Kui vaatad seda doom 3 case tegemist,siis jääb kohe karp lahti
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
21.10.2006 12:27:29
|
|
|
| Doom3 nikerdamine pidi ikka kõvasti aega (ja rulli) võtma... HL2 samuti. Kõvad keissid!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
21.10.2006 12:47:08
|
|
|
Vaadates kui palju aega ja raha sinna magama on pandud
viimati muutis RKsilver 10.08.2017 20:00:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
21.10.2006 14:06:49
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
see duum 3 ceiss maksab vist üle 10k
vaadates kui palju aega ja raha sinna magama on pandud  |
oled millestki valesti aru saanud, esimene nr asemel pane ikka 3
enamasti ostetakse aluspõhjaks poest korralik kast, mis maksab juba 3-4k
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
21.10.2006 15:23:00
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
see duum 3 ceiss maksab vist üle 10k
vaadates kui palju aega ja raha sinna magama on pandud  |
oled millestki valesti aru saanud, esimene nr asemel pane ikka 3
enamasti ostetakse aluspõhjaks poest korralik kast, mis maksab juba 3-4k |
Ta mõtles ikka,et peale casemodi maksab kast üle 10k,ise pakuks et see kast on 20k või rohkem veel,tegelikult see on hindamatu.Kuna ta on ainus maailmas ja poleks ime,kui keegi ostaks selle mingi 100k ära.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardo
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2005
|
26.10.2006 20:39:44
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
päris tige case |
Ema,ega sa viskipudelit taarasse ei viinud??!!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vedru>
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2006
|
07.11.2006 10:28:42
|
|
|
case Mõnus väike.. Hea LANil kaasas kanda.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.11.2006 14:19:57
|
|
|
sellist oleks kah kerge kaasa tassida
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
07.11.2006 15:25:02
|
|
|
see moto kujuline kast on päris vahva kui veidi rohkem vaeva näha arvan et oleks veel reaalsema moto saanud 8)
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
07.11.2006 16:27:47
|
|
|
Tekkis mõte... sebida odavalt mingi sigulli mootor ja selle sisse arvuti ehitada... varastada on ka raske kuna mootor kaalub korralikult ja kui just mingi rambo ei ole siis süles ei tassi kuhugi, iseasi kui mõni asjamees käruga ei tule.
Aga jällegi probleemid: kasti ei saa ju teise tuppagi üksi viia, seega peab asjale rattad alla panema jne...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.11.2006 16:46:28
|
|
|
| rallitaja kirjutas: |
Tekkis mõte... sebida odavalt mingi sigulli mootor ja selle sisse arvuti ehitada... varastada on ka raske kuna mootor kaalub korralikult ja kui just mingi rambo ei ole siis süles ei tassi kuhugi, iseasi kui mõni asjamees käruga ei tule.
Aga jällegi probleemid: kasti ei saa ju teise tuppagi üksi viia, seega peab asjale rattad alla panema jne... |
Pead selle kõvasti läikima panema kui ilusat tulemust tahad. Siksi mootor ei ole just nikeldatud, niiet lihtsalt puhtaks lakkumisest ei aitaks. Pluss ega see sisu ju päris tühi ka pole, et tee aint augud ja kruvi külge.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
07.11.2006 16:49:54
|
|
|
| Noo ikka aretada tuleb kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mogo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2002
|
07.11.2006 18:54:16
|
|
|
Aga ehk vana muhk-sapaka mootor? See on veits kergem ja V-4 kah
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
07.11.2006 19:03:14
|
|
|
| mogo kirjutas: |
Aga ehk vana muhk-sapaka mootor? See on veits kergem ja V-4 kah  |
iseenesest kellel raha , võimalusi , aparaate , peale hakkamist jne jne asju on siis võiks ju teha , suht raju ikkagi 8)
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
07.11.2006 19:05:36
|
|
|
| rallitaja kirjutas: |
Tekkis mõte... sebida odavalt mingi sigulli mootor ja selle sisse arvuti ehitada... varastada on ka raske kuna mootor kaalub korralikult ja kui just mingi rambo ei ole siis süles ei tassi kuhugi, iseasi kui mõni asjamees käruga ei tule.
Aga jällegi probleemid: kasti ei saa ju teise tuppagi üksi viia, seega peab asjale rattad alla panema jne... |
kui sa varem pole natuke keerulisemate projektidega töötanud, siis selle mootorimõtte võid kohe maha matta.
et mootorist ka mingi tulemus tuleks on vaja kõvasti olemasolevaid kogemusi ja head fantaasiat.
parem võta mingi väiksem projekt ette ning samm-sammult võta suuremaid väljakutseid.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
07.11.2006 19:12:39
|
|
|
mootor esimeseks projektiks oleks liig jah,proovi algul mingi pedemajakas teha ja siis järjest raskemate projektide kallale.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
07.11.2006 20:47:12
|
|
|
Pedemajakat ei taha! Olen näinud selliseid, see on lihtsalt rõve, kuidas sinist topitakse igale poole... Mina ei taha valgustust.
Sapaka mootor: V4, tunneltüüpi karter, seega mahutab sinna mobo ilusti sisse... mul pmst oleks võimalik üks mootor sebida aga ootan ära kuni oma majja sisse kolin, seal garages nagu natu ehtsam ehitada. Igaljuhul sellesse teemasse on see jutt juba OT, nii et rohkem sellest ei räägi siin.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.11.2006 23:10:24
|
|
|
Vale koht sinu postitusele! Enda kasti pildid käivad siia---> link Btw, suht mõttetu ja tavaline aken+katood majakas Äää solvu, saan aru, et uus kasutaja jne. aga arenda asja edasi ja tutvu lähemalt HV foorumi teemadega.
E: Aga... kui sulle tõesti meeldib enda "casemod" kõige rohkem (kahtlen selles) siis ok andestame selle postituse
viimati muutis CoiL 07.11.2006 23:17:05, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
07.11.2006 23:11:05
|
|
|
selle sildi võiksid sealt võrgukaarti pealt ära võtta , muidu korpus on ilus
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
07.11.2006 23:11:36
|
|
|
tee mõni pilt valges kah kus su terve korpus on ilusti näha
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
07.11.2006 23:51:44
|
|
|
Mis firma korpus?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.11.2006 23:57:01
|
|
|
| rallitaja kirjutas: |
Pedemajakat ei taha! Olen näinud selliseid, see on lihtsalt rõve, kuidas sinist topitakse igale poole... Mina ei taha valgustust.
Sapaka mootor: V4, tunneltüüpi karter, seega mahutab sinna mobo ilusti sisse... mul pmst oleks võimalik üks mootor sebida aga ootan ära kuni oma majja sisse kolin, seal garages nagu natu ehtsam ehitada. Igaljuhul sellesse teemasse on see jutt juba OT, nii et rohkem sellest ei räägi siin. |
Noo okei, ma ootan siis sinu mootorikeissist pilte kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
08.11.2006 00:08:30
|
|
|
Tegelt sa võiksid panna kasti peale ja alla ka mõned katoodid,sest muidu see näeb teiste pedemajakate kõrval mannetu välja ju.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
08.11.2006 00:15:49
|
|
|
| kickija kirjutas: |
Tegelt sa võiksid panna kasti peale ja alla ka mõned katoodid,sest muidu see näeb teiste pedemajakate kõrval mannetu välja ju. |
selge.. aga jmh..
nagu väga pedemajakaks pole ju ka mõtet teha mu meelest..
see korpus juba meeldis mulle esimesest nägemisest
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
08.11.2006 00:25:49
|
|
|
Korpus on täitsa ok,aga need katoodid rikuvad asja ära,pane parem katoodid klaveri valgustuseks vms.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.11.2006 15:36:21
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Noo okei, ma ootan siis sinu mootorikeissist pilte kunagi. |
No tore... võibolla isegi hakkan tegema seda kui viitsimist ja mootorit üle on... kui saaks tasuta kuskilt mootori siis poleks paha
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
12.11.2006 16:44:56
|
|
|
Ot.ot, aga oskab keegi öelda, kust leiaks, ja hinda?
rallitaja, loodame,et sa korras mootorit ikka arvuti korpuse jaoks ei lammuta=P.
Enne paneks masina sõitma, kui arvuti mootori sisse:D
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
12.11.2006 17:25:55
|
|
|
| Robska kirjutas: |
rallitaja, loodame,et sa korras mootorit ikka arvuti korpuse jaoks ei lammuta=P.
Enne paneks masina sõitma, kui arvuti mootori sisse:D |
Korras mootorit lammutama ei hakka, muidu mul vedeleb küll üks mosse oma 100% töökorras.
selleks ikka vanad rondid. Kui asjal on potentsiaali, panen sõitma, kui mitte, teen case. Suvel võiks vaikselt nokitsema isegi hakata.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.11.2006 22:43:50
|
|
|
Nii...Mõtlesin siis et teeks ka omale vabaõhu casemodi...igavusest, et saaks siis talve hakul hakata case kallal nokitsema.
Mõeldud tehtud, hakkasin kiskuma kasti seest juppe kätte...sain kõik jupid kätte ja viimasena jäi emaplaat millega ma jändasin hea tund. Seal palju kruvisid millega kinni ja keerates mõned lahti, oli plaat ikka tugevalt kinni niiet iga paari minuti tagant avastasin mõne kruvikese veel. Sais siis kõik peale ühe kätte, mille alla läks 50minutit tunnist ajast emaplaadi kallal (vahepealt sai prose puhastatud jne.) Teine oli nii lolli koha peal et kruvikaga keerata oli sitt ja kõvasti kinni. Kruvikateks kasutan selliseid all-metal originaalkruvikag nokitsemiseks. Ei oska seletada. Aga jah...selle pusimisega suutsin kruvi pea päris ümmarguseks seest teha ja keerata oli ebamugav. Vahepeal käisin poes ja siis tõmbasin emaplaadil mingi raja maja, mis oli lihtsalt heledam oran joon vist seal ääres. Lõpuks andsin alla ja kutsusin austatud ema kohale kellel läks paar sekundit kruvi otsimiseks ja sekund selle kättesaamiseks thank juu. Siis võtsim pehme poroloni vms mati mis käib magamise alla, panin laua peale, emaplaat ja muud jupid kõik peale ja külge, toide külge, kõvaketas ka selle peale ja tööle.
http://www.free-file-host.com/ccfcefa356dfe1fadfaf93bab515fc79
siin on ka video mis ma tegin sony ericsson 750i-ga .
Igatahes, muud tempid eriti ei langenud, kui emaplaadi oma 5C ja videokaardi oma eem olenevalt ~20C.
Imestama paneb see, et ennem oli kast lahtine ja videos nähtavad kaardi peale olevad vendid olid ka peal, kuid kraadid küündisin 20C võrra kõrgemale kui hetkel aga nii suurt temperatuuri ja õhu liikuvuse vahet küll minu tubades ei ole...
Avastasin ka siis et video kellasid andis iga Way More tõsta, samas ennem ta kriitilist temp piiri kasti sees ei ületanud ega sinnani küündinud.
Kaart on videos näha, open air kastis olid kellad 460 460, hetkel siis lähevad 475/475 - see polegi ehk way more ja edasi läheb ehk ka aga ennem ta andis lihtsalt errori v-tuneriga üle 462 kummalgi.
Point siis videos - minu lemmik casemod.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
13.11.2006 22:51:23
|
|
|
väike tähelepanek- ilma case-ta pole casemodi
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
13.11.2006 22:53:48
|
|
|
oleksid võinud kasvõi uue teema teha oma modi näitamikseks, samas kui sa nüüd tõesti teda parimaks CASE MODIKS pead, siis miks mitte ka siia
kasti nagu ka pole
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
13.11.2006 22:56:06
|
|
|
video on ka mingis haiges vormis, mida minu arvuti ei suuda mängida.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.11.2006 23:00:06
|
|
|
quick time player mängib edukalt 3gp vormi Ma ei hakanud uut teemat küll tegema, samas ei tahtnud ma loobuda oma üllitise näitamisest teistele. CaseMod mis casemod ju Alus olemas ja selle ülejäänud poroloni vms võin peale virutada katteks iga kell.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
13.11.2006 23:08:12
|
|
|
*.3gp - mobiiltelefonide videoformaat. Minul leidus arvutis Nokia PC Suite ja Nokia Multimedia Player mängis selle ilusti maha. Seda sul BSPlayerid/winampid/winmediad maha ei mängigi.
Edit: juba jõudis crashsmash ette...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
14.11.2006 00:31:16
|
|
|
päris kurja lärmi teeb ikka
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|