Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis on HV kasutaja avaleheks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 17:51:34 vasta tsitaadiga

mul FF üldse ainult selle jaoks, et neti kadumisel (mida juhtub u. 2x aastas) saan läbi telefoni+bluetoothi vajalikud toimetused tehtud (FF oskab pilte keelata, erinevalt IE'st, seega pole nii kulukas icon_biggrin.gif )
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 17:58:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul FF üldse ainult selle jaoks, et neti kadumisel (mida juhtub u. 2x aastas) saan läbi telefoni+bluetoothi vajalikud toimetused tehtud (FF oskab pilte keelata, erinevalt IE'st, seega pole nii kulukas icon_biggrin.gif )


Kui emt klient oled, siis huvitab sind ehk proxy, mida EMT nimetab "veebifiltriks": http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=content.private&componentId=MenuComponent&actionId=menuSelect&actionParam=3182&language=EST

Saavutad lisaks piltidele täiendavat kokkuhoidu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 18:03:37 Re: Mis on HV kasutaja avaleheks? vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:

[Edit]Endal on avaleheks neti.ee, sest see laeb kiiresti üles.


Naljatilk. icon_lol.gif Tühi leht laeb alati kõige kiiremini. Kasutangi tühja, seda Firefoxi puhul. Kuna kahjuks tuleb mõnikord ka IE-d kasutada ning nö. firmasisene sait on tehtud nii, et muud brauserid seda ei näita korralikult, siis IE puhul ongi avaleheks see firma leht (kuna muid lehti IE-ga niikuinii ei külasta:P)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 20.10.2006 21:42:35 vasta tsitaadiga

Mozilla Firefox Start Page
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 18:58:34 vasta tsitaadiga

Isikliku püsiühenduse aegade algusest on eksisteerinud ainult üks aadress, milleks on www.google.com icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.10.2006 22:52:29 vasta tsitaadiga

mul on siis www.neti.ee icon_razz.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.10.2006 16:45:16 vasta tsitaadiga

Opera: https://www.hinnavaatlus.ee/
IE: about:blank
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2006 16:46:48 vasta tsitaadiga

Kodus google ja tööl firmaleht
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 27.10.2006 16:54:43 vasta tsitaadiga

Hm... Miks nii paljudel tulirebase kasutajatel google avaleheks? Kui google lahter ju kohe paremal nurgas...icon_rolleyes.gif

Endal ikka Delfi, mis ei oma küll suurt tähtsust, sest pea alati avan kohe ka 6 bookmarki uutes tabides. Firefoxiga saab ka mitu avalehte panna. Aga alati pole vaja kah.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.10.2006 17:17:39 vasta tsitaadiga

Tegelikult kui järgi mõtlema hakkasin siis brauseri avalehtedel ma praktilsielt ei käigi. Koos masina bootimisega tõmmatakse käima enne välja logimist olnud sessioon kus enamasti on brauseris juba mõnikümmend avatud tabi icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2006 20:01:08 vasta tsitaadiga

google.com thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 18:56:56 vasta tsitaadiga

about:blank
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kj-
HV kasutaja
-kj-

liitunud: 02.04.2006




sõnum 28.10.2006 19:19:34 vasta tsitaadiga

delfi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 19:20:35 vasta tsitaadiga

mul ka neti.ee ikka... harjunud juba sellega... icon_razz.gif
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trek
HV kasutaja
Trek

liitunud: 01.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 19:24:33 vasta tsitaadiga

Aegade algusest about:blank. Browseriks FF, seega otsingud saab toolbariga ära teha (seal omajagu erinevaid otsingumootoreid). Aga ma ei saa aru, miks nii paljudel see neti avaleheks on, ma pakun, et väga suur osa ei kasuta netit üldse. Neti otsing on ju täielik käkk ja ega ta ka muud moodi kuigi kasulik ei ole. Kõige koomilisem vaatepilt on muidugi see, mida ma olen vist isegi rohkem kui ühe korra näinud, kuidas neti.ee on avaleheks, sinna otsinguribale sisestatakse otsingu märksõnad ning siis kõrvalmenüüst valitakse googleicon_biggrin.gif Selle peale tekib küll küsimus, et nagu WHY?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QX-power
külaline






sõnum 28.10.2006 20:49:06 vasta tsitaadiga

http://www.google.ee/
tagasi üles
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 20:50:55 vasta tsitaadiga

Google sai kinga, asemele tuli www.kava.ee
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 28.10.2006 20:52:59 vasta tsitaadiga

neti.ee

kuna päris tihti on just seda otsingusüsteemi vaja kasutada. google jaoks on FF-is otsingusüsteem olemas
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 22:34:12 vasta tsitaadiga

about:blank
mulle meeldib see kõige rohkem

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 22:35:17 vasta tsitaadiga

FF default.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 31.10.2006 18:18:54 vasta tsitaadiga

www.google.com
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 31.10.2006 18:27:12 vasta tsitaadiga

ie7@new: blank, home: neti & google, def search: google
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 31.10.2006 18:29:13 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:03:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 02.11.2006 13:03:15 vasta tsitaadiga

www.google.ee 8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 02.11.2006 18:46:13 vasta tsitaadiga

FF avaleht mis kaasas oli nimelt:http://www.google.ee/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official
kunagi oli ka neti.ee
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
driver95
HV vaatleja
driver95

liitunud: 06.05.2005




sõnum 03.11.2006 06:03:06 avaleht vasta tsitaadiga

http://www.rate.ee/ icon_razz.gif
_________________
driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 06:09:14 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mul FF üldse ainult selle jaoks, et neti kadumisel (mida juhtub u. 2x aastas) saan läbi telefoni+bluetoothi vajalikud toimetused tehtud (FF oskab pilte keelata, erinevalt IE'st, seega pole nii kulukas icon_biggrin.gif )


Kui emt klient oled, siis huvitab sind ehk proxy, mida EMT nimetab "veebifiltriks": http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=content.private&componentId=MenuComponent&actionId=menuSelect&actionParam=3182&language=EST

Saavutad lisaks piltidele täiendavat kokkuhoidu.

võiks mainida et ka IE puhul saab kenasti pildid ära keelata (Internet Options > Advanced > Multimedia - show pictures)

Samas ise eelistasin selleks otstarbeks kasutada operat, pildid kinni, flash ja java ka kinni ja surfamine sai kõvasti kiiremaks. sai 75mb kuus hakkama veebi sirvides, isegi kusagil 3 mp3 faili jõudis kuus laadida ja pilte vaadata, kasutus oli siis 4 päeva nädalas õhtupoolsel ajal. MSN on aktiivselt sees, ka kenast disp picid keelatud.

Ise kasutan vastavalt kas about:blanki, netit või googlit vastavalt arvutitele, telefoni avaleht oli ka google
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 03.11.2006 14:33:51 vasta tsitaadiga

KillerXP, Kas elu ebahuvitavaks ei muutu kui selles puudub visuaalne liides?
_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 14:37:43 vasta tsitaadiga

www.neti.ee
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tikimunkee
HV vaatleja
tikimunkee

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.11.2006 14:51:42 vasta tsitaadiga

Nii Firefoxis kui Konqueroris google.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2006 14:53:28 vasta tsitaadiga

www.neti.ee
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peamaha
HV kasutaja
peamaha

liitunud: 27.10.2006




sõnum 04.11.2006 21:03:49 vasta tsitaadiga

google.com
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 00:48:45 vasta tsitaadiga

neti, neti .. mis muu .. e-lõvi ruuls
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 00:54:01 vasta tsitaadiga

google.com ofcoz 8) icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepyhead
HV kasutaja
sleepyhead

liitunud: 15.10.2004




sõnum 05.11.2006 01:05:02 vasta tsitaadiga

http://www.neti.ee
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 12.11.2006 22:29:53 vasta tsitaadiga

about:blank

bookmarks on niikuinii ees, seega HV vaid ühe klikki kaugusel icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 12.11.2006 22:32:50 vasta tsitaadiga

Http://classic.hinnavaatlus.ee
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2006 18:36:30 vasta tsitaadiga

Google, kuna Neti oma reklaamide ja pikema laadimisajaga käis närvidele ning ei kasutanud seda peaaegu üldse. Mitte, et ma avalehte näeksin - üldjuhul avaneb viimasena lahtijäänud Tab.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 13.11.2006 20:43:47 vasta tsitaadiga

Esimene mõte oli, et pagan ma ei teagi mis mu avaleht on. ausõna ei kasuta seda. selgus, et on default ubuntu promoleht.
Üldiselt siiski enam-vähem sama seis kui HoHo'l - brausimine jätkub sealt kus pooleli jäi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 07:46:33 vasta tsitaadiga

Sain teise läpatsi kätte ja seal on viimased 14 tundi olnud vapralt www.hinnavaatlus.ee
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nnn
HV kasutaja
T6nnn

liitunud: 03.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 07:51:16 vasta tsitaadiga

kui teen browseri lahti siis avanevad viimati lahti olnud lehed, nii et avalehte ei kasuta, home on FF default home
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CotCas
HV kasutaja
CotCas

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 11:49:12 vasta tsitaadiga

viimasel ajal on mingi jama jälle lahti ja olen kundel kohanud sarnaseid avalehti nagu .. lop .. adcliks .. search188 jne
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 18.11.2006 13:56:00 vasta tsitaadiga



Nägin natuke vaeva ja tegin väikese statistika, mis on HV kasutaja avaleheks...
Ütleks, et suht masendav icon_biggrin.gif Netit ja Googlet on liiga palju...

Isetehtud - tähendab seda, et inimesel on avaleht ise koostatud, nagu osadel siin.
Firma siseveeb - inimesel on avaleheks firma siseveeb.
Muu lahendus - Need siis kõik teistsugused, kel avaneb viimati kasutatud tab, kellel ikoonid desktopil jne.

Kui kõik googlega ja HVga seotud lehed ära grupeerida, siis on googlet 53 ning HV-d 18(diagrammil on eraldi välja toodud)
Tabel on koostatud seisuga T 14 nov, 06 6:51

Kena päeva icon_razz.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 19.11.2006 19:31:48 vasta tsitaadiga

www.hinnavaatlus.ee icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelv
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 19.11.2006 23:01:58 vasta tsitaadiga

https://www.google.com/accounts/ManageAccount
Põhiliselt kalendri pärast.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 03.12.2006 18:28:08 vasta tsitaadiga

www.neti.ee hea ja eestimaine
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 03.12.2006 19:44:36 vasta tsitaadiga

sai muudetud nagu... eee... about:blank
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 16:46:31 vasta tsitaadiga

Endal selline

Arvuti kettal loomulikult, avaneb hetkega ja hea vajalikud sakid icon_lol.gif lahti klõpsida.
Logode lõikamise-kleepimise sai ka ilusti selgeks icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 09.01.2007 17:21:56 vasta tsitaadiga

http://www.neti.ee
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 09.01.2007 17:26:10 vasta tsitaadiga

merku, HinnaVaatlus peaks olema SUURELT all, mingi 10 cm x 3 cm. icon_smile.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis on HV kasutaja avaleheks? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.