|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.10.2006 09:46:47
|
|
|
| Command line ikka, GUI variant ei ei käivitu üldse - ka 6.5 katalüstidega. näha saab BSOD aga lambihetkedel, pole ühtegi kindlat aega leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
09.10.2006 10:44:17
|
|
|
Mul töötab GUi variant tööarvutil väga OK-ilt, ainus jama on see, et terve nädalavahetus arvuti töötas aga ühtegi WU-d juurde ei tulnud
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
09.10.2006 15:38:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Command line ikka, GUI variant ei ei käivitu üldse - ka 6.5 katalüstidega. näha saab BSOD aga lambihetkedel, pole ühtegi kindlat aega leidnud. |
Kas sa testid seda FAH GPU CLId v5i jooksutad tavalist FAH CLId?
| mTim kirjutas: |
Mul töötab GUi variant tööarvutil väga OK-ilt, ainus jama on see, et terve nädalavahetus arvuti töötas aga ühtegi WU-d juurde ei tulnud  |
Missugune massin sul on?
Missugust FAH klienti jooksutad?
Kas miskit progressi n2idatakse?
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
09.10.2006 15:50:34
|
|
|
masin profiilis nr 2
Windows 2000/XP Graphical client
1 WU on tehtud
hetkel näitab 14380/20000
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
09.10.2006 17:25:16
|
|
|
| mTim kirjutas: |
masin profiilis nr 2
Windows 2000/XP Graphical client
1 WU on tehtud
hetkel näitab 14380/20000 |
WUd on erineva pikkusega/kestusega. Võrdlevaid andmeid WUde kohta leiad näiteks siit:
http://fahinfo.org/
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
11.10.2006 15:42:16
|
|
|
nii nüüd lõpuks lammutab kolmandat WU-d
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
11.10.2006 23:25:51
|
|
|
Ivoshiee, sa oled oma tiiminumbriga eksinud, peaks olema 385 aga millegipärast on näpukas sisse tulnud ja sul on hoopis 10903 
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
13.10.2006 02:08:53
|
|
|
nonäe, tänu värskele verele oleme edukalt taas esikaheksasaja hulka murdnud. Sellist 24h keskmist pole Estonia team vist varem näinudki.
http://folding.extremeoverclocking.com/team_summary.php?s=&t=385
Eks ufosid ole ka tore otsida või koodi bruteforceda, aga ma annetan need kümmekond elektrikrooni kuus pigem vähiuuringutele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
13.10.2006 11:16:08
|
|
|
16 kohta nädalaga
Ja Top20-s olen 7mes 8)
Ei saa ikka nii, nüüd kõik arvutid kus taga ma istun saavad endale Folding@Home-i külge
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
14.10.2006 16:05:00
|
|
|
| Ivoshiee, FAH GPU klienti linuxile pole vist niipea oodata? Nagu tänane slashdot kirjutab, teeb üks gpu ära 50 CPU töö tänu paralleelarvutuste võimalusele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
14.10.2006 21:17:44
|
|
|
| indrek kirjutas: |
| Ivoshiee, FAH GPU klienti linuxile pole vist niipea oodata? Nagu tänane slashdot kirjutab, teeb üks gpu ära 50 CPU töö tänu paralleelarvutuste võimalusele. |
Sellega on selline seis, et Linux'il on lootust CPU kliendile, sest arendusvahendid ja teegid on olemas. Draiveritega on olukord veidi segane, aga eks needki arenevad. Eks Windows'il testimine ja edasine kasutajate hulk näitab, kas tasub Linux'i GPU klienti teha.
Samas, MacOS X'il ei ole isegi arendusvahendeid ega teeke ning neid ei tasu vast isegi unistada...
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
14.10.2006 21:36:00
|
|
|
Asusin ka uuesti lahendama, ja kui ma õigesti aru sain siis astusin tiimi ka, oma 46 unitiga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.10.2006 21:48:33
|
|
|
| Ivoshee kirjutas: |
| Draiveritega on olukord veidi segane, aga eks needki arenevad. Eks Windows'il testimine ja edasine kasutajate hulk näitab, kas tasub Linux'i GPU klienti teha. |
Kui nad kavatsevad oma endist joont hoida et ainutl ATI on toedatud siis ei tule Linuxi klienti veel niipea.
Btw, ega F@H täielikku sortsu saadaval ei ole? S@H oma on ja põhimõtteliselt võib igaüks seda optimeerida kuidas ise tahab, lihtsalt tagasi saadetud tulemus peab ühtima vähemalt kahe teise tagastatud tulemusega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
14.10.2006 22:07:31
|
|
|
panin consooli versiooni tiksuma, aja see aken jääb ikka ekraani alla teiste "tab"idega kõrvuti,
juhendist ei leidnud ma käsku mis selle taustale tõstaks?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
14.10.2006 22:40:01
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Ivoshee kirjutas: |
| Draiveritega on olukord veidi segane, aga eks needki arenevad. Eks Windows'il testimine ja edasine kasutajate hulk näitab, kas tasub Linux'i GPU klienti teha. |
Kui nad kavatsevad oma endist joont hoida et ainutl ATI on toedatud siis ei tule Linuxi klienti veel niipea. |
Küsimus ei ole ATI suures poolehoius, vaid selles, et praegused nVidia kaardid on "nirud". Seda selles mõttes, et FAH GPU core shader programmid on liiga suured nVidia GPU tarvis ja ATI X1K GPU mäluhaldus on lihtsam.
http://forum.folding-community.org/fpost145168.html#145168
http://folding.stanford.edu/FAQ-ATI.html:
| tsitaat: |
What about video cards with other (non-ATI) chipsets?
The R580 (in the X1900XT, etc.) performs particularly well for molecular dynamics, due to its 48 pixel shaders. Currently, other cards (such as those from nVidia and other ATI cards) do not perform well enough for our calculations as they have fewer pixel shaders. Also, nVidia cards in general have some technical limitations beyond the number of pixel shaders which makes them perform poorly in our calculations. |
Esialgu nad pruukisidki nVidia GPU'sid, aga ATI omad osutusid palju paremateks.
Arvatavasti saabuv nVidia G80 muudab olukorra nVidia GPUdele soodsamaks.
Vaata ka http://forum.folding-community.org/viewtopic.php?t=16550.
| tsitaat: |
| Btw, ega F@H täielikku sortsu saadaval ei ole? S@H oma on ja põhimõtteliselt võib igaüks seda optimeerida kuidas ise tahab, lihtsalt tagasi saadetud tulemus peab ühtima vähemalt kahe teise tagastatud tulemusega. |
Siin avaldub FAH ja SAH põhjusmõtteline erinevus. Kuigi nad isegi kaalusid sortsu avaldamist, ei teinud nad seda, sest andmete õigsuse tagamine läheb kole keerukaks. SAH'il on see lihtne, sest kõik WUd hekseldatakse mitmekordselt läbi, aga FAH on valinud ideaaliks juhu, et iga WU töödeldakse vaid 1 kord.
wari
Arvatavasti mõtled sa service't. Kliendi konfis on ka see küsimus sees. Lihtsalt käivita klient -config lipuga ning lase ta service'na käima.
_________________ Folding@home
FAH foorum
viimati muutis Ivoshiee 21.10.2006 08:13:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
15.10.2006 23:03:43
|
|
|
juba teist korda nii et järjekordne WU on peaaegu lõpuni tehtud ja siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale sellega
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
16.10.2006 07:53:50
|
|
|
Rääkige kui kaua üks keskmine prose ühte jupikest tegema peaks?
Nagu 3 ööd (~24h) juba jooksnud (Proseks P4 3GHz HT) ja üks on 31% ja teine 30% peal.. Suht jube vaadata.
Versiooniks Win 5.04Beta Console.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
16.10.2006 09:16:16
|
|
|
| weedstone kirjutas: |
juba teist korda nii et järjekordne WU on peaaegu lõpuni tehtud ja siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale sellega  |
FAHlog.txt fail sisaldab kliendi logi. Sealt peaks selguma, mis nende WUdega juhtus.
| Marduuhin kirjutas: |
Rääkige kui kaua üks keskmine prose ühte jupikest tegema peaks? icon_rolleyes.gif
Nagu 3 ööd (~24h) juba jooksnud (Proseks P4 3GHz HT) ja üks on 31% ja teine 30% peal.. Suht jube vaadata. icon_rolleyes.gif
Versiooniks Win 5.04Beta Console. |
WUd on "mõõdetud" P4 2,8 GHz (ilma HT'ta) ning sedapsi, et käitades klienti 24h, see massin saab 110 punkti (ehk 110 PPD).
Seega saad sa umbmäärase WU pikkuse teada punktide arvu vaadates (http://fah-web.stanford.edu/psummary.html).
PS: HT ja 2 FAH klienti ei ole eriti hea lahendus, sest tegelikult ei ole su massinas 2 proset ning sa oled kunstlikult pikendanud WUde arvutamise aega ~80%.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.10.2006 09:20:25
|
|
|
S@H puhul andis HT'ga prose peal kahe kliendi jooksutamine ~10-15% rohkem WU'sid ajaühikus. Tõsi küll, üksikute WU'de arvutamise aeg ka pikenes kuid lõpptulemusena oli siiski tulemuseks rohkem WU'sid
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
16.10.2006 10:02:29
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| S@H puhul andis HT'ga prose peal kahe kliendi jooksutamine ~10-15% rohkem WU'sid ajaühikus. Tõsi küll, üksikute WU'de arvutamise aeg ka pikenes kuid lõpptulemusena oli siiski tulemuseks rohkem WU'sid |
Tõsi, aga siingi on SAH ja FAH erinevad. SAH WUd ei ole omavahel kuidagi seotud ning neid võib arvutada ükstaskõik missuguses järjekorras, aga FAH WUd on kindla järjekorraga ning pikendades kunstlikult WU arvutamise aega, on kaudselt pikenenud ka kõikide sellele järgnevate WUde arvutamise aeg.
PS: HT'st loobumine ei ole miski FAH nõue, aga soovitus on see küll.
http://fahwiki.net/index.php/FAH_%26_SMP#Hyper-Threading
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.10.2006 10:02:33
|
|
|
Kas siis on karta et vahepeal pole F@H's piisavalt WU'sid saada kui mõned tegelased neid oma HT'ga masinate peal paarikaupa jooksutavad? Miskipärast ma kahtlen selles. Võibolla tõesti et globaalsel skaalal venib ühe WU'de rea arvutamine suts pikemaks kuid samas saab sama aja jooksul paralleelselt mitut rida arvutades rohkem tööd tehtud. Ma ei ütleks et see aja pikenemine kuigi suur katastroof oleks, ammu see oli kui 1/3 HT'ga masina võimsusest oli võimsaim asi maailmas?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
16.10.2006 10:16:47
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Kas siis on karta et vahepeal pole F@H's piisavalt WU'sid saada kui mõned tegelased neid oma HT'ga masinate peal paarikaupa jooksutavad? Miskipärast ma kahtlen selles. Võibolla tõesti et globaalsel skaalal venib ühe WU'de rea arvutamine suts pikemaks kuid samas saab sama aja jooksul paralleelselt mitut rida arvutades rohkem tööd tehtud. Ma ei ütleks et see aja pikenemine kuigi suur katastroof oleks, ammu see oli kui 1/3 HT'ga masina võimsusest oli võimsaim asi maailmas? |
Jep. HT'st tulenevad hädad ei ole eriti suured. WUde kustutajate ja arhiveerijate saavutatu on ikka suurusjärk hullem, aga egas sellepärast FAH seisma jää...
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
17.10.2006 14:57:11
|
|
|
Nii, katsetan ka asja.
Kuna masin tiksub 24h, siis võtsin lõpuks konsoolivariandi ning lasin servicena käima.
Nüüd küsimus, et kuidas on ette nähtud piiluda, kuidas asjal töö edeneb ning kuidas vajadusel parameetrite muutmine toimub?
GUI jupiga ei saa seda teha/jälgida? Mulle tundus et mitte, aga vb ma nii lühikese ja kiire tutvumise peale ei saanud õigesti aru.
EDIT: Lisaks, et antud masina puhul tegu XP-ga
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
17.10.2006 19:02:34
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
Nii, katsetan ka asja.
Kuna masin tiksub 24h, siis võtsin lõpuks konsoolivariandi ning lasin servicena käima.
Nüüd küsimus, et kuidas on ette nähtud piiluda, kuidas asjal töö edeneb ning kuidas vajadusel parameetrite muutmine toimub?
GUI jupiga ei saa seda teha/jälgida? Mulle tundus et mitte, aga vb ma nii lühikese ja kiire tutvumise peale ei saanud õigesti aru.
EDIT: Lisaks, et antud masina puhul tegu XP-ga  |
FAHlog.txt failis on kõik näha, aga WU progressi näitab unitinfo.txt.
Parameetrite muutmiseks pead service seisma panema ning FAH kliendi korra käsitsi käivitama -config lipuga.
Kui anglee väga võõras ei ole, siis:
http://fahwiki.net/index.php/I%27m_running_the_console_as_a_service_and_I_want_to_change_my_settings
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
18.10.2006 15:57:22
|
|
|
Ma vaikselt lootsin, et mingi GUI vidinaga saaks ka piiluda asja olekut, nagu setil setihide vms oli kunagi. Aga las ta siis olla kasulik omaette, mis ma ikka torgin teda
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.10.2006 16:30:54
|
|
|
nii panin koju kah tiksuma, aga kas ta ikka liidab sis tulemused kokku eksole...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
18.10.2006 16:35:41
|
|
|
| kokku ikka, kõik mis minu nime all tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hexmex
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
20.10.2006 17:59:42
|
|
|
Ei oska öelda, aga niipea kui ma sobiva ATI kaardi saan, siis panen FAH GPU kliendi lammutama....
Edit: Kaart on pea-aegu olemas - tollis kinni. Ei tea kas see on tavaline, et USAst saadetud postipakk tolli maandub ning nad nõuavad miskite vastavate maksude maksmist.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
20.10.2006 21:09:27
|
|
|
| Ivoshiee kirjutas: |
| Ei tea kas see on tavaline, et USAst saadetud postipakk tolli maandub ning nad nõuavad miskite vastavate maksude maksmist. |
on jah.. oleks pidanud suvalises karbis saatma ja väikese väärtuse panema..
gpu klient töötab ainult X19 kaartidega? X18 on "no-go"?
muidu oleks norm, laseks UD-l Cpu pealt lennata ja F@H-l GPU pealt
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
20.10.2006 21:44:43
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Ivoshiee kirjutas: |
| Ei tea kas see on tavaline, et USAst saadetud postipakk tolli maandub ning nad nõuavad miskite vastavate maksude maksmist. |
on jah.. oleks pidanud suvalises karbis saatma ja väikese väärtuse panema..
|
Ma ise ei tellinudki seda, vaid tuttavad pakkusid ning "rahastasid". Ma ei teagi, mis selle väärtuseks pandi.
| tsitaat: |
gpu klient töötab ainult X19 kaartidega? X18 on "no-go"?
|
Hetkel küll, aga plaan on ka teistele X1000 GPUdele see avada.
| tsitaat: |
muidu oleks norm, laseks UD-l Cpu pealt lennata ja F@H-l GPU pealt  |
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
22.10.2006 00:47:06
|
|
|
kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
22.10.2006 08:39:50
|
|
|
| weedstone kirjutas: |
| kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale? |
Postita jupp FAHlog.txt'st.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
22.10.2006 12:53:50
|
|
|
| Ivoshiee kirjutas: |
| weedstone kirjutas: |
| kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale? |
Postita jupp FAHlog.txt'st. |
selle aja kohta kui viimati järjekordselt nii juhtus ei paista miskit olevat aga mingi vanema aja kohta on sellise mure seal
[19:50:06] - Looking at optimizations...
[19:50:06] - Files status OK
[19:50:06] - Expanded 41691 -> 265021 (decompressed 635.6 percent)
[19:50:06] - Couldn't get info for file work/wudata_03.pdo
[19:50:06] - Could not calculate checksum (work/wudata_03.pdo)
[19:50:07] - Starting from initial work packet
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
10.11.2006 00:34:21
|
|
|
| weedstone kirjutas: |
| Ivoshiee kirjutas: |
| weedstone kirjutas: |
| kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale? |
Postita jupp FAHlog.txt'st. |
selle aja kohta kui viimati järjekordselt nii juhtus ei paista miskit olevat aga mingi vanema aja kohta on sellise mure seal
[19:50:06] - Looking at optimizations...
[19:50:06] - Files status OK
[19:50:06] - Expanded 41691 -> 265021 (decompressed 635.6 percent)
[19:50:06] - Couldn't get info for file work/wudata_03.pdo
[19:50:06] - Could not calculate checksum (work/wudata_03.pdo)
[19:50:07] - Starting from initial work packet |
Arvatavasti miski failisüsteemi jama. LAse miski scandisk käima.
Edit:
Lisaks GPU klientidele on nüüd beetana välja lastud ka SMP kliendid.
Esialgu tegemist vaid 64-bit variantidega Linuxile ja MacOS Xile.
http://forum.folding-community.org/viewtopic.php?t=16715
Edit2:
Üle tüki aja on siis tiim 385 saanud minult ühe WU.
PS: See on mu esimene GPU WU.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
10.11.2006 23:48:39
|
|
|
| Kuidas see tollimaksujama siis lahenes?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
26.04.2007 17:32:44
|
|
|
Liitunud. 6 WU-d tiimi all kirjas. 2 klienti jookmas.... 1x 2Ghz AXP ja 1x 2,8Ghz Pentium D masinas.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.07.2007 20:56:32
|
|
|
| Ivoshiee kirjutas: |
Egas juhuseliselt keski teine seda FAH GPU klienti siin testi?
Nende 256MB mäludega kaartidega on selline jama, et GPU FAH klient sikutab kogu arvuti perioodiliselt kooma (~iga 4 sekundi tagant), aga on selgusetu, mis seda põhjustab. 512MB kaartidega seda nähtust ei ole. |
Ega mõnda lahendust välja pole mõeldud?
| tsitaat: |
| Crossfire will make FAH run more slowly than using a single GPU |
okse
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
28.07.2007 23:27:14
|
|
|
Lõpuks ka siis käima pandud 5.03 vers. Päris korralikult kuumutab proset. Selline käsimus, et nädalaks või rohkem omapead võib jätta seda proget käima?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
28.07.2007 23:30:00
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| Lõpuks ka siis käima pandud 5.03 vers. Päris korralikult kuumutab proset. Selline käsimus, et nädalaks või rohkem omapead võib jätta seda proget käima? |
Mul töötavad need kliendid juba aastaid ehk su rauaga ei tohiks midagi juhtuda.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
29.07.2007 15:57:01
|
|
|
Draco loodetavasti oskab teie arvuti ennast välja lülitada kui mõni oluline vent töölepingu lõpetab ja temp kõrgeks läheb.
Mind ennast aga huvitaks kui hästi suudaks teie X1950Pro GPU klienti jooksutada(36 pixel shader´it ainult vist aga see eest 512 MB GDDR3).Äkki viitsite katsetada,GPU arvutusvõimsus on siiski kordades suurem kui CPU´l.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.07.2007 16:22:02
|
|
|
| loser kirjutas: |
| Draco loodetavasti oskab teie arvuti ennast välja lülitada kui mõni oluline vent töölepingu lõpetab ja temp kõrgeks läheb. |
Selle jaoks on olemas ülekuumenemise kaitsed prosedes
Ise olen edukalt jooksutanud üht vana P4 proset 24h jutti 100% koormuse all. Samal ajal oli radika talla ja prose vahel 1mm õhuvahe ning prose pea konstantselt throttles 100C juures. Peale radika kinnitamist töötas asi stabiilselt edasi ning teeb seda veel praegugi, 2a hiljem.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
29.07.2007 17:36:44
|
|
|
| loser kirjutas: |
Draco loodetavasti oskab teie arvuti ennast välja lülitada kui mõni oluline vent töölepingu lõpetab ja temp kõrgeks läheb.
Mind ennast aga huvitaks kui hästi suudaks teie X1950Pro GPU klienti jooksutada(36 pixel shader´it ainult vist aga see eest 512 MB GDDR3).Äkki viitsite katsetada,GPU arvutusvõimsus on siiski kordades suurem kui CPU´l. |
Ei mai karda , et mu arvuti maha põleb vaid lihtsalt seda, et kas antud proge juures on kõik norm kui mitmeks päevaks tiksuma jätta.
Aga selle proge jooksutamise osas , ma ei saand aru nüüd mis ma täpsemalt katsetama pean? 5.91 beta 5? See ei lähe käima mul. Mingi X errori lõi ette. varsti saan vaadata mis täpsemalt hetkel lõpetab ühte WU`d ja ei tahaks ennem kinni panna.
EDIT: pause work ja proge kinni ei old hea mõte ja 5.91 beta 5 töötab siiski, aga ei oska öelda kui kiirest või midagi sellist.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
29.07.2007 18:06:43
|
|
|
Lp. Ho Ho kas ma väitsin siis vastupidist?Ainus asi et Draco AMD ei oska vast "throtteldada" aga emme oskab vast arvuti välja lülitada kui prose temp liiga kõrgeks läheb.Seda väljalülitumise tempi peaks saama biosist ise ka seadistada.
Draco teil läks minu tagantorkimise pärast WU progress kaotsi?Väga vabandan!Aga arvuti koormamise kohapealt sai proovtud D945 jooksutada ka kahte klienti korraga paar ööpäeva.CPU koormus 100%,temp 60C ligi ja ei muretsenud mina selle pärast.Meie OC huvilised AHVíd jooksutavad ka päevade kaupa mõttetuid programme prose piinamiseks et veenduda ülekiirendatud protsessori stabiilsuses ja pole häda midagi.Teeks nad parem midagi kasulikku selle jõudlusega.
Niikuinii vahetatakse arvutit iga paari aasta tagant sest riistvara moraalselt vananenud kuigi füüsiliselt võiks töötada veel pikki aastaid.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|