Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 8800 & Sirocco märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 02.10.2006 09:59:21 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

Nähtud, katsutud!
Ütlen, et uus on bling-blingim. 8800 tavaline must on kõige soliidsem!


Uut musta oled ka katsund?
Mõtlesin, et Sirocco puhul võiks just musta variandiga minna.

tavaline must on sellepärast kõige soliidsem, et sul on see? icon_razz1.gif


Sinna jäävad rõvedad näpujäljed nii peale, kaasas on küll puhastuslapp aga ikkagi.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2006 10:57:06 vasta tsitaadiga

ja praegusele hõbedasele ei jää?

joulukas, ostsid ära?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 11:36:48 vasta tsitaadiga

Sain katsuda seda hõbedast. Nagu ülaltoodud lingil.
See keskmine nuppude osa teeb telefoni kuidagi massiivseks.

Must ei ole sellepärast soliidsem, et see mul on icon_biggrin.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 11:39:21 vasta tsitaadiga

Veel... Kodus on mingit silikoon pihustit - mõeldud auto armatuuri läikima löömiseks.
Panin seda paberrätikule ja tegin telefoni üle. Nüüd tekib näpujälgi vähem peale ja
telefon läigib rohkem 8)

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2006 11:45:57 vasta tsitaadiga

haisema ei hakka vms? icon_biggrin.gif

Ma ostsin teiseks telefoniks 8910i ... enamjaolt nüüd kasutangi seda. aku peab kauem ja näpujälgi ei teki nii palju ja ei pea nii palju hoidma ka. titaanist korpus jne..

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 02.10.2006 16:28:38 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
ja praegusele hõbedasele ei jää?

joulukas, ostsid ära?


Ei ostnud, mul töö selline, et tuleb neid näppida. Välimuselt võiks ju osta, aga ma ei viitsi iga õhtu laadimisi teha.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2006 17:57:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei ostnud, mul töö selline, et tuleb neid näppida. Välimuselt võiks ju osta, aga ma ei viitsi iga õhtu laadimisi teha.


Must on ka poodides olemas? millistes poodides?
tahaks vaatama tulla/minna.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 19:51:34 vasta tsitaadiga

Mul see küll haisema ei jää. Hõbedase spray sees. Paar päeva on räigelt libe ainult.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 02.10.2006 23:00:36 vasta tsitaadiga

huvitav kuidas ta v3i-le mõjuks, teadupoolest peaks silikoon väga passiivne aine olema aga kurat teab mida sinna purki pandud on
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 02.10.2006 23:15:53 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

Ei ostnud, mul töö selline, et tuleb neid näppida. Välimuselt võiks ju osta, aga ma ei viitsi iga õhtu laadimisi teha.


Must on ka poodides olemas? millistes poodides?
tahaks vaatama tulla/minna.


EMTs on olemas, ma ei oska sulle kohe esindusi öelda, aga nii hõbe kui must on olemas.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2006 23:30:19 vasta tsitaadiga

good. elistan neile ja küsin millises on. homme lähen vaatama.
kui meeldib, siis ostke hõbedane 8800 ära icon_wink.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 23:47:39 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
huvitav kuidas ta v3i-le mõjuks, teadupoolest peaks silikoon väga passiivne aine olema aga kurat teab mida sinna purki pandud on

Ära sinna igaksjuhuks pane icon_smile.gif V3'l on see pind hoopis teistsugune.

Tegin endal laptopi kaane ka sellega üle... tolmu ei teki enam peale thumbs_up.gif
Tea kas julgeks ekraani ka üle teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 03.10.2006 09:29:02 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
good. elistan neile ja küsin millises on. homme lähen vaatama.
kui meeldib, siis ostke hõbedane 8800 ära icon_wink.gif


Praegu peaks olema Lasnamäe Centrumis ja Tartus, ülejäänud on praegu nagu otsa saanud.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.10.2006 16:12:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ülejäänud on praegu nagu otsa saanud


läheb nagu 8800 omal ajal? ehk nagu soe sai?
edit: helistasin. öeldi, et musti on ainult Tartus icon_confused.gif ja valgeid natuke veel on Tallinnas.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 17:30:37 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Natukene Nokia Care'st...
tsitaat:
Preemium teenus annab teil õiguse saada Nokia poolseid teenuseid suurema tähtsusega. Kõne, mis tulevad Nokia Care'i ja on Nokia 8800 -kesksed, on suurema tähtsusega. Kliendid, kes tulevad Nokia volitatud hoolduspunkti Nokia 8800-ga, saavad teenindust suurema tähtsusega ja hoolduspunkti eesmärk on saada telefon tunni aja jooksul parandatuks. Ühetunnine hooldus kehtib telefonidele garantiiajal.
tundub, et sirocco editionil see "Nokia Care premium" teenus puudub? või on tal see automaatselt olemas, kuna ikkagi 8800, ning pole Nokia oma lehtedele seda kirjutanud? äkki oskab keegi midagi tarka selle kohta mainida?
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2006 19:38:40 vasta tsitaadiga

eestis on sellest teenusest muidu nagunii täiesti ükskõik. proovisin seda kasutada. mitte midagi ei ole kasu sellest eestis.
aga ma olen täiesti kindel, et Siroccol on premium teenindus olemas.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 19:50:52 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
eestis on sellest teenusest muidu nagunii täiesti ükskõik. proovisin seda kasutada. mitte midagi ei ole kasu sellest eestis.
aga ma olen täiesti kindel, et Siroccol on premium teenindus olemas.
nokia ise arvab, et ei ole ju ükskõik. number ja puha antud http://europe.nokia.com/A4144697 . Anna siis nokiale teada, et meie maal see teenus ei ule välja. Pole mõtet enda lehel vale informatsiooni jagada!
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 23:08:34 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
eestis on sellest teenusest muidu nagunii täiesti ükskõik. proovisin seda kasutada. mitte midagi ei ole kasu sellest eestis.
aga ma olen täiesti kindel, et Siroccol on premium teenindus olemas.


Loe eest poolt. Ma saatsin sinna kirja ja öeldi, et siit saab Premium teenindust!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2006 23:20:34 vasta tsitaadiga

asoh.. no mai tia.. ma olen praegu seda meelt igatahes, et vist vahetan 8800 oopis E50 vastu välja... ilus on ta küll, aga kui tast midagi kasu pole, siis on ju ka halb.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 00:35:32 vasta tsitaadiga

Mille üle XR Sa praegu kõige rohkem kurdad? Aku?

Anna teada kui müügiks läheb!

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2006 10:42:16 vasta tsitaadiga

aku jah. ma räägin selle aku minimaalselt poole päevaga täiesti tühjaks.
nupud on ka liiga tugevad. ma kirjutan sms-e ja kasutan klahve suht palju ja väga ebamugav on.

muidu ülejäänu meeldib. eks näeb, mis see sirocco endast kujutab.

ma võiks teda ju kohe mingi 8k eest müüa. 4 kuud kasutatud. väga hästi hoitud jne...


viimati muutis XR 10.10.2006 10:43:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 10:47:16 vasta tsitaadiga

... ega seal millegi muu üle suurt kurta polegi, ülejäänu rohkem maitse asi, mis meeldib, mis mitte. Muidu ilus, kena, väike ja stiilne telefon aga kui aku juba päevaga tühjaks saab, siis on asi küll rohkem, kui nutune olenemata, kui hea telefon muudes asjades on icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2006 12:43:16 vasta tsitaadiga

Sain just sõbra E50 kasutada.... selle nupud sakivad even more kui 8800 omad.

tuleb vist otsinguid jätkata. E50 c nupp on jube väike ja seal üleval on neid väiksed nuppe jube palju. see joyystick ei ole ka üldse tore asi.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 13:32:29 vasta tsitaadiga

Enne 8800 ostmist vaatasin ka E50 aga välimus ei meeldinud kui käes nägin.

XR, võtan PS ühendust!

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 10.10.2006 16:55:13 vasta tsitaadiga

Lasin siia Kuressaare EMT esindusse ka ühe Sirocco tellida. Lasnamäel oli neid 4 tükki sees. Eks siis vaatab mis endast kujutab.
XR, vaheta minu E60 vastu. Suurem on küll aga ka funktsioone palju rohkem. Klahvid kenad suured jne. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 17:42:33 vasta tsitaadiga

Meil siia oli toodud üks tavaline 8800 icon_eek.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2006 17:44:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vaheta minu E60 vastu. Suurem on küll aga ka funktsioone palju rohkem. Klahvid kenad suured jne.


E60 imep.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 10.10.2006 23:50:20 vasta tsitaadiga

Taavi_R, täna vaatasin jah aga lasin juba Sirocco ka tellida. Eks saab lähipäevil siis ehk ka katsuda seda. Välimus on siiamaani küll väga meeldiv paistnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 00:19:39 vasta tsitaadiga

Mis värvi see pidi tulema? On uutega samamoodi, et hõbe on 'default' ja must 'special'?

Minus hõbedane küll mingeid erilisi emotsioone ei tekitanud.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2006 10:07:31 vasta tsitaadiga

lihtsalt yks on dark ja teine hele. kumbki pole rohkem special.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 11.10.2006 11:17:16 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
lihtsalt yks on dark ja teine hele. kumbki pole rohkem special.


Disaini vahe on veits ja uuega on BT peakomplekt kaasas.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 11.10.2006 16:10:06 vasta tsitaadiga

Taavi_R, värvi hetkel ei oska öelda aga kui näen siis ütlen.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.10.2006 17:15:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Disaini vahe on veits ja uuega on BT peakomplekt kaasas.


kahel siroccol on disani vahe?
ja kumb neist uuem on? üks on hele ja teine tume lihtsalt ja kõik..

sai ka must sirocco ära näpitud ja vaadatud. kõik tavalise 8800 minu meelest miinused on ära parandatud.
raudselt ostan musta sirocco ära thumbs_up.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 12.10.2006 12:39:43 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

Disaini vahe on veits ja uuega on BT peakomplekt kaasas.


kahel siroccol on disani vahe?
ja kumb neist uuem on? üks on hele ja teine tume lihtsalt ja kõik..

sai ka must sirocco ära näpitud ja vaadatud. kõik tavalise 8800 minu meelest miinused on ära parandatud.
raudselt ostan musta sirocco ära thumbs_up.gif


Sorry vaatasin valesti tavaline ja sirocco. Aga kui siis must, sest see valge näeb minuarust täiesti nõme välja, need heledad plastik detailid taga pool.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.10.2006 12:44:10 vasta tsitaadiga

must Sirocco tõesti rokib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 12.10.2006 13:21:30 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
must Sirocco tõesti rokib thumbs_up.gif


Kui vaid aku kestaks, muidu disainilt juba parem kui see vana 8800, nupud on ikka kordades paremad, aga see aku aku aku, see ikka ei pea, tehke mis tahate, alguses on küll lahe ja laadimise vastu pole ka midagi, siis mõne aja pärast hakkad igatsema vana head 6310 millel nädal pidamist mingi küsimus ei olnud. Disain on küll thumbs_up.gif

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.10.2006 13:31:18 vasta tsitaadiga

Nupud tõesti tunduvalt paremad. A sa kasutad seda? kaua sul aku kestis, palju kasutasid ja kas bluetooth oli sees ja kas üle bluetoothi näiteks GPRS-i kasutasid?
sellel peaks ju suurema mahutavusega aku olema ja võiks natuke rohkem vastu pidada kui vanem.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 12.10.2006 14:41:08 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Nupud tõesti tunduvalt paremad. A sa kasutad seda? kaua sul aku kestis, palju kasutasid ja kas bluetooth oli sees ja kas üle bluetoothi näiteks GPRS-i kasutasid?
sellel peaks ju suurema mahutavusega aku olema ja võiks natuke rohkem vastu pidada kui vanem.


Ei ole midagi suuremad akud, need samad BP-6X-id, mis tavaliselt 8800, oli jah mingi jutt, et telefon saab akuga paremini läbi kui ennem aga kirjade järgi on samad andmed. Noo võibolla tõesti peab nats rohkem. Ei ise ei oma, aga töökohustused nõuavad telefonide näppimist/katsetamist/tundmist, ei ole ka ühtegi kasutamud peale pikki laadimisi, kui ühe pikaajalisema kasutaja kätte saan, eks siis küsin täpselt, kaua tal pidas, ka peale laadimisi.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.10.2006 14:51:47 vasta tsitaadiga

tavalisel variandil on BP-5X icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 12.10.2006 16:09:44 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tavalisel variandil on BP-5X icon_wink.gif


Vabandust jah, eksisin, mark siiski BL-5X, aga vahe neil vaid 100mAh, vanal 600, uuel 700, ega see nüüd suur vahe ei ole, kui veel midagi muud peale helistamise tegema hakkad. Nokia andmed midagi head küll ei kuuluta, keskmise kasutamisega saad vast kaks päeva, siis on vaja mõlemat akut laadima hakata.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.10.2006 16:33:42 vasta tsitaadiga

njah.. kui ma 10minutit kõneaega juurde saan, siis see tõesti eriti ei päästa.
a kui tunnikese saaks, siis oleks juba bro.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
refugee
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2003




sõnum 13.10.2006 13:53:09 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Nupud tõesti tunduvalt paremad. A sa kasutad seda? kaua sul aku kestis, palju kasutasid ja kas bluetooth oli sees ja kas üle bluetoothi näiteks GPRS-i kasutasid?
sellel peaks ju suurema mahutavusega aku olema ja võiks natuke rohkem vastu pidada kui vanem.


Aku peab heavy-useril ühe päeva, õnneks on komplektis kaasas lisaaku ja laualaadija. Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.10.2006 14:48:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab


minu jaoks olid nupud küll jube head.
lisaaku ja laualaadija on tavalisel versioonil ka olemas. need on päris head asjad.
sul on must või valge Sirocco?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
refugee
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2003




sõnum 13.10.2006 15:08:34 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab


minu jaoks olid nupud küll jube head.
lisaaku ja laualaadija on tavalisel versioonil ka olemas. need on päris head asjad.
sul on must või valge Sirocco?


Must, mille miinuseks veel suurepärane omadus korpusele näpujälgi salvestada icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 02:13:04 vasta tsitaadiga

refugee kirjutas:
XR kirjutas:
tsitaat:

Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab


minu jaoks olid nupud küll jube head.
lisaaku ja laualaadija on tavalisel versioonil ka olemas. need on päris head asjad.
sul on must või valge Sirocco?


Must, mille miinuseks veel suurepärane omadus korpusele näpujälgi salvestada icon_confused.gif

See oli vist vanal ka ju... Läikivate ja ilusate asjade lõbu. icon_neutral.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 14:45:37 vasta tsitaadiga

Kuressaares EMT'is mõlemad olemas. Öeldi, et klaasi taha ei lähegi need. Ainult eritellimusel.
Näppisin mõlema. Hõbedane thumbs_down.gif must, kuidagi veel thumbs_up.gif
Lisaks on nahkkott ka kaasas ja kaks HF, üks on Bluetooth.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 16:27:08 vasta tsitaadiga

Taavi_R, kas see Bluetooth handsfree on ka mugav?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 17:36:17 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Taavi_R, kas see Bluetooth handsfree on ka mugav?

Ei tea... klapp paistis sama suur olevat kui tavalisel HF'l.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 14.10.2006 22:03:35 vasta tsitaadiga

Ostsin ära! musta ...
tsitaat:

Taavi_R, kas see Bluetooth handsfree on ka mugav?
_________________
Need olid Eesti Raadio uudised.

Olen seda juba jõudnud kasutada - väga mugav ja meenutab funktsionaalsuse poolsest filmidest tuttavaid eriüksuste hf-e, see muidugi bluetooth!
tsitaat:

14.10.2006 14:45


Kuressaares EMT'is mõlemad olemas. Öeldi, et klaasi taha ei lähegi need. Ainult eritellimusel.
Näppisin mõlema. Hõbedane must, kuidagi veel
Lisaks on nahkkott ka kaasas ja kaks HF, üks on Bluetooth.

Kristiine keskuses EMT esinduses neid vist hulgi, ka elioni esinduses seal samas ka müügil
Väga väärika väljanägemisega telefon, mitte mingi ilutsemise ese.

Hind hirmutab, kuid on seda ka väärt!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 14:11:49 vasta tsitaadiga

8801 on veel miski mudel, teiste regioonide jaoks ilmselt, sest sagedused on
"Works on 850MHz/1800MHz/1900MHz GSM Networks"

sirocco korpusel see lohk tundub kuidagi liiga suur. tavalisel 8800 on konkreetne terava nurgaga ja väiksem.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 8800 & Sirocco mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.