Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 09:46:47 vasta tsitaadiga

Command line ikka, GUI variant ei ei käivitu üldse - ka 6.5 katalüstidega. näha saab BSOD aga lambihetkedel, pole ühtegi kindlat aega leidnud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 10:44:17 vasta tsitaadiga

Mul töötab GUi variant tööarvutil väga OK-ilt, ainus jama on see, et terve nädalavahetus arvuti töötas aga ühtegi WU-d juurde ei tulnud icon_sad.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 15:38:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Command line ikka, GUI variant ei ei käivitu üldse - ka 6.5 katalüstidega. näha saab BSOD aga lambihetkedel, pole ühtegi kindlat aega leidnud.

Kas sa testid seda FAH GPU CLId v5i jooksutad tavalist FAH CLId?
mTim kirjutas:
Mul töötab GUi variant tööarvutil väga OK-ilt, ainus jama on see, et terve nädalavahetus arvuti töötas aga ühtegi WU-d juurde ei tulnud icon_sad.gif

Missugune massin sul on?
Missugust FAH klienti jooksutad?
Kas miskit progressi n2idatakse?

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 15:50:34 vasta tsitaadiga

masin profiilis nr 2
Windows 2000/XP Graphical client
1 WU on tehtud
hetkel näitab 14380/20000

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 17:25:16 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
masin profiilis nr 2
Windows 2000/XP Graphical client
1 WU on tehtud
hetkel näitab 14380/20000

WUd on erineva pikkusega/kestusega. Võrdlevaid andmeid WUde kohta leiad näiteks siit:
http://fahinfo.org/

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 15:42:16 vasta tsitaadiga

nii nüüd lõpuks lammutab kolmandat WU-d thumbs_up.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 23:22:31 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
nii nüüd lõpuks lammutab kolmandat WU-d thumbs_up.gif

Ja nii need WUd tulevadki.
Näituseks minul on seis selline:
http://vspx27.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=userpage&pname=amv%40mwDBvxsh%2Eww

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 23:25:51 vasta tsitaadiga

Ivoshiee, sa oled oma tiiminumbriga eksinud, peaks olema 385 aga millegipärast on näpukas sisse tulnud ja sul on hoopis 10903 icon_razz.gificon_biggrin.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 23:46:09 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Ivoshiee, sa oled oma tiiminumbriga eksinud, peaks olema 385 aga millegipärast on näpukas sisse tulnud ja sul on hoopis 10903 icon_razz.gificon_biggrin.gif

Olen ka 385 tiimis esindatud:
http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=userpage&username=Ivoshiee
Kahjuks see massin, mis selle nime all müttas lagunes ning uut enam ei teinud. Kes hullu teab ehk varsti jälle samas tiimis.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 13.10.2006 02:08:53 vasta tsitaadiga

nonäe, tänu värskele verele oleme edukalt taas esikaheksasaja hulka murdnud. Sellist 24h keskmist pole Estonia team vist varem näinudki.
http://folding.extremeoverclocking.com/team_summary.php?s=&t=385
Eks ufosid ole ka tore otsida või koodi bruteforceda, aga ma annetan need kümmekond elektrikrooni kuus pigem vähiuuringutele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 11:16:08 vasta tsitaadiga

16 kohta nädalaga thumbs_up.gif
Ja Top20-s olen 7mes 8)
Ei saa ikka nii, nüüd kõik arvutid kus taga ma istun saavad endale Folding@Home-i külge icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 14.10.2006 16:05:00 vasta tsitaadiga

Ivoshiee, FAH GPU klienti linuxile pole vist niipea oodata? Nagu tänane slashdot kirjutab, teeb üks gpu ära 50 CPU töö tänu paralleelarvutuste võimalusele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 21:17:44 vasta tsitaadiga

indrek kirjutas:
Ivoshiee, FAH GPU klienti linuxile pole vist niipea oodata? Nagu tänane slashdot kirjutab, teeb üks gpu ära 50 CPU töö tänu paralleelarvutuste võimalusele.

Sellega on selline seis, et Linux'il on lootust CPU kliendile, sest arendusvahendid ja teegid on olemas. Draiveritega on olukord veidi segane, aga eks needki arenevad. Eks Windows'il testimine ja edasine kasutajate hulk näitab, kas tasub Linux'i GPU klienti teha.

Samas, MacOS X'il ei ole isegi arendusvahendeid ega teeke ning neid ei tasu vast isegi unistada...

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 14.10.2006 21:36:00 vasta tsitaadiga

Asusin ka uuesti lahendama, ja kui ma õigesti aru sain siis astusin tiimi ka, oma 46 unitiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.10.2006 21:48:33 vasta tsitaadiga

Ivoshee kirjutas:
Draiveritega on olukord veidi segane, aga eks needki arenevad. Eks Windows'il testimine ja edasine kasutajate hulk näitab, kas tasub Linux'i GPU klienti teha.
Kui nad kavatsevad oma endist joont hoida et ainutl ATI on toedatud siis ei tule Linuxi klienti veel niipea.
Btw, ega F@H täielikku sortsu saadaval ei ole? S@H oma on ja põhimõtteliselt võib igaüks seda optimeerida kuidas ise tahab, lihtsalt tagasi saadetud tulemus peab ühtima vähemalt kahe teise tagastatud tulemusega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 14.10.2006 22:07:31 vasta tsitaadiga

panin consooli versiooni tiksuma, aja see aken jääb ikka ekraani alla teiste "tab"idega kõrvuti,
juhendist ei leidnud ma käsku mis selle taustale tõstaks?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 22:40:01 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ivoshee kirjutas:
Draiveritega on olukord veidi segane, aga eks needki arenevad. Eks Windows'il testimine ja edasine kasutajate hulk näitab, kas tasub Linux'i GPU klienti teha.
Kui nad kavatsevad oma endist joont hoida et ainutl ATI on toedatud siis ei tule Linuxi klienti veel niipea.

Küsimus ei ole ATI suures poolehoius, vaid selles, et praegused nVidia kaardid on "nirud". Seda selles mõttes, et FAH GPU core shader programmid on liiga suured nVidia GPU tarvis ja ATI X1K GPU mäluhaldus on lihtsam.
http://forum.folding-community.org/fpost145168.html#145168
http://folding.stanford.edu/FAQ-ATI.html:
tsitaat:
What about video cards with other (non-ATI) chipsets?
The R580 (in the X1900XT, etc.) performs particularly well for molecular dynamics, due to its 48 pixel shaders. Currently, other cards (such as those from nVidia and other ATI cards) do not perform well enough for our calculations as they have fewer pixel shaders. Also, nVidia cards in general have some technical limitations beyond the number of pixel shaders which makes them perform poorly in our calculations.

Esialgu nad pruukisidki nVidia GPU'sid, aga ATI omad osutusid palju paremateks.
Arvatavasti saabuv nVidia G80 muudab olukorra nVidia GPUdele soodsamaks.
Vaata ka http://forum.folding-community.org/viewtopic.php?t=16550.

tsitaat:
Btw, ega F@H täielikku sortsu saadaval ei ole? S@H oma on ja põhimõtteliselt võib igaüks seda optimeerida kuidas ise tahab, lihtsalt tagasi saadetud tulemus peab ühtima vähemalt kahe teise tagastatud tulemusega.

Siin avaldub FAH ja SAH põhjusmõtteline erinevus. Kuigi nad isegi kaalusid sortsu avaldamist, ei teinud nad seda, sest andmete õigsuse tagamine läheb kole keerukaks. SAH'il on see lihtne, sest kõik WUd hekseldatakse mitmekordselt läbi, aga FAH on valinud ideaaliks juhu, et iga WU töödeldakse vaid 1 kord.

wari
Arvatavasti mõtled sa service't. Kliendi konfis on ka see küsimus sees. Lihtsalt käivita klient -config lipuga ning lase ta service'na käima.

_________________
Folding@home
FAH foorum


viimati muutis Ivoshiee 21.10.2006 08:13:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 15.10.2006 23:03:43 vasta tsitaadiga

juba teist korda nii et järjekordne WU on peaaegu lõpuni tehtud ja siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale sellega icon_mad.gif
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 16.10.2006 07:53:50 vasta tsitaadiga

Rääkige kui kaua üks keskmine prose ühte jupikest tegema peaks? icon_rolleyes.gif
Nagu 3 ööd (~24h) juba jooksnud (Proseks P4 3GHz HT) ja üks on 31% ja teine 30% peal.. Suht jube vaadata. icon_rolleyes.gif
Versiooniks Win 5.04Beta Console.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 09:16:16 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
juba teist korda nii et järjekordne WU on peaaegu lõpuni tehtud ja siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale sellega icon_mad.gif

FAHlog.txt fail sisaldab kliendi logi. Sealt peaks selguma, mis nende WUdega juhtus.

Marduuhin kirjutas:
Rääkige kui kaua üks keskmine prose ühte jupikest tegema peaks? icon_rolleyes.gif
Nagu 3 ööd (~24h) juba jooksnud (Proseks P4 3GHz HT) ja üks on 31% ja teine 30% peal.. Suht jube vaadata. icon_rolleyes.gif
Versiooniks Win 5.04Beta Console.

WUd on "mõõdetud" P4 2,8 GHz (ilma HT'ta) ning sedapsi, et käitades klienti 24h, see massin saab 110 punkti (ehk 110 PPD).
Seega saad sa umbmäärase WU pikkuse teada punktide arvu vaadates (http://fah-web.stanford.edu/psummary.html).
PS: HT ja 2 FAH klienti ei ole eriti hea lahendus, sest tegelikult ei ole su massinas 2 proset ning sa oled kunstlikult pikendanud WUde arvutamise aega ~80%.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2006 09:20:25 vasta tsitaadiga

S@H puhul andis HT'ga prose peal kahe kliendi jooksutamine ~10-15% rohkem WU'sid ajaühikus. Tõsi küll, üksikute WU'de arvutamise aeg ka pikenes kuid lõpptulemusena oli siiski tulemuseks rohkem WU'sid
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 10:02:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
S@H puhul andis HT'ga prose peal kahe kliendi jooksutamine ~10-15% rohkem WU'sid ajaühikus. Tõsi küll, üksikute WU'de arvutamise aeg ka pikenes kuid lõpptulemusena oli siiski tulemuseks rohkem WU'sid

Tõsi, aga siingi on SAH ja FAH erinevad. SAH WUd ei ole omavahel kuidagi seotud ning neid võib arvutada ükstaskõik missuguses järjekorras, aga FAH WUd on kindla järjekorraga ning pikendades kunstlikult WU arvutamise aega, on kaudselt pikenenud ka kõikide sellele järgnevate WUde arvutamise aeg.
PS: HT'st loobumine ei ole miski FAH nõue, aga soovitus on see küll.
http://fahwiki.net/index.php/FAH_%26_SMP#Hyper-Threading

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2006 10:02:33 vasta tsitaadiga

Kas siis on karta et vahepeal pole F@H's piisavalt WU'sid saada kui mõned tegelased neid oma HT'ga masinate peal paarikaupa jooksutavad? Miskipärast ma kahtlen selles. Võibolla tõesti et globaalsel skaalal venib ühe WU'de rea arvutamine suts pikemaks kuid samas saab sama aja jooksul paralleelselt mitut rida arvutades rohkem tööd tehtud. Ma ei ütleks et see aja pikenemine kuigi suur katastroof oleks, ammu see oli kui 1/3 HT'ga masina võimsusest oli võimsaim asi maailmas?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2006 10:16:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas siis on karta et vahepeal pole F@H's piisavalt WU'sid saada kui mõned tegelased neid oma HT'ga masinate peal paarikaupa jooksutavad? Miskipärast ma kahtlen selles. Võibolla tõesti et globaalsel skaalal venib ühe WU'de rea arvutamine suts pikemaks kuid samas saab sama aja jooksul paralleelselt mitut rida arvutades rohkem tööd tehtud. Ma ei ütleks et see aja pikenemine kuigi suur katastroof oleks, ammu see oli kui 1/3 HT'ga masina võimsusest oli võimsaim asi maailmas?

Jep. HT'st tulenevad hädad ei ole eriti suured. WUde kustutajate ja arhiveerijate saavutatu on ikka suurusjärk hullem, aga egas sellepärast FAH seisma jää...

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 17.10.2006 14:57:11 vasta tsitaadiga

Nii, katsetan ka asja.
Kuna masin tiksub 24h, siis võtsin lõpuks konsoolivariandi ning lasin servicena käima.
Nüüd küsimus, et kuidas on ette nähtud piiluda, kuidas asjal töö edeneb ning kuidas vajadusel parameetrite muutmine toimub?
GUI jupiga ei saa seda teha/jälgida? Mulle tundus et mitte, aga vb ma nii lühikese ja kiire tutvumise peale ei saanud õigesti aru.
EDIT: Lisaks, et antud masina puhul tegu XP-ga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2006 19:02:34 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Nii, katsetan ka asja.
Kuna masin tiksub 24h, siis võtsin lõpuks konsoolivariandi ning lasin servicena käima.
Nüüd küsimus, et kuidas on ette nähtud piiluda, kuidas asjal töö edeneb ning kuidas vajadusel parameetrite muutmine toimub?
GUI jupiga ei saa seda teha/jälgida? Mulle tundus et mitte, aga vb ma nii lühikese ja kiire tutvumise peale ei saanud õigesti aru.
EDIT: Lisaks, et antud masina puhul tegu XP-ga icon_rolleyes.gif

FAHlog.txt failis on kõik näha, aga WU progressi näitab unitinfo.txt.
Parameetrite muutmiseks pead service seisma panema ning FAH kliendi korra käsitsi käivitama -config lipuga.
Kui anglee väga võõras ei ole, siis:
http://fahwiki.net/index.php/I%27m_running_the_console_as_a_service_and_I_want_to_change_my_settings

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 18.10.2006 15:57:22 vasta tsitaadiga

Ma vaikselt lootsin, et mingi GUI vidinaga saaks ka piiluda asja olekut, nagu setil setihide vms oli kunagi. Aga las ta siis olla kasulik omaette, mis ma ikka torgin teda icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 16:30:54 vasta tsitaadiga

nii panin koju kah tiksuma, aga kas ta ikka liidab sis tulemused kokku eksole...
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 18.10.2006 16:35:41 vasta tsitaadiga

kokku ikka, kõik mis minu nime all tulevad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 17:07:27 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Ma vaikselt lootsin, et mingi GUI vidinaga saaks ka piiluda asja olekut, nagu setil setihide vms oli kunagi. Aga las ta siis olla kasulik omaette, mis ma ikka torgin teda icon_wink.gif

Kui sa pead silmas 3-nda partei FAH utikaid, siis neid on palju:
http://forum.folding-community.org/ftopic11700.html
Üks neist on EMIII:
http://www.em-dc.com/

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 19.10.2006 13:06:11 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gifthumbs_up.gif

http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=userpage&username=Marduuhin

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 19.10.2006 15:53:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 15:27:36 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
thumbs_up.gifthumbs_up.gif
http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=userpage&username=Marduuhin

Proovi uuesti:
http://fah-web.stanford.edu/awards/cert.php?u=Marduuhin&pts=600

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hexmex
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2006




sõnum 19.10.2006 15:36:45 vasta tsitaadiga

Aga minu rank tõuseb mühinal 8) Mis nendest eesti tiimi esiotsa vendadest saanud on .. või ongi nad alati kuni 3 CPU'ga esindatud olnud. Mul praegu 50 päeva vaates 10 CPU'd ja FAH'i olen lammutanud selle kuu algusest põhimõtteliselt.

http://vspx27.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=userpage&teamnum=385&username=hexmex

_________________
Olgem sõbralikud!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 17:59:42 vasta tsitaadiga

hexmex kirjutas:
Aga minu rank tõuseb mühinal 8) Mis nendest eesti tiimi esiotsa vendadest saanud on .. või ongi nad alati kuni 3 CPU'ga esindatud olnud. Mul praegu 50 päeva vaates 10 CPU'd ja FAH'i olen lammutanud selle kuu algusest põhimõtteliselt.

http://vspx27.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=userpage&teamnum=385&username=hexmex

Ei oska öelda, aga niipea kui ma sobiva ATI kaardi saan, siis panen FAH GPU kliendi lammutama....
Edit: Kaart on pea-aegu olemas - tollis kinni. Ei tea kas see on tavaline, et USAst saadetud postipakk tolli maandub ning nad nõuavad miskite vastavate maksude maksmist.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2006 21:09:27 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
Ei tea kas see on tavaline, et USAst saadetud postipakk tolli maandub ning nad nõuavad miskite vastavate maksude maksmist.

on jah.. oleks pidanud suvalises karbis saatma ja väikese väärtuse panema..
gpu klient töötab ainult X19 kaartidega? X18 on "no-go"?
muidu oleks norm, laseks UD-l Cpu pealt lennata ja F@H-l GPU pealt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 21:44:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ivoshiee kirjutas:
Ei tea kas see on tavaline, et USAst saadetud postipakk tolli maandub ning nad nõuavad miskite vastavate maksude maksmist.

on jah.. oleks pidanud suvalises karbis saatma ja väikese väärtuse panema..
Ma ise ei tellinudki seda, vaid tuttavad pakkusid ning "rahastasid". Ma ei teagi, mis selle väärtuseks pandi.
tsitaat:

gpu klient töötab ainult X19 kaartidega? X18 on "no-go"?
Hetkel küll, aga plaan on ka teistele X1000 GPUdele see avada.
tsitaat:

muidu oleks norm, laseks UD-l Cpu pealt lennata ja F@H-l GPU pealt icon_biggrin.gif

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 22.10.2006 00:47:06 vasta tsitaadiga

kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2006 08:39:50 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale?

Postita jupp FAHlog.txt'st.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 22.10.2006 12:53:50 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
weedstone kirjutas:
kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale?

Postita jupp FAHlog.txt'st.


selle aja kohta kui viimati järjekordselt nii juhtus ei paista miskit olevat aga mingi vanema aja kohta on sellise mure seal

[19:50:06] - Looking at optimizations...
[19:50:06] - Files status OK
[19:50:06] - Expanded 41691 -> 265021 (decompressed 635.6 percent)
[19:50:06] - Couldn't get info for file work/wudata_03.pdo
[19:50:06] - Could not calculate checksum (work/wudata_03.pdo)
[19:50:07] - Starting from initial work packet

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2006 00:34:21 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
Ivoshiee kirjutas:
weedstone kirjutas:
kellelgi veel sellist jama esineb et kui järjekordne WU on peaaegu tehtud saand siis peale restarti hakkab uuesti otsast peale?

Postita jupp FAHlog.txt'st.


selle aja kohta kui viimati järjekordselt nii juhtus ei paista miskit olevat aga mingi vanema aja kohta on sellise mure seal

[19:50:06] - Looking at optimizations...
[19:50:06] - Files status OK
[19:50:06] - Expanded 41691 -> 265021 (decompressed 635.6 percent)
[19:50:06] - Couldn't get info for file work/wudata_03.pdo
[19:50:06] - Could not calculate checksum (work/wudata_03.pdo)
[19:50:07] - Starting from initial work packet

Arvatavasti miski failisüsteemi jama. LAse miski scandisk käima.


Edit:
Lisaks GPU klientidele on nüüd beetana välja lastud ka SMP kliendid.
Esialgu tegemist vaid 64-bit variantidega Linuxile ja MacOS Xile.
http://forum.folding-community.org/viewtopic.php?t=16715

Edit2:
Üle tüki aja on siis tiim 385 saanud minult ühe WU.
PS: See on mu esimene GPU WU.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 10.11.2006 23:48:39 vasta tsitaadiga

Kuidas see tollimaksujama siis lahenes?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 08:47:49 vasta tsitaadiga

indrek kirjutas:
Kuidas see tollimaksujama siis lahenes?

Vaevaliselt. Kaardi sain lõpuks ikkagi kätte, aga igasugu maksud jms läksid kokku maksma 1500.-.

Egas juhuseliselt keski teine seda FAH GPU klienti siin testi?
Nende 256MB mäludega kaartidega on selline jama, et GPU FAH klient sikutab kogu arvuti perioodiliselt kooma (~iga 4 sekundi tagant), aga on selgusetu, mis seda põhjustab. 512MB kaartidega seda nähtust ei ole.

Edit:
64-bitised SMP FAH kliendid on beetana väljas.
http://folding.stanford.edu/FAQ-SMP.html

Edit2:
Sai üks Fedora Core 6 64-bit AMD X2'l käivitatud ning see on FAH SMPd jooksutamas ning ka FAH GPU kliendiga on mässamist. See va 256 MB VRAM PCIe kaartide häda ei ole ikkagi lahenenud:
http://forum.folding-community.org/ftopic17527.html

Edit3:
Win32 FAH SMP klient ja muudki on tulemas:
http://forum.folding-community.org/portal.php?topic_id=18095

Edit4:
Sony PS3 järgmine firmware sisaldab peale muu ka Folding@home klienti.
http://www.scei.co.jp/folding/en/
http://www.mercurynews.com/lifestyle/ci_5440897
http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2007/03/15/BAGLTOL80T28.DTL
http://ps3.ign.com/articles/772/772947p1.html
http://www.gamevideos.com/video/id/10122
http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=13164
Edit5:
FAH klient Sony PS3'le on nüüdsest saadaval:
http://www.us.playstation.com/ps3/network/updates
http://www.jp.playstation.com/ps3/update/
Edit6:
See PS3 klient on üllatavalt populaarne ning kui selline arend jätkub, siis FAH DC ületab 1 PETAFLOPS piiri õige pea!
http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=osstats

http://kotaku.com/gaming/folding%40home/clips-dr-marks-explains-foldinghome-246834.php

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 17:32:44 vasta tsitaadiga

Liitunud. 6 WU-d tiimi all kirjas. 2 klienti jookmas.... 1x 2Ghz AXP ja 1x 2,8Ghz Pentium D masinas.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.07.2007 20:56:32 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:

Egas juhuseliselt keski teine seda FAH GPU klienti siin testi?
Nende 256MB mäludega kaartidega on selline jama, et GPU FAH klient sikutab kogu arvuti perioodiliselt kooma (~iga 4 sekundi tagant), aga on selgusetu, mis seda põhjustab. 512MB kaartidega seda nähtust ei ole.

Ega mõnda lahendust välja pole mõeldud?



tsitaat:
Crossfire will make FAH run more slowly than using a single GPU
thumbs_down.gif okse icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 28.07.2007 23:27:14 vasta tsitaadiga

Lõpuks ka siis käima pandud 5.03 vers. Päris korralikult kuumutab proset. Selline käsimus, et nädalaks või rohkem omapead võib jätta seda proget käima?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 23:30:00 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Lõpuks ka siis käima pandud 5.03 vers. Päris korralikult kuumutab proset. Selline käsimus, et nädalaks või rohkem omapead võib jätta seda proget käima?

Mul töötavad need kliendid juba aastaid ehk su rauaga ei tohiks midagi juhtuda.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 29.07.2007 15:57:01 vasta tsitaadiga

Draco loodetavasti oskab teie arvuti ennast välja lülitada kui mõni oluline vent töölepingu lõpetab ja temp kõrgeks läheb.
Mind ennast aga huvitaks kui hästi suudaks teie X1950Pro GPU klienti jooksutada(36 pixel shader´it ainult vist aga see eest 512 MB GDDR3).Äkki viitsite katsetada,GPU arvutusvõimsus on siiski kordades suurem kui CPU´l.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.07.2007 16:22:02 vasta tsitaadiga

loser kirjutas:
Draco loodetavasti oskab teie arvuti ennast välja lülitada kui mõni oluline vent töölepingu lõpetab ja temp kõrgeks läheb.
Selle jaoks on olemas ülekuumenemise kaitsed prosedes icon_wink.gif
Ise olen edukalt jooksutanud üht vana P4 proset 24h jutti 100% koormuse all. Samal ajal oli radika talla ja prose vahel 1mm õhuvahe ning prose pea konstantselt throttles 100C juures. Peale radika kinnitamist töötas asi stabiilselt edasi ning teeb seda veel praegugi, 2a hiljem.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.07.2007 17:36:44 vasta tsitaadiga

loser kirjutas:
Draco loodetavasti oskab teie arvuti ennast välja lülitada kui mõni oluline vent töölepingu lõpetab ja temp kõrgeks läheb.
Mind ennast aga huvitaks kui hästi suudaks teie X1950Pro GPU klienti jooksutada(36 pixel shader´it ainult vist aga see eest 512 MB GDDR3).Äkki viitsite katsetada,GPU arvutusvõimsus on siiski kordades suurem kui CPU´l.


Ei mai karda , et mu arvuti maha põleb vaid lihtsalt seda, et kas antud proge juures on kõik norm kui mitmeks päevaks tiksuma jätta.
Aga selle proge jooksutamise osas , ma ei saand aru nüüd mis ma täpsemalt katsetama pean? 5.91 beta 5? See ei lähe käima mul. Mingi X errori lõi ette. varsti saan vaadata mis täpsemalt hetkel lõpetab ühte WU`d ja ei tahaks ennem kinni panna.

EDIT: pause work ja proge kinni ei old hea mõte icon_confused.gif ja 5.91 beta 5 töötab siiski, aga ei oska öelda kui kiirest või midagi sellist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 29.07.2007 18:06:43 vasta tsitaadiga

Lp. Ho Ho kas ma väitsin siis vastupidist?Ainus asi et Draco AMD ei oska vast "throtteldada" aga emme oskab vast arvuti välja lülitada kui prose temp liiga kõrgeks läheb.Seda väljalülitumise tempi peaks saama biosist ise ka seadistada.
Draco teil läks minu tagantorkimise pärast WU progress kaotsi?Väga vabandan!Aga arvuti koormamise kohapealt sai proovtud D945 jooksutada ka kahte klienti korraga paar ööpäeva.CPU koormus 100%,temp 60C ligi ja ei muretsenud mina selle pärast.Meie OC huvilised AHVíd jooksutavad ka päevade kaupa mõttetuid programme prose piinamiseks et veenduda ülekiirendatud protsessori stabiilsuses ja pole häda midagi.Teeks nad parem midagi kasulikku selle jõudlusega. beer_yum.gif
Niikuinii vahetatakse arvutit iga paari aasta tagant sest riistvara moraalselt vananenud kuigi füüsiliselt võiks töötada veel pikki aastaid.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.