Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võtame mõõtu winrariga pakkimises! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 14:29:36 vasta tsitaadiga

screeni teha ei viitsi ja selle ip pealt ka poridid kinni aga 430kb/s
Field Value
CPU Type AMD Athlon XP, 2276 MHz (11 x 207)
Field Value
Motherboard Name Epox EP-8RDA3(I)/8RDAE(I)
Field Value
@ 200 MHz 2.5-3-3-8 (CL-RCD-RP-RAS)

peaks olema päris sobilik tulemus sellelel vanale masinale.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 11:28:32 vasta tsitaadiga

prose andis isegi mõne kb juurde..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 12:08:14 vasta tsitaadiga

Kast profiilis. Prose 3200+ peal.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 27.07.2006 14:14:04 vasta tsitaadiga

tomson kirjutas:
350

Pentium M 730
2x 256MB DDR2 400MHz CL 3.0

Uute mäludega sai uuesti tehtud.

Intel Pentium M "Dothan" 730
2x 512MB DDR2 533MHz CL 4.0 (Dual Channel)

404
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 28.07.2006 20:41:56 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 00:59:07 vasta tsitaadiga

455
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 12:42:31 vasta tsitaadiga

Läpiga lambilaks ~730
D620 powwaaaa 8)

_________________
¯\_(ツ)_/¯


viimati muutis riaak 29.07.2006 12:59:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 12:58:22 vasta tsitaadiga

505 kb/s, sempron 3300+ @ 2033 mhz, 2x 256 noname 225 mhz ram 3.4.4.8 2T.

On see hea tulemus?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 15:05:23 vasta tsitaadiga

1616 KB/s
Pentium E6300@ 3GHz, DDR2 2GB 428MHz 4-4-4-8
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 15:20:34 vasta tsitaadiga

483 icon_smile.gif def klokkidel, ehk siis 1800mhz..
winrar 3.60 corporate editon

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaits1234
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2005




sõnum 05.08.2006 11:28:47 vasta tsitaadiga

Resulting, 59KB/s
Prose pentium 166 @240mhz icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 13:09:38 vasta tsitaadiga

Field Value
Motherboard Name Supermicro 370SEA/SED/SWD/SWM/SWT/P6SWA/P6SWD/PIIISEA/PIIISED
Field Value
CPU Type Intel Celeron-A, 400 MHz (6 x 67)
Device Description
DIMM1: Samsung KMM3 66S 823CTS-GL x2 pc100

winraris 96KB/sek

ei viitsi skriine riputada kusagile.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 21:18:26 vasta tsitaadiga

läpakas hp pavilion dv6000
amd 64 x2 1,6ghz
1,0gb ram
820kb/s
winxp home
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.10.2006 22:36:31 vasta tsitaadiga

link :: 1297

Profiili masin def klokkidel

Sama masin @ 3GHz 1494KB/s

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2006 20:36:00 vasta tsitaadiga

profiili kastiga mingi 403. Tiba vähe pole või?? icon_confused.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 20:44:23 vasta tsitaadiga

v2he jah .
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 20:46:49 vasta tsitaadiga

ssempron 64 2800+ @ 1850 mhz 2x256mb pc3200 ata100 seagate 414
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2006 21:12:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
v2he jah .

nojaa saan ise ka aru et kuidagi liiga vähe. Aga miks?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 22:04:07 vasta tsitaadiga

bios segamini, asjad t88tavad sellel kiirusel, mis nad leitakse jne..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 05.10.2006 00:37:45 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/corsairx/WinRaRTest.jpg
P4E 3GHz
593KB/s
Arvuti profiilis...


viimati muutis CoiL 05.10.2006 01:05:55, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 05.10.2006 00:43:33 vasta tsitaadiga

a3000+
465

polegi kõige hullem
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2006 01:26:39 vasta tsitaadiga

uus prose sisi peal , s754 3000+ athlon , 230x10 2300mhz

536KB/s

m2lud @ 2,7v
nf @ 1,6v

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2006 18:29:09 vasta tsitaadiga

AMD64 3000+ @ 2500MHz
512MB PC4000 @ 560MHz (2.5-3-3-6)

Tulemus 659KB/s
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2006 18:43:10 vasta tsitaadiga

a64 2800+ def
256+512mb ram, def
566kb/s
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 17:41:39 vasta tsitaadiga

240 ... 245
Athlon XP 2000+ @ 12,5x160MHz
2x512MB CL2,5 dual mälu

Vist kah vähevõitu... ei tea!

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 18:18:12 vasta tsitaadiga

Athlon 64 3000+ @ 2.2GHz
2x512MB DDR400 @ 440 2,5-4-4-8 1T

604 KB/s

http://img129.imageshack.us/img129/3631/rarkt2.jpg
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 10:23:57 vasta tsitaadiga

CPU Type Intel Celeron-S, 1133 MHz (11 x 103)
Motherboard Name MSI MS-6368 (3 PCI, 2 DIMM, Audio, Video)
System Memory 375 MB (SDRAM) pc133

149KB/s

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 10:42:43 vasta tsitaadiga

A64 3800+ @2800Mhz
512MB @280Mhz 2,5.3.3.6 1T

675KB/s
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 10.10.2006 10:45:57 vasta tsitaadiga

509

a64 3200+ venice 10x200mhz
mälu 512mb @200mhz 3-4-4-8
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 14:54:04 vasta tsitaadiga

Celeron M 360J (C0) 1400MHz @2342MHz (14x167) 1,35v (67% OC) 8)
Asus P4GPL-X + Asus CT-479
2x256MB Winbond BH5 167Mhz 2-2-2-4-2 2,6V

545KB/s

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 10.10.2006 15:53:11 vasta tsitaadiga

Celeron 2.6GHz, 1GB ram 144KB/s icon_eek.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2006 16:09:04 vasta tsitaadiga

athlon 1,4ghz, 512mb ram. 90 kb/s icon_confused.gif No mida? Mingi pentium 3 läpaka ront sai ka ligi 200.

Millest see tulemus kõige rohkem sõltub?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 16:18:30 vasta tsitaadiga

see sõltub kõige rohkem sellest, kui suur läbi lase su mälul on imo
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 16:22:23 vasta tsitaadiga

doh, compaq armada p3 600 l2pakas teeb peaaegu kolmsada.. paarsada lehte tagasi on mul selle kohta screen kah. armada M300 series.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 16:25:54 vasta tsitaadiga

More northwood celeron powwa.
242 KB/s

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.10.2006 22:23:32 vasta tsitaadiga

971Kb/s
Dell XPSM1710

http://www.max.ee/?pid=2&catid=136&prodID=10599
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 00:55:12 vasta tsitaadiga

irf, mu läpakas on ikka jõudluselt ikka suht ront, aga siin mõne gigahertsipoisse kuskil 600 ümber saamas teeb südame soojaks , kui mu 1,6 GHz prose ja dual channel mälud venitavad üle 800 ära..icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel01
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 30.10.2006 03:17:05 vasta tsitaadiga

436

Mobile DualCore Intel Pentium, 1666 MHz
1,0 GB RAM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 04:38:52 vasta tsitaadiga

853 Kb/s

conf profiilis
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 13:01:17 vasta tsitaadiga

v3.51 477KB/s
v3.61 541KB/s

A64 3500+ (11x200)
1GB DDR (2-3-2-5; 1T; dual)
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kotkas_pc
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2006




sõnum 31.10.2006 00:08:11 vasta tsitaadiga

v3.51 162KB/s


Celeron 2GHz 256mb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 09:43:02 vasta tsitaadiga

1460 kb/s icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 01.11.2006 01:42:52 vasta tsitaadiga

Mul rüperaal tegi 726 KB/s

Intel Core Duo T2300
1 GB DDR2

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 17:29:47 vasta tsitaadiga

s6bra kontori skype i helistamisekastid:

140KB/s
Field Value
CPU Type Intel Celeron, 633 MHz (9.5 x 67)
Field Value
Motherboard Name Intel Willow Springs 2 WL810E (4 PCI, 2 DIMM, Audio, Video)
Field Value
System Memory 128 MB (SDRAM)

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 22:51:18 vasta tsitaadiga

Barton +2500
768mb


250 Kb/sec
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaits1234
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2005




sõnum 06.11.2006 00:01:51 vasta tsitaadiga

Pentium III 450Mhz 512kb cache
Mingi compaq deskpro plate
128Mb 100Mhz mälu

Keskmine tulemus 165kb/s icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 12.11.2006 14:10:25 vasta tsitaadiga

Aeg: 2minutit
MB: 80
Resulting KB: 612
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 02:22:03 vasta tsitaadiga

Avastasin oma rõõmuks et winrar oskab kahte proset ka ära kasutada. ilma multithreadita oli vist miski 540 KB/s või oli see nüüd 640 icon_rolleyes.gif ja multithreadiga 1047KB/s
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 14:52:46 vasta tsitaadiga

Celeron-A 333 mhz
64 MB SDRAM 66 mhz CL 3

108 kb/s.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.11.2006 15:08:16 vasta tsitaadiga

Celeron 612MHz
504 MB of RAM

112 kb/s

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võtame mõõtu winrariga pakkimises! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.