Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis firma monitori kasutad?
Acer
2%
 2%  [ 7 ]
AG Neovo
0%
 0%  [ 1 ]
AOC
0%
 0%  [ 1 ]
Apple
0%
 0%  [ 1 ]
Asus
2%
 2%  [ 8 ]
BenQ
9%
 9%  [ 26 ]
Dell
14%
 14%  [ 43 ]
Elo
0%
 0%  [ 0 ]
Iiyama
0%
 0%  [ 0 ]
Fujitsu
1%
 1%  [ 5 ]
HP
3%
 3%  [ 11 ]
Hyundai
0%
 0%  [ 0 ]
LaCie
0%
 0%  [ 1 ]
Lenovo
0%
 0%  [ 1 ]
LG
18%
 18%  [ 52 ]
NEC
0%
 0%  [ 1 ]
Philips
2%
 2%  [ 7 ]
Samsung
33%
 33%  [ 97 ]
ViewSonic
5%
 5%  [ 15 ]
Miski muu ..
3%
 3%  [ 10 ]
hääli kokku : 287

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
driver95
HV vaatleja
driver95

liitunud: 06.05.2005




sõnum 03.11.2006 06:29:15 Minu monitor vasta tsitaadiga

Mul siis pea 2,5 a Samsung SyncMaster 753DFX (17"CRT). Kasutan resolutsiooni 1156x864 - 75Hz, pole just kõige parem, aga saab hakkama icon_rolleyes.gif .
_________________
driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 05.11.2006 18:56:02 vasta tsitaadiga

Samsung Syncmaster 931BF. igati asjalik monitor.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 22:54:03 vasta tsitaadiga

Minu Nokia vahetus täna peaaegu tutika LG Flatron 775FT vastu.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2006 22:57:30 vasta tsitaadiga

ibm r260 21"
üritan selle aasta jooksul 20 või 22" lcd vastu välja vahetada
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 23:57:19 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 960BF, resol 1280x1024@75Hz. Täitsa norm monitor, aga seda pivot funktsiooni eriti ei kasuta. Küll aga meeldib see, et ettepoole saab ekraani ikka hästi palju kallutada icon_biggrin.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 06.11.2006 11:56:55 vasta tsitaadiga

mul samsa 940BF 2ms thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2006 13:11:22 vasta tsitaadiga

17"LG L1710S Kasutan resol 1280x1024. Päris norm. monitor.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2006 13:21:48 vasta tsitaadiga

2 X Samsung SyncMaster 204B
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.11.2006 11:20:07 vasta tsitaadiga

flatron lg 1730s
plaan välja vahetada kuid siiani on toiminud normaalselt
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 12.11.2006 22:10:56 vasta tsitaadiga

17" LG Studioworks E700B
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ALi
HV kasutaja
ALi

liitunud: 13.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 17:21:32 vasta tsitaadiga

22" Compaq P1220 ehk siis mingi Mitsubishi peaks olema
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 29.11.2006 19:49:01 vasta tsitaadiga

LG Flatron L1730S thumbs_up.gif
Töötab laitmatult aga hakkab vaikselt väikseks jääma icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 05:40:47 vasta tsitaadiga

link :: Samsung SyncMaster 193P+

Acer Ferrari 4005 LCD (1680*1050) + Samsung SyncMaster 193P+ 19" (1280*1024)

Samsung on päris toreda disainiga, aga nuppe on vähe võitu.
See tarkvaraline juhtimine eriti ei meeldi, aga pilt on hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 09:04:58 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 700IFT
hetkel rahul, hakkab väikseks jääma. samas pilt ise on terav ja hea
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitzo
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006




sõnum 01.12.2006 15:14:33 vasta tsitaadiga

AST Vision 5L, ausalt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.12.2006 00:10:06 vasta tsitaadiga

Samsung 204b ehk siis 20" - 1600x1200 native.
Rahul.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 05.12.2006 00:13:47 vasta tsitaadiga

LG flatron L1952T
Igati rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 00:38:08 vasta tsitaadiga

1) 15,4" Dell UltraSharp 16:10 1920*1200 native... 8) Precision M60 küljes selline siis.

2)21" CRT Nokia 445Xpro 124,5kHz hSync, 1600*1200@99Hz, kasutan 24/7 1920*1440@83Hz, HD15+5BNC
3)21" CRT HP P1120 Sony Trinitron PerfectFlat kineskoop, 0.24mm dot pitch, 121kHz hSync, kasutan 1600*1200@95Hz, DualVGA
4)21" CRT COMPAQ P1100 Sony Trinitron PerfectFlat kineskoop, 0,24mm dot pitch, 121kHz hSync, kasutan 1600*1200@95Hz, DualVGA, valgussensori ja automaatse brightness-kontrolliga.

icon_wink.gif

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 13.12.2006 21:41:27 vasta tsitaadiga

sai just selline ostetud thumbs_up.gif HP w19b

Ekraan 19", soov. pilditihedus 1440 x 900, kontrast 700:1, heledus 300 cd/m2, reageerimisaeg 5 ms, DVI, hõbe

Toote omadused
Kujutise suurus (diagonaal) icon_question.gif 19"
Soovituslik pilditihedus icon_question.gif 1440x900
Punkti reageerimisaeg 5 ms
Kontrastsus icon_question.gif 700:1
Heledus icon_question.gif 300 cd/m²
Värvus hõbe
Liides VGA-SUB, DVI-D
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 21:43:55 vasta tsitaadiga

samsung 204b 20.1" 1600x1200
läpakal on 15.4" 1280x800
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre9971
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2006




sõnum 15.12.2006 23:45:39 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 940N
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 16.12.2006 12:52:13 vasta tsitaadiga

Andre9971 kirjutas:
Samsung SyncMaster 940N
Täpselt sama mul ka. 940N 19 tolli.
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 16.12.2006 17:00:02 vasta tsitaadiga

Nüüd olen Samsung Samsung Syncmaster 920N omanik ja esmamulje täitsa hea.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Yannic
HV vaatleja
Yannic

liitunud: 19.11.2005




sõnum 19.12.2006 23:55:09 vasta tsitaadiga

Olles ise ka Samsung SyncMaster 940N omanik, ei ole aru saanud, et mis vahe tal 920N-ga on, välja arvatud kallim hind. Üldistes omadustes on üks ja sama peaaegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 00:40:51 vasta tsitaadiga

Mul ka 940N.
Mis vahe? Disaini vahe. 940n on ilusamad nupud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2006 13:39:00 vasta tsitaadiga

Hitachi CM621F siinpool icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre9971
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2006




sõnum 27.12.2006 14:35:35 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 931BF minul!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 11:35:53 vasta tsitaadiga

LG FlATRON ez t710PH väga ilus ja hea monitor ! üldse välimus on väga hästi tehtud !
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 11:38:52 vasta tsitaadiga

Sai siis kontorisse eile Dell 2007WFP muretsetud
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=320-4688
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 11:40:08 vasta tsitaadiga

Heins kirjutas:
Sai siis kontorisse eile Dell 2007WFP muretsetud
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=320-4688



Mis maksis?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 12:03:55 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Heins kirjutas:
Sai siis kontorisse eile Dell 2007WFP muretsetud
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=320-4688



Mis maksis?

7500 kanti
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 04.01.2007 12:04:41 vasta tsitaadiga

Heins kirjutas:
Sai siis kontorisse eile Dell 2007WFP muretsetud
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=320-4688

Näeb kena välja küll, Eestist ostetud?. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 13:01:30 vasta tsitaadiga

Mõmm kirjutas:
Heins kirjutas:
Sai siis kontorisse eile Dell 2007WFP muretsetud
http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=320-4688

Näeb kena välja küll, Eestist ostetud?. icon_razz1.gif

Eestist ikka 8)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 13:10:57 vasta tsitaadiga

Vähe üle ei maksnud ? selle eest v6i tiba rohkema eest peaks ju juba 24" delli saama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 04.01.2007 13:11:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Vähe üle ei maksnud ? selle eest v6i tiba rohkema eest peaks ju juba 24" delli saama icon_rolleyes.gif


alla 10k ei sa sa mingi 24" molu ja see delli 24" maksab oma 13,5k 8)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 04.01.2007 13:17:00 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Vähe üle ei maksnud ? selle eest v6i tiba rohkema eest peaks ju juba 24" delli saama icon_rolleyes.gif

alla 10k ei sa sa mingi 24" molu ja see delli 24" maksab oma 13,5k 8)

Nii on,
peab vist ka kusagile poodi seda Delli näppima minema. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 20:54:26 vasta tsitaadiga

Apple 20" HD Jube mõnusad värvid on 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 22:50:03 vasta tsitaadiga

erxe detsembris 2003 kirjutas:
Linnas Nokia/Osborne 14', nähtav väga vähe (800x600@60Hz) ja väga vana.
Maal ViewSonic 641-3, ka 14', rahul 800x600@85Hz. Värve mõlemal 32bit.

Hirmus vana teade siin icon_razz1.gif
Vahepeal oli mitu aega linnas Iiyama Vision Master Pro 410, 17".
Eelmisel nädalal sai see LCD vastu vahetatud. Samsung SyncMaster 940BF on siis uueks silmarõõmustajaks.

Maal sai vahetatud 17" Liteoni monitori vastu. Viewsonicu pilt oli üpris ära väsinud juba.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 00:03:11 vasta tsitaadiga

Läpakal 15,4" LG-Philips paneel 1280x800 @ 60Hz
Xbox360 mängimiseks 21" IBM flat (Triniton kinekas) 1920x1440 @ 65Hz
+
Niisama varuks 19" Nokia flat (triniton kinekas) 1600x1200 @ 75Hz
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 22.01.2007 00:06:52 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 730BF 17" ja olen väga rahul sellega icon_wink.gif
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda


viimati muutis oz 22.01.2007 00:07:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 00:07:02 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 757nf 17" , suht ära tüüdanud icon_razz.gif praegu mõtlen uue ja suurema peale.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 01:34:46 vasta tsitaadiga

LG FlATRON ez t710PH 17tolli oli sai vahetatud HYNDAI IMAGE QUEST Q995 19 tolli VASTU !
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 23.01.2007 01:36:23 vasta tsitaadiga

Mingi 19" LCD Yakumo on.
Käib küll.

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 01:50:13 vasta tsitaadiga

miski acer i lcd.. 17"
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 23.01.2007 17:17:23 vasta tsitaadiga

LG Flatron 775FT 1024x768@85Hz. Mõttes mõlgub sarnane 19" monitor.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 17:26:08 vasta tsitaadiga

apple cinema display 20 ja 23 (viimane suht hiljutine)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 19:24:03 vasta tsitaadiga

Rainer99 paljuga tahad mu 19tollise juraka 2ra osta ? huvi p2rast kysin hinda kui magus hind siis saab voibolla isegi kokku leppele
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cyclo101
HV vaatleja
cyclo101

liitunud: 15.11.2004




sõnum 24.01.2007 00:34:56 vasta tsitaadiga

Samsung 204B 20" 1600x1200@60hz

Teste lugedes ja uurides otsustasin ikkagi selle kasuks - sutsu paremad MONITORID juba kõvasti kallimad.
Värvid on head, mängida on hea - a kõige parem on ikkagi filme vaadata.
Esmamulje -- jõhkralt suur icon_razz.gif

Väga rahul icon_smile.gif

Vana oli Sony g200 1024x768@100hz - hakkas vanadusse surema.


Tööl Samsung 720N - töötegemiseks kärab kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2007 15:00:49 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 950p Plus 19"

1600x1200@75Hz
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2007 17:45:07 vasta tsitaadiga

kas 19" CRT puhul 1280x1024@85Hz ei oleks mõistlikum icon_eek.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.