Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Sinu lemmik CaseMod märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 18.10.2006 14:44:02 vasta tsitaadiga

ma pakun et selle kasti tegemiseks läks päris kaua aega icon_wink.gif aga selle eest on väga raju kast thumbs_up.gif

http://www.desdeguate.com/blog/wp-content/blog/febrero/case-modding-botella.gif natuke viskit icon_lol.gif

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 18.10.2006 15:07:12 vasta tsitaadiga

1200W kirjutas:
ma pakun et selle kasti tegemiseks läks päris kaua aega icon_wink.gif aga selle eest on väga raju kast thumbs_up.gif

http://www.desdeguate.com/blog/wp-content/blog/febrero/case-modding-botella.gif natuke viskit icon_lol.gif


Internal Server Error
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 15:20:09 vasta tsitaadiga

mart63 kirjutas:
1200W kirjutas:
ma pakun et selle kasti tegemiseks läks päris kaua aega icon_wink.gif aga selle eest on väga raju kast thumbs_up.gif

http://www.desdeguate.com/blog/wp-content/blog/febrero/case-modding-botella.gif natuke viskit icon_lol.gif


Internal Server Error


viskipudeliarvuti...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 18.10.2006 15:20:25 vasta tsitaadiga

mart63 kirjutas:
1200W kirjutas:
ma pakun et selle kasti tegemiseks läks päris kaua aega icon_wink.gif aga selle eest on väga raju kast thumbs_up.gif

http://www.desdeguate.com/blog/wp-content/blog/febrero/case-modding-botella.gif natuke viskit icon_lol.gif


Internal Server Error


huvitav miks nii , proovind mitme browseriga ja mul näitab pilti ilusti thumbs_up.gif

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 18.10.2006 15:22:42 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelgi mul sama asi error aga siis copysin selle lõpu case-modding...... ja panin googlise siis nägin

Annab ikka ehitada ja paigutada viskipudelisse icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 18.10.2006 17:25:10 vasta tsitaadiga

1200W kirjutas:
mart63 kirjutas:
1200W kirjutas:
ma pakun et selle kasti tegemiseks läks päris kaua aega icon_wink.gif aga selle eest on väga raju kast thumbs_up.gif

http://www.desdeguate.com/blog/wp-content/blog/febrero/case-modding-botella.gif natuke viskit icon_lol.gif


Internal Server Error


huvitav miks nii , proovind mitme browseriga ja mul näitab pilti ilusti thumbs_up.gif


copy-paste aadress ja näitab kenasti thumbs_up.gif peale seda näitab niisama peale klikkides ka

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 18.10.2006 17:30:06 vasta tsitaadiga

umba aretamine pidi ikka olema,et sinna paigutada kogu stuff.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 18.10.2006 22:05:30 vasta tsitaadiga

Yle ei kuumene seal viski pudeli sees?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 22:14:25 vasta tsitaadiga

http://www.metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/whiskypc/index_eng viskiPC ehitamine.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 22:27:20 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
http://www.metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/whiskypc/index_eng viskiPC ehitamine.


icon_lol.gif päris tige case
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 18.10.2006 22:48:25 vasta tsitaadiga

kevvu kirjutas:
kolmas on ikka eriti lahe.


Selle kasti tegemine http://www.hardforum.com/showthread.php?t=802808&page=1&pp=20

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 23:06:37 vasta tsitaadiga

Ok, mehed, kenad kastid kõik. Eriti hea oli minu arvates HL2 oma thumbs_up.gif
Aga küsimus suurele ringile... Palju teie arvates võiks maksta üks maailma kuulus ja tõesi metsikult kena ja vägev case??? Usun, et palju thumbs_up.gif
Samas teha ühte kasti ei ole teab mis kulukas, tähtsad on idee, näpuoskus, tööriistad ja AEG.. Samas aga usun, et ühe korraliku kasti eest võib saada mitukümmend tuhat kr, kui mitte rohkem..
Äriideid on? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 19.10.2006 01:13:02 vasta tsitaadiga

korralikult (loe : jõhkralt moditud case ) võib maksta isegi päris palju .. sest see on siiski ainulaadne + töö + materjalid jne jne aga äri idee on hea icon_biggrin.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.10.2006 16:19:01 vasta tsitaadiga

Need doom 3 ja HL 2 cased on väga kõvad! thumbs_up.gif
Kui vaatad seda doom 3 case tegemist,siis jääb kohe karp lahti icon_razz1.gif thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 21.10.2006 12:27:29 vasta tsitaadiga

Doom3 nikerdamine pidi ikka kõvasti aega (ja rulli) võtma... HL2 samuti. Kõvad keissid!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 12:47:08 vasta tsitaadiga

Vaadates kui palju aega ja raha sinna magama on pandud thumbs_up.gif

viimati muutis RKsilver 10.08.2017 20:00:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 14:06:49 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
see duum 3 ceiss maksab vist üle 10k icon_eek.gif

vaadates kui palju aega ja raha sinna magama on pandud thumbs_up.gif


oled millestki valesti aru saanud, esimene nr asemel pane ikka 3 icon_wink.gif
enamasti ostetakse aluspõhjaks poest korralik kast, mis maksab juba 3-4k
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.10.2006 15:23:00 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
see duum 3 ceiss maksab vist üle 10k icon_eek.gif

vaadates kui palju aega ja raha sinna magama on pandud thumbs_up.gif


oled millestki valesti aru saanud, esimene nr asemel pane ikka 3 icon_wink.gif
enamasti ostetakse aluspõhjaks poest korralik kast, mis maksab juba 3-4k

Ta mõtles ikka,et peale casemodi maksab kast üle 10k,ise pakuks et see kast on 20k või rohkem veel,tegelikult see on hindamatu.Kuna ta on ainus maailmas ja poleks ime,kui keegi ostaks selle mingi 100k ära. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2006 20:39:44 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
MiXeR kirjutas:
http://www.metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/whiskypc/index_eng viskiPC ehitamine.


icon_lol.gif päris tige case


Ema,ega sa viskipudelit taarasse ei viinud??!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 07.11.2006 10:28:42 vasta tsitaadiga

case Mõnus väike.. icon_biggrin.gif Hea LANil kaasas kanda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 14:19:57 vasta tsitaadiga

sellist oleks kah kerge kaasa tassida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 07.11.2006 15:25:02 vasta tsitaadiga

see moto kujuline kast on päris vahva thumbs_up.gif kui veidi rohkem vaeva näha arvan et oleks veel reaalsema moto saanud 8)
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.11.2006 16:27:47 vasta tsitaadiga

Tekkis mõte... sebida odavalt mingi sigulli mootor ja selle sisse arvuti ehitada... varastada on ka raske kuna mootor kaalub korralikult ja kui just mingi rambo ei ole siis süles ei tassi kuhugi, iseasi kui mõni asjamees käruga ei tule.
Aga jällegi probleemid: kasti ei saa ju teise tuppagi üksi viia, seega peab asjale rattad alla panema jne...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 16:46:28 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:
Tekkis mõte... sebida odavalt mingi sigulli mootor ja selle sisse arvuti ehitada... varastada on ka raske kuna mootor kaalub korralikult ja kui just mingi rambo ei ole siis süles ei tassi kuhugi, iseasi kui mõni asjamees käruga ei tule.
Aga jällegi probleemid: kasti ei saa ju teise tuppagi üksi viia, seega peab asjale rattad alla panema jne...


Pead selle kõvasti läikima panema kui ilusat tulemust tahad. Siksi mootor ei ole just nikeldatud, niiet lihtsalt puhtaks lakkumisest ei aitaks.icon_razz.gif Pluss ega see sisu ju päris tühi ka pole, et tee aint augud ja kruvi külge.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.11.2006 16:49:54 vasta tsitaadiga

Noo ikka aretada tuleb kõvasti
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002




sõnum 07.11.2006 18:54:16 vasta tsitaadiga

Aga ehk vana muhk-sapaka mootor? See on veits kergem ja V-4 kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 07.11.2006 19:03:14 vasta tsitaadiga

mogo kirjutas:
Aga ehk vana muhk-sapaka mootor? See on veits kergem ja V-4 kah icon_wink.gif


iseenesest kellel raha , võimalusi , aparaate , peale hakkamist jne jne asju on siis võiks ju teha icon_razz1.gif , suht raju ikkagi 8) thumbs_up.gif

_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 19:05:36 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:
Tekkis mõte... sebida odavalt mingi sigulli mootor ja selle sisse arvuti ehitada... varastada on ka raske kuna mootor kaalub korralikult ja kui just mingi rambo ei ole siis süles ei tassi kuhugi, iseasi kui mõni asjamees käruga ei tule.
Aga jällegi probleemid: kasti ei saa ju teise tuppagi üksi viia, seega peab asjale rattad alla panema jne...


kui sa varem pole natuke keerulisemate projektidega töötanud, siis selle mootorimõtte võid kohe maha matta.
et mootorist ka mingi tulemus tuleks on vaja kõvasti olemasolevaid kogemusi ja head fantaasiat.
parem võta mingi väiksem projekt ette ning samm-sammult võta suuremaid väljakutseid.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 07.11.2006 19:12:39 vasta tsitaadiga

mootor esimeseks projektiks oleks liig jah,proovi algul mingi pedemajakas teha ja siis järjest raskemate projektide kallale. icon_wink.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.11.2006 20:47:12 vasta tsitaadiga

Pedemajakat ei taha! Olen näinud selliseid, see on lihtsalt rõve, kuidas sinist topitakse igale poole... Mina ei taha valgustust.

Sapaka mootor: V4, tunneltüüpi karter, seega mahutab sinna mobo ilusti sisse... mul pmst oleks võimalik üks mootor sebida aga ootan ära kuni oma majja sisse kolin, seal garages nagu natu ehtsam ehitada. Igaljuhul sellesse teemasse on see jutt juba OT, nii et rohkem sellest ei räägi siin.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 07.11.2006 22:58:37 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.11.2006 23:10:24 vasta tsitaadiga

Defeee kirjutas:
Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)


Vale koht sinu postitusele! Enda kasti pildid käivad siia---> link Btw, suht mõttetu ja tavaline aken+katood majakas icon_rolleyes.gif Äää solvu, saan aru, et uus kasutaja jne. aga arenda asja edasi ja tutvu lähemalt HV foorumi teemadega.
E: Aga... kui sulle tõesti meeldib enda "casemod" kõige rohkem (kahtlen selles) siis ok andestame selle postituse icon_lol.gif


viimati muutis CoiL 07.11.2006 23:17:05, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 23:11:05 vasta tsitaadiga

Defeee kirjutas:
Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)


selle sildi võiksid sealt võrgukaarti pealt ära võtta icon_rolleyes.gif , muidu korpus on ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1200W
HV veteran
1200W

liitunud: 15.08.2004




sõnum 07.11.2006 23:11:36 vasta tsitaadiga

tee mõni pilt valges kah kus su terve korpus on ilusti näha thumbs_up.gif
_________________
World Community Grid
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.11.2006 23:51:44 vasta tsitaadiga

Defeee kirjutas:
Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)

Mis firma korpus?

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 23:57:01 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:
Pedemajakat ei taha! Olen näinud selliseid, see on lihtsalt rõve, kuidas sinist topitakse igale poole... Mina ei taha valgustust.

Sapaka mootor: V4, tunneltüüpi karter, seega mahutab sinna mobo ilusti sisse... mul pmst oleks võimalik üks mootor sebida aga ootan ära kuni oma majja sisse kolin, seal garages nagu natu ehtsam ehitada. Igaljuhul sellesse teemasse on see jutt juba OT, nii et rohkem sellest ei räägi siin.


Noo okei, ma ootan siis sinu mootorikeissist pilte kunagi.icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 23:59:27 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Defeee kirjutas:
Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)

Mis firma korpus?


http://www.nzxt.com/products/trinity/
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 08.11.2006 00:08:30 vasta tsitaadiga

Defeee kirjutas:
Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)

Tegelt sa võiksid panna kasti peale ja alla ka mõned katoodid,sest muidu see näeb teiste pedemajakate kõrval mannetu välja ju.

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 08.11.2006 00:15:49 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
Defeee kirjutas:
Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)

Tegelt sa võiksid panna kasti peale ja alla ka mõned katoodid,sest muidu see näeb teiste pedemajakate kõrval mannetu välja ju.

selge.. aga jmh..
nagu väga pedemajakaks pole ju ka mõtet teha mu meelest..
see korpus juba meeldis mulle esimesest nägemisest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 08.11.2006 00:25:49 vasta tsitaadiga

Korpus on täitsa ok,aga need katoodid rikuvad asja ära,pane parem katoodid klaveri valgustuseks vms.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 08.11.2006 15:36:21 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Noo okei, ma ootan siis sinu mootorikeissist pilte kunagi.icon_smile.gif

No tore... võibolla isegi hakkan tegema seda kui viitsimist ja mootorit üle on... kui saaks tasuta kuskilt mootori siis poleks paha
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2006 16:44:56 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
AJ kirjutas:
Defeee kirjutas:
Mulle meeldib minu korpus 8)
http://www.zone.ee/waaaw/Arvuti/
pole väga üle pingutatud ja nii icon_wink.gif ( mu meelest)

Mis firma korpus?


http://www.nzxt.com/products/trinity/


Ot.ot, aga oskab keegi öelda, kust leiaks, ja hinda?
rallitaja, loodame,et sa korras mootorit ikka arvuti korpuse jaoks ei lammuta=P.
Enne paneks masina sõitma, kui arvuti mootori sisse:D
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 12.11.2006 17:25:55 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:

rallitaja, loodame,et sa korras mootorit ikka arvuti korpuse jaoks ei lammuta=P.
Enne paneks masina sõitma, kui arvuti mootori sisse:D


Korras mootorit lammutama ei hakka, muidu mul vedeleb küll üks mosse oma 100% töökorras.
selleks ikka vanad rondid. Kui asjal on potentsiaali, panen sõitma, kui mitte, teen case. Suvel võiks vaikselt nokitsema isegi hakata.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:43:50 vasta tsitaadiga

Nii...Mõtlesin siis et teeks ka omale vabaõhu casemodi...igavusest, et saaks siis talve hakul hakata case kallal nokitsema.
Mõeldud tehtud, hakkasin kiskuma kasti seest juppe kätte...sain kõik jupid kätte ja viimasena jäi emaplaat millega ma jändasin hea tund. Seal palju kruvisid millega kinni ja keerates mõned lahti, oli plaat ikka tugevalt kinni niiet iga paari minuti tagant avastasin mõne kruvikese veel. Sais siis kõik peale ühe kätte, mille alla läks 50minutit tunnist ajast emaplaadi kallal (vahepealt sai prose puhastatud jne.) Teine oli nii lolli koha peal et kruvikaga keerata oli sitt ja kõvasti kinni. Kruvikateks kasutan selliseid all-metal originaalkruvikag nokitsemiseks. Ei oska seletada. Aga jah...selle pusimisega suutsin kruvi pea päris ümmarguseks seest teha ja keerata oli ebamugav. Vahepeal käisin poes ja siis tõmbasin emaplaadil mingi raja maja, mis oli lihtsalt heledam oranž joon vist seal ääres. Lõpuks andsin alla ja kutsusin austatud ema kohale kellel läks paar sekundit kruvi otsimiseks ja sekund selle kättesaamiseks icon_neutral.gif thank juu. Siis võtsim pehme poroloni vms mati mis käib magamise alla, panin laua peale, emaplaat ja muud jupid kõik peale ja külge, toide külge, kõvaketas ka selle peale ja tööle.
http://www.free-file-host.com/ccfcefa356dfe1fadfaf93bab515fc79
siin on ka video mis ma tegin sony ericsson 750i-ga .
Igatahes, muud tempid eriti ei langenud, kui emaplaadi oma 5C ja videokaardi oma eem olenevalt ~20C.
Imestama paneb see, et ennem oli kast lahtine ja videos nähtavad kaardi peale olevad vendid olid ka peal, kuid kraadid küündisin 20C võrra kõrgemale kui hetkel aga nii suurt temperatuuri ja õhu liikuvuse vahet küll minu tubades ei ole...
Avastasin ka siis et video kellasid andis iga Way More tõsta, samas ennem ta kriitilist temp piiri kasti sees ei ületanud ega sinnani küündinud.
Kaart on videos näha, open air kastis olid kellad 460 460, hetkel siis lähevad 475/475 - see polegi ehk way more ja edasi läheb ehk ka aga ennem ta andis lihtsalt errori v-tuneriga üle 462 kummalgi. icon_smile.gif

Point siis videos - minu lemmik casemod.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 13.11.2006 22:51:23 vasta tsitaadiga

väike tähelepanek- ilma case-ta pole casemodi icon_idea.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 22:53:48 vasta tsitaadiga

oleksid võinud kasvõi uue teema teha oma modi näitamikseks, samas kui sa nüüd tõesti teda parimaks CASE MODIKS pead, siis miks mitte ka siia icon_rolleyes.gif
kasti nagu ka pole icon_biggrin.gif

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 13.11.2006 22:56:06 vasta tsitaadiga

video on ka mingis haiges vormis, mida minu arvuti ei suuda mängida.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 23:00:06 vasta tsitaadiga

quick time player mängib edukalt 3gp vormi icon_wink.gif Ma ei hakanud uut teemat küll tegema, samas ei tahtnud ma loobuda oma üllitise näitamisest teistele. CaseMod mis casemod ju Alus olemas ja selle ülejäänud poroloni vms võin peale virutada katteks iga kell.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 13.11.2006 23:08:12 vasta tsitaadiga

*.3gp - mobiiltelefonide videoformaat. Minul leidus arvutis Nokia PC Suite ja Nokia Multimedia Player mängis selle ilusti maha. Seda sul BSPlayerid/winampid/winmediad maha ei mängigi.

Edit: juba jõudis crashsmash ette...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 14.11.2006 00:31:16 vasta tsitaadiga

päris kurja lärmi teeb ikka
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Sinu lemmik CaseMod mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.