Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 21:54:15 vasta tsitaadiga

Kust kohast seda vanemat boinci versiooni sai tõmmata. Vähemalt ma ei leidnud boinci lehel midagi taolist.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 22:17:33 vasta tsitaadiga

vanem oinci versioon tõmba siit: http://kodu.neti.ee/~aragorn .
EDU!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 09:01:22 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluse tiim nüüd tiimide edetabelis nr.1 icon_eek.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 08.03.2003 09:06:50 vasta tsitaadiga

ja kodanik millivatt üksikarvestuse parim? 8)
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuprum
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 08.03.2003 11:16:30 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Hinnavaatluse tiim nüüd tiimide edetabelis nr.1 icon_eek.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


ylikõva!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 11:44:57 vasta tsitaadiga

Oota kas 0.15 on parem kui 0.14 ?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 12:44:31 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Oota kas 0.15 on parem kui 0.14 ?

Idee järgi peaks olema, aga ei tea, kas ikka on.
0.14 oli esimene BOINC, mis suutis ilma suuremate tõrgeteta joosta.
Kus juures mul tekkisid üleöö jamad nii 0.14 ja ka 0.15'ga.
Raporteerisin probleemist ja nüüd üle öö - asi funkab jälle.
Nii, et hoidke alt, ma laekusin jälle AP alla arvutama.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 12:47:12 vasta tsitaadiga

Küsimus meie värsketele AP inaktivistidele.
Mis värk on, et te beetat testida ei aita?
Miks teil skoor ikka "0" näitab?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 13:19:20 vasta tsitaadiga

ma lahendan nagu idioot, kannatust on ka õnneks, vahin ikka oma nulli, aga see mind veel ei heiduta... veel icon_neutral.gif

kas asi võib olla selles, et ülekellatud süsteem ja ei saa projektide õigsuses kinnitust
tegelt isegi prime95 ei viska errorit mul icon_confused.gif

anomaaliaid on igatahes rohkem kui rubla eest, aga esialgu võtan asja huumoriga icon_lol.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.03.2003 14:20:28 vasta tsitaadiga

mul on ka boinciga probleem - irw - kui pikemat aega on ta töötanud, siis kaovad textid ekraanilt 2ra - notepadis l2heb tekst segaseks menyyd k6ik on tyhjad - ise pakun et peaks proset alla laskma icon_razz.gif
tegelikult on mul tunne et neil on seal punktiarvestussysteem ymber muudetud, sest ma saan kole v2iksemaid skoore nüüd

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 14:30:11 vasta tsitaadiga

Ok lõpux paistab mul asi korras olevat. HV üksikarvestuses olen koos cuprumiga 6 kohal icon_razz.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 14:30:41 vasta tsitaadiga

Jaa...nagu rahvatarkus ütleb: Ära õiska enne õhtut!
icon_cry.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 14:35:57 vasta tsitaadiga

No ma proovin siis korra 0.15 ka.
0.14 on puhta hull igastähes ... läheb ise kinni ja siis kui tööle panen hakkab kõike otsastpihtsa lahendama :S
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T-MAC
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2002




sõnum 08.03.2003 14:36:54 vasta tsitaadiga

whattafuck?? mul just tõmbas 2 WU'd mis on 1mb'sed.... kas nüüd ongi need 8x väiksemad?
teate mis.. mul on tunne, et mingi aja pärast(kui see boinc ja AP juba korralikumalt töötavad) peab kõigile arvutitele, mis neid progesid kasutasid, reinstalli tegema.
need proged keeravad windowsi üha rohkem ja rohkem persse.
alguses oli jama nende ikoonide textiestega, siis hakkasid need virvendama, siis hakkasid windowsi kõik menüüd virvendama, nüüd karjub kohe peale sisse logimist et virtual memory low ja ap 0.06 ei oska mul enam resursse kah lahti lasta.
no krt.. närvidele hakkab käima juba.

heh uus jama... kas see on normaalne? : (screenshot on tehtud kohe peale wu completemist - max pf usage oli 985MB)
http://tmac.pri.ee/images/performance.jpg
või siis see(kas see ap peabki 80 megsi enda alla võtma?):
http://tmac.pri.ee/images/processes.jpg

_________________
Xbox Live Gamertag: Tiimik


viimati muutis T-MAC 08.03.2003 16:02:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 14:46:57 vasta tsitaadiga

Need uued wu-d vist kõik jah umbes 1 mb. Ja kiiremini saab neid lahendada kah. Müstika.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 14:48:38 vasta tsitaadiga

Panin 0.15 tööle aga näitab ikka, et 0.14 on icon_eek.gif
A vähemalt edusamm - pole veel kinni läinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 15:29:59 vasta tsitaadiga

Mul võtab neid 1mb eile õhtust juba.Kusjuures lahendamisaeg sama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 15:33:01 vasta tsitaadiga

Nüüd olid paar wu-d isegi 8 mb.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuprum
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 08.03.2003 17:57:14 vasta tsitaadiga

T-MAC kirjutas:
... nüüd karjub kohe peale sisse logimist et virtual memory low ja ap 0.06 ei oska mul enam resursse kah lahti lasta...
heh uus jama... kas see on normaalne? : (screenshot on tehtud kohe peale wu completemist - max pf usage oli 985MB)


vaevalt see normaalne on!

no mul win2k all sama jama on. lasin siis siis sellel asjal kasvda, tahtsin näha mis saab, asi ületas kahe giga piirid ja siis viskas kogu ekraanigraafika sassi aga nii palju oli aru saada, et BOINC-AP ise arvutas täie hooga edasi! (virtul memory sääditud 1500MB + 512MB rauas)
siis panin mina veel täehele, et see AP hakkas peale käimapanemist mälu kasutama ühe suuremal hulgal ja see kestis kuskil ~440MB ja siis kukkus kolinal alla kuskil 35-45MB peale! ja jäigi sinna hüplema aga üldine mälukastus jäi ikka kasvama!

ühe tsükliga siis enne kui asi jõudis sinna üle kahe giga, sai kuskil 10% wu-st tehtud! et ühe ühiku arvutamiseks läheks siis umbkaudu 20GB seda op.mälu tarvis! räige värk see AP ju nõndamoodi!

teises masinas jooksutan seda win98 all ja pole siiani ühtegi anomaaliat avastanud (v.a alguses see "Invalid or missing authenticator")!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 18:54:49 vasta tsitaadiga

Miks meil on logoks "HINNAVAATLUS - riistvara" ? Parem las olgu "Hinnavaatlus (foorum)"
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2003 18:58:06 vasta tsitaadiga

... ja inglise keeles võiks olla, nagu juba korra mainisin.

tegelikult "Hinnavaatlus forum" (ühe o-ga) peaks üsna selge olema nii eestlasele kui välismaalasele
või mingi selline

HinnaVaatlus
hardware/riistvara
forum
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 01:17:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HinnaVaatlus
hardware/riistvara
forum

Miks hardware/riistvara ?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 01:32:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks hardware/riistvara

esimene osa anglofiilidele, teine osa estofiilidele
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 09.03.2003 02:17:51 vasta tsitaadiga

hetkel Astropulsega liituda ei saa?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 02:25:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hetkel Astropulsega liituda ei saa?

kui sa proovisid liituda ja see ei õnnestunud, siis ei saa jah.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 10:09:02 vasta tsitaadiga

Imelik, mul tegi just ühe wu 20 mindiga ära...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 16:37:08 vasta tsitaadiga

kas on võimalik et BOINC ajab mingi asja sassi ja ajab interneti aeglaseks? kurat mul terve aja oli varem ca 50 kB sekundis.. nüüd on mingi 2-3 kbit max.. ja seda mitte boinci WU-si alla sikutades vaid kasvõi meili vaadates... FUCK..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 19:12:03 vasta tsitaadiga

boinci ressursihaldus on tõesti vähe kehvem kui setil ja foldingul, eks asi toores ja kohmakas alles. mängides näit. (online) tuleb aeg-ajalt väike seisak, pilt jääb korraks seisma ja üldse fps vähe sitem. boinc kinni - kõik korras icon_razz1.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starfild
HV vaatleja
starfild

liitunud: 04.09.2002




sõnum 09.03.2003 20:08:05 vasta tsitaadiga

Kas on listist ka läbi käinud BOINC'i probleemid ja kas on oodata lahendusi? Ma tahaks healmeelel HinnaVaatluse Astropulsi aidata, aga kui BOINC hakkas masinat kooma tõmbama ja mul seda praegu väga vaja (masinat, mitte kooma), siis pole mitu päeva BOINCI käivitanud. Et on lootust paranemisele? Ennem ei hakka jamama kahjuks...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 20:10:05 vasta tsitaadiga

ressursi ära söömisega mul küll probleeme pole olnud.
nii koduse AXP kui ka töö Cleroni puhul.

btw, kas see BE üllatus juba ka juba tuleb kuskilt või oli juba ära icon_lol.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 00:31:56 vasta tsitaadiga

üllatus oli üllatusetus. Vat nii.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 00:44:27 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
üllatus oli üllatusetus. Vat nii.


Mitte päris.
Viga on minus - mul viimased mõned päevad kohutavalt kiire olnud, pole jõudnud oma osa graafikus pidada, aga asi tiksub ja ilma te sellest ei jää. Ma luban.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuprum
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 10.03.2003 01:27:29 vasta tsitaadiga

väga huvitav ühik on praegu mul siin arvutamisel, asi siis näeb välja sedasi, et see wu-lahendamise protsent hüpleb sammuga 2,38% edasi tagasi - suurneb selle sammu võrra ja siis jälle väeheneb. protsess ise ka läheb ikka tasapisi edasi! BOINC_GUI.EXE andis ka korra errori ja pakkis asjad kokku, kuid hakkas uuesti tööle tagasi siiski!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 07:32:22 vasta tsitaadiga

no jah, kui poole wu lahendamise pealt Boinc'i kinni paned siis võib tekkida aja
arvestamisel vigu. Ilmselt ka % arvestamisel siis.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 10.03.2003 10:44:08 vasta tsitaadiga

mehed milles jama, ma olen Nu tiimis teisel kohal, kuid mul on reedest saati kodus nett ära(täname tähepoissi) ja mul pole sellest ajast ühtegi paketti ära saatnud.... Pealegi, mul polnud mingi superkompuuter, lihtsalt hädine cellu 600@675 24/7 töös....

Maailmas olen ma 4. kohal, mingi ilge kamm....
Ehk seetõttu, et ma kasutasin kõige esimest Boinci versiooni?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 11:18:50 vasta tsitaadiga

Damn, see Broadband team läheb tõenäoliselt meist mööda, kui just
sõbrad BE'st appi ei tule icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 11:38:19 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Damn, see Broadband team läheb tõenäoliselt meist mööda, kui just
sõbrad BE'st appi ei tule icon_biggrin.gif


Teoreetiliselt (lim"tõenäosus" -> 0) võiks ju tulla, aga kuna BOINC jõuab mul enne käivitumist 3 erinevat crash'i maha panna (mõne isegi topelt) ja XP enda umbe lasta, siis .... Väga kahju, ma pole hetkel isegi võimeline BE'd aitama.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 10.03.2003 12:02:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

võiks ju tulla, aga kuna BOINC jõuab mul enne käivitumist 3 erinevat crash'i maha panna (mõne isegi topelt) ja XP enda umbe lasta, siis


tundub et BOINC-i taga peitub Microsoft

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 14:13:36 vasta tsitaadiga

mingi kamm on selle BOINC'i viimase kliendiga, 0.15 st, sest et kui ta AP'd lahendama hakkab, siis kipub hiire kursor ekraanil värelema.... tooltipid kah
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 18:54:45 vasta tsitaadiga

nüüd selline asi, et eile tõusis credit peale igat uploaditud wu'd (ei mingit delayd)
nüüd on asi päevotsa käinud ja credit sama mis eile icon_sad.gif


btw
praegu märakasin, et meil foorumisse on selline kasutaja tekkinud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=5163

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 20:28:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

btw
praegu märakasin, et meil foorumisse on selline kasutaja tekkinud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=5163

WTF icon_eek.gif
mingi pullivend. peab vist taotlema bänni. tuleb samas kohe meelde, et seti@estonia ninamees herr seti@estonia muutis mõneks ajaks oma nime samuti minu nimele sarnaseks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 10.03.2003 20:33:42 vasta tsitaadiga

irw...kõige parem on see, et kui dvd_vader'i profiilis kasutaja sõnumitel klikkida (0 sõnumit!), siis viskab ilusasti DVD Vaderi postitused ette. Tõeline liba dvd vader icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 20:37:31 vasta tsitaadiga

tohoo tillae, ongi nii, et viskab minu sõnumid lahti. nüüd läheb Taneli poole küll priva teele.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd_vader
külaline






sõnum 10.03.2003 20:39:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tohoo tillae, ongi nii, et viskab minu sõnumid lahti. nüüd läheb Taneli poole küll priva teele.


oot mis selle väikse HV kala pärast saan ma bänni? icon_eek.gif
tagasi üles
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 10.03.2003 20:43:48 vasta tsitaadiga

muhahaaaaa!!! Split personality icon_exclaim.gif
Täna õhtul saab veel nalja, ütleb mu sisetunne icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 20:45:03 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt võiks siis ju ka Bad_Sector teha. huvitav, kas libavader saab ka mu privaatsõnumitele ligi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd_vader
külaline






sõnum 10.03.2003 20:46:03 vasta tsitaadiga

kusjuures ei saa
tagasi üles
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 20:48:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kusjuures ei saa

no seda me tegelikult ei tea, kas ikka ei saa. aga paluks jätta siiski sellised naljad. nonii, ongi kustutatud. tänud Tanelile.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 20:49:02 vasta tsitaadiga

Kle libavader, mis mõte sel kasutajanimede pätsamisel üldse on. Niikuinii sind keegi ju õigex dvd vaderix ei pea.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 21:03:02 vasta tsitaadiga

mõte: tekitada fleimi, palju fleimi
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.