|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.08.2005 15:30:34
|
|
|
| Matrix75 kirjutas: |
| Tartu pood on kehvas kohas ... |
... möh ? Küll on Tartu inimesed ikka laisad kui pood pole otse keset linna või jääb vähe igapäevasest marsruudist kõrvale, siis on kohe kehv asukoht ? IMO on pood väga heas kohas, bussipeatus on otse aiataga ja autoga saab samuti praktiliselt treppi sõita, ning parkimisprobleemi pole kunagi olnud - sellepärast endale see koht väga meeldibki ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FireDawg
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2002
|
21.11.2005 12:40:35
|
|
|
Küll on palju fleimi. Mina isiklikult teen kõik oma PC juppide-junnide ostud Mikromaailmast ja pole kunagi midagi praaki saanud (okei 1 kord oli mingi 400 eegune juustukorpus praak, mille vennale ostsin, a nii odavalt korpuselt ei tulnud see üllatusena, sai ilusti ümber vahetatud jne). Samuti ma ei ütleks, et klienditeenindajad seal lollid on (samas ma käin ainult mustamäe prisma mikromaailmas), võrreldes K-Saluuniga (kus mind tihti on üllatatud müüjate idiootsusega) on nad kohe väga targad
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
18.12.2005 16:08:01
|
|
|
Müüjad on üsna asjalikud tõesti. Ka Rakvere rägavere tee mikromaailmas, isegi naismüüjad.:p Pood on ka minu jaoks ülimalt heas asukohas (teiselpool maja.:p) Hinnad on kohati nats kallid, muidu probleeme pole olnud kordagi. Ise ka kõvasti asju sealt ostnud, võib öelda, et pool kogu arvuti kupatusest ongi sealt ostetud.:p
Teeninduse poolest on igati
Täna sai käidud proset ümber muutmas.:p Mingi klokkija tüüp oli ka seal. Soovitas dfi emaplaati ja OCZ mälusid, hinnapiirist oleks ainult välja läind kõvasti.:p
Väga korralik pood rakveres igaljuhul, müüjad sõbralikud jne.
Kiitus.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
23.12.2005 10:35:08
reply |
|
|
nonii paar sõna selle poe kohta kah..... väga ok teenindus minu meelest! Aga njahhh tartus see jama et ta ikke jube jamas kohas.... a nuh siin läheduses peaks üks toidupood varsti otsad andma ja ma tõesti loodan et nad sinna asemele kolivad.... mul sis hea 25m arvutipoes käia
a jah arvuti ostsin sealt.... sain megahea komplekti.... paar asja lasin ää muuta... igatahes super hästi vunkab
hiljuti ostsin dvd kirjutaja sealt.... läksin kohale tellisin ää ja järgmise päeva hommikul kohe hellati ja kaup kohal
ainuke miinus njahh see minumeelest, et neil väljapanek suht kesine ja case-mod juppe mõned üksikud komponendid
aga njahh kui arvutit osta sis soovitaksin küll sealt vaadata.... enda pilli sain küll hea hinnaga ja olen väääga rahul!
Ja selle emaparda mis sealt ostsin... EPoX motherboard (4PDA3I v3.x i865PE chipset minu puhul) ROCKS!
OC-i jaoks sobib super hästi
vastuseks siin mõnede inimeste isekale suhtumisele müüa-kliendi suhtesse ütlen nii.... nii nagu sina käitud teistega käitutakse ka sinuga! krt küll kui sul on masendus ja kiire vmi. sis FUCK ää sellepärst poodi süüdista! Kõik ei sõltu alati nendest vaid ka paljudest muudest asjadest.
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.12.2005 14:35:08
|
|
|
TeArGaS, ehk teisisõnu said omale ägeda kasti osta ja see, et nii vahvalt mängud nüüd jooksevad ja plate norm OC jaoks on on nagu suur pluss firmale? Ma olen ka väga vinge mees, panin kasti ise kokku ja ennäe imet - kõik isegi töötab nii nagu peab Kiida taevani siis kui midagi vee alla läheb ja kiiresti ning viisakalt asi korda aetakse.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
23.12.2005 17:54:47
|
|
|
| Auron kirjutas: |
TeArGaS, ehk teisisõnu said omale ägeda kasti osta ja see, et nii vahvalt mängud nüüd jooksevad ja plate norm OC jaoks on on nagu suur pluss firmale? Ma olen ka väga vinge mees, panin kasti ise kokku ja ennäe imet - kõik isegi töötab nii nagu peab Kiida taevani siis kui midagi vee alla läheb ja kiiresti ning viisakalt asi korda aetakse. |
what i have to say..... LOL Oooops, unustasin selle pisiasja ....ei aga ikkegi he pood on
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
23.01.2006 14:35:27
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Nii sain siis monitori kätte.Antud hetkel ei oska küll muud kui ainult kiidusõnu Pärnu mikromaailma suunas öelda, sest kuigi asja algul ei olnud ,siis peale tellimust hoiti ilusti asjaga kursis, et mida nad teada on saand ja millal tulla võiks jne.Igati ja eeskujulik käitumine ja nüüd on mõte ,et ostan veel teinekordki põhimõtteliselt sealt (kui just mujalt kõvasti odavamalt ei saa )Vaatab õhta peale tööd kui olen asja twakida ja katsetada jõudnud viskan ehk ka väikse review. |
No juhtub ju Kõik ei sa alati ideaalselt ka minna.
Kiidan omalt poolt ka Mikromaailma ja just Pärnu esindust.Ostsin mobo ja andis kohe tööle pannes tossupilve näkku Viisin sinna ja anti kohe uus kätte
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cosmix72
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2005
|
03.06.2006 11:43:03
|
|
|
niii tore pood...=)
remont on ka suht kiire ja asjalik vähemalt tallinnas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
06.06.2006 18:26:12
|
|
|
kampaanialehe järgi Samsungi laiekraan LCD monitor soodsa järelmaksuga, 3a ja ainult 5112 kr.
kohe ostes tuleb välja laduda 5390 kr
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
06.07.2006 09:56:22
|
|
|
| Kui kellelgi peaks edaspidi olema Mikromaailmaga seotud mure või küsimus, siis võib minuga ühendust võtta ja proovin aidata kui saan.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alternate
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
06.07.2006 10:06:03
|
|
|
| tsitaat: |
et see peab neil endil kajastatud olema
|
Kui nad niiöelda firmaarvet ei väljasta siis kus see neil kajastuma peaks?
Teemaalgataja aga las helistab poodi ja küsib järgi[/quote]
peab ikka lammas olema kes sellist juttu suust välja ajas.
kuda siis raamatupidamises kajastub ?
_________________ ... Lihtsalt haige ABITI fänn ... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
06.07.2006 10:10:32
|
|
|
nojah....
eks tegelikult võiks siia teemasse ka mainida, et tartus on firma esindustes toimunud mõned muudatused.....
Natuke aega tagasi avati Annelinna keskuses firma esindus, avatud E - P kella 10.00 kuni 21.00
ning värskelt koliti kokku varem riia mnt 15b olnud kontorikaupade pood ning lembitu 2 asunud esindus.....
ehk et uus pood Riia mnt 35, Avatud E - R 09.00-18.00,L 10.00-15.00
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.07.2006 00:47:58
|
|
|
pärnu esinduse kohta on küll ainult kiidusõnu öelda Ühel kastil purtsatas üks kondekas ja bios andis checksum errorit, sai nende kätte viidud ja mamma vahetus tehti ikka ülikiirelt ära
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
14.07.2006 19:30:01
|
|
|
no. siiamaani ainult head sõnad olnud.
aga fakk nad peavad mulle müüma printeri millel usa toitejuhe ja USB kaableid ja asju pole üldse kaasas.
oli vaja kiirelt printida. mõtlesin et nagunii vaja osta printer. autoga linna (40km) ostan samsungi ära ja kohe hea tunne et mure murtud
teed kodus karbi lahti ja nagu. ülla ülla mis kuradi kahtlane juhe. tooner sisse ära. ja oo. kui tore. millega ma ta arvutikülge panen nüüd.
Kas tõesti pean hakkama igas poes karbid lahti lammutama ja kõik jupid üle uurima ja luurama ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.07.2006 19:39:41
|
|
|
Mul on kahtlane tunne et USB kaablit ei olegi enamusel printeritest kaasa, vähemalt mu HP laseril ja mingitel noname tindikatel pole olnud. Toitejuhtme usa ots on küll kahetsusväärne
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
14.07.2006 19:55:06
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| Mul on kahtlane tunne et USB kaablit ei olegi enamusel printeritest kaasa, vähemalt mu HP laseril ja mingitel noname tindikatel pole olnud. Toitejuhtme usa ots on küll kahetsusväärne |
a et enda mure kuidas ta arvutikülge paned?
Mul iga printeriga kõik kaasas olnud (canon ja epson, isegi lexmarkil.)
a no. eks esmaspäeval lendan kohale ja lahendame probleemi.
juhtub ka paremates peredes vms.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
14.07.2006 20:19:24
|
|
|
mul on olnud probeeme selle poega kunagi sai ostetud monitor. garantii ajal kulus juhe kuidagi läbi noh viisin garantiisse. seal oli ta kaks kuud lihtsalt juhtme pärast. lõpuks kui kätte sain siis oli elu ilus ja roosiline ja mingi hetk jälle lõi pildi kas roosaks või siniseks jne. läksin sõbra juurde, ta tinutas juhtmed uuesti selle otsiku külge ja oligi asi valmis ca 10 minutiga. ja töötab monitor siia maani. ( 3 pisemat juhet oli lahti tulnud )
jube närvi ajab selline asi kui isegi garantii käigus ei tehta korralikult ja siis kulub selleks veel 2 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WoS
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2003
|
14.07.2006 20:32:29
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
jube närvi ajab selline asi kui isegi garantii käigus ei tehta korralikult ja siis kulub selleks veel 2 kuud.  |
tundub, et sa pole kursis, et tavaliselt garantiiremonti teostavad ikkagi kindlad firmad, mitte poed, mis kaupa müüvad. Nemad on lihtsalt vahendajad ja viivad sinu monitori sinna teatud firmasse, mis on Eestis ametlik garantiiremondi teostaja. Ja siis pole tõesti midagi teha kui sealt lihtsalt öeldakse, et ootame varuosa ja niimoodi 2 kuud. Jah, võiks ju kliendile siis anda uue monitori, aga mida firma pärast teeb selle kasutatud monitoriga? Ei saa ju panna müüki, lootes, et keegi tahab osta kui asi on kasutatud, sest kindlasti on ju näha, et asi on kasutatud. Selles suhtes kogu see garantiisüsteem on jama. Eriti veel kui ostad endale mingi väga spetsiifilise seadme või haruldase, mida ei müüda igas poes suurtes kogustes, siis nendega võib minna eriti kaua juhul kui peaks tekkima vajadus viia garantiisse.
Juhtmete kohapealt, et jah tänapäeval ei ole eriti USB kaableid kaasas printeritega, aga müügi-inimesed peaksid sellest küll teadlikud olema ja klienti koheselt teavitama ja soovi korral kaablit kaasa pakkuda. USA toitejuhtme kohta ei oska muidugi midagi kommenteerida
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
14.07.2006 21:10:35
|
|
|
| WoS kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
jube närvi ajab selline asi kui isegi garantii käigus ei tehta korralikult ja siis kulub selleks veel 2 kuud.  |
tundub, et sa pole kursis, et tavaliselt garantiiremonti teostavad ikkagi kindlad firmad, mitte poed, mis kaupa müüvad. Nemad on lihtsalt vahendajad ja viivad sinu monitori sinna teatud firmasse, mis on Eestis ametlik garantiiremondi teostaja. Ja siis pole tõesti midagi teha kui sealt lihtsalt öeldakse, et ootame varuosa ja niimoodi 2 kuud. Jah, võiks ju kliendile siis anda uue monitori, aga mida firma pärast teeb selle kasutatud monitoriga? Ei saa ju panna müüki, lootes, et keegi tahab osta kui asi on kasutatud, sest kindlasti on ju näha, et asi on kasutatud. Selles suhtes kogu see garantiisüsteem on jama. Eriti veel kui ostad endale mingi väga spetsiifilise seadme või haruldase, mida ei müüda igas poes suurtes kogustes, siis nendega võib minna eriti kaua juhul kui peaks tekkima vajadus viia garantiisse.
Juhtmete kohapealt, et jah tänapäeval ei ole eriti USB kaableid kaasas printeritega, aga müügi-inimesed peaksid sellest küll teadlikud olema ja klienti koheselt teavitama ja soovi korral kaablit kaasa pakkuda. USA toitejuhtme kohta ei oska muidugi midagi kommenteerida  |
noh seda ma teadsin, et mikro ise seda ei tee aga noh võiks ju üle kontrollida siis tehtud töö. need jupid mis seal vahetati oli ju see ots mis vga pesasse läheb ja neid vidinaid toodetakse massides ja noh mis parandus se un kus ei ole sellist universaalset vidinat, mis tavaliselt igale juhtmele otsa pistetaxe.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
18.07.2006 16:06:10
|
|
|
Käisin poes ära siis. toitejuhe vahetati ilma pikema jututa kiiresti välja. ja mõnekümne krooni eest soetasin usb kaabli ka. kokkuvõttes kõik hea ja. printer on aus
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
18.07.2006 16:29:02
|
|
|
kunagi ammu ostsin sealt yhe genius hiire ja siis oli kõik aga nüüd, hiljuti läksin sinna, siis polnud seal isegi sata kettaid kohapeal
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
19.07.2006 12:13:48
|
|
|
Nii, viimasel ajal olen peagu kõik vajaliku sealt ostnud.
( Vanasti sai Betooni Ordist sõbrakäest, aga see nõnna kaugel, inimene ju jube laisk)
LCD monitori, optilise hiire, kaableid, 1GB SD mälukaarti (väga hea hind on), switchi, jpm.
Ja kõik väga hea. Teenindus . Eks tunnen juba kah natuke neid inimesi seal
Jutt siis käib Tartu Mikromaalimast.
Nüüd kolisid veel 100m lähemale mu kodule
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
God-1
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2003
|
10.08.2006 09:22:32
Mikromaailm |
|
|
Tere kaaskodanikud.
Räägiks siis teilegi mõne sõna kui nõme pood on Mikromaailm.
Oli vaja osta omale uus USB-mälupulk õnneks nägin siin HV kuulutust kus Mikromaailm pakub soodsa hinnaga "PEAK" mälupulkasid. Mõeldud tehtud läksin poodi ja ostsin omale 1GB pulga. Koju jõudes lõikasin ilusti pakendi ääred lahti ( pakendiks oli plastmassist kokku sulatatud äärtega karp) Siis aga selgus, et toode mis mulle müüdi ei olnud õige vaid müüdi natuke lahjem mudel. Kirjutasin siis kaupulsesse, et mis siis nüüd saab, et kas vahetate ikka õige vastu ringi või ostate tagasi. Lubati ilusti ringi vahetada. Läksin siis järgmisel päeval poodi, esitasin tseki ja toote ning palusin õige vastu välja vahetada. Tibi letitaga vaatas ja läks mingi kutti jurde, kes siis tuli minu juurde ja hakkas ajama sellist juttu. Et pakend on rikutud. Mina vastu, et pakend on avatud mitte rikutud. Tena, et EI oelte ju pakendi ääred ära lõiganud ja meie ei saa seda tagasi võtta. Mina siis küsin, et mis kuramuse moodi on võimalik seda pakendit üldse avada niimodi, et ma seda katki ei teeks? (lõikasin noaga need kokku sulatatud ääred ära) Ja vaidlesime natuke aega, et kellel siis ikkagi õigus on. Lõpp lahendus oli see, et võta oma pulk ja mine minema, kuna meie seda ümber ei vaheta. Läkisn siis vihasena koju ja nüüd küsin Teilt, et mis arvate kuidas peaks edasi toimima. Kuna tean, et minul on õigus. See pakendi jutt on jura.
Siit ka kõigile mõtlemis ainet, et kui ostate midagi mis on pakitud sellisesse pakendisse, mida ei ole võimalik avadailma pakendi "lõhkumist" siis enne avamist veenduga, et ostsite õige toote. KUna ei tea kui palju on veel firasid kes sellist ila ajavad.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.08.2006 09:35:35
|
|
|
| Aga jälle selline pakend on ju läbipaistev. Pakendilt välja lugeda ei oleks saanud seda? Kui oleks saanud, siis oleksid sa pidanud küll enne välja lugema selle sealt.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
God-1
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2003
|
10.08.2006 09:48:14
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| Aga jälle selline pakend on ju läbipaistev. Pakendilt välja lugeda ei oleks saanud seda? Kui oleks saanud, siis oleksid sa pidanud küll enne välja lugema selle sealt. |
NU nii ja naa erinevus oleks olnud ainult sõna "Xtreame" olemas olu tootel, kuid see selgus alles pärast siis kui olin poodi tagasi läinud ja näinud milline see õige toode siis välja näeb.
Kuid kui aus olla siis kui põhjalikult sina loed karpi, enne kui sa selle avad? Ja ma ei näinud põhjust mitte kahelda.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.who.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2005
|
10.08.2006 11:59:55
|
|
|
Ega jah, kui just ei kahtlusta, et vale toode anti, siis vast ei uuri kah pingsalt ennem avamist seda pakendit .
Ise ostsin sealt(jutt käib siis Rakvere Mikromaailma kauplusest) hiire, koju jõudes alles avastasin, et keegi oli juba pakendi avanud ja hiirel oli pisike kriim kah peal:-?. Järgmine päev läksin hiir ja ostutsekk näppus poodi tagasi, seal polnud neil sama mudelit asemele anda, seega otsustasin veits peale maksta ja sain kallima hiire . Kokku olen ostnud sealt arvutikomplekti, lg lct monitori, hiire, klaviatuuri, kõlareid, mp3 playeri ja palju muud kola, siiani kõik asjad Ok ja töötavad ilma probleemideta:P.
Klienditeeninduse kohapealt pole mul küll neile midagi ette heita, kuigi aastaid tagasi hoidsin nad küll kenasti raha kokku müüjate väljaõppe kohapealt . Kui tiba soolased hinnad kõrvale jätta siis minuarust igati hüva pood
viimati muutis .who. 10.08.2006 13:09:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
10.08.2006 12:11:44
|
|
|
God-1, mine tagasi ja ütle et kui nad seda ajuvaba iba ei lõpeta oled sa sunnitud tarbijakaitsesse pöörduma. Võibolla sattusid ka vale inimese peale
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.08.2006 15:29:23
|
|
|
| God-1 kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
| Aga jälle selline pakend on ju läbipaistev. Pakendilt välja lugeda ei oleks saanud seda? Kui oleks saanud, siis oleksid sa pidanud küll enne välja lugema selle sealt. |
NU nii ja naa erinevus oleks olnud ainult sõna "Xtreame" olemas olu tootel, kuid see selgus alles pärast siis kui olin poodi tagasi läinud ja näinud milline see õige toode siis välja näeb.
Kuid kui aus olla siis kui põhjalikult sina loed karpi, enne kui sa selle avad? Ja ma ei näinud põhjust mitte kahelda. |
Noh, tavaliselt ma käin autoga poes, koju sõites istun kõrval ja vahin küll pakki.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
10.08.2006 17:27:03
|
|
|
ise oled süüdi, et ei vaadanud, mis said.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.who.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2005
|
10.08.2006 18:32:31
|
|
|
| Müüa on täiesti süüst vaba, mis siis, et sa küsisid üht asja aga tema andis teise asja? Vaevalt...nad võiks ikka vaadata kah, mida klientidele jagavad...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
10.08.2006 20:53:09
|
|
|
Tegelikult on kliendi õigus/kohustus ostetud kauba õigsuses veenduda, et vältida selliseid olukordasid.
Aga mis olnud, see olnud, ole mureta, Sinuga võetakse ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
11.08.2006 15:58:45
|
|
|
| indu kirjutas: |
tahad ma müün sulle sama plaadi 1000 eeku odavamalt  |
sitax hea pakkumine. mul hetkel rahaliselt ei võimalda seda. aga äkki keegi teine soovi. soovitan kõigile, hea pakkumine.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
God-1
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2003
|
17.08.2006 18:51:40
|
|
|
| God-1 kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
| Aga jälle selline pakend on ju läbipaistev. Pakendilt välja lugeda ei oleks saanud seda? Kui oleks saanud, siis oleksid sa pidanud küll enne välja lugema selle sealt. |
NU nii ja naa erinevus oleks olnud ainult sõna "Xtreame" olemas olu tootel, kuid see selgus alles pärast siis kui olin poodi tagasi läinud ja näinud milline see õige toode siis välja näeb.
Kuid kui aus olla siis kui põhjalikult sina loed karpi, enne kui sa selle avad? Ja ma ei näinud põhjust mitte kahelda. |
Peale minu e-maili olid posisd nõus ümber vahetama
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raits753
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
18.08.2006 23:10:47
|
|
|
| Tundub, et Mikromaailmas ei suudeta oma lubadustest kinni pidada - sai siis arvutile hinnapäring võetud (kohapeal käisin, eile)), lubati, et kas õhtuks või järgmise päeva hommikuks. Ja veel öeldi, et KINDLASTI järgmise päeva jooksul. Aga võta näpust, kaks päeva ootand ja pole ühtegi meili tulnud hinnapakkumisega.. BCS infra suutis oma pakkumise loetud tundidega ära saata (ja veel helistati ning küsiti üle paari asja kohta - milline pühendumus!), ordis tehti see kohapeal ära. Enteris saadeti asi Tallinna poole edasi ja mikromaailma kohta on jutt paar rida üles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.08.2006 09:08:15
|
|
|
| Jutt käib Tartu Riia mnt kauplusest?
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raits753
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
20.08.2006 14:54:37
|
|
|
no tuli lõpuks ära. Hind on hea, ütleks, et teistest odavaim. Aga ÜKS kummaline asi on.. Intel P4 630 3.0ghz s. AM2 BOX ?! (mis ajast tehakse inteli prosesid AM2-hele?) Kuigi ma tahtsin AMD protsessorit - sai ka ära räägitud, et kindlalt X2 prose ja intelit ei hakka pakkuma... Või üritatakse hoopiski laoülejääke maha pärtseldada?!
edit: emaplaat on socket AM2.. Arvatavasti on siis mingi viga sisse tulnud. Saadan meili ja loodan, et asi saab kiirelt lahendatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
26.10.2006 13:25:39
Firma eksitav hinnakiri |
|
|
Tahtsin endale 1 toodet tellida, aga veidikese aja pärast tuli välja, et toote hind on 500,- kallim. Kuidas suhtuda firmasse, mille hinnakirjas on soodsam pakkumine, kui tegelt ta seda asja müüb?
viimati muutis davidco 26.10.2006 13:43:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
26.10.2006 13:32:21
|
|
|
Suhtuda mõistvalt, aga kahtlustavalt.
Ehk siis - keegi pole eksimatu ja väga võimalik, et inimliku eksimuse tõttu hinnakirja vale hind sattunud. Aga üle ega ümber ei saa sitast tundest selle tehingu juures.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.10.2006 13:34:26
|
|
|
Mingi seaduse järgi peab ostja saama kauba selle hinnaga, mis on hinnakirjas. Seega kui sa suudad tõestada, et hinnakirjas oli see hind, millega tellisid, pead saama ka selle hinnaga osta.
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
26.10.2006 13:36:22
|
|
|
samad hinnakirjad ikka veel üleval
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
26.10.2006 13:39:20
|
|
|
Mis firmaga tegu?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
26.10.2006 13:42:26
|
|
|
| mikromaailm
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
26.10.2006 14:02:14
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
| Mingi seaduse järgi peab ostja saama kauba selle hinnaga, mis on hinnakirjas. Seega kui sa suudad tõestada, et hinnakirjas oli see hind, millega tellisid, pead saama ka selle hinnaga osta. |
Too välja kindel punkt seaduses mis seda väidet toetab
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
26.10.2006 14:06:15
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| bigmarx kirjutas: |
| Mingi seaduse järgi peab ostja saama kauba selle hinnaga, mis on hinnakirjas. Seega kui sa suudad tõestada, et hinnakirjas oli see hind, millega tellisid, pead saama ka selle hinnaga osta. |
Too välja kindel punkt seaduses mis seda väidet toetab |
Siin pole midagi vaja välja tuua, seadus on olemas Samamoodi nagu lähed poodi ja saiahind on 3.90 aga kassas lüüakse 4.90 siis saad oma krooni tagasi küsida. Olgugi et nende apsakas ja tegelik ongi neil 4.90. Sama kehtiba ka muu müügi peal ja väga edukalt saad nõudu seda raha tagasi ka webileheküljel eksitava hinna moel
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
26.10.2006 14:07:05
|
|
|
Jah, aga too see seaduse punkt välja, et me saaksime kõik järgmine kord seda öelda.
Või peame me sind tsiteerima?
Et kiirendada siis leidsin ise selle punkti
--
7. peatükk
VASTUTUS
§43. Ohtliku kauba pakkumine või müümine või ohtliku teenuse osutamine
(1) Kaupleja poolt nõuetele mittevastava kauba pakkumise või müümise või nõuetele mittevastava teenuse pakkumise või osutamise eest, kui kauba või teenuse sihipärasel kasutamisel on põhjustatud oht tarbija elule, tervisele või varale, karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut.
(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, karistatakse rahatrahviga kuni 50 000 krooni.
§44. Tarbija elule, tervisele või varale ohtlikust kaubast või teenusest teatamata jätmine või teatamisega viivitamine
(1) Kaupleja poolt kaubast või teenusest, mis sihipärasel kasutamisel on ohtlik tarbija elule, tervisele või varale, teatamata jätmise või teatamisega viivitamise eest karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut.
(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, karistatakse rahatrahviga kuni 30 000 krooni.
§45. Kauba või teenuse omaduste, kasutamistingimuste ja garantii kohta teabe andmise või hinna avaldamise nõuete rikkumine
(1) Kaupleja poolt kauba või teenuse omaduste, kasutamistingimuste ja garantii kohta teabe andmise või hinna avaldamise nõuete rikkumise eest karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut.
(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, karistatakse rahatrahviga kuni 30 000 krooni.
§46. Kauba või kauba müügi või teenuse osutamise suhtes kehtestatud nõuete rikkumine
(1) Kaupleja poolt kauba realiseerimistähtaja, märgistuse või kasutusjuhendi suhtes kehtestatud nõuete või kauba või teenuse garantii suhtes kehtestatud nõuete, samuti teiste kaubale või teenusele või kauba müügile esitatavate nõuete rikkumise eest karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut.
(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, karistatakse rahatrahviga kuni 40 000 krooni.
§47. Tarbija petmine
(1) Kaupleja poolt tarbijale kauba müümisel või teenuse osutamisel:
1) alakaalumise, alamõõtmise või valearvutamise;
2) kinnitatud tariifidest või kokkulepitud või teavitatud hindadest kinni pidamata jätmise või
3) kauba või teenuse omaduste, hinna või päritolu kohta tõese eestikeelse teabe andmata jätmise või varjamise eest karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut.
(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, karistatakse rahatrahviga kuni 30 000 krooni
viimati muutis Max Powers 26.10.2006 14:10:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
26.10.2006 14:09:59
|
|
|
just curious - mida te talle selga kargate, see on ju üldteada asi. ja riigiteatajast tarbijakaitseseadust lugeda on liiga raske?
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
26.10.2006 14:15:40
|
|
|
| bigmarx kirjutas: |
| Mingi seaduse järgi peab ostja saama kauba selle hinnaga, mis on hinnakirjas. Seega kui sa suudad tõestada, et hinnakirjas oli see hind, millega tellisid, pead saama ka selle hinnaga osta. |
Heips!
Nii teevad vaid klientidest lugupidavad firmad.
Osad aga lisavad hinnakirjadele juurde HÄSTI VÄIKESES KIRJAS märke, et neil on "õigus muuta hindu, sellest eelnevalt informeerimata/ette teatamata".
Mitmetes netipoodides on olnud märkuseid, et "ainult veebist ostes" kehtib selline hind, poeletis aga võib hind olla erinev. Enamasti kallim. Kuipalju konkreetselt, sõltub firmast.
Vot nii on lood
Niiet - olge tähelepanelikud
EDIT: (väljavõte Mikromaailma veebipoest)
| tsitaat: |
| e-poe hinnad erinevad mikromaailma kaupluste hindadest (reeglina on e-poe hinnad pisut odavamad) |
Kui teema algataja sai oma kauba veebipoest ja selle eest nõutud summa erines sealse hinnakirja omast, siis on tal õigus pöörduda hagiga kaupmehe vastu(tarbija petmine). Kui aga käis ise kaupluses ja lootis saada veebipoe hinnaga, siis on kaupmehel õigus - ostjat on (võimalikest)hinnaerinevus(te)st eelnevalt teavitatud(tarbija petmist pole).
P.S. Mõni jurist võiks asja täpsustada
_________________ Seniks...
---
Hashi
viimati muutis hashi 26.10.2006 14:44:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.10.2006 14:18:33
|
|
|
Ise laisk ja ei viitsinud seadusepunkti otsima hakata. Helistasin Tarbjakaitsesse, öeldi, et tegu ostja petmisega ja soovitati neid sellest koheselt teavitada ning öeldi ka, et OSTJA PEAB SAAMA KAUBA VÄLJAKUULUTATUD (KAUBA JUURES OLEVA) HINNAGA! Küsimused ja kaebused 6201707 info@consumer.ee
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|