Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marut6bi
HV vaatleja
marut6bi

liitunud: 01.06.2004




sõnum 09.10.2006 20:06:01 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et viskaks enda desk'i ka siia.

Theme: iMagine
Ikoonid: PhotoPro
Desk: Enda tehtud
OS: Mac OS X 10.4.8
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsaline
HV veteran
metsaline

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 21:32:06 vasta tsitaadiga

walli ka jagatakse? icon_razz1.gif
_________________
Ainus, mis jääb on BEAT!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 21.10.2006 17:13:08 vasta tsitaadiga

No sain uuega jälle hakkama.
http://www.zone.ee/minu_playlist/desk.jpg
Teema: Black&White.

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 21.10.2006 17:53:00 vasta tsitaadiga

sinu signatuur kommenteerib su deski väga hästi imo O_o
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 21.10.2006 19:10:09 vasta tsitaadiga

Minult siis kah midagi uut....10minti peale reinstalli, nõuab veel tööd samurize puudu.....ehk hiljem uuendan. Järele tegemist ei armasta, nii et ärge üldse hakekegi pärima.

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 23:37:09 vasta tsitaadiga


ikoonid:erinevad icon_biggrin.gif
wall:winter
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 22.10.2006 19:52:30 vasta tsitaadiga

Minu rüperaal näitab sellist pilti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.10.2006 20:16:57 vasta tsitaadiga

hanz kirjutas:
Minu rüperaal näitab sellist pilti

wallpaper pl0x
Theme on jama icon_razz.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 23.10.2006 00:52:10 vasta tsitaadiga


Vot selline pilt siis.
OS on SuSE 10.1 ja graafiline liides siis KDE.
Wallpaper tehtud sellest.
Ikoonid: black + white icons.
XMMS'i skin on Winamp X (XMMS version) v1.01, saadaval xmms.org lehel.
P.S.: kui kedagi huvitab, miks ma nii imelikku muusikat kuulan, siis lugegu, mida jänes ütleb. icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 15:46:51 vasta tsitaadiga



Kuidas saada pildil olevat sinist kastikest texti ümbert ära? ei meenu enam...
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dot
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2006




sõnum 23.10.2006 16:17:54 vasta tsitaadiga

hm my computeril tagumine klõps >properties>ülevalt advanced>Performance all Settings>Use drop shadows for icon blabla sinna linnuke ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 23.10.2006 16:20:17 vasta tsitaadiga

ot:
See ikoon ju selekteeritud, nende puhul ei aita vist miski. Drop shadow on selekteerimata ikoonide puhul.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.10.2006 20:19:57 vasta tsitaadiga


OS: WinXP sp1.
Ikoonid: Win default
Theme: Win no_theme.
Wall: http://c3dmotion.com/forum/viewtopic.php?t=982

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 22:28:51 vasta tsitaadiga

Maci mehed millega ikoone vahetate ja kus kohast tõmbate?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 24.10.2006 00:05:40 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Maci mehed millega ikoone vahetate ja kus kohast tõmbate?

Uuri siit, sealt leiad mõned lingid, siit kiire juhendi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 00:34:51 vasta tsitaadiga

Shapeshifterit olen mõnda aega kasutanud
tead kus see programm ikoone hoiab?mõned vaja ka käsitsi muuta
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 24.10.2006 00:54:37 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Shapeshifterit olen mõnda aega kasutanud
tead kus see programm ikoone hoiab?mõned vaja ka käsitsi muuta

Vot peast ei oska öelda, Spotlight ehk abiks.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 24.10.2006 21:48:29 vasta tsitaadiga

http://imagesocket.com/view/shot184d.JPG

winamp: SimplicityClear
taust: SnowBlind_1600
theme: Magnesium³
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2006 22:06:20 vasta tsitaadiga

okk
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif


viimati muutis jkddp 25.10.2006 20:44:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 15:35:27 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
http://pildid.kandar.cc/_muu_/un1.bmp
http://pildid.kandar.cc/_muu_/un2.bmp
tee jpg'deks või png'deks palun
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.10.2006 18:06:37 vasta tsitaadiga

ja teema esimest postitust võiks kah vaadata
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 23:59:57 vasta tsitaadiga



Taustapilt: K.Kreuk
VS: HmmXP
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2006 20:03:23 vasta tsitaadiga



Theme: windows classic , tango 3dcc
Ikoon: tango (duh!)
Wallpaper: 87/117/149
+ selline asjandus

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 27.10.2006 21:28:08 vasta tsitaadiga

lihtne ja soliidne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 22:30:42 vasta tsitaadiga


Ikoonid - buuf+gant+mingid lambi
Theme - Dare sinine
Dock - RK Launcher
FF teema - Default, gant ikoonidega
Infot näitab samurize
Taust - Lennukid
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 29.10.2006 17:24:03 vasta tsitaadiga

Klõps

Openbox - Rezlooks
GTK - Clearlooks
Wallpaper - Wind
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 04:30:52 vasta tsitaadiga

Hetkel siis vanaema arvuti taga. Ei midagi erilist (XP default).
Desk
Taust
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.10.2006 13:30:00 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Hetkel siis vanaema arvuti taga. Ei midagi erilist (XP default).
Desk
Taust



lahedalt suur irw


viimati muutis H!tman 30.10.2006 13:37:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 13:31:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hetkel siis VANAEMA arvuti taga.

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 30.10.2006 14:55:31 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
Klõps

Openbox - Rezlooks
GTK - Clearlooks
Wallpaper - Wind
T3h taust plzx
Kõigil on nii kenad. LinOx ja mac omavad thumbs_up.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kj-
HV kasutaja
-kj-

liitunud: 02.04.2006




sõnum 30.10.2006 15:32:46 vasta tsitaadiga

http://img120.imageshack.us/img120/2345/clipboard01fi8.jpg

läpaka oma hetkel siis
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 15:56:03 vasta tsitaadiga

-kj- kirjutas:
http://img120.imageshack.us/img120/2345/clipboard01fi8.jpg

läpaka oma hetkel siis

tsitaat:
Desktopi screenshoti postitamise REEGLID:
1. Juurde tuleb lisada skinnide, taustapiltide, themede jms nimed, tore oleks kui ka asukoht kust saadud või link.
2. Lisada postitusele ka operatsioonisüsteem mida kasutad.
3. Kui taustapilt ei ole saadud netist (on ise pildistatud, joonistatud vms) siis kindlasti kirjutada seda.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 30.10.2006 17:03:46 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
fedja kirjutas:
Klõps

Openbox - Rezlooks
GTK - Clearlooks
Wallpaper - Wind
T3h taust plzx
Kõigil on nii kenad. LinOx ja mac omavad thumbs_up.gif

Siin
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.10.2006 17:15:54 vasta tsitaadiga

http://www.deviantart.com/deviation/12550033/?qo=187&q=winter+wallpaper&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5



kas seda kuidagi wallpaperiks ka saab panna ja kui jah siis kuidas
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 30.10.2006 18:17:40 vasta tsitaadiga

desk
theme: panther
bg: aqua_blue
winamp skin: Aqua_x
bsplayer skin: mac
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 18:29:29 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
http://www.deviantart.com/deviation/12550033/?qo=187&q=winter+wallpaper&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5



kas seda kuidagi wallpaperiks ka saab panna ja kui jah siis kuidas


Vot selline oleks lahe taustapilt aga eriti ei usu, et seda saab taustaks panna, rohkem screesaver`iks. Aga äkki saab ?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.10.2006 18:38:20 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
H!tman kirjutas:
http://www.deviantart.com/deviation/12550033/?qo=187&q=winter+wallpaper&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5



kas seda kuidagi wallpaperiks ka saab panna ja kui jah siis kuidas


Vot selline oleks lahe taustapilt aga eriti ei usu, et seda saab taustaks panna, rohkem screesaver`iks. Aga äkki saab ?


ma tahaks ka väga väga kena pilt ja väljas siin nii mõnus lumi praegu ka et oi
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 18:46:42 vasta tsitaadiga

proovisin just ja saab. pane browserisse aadress: "http://sandbox.deviantart.com/?fileheight=1200&filewidth=1600&filename=fs5:f/2004/328/d/2/winter1600.swf", vali file -> "save page as ...", pärast paned selle html faili taustaks nagu ikka ja töötab
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 19:04:37 vasta tsitaadiga

Ok tänud...Sain aga ta jäi liiga suureks. Maja pole näha jne.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.10.2006 19:28:17 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Ok tänud...Sain aga ta jäi liiga suureks. Maja pole näha jne.. icon_confused.gif



Minul jääb aint valge pilt :Sicon_sad.gif


palun keegi võiks välja nipitada mis valemiga seda normaalselt wallpaperiks saaks icon_rolleyes.gif

saaks positiivse no kui se midagi üldse näitab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 19:32:37 vasta tsitaadiga

Properties-desktop-browse- Files of type paned HTML Documents-siis otsid selle faili ja vajutad Open beer_yum.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 19:45:47 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Ok tänud...Sain aga ta jäi liiga suureks. Maja pole näha jne.. icon_confused.gif
pead html'i natuke muutma, et see flashi kokku suruks
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.10.2006 19:46:48 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
purexpure kirjutas:
Ok tänud...Sain aga ta jäi liiga suureks. Maja pole näha jne.. icon_confused.gif
pead html'i natuke muutma, et see flashi kokku suruks



aga ole hea ja palun tee fail v mis kui oskad mis näeks välja korralik
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 30.10.2006 20:37:25 vasta tsitaadiga

riivo21 antud lingis on olemas ju reso, 1600*1200 on temal pandud. Mis hädaldad H!tman, kirjuta sinna asemele oma reso siis. icon_razz.gif
EDIT: sorry, suuruse üle hädaldas keegi teine. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 21:34:57 vasta tsitaadiga

enne küsin, purexpure kas backgroundi valimise aknas on position: sterch?

she-wolf, teistele resolutsioonidele lingid ei tööta
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 23:08:51 vasta tsitaadiga

riivo21, Enam pole vaja kahjuks. Kuid tänan ikkagist abistamise eest.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kotkas_pc
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2006




sõnum 30.10.2006 23:57:05 vasta tsitaadiga

Üldiselt on nii, et flash-i ei tasu taustaks panna. Ma proovisin ise kah korra seda taustaks ja selgus, et see kulutab mõttetult resursse.
Üks võimalus on muidu veel liikuvat tausta teha, nimelt teed mõnes animatsiooni programmis liikuva .gif faili ja paned selle taustaks. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 22:35:08 vasta tsitaadiga

minu desktop siis...
http://www.zone.ee/enoriarvuti/TESK.bmp
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 22:43:28 vasta tsitaadiga

Creat_1, tee jpg'ks ja pane lingina
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 00:18:16 vasta tsitaadiga



Teema: windows classic
OP Süs: Windows XP Home
Taustapilt: Ise tehtud LINK

Vabandust...ma arvasin, et kõigile selge, et kasutan Windows XP-d ja theme on classic. Taustapildi kohapealt tunnistan eksimust.


viimati muutis Anti 01.11.2006 00:48:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Desktopi Screenshotid II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.