Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2142 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 06.10.2006 11:09:43 vasta tsitaadiga

Battlefield 2142 Trailer #8 (120.22MB)
Battlefield 2142 Trailer #9 (132.14MB)

http://www.gamershell.com/news/33311.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.10.2006 12:13:52 vasta tsitaadiga

demo ka keegi proovinud ? EA Downloaderist ja mõnes kohast veel peaks saama juba.

Beta oli küll ilge käkk
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2006 13:38:38 vasta tsitaadiga

GS väidab küll, et demo on 5 ja poole tunni pärast
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 06.10.2006 13:55:13 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
demo ka keegi proovinud ? EA Downloaderist ja mõnes kohast veel peaks saama juba.

Beta oli küll ilge käkk
Demo said hetkel minuteada need, kes preorder'isid.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.10.2006 14:08:23 vasta tsitaadiga

Pole mina mingit pre-order'it teinud aga kohe lähen demo proovima.. icon_confused.gif

E: enne mängimist kustutage videod ära /movies kaustast, kuna see sunnib sind toda Titan Tutoriali videot läbi vaatama icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2006 14:45:03 vasta tsitaadiga

no kuidas mäng on siis ka? sama saast kui videote järgi tundub? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.10.2006 15:12:12 vasta tsitaadiga

Noh..vähem buge kui beta's, i guess icon_razz.gif
Aga mingi "losing connection to EA Master server" tuleb ette koguaeg..mingi 3 korda ühes raundis, siis andsin alla ja panin kinni icon_lol.gif

HUD vähe teistsugune, väiksem: http://www.zone.ee/pesvid/BF2142%202006-10-06%2014-29-31-51.jpg?2
väike reso kuna ei viitsinud setinguid muuta..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2006 20:16:53 vasta tsitaadiga

30 sekki saan mängus olla ja siis deskile ja ERROR!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 06.10.2006 20:29:33 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
30 sekki saan mängus olla ja siis deskile ja ERROR!! icon_biggrin.gif


Meenutab Battlefield 2'te icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 07.10.2006 12:06:27 vasta tsitaadiga

Siit ka Demo saada.
http://www.gamershell.com/download_15855.shtml

Loodan, et on tõmmamist väärt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 07.10.2006 12:29:08 vasta tsitaadiga

Panin ka tirima. Kas nüüd seda cd-key-d enam ei küsi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 07.10.2006 12:35:36 vasta tsitaadiga

Mõttetu mäng !! (proovisin demo)
Esimene tund oli huvitav siis viskas igaveseks üle..

Future(N)

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 12:47:59 vasta tsitaadiga

vägagi sümpaatne demo, arvestades selle beetastaatust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wuuzi
HV kasutaja
wuuzi

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 12:48:07 vasta tsitaadiga

Sai ka demo proovitud. Muusika on küll igav. Mäng iseenesest huvitav aga ma ei tea kas ma suudaksin seda mitu aastat mängida icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 07.10.2006 14:08:19 vasta tsitaadiga

Sai siis demo proovitud. Oma vigadest pole ikka õpitud: 1280x1024 resolutsioon puudub.
Positiivne on aga see, et nuppe on kergem muuta ja buddy list. Mängitavuse kohta nii palju, et mingi paar tundi võib mängida siis viskab koppa ette ja tagasi BF2 juurde.


viimati muutis inc 07.10.2006 15:17:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 07.10.2006 15:09:22 vasta tsitaadiga

Kahju küll kui asi bull sh.t on icon_sad.gif . Eks paari tunni pärast saab ka ise asja üle vaadata.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wuuzi
HV kasutaja
wuuzi

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 16:50:55 vasta tsitaadiga

Mängisin nüüd paar tundi seda ja pean ütlema et see titan mode ple midagi erilist. Teisest küljest on hea vaheldus peale BF2'te.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2006 17:01:29 vasta tsitaadiga

Kahju, et QW järgmisesse aastasse lükati :p
see aasta ei olegi mingit normaaselt multiplayer FPSi tulnud ega tulegi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 17:43:47 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Kahju, et QW järgmisesse aastasse lükati :p
see aasta ei olegi mingit normaaselt multiplayer FPSi tulnud ega tulegi icon_neutral.gif
Ei ole selle mängu eriline fänn...kuid ootaks siiski full game ära icon_smile.gif Ehk on omakorda parem kui demo.......
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 17:51:05 vasta tsitaadiga

neh, kena demo küll, installisin ära ja sain exe't käivitades kohe errori thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 07.10.2006 19:53:56 vasta tsitaadiga

Mis errori? Mul endal oli ka taoline et puudub fail "d3dx9_29.dll" ja selle faili sain ma endale eraldi netist tirida ja nüüd errorit pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 07.10.2006 19:55:18 vasta tsitaadiga

Egert143 kirjutas:
Mis errori? Mul endal oli ka taoline et puudub fail "d3dx9_29.dll" ja selle faili sain ma endale eraldi netist tirida ja nüüd errorit pole icon_razz.gif




Selle vastu aitaks ka mänguga kaasas oleva DX-ga üle installimine.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2006 19:57:40 vasta tsitaadiga

demoga ei ole DX kaasas, kuna EA tahtis dlimise aega lühendada icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 20:49:56 vasta tsitaadiga

Egert143 kirjutas:
Mis errori? Mul endal oli ka taoline et puudub fail "d3dx9_29.dll" ja selle faili sain ma endale eraldi netist tirida ja nüüd errorit pole icon_razz.gif


uurisin googlist ja sain ka asja samamoodi tööle

aga mängu ennast kommides - bf 2 kloon icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 07.10.2006 22:03:49 vasta tsitaadiga

Demosse on midagi uut ka sisse pandud? Näiteks mõned robotid või midagi? Kui ei, siis peaks vahe BF2-ga minimaalne olema... Homme proovin ka siis uue kaardiga ära. icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 07.10.2006 22:05:51 vasta tsitaadiga

Robotid on demos täiesti olemas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 22:24:10 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Demosse on midagi uut ka sisse pandud? Näiteks mõned robotid või midagi? Kui ei, siis peaks vahe BF2-ga minimaalne olema... Homme proovin ka siis uue kaardiga ära. icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Vahe bf2 ga ongi minimaalne..... icon_smile.gif Üks on väga hea ja teine...ei ole....lol (see on minu arvamus ja ei lange kindlasti kokku paljude teiste omadega.....) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 23:07:36 vasta tsitaadiga

Battlefield 2142 Demo on über kõva icon_biggrin.gif
Kuid 15 minuti jooksul suutis mäng 3 korda kokku joosta.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 23:37:26 vasta tsitaadiga

hea sai, mul ei lähe see asi käimagi. ytleb mingi directX'i komponent on puudu ja kõik icon_neutral.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2006 23:39:17 vasta tsitaadiga

tõmba directx siis.. icon_rolleyes.gif
EA ei viitsind kaasa toppida, kuna siis läheks see gigane fail veel suuremaks icon_lol.gif

mängust veel niipalju, et: thumbs_down.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 23:57:42 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
tõmba directx siis.. icon_rolleyes.gif
EA ei viitsind kaasa toppida, kuna siis läheks see gigane fail veel suuremaks icon_lol.gif
mängust veel niipalju, et: thumbs_down.gif

ex ma proovi jah, samas kõik muu töötab, aru ma ei saa icon_rolleyes.gif
EDIT: sikutasin miski directX asja ja uued draiverid ja vist läheb käima isegi


viimati muutis olc 08.10.2006 00:21:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 00:01:55 vasta tsitaadiga

Ma pole elusees nii bugist mängu mängind...
Tõsiselt pask mäng(demo) thumbs_up.gif
kes on suutnud seda demot pool tundi mängida ilma kokku jooksmiseta sellele congrats thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 08.10.2006 00:08:16 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Ma pole elusees nii bugist mängu mängind...
Tõsiselt piix mäng(demo) thumbs_up.gif
kes on suutnud seda demot pool tundi mängida ilma kokku jooksmiseta sellele congrats thumbs_up.gif


Ma mängisin seda mängu enamvähem tund aega järjest siis viskas üle ja uninstall icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 08.10.2006 00:12:22 vasta tsitaadiga

hah, kas ma siis rekordi mees v icon_biggrin.gif ma tegin ühe raundi poole pealt lõpuni ja viskas üle, uninstall icon_biggrin.gif
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wuuzi
HV kasutaja
wuuzi

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 00:22:24 vasta tsitaadiga

hmm mul pole ühtegi korda kokku jooksnud 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 01:06:00 vasta tsitaadiga

Sain ka siis proovitud, kokku ei jooxnud ja natuke tahab harjumist, täitsa muhe futu värk ju. samas sittagi ei saa aru kes see oma ja kes see vaenlane on. kõik on yhtmoodi hall ja pruun. samas raal jaxab vinnata küll high sätetega
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 06:39:55 vasta tsitaadiga

Mul jooksis algul 30 sekundi pealt kokku ja error reportit...aga hiljem olen saanud ikka raundikese ära teha....mänginud siiski teda rohkem selleks et seda kola vahtida mis seal ringi liigub ja otsinud tuttavaid nimesid icon_smile.gif Osta BF2142 50$ eest??? NO THANKS!!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 17:12:49 vasta tsitaadiga

WTF mul koguaeg jookseb rõvedalt kokku see demo icon_evil.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 18:08:26 vasta tsitaadiga

nüüdseks 6 tundi mänginud ja mingeid probleeme.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 08.10.2006 18:52:02 vasta tsitaadiga

Võibolla fullis on mõni normaalne map ja miskit veel, aga üld mulje sellest demost jäi küll väga kehva icon_sad.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volx
HV vaatleja
Volx

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 20:41:52 vasta tsitaadiga

fullis peaksid päris head mapid olema aga ega see gameplayd muuda.
nõuab harjumist aga ega ta midagi erilist pole:P
ostma ma seda mängu ei hakka kohe kindlalt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 22:49:21 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti pidi seecrashid eemaldama icon_smile.gif Tõmmake sealt see all version variant.
Proovin kohe ära icon_exclaim.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 23:10:00 vasta tsitaadiga

Peale update`i natuke kauem sai mängida kuid kokku pani ikkagist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 08:50:12 vasta tsitaadiga

... natike efektsem, kui B2 aga nagu midagi oleks siiski puudu icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 13:31:34 vasta tsitaadiga

Lennumasinatest ei saa aru.Kas demos on üldse lennukeid.On mingi käkk,istud sisse ja hõljud,ise teadmata kas istud lennukis või :kopteris:
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 15:53:03 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Kuuldavasti pidi seecrashid eemaldama icon_smile.gif Tõmmake sealt see all version variant.
Proovin kohe ära icon_exclaim.gif


ei aita see midagi. netis juba proovisin. d3dx9_29.dll parandas ära kuid ei saa käima kuna nüüd karjub renddx9.dll -i errorit. ei ole reforcega ka tööle saanund. mitu korda directxi peale pannud aga ei midagi. samas siin kommeneid lugedes ei tahagi seda tööle saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 17:11:39 vasta tsitaadiga

No vot, teada sain!
Võtke optionsidest voip maha ja siis ei lase crashi. Mul igatahes aitas icon_wink.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 18:14:10 vasta tsitaadiga

Võtsin Voice Over Ip maha ning ei jooksegi enam kokku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 18:32:40 vasta tsitaadiga

no mida kuradi EAd nüüd??? kuradi mäng töötab ilusti siis kui töötab aga iga kuradi 10 seki tagant on tal vaja kooma tõmmata ja siis 2 sekundit on kinni ja laseb jälle 10 sekki mängida.. vahel on ka pikemad intervallid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 20:49:49 vasta tsitaadiga

amddude, see pigem sinu poolne viga
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2142 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.