Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 18:10:17 vasta tsitaadiga

Kus saaks tõmmata cssi ? Ennem steami ostmist tahaks proovida mis fps on. Tänud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 18:15:20 vasta tsitaadiga

sellise iidse leiutisega nagu su profiilis on: SiS int. 32mb <--- ei mängi sa mingit CS S i vms mänge talutava fps i ja pildiga....
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 18:24:00 vasta tsitaadiga

profiilis ei ole õige masin
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 01.10.2006 18:24:53 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif pane õige siis.
Aga muidu võiksid kirjutada oma pilli andmed.

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 18:40:23 vasta tsitaadiga

AMD Sempron 2800+ @ 2ghz
512mb DDR pc3200
videokaart on integrigeeritud geforce NVIDIA 6100

videokaardi kohapealt ma kahtlen kõige rohkem. CS1.6 on küll fps 98-100 aga smokes veits vajub. Muidugi jah cs1.6 pole mingi näitaja.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 01.10.2006 18:50:49 vasta tsitaadiga

20-60fps pakun. nagu endalgi.
6100 peaks suht sama olema r9250'ga.
Prose on hea thumbs_up.gif

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 19:21:01 vasta tsitaadiga

Sai kord ülikooli peal Turion64 x2 TL50 prose ja sama videokaartiga läpakaga CS:S-i taotud, 640x480 peal oli tviigitud konfiga isegi mängitav icon_lol.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 19:38:52 vasta tsitaadiga

Eddi laena oma acci vaatan fpsi üle icon_wink.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 01.10.2006 19:42:52 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
Eddi laena oma acci vaatan fpsi üle icon_wink.gificon_biggrin.gif
Mul pole jumal teab mis ajast accounti olnud enam icon_smile.gif
Aga mingi vac banned vist on kusagil.
PM me

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 20:23:55 vasta tsitaadiga

Endal oli übertviiked konf ja Pentium III-M 1ghz, 256sdram ja 16mb ATi IGP. FPS oli ~30, sees ~60. Vahepeal tõmbab kinni. icon_biggrin.gif Mälu jääb väheks lihtsalt.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DracS
HV vaatleja
DracS

liitunud: 30.07.2006




sõnum 02.10.2006 06:15:37 vasta tsitaadiga

Müts maha Zag tõesti ilusti tehtud...
Olen mänginud mitmeid custom mappe, aga see on siiamaani üks parim mida näppinud olen icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 15:23:31 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Väga thumbs_up.gif thumbs_up.gif mäpp. icon_smile.gif



kas mulle tundub või on mapi idee suuresti pärit mängust Soldier of Fortune.. esimest osa mõtlen. Seal oli VÄGA sarnane üks map (singleplayeri kampaaniat alustades kohe esimene).Mitte ainult tekstuuride poolest vaid ka kohtade (metroojaam, tualett)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 15:24:15 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
MiXeR kirjutas:
Väga thumbs_up.gif thumbs_up.gif mäpp. icon_smile.gif



kas mulle tundub või on mapi idee suuresti pärit mängust Soldier of Fortune.. esimest osa mõtlen. Seal oli VÄGA sarnane üks map (singleplayeri kampaaniat alustades kohe esimene).Mitte ainult tekstuuride poolest vaid ka kohtade (metroojaam, tualett)


Võimalik. Mulle igastahes meenutab rohkem Max Payne esimest osa.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 15:36:25 vasta tsitaadiga

seda ka.. tglt, head mängud, head levelid..
Zag võiks CSSi konvertida ka SOF2-st MP_JOR1 mapi.. oleks dust2-le võistleja icon_wink.gif

mp_jor1 -> http://images.google.com/images?q=mp_jor1&ie=UTF-8&oe=UTF-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&sa=N&tab=wi

ma võin skriinide/tekstuuridega aidata, mäng on olemas
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 16:22:20 vasta tsitaadiga

väike OT aga zag läks sõjaväkke ära täna. ja seda ka veel, ma arvan et siiski see map pole tal meelega sof2 mapi sarnaseks tehtud, vaid oma peast võetud. ma pole küll kindel aga ta pole maininud kunagi, et oleks sof2-e toksinud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 16:40:17 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
AMD Sempron 2800+ @ 2ghz
512mb DDR pc3200
videokaart on integrigeeritud geforce NVIDIA 6100

videokaardi kohapealt ma kahtlen kõige rohkem. CS1.6 on küll fps 98-100 aga smokes veits vajub. Muidugi jah cs1.6 pole mingi näitaja.


Sain siis CSSi peale ja üllatus üllatus. FPS 40-70 rohkem nagu 50. Aga kõigub. Ei lootnud nii head FPSi kuna vaadake mis videokaart mul on icon_biggrin.gif
1 viga on mängul, konsooli ei ole, panin opsionsist enable. Aga ei midagi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 02.10.2006 16:55:23 vasta tsitaadiga

ostsin kah just siis mängu....Päris lahe see ostmis asi teistes mängudes polegi kohand icon_biggrin.gif
Osades servudes kus sai mängitud oli päris cool et 24 levelit ja leveli saad siis kui mingi teatud relvaga tapad ... icon_smile.gif cool


btw: vajab aega et aru saaks icon_smile.gif... hull pede radar on :S

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 17:05:48 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
1 viga on mängul, konsooli ei ole, panin opsionsist enable. Aga ei midagi.

Tasub teemat lugeda, lugematutel kordadel see küsimus läbi käinud icon_wink.gif Teine variant oleks "toggleconsole" bindida mõnele nupule peale tilde ("~").


viimati muutis siLc 02.10.2006 22:15:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 19:09:04 vasta tsitaadiga

Tänud siLc.

Keegi mängijakutt saaks anda css servusi millel pole vaci peal, nonsteam servu ip võib ka olla.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 02.10.2006 19:31:50 vasta tsitaadiga

game.taig.ee:27018
cs.verso.ee:270175 <<-- ei soovita,kuid ise tead,seal mingid kahtlased tüübid mängivad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 19:34:00 vasta tsitaadiga

steamerid mängivad enamjaolt taig-steam servus? ise saan ka lähipäevil steami ning tahaks juba paari servut kuhu kohe uudistama minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 19:39:44 vasta tsitaadiga

madex kirjutas:
game.taig.ee:27018
cs.verso.ee:270175 <<-- ei soovita,kuid ise tead,seal mingid kahtlased tüübid mängivad.

kumbi servu ei tööta ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 02.10.2006 19:46:17 vasta tsitaadiga

www.game-monitor.net
Võiks esimesesse posti ära panna kah selle lingi.

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 19:48:28 vasta tsitaadiga

uups, see link läks üdlse meelest. Muide keegi võiks oma cfg anda, endal see "toggleconsole" bindimine ei aita mitte midagi! Milles asi?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 20:44:37 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
steamerid mängivad enamjaolt taig-steam servus? ise saan ka lähipäevil steami ning tahaks juba paari servut kuhu kohe uudistama minna icon_biggrin.gif


istume ikka koffer.ee servudes rohkem malev/Clean

http://koffer.ee/rank/hlstats.php siit saad infi ja ip-d ja muud
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 21:36:02 vasta tsitaadiga

Hmm.. eks ma siis ka pean teiega liikuma.. Aga sinna on veel aega veidikene.. Novembris alles plaanis arvutit uuendada.. Ja praegune on suht plönn.. Ma kardan et ei jookse ilusti see mäng
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 22:36:24 vasta tsitaadiga

anna andmed?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MPZ
HV kasutaja
MPZ

liitunud: 11.01.2005




sõnum 03.10.2006 17:21:21 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
uups, see link läks üdlse meelest. Muide keegi võiks oma cfg anda, endal see "toggleconsole" bindimine ei aita mitte midagi! Milles asi?


Steami alt:

My Games -> Counter-Strike: Source -> Properties -> General -> Set launch options -> "-console" (ilma ülakomadeta)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 17:31:54 vasta tsitaadiga

Intel celeron 2,4 GHz Geforce fx 5200 128 mb. 256 MB RAM ja rohkem pole vist vaja teada
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 17:43:26 vasta tsitaadiga

sellega eriti häste CS S ei mängi. Win xp võtab juba ~200mb rammu ära ja sortsule ei jää midagi alles sealt
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 18:25:14 vasta tsitaadiga

prose ja ram ! (N) eriti ram, kui proset veits klokkida siis vb saaks hästi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.10.2006 19:51:52 vasta tsitaadiga

Ainuke asi mis seal pidur on, on ram praegu. Sest jah, XP sööb sellest peaagu kõik ära. Aga selle prose ja kaardiga mängib täiesti lõdvalt. Endal on 2GHz Sempron, 1GB rami ja integreeritud graafika- tegu siis läpakaga. Ja isegi sellega mängin ma üsna normaalselt seda mängu.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.10.2006 22:25:18 vasta tsitaadiga

mängu ajaks surutakse enamus winist pagefile'i, mistõttu suudab win siis vaid max 50MB võtta, kui hästi surutakse saab ka allapoole mälluhõivatust wini enda poolt (lisaks antiviirus, tulemüür, msn jne kui need töös on)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 04.10.2006 16:33:08 vasta tsitaadiga

kuidas saab kodus serverit teha?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 04.10.2006 22:31:33 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
kuidas saab kodus serverit teha?

Osta 10 megane nett icon_biggrin.gif..ja läheb vaja "servu kasti" icon_biggrin.gif
Tegelt on vist ming võimalus mingite deticated servudega või midagi??
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 23:32:45 vasta tsitaadiga

deticate server vms progrega saab teha (steamis olemas) aga siis peab ka hää net olema muidu on paras lag mängus. Ja RAM i peaks kah vist olema häste. Ma kord olen teinud servu (1vs1 tarveks) aga kuna net liiga piix siis ei tulnud sellest midagi välja kui rohkem kedagi sisse tahtis ronida.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 04.10.2006 23:43:51 vasta tsitaadiga

selge,sellisel juhul case closed !
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2006 00:55:36 vasta tsitaadiga

NB.Kas mängivad norm. tasemel (low+ mid) ja on huvitatud igapäevaseid pcw ja niisama war'e mängima (5v5) , meil on oma kanal ventrilos kuhu koguneme.Kes on huvitatud, võtke ühendust privas ja mikker peaks olemas olema.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 06.10.2006 21:32:22 vasta tsitaadiga

http://images.koffer.ee/images/uploaded/crapcsprob.jpg

Kuidas sellest alt paremast asjast lahti saab ??

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE


viimati muutis serif 06.10.2006 23:01:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2006 21:34:16 vasta tsitaadiga

net_graph 0 <.---- kirjuta konsooli
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.10.2006 21:34:46 vasta tsitaadiga

net_graph 0 ???
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 06.10.2006 23:03:16 vasta tsitaadiga

just!
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 08:23:10 vasta tsitaadiga

System Requirements

Minimum: 1.2 GHz Processor, 256MB RAM, DirectX 7 level graphics card, Windows 2000/XP/ME/98, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Recommended: 2.4 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX 9 level graphics card, Windows 2000/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 07.10.2006 08:51:45 vasta tsitaadiga

Ja celeron ei lähe selle taktsageduse alla icon_razz.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 10:00:21 vasta tsitaadiga

---- Ei ma tea seda et celeron on pann... -.-' Hõõruvad nina alla ka veel..
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.10.2006 10:01:56 vasta tsitaadiga

Sakurai,
ot:
Keegi ütles ühes teemas midagi sellist, et "Õnneks on meil celeroni kasutajad, keda alati mõnitada saab" icon_lol.gif (mitte midagi isiklikku)
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 17:52:55 vasta tsitaadiga

Hehe.. Aga hästi öeldud icon_biggrin.gif Ise olin loll et soetasin Celeroni icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 07.10.2006 18:52:43 vasta tsitaadiga

Mul oli sama asi,olin arvutitest suht loll ja lasin ka Celeroni osta mingi paar aastat tagasi,nüüd komplekteerisin enda kasti ikka ise icon_wink.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 20:54:03 vasta tsitaadiga

Ma lasin ju ka elionist osta mingi plönni.. Nüüd novembris plaanis Kallis ja Hea kast soetada icon_biggrin.gif.. Muidugi.. Oleks hea kui oleks odav ja hea.. haha.. .D

Aga kickija et liiga OT ei oleks.. Siis juhul kui uue raua saab ostetud siis liitun sinu klänniga. Kui avaldus sobib..heh
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 20:54:16 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
Mul oli sama asi,olin arvutitest suht loll ja lasin ka Celeroni osta mingi paar aastat tagasi,nüüd komplekteerisin enda kasti ikka ise icon_wink.gif

Sama siin.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.