|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
02.10.2006 09:59:21
|
|
|
| XR kirjutas: |
| tsitaat: |
Nähtud, katsutud!
Ütlen, et uus on bling-blingim. 8800 tavaline must on kõige soliidsem!
|
Uut musta oled ka katsund?
Mõtlesin, et Sirocco puhul võiks just musta variandiga minna.
tavaline must on sellepärast kõige soliidsem, et sul on see?  |
Sinna jäävad rõvedad näpujäljed nii peale, kaasas on küll puhastuslapp aga ikkagi.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2006 10:57:06
|
|
|
ja praegusele hõbedasele ei jää?
joulukas, ostsid ära?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.10.2006 11:36:48
|
|
|
Sain katsuda seda hõbedast. Nagu ülaltoodud lingil.
See keskmine nuppude osa teeb telefoni kuidagi massiivseks.
Must ei ole sellepärast soliidsem, et see mul on
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.10.2006 11:39:21
|
|
|
Veel... Kodus on mingit silikoon pihustit - mõeldud auto armatuuri läikima löömiseks.
Panin seda paberrätikule ja tegin telefoni üle. Nüüd tekib näpujälgi vähem peale ja
telefon läigib rohkem 8)
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2006 11:45:57
|
|
|
haisema ei hakka vms?
Ma ostsin teiseks telefoniks 8910i ... enamjaolt nüüd kasutangi seda. aku peab kauem ja näpujälgi ei teki nii palju ja ei pea nii palju hoidma ka. titaanist korpus jne..
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
02.10.2006 16:28:38
|
|
|
| XR kirjutas: |
ja praegusele hõbedasele ei jää?
joulukas, ostsid ära? |
Ei ostnud, mul töö selline, et tuleb neid näppida. Välimuselt võiks ju osta, aga ma ei viitsi iga õhtu laadimisi teha.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2006 17:57:29
|
|
|
| tsitaat: |
Ei ostnud, mul töö selline, et tuleb neid näppida. Välimuselt võiks ju osta, aga ma ei viitsi iga õhtu laadimisi teha.
|
Must on ka poodides olemas? millistes poodides?
tahaks vaatama tulla/minna.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.10.2006 19:51:34
|
|
|
Mul see küll haisema ei jää. Hõbedase spray sees. Paar päeva on räigelt libe ainult.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
02.10.2006 23:00:36
|
|
|
huvitav kuidas ta v3i-le mõjuks, teadupoolest peaks silikoon väga passiivne aine olema aga kurat teab mida sinna purki pandud on
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
02.10.2006 23:15:53
|
|
|
| XR kirjutas: |
| tsitaat: |
Ei ostnud, mul töö selline, et tuleb neid näppida. Välimuselt võiks ju osta, aga ma ei viitsi iga õhtu laadimisi teha.
|
Must on ka poodides olemas? millistes poodides?
tahaks vaatama tulla/minna. |
EMTs on olemas, ma ei oska sulle kohe esindusi öelda, aga nii hõbe kui must on olemas.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2006 23:30:19
|
|
|
good. elistan neile ja küsin millises on. homme lähen vaatama.
kui meeldib, siis ostke hõbedane 8800 ära
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.10.2006 23:47:39
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| huvitav kuidas ta v3i-le mõjuks, teadupoolest peaks silikoon väga passiivne aine olema aga kurat teab mida sinna purki pandud on |
Ära sinna igaksjuhuks pane V3'l on see pind hoopis teistsugune.
Tegin endal laptopi kaane ka sellega üle... tolmu ei teki enam peale
Tea kas julgeks ekraani ka üle teha
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
03.10.2006 09:29:02
|
|
|
| XR kirjutas: |
good. elistan neile ja küsin millises on. homme lähen vaatama.
kui meeldib, siis ostke hõbedane 8800 ära  |
Praegu peaks olema Lasnamäe Centrumis ja Tartus, ülejäänud on praegu nagu otsa saanud.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
03.10.2006 16:12:55
|
|
|
| tsitaat: |
ülejäänud on praegu nagu otsa saanud
|
läheb nagu 8800 omal ajal? ehk nagu soe sai?
edit: helistasin. öeldi, et musti on ainult Tartus ja valgeid natuke veel on Tallinnas.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
09.10.2006 17:30:37
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Natukene Nokia Care'st...
| tsitaat: |
| Preemium teenus annab teil õiguse saada Nokia poolseid teenuseid suurema tähtsusega. Kõne, mis tulevad Nokia Care'i ja on Nokia 8800 -kesksed, on suurema tähtsusega. Kliendid, kes tulevad Nokia volitatud hoolduspunkti Nokia 8800-ga, saavad teenindust suurema tähtsusega ja hoolduspunkti eesmärk on saada telefon tunni aja jooksul parandatuks. Ühetunnine hooldus kehtib telefonidele garantiiajal. |
|
tundub, et sirocco editionil see "Nokia Care premium" teenus puudub? või on tal see automaatselt olemas, kuna ikkagi 8800, ning pole Nokia oma lehtedele seda kirjutanud? äkki oskab keegi midagi tarka selle kohta mainida?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
09.10.2006 19:38:40
|
|
|
eestis on sellest teenusest muidu nagunii täiesti ükskõik. proovisin seda kasutada. mitte midagi ei ole kasu sellest eestis.
aga ma olen täiesti kindel, et Siroccol on premium teenindus olemas.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
09.10.2006 19:50:52
|
|
|
| XR kirjutas: |
eestis on sellest teenusest muidu nagunii täiesti ükskõik. proovisin seda kasutada. mitte midagi ei ole kasu sellest eestis.
aga ma olen täiesti kindel, et Siroccol on premium teenindus olemas. |
nokia ise arvab, et ei ole ju ükskõik. number ja puha antud http://europe.nokia.com/A4144697 . Anna siis nokiale teada, et meie maal see teenus ei ule välja. Pole mõtet enda lehel vale informatsiooni jagada!
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
09.10.2006 23:08:34
|
|
|
| XR kirjutas: |
eestis on sellest teenusest muidu nagunii täiesti ükskõik. proovisin seda kasutada. mitte midagi ei ole kasu sellest eestis.
aga ma olen täiesti kindel, et Siroccol on premium teenindus olemas. |
Loe eest poolt. Ma saatsin sinna kirja ja öeldi, et siit saab Premium teenindust!
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
09.10.2006 23:20:34
|
|
|
asoh.. no mai tia.. ma olen praegu seda meelt igatahes, et vist vahetan 8800 oopis E50 vastu välja... ilus on ta küll, aga kui tast midagi kasu pole, siis on ju ka halb.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
10.10.2006 10:42:16
|
|
|
aku jah. ma räägin selle aku minimaalselt poole päevaga täiesti tühjaks.
nupud on ka liiga tugevad. ma kirjutan sms-e ja kasutan klahve suht palju ja väga ebamugav on.
muidu ülejäänu meeldib. eks näeb, mis see sirocco endast kujutab.
ma võiks teda ju kohe mingi 8k eest müüa. 4 kuud kasutatud. väga hästi hoitud jne...
viimati muutis XR 10.10.2006 10:43:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.10.2006 10:47:16
|
|
|
... ega seal millegi muu üle suurt kurta polegi, ülejäänu rohkem maitse asi, mis meeldib, mis mitte. Muidu ilus, kena, väike ja stiilne telefon aga kui aku juba päevaga tühjaks saab, siis on asi küll rohkem, kui nutune olenemata, kui hea telefon muudes asjades on
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
10.10.2006 12:43:16
|
|
|
Sain just sõbra E50 kasutada.... selle nupud sakivad even more kui 8800 omad.
tuleb vist otsinguid jätkata. E50 c nupp on jube väike ja seal üleval on neid väiksed nuppe jube palju. see joyystick ei ole ka üldse tore asi.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
10.10.2006 13:32:29
|
|
|
Enne 8800 ostmist vaatasin ka E50 aga välimus ei meeldinud kui käes nägin.
XR, võtan PS ühendust!
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
10.10.2006 16:55:13
|
|
|
Lasin siia Kuressaare EMT esindusse ka ühe Sirocco tellida. Lasnamäel oli neid 4 tükki sees. Eks siis vaatab mis endast kujutab.
XR, vaheta minu E60 vastu. Suurem on küll aga ka funktsioone palju rohkem. Klahvid kenad suured jne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
10.10.2006 17:44:33
|
|
|
| tsitaat: |
vaheta minu E60 vastu. Suurem on küll aga ka funktsioone palju rohkem. Klahvid kenad suured jne.
|
E60 imep.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
10.10.2006 23:50:20
|
|
|
| Taavi_R, täna vaatasin jah aga lasin juba Sirocco ka tellida. Eks saab lähipäevil siis ehk ka katsuda seda. Välimus on siiamaani küll väga meeldiv paistnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
11.10.2006 00:19:39
|
|
|
Mis värvi see pidi tulema? On uutega samamoodi, et hõbe on 'default' ja must 'special'?
Minus hõbedane küll mingeid erilisi emotsioone ei tekitanud.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
11.10.2006 10:07:31
|
|
|
lihtsalt yks on dark ja teine hele. kumbki pole rohkem special.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
11.10.2006 11:17:16
|
|
|
| XR kirjutas: |
| lihtsalt yks on dark ja teine hele. kumbki pole rohkem special. |
Disaini vahe on veits ja uuega on BT peakomplekt kaasas.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
11.10.2006 16:10:06
|
|
|
| Taavi_R, värvi hetkel ei oska öelda aga kui näen siis ütlen.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
11.10.2006 17:15:08
|
|
|
| tsitaat: |
Disaini vahe on veits ja uuega on BT peakomplekt kaasas.
|
kahel siroccol on disani vahe?
ja kumb neist uuem on? üks on hele ja teine tume lihtsalt ja kõik..
sai ka must sirocco ära näpitud ja vaadatud. kõik tavalise 8800 minu meelest miinused on ära parandatud.
raudselt ostan musta sirocco ära
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
12.10.2006 12:39:43
|
|
|
| XR kirjutas: |
| tsitaat: |
Disaini vahe on veits ja uuega on BT peakomplekt kaasas.
|
kahel siroccol on disani vahe?
ja kumb neist uuem on? üks on hele ja teine tume lihtsalt ja kõik..
sai ka must sirocco ära näpitud ja vaadatud. kõik tavalise 8800 minu meelest miinused on ära parandatud.
raudselt ostan musta sirocco ära  |
Sorry vaatasin valesti tavaline ja sirocco. Aga kui siis must, sest see valge näeb minuarust täiesti nõme välja, need heledad plastik detailid taga pool.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
12.10.2006 12:44:10
|
|
|
must Sirocco tõesti rokib
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
12.10.2006 13:21:30
|
|
|
| XR kirjutas: |
must Sirocco tõesti rokib  |
Kui vaid aku kestaks, muidu disainilt juba parem kui see vana 8800, nupud on ikka kordades paremad, aga see aku aku aku, see ikka ei pea, tehke mis tahate, alguses on küll lahe ja laadimise vastu pole ka midagi, siis mõne aja pärast hakkad igatsema vana head 6310 millel nädal pidamist mingi küsimus ei olnud. Disain on küll
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
12.10.2006 13:31:18
|
|
|
Nupud tõesti tunduvalt paremad. A sa kasutad seda? kaua sul aku kestis, palju kasutasid ja kas bluetooth oli sees ja kas üle bluetoothi näiteks GPRS-i kasutasid?
sellel peaks ju suurema mahutavusega aku olema ja võiks natuke rohkem vastu pidada kui vanem.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
12.10.2006 14:41:08
|
|
|
| XR kirjutas: |
Nupud tõesti tunduvalt paremad. A sa kasutad seda? kaua sul aku kestis, palju kasutasid ja kas bluetooth oli sees ja kas üle bluetoothi näiteks GPRS-i kasutasid?
sellel peaks ju suurema mahutavusega aku olema ja võiks natuke rohkem vastu pidada kui vanem. |
Ei ole midagi suuremad akud, need samad BP-6X-id, mis tavaliselt 8800, oli jah mingi jutt, et telefon saab akuga paremini läbi kui ennem aga kirjade järgi on samad andmed. Noo võibolla tõesti peab nats rohkem. Ei ise ei oma, aga töökohustused nõuavad telefonide näppimist/katsetamist/tundmist, ei ole ka ühtegi kasutamud peale pikki laadimisi, kui ühe pikaajalisema kasutaja kätte saan, eks siis küsin täpselt, kaua tal pidas, ka peale laadimisi.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
12.10.2006 16:09:44
|
|
|
| XR kirjutas: |
tavalisel variandil on BP-5X  |
Vabandust jah, eksisin, mark siiski BL-5X, aga vahe neil vaid 100mAh, vanal 600, uuel 700, ega see nüüd suur vahe ei ole, kui veel midagi muud peale helistamise tegema hakkad. Nokia andmed midagi head küll ei kuuluta, keskmise kasutamisega saad vast kaks päeva, siis on vaja mõlemat akut laadima hakata.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
12.10.2006 16:33:42
|
|
|
njah.. kui ma 10minutit kõneaega juurde saan, siis see tõesti eriti ei päästa.
a kui tunnikese saaks, siis oleks juba bro.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
refugee
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2003
|
13.10.2006 13:53:09
|
|
|
| XR kirjutas: |
Nupud tõesti tunduvalt paremad. A sa kasutad seda? kaua sul aku kestis, palju kasutasid ja kas bluetooth oli sees ja kas üle bluetoothi näiteks GPRS-i kasutasid?
sellel peaks ju suurema mahutavusega aku olema ja võiks natuke rohkem vastu pidada kui vanem. |
Aku peab heavy-useril ühe päeva, õnneks on komplektis kaasas lisaaku ja laualaadija. Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
13.10.2006 14:48:09
|
|
|
| tsitaat: |
Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab
|
minu jaoks olid nupud küll jube head.
lisaaku ja laualaadija on tavalisel versioonil ka olemas. need on päris head asjad.
sul on must või valge Sirocco?
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
refugee
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2003
|
13.10.2006 15:08:34
|
|
|
| XR kirjutas: |
| tsitaat: |
Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab
|
minu jaoks olid nupud küll jube head.
lisaaku ja laualaadija on tavalisel versioonil ka olemas. need on päris head asjad.
sul on must või valge Sirocco? |
Must, mille miinuseks veel suurepärane omadus korpusele näpujälgi salvestada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.10.2006 02:13:04
|
|
|
| refugee kirjutas: |
| XR kirjutas: |
| tsitaat: |
Nupud oluliselt paremad ei ole, keskmine navigeerimisnupp kipub ikka seda tegema, mida ise tahab
|
minu jaoks olid nupud küll jube head.
lisaaku ja laualaadija on tavalisel versioonil ka olemas. need on päris head asjad.
sul on must või valge Sirocco? |
Must, mille miinuseks veel suurepärane omadus korpusele näpujälgi salvestada  |
See oli vist vanal ka ju... Läikivate ja ilusate asjade lõbu.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.10.2006 14:45:37
|
|
|
Kuressaares EMT'is mõlemad olemas. Öeldi, et klaasi taha ei lähegi need. Ainult eritellimusel.
Näppisin mõlema. Hõbedane must, kuidagi veel
Lisaks on nahkkott ka kaasas ja kaks HF, üks on Bluetooth.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.10.2006 16:27:08
|
|
|
Taavi_R, kas see Bluetooth handsfree on ka mugav?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.10.2006 17:36:17
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Taavi_R, kas see Bluetooth handsfree on ka mugav? |
Ei tea... klapp paistis sama suur olevat kui tavalisel HF'l.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.10.2006 22:03:35
|
|
|
Ostsin ära! musta ...
| tsitaat: |
Taavi_R, kas see Bluetooth handsfree on ka mugav?
_________________
Need olid Eesti Raadio uudised.
|
Olen seda juba jõudnud kasutada - väga mugav ja meenutab funktsionaalsuse poolsest filmidest tuttavaid eriüksuste hf-e, see muidugi bluetooth!
| tsitaat: |
14.10.2006 14:45
Kuressaares EMT'is mõlemad olemas. Öeldi, et klaasi taha ei lähegi need. Ainult eritellimusel.
Näppisin mõlema. Hõbedane must, kuidagi veel
Lisaks on nahkkott ka kaasas ja kaks HF, üks on Bluetooth.
|
Kristiine keskuses EMT esinduses neid vist hulgi, ka elioni esinduses seal samas ka müügil
Väga väärika väljanägemisega telefon, mitte mingi ilutsemise ese.
Hind hirmutab, kuid on seda ka väärt!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
15.10.2006 14:11:49
|
|
|
8801 on veel miski mudel, teiste regioonide jaoks ilmselt, sest sagedused on
"Works on 850MHz/1800MHz/1900MHz GSM Networks"
sirocco korpusel see lohk tundub kuidagi liiga suur. tavalisel 8800 on konkreetne terava nurgaga ja väiksem.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|