Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 11:01:39 vasta tsitaadiga

jup
Neil serveri keskus paneb pange. Isegi telefoni teel kätte ei saa....

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 18.09.2006 11:07:39 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
jup
Neil serveri keskus paneb pange. Isegi telefoni teel kätte ei saa....


lõpp lahkelt jagavad infot selle katkestuse kohta :wink:

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 11:19:29 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
Spott kirjutas:
jup
Neil serveri keskus paneb pange. Isegi telefoni teel kätte ei saa....


lõpp lahkelt jagavad infot selle katkestuse kohta icon_wink.gif

ma saatsin eile hommikul neile kurja meili (siis neil koduleht töötas) - mobla abil üle GPRS-i, et mis jama on. Tahtsin, et telefoni teel ühendust võetaks - loomulikult ei võetud - hoopis meil saadeti lõuna ajal vastu, kus vabandati.
Täna hommikul sama pull ja kella 7 ajal oli ka nede enda koduleht maas....

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 15:34:49 vasta tsitaadiga

Sama siin...üritasin kell pool9 netti tulla...huiatki icon_razz.gif 30 minti hiljem alles tuli nett tagasi. Kuna eile oli eriti pikalt nett maas, siis yritasin neile infoliinile helistada, kuid sain vastusex "Võrk ylekoormatud" ...täna helistasin ka, sain liinile, toru võeti vastu ja peale seda katkestati kõne...jubedad nahhaalid rsk icon_rolleyes.gif ... mind häirib just see, et kuskil polnud ette teatatud, et neil kuskil junn lahti vms...masendav
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black-
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2006




sõnum 18.09.2006 22:14:00 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Sama siin...üritasin kell pool9 netti tulla...huiatki icon_razz.gif 30 minti hiljem alles tuli nett tagasi. Kuna eile oli eriti pikalt nett maas, siis yritasin neile infoliinile helistada, kuid sain vastusex "Võrk ylekoormatud" ...täna helistasin ka, sain liinile, toru võeti vastu ja peale seda katkestati kõne...jubedad nahhaalid piix icon_rolleyes.gif ... mind häirib just see, et kuskil polnud ette teatatud, et neil kuskil junn lahti vms...masendav


Minu teadmist mööda ei oska ükski firma veel endale rikkeid ette ennustada!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 23:44:39 vasta tsitaadiga

selleks on starmani esilehel uudiste koht kuhu peaks kirja panema möödunud suured apsud ehk näiteks eile oli pikem/suurem katkestus seoses blablabla probleemidega, vabandus klientide ees...aga noh eks firmadel on see uudiste koht ikka "heade" uudistega icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 11:31:17 vasta tsitaadiga

Starman... asjad nüüd paika loksunud, aga algul oli jamamist...
Tahtsin omale netiühendust. Tegin e-kirja ja seletasin asja. Vastus tuli, et vormista leping oma nimele - sellel aadressil juba on leping. Kirjutasin vastu, et see aadress, millel nende leping on, jaguneb veel kaheks, naabriga ma netti jagama ei hakka. Viis päeva hiljem tuli mingi vastus, mille peale teatasin, et sellise kiirusega ei saa asja ajada ja mul telefonis asjad selgeks tehtud. Mille peale sain sealt "siirad vabandused" icon_biggrin.gif Tehnikud olid õigel ajal kohal. Aga hoolimata sellest, et ma korduvalt olin öelnud, et ostan kohe välja soodushinnaga modemi, anti ikka pihku rendileping. Tehnik võttis siis pastaka ja tegi ümber selle dokumendi ja kirjutasin alla.
Siis saabus arve... modemi rendi eest icon_eek.gif võtsin ühendust, et mis toimub?!
Selgitati, et tehnikul pole õigust pabereid teha ja soovitati "vale" arve ära maksta icon_biggrin.gif
Saadeti siis uued dokumendid postiga ja paluti tagasi saata - tagasikirja ümbrik pidi kaasas olema, aga ei olnud. Arvel tehti ka tagasiarvestus... minu ettemaksust arvestati maha rendi tasu päevade eest, mil ma modemit kasutasin, aga mitte kõigi ettemaksu-päevade eest. Aga lõpuks tuli ikkagi summa õige, kui modemi välja ostsin ja ülejäänud rendisumma maha arvati. Aga see juba järgmise arvega.

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 18:59:11 vasta tsitaadiga

Infoks neile kelleni mingil põhjusel Starmani katkestusteated ei jõua, elades Tallinna kesklinnas sain sellise teate:

Teatame Teile, et ööl vastu 12.10.2006 ajavahemikul 01:00-07:00 toimuvad Starmani telekommunikatsioonivõrgu plaanilised hooldustööd, mille käigus võib esineda lühiajalisi katkestusi kaabeltelevisiooni, interneti- ja telefoniteenuse edastamises. Peale nimetatud ajavahemikku võivad Teie arvuti ja kaabelmodem vajada alglaadimist (restart).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 07:46:40 vasta tsitaadiga

Kuidas te kommenteeriksite järgmist...

Eesti ja soome kanalitel on jube lumesadu sees aga välismaa kanalid on korras pildiga. Tegemist on Starmani analoogTV-ga, Kodu pakett. Olen kanaleid uuesti välja otsind aga abi sellest pole.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 08:17:56 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Kuidas te kommenteeriksite järgmist...

Eesti ja soome kanalitel on jube lumesadu sees aga välismaa kanalid on korras pildiga. Tegemist on Starmani analoogTV-ga, Kodu pakett. Olen kanaleid uuesti välja otsind aga abi sellest pole.


Eesti kanalid on üldiselt nõrgema signaaliga. Näiteks varemalt etv teksti-tv kasutamine oli suht vaevarikas, võrreldes satikanalite omadega. Kuid päris lumesadu on juba veidi ekstreem. Starmani tehniku peaksid vaatama kutsuma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 09.10.2006 18:40:58 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
siLc kirjutas:
Kuidas te kommenteeriksite järgmist...

Eesti ja soome kanalitel on jube lumesadu sees aga välismaa kanalid on korras pildiga. Tegemist on Starmani analoogTV-ga, Kodu pakett. Olen kanaleid uuesti välja otsind aga abi sellest pole.


Eesti kanalid on üldiselt nõrgema signaaliga. Näiteks varemalt etv teksti-tv kasutamine oli suht vaevarikas, võrreldes satikanalite omadega. Kuid päris lumesadu on juba veidi ekstreem. Starmani tehniku peaksid vaatama kutsuma.

Ise olen ka tähele pannud, et vahest on Soome kanalitel pilt kehva, nagu sagedused jookseksid üksteisele sisse (teise kanali pilt kumab tagant läbi). Starmani tugi teatas, et see on tingitud ülelevist. Vaevalt, et nad analoogina õhust püüavad ja siis kaablisse lasevad. Digil olid samal ajal kanalid puhtad. Algallikas peaks mõlemal sama olema.
Kardan, et ikka Starmani poolne käkerdamine.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black-
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2006




sõnum 11.10.2006 07:17:33 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:

Vaevalt, et nad analoogina õhust püüavad ja siis kaablisse lasevad.


Eksid paraku icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 11.10.2006 13:22:10 vasta tsitaadiga

asi on minuteada seadustes. satelliidilt vastuvõttes ja edastades edasi kaabelvõrku olid soome kanalite edastuslitsentsimaksud mõnusalt kirved. samas aga puudub regulatsioon analoog signaali püüdmisel ja selle edastamisel (võibolla on mingi, kuid operaatorile sobivam). ning "kägisemist" pole selle tõttu, et ega pappi soome tv kanalid ei taha, vaid ikka vahendajad. see oli vist neloneni kohta. Ülejäänud kanalitega (soome 1 ja 2, 3 kohta ei mäleta) oli aga selline naljakas olukord, et esindajat minuteada ei ole, kuid kaabelvõrku läbi sati edastamine üldse keelatud. igatahes leidsid eesti pakkujad seoses oma sobiva geograafilise asendiga mõnusa seaduse augukese, ning seetõttu võetakse soome kanalid vastu analoogis.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 13.10.2006 09:23:05 vasta tsitaadiga

Black- kirjutas:
Lemmy kirjutas:

Vaevalt, et nad analoogina õhust püüavad ja siis kaablisse lasevad.


Eksid paraku icon_smile.gif

Hmmz.. Ja kaabel digi-TV'sse lastakse õhust püütud digisignaal? Miks siis seda analoogi ei lasta? Müstiline.. icon_eek.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 15:28:02 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
siLc kirjutas:
Kuidas te kommenteeriksite järgmist...Eesti ja soome kanalitel on jube lumesadu sees /---/
Eesti kanalid on üldiselt nõrgema signaaliga. /---/Starmani tehniku peaksid vaatama kutsuma.


Teadmiseks teile, et lumesaju tekitab ka liiga tugev ülekandesignaal.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
as1
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003




sõnum 19.10.2006 16:00:24 vasta tsitaadiga

Mind hakkab juba ära tüütama! Peab vist sideameti jälle kutsuma! Starman -i Digi signaal küll hangub või tekib pixelatsioon. Ja nemad ainult ajavad jama suust välja. Paar aastat tagasi analoog TV -ga lollitada mind samuti pool aastat, siis sai mõõt täis ja kutsusin sideameti kohale. Ja loomulikult said nad ettekirjutuse, mille peale umbes 1 kuu pärast pilt muutus väga korralikuks. Muide Sideameti kutsumine on tasuta. Annan neile veel paar kuud aega ja kui ikka midagi ei muutu kutsun sideameti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black-
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2006




sõnum 20.10.2006 14:48:26 vasta tsitaadiga

as1 kirjutas:
Ja nemad ainult ajavad jama suust välja.


Ehk räägid ka meile, mis jama nad ajavad suust välja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 23.10.2006 20:48:32 vasta tsitaadiga

Olen siiani analoog TV omanik ja isegi ei mõtle digi TV peale minekut. Ei mingeid häireid, kokkujooksmisi, pane või 10 telekat üksteise järgi. Ja kõike seda odavama raha eest. Kui töötu oleks ja enamuse elust tugitoolis filmide jaoks raiskaks, vahetaks välja. Ootan veel boxide uuema raua ja softi release ära kuni lapsepõlve probleemid seadmetega läbi põetud saavad.
Raha on kallim kui kuld icon_smile.gif

_________________
riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.10.2006 10:38:38 vasta tsitaadiga

mhmh, hea signaal olemas kaablist... ei näe probleemi
digi peale ei mõtle samuti minna veel paar aastat, kurb laks on just see, et siis ei saaks enam arvutist telekat vaadata, meil korteris 4 teleka vaatamise kohta: suur tuba, vanemate magamistuba, venna tuba ning endal siis tv-kaart
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 24.10.2006 10:49:29 vasta tsitaadiga

mul tuleb ka üle 4-5 kuu peale arve novembri kuus icon_biggrin.gif päris jõhkra summa pean maksma: 63 senti icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 24.10.2006 12:10:59 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
mhmh, hea signaal olemas kaablist... ei näe probleemi
digi peale ei mõtle samuti minna veel paar aastat, kurb laks on just see, et siis ei saaks enam arvutist telekat vaadata, meil korteris 4 teleka vaatamise kohta: suur tuba, vanemate magamistuba, venna tuba ning endal siis tv-kaart

Ja kuidas digi-tv segab sul arvutis tv vaatamist?

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 13:34:22 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
mikk36 kirjutas:
mhmh, hea signaal olemas kaablist... ei näe probleemi
digi peale ei mõtle samuti minna veel paar aastat, kurb laks on just see, et siis ei saaks enam arvutist telekat vaadata, meil korteris 4 teleka vaatamise kohta: suur tuba, vanemate magamistuba, venna tuba ning endal siis tv-kaart

Ja kuidas digi-tv segab sul arvutis tv vaatamist?


Lemmy, ära pane tähele, need "digi on mõttetu ja halb" vennad lihtsalt ei oma kogemusi digitv'ga ning pole viitsinud endale isegi elementaarseid aluseid selgeks teha kuidas asi toimib. Aga negatiivselt lahmima on kõik kõvad - ikkagi eestlased.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
as1
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2003




sõnum 24.10.2006 13:46:08 vasta tsitaadiga

Viimane jutt oli paremaks ei saagi. Enne seda oli neil jutt - tehnilised probleemid ja 1 kuu jooksul tehakse korda. Enne seda - võib - olla kehv kaabeldus (see tundus kõige lollim mida ma kuulnud olen).


Black- kirjutas:
as1 kirjutas:
Ja nemad ainult ajavad jama suust välja.


Ehk räägid ka meile, mis jama nad ajavad suust välja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.10.2006 14:55:55 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
mikk36 kirjutas:
mhmh, hea signaal olemas kaablist... ei näe probleemi
digi peale ei mõtle samuti minna veel paar aastat, kurb laks on just see, et siis ei saaks enam arvutist telekat vaadata, meil korteris 4 teleka vaatamise kohta: suur tuba, vanemate magamistuba, venna tuba ning endal siis tv-kaart

Ja kuidas digi-tv segab sul arvutis tv vaatamist?
starmani puhul tahad öelda, et saan kõigist neljast telekast korraga vaadata eraldi kanalit ? ilma lisariistvara hankimata ning omades ainult digi-TV signaali (analoogi topelt kõrvale võtta on ka imelik)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 15:16:49 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
starmani puhul tahad öelda, et saan kõigist neljast telekast korraga vaadata eraldi kanalit ? ilma lisariistvara hankimata ning omades ainult digi-TV signaali (analoogi topelt kõrvale võtta on ka imelik)


starmani digi-tv puhul jääb analoogsignaal kõrvale alles.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.10.2006 16:23:21 vasta tsitaadiga

ehk siis: ilusat digisignaali saan siiski vaid ühest vaadata...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 24.10.2006 19:19:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
ehk siis: ilusat digisignaali saan siiski vaid ühest vaadata...

Just. Aga sinu esialgne väide oli, et peale digile üleminekut ei saa enam arvutist telekat vaadata.
See pole tõsi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 24.10.2006 22:14:12 vasta tsitaadiga

Sinna on veel aega aga kui eesti tv signaal soome eeskujul ülenisti digiks muutub on praegused tv-kaardid kõik kasutud. Pole uurinud, vb on juba digisignaali toetavaid kaarte saadaval.
_________________
riistvara24.ee - kiireim tee prototüüpimiseni
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.10.2006 01:48:04 vasta tsitaadiga

mairo, sellised on täitsa olemas
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black-
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2006




sõnum 26.10.2006 12:56:01 vasta tsitaadiga

as1 kirjutas:
Viimane jutt oli paremaks ei saagi. Enne seda oli neil jutt - tehnilised probleemid ja 1 kuu jooksul tehakse korda. Enne seda - võib - olla kehv kaabeldus (see tundus kõige lollim mida ma kuulnud olen).


Ja nemad sulle tehnikut pole pakkunud kes kontrolliks kohapeal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2006 12:58:31 vasta tsitaadiga

Black- kirjutas:
as1 kirjutas:
Viimane jutt oli paremaks ei saagi. Enne seda oli neil jutt - tehnilised probleemid ja 1 kuu jooksul tehakse korda. Enne seda - võib - olla kehv kaabeldus (see tundus kõige lollim mida ma kuulnud olen).


Ja nemad sulle tehnikut pole pakkunud kes kontrolliks kohapeal?

Mida see tehnik ikka teeb, kontrollib kaabli otsad ära ja ongi kõik, nad seal oma putkas näevad kah, et signaal on vilets või vigane.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 27.10.2006 10:55:07 vasta tsitaadiga

Minul oleks selline küsimus, kui keegi oskab vastata. Detsembris peaks Levira ja Starman alustama maapealse digi-tv ülekandmist ja kuna vajalik digibox on kraad korralikum, kui elioni oma, (MPEG-4), siis kas ma saaksin näiteks soovi korral nende seadmega ka Elioni digitv-d vaadata, juhul kui peaks olema soovi teenusepakkujat vahetada?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2006 11:39:53 vasta tsitaadiga

deusexum kirjutas:
Minul oleks selline küsimus, kui keegi oskab vastata. Detsembris peaks Levira ja Starman alustama maapealse digi-tv ülekandmist ja kuna vajalik digibox on kraad korralikum, kui elioni oma, (MPEG-4), siis kas ma saaksin näiteks soovi korral nende seadmega ka Elioni digitv-d vaadata, juhul kui peaks olema soovi teenusepakkujat vahetada?


tee omale kõigepealt selgeks erinevad standardid:
DVB-T (levira [starman], õhust, antenniga)
DVB-S(2) ([viasat jms] satelliidilt)
DVB-C (starman, elion, stv jne linnades kaabli baasil)
IPTV (elion üle adsl võrgu ja vasepaari)
on ka teisi vähemolulisi... http://www.digitv.ee

need kõik vajavad enamjaolt omaette seadet kuna tehnoloogiad on erinevad KUID tulemas on algselt satelliitside jaoks mõeldud Dreambox ja sellest uus versioon 8000 , sellel on olemas juba linux tarkvara millele saab erinevad võimalusi lisada, seadmel on endal lisakaartide võimalus DVB-T ja ilmselt ka C jaoks, kuuldavasti on võimalik ka IPTV tarkvara lisada kuna võrgukaart on seadmel olemas.

hetkel aga jagab elion oma C ja IPTV jaoks seadmeid ja starman oma C ja T jaoks seadmeid ning need ei ühildu teiste standarditega. Samuti peab arvestama MPEG2 ja MPEG4 erinevustega kuid suurt kvaliteedi vahet neil praegu veel ei ole, seni kuni HDTV ei tule.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 00:50:28 vasta tsitaadiga

starman oli mustamäe ehitajate tee ja vilde kvartalis täna 20:30 - 21:00 vahel kõiges maas:)
_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 30.10.2006 08:54:17 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
starman oli mustamäe ehitajate tee ja vilde kvartalis täna 20:30 - 21:00 vahel kõiges maas:)

võin kinnitada, et ei olnud. kaabel tv igatahes töötas väga bueenolt.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 30.10.2006 09:25:46 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
decrakas kirjutas:
starman oli mustamäe ehitajate tee ja vilde kvartalis täna 20:30 - 21:00 vahel kõiges maas:)

võin kinnitada, et ei olnud. kaabel tv igatahes töötas väga bueenolt.


Ja nett samuti.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 22:10:49 vasta tsitaadiga

ehitajate tee 78, ehitajate tee 84 ja vilde tee 102

need majad olid tummad see vahemik... ehk kvartal tõesti polnud maas, minu vabandused:)

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 10:06:19 vasta tsitaadiga

Starmani uus kampaania ? icon_razz.gif

Liitu Starmaniga kohe ja saad kõik tellitud teenused kaheks kuuks täiesti tasuta!


Tellides enne aasta lõppu meie kaabeltelevisiooni-, interneti-, telefoni-, või kolmikpaketiteenuse, saad selle kaheks kuuks kuumaksuvabalt!

Kui oled juba meie klient, on just praegu kõige õigem aeg lisateenuste tellimiseks - järgmised kaks kuud kasutad kõiki tellitavaid teenuseid oma senise kuumaksu eest!

Lisaks on sul võimalus võita 100 000 krooni kodu täiustamiseks!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolverine
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003




sõnum 08.11.2006 18:52:31 vasta tsitaadiga

Vanasti oli Starman enam-vähem. Loomulikult Tele2'hele ta järgi ei saand ,aga ajas asja ära. Viimasel ajal on asi nii lootusetuks lainud ,et normaalne (umbes 512 kbit/s ,aga peaks olema 2 Mbit/s) nett on kell 00:00-15:00 ,ülejäänud aja laeb mõni leht 3-7 minutit. See on lihtsalt masendav. Ja klienditeenindusest teatab mulle lõbus bimbo ,et see kestab novembri lõpuni ja siis peaks kõik korras olema.
See on lihtsalt bullshit ,sest Starman ei ole kunagi normaalne olnud. Isegi siis kui klienditeenindusest öeldakse mulle "Oi ,meie arust peaks teil küll nett taga praegu olema" ,aga tegelikult nägin Päikese varjutust ka varem kui modemil põlevat CABLE tuld.
Kõige rohkem ajab närvi see ,et kui ma JÄRJEKORDSELT pean helistama klienditeenidusse ja küsima ,et kus nett on ,siis mulle öeldakse "Oodake ,ma uurin ja helistan paari tunni päras tagasi". Kui ma siis helistan järgmine päev siina ,et kontrollida kas too klienditeenindaja on ära surnud ,siis ütleb mulle üks teine klienditeenindaja ,et ma polevatki sinna tegelikult helistanud ,sest arvutis pole neil midagi kirjas. See on üks vanemaid nalju ,mida nad armastavad hästi tihedalt teha
Olen Starmani kasutanud üle aasta ja nett katkeb kuus 6-7 korda umbes paariks päevaks

Sorry capsi pärast kohati ,aga see firma on lihtsalt jube icon_mad.gif
Ja neile kes tahavad liituda Starmaniga: PÕGENEGE KUNI VEEL SAATE!!!!!!11111 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 16:37:21 vasta tsitaadiga

kui minul olid "piirkondlikud" probleemid kodus starmani ühendusega mis pidid lahenduse saama 3 kuu pärast, siis ma lihtsalt küsisin viisakalt kompensatsiooni. tulemuseks oli mul 3 kuud 40% soodustus kõigile starmani interneti teenustele. soovitan, mine räägi nendega ilusti ja saad asjas lahenduse
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 09.11.2006 16:44:21 vasta tsitaadiga

Wolverine: starman salvestab klienditeeninduse numbrile tehtavaid kõnesid mu teada. esita ametlik järelepärimine, miks arvutis pole ja miks ei reageerita.
p.s üldtingimuste p 4.3.5
http://www.starman.ee/files/doc/yldtingimused_03_30_06.pdf

_________________
The truth is out there


viimati muutis blas 09.11.2006 16:49:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 16:46:31 vasta tsitaadiga

Wolverine, kui kompi ei saa või see ei rahulda sind siis vaheta teenusepakkujat.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 09.11.2006 17:12:42 vasta tsitaadiga

Wolverine kirjutas:
.... mulle öeldakse "Oodake ,ma uurin ja helistan paari tunni päras tagasi". Kui ma siis helistan järgmine päev siina ,et kontrollida kas too klienditeenindaja on ära surnud ,siis ütleb mulle üks teine klienditeenindaja ,et ma polevatki sinna tegelikult helistanud ,sest arvutis pole neil midagi kirjas. See on üks vanemaid nalju ,mida nad armastavad hästi tihedalt teha .....


Nii tuttav jutt.

Oli ka Starmani vipkolmik. Tallinna kesklinnas. Ühenduse üle üldiselt ei kurtnud. Olid segadused arvetega.
Sai ka suvel 1770-ga suheldud. Samuti lubati mingeid asjaolusid selgitada ning tagasi helistada.
Siiamaani ootan.

Kui neil pole minu raha vaja siis ega ei saa sundida.
Telesignaal tuleb Starmanist edasi.
Internet tuleb juba mitu kuud Elisalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.11.2006 21:19:42 vasta tsitaadiga

sai ise ka naerdud selle tagasihelistamise üle. kes viitsib otsida siit teemast siis kribasin ka kuidas kuu aega igapäev helistasin ja ajasin taga mingit asja. koguaeg lubati tagasi helistada siis ikka vahepeal sai naerdud neile vastu, et kas samamoodi helistate tagasi nagu see tädi kes eilegi icon_biggrin.gif siis lubati lausa südameasjaks võtta see, aga kõnet ikkagi tagasi ei tulnud icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 10.11.2006 02:00:22 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Wolverine kirjutas:
.... mulle öeldakse "Oodake ,ma uurin ja helistan paari tunni päras tagasi". Kui ma siis helistan järgmine päev siina ,et kontrollida kas too klienditeenindaja on ära surnud ,siis ütleb mulle üks teine klienditeenindaja ,et ma polevatki sinna tegelikult helistanud ,sest arvutis pole neil midagi kirjas. See on üks vanemaid nalju ,mida nad armastavad hästi tihedalt teha .....


Nii tuttav jutt.

Oli ka Starmani vipkolmik. Tallinna kesklinnas. Ühenduse üle üldiselt ei kurtnud. Olid segadused arvetega.
Sai ka suvel 1770-ga suheldud. Samuti lubati mingeid asjaolusid selgitada ning tagasi helistada.
Siiamaani ootan.

Kui neil pole minu raha vaja siis ega ei saa sundida.
Telesignaal tuleb Starmanist edasi.
Internet tuleb juba mitu kuud Elisalt.

Sama Akadeemia teel, nende majast 40m kaugusel.
Kreeditarveid ikka vahest sain kui ise viitsisin oma aega kulutada .. lõpuks võtsin Elisa 15.
Pole allalaadimispiirangut kah.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolverine
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003




sõnum 10.11.2006 04:25:02 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Wolverine, kui kompi ei saa või see ei rahulda sind siis vaheta teenusepakkujat.
Ootangi praegu STV tehnikut thumbs_up.gif
Lihtsalt ei suuda kannatada enam. Mul on arvutit päeval ka vaja ,mitte öösel või ainult siis kui see Starmanile paistab sobivat. Ja ma võin kihla vedada ,et kui nett tuleb millalgi novembri lõpus tagasi ,siis on kõik umbes kuu stabiilne ning jaanuaris hakkab vana tsirkus otsast peale

Ja avalduse kirjutan ka. Kuna nett hakkas jurama 2. novembrist ,siis maksan ainult 1. päeva eest netti. Saagigu pekki. Sellisele abordijäänusele peaks nad peale maksma
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 10.11.2006 11:04:03 vasta tsitaadiga

Oh helde aeg.
See on küll kõige lollim otsus - Starmanist STV'sse kolida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolverine
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003




sõnum 10.11.2006 16:58:47 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
Oh helde aeg.
See on küll kõige lollim otsus - Starmanist STV'sse kolida.
Palun põhjenda!
Isiklikult olen kuulnud STV'st ainult positiivset. Nett pidavat ka aastas 1-2 korda ära katkema minutiks või natuke rohkemaks. Kui Starman ära katkeb ,siis võib paari nädalaga arvestada
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 10.11.2006 17:11:41 vasta tsitaadiga

Wolverine kirjutas:
remi kirjutas:
Oh helde aeg.
See on küll kõige lollim otsus - Starmanist STV'sse kolida.
Palun põhjenda!
Isiklikult olen kuulnud STV'st ainult positiivset. Nett pidavat ka aastas 1-2 korda ära katkema minutiks või natuke rohkemaks. Kui Starman ära katkeb ,siis võib paari nädalaga arvestada

No eks võta ette ja loe: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=150382
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolverine
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003




sõnum 10.11.2006 17:59:48 vasta tsitaadiga

Osadel mu tuttavatel on STV ja nad on ülimalt rahul
Ja viimasel lehel olev aimar9999 postitus ,et nett oli kõige rohkem 3 päeva ära. Pff ,vanale Starmani kliendile ,nagu mulle ,on see lumme lasta icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.