Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 21:16:13 vasta tsitaadiga

camoon voyager, meile tule appi.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 10.03.2003 21:22:56 vasta tsitaadiga

ikkagi, kas keegi oskab öelda, miks mul nii suur credit on?
no kamoon, mina ja maailmas 4. kohal, siin on ju mingi kala...
http://maggie.ssl.berkeley.edu/ap/top_users.php
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 21:23:35 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
camoon voyager, meile tule appi.


Mul BOINC ei funka, kohe mitte üldse ei funka.
Kuhu ma nii ikka appi tuleks.

Seoses sellega küsin kohe, kas BOINC või AP jätavad WIN kataloogi või kuhugi mujale mingeid *DLL staffi jääke või midagi. Mul ei aita isegi reinstall enam. Tundub, et kõike on juba proovitud. Täitsa haige värk. Lausa närvi ajab. Öösel ei saa magada, päevaajal näen viirastusi, kuulen hääli. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 21:32:07 vasta tsitaadiga

Kuule mis OS sul on,kui XP siis vaata Windows/Prefetch.Kas seal on midagi.Võbolla on 2k-l see kaust.ei saa momendil vaadata.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 11.03.2003 00:19:40 vasta tsitaadiga

või on keegi hea inimene hoopis hakanud minu nime all lahendama???
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 00:24:16 vasta tsitaadiga

Minul on ka nüüd hakanud AP kenasti töötama. Enam ei jookse kokku ega pane ise ennast kinni. Aga see krdima must-kast mõllab. Mingi asi on veel ... Mingi 3 WU´d lahendab kiiresti ära aga 4. lahendab sama kiiresti kui 3 eelmist kokku icon_eek.gif
Arvuti ressurse sööb ka ikka kenasti !!! icon_evil.gif -Kuifagi nett läheb ka aeglasemaks.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 01:13:53 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
või on keegi hea inimene hoopis hakanud minu nime all lahendama???

kui sa ei ole oma parooli laiali jaganud, siis ei ole see võimalik.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 07:36:59 vasta tsitaadiga

kui reinstalli teed, siis tekib sama nimega arvuti Your Copm. alla juurde.
Jama on aga see, et recent (average) credit hakkab eelmisel sama nimega arvutil vähenema icon_mad.gif
Kas neid liita ei saa kuidagi?


Millivatt, saad ju Your Computers'ist vaadata kas on keegi veel või ei?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 09:43:48 vasta tsitaadiga

link :: 0.16

tõmmake boinc 0.16
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 10:25:17 vasta tsitaadiga

hmm, kas tasub?
mul 0.14 hakkas just ilusti tööle (uploadib) celeronis.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuprum
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 11.03.2003 10:49:28 vasta tsitaadiga

täna öösel mul siin tõeline progress olnud! 30 wu-d ja keskmine wu arvutamise aeg 23-24min!
icon_biggrin.gif
masinaks see sama, millel op.mälu kasutanmise probleem on!
ja see pole mingi supercomputer vaid tavalne P3-800MHz 512MB


kas keegi täna öösel veel taolisi lühiarvutamise pakette sai?
icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 12:41:52 vasta tsitaadiga

Listis kirjutatakse et see boinc 0.16 on töökorras.
panen jooksma.. vaatab siis mis saab.. icon_smile.gif

btw kuidas erialameestel läheb? SETI kallal siis...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 11.03.2003 12:58:12 vasta tsitaadiga

Account creation is currently disabled icon_question.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 13:17:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Account creation is currently disabled

kus sa seda loed? kui AP leheküljelt, siis peaks olema tõesti nii, et uusi accounte hetkel teha ei saa
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 11.03.2003 13:21:19 vasta tsitaadiga

mnjah visake link kus siis regada saab
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 13:26:29 vasta tsitaadiga

ega praegu ei saagi. beta on piiratud - kes õigel ajal jaole ei saanud, see jääb mõneks ajaks ilma. samas võid ju paluda kelleltki peavarju, n. erialameestelt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2003 15:52:25 vasta tsitaadiga

Või meilt.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 12.03.2003 09:59:36 vasta tsitaadiga

palun seletage mulle asi ära, jätsin õõseks BOINCI tegema ja nüüd olen erialameestest ka ees ja maailmas teine...
mul on ainult hädine cellu 600@675, siin peab olema mingi kala....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 11:19:10 vasta tsitaadiga

millivatt, kuulsime seda juba korduvalt icon_biggrin.gif
kas sulle ei meeldi olla nii kõrgel kohal?

kamm on kamm - tegemist on betaga. vaevalt, et keegi meist oskab seda öelda, miks nii on. aga kuna tegemist on ilmselt tõsise probleemiga, siis on ainult ÜKS VÕIMALUS - SAADA BOINC BETA LISTI VASTAV TEADE. sina kui betatestija oled põhimõtteliselt solidaarselt kohustatud kõikidest bugidest teatama. teata siis.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 12:37:08 vasta tsitaadiga

jah mis ulud kurat, närvidele käib juba. mianoma P4 2800 MHz ei saa ega saa kuskile, kuigi arvutab iga päev kella 10-st kuni 22 õhtul beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_idea.gif :=> thumbs_down.gif thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_redface.gif icon_razz.gif icon_mad.gif icon_lol.gif icon_confused.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_mad.gif icon_razz.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.03.2003 15:41:15 vasta tsitaadiga

millivatt, k´atsu sa nüüd t2na ööseks boinci lammutama mitte j2tta - teeme ikka sellele edetabelisse kange edumaa ette icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 16:58:27 vasta tsitaadiga

Hästi öeldud jäägermeister icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brigadir
HV vaatleja
Brigadir

liitunud: 21.05.2002




sõnum 12.03.2003 17:53:02 ei saab aru vasta tsitaadiga

pole eriti süvenenud ... kas seda boinci saab w2k kuidagi servicena töötama ka panna?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 18:54:10 vasta tsitaadiga

Mul ikka see probleem: Programm läheb ise kinni ! -Kui ma ise arvuti taga olen ja teen tööd, sis ei lähe. Aga sii kui ma jätan ööseks asja tööle siis hommikuks on asi kinni ! icon_evil.gif

Ja kas teil on ka see mustakasti asi ? Ja see, et taskbaril on all olevatel asjadel kursoriga peale minnes valed nimed ?




icon_evil.gif icon_evil.gif icon_neutral.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 12.03.2003 19:27:29 vasta tsitaadiga

ega jah see asi on üsna toores veel
XP kisub mul üsna pange
samas w2k-ga lippab hästi

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 12.03.2003 20:37:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Listis kirjutatakse et see boinc 0.16 on töökorras.

tasub enda massinasse panna?
et on siis töökorras?

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 20:42:19 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:
tsitaat:

Listis kirjutatakse et see boinc 0.16 on töökorras.

tasub enda massinasse panna?
et on siis töökorras?


Mul on küll totaalne kamm.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 20:44:19 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
woosh kirjutas:
tsitaat:

Listis kirjutatakse et see boinc 0.16 on töökorras.

tasub enda massinasse panna?
et on siis töökorras?


Mul on küll totaalne kamm.

Ma ei hakka siis proovima ...

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 20:45:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei hakka siis proovima ...

minul töötab näiteks laitmatult võrreldes eelmise kahe versiooniga.

need kellel ei tööta: kas olete ikka proovinud vana boinci ära kustutada? uninstall ei kustuta näiteks neid poolikuid ja allatõmmatud lahendamata pakette, nii et need tuleb käsitsi kustutada. mingid failid olid vist veel. kõige parem on enne 0.16 installimist vana boinci kaust, mis alles jääb, lihtsalt käsitsi ära kustutada, peale seda kui "uninstall" teha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 20:54:18 vasta tsitaadiga

No ma lasen ühe WU ära teha ja siis proovin icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 20:54:24 vasta tsitaadiga

Kuidas sa tegid?
0.16 alla tõmbamisel tuleb ainult kaks faili.
Seega peab ju muu osa ikka 0.15 oma jätma.
Ma muidu tegin puhta vuugi oma masinas BOINC'i seisukohalt.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 20:55:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seega peab ju muu osa ikka 0.15 oma jätma.

üldse ei pea. vana 0.15 täiesti maha, teha käsitsi uus kaust, sinna panna need kaks faili, vajutada peale ja ise tekitab kõik vajaliku.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 21:50:49 vasta tsitaadiga

BOINC ja AP ikka crashivad.
Saatsin järjekordse raporti.
APPI!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 12.03.2003 21:52:27 vasta tsitaadiga

ainult boinc 0.16 crashis jah üsna kiiresti
kui 0.15-le panin uue 0.16-e exe siis töötas hästi.. siiamaani töötand
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 22:48:57 vasta tsitaadiga

Ei hakka see 0.16 tööle.

Message all on selline teade:
Can't load "boinc.dll", will not be able to dermine idle time

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 22:51:37 vasta tsitaadiga

hmm ... nüüd hakkas tööle. icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 22:52:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Message all on selline teade:
Can't load "boinc.dll", will not be able to dermine idle time

mul andis sama teadet, aga asi töötas siiski korralikult ja võttis vastu, lahendas ja saatis wu-sid. see boinc.dll ei ole vist otseselt lahendamise ja saatmisega seotud, kuigi nimi justkui viitaks, et on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 16:59:23 vasta tsitaadiga

Astropulse@hinnavaatlus.ee juba 3. icon_confused.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 19:56:18 vasta tsitaadiga

krt ma ei tea mis kamm on..... 300 celeryga näitas wu ajaks 400+ tundi.. vähemalt siis, kui ma ta sinna ära installisin ja lasin miskit 5-10 minza töötada.... win2k'le sai just clean install tehtud jms... sisuliselt puhta masina peale sai asi pandud tööle
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 21:49:20 vasta tsitaadiga

masendav vaadata kuidas recent credit kukub mul (10K pealt praeguseks 5K peale) varsti 0 icon_cry.gif
kuna reinstalliga tekkis uus masin (your comp. alla)

Kas ei saa siis neid ühendada?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 09:35:35 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif tänu millivatti ime Celeronile me jälle esimesed.



selle eest sulle preemiaks waterblock soodus hinnaga 399.- thumbs_up.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 11:52:00 vasta tsitaadiga

Mis krdi ime celeron sel millivatil on. Ma näen suurt vaeva oma athloniga ja ikka oleme püsivalt kolmandal kohal (tiimiarvestuses).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 12:11:58 vasta tsitaadiga

Aga mul ikka nje rabootajet. icon_cry.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 15:19:09 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Aga mul ikka nje rabootajet. icon_cry.gif

Mis versioon peal on? Mul töötab 0.15 perfektselt...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 15:22:05 vasta tsitaadiga

Rax15 kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Aga mul ikka nje rabootajet. icon_cry.gif

Mis versioon peal on? Mul töötab 0.15 perfektselt...

Mul töötab 0.16 prefektselt ! Aga krt, arvuti teeb ikka õudsalt aeglaseks.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 15:28:13 vasta tsitaadiga

voyager ma vaatan sa oled oma suure ja värvilise reklaam txt ära
võtnud allkirjast.

Mis üllatusest sai?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 15:30:16 vasta tsitaadiga

Rax15 kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Aga mul ikka nje rabootajet. icon_cry.gif

Mis versioon peal on? Mul töötab 0.15 perfektselt...


BOINC 0.14/0.15/0.16 ja AP 0.05/0.06 igas kombinatsioonis proovitud.
Lihtsalt ei funka ja kõik.

Jama näeb välja selline:
Klient tõmbab alla uued WU'd.
Kohe kui üks kohale jõuab, hakkab töötlema.
Sekund hiljem teatab, et "complited", veel sekund hiljem, et "uploeded".
Töötlemise ja uppimise aega näitab mõlemal juhul "0".
Task Manager näitab AP kohta püsivalt 0%
Ja siis jookseb kogu BOINC/AP sümbioos täielikult kokku.
Näitab kuidas kunagi "fatal error" või tahab Bill Gates'ile midagi raporteerida.
Vahest kärvab nii, et ei suuda mingit errorit visata.
Räige

Ma ise arvan, et asi on minu enda arvutis, aga kus?
format c'd tegema ei hakka. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.03.2003 15:34:09 vasta tsitaadiga

Aga millesk seda maavalist elu yldse otsida? Miks see peaks yldse kottima?
Kui ulme-isu peale tuleb siis saab ju mingit kosmose mangu mangida.
Tuleb meelde see eesti film "Hukkunud Alpinisti Hotell", kus politseiinspektor esitas
kysimuse et mida kuradit nee tulnukad siit otsivad ja "tollendavad" icon_smile.gif
Aga kuidas nimetatakse neid programme mis kasutavad mingi ylesande lahendamiseks
teiste arvuteid - minuteada "trojad". icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif beer_yum.gif
Aarmine lapsikus ikkagi.


viimati muutis Robot 15.03.2003 16:29:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 16:00:39 vasta tsitaadiga

Robot kirjutas:
bla-bla-bla-bla-blaa

Bla-bla icon_wink.gif
Sa ise oled üks paras "troja"
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 16:58:54 vasta tsitaadiga

Ignore Me kirjutas:
voyager ma vaatan sa oled oma suure ja värvilise reklaam txt ära
võtnud allkirjast.

Mis üllatusest sai?


nuh?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.