Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gothic 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.09.2006 20:23:40 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

Enamus RPG mängjaid mängib RPG'si just sellepärast, et seal pole vaja sõrmedega tõmmelda vaid loeb rohkem mõtlemine ja rahulik otsuste tegemine. Mingi klaviatuuri peal plõksimine nigu segane, et tegelane lööks õige süsteemiga pole kahh nagu selline asi mis üks õige RPG peaks olema.

Gothicu puhul peab aga mitte nõustuma.
Kui Gothic'us oleks mingi turn-based combat siis oleks tegemist üsna kindlasti igavama mänguga. Gothicu mõõgavõitlus on mõnusalt ebamugav säbelemine.
Muidugi tegelikult võib ka öelda, et tegelikult mu eelnev jutt käib natuke teemast mööda kuna Gothic pole õnneks täisvereline RPG vaid ikka äkšn-RPG icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2006 21:07:41 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
kuna Gothic pole õnneks täisvereline RPG vaid ikka äkšn-RPG icon_smile.gif

ma nimetaks Gothic-ut "Lifelike RPG"-ks..
ning eelnevate osade combatil küll miskit häda polnud, alguses tundub jah ebanormaalne aga kui tiba harjuda siis saab asja käppa
ja hakkab täitsa meeldima.

btw: pikk loading mind küll ei heidutaks, eriti kui arvestada fakti, et mängu sees loadingud puuduvad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 01.10.2006 14:14:01 vasta tsitaadiga

Gothicu võitlussüsteemi suurim võlu ongi, et alguses pead vastaste hakkimiseks julmalt lööke ajastama, aga peale väikest treenimist lähed läbi vastaste nagu soe nuga läbi või icon_wink.gif

Ning ega Gothicus polegi põhiline mingi häkk and slashh vaid löökide ajastamine ja läbimõtlemine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 03.10.2006 15:01:18 vasta tsitaadiga

No vaata, millise brändi peal on varasemad Gothic-u osad jooksnud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2006 14:31:09 vasta tsitaadiga

Gothic 3`le Demo ka välja tuleb?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.10.2006 14:38:51 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
No vaata, millise brändi peal on varasemad Gothic-u osad jooksnud.
Niiviisi küll targemaks ei saa. HL1 jooksis mõlema peal üsna korralikutl kuid HL2's keerati NV'le päris jõhkralt. Ähmase ettekujutuse võib saada sellest kelle logo suuremana demonstreeritakse.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 05.10.2006 18:10:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
prigo kirjutas:
No vaata, millise brändi peal on varasemad Gothic-u osad jooksnud.
Niiviisi küll targemaks ei saa. HL1 jooksis mõlema peal üsna korralikutl kuid HL2's keerati NV'le päris jõhkralt. Ähmase ettekujutuse võib saada sellest kelle logo suuremana demonstreeritakse.


Kuigi on ka juhtunud, et nVidia logoga mängud ona ATI peal paremini jooksunud icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 05.10.2006 19:54:52 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Gothic 3`le Demo ka välja tuleb?


tuleb, aga ilmselt täisversiooniga samal ajal või veel hiljem..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.10.2006 20:21:22 vasta tsitaadiga

Lai, avatud maastik igasuguste puude/lehtede ja rohututtidega tundub olevat üldiselt ATI ala ...
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.10.2006 21:02:07 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Lai, avatud maastik igasuguste puude/lehtede ja rohututtidega tundub olevat üldiselt ATI ala ...


See oli nii oblivionis, kuna xbox 360 kasutab ATI graffat ja egas seal ei tohi mäng hakkida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Eestlane.
HV kasutaja
.Eestlane.

liitunud: 14.01.2006




sõnum 08.10.2006 19:26:24 vasta tsitaadiga

robin kirjutas:
syncmahv kirjutas:
Gothic 3`le Demo ka välja tuleb?


tuleb, aga ilmselt täisversiooniga samal ajal või veel hiljem..


tsitaat:
FiringSquad: Are there any plans for a demo of the game to be released?
Blaine Christine: As you can imagine, it would be incredibly difficult to craft a demo from a seamless world, so there are no plans for a demo at this time.


http://gothic.gamaxx.de/de/?s=2c464cdd1f5ed85399ceabe6fc11599f
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 08.10.2006 20:36:37 vasta tsitaadiga

nojah, enne räägiti, et tuleb..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Eestlane.
HV kasutaja
.Eestlane.

liitunud: 14.01.2006




sõnum 09.10.2006 20:32:22 vasta tsitaadiga

Ahsoo, ikkagi tuleb demo...

tsitaat:
A few days ago the Executive Producer of Aspyr Media (Gothic³ Publisher in the US) stated in an interview that they are not thinking about a demo.

Today things changed because the German gaming magazine, PC Games, called Jowood concerning this statement.

The answer:
tsitaat:
There will definitely be a demo for Gothic 3!



Sadly they didn't got a date when they will publish it.


http://www.worldofgothic.com/#191
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 09.10.2006 22:00:11 vasta tsitaadiga

demo võiks tulla enne fulli välja(nt 1 päev), saaks testida performancet ja leida optimaalsed settingud..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 08:25:01 vasta tsitaadiga

Natukene varem isegi kui 1 päev.. Teaks mida oodata täpselt.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 08:51:29 vasta tsitaadiga

reedel tuleb full 8) kardan, et enne demo ei tule, aga kui tuleks, siis thumbs_up.gif kuigi mina oma arvutiga seda vaevalt, et ilusa pildiga mängin icon_confused.gif
väike rami test:
AMD XP 2400+, Abit KR7A-Raid, Ati Radeon 9800 pro(see arvuti muidugi juba suht antiik, aga siiski):
1,5 GB RAM - On the metioned configuration runs very good and fluently.
Loading at the start of the game: 2:17 minutes
Loading during the game: 1:29 minutes
Saving: 0:15 minutes
Resource Cache: maximum (necessarily recommended)
VS
512 MB RAM - With 512 MB is Gothic 3 only for hardcore and patient players. In practice there are constantly loading hacks.
Loading at the start of the game: 4:50 minutes
Loading during the game: 2:20 minutes
Saving: 0:56 minutes
Resource Cache: middle (a little bit better than middle, minimum changes nothing)

paistab, et 512 ramiga pole eriti mõtet proovidagi, pooltesit minti oodata loadi icon_rolleyes.gif eks muidugi prose mängid ka rolli, aga näitab siiski, et mälu tasub varuda

aga üldiselt vaadake ise, siit minu arust väga hea leht kust vaadata g3 uudiseid, sealt leiab ss-e erinevatest settingutest jne.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 12:36:40 vasta tsitaadiga

Omg. Miinimum on 1gb. Natukene liiale vist mindud. Selle ühe mängu pärast ei hakka ühte pulka juurte ka ostma. Varsti uus arvuti nagunii tulekul. Kui DDR juhuslikult suurt hinnalangust ei tee... Videokaartide kohapealt ei tundu jälle nii suurt nõudlust olevat ,isegi Ati Radeon 9000 on minimum kaartide listis.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 12:37:16 vasta tsitaadiga

kakoi liiale mindud mida sa 512megaga teed t2nap2eval raudsed n2rvid peavad olema 1gb on miinimum igaks asjaks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 12:44:17 vasta tsitaadiga

No Oblivion sai enamvähem 512mb-ga hakkama veel. Muidugi 1gb-ga muutus asi küll oluliselt sujuvamaks..
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 12:48:13 vasta tsitaadiga

Mine noh 1 GB miinimum igaks asjaks icon_smile.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 10.10.2006 15:29:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kakoi liiale mindud mida sa 512megaga teed t2nap2eval raudsed n2rvid peavad olema 1gb on miinimum igaks asjaks

no kurat, mida sa ei tee, mul on 512mb mälu ja jooksutan siin asju vabalt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 10.10.2006 17:55:13 vasta tsitaadiga

Kribage siis siia kah kui kellelgi asi käes! 8)
Selle mälu koha pealt pigem, et minimum on 512mb ja soovitatav on 1gb and up.
Endal 2gb ja ei tunne, et vähe oleks vms. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 10.10.2006 19:10:35 vasta tsitaadiga

kui sul 2gb on, siis ei peagi ju tunduma, et vähe on..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 10.10.2006 21:56:16 vasta tsitaadiga

Release date
The date given on Aspyr´s site (Nov 13th) is not final: "We have not made an announcement on an official release date. The date you see on our site is a good bookmark though. As soon as we can lock down an official date we'll let you know."

ESRB rating
"The ESRB gave the U.S. version of Gothic 3 a Teen (T) rating this week. A T rating clears Gothic 3 as suitable for ages 13 and older." (source: Gothic3.Aspyr.com)

Packaging & medium
The game will ship on DVD only "in an Amaray DVD case with a wrap that includes a flap."

Collector´s Edition
Not planned.

System requirements
The system requirements have been posted on the official site. Link see above.

Differences US <-> UK versions

Gameplay: "There will only be one version of Gothic 3 worldwide. I can't stress that enough. One version.[...]In-game content is identical."

Credits: Will be modified to include Aspyr.

Intro: "I believe our intro movie will have some minor technical tweaks (taking advantage of the extra time), but this will be minor. Content of the movie will be the same. And obviously the intro movie does not affect gameplay."

Patches:
Here´s the full quote, since this sems to be main reason for the delay:
"It is true that the US version will ship later than the UK version. As such, the US version will ship with any updates and fixes available from the first Gothic 3 patch that will be released. Instead of downloading the first patch like the European gamers, US gamers will already have the updates in their retail copy when it ships. This bit of detail may be causing the confusion and may be why some people think the US version will be "different." "
Translation and voice overs
"The UK and US versions will have the same translation and voice overs."

nii palju siis sellest mõttest, et oleme lombitagustest arengus ees icon_cry.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2006 21:56:54 vasta tsitaadiga

link :: Collectors Edition pildid

päris nummi see Euroopa CE versioon icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 22:09:22 vasta tsitaadiga

Räigelt kena see CE, huvitav palju siuke maksma hakkaks eestis.
Isegi kaelakee kaasas icon_biggrin.gif Kas see kaart oli riidele trükitud?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 10.10.2006 22:10:55 vasta tsitaadiga

http://www.gpstore.co.nz/Games/1521879.html

ainuke koht, kust on võimalik saada ingliskeelne ce, läheb maksma kuskil
80 usa daala koos transpordiga, uk ja usa jäävad seekord siis ilma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.10.2006 22:19:06 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
päris nummi see Euroopa CE versioon icon_razz1.gif

voltc kirjutas:

Collector´s Edition
Not planned.

Selge thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2006 22:20:04 vasta tsitaadiga

inglisekeelset ei tule euroopas, saksa, tsehhi, itaalia ja muu soga pidi tulema
seal siis järelikult jah see NZ isend..
kuigi millegipärast ma ei usu, et ainult NZ-is ingk CE okse


viimati muutis Winterwind 10.10.2006 22:22:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 10.10.2006 22:21:10 vasta tsitaadiga

ce ei ole plaanis usas releasida..
nii sain mina aru.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 10.10.2006 22:25:50 vasta tsitaadiga

robin kirjutas:
ce ei ole plaanis usas releasida..
nii sain mina aru.


USA's ei tule ce'd, samuti ei tule UK's ning see tähendab omakorda, et Euroopas ei ole ega tule inglisekeelset
kogujavarianti ja meerikamaal ei tule kogujavarianti, ainuke maa, kus tuleb on Uus-Meremaa ja seal on
ametlikult kinnitatud, et tuleb.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 23:25:53 vasta tsitaadiga

Uus-meremaal ingliskeelne arvatavasti? siis võib loota et ikka saab.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 11.10.2006 12:12:01 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Uus-meremaal ingliskeelne arvatavasti? siis võib loota et ikka saab.

Võibolla maoori-keelne icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 19:46:50 vasta tsitaadiga

Millal see release date on ? Mingi kuu aega juba mäng valmis ,aga pole välja lastud..
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 11.10.2006 19:48:58 vasta tsitaadiga

13. oktoober ehk see reede icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2006 20:27:21 vasta tsitaadiga

link :: Review

9/10 pole paha icon_biggrin.gif
oleks 10/10 saanud aga performance probleemid pidid olema
ps saksakeelne!

http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/5777?osCsid=0c059db96b9ca134cce323d33f946933
Gothic 3 PC 679EEK
laos olemas ka, peaks ühe ära krabama icon_razz1.gif


edit:

Review2:
9.3/10
http://www.extreme-players.de/product_review.php?pid=645&aid=pc


viimati muutis Winterwind 11.10.2006 20:48:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 11.10.2006 20:27:58 vasta tsitaadiga

babelfish on tõlkeks ideaalne:
siin veidi illustreerivat materjali mängu jooksmise ja pildi kohta:
http://img121.imageshack.us/img121/1316/unbenanntfj0.jpg
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 20:56:28 vasta tsitaadiga

kuni 4 päeva eriti ei rõõmusta, huvitav kas ise järgi minnes kätte ei saaks icon_razz.gif
need testid ilusad küll, aga kuskil pole näinud erilist juttu mis fpsiga seda pilti näeb icon_sad.gif aga noh kohe varsti saab testida. selge on vast see, et 512 ramiga pole midagi teha... ise arvan, et gigast jääb ka tuntavalt puudu.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 11.10.2006 21:16:48 vasta tsitaadiga

gothic 3 jowoodi foorumis oli sellest juttu.. 512mb ramiga käib räme läägimine.. 1gb saab mängida korralikult.. 1,5gb annab veel juurde.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 21:38:37 vasta tsitaadiga

KRT g3 on ikka julmalt bugine icon_evil.gif thumbs_down.gif mõndadel on see juba käes kes tellisid CE, ja mõnes kohas müüdavat ka poes juba. lubati patchi(ei usu et parandab kõike) peale 13. eks näeb praegu tundub olevat nagu beta icon_confused.gif
info pärit siis worldofgothic foorumist.
Everything started allright installation also went fine we went into the menu and clicked new game and I must say we thought it was stuck it loaded that long (7 mins) after that we started playing (wont post spoilers dont worry) and the gothic feeling showed up apparantly (havent played previous gothic games friend has) but the huge amount of gfx,quest,speech,items,monster bugs is far too much to be even called acceptable. samuti ei tööta kaubitsemine icon_neutral.gif
tra ma ütlen icon_mad.gif
-e-
huvitav, et ülevaadetes sai nii kõrgeid punkte, arusaadav, et saksa lehed annavad kõrgemaid hindeid aga ikkagi. icon_rolleyes.gif


viimati muutis rewer 11.10.2006 21:46:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 11.10.2006 21:40:56 vasta tsitaadiga

Oota, Andricol laos olemas? Et mis nali see on, neil ladu ikka Eestis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 21:42:02 vasta tsitaadiga

Laadimis aeg 7min icon_eek.gif Asi peab ikka suht halvasti olema...
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 11.10.2006 21:42:43 vasta tsitaadiga

mis arvuti peal see oli?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 21:44:00 vasta tsitaadiga

Endal tekkis ka see mõte kohe ,aga ma ei usu ,et see väga halb arvuti sai olla...
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2006 22:05:52 vasta tsitaadiga

ei usu, et see müügiolev nii vigane on - nagunii tüüpidel mingi vigane stolen beta kellegi sõbra pätsatud..
ja noh - patch peaks ka varsti tulema.
ega oblivion ka väga fun ei olnud, vahepeal pani pange, vahepeal viskas välja, vahepeal ei saanud levelit + nägid veidrusi icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 11.10.2006 22:09:55 vasta tsitaadiga

eks me varsti saame ise teada thumbs_up.gif

kas keegi võtab sellest võistlusest, mis jowoodi foorumis on, ka osa?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 22:18:28 vasta tsitaadiga

See post oli siit threadist. Mäng oli originaal. Asi paistab suht vigane olevat..

Jeah I tried selling a sword but somehow the trader cant see the sword and thus wont exchange it for gold.

E: Well after trying and trying he finally took the sword and exchanged it for gold but now I still have the sword in my inventory and can keep on selling it for gold while keeping it.


Mängu jooksutamisest.

It seems like the bad FPS isnt tied to the actual hardware specs, but is a filereading issue, when it has to deal with numerous instances at the same time. like me killing 3 orcs at the same time, while completing a quest, made it chop chop chop at 3 FPS. lol.

and remember... i have a 7950gx2 1gb.... (enuff for ANY game)

_________________
Tere.


viimati muutis der hammer 11.10.2006 22:21:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 11.10.2006 22:18:45 vasta tsitaadiga

13. oktoober päeval peaks sama teema järgi patch tulema..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepnshit
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 12.10.2006 10:32:46 vasta tsitaadiga

tahaks ühte inglise keeles reviewd ka lugeda...

ostaks ka homme ära ja siis otsiks endale 2-3 nädalaks sõbra, kellel vastav mängumasin olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 12.10.2006 11:05:42 vasta tsitaadiga

kellelgi asi käes ka juba?

ja ehk keegi oskab öelda mis keelne see Andrico pakutav on ja miks see Andrico lubab asjad nelja tööpäeva jookul kohale toimetada eeldusel et asi on laos olemas, et kas see natuke pikale ei veni või ladu kuskil teispool maakera?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gothic 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.