Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2142 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.10.2006 12:55:08 vasta tsitaadiga

Battlefield 2142 v1.01 Patch

http://www.gamershell.com/news/33587.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 12:56:28 vasta tsitaadiga

link :: Battlefield 2142 comes with spyware

lahe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 13:22:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
lahe thumbs_up.gif


like wtf icon_eek.gif ...ei no lahe tõesti thumbs_up.gif ...millega sellest saastast nüüd lahti saada kui ta arvutis peaks olema või unist. BF ile ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.10.2006 20:55:16 vasta tsitaadiga

Huvitav, et Nod32 ega F-Secure miskit ei leia icon_rolleyes.gif Nendest viirustest ja muust p.sast on juba süda paha icon_evil.gif Nüüd tulevad juba mängudega ka kaasa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 18.10.2006 21:01:04 vasta tsitaadiga

ega see siis viirus pole icon_biggrin.gif
spyware'st on ka asi kaugel.

aga mõttetu küll kogu see reklaamide teema
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volx
HV vaatleja
Volx

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 21:44:35 vasta tsitaadiga

et mis asja mingi patch sellele juba w?
paar päeva väljas ja juba patch. so Lame
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 21:51:46 vasta tsitaadiga

Volx, võta seda positiivselt icon_lol.gif
Mäng paar päeva väljas ja JUBA pakuvad sulle parandusi thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octane
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.10.2006 21:59:37 vasta tsitaadiga

Volx kirjutas:
et mis asja mingi patch sellele juba w?
paar päeva väljas ja juba patch. so Lame
vaata wowi. see tuli välja ja oli yleni yks suur bug.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volx
HV vaatleja
Volx

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 22:07:11 vasta tsitaadiga

ega tegelt seda oligi EA poolt oodata aga ei arvanud et nii kiirelt icon_rolleyes.gif
eks neid patche hakkab lademetes tulema kindlalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 18.10.2006 22:08:47 vasta tsitaadiga

Mäng ei lähe käima. viskab pange ja kurjajuureks väidab renddx9.dll faili. Oskab keegi midagi öelda. Uusimad nvidia driverid + dx9c
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octane
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.10.2006 22:23:50 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
Mäng ei lähe käima. viskab pange ja kurjajuureks väidab renddx9.dll faili. Oskab keegi midagi öelda. Uusimad nvidia driverid + dx9c
kui mu mälu ei peta siis official foorumis oli sellest mingi teema olemas. igatahes kuskil ma nägin selle failiga probleemi lahendust. reedel peaks mäng mulle koju jõudma eks siis näeb kui hea ta retailina on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 22:40:36 vasta tsitaadiga

HGtafka, http://www.shdon.com/view?doc=d3dx ja tõmba "all versions".
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 08:06:01 vasta tsitaadiga

kas seda kuskilt mujalt kiiremini ei saa kätte, kui andrico järele oodates?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 19.10.2006 18:18:53 vasta tsitaadiga

Mnja. Ei funganud see fix. Muide, kas 64mb videomäluga töötab üldse?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 18:41:34 vasta tsitaadiga

võibolla tobe küsimus, kuid kuidas saab mehele neid lisaseadmneid seal mängus külge panna customize alt?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 19:08:06 vasta tsitaadiga

kui sul täisversioon siis pead ranke saama ja rankide eest saad unlocke valida mis sa tahaksid mängu aeg kasutada lisaseadmena.
kui valitud mõni unlock, lähed mängu, valid vastava kiti ja sealt customize ja siis peaks see asi sinna ka tekkinud olema.
edasi tiri see asi enda mehe jalgade kõrvale või kus iganes seal vaba koht selle jaks oli.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 19:11:28 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
Mnja. Ei funganud see fix. Muide, kas 64mb videomäluga töötab üldse?
Ei..ei tööta...alates 128mb hakkab...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 19.10.2006 23:32:47 vasta tsitaadiga

WEC kirjutas:
Ausalt öelda meeldib mulle siiski rohkem BF2.
Mäng ei ole halb, aga jah meenutab mulle liiga palju UT 2004 icon_smile.gif


Samad sõnad.UT 2004_ga küllaltki sarnane.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volx
HV vaatleja
Volx

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 11:49:14 vasta tsitaadiga

no vb meenutab ut 2004 aga UT 2004 thumbs_up.gif on kindlasti parem kui see bf 2142
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Outenter
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.10.2006 12:23:51 vasta tsitaadiga

Arvestades sellega et mängus singleplayer põhimõtteliselt puudub ja seda, et mäng sisaldab spywaret oskan ma ütelda ainult üht - hea, et seda ei ostnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 12:27:38 vasta tsitaadiga

ega sis ostetud versioon spyware ei sisalda...
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 12:36:43 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
WEC kirjutas:
Ausalt öelda meeldib mulle siiski rohkem BF2.
Mäng ei ole halb, aga jah meenutab mulle liiga palju UT 2004 icon_smile.gif


Samad sõnad.UT 2004_ga küllaltki sarnane.

mulle meeldib see rohkem kui UT2004 kuna seal nagu liikumine rohkem maa peal ja masinatega, UT2004-s aga see hüppamine nende jublakate pealt häirib mind küll väga. ainuke miinus mis BF seerial on et mapid on nii suured ja mehi mapi peal vähe, näiteks SOF2 on selle koha pealt mõnus et mapid paraja suurusega ja ei pea mingi 5min kuhugi kohale purjetama et lahingut teha ja kui satud mingi sniperi tule alla ja kohe kuuli saad siis üsna tüütu jälle kuskilt kaugelt alustada, aga muidu tipp topp mäng kui ainult kogu aeg välja ei viskaks, loodame et see patch likvideerib vähemalt selle
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 20.10.2006 16:57:00 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ega sis ostetud versioon spyware ei sisalda...


sisaldab just seda "spyware"i icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 17:10:41 vasta tsitaadiga

küll alles tehakse suuri sõnu mingi demo põhjal vol 2 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 20.10.2006 22:24:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
küll alles tehakse suuri sõnu mingi demo põhjal vol 2 icon_rolleyes.gif


Just demo põhjal kujunebk mängust esimene arvamus(kas tahad selle mängu täisversiooni osta või mitte).
Ei oska momendil ühtegi pela nimetada mille demo erineks täielikult full versioonist(võibolla ka eksin).
Selge on praegu see(demo põhjal),et BF2142 sarnaneb rohkem UT2004_ga kui endiste BF_dega. 8)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 05:47:53 vasta tsitaadiga

Titani vallutamine on BF2142-s fantast.. conquest seevastu jätab täiesti külmaks..
midagi Titan gamemode sarnast oleks võinud olla ka bf2s.. rannalt üritaks rahvas USMC lennukiemalaeva vallutamist vms (analoogselt SFi Iron Gator mapiga)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 08:12:44 vasta tsitaadiga

krt jah see titan mode on päris söödav. marru ajab ainult see, et terve mäng on hallides toonides jälle.. nagu bf2 beezides...krt 1942 oli ilus puha värviline ja silmale hea vaadata, teind siis 2142 tuleviku roosilisemaks.
muidu masinad on küll toredad, walker on päris huvitav kui samm sassi läheb, ja see "Hover" tank on täitsa imbetsill asi. aga krt see APC katapulteerumine titanile on ikka vägev. ja jookseb demo ka kuidagi paremini kui mu bf2 full samadel settingutel

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 20:15:45 vasta tsitaadiga

nii palju kui demos neid full mappide screene näidati oli seal ka ilusaid värvilisi.. Tunis harbor vms.. oranzid, palmidega jne icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wuuzi
HV kasutaja
wuuzi

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 21:54:51 vasta tsitaadiga

Oranzides toonides on ''Suez canal'', ametlikud picid olid vist tehtud ''Minsk'' mapil.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 22:05:18 vasta tsitaadiga

einoh, bf2 es on kah "värvilisi" mape, palmidega ja puha. aga point rohkem sellises rõõmsas värviskaalas nagu bf1942 , ja see kuramuse mäng seal troopilisel saarel (no ei tule nimi meelde, arendati neid loomakesi seal kurjadeks tapamasinateks vist )
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 22:15:22 vasta tsitaadiga

paistab et 2142 on ikka vähem pirtsakam küll kui bf2 oli...
videokaarti oodates proovisin integreeritud julgaga pelada. pildi võttis isegi täitsa ette, tõsi küll, fps ei olnud just normaalse piires kuid siiski, edusamme on tehtud selles suunas... võrdluseks et bf2 viskab sama videoga pidevalt desktopile
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 22:25:16 vasta tsitaadiga

See ju krt natsa liiga ulmeline või mis ? Bf seeriatest omab siiski 1942, mida pelan siiamaani netis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2006 23:03:51 vasta tsitaadiga

Krt asi on ikka liialt ulmeline .. justkui ei sobiks BF' seeriasse. Pigem tõesti võrdleks asja UT2004 kui BF eelmiste seeriatega (keegi ei keela siia miskit WW II teemalist mod'i näiteks teha icon_smile.gif ). Tundub et bf2142 jookseb halvemini kui BF2, kuid ehk pole videokaardi draivereid veel õigesti "optimeeritud" või on demo lihtsalt toorem kui lõpp-toode. Endal on küll selline karvane tunne et see osa jääb ostmata.

Ahjaa kõigele Lisaks ka veel nuhkvara jama ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 19:08:15 vasta tsitaadiga

ei saa aru miks seda nn. ''spywaret'' sisse toppida vaja on
Nagu SP suckib ju täiega ja kui tahad multiplayerit pelada siis tuleb osta poest ...
esiteks ta tahab sul regamise ajal kohe orikat key'd
teiseks on ju enamus serverites punkbuster peal mis scannib kõike.
isegi key'd

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 20:08:23 vasta tsitaadiga

kolmapäeval-neljapäeval on siis asi eestis olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.10.2006 20:44:43 vasta tsitaadiga

kes seda ostaks icon_rolleyes.gif
see mod pidavat vist kallim kui BF2 olema eestis? icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 21:38:04 vasta tsitaadiga

Paljud kellele istub ulmeteema rohkem kui päris stuff...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 22:20:10 vasta tsitaadiga

titan gametype on suht ok ning ka tulistamine. Pappi priisata oleks siis ostaks ära ka. 700/800eeku on siiski palju ...
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
layr
HV vaatleja
layr

liitunud: 01.05.2006




sõnum 24.10.2006 00:50:02 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
kolmapäeval-neljapäeval on siis asi eestis olemas thumbs_up.gif

oskad äkki öelda kelle vahendusel? surfdata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 09:11:35 vasta tsitaadiga

selline n00b küsimus et kuidas sinna titan laeva peale selle masina pealt hüpata saab? ehk mis nuppu peab vajutama? (ma tean et seda saab teha ainult ühe kindla masina pealt)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 09:20:17 vasta tsitaadiga

titani peale saad ainult siis hüpata kui shield maas. Üleval paremas servas on vastaste titan punaselt. Kui sellel ring on ümbert ära kadunud a. Kõige lihtsam on helikopteriga sinna peale maanduda
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 09:22:07 vasta tsitaadiga

seda kõike ma tean aga küsimus on tegelt et ühe masina pealt saab ka titani peale hüpata ja ma tean millise masina pealt ma lihtsalt ei tea mis nupule ma pean vajutama et ta laseks selle podi välja ja ma titani peal maanduksin icon_smile.gif äkki oskab keegi aidata
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 10:08:55 vasta tsitaadiga

layr kirjutas:
Scart kirjutas:
kolmapäeval-neljapäeval on siis asi eestis olemas thumbs_up.gif

oskad äkki öelda kelle vahendusel? surfdata?


jeees
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WEC
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 11:32:05 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
seda kõike ma tean aga küsimus on tegelt et ühe masina pealt saab ka titani peale hüpata ja ma tean millise masina pealt ma lihtsalt ei tea mis nupule ma pean vajutama et ta laseks selle podi välja ja ma titani peal maanduksin icon_smile.gif äkki oskab keegi aidata

Kõigepealt loobud juhi kohast ja valid F4 vist oli ja siis vajutad hiire paremat klahvi.
Minul on nii õnnestunud.

PS! Siis pead ennast veel nooleklahvidega õigesse kohat juhtima, muidu võid titaanist mööda kukkuda.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 11:33:04 vasta tsitaadiga

selge suurimad tänud proovin õhtul järgi icon_smile.gif siit ka uus küsimus et kas F1-F4 saab vahetada kohtasid masinas?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 12:57:54 vasta tsitaadiga

jah. vaadake ka tutorial üle ...
http://www.indu.planet.ee/staff/testshitt/bf2142.mp4
kui vlc playerit pole siis http://www.indu.planet.ee/codec/vlc-0.8.4a-win32.exe

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WEC
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 13:22:55 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
selge suurimad tänud proovin õhtul järgi icon_smile.gif siit ka uus küsimus et kas F1-F4 saab vahetada kohtasid masinas?

Jah F-klahvidega vahetab istekohti masinas.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 08:52:27 vasta tsitaadiga

pmst jah.. vahetad APC-s juhikoha mõne tagumise vastu ja vajutad alternate-fire klahvi..katapult viskab su koos kookoniga kõrgele-kõrgele üles.. ja päris mugav on nii ka ülekaaluka maapealse vastase eest jalga lasta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.10.2006 12:07:26 vasta tsitaadiga

seda kah... paljud ei jaga matsu välja, et oma emalaeva pealt saab ka "kookoniga" välja hüpata ning eriti kasulik on see siis kui emalaevukesed üksteisele lähedal on! Millegipärast väga paljud ootavad lennukit, et vaenlase pardale lennata (üldiselt lastakse nad kohe alla) selle asemel, et kohe hüpata vaenlase laevukesele icon_neutral.gif Sama on ka nende rocket launcherite ära võtmisega kui emalaevukesed suht mapi keskel. Milleks seda lennuaparaati vaja oodata kui saab kohe sinna hüpata! icon_rolleyes.gif Palju algajaid ilmselt igal pool icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 25.10.2006 12:49:09 vasta tsitaadiga

Minu arvamus mängust:suht lahe mäng
Küsimus: kas sel on sama mängumootor nagu BF2 või erinev icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2142 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.