Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 25.04.2006 15:53:43 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
http://www.albinoblacksheep.com/flash/curveball.php

Kõige napakam on see, kui pall muudab seinapõrkest suunda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 25.04.2006 18:14:52 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:

http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu icon_neutral.gif

16 level tundus juba suht impossible.. kuid kindlasti tehtav. ei viitsind rohkem aretada.. aga krdi hea mängu idee ikkagi thumbs_up.gif kust sellised küll tulevad.

see pommilahkamine läks teise korraga täpi.. aegmaha.ee-s on ka see lisatud.. seal rahvas ei jaga juhtme värvi matsu välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 27.04.2006 07:51:19 vasta tsitaadiga

http://gluek.info/2006/04/25/cow-maze-306kb
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussi
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006




sõnum 28.04.2006 00:16:59 vasta tsitaadiga

http://www.newgrounds.com/portal/view/309600
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 28.04.2006 14:16:03 vasta tsitaadiga

http://www.ebaumsworld.com/games/box-puzzle.html

lahedage ära ja pange pic plz.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussi
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006




sõnum 28.04.2006 15:05:08 vasta tsitaadiga

Ty kirjutas:
http://www.ebaumsworld.com/games/box-puzzle.html

lahedage ära ja pange pic plz.

Minu pea ei jaga ära kuidas sihukest asja üldse võimalik lahendada on - aga kindlasti peab kuidagi asja kokku saama?

_________________
grindwise.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 28.04.2006 16:48:07 vasta tsitaadiga

Ty kirjutas:
http://www.ebaumsworld.com/games/box-puzzle.html

lahedage ära ja pange pic plz.


ammu juba tegin ara


_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 28.04.2006 17:32:42 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin et ruudu peab saama icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 28.04.2006 19:52:25 vasta tsitaadiga

Seal on kirjas, et tee kuju, et ruut täita, mitte, et ruudu kuju teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussi
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006




sõnum 28.04.2006 21:23:16 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
Seal on kirjas, et tee kuju, et ruut täita, mitte, et ruudu kuju teha.

Samas, ei täida sa ruutu ikkagit ära ka, sa pead need kujundid pigem lihtsalt ruutu ära mahutama.

_________________
grindwise.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 28.04.2006 22:56:52 vasta tsitaadiga

Ty kirjutas:
http://www.ebaumsworld.com/games/box-puzzle.html

lahedage ära ja pange pic plz.


Minu meelest jääb ruumi üle ju icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.04.2006 12:12:19 vasta tsitaadiga

http://gamerival.grab.com/index.cfm?game=0352FB5E
2715. icon_rolleyes.gif Esimese korraga.. Suht mõnus.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussi
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006




sõnum 04.05.2006 21:28:53 vasta tsitaadiga

http://www.newgrounds.com/portal/view/310635

Keegi oskab öelda kuida baari leti tagant edasi saak?
Kõigepealt peab õlu pudeli võtma ja siis selle puruks lööma vastu letti, aga edasi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 04.05.2006 21:42:41 vasta tsitaadiga

Jussi kirjutas:
http://www.newgrounds.com/portal/view/310635

Keegi oskab öelda kuida baari leti tagant edasi saak?
Kõigepealt peab õlu pudeli võtma ja siis selle puruks lööma vastu letti, aga edasi?


ashes
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 23:06:31 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
Jussi kirjutas:
http://www.newgrounds.com/portal/view/310635

Keegi oskab öelda kuida baari leti tagant edasi saak?
Kõigepealt peab õlu pudeli võtma ja siis selle puruks lööma vastu letti, aga edasi?


ashes

Väike vihje kasvõi PS-i mis seal toas teha tuleb?

EDIT: Sain hakkama 8)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussi
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006




sõnum 05.05.2006 12:22:52 vasta tsitaadiga

Kuidas mina tegin.
Baaris : Võtsin pudeli, lõin selle vastu lauda puruks, siis võtsin tuha (seal on suht ligistikku tuhk ja tuhatoos, mida mina alguses ei jaganudki lahti) - siis viskasin selle tuha neile mõrvaritele näkku ja edasi näitas videot.

Järgmises osas, ehk siis toas : Võtsin laest keti seinast noa ja kammisin kõik läbi mis kammida sai - Siis võtsin diivani alt võtme ja avasin akna (uksemati all on ka võti, aga tollest pole midagi abi) - Aknast välja saades ei osanud ma midagi teha enam, redelist sai ka alla minna aga seal all ei osanud ka enam midagi leiutada, ehk keegi sai sealt läbi. Siis võiks aidata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 13:11:52 vasta tsitaadiga

Keegi teab, mis teha siis, kui see kroku on mind toru taha lõksu ajanud?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 13:58:53 vasta tsitaadiga

kes ei taha, ärgu vaadaku. vihjeid mängu läbi tegemiseks
http://www.yourdailymedia.com/post/1146650988/Johnny_Rocket_Fingers_2


viimati muutis project 05.05.2006 15:02:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 05.05.2006 14:02:50 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
http://www.yourdailymedia.com/post/1146650988/Johnny_Rocket_Fingers_2
siin sellest juttu. lugege need kommid läbi icon_wink.gif


nii on mõttetu mängida ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 14:19:16 vasta tsitaadiga

No ma nagu vist õues kõik ära teinud, zippo oli viimane asi, mille tegin ära ja nüüd olen jännis :s
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 05.05.2006 15:05:21 vasta tsitaadiga

Ma tegin läbi.. kel vaja vihjeid, küsigu.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimm
HV kasutaja
Rimm

liitunud: 14.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2006 13:29:50 vasta tsitaadiga

Pisut peamurdmist aga väga vahva:

http://voffka.com/archives/2006/03/16/025662.html thumbs_up.gif

_________________
Kribin-krabin
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 15:27:44 vasta tsitaadiga

Kunagi oli flashis tehtud selline multiplayer mäng nagu Junglewar. Eesmärk oli erinevate missioonide läbiviimine (escort, pommi panemine, kahjutuks tegemine jne) ja mäng oli pealtvaates. Asja tegi kõvasti huvitavamaks see, et mäng toimus reaalajas ja vastaseks olid sul teised mängijad (oli vist 6 inimest mõlemal poolel?).

Tegu oli vietcongi propaganda raames loodud mänguga, suurendamaks tulevase vietcongi kogukonda. Üllatav oli see, et vietcong (vabandan, kui seda nime korduvalt valesti olen kirjutanud) ei olnud midagi erilist, aga Junglewar (mis mõnda aega peale vietcongi ilmumist suleti) oli täiesti unikaalne nähtus mängumaailmas, mida mina ja paljud selle mängijad jäävad igatsema.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 31.07.2006 16:27:37 vasta tsitaadiga

http://www.explosm.net/movies/124/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 31.07.2006 22:41:15 vasta tsitaadiga

Rimm kirjutas:
Pisut peamurdmist aga väga vahva:

http://voffka.com/archives/2006/03/16/025662.html thumbs_up.gif

minu mõistus ei võta icon_biggrin.gif juba mitu h proovitud icon_biggrin.gif ei saa läbi...äkki keegi veel viitsib seda mängida?saab äkki koos tehtud selle?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 31.07.2006 23:58:08 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
Rimm kirjutas:
Pisut peamurdmist aga väga vahva:

http://voffka.com/archives/2006/03/16/025662.html thumbs_up.gif

minu mõistus ei võta icon_biggrin.gif juba mitu h proovitud icon_biggrin.gif ei saa läbi...äkki keegi veel viitsib seda mängida?saab äkki koos tehtud selle?


http://www.kahsoon.com/2006/02/28/warbears-walkthrough/
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 02.08.2006 17:05:18 vasta tsitaadiga

http://www.nbc.com/Treasure_Hunters

Saatest põhinev mäng!

Väga hea pea vaevamis mäng icon_smile.gif

Ei ole veel ise lõpuni teinud... icon_evil.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sander-
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2005




sõnum 08.09.2006 14:30:02 vasta tsitaadiga

powerball challange icon_biggrin.gif
http://www.feelfree.ee/?id=35&b=223

ise sain seal teise korraga 18576rpm'i

mängu point on siis hiirekursorit seal punasel alal hoida :p
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markus808
HV kasutaja
markus808

liitunud: 27.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 14:02:03 vasta tsitaadiga

ma sain epilepsiahoo
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 15:40:22 vasta tsitaadiga

teab keegi öelda, mis aadressil oli selline mäng, et peab viima kaks poissi, kaks tüdrukut, politsei ja päti üle jõe. tegu oli mingi hiinakeelse flashi mänguga.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 17.09.2006 15:47:51 vasta tsitaadiga

http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 17.09.2006 17:00:13 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

Raske mäng.. eriti veel kui ei mõista mida tegema peab.. Natuke sain aru, aga kõige lihtsam just ei ole..

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 17:07:29 vasta tsitaadiga

reitz90 kirjutas:
http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

mis point sellel mängul on?
suht ajuvaba nagu,hiina keelest aru ei saa aga mendiga saab inimesi üle viia ning siis pead arvestama et 2 valet inimest mitte üksi kokku panna kuna keegi paneb laksu ühele.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 17.09.2006 17:38:13 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
reitz90 kirjutas:
http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

mis point sellel mängul on?
suht ajuvaba nagu,hiina keelest aru ei saa aga mendiga saab inimesi üle viia ning siis pead arvestama et 2 valet inimest mitte üksi kokku panna kuna keegi paneb laksu ühele.




Kõik pead teisele poole jõge saama kunagi ammu sai see tehtud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 17.09.2006 18:13:34 vasta tsitaadiga

jõemäng on ju lihtne.

pollar ja pätt üle jõe, pollar tagasi, pollar ja tüdruk üle, pollar ja pätt tagasi, ema ja teine tüdruk üle, ema tagasi, ema ja isa üle, isa tagasi, pollar ja pätt üle, ema tagasi, ema ja isa üle, isa tagasi, isa ja üks poistest üle, pollar ja pätt tagasi, pollar ja teine poiss üle, pollar tagasi, pollar ja pätt üle.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2006 15:41:55 vasta tsitaadiga

link :: Nudist trampoling

no päris julm mäng, naera surnuks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 17:51:33 vasta tsitaadiga

The ultimate Line Rider icon_biggrin.gif
NB! võib tekitada sõltuvust

Kes taolise meistriteose valmis meisterdab saab mult positiivse icon_razz.gif või sellise
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 24.10.2006 19:43:32 vasta tsitaadiga

http://www.gamegecko.com/drawplay.php
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 24.10.2006 20:39:15 vasta tsitaadiga

oth, aega läks, aga lõpuni sai.. thumbs_up.gif Suht huvitav ajaviide.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 30.10.2006 21:02:57 vasta tsitaadiga

http://www.zanorg.com/prodperso/jeuxchiants/doublejeu.htm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 23:39:04 vasta tsitaadiga

oth kirjutas:
http://www.zanorg.com/prodperso/jeuxchiants/doublejeu.htm


Täitsa põnev mäng icon_smile.gif

Parim tulemus: 37.58s
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 31.10.2006 22:29:14 vasta tsitaadiga

no üle 5 sec küll ei saanud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.10.2006 22:39:38 vasta tsitaadiga

27; 34; 32; 24; 24; 34; 33..
Tra see kursor läheb koguaeg kastist välja. icon_evil.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 23:45:56 vasta tsitaadiga

viimased sekundid on eriti kiired... 35.34s
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 03.11.2006 12:35:08 vasta tsitaadiga

http://www.bbspot.com/games/gateway/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 07.11.2006 14:27:21 vasta tsitaadiga

kitten cannon
http://www.hullumaja.com/?pg=games&g=3876

my best @ 1947 8)

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 19:04:36 vasta tsitaadiga

http://www.flashgames247.com/play/675.html
Sain üle 1000, aga siis vajutasin valesse kohta icon_sad.gif
Aeg ca 20min. icon_smile.gif

-e-
19:30 ja 3068 punni. icon_razz.gif
Üle viskas, aga eile olin vist parajasti väsinud.. icon_smile.gif

_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 08.11.2006 19:23:34 vasta tsitaadiga

http://www.freewebarcade.com/game/qwerty-warriors/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.11.2006 16:52:39 vasta tsitaadiga

http://www.mousebreaker.com/games/disorientation/play.php
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 10.11.2006 01:04:41 vasta tsitaadiga

http://www.addictinggames.com/theidiottest.html
Mitu viga teete? (Mul 2)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.