|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
30.09.2006 18:22:34
|
|
|
| pringi, 350D on pudelikaelaks. Ei ole vahet kas pildistad RAW'i või JPG'd. Mälukaartide kiiruste vahed tulevad välja alles profikaamerate juures.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
30.09.2006 21:55:00
|
|
|
| mmz kirjutas: |
| pringi, 350D on pudelikaelaks. Ei ole vahet kas pildistad RAW'i või JPG'd. Mälukaartide kiiruste vahed tulevad välja alles profikaamerate juures. |
Ära aja jama, ka 350d protsessori ja puhvri kiirused on piisavad, et kaardi kiirus mõjuks oluliselt raw (ja ja max suurusega jpg) salvestamisele. Vaata kasvõi seda võrdlustabelit
Tõsi, et see erinevus saab oluliseks sarivõtte puhul ning pilte ükshaaval tulistades ei pruugi vahet sugugi märgata.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2t3r1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
30.09.2006 22:18:44
|
|
|
| mmz kirjutas: |
| pringi, 350D on pudelikaelaks. Ei ole vahet kas pildistad RAW'i või JPG'd. Mälukaartide kiiruste vahed tulevad välja alles profikaamerate juures. |
E-500 on siis profikaamera? sellel on küll vahe üsna suur nt. ultra2 ja extreme3 vahel
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
30.09.2006 22:34:29
|
|
|
| erko, olen 350D 's kasutanud üsnagi aeglaseid kaarte ja ka sarivõtte puhul pole mina vahet märganud. Testid testideks, mina räägin lihtsalt enda kogemustest.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.09.2006 22:44:17
|
|
|
mmz, aga oled sa neid kasutand järjest, et oled oma tunnetuses kindel? Lasknud mitme erineva kaardiga järjest sarivõtet jne? Üksikuid pilte klõpsides ei tekki kindlasti sellist vahrt sisse mida hiljem teise kaardiga tajuks.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
30.09.2006 22:57:13
|
|
|
Järjest tõesti ei ole. Samas olen kõikide kaartidega ka sarivõtteid teinud. Kaamera on seni iga kaardiga ca 15-25 JPG 'd kiiresti teinud ja siis on vahe veidi suuremaks läinud. RAWi on iga kaardiga 5-7 järjest teinud ja seejärel on suuremad vahed sisse tulnud.
Sarivõtte mõte on see, et saaks võimalikult kiiresti järjest pilte teha ja selle puhul on määravaks pigem kaamera puhver kui mälukaardi kiirus.
Kui läksin üle odavalt adata kaardilt sandisk ultrale, siis mingit vahet sarivõtete puhul küll ei märganud.
Sarivõtet läheb aga üldiselt ka väga vähe vaja. Igasugustel rallidel jm. spordiüritustel tuleb tabada see õige hetk mitte lihtsalt järjest klõpsutada. Kui õige hetk on tabatud siis võib ju kindluse mõttes paar lisaklõpsu veel teha.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
01.10.2006 13:08:18
|
|
|
huhuuuh, et siis niisama klõpsides ei ole kaardi kiirusel vahet? Ja arvutisse kopeerivad kõik kaardid ühe kiirusega?
Näiteks see? Adata Compact Flash 1GB 120x _____________ 300.-
viimati muutis yeah1000 01.10.2006 13:11:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pringi
HV veteran

liitunud: 08.06.2006
|
01.10.2006 13:10:23
|
|
|
hmm, CF, 1GB, 120x ja 300.-???
Krt, ma ostsin 80x ja maksin 500.-
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
01.10.2006 13:12:02
|
|
|
| njh, nad suht odavad, iseasi kas see adata on mõttekas ost?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.10.2006 13:13:36
|
|
|
pringi, ära neid 80x ja 120x väga tõsiselt võta. Tihti võib ühe firma 80x teise firma 120x kiirem olla.
Aga selle adata kaardi kohta pole mul küll ühtegi halba sõna. Olen ise ca 5 kuud kasutanud ja mingeid probleeme pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
01.10.2006 13:22:30
|
|
|
| mmz kirjutas: |
pringi, ära neid 80x ja 120x väga tõsiselt võta. Tihti võib ühe firma 80x teise firma 120x kiirem olla.
Aga selle adata kaardi kohta pole mul küll ühtegi halba sõna. Olen ise ca 5 kuud kasutanud ja mingeid probleeme pole olnud. |
mina nt enne kui 1gb cf'i ostsin, uurisin ka neid tootjate nö lubatud kiirusi ja ka möned mälukaardi testid. pm aitas see kenasti valida seda, et oleks enamvähem korraliku kiirusega nagu ka tootja kodukal lubatakse suure suuga.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nyy
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2002
|
01.10.2006 13:41:16
|
|
|
| yeah1000 kirjutas: |
huhuuuh, et siis niisama klõpsides ei ole kaardi kiirusel vahet? Ja arvutisse kopeerivad kõik kaardid ühe kiirusega?
Näiteks see? Adata Compact Flash 1GB 120x _____________ 300.- |
Kunagi kirjutasin oma probleemist sellise kaardiga oli teine sinise etiketiga ja ostetud kartulist. probleem siis corrupted dataga. Aga kuna ostuarve kadunud siis ei saa ma poodi tagasi kah minna...niiet vedeleb mul siin kodus...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
01.10.2006 14:11:16
|
|
|
| no k-arvutisalong ei lähe arvesse. selle poe saastakaubaga on mul piisavalt probleeme olnud, et sealt ma nii või teisiti midagi ei ostaks...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.10.2006 14:16:47
|
|
|
yeah1000, ega siis k-arvutisalong kaupa ei tooda Praaki võib igalt poolt saada.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
01.10.2006 14:18:26
|
|
|
| mmz kirjutas: |
yeah1000, ega siis k-arvutisalong kaupa ei tooda Praaki võib igalt poolt saada. |
aga eriti just sealt, ega muidu seal madalamad hinnad ei ole
kuidas siis ikkagi selle arvutisse kopeerimise kiirusega piltidel on? oleneb see mälukaardi kiirusest?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
01.10.2006 14:23:17
|
|
|
yeah1000, sa väidad, et K ostab spetsiaalselt sisse praaktooteid?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.10.2006 14:59:57
|
|
|
krt ükskõik mis teema siin HVs on lõpuks jõuab ikka karvutisaloonini välja. Jätke jama.
VÕib olla olen ma kiiksuga, aga ma küll ei ostaks kõige odavamat kaarti ükskõik mis kaamerasse. Hinad on nagunii nii kuradima palju langenud, et patt on seda sadat raha veel hakata koonerdama ja pärast nutta kui mingi jama on.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
01.10.2006 17:40:50
|
|
|
hinnavahe ei ole siiski päris sada krooni
tahaks lihtsalt teada mihuke kaart 350d-le jalgu jääb ja kui suur on erinevus piltide arvutisse saamisel...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
01.10.2006 17:48:33
|
|
|
| yeah1000, kiirus kaamerast arvutisse ei ole nii oluline, kui kaamera puhvrist kaardile. Mina ostsin kunagi 512MB Lexari kaardi 1xxx midagi krooni eest ja kiirusest puudu ei ole veel jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
03.10.2006 12:54:59
|
|
|
enam-vähem kronoloogilises järjekorras:
350D + KIT obje (Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 II)
AData mingi 512MB-ne CF junn (80x)
2GB Kingston Ultimate 100x
Hama Star 62 statiiv
mingi china kaug-päästik (saab 2 kaamerat ühe päästiku külge panna ja siis ajaliselt samu võtteid teha)
Hama Lens cleaning pen - praeguseks juba kuivanud; hari on hea vähemalt
Hama Circular Polarising filter, 58mm, coated both sides
Hama Sky 1A filter, 58mm
250GB external HDD, piltide talletamiseks
iAudio X5L töötab vast fotopangana kah(et saab fotokast pilte sinna laadida), aga ei tunne puudust.
39-in-1 kaardilugeja
1000mAh lisa-aku
50mm f1.8 II obje
kotti pole sellele seebikale veel ost'.
välgust ei tunne ka veel puudust
_________________

viimati muutis vull 31.12.2008 17:24:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
26.10.2006 21:16:26
|
|
|
tere
teema siis selline et ülehomme lähen egiptuse reisile. ei tahaks suurt statiivi kaasa võtta.
kust eestis on saada sellist kuulpeataolist asja mis kinnitub kas laua või mis iganes külge nagu pitskruvi?
asi peaks kandma kuskil 800grammi
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
26.10.2006 21:46:54
|
|
|
mina ostsin kunagi sealt Kaubamaja juurest fotopoest kruvistatiivi. Rowi toodang. Mingi 600-700 raha maksis.
http://www.atscomms.com/Rowi103.jpg
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2t3r1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
26.10.2006 22:03:29
|
|
|
LINK1 esimest korda nägin, aga tundub päris huvitav.
LINK2 ei kinnita küll kaamerat 100% paigale kuid suurema osa värinast võtab ära. võimalik ka ise meisterdada.
LINK3 ainult õhukestele vertikaalsetele pindadele.
aga neid mini statiive on ka terve suur valik mitte kõige hullema hinnaga ning monopood oleks ka üks valik. mine kuskile poodi ja küsi. selleks ju poemüüjad ongi
viljandi fotopoode ma eriti ei tea, aga tallinnas ja tartus peaks olema suurema valikuga suurema laoga photopoint.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
26.10.2006 22:03:56
|
|
|
| sihukest asja odavamat pole kusagil?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
30.10.2006 23:20:09
|
|
|
| p2t3r1 kirjutas: |
| küsimuseks, et kas kellelgi on kogemusi Olympuse RM-1 kaugjuhtimispuldiga. |
kui see on see ühe väikese halli nupuga väike seen, siis minu C770'ga tuli see kaasa.
vajutad nupule, kaamera teeb pilti.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2t3r1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
31.10.2006 00:52:47
|
|
|
| coox kirjutas: |
| p2t3r1 kirjutas: |
| küsimuseks, et kas kellelgi on kogemusi Olympuse RM-1 kaugjuhtimispuldiga. |
kui see on see ühe väikese halli nupuga väike seen, siis minu C770'ga tuli see kaasa.
vajutad nupule, kaamera teeb pilti. |
aga mingeid muid võimalusi pole? kaugelt võtab?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kermo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2004
|
31.10.2006 13:38:17
|
|
|
kaugust pole proovinud.. ühest toaotsast teise võtab küll
ja muid võimalusi ma ka avastanud pole veel.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
28.12.2006 03:30:05
|
|
|
| mmz kirjutas: |
Mul siis:
350D (18-55mm KIT)
58mm Hoy... blabla |
Täiendan siis veidi enda nimekirja:
Canon 350D
Canon 18-55mm KIT + Mandee varjuk
Canon 70-300mm F4-5,6 IS USM + Canon ET-64 II varjuk + 58mm Hoya HMC UV-filter
Canon RC-1 pult
2GB Sandisk Ultra II mälukaart
Tamrac Digital vutlar
1200 mAh lisaaku
Lähiajal plaanis suurem kott ja korralik statiiv hankida.
Millalgi on plaanis osta ka "star" filter.
Kaugemas tulevikus asenduks praegune 18-55mm KIT obje Canon EF 17-40mm F4,0 L USM CPS objektiiviga.
Üllatavalt hea mulje jättis mulle Canoni varjuk mille ostmist sellise hinnaga ma ikka üsna tükk aega kaalusin (Jakobson sellise plastikust jura eest tundus ikka liiga palju) Praegu ma aga oma ostu ei kahetse. Tegemist on tõeliselt kvaliteetse lisaga mis on seest isegi sametiga kaetud.
Ligi 3 korda odavamalt oleks saanud sarnase universaalse varjuki. Neid on aga väga ebamugav kinnitada ja samuti võtavad need tunduvalt enam ruumi. Kuna need kinnituvad filtrikeerme abil, siis ei saa sel ajal kui varjuk ees on ka kaitsekorki kasutada. Originaaliga selliseid muresid aga ei ole
viimati muutis mmz 28.12.2006 03:42:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
28.12.2006 03:36:33
|
|
|
mmz, ära solvu, aga tohib ma küsin... Kas sa oled varustusepede või fotomees?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
28.12.2006 05:00:47
|
|
|
Ei solvu. Varustusepede olen ma ehk selles suhtes, et üritan kõike ideaalses seisus hoida.
Võibolla on vaja põhjendust miks ma just ühe või teise asja kasuks otsustasin.
Loe, uuri ja kui midagi arusaamatuks jäi siis küsi julgelt :
Canon 350D - Kuna eelnev kogemus Canoni A-seeria kaameratega oli ainult positiivne aga A80 hakkas ennast juba ammendama, sai uueks kaameraks just see valitud. Oli sel ajal üks soodsamaid turul saadaolevaid kaameraid ja Canonile on ka suurim valik lisavarustust.
Canon 18-55mm KIT + Mandee varjuk - Kaamera sai niigi järelmaksuga ostetud ja alguses rahuldas mind KIT obje täielikult. Hinna ja kvaliteedi suhe on sel igati paigas ja teeb väga kenasid pilte. Mandee varjuk sai ostetud Photopointist ja on ennast õigustanud mitmel korral nii vihma kui ka päikesega.
Canon 70-300mm F4-5,6 IS USM + Canon ET-64 II varjuk + 58mm Hoya HMC UV-filter - Hoya UV-filter sai varem ostetud kaitseks KIT objektiivi jaoks aga nüüd kaitseb siis veidi kallimaid klaase. 70-300mm sai hangitud eelkõige seetõttu, et varasem kogemus teleobjektiividega mul praktiliselt puudub aga soov kaugeid asju lähedale tuua on juba pikk. Kahjuks sai veidi enne seda statiiv müüdud ja nüüd ma siis uut otsingi. Varjuk on objektiivi puhul loomulik osa mis aga (erinevalt paljudest teistest) Canoni puhul lisavarustuse alla kuulub.
Canon RC-1 pult - Sai ostetud seetõttu, et mulle meeldib teha looduse/maastikuvõtteid ja seda eelkõige öösiti (bulb funktsioon on sel juhul äärmiselt oluline). Kuna juhtmega lahendus mulle eriti ei istunud, siis saigi pult ostetud. Ost on ennast siiani igati õigustanud ja bulbiga olen mitmeid kenasid pilte saanud. Samuti on seda mugav kaasas tassida ja puudub juhtmerägastik fotokotis.
2GB Sandisk Ultra II mälukaart - Ei vaja vast kommentaare. Algselt kuulus kaamera juurde adata 512MB kaart mis aga mahult väikseks jäi. Seejärel sai juurde ostetud 1GB Sandisk Ultra ja lõpuks sai need mõlemad vahetatud 2GB Sandisk Ultra vastu. Hetkel pole seda veel kordagi täis pildistanud, seega minu jaoks sobiv maht.
Tamrac Digital vutlar - Vajalik siis kaamera turvaliseks transpordiks punktist a punkti b. Nüüd jääb see aga väikeseks kuna mahutab vaid kaamera koos väiksema objektiiviga. Hetkel soov koti järgi mis lisaks kaamerale mahutaks ka mu praegused, 50mm F1.8 (ise küll ei oma, kuid vahel olen laenanud) ja 17-40mm F4,0 L objektiivid. Samuti väiksema hulga lisavarustust (Mõned filtrid, akud, pult, puhastusvahendid...) Kottide hinnad üldiselt ka ei lange ja midagi väga uuenduslikku uutes mudelites vaevalt tuleb. Seega oleks mõttekam osta pigem veidi suurem kui täpselt paras kott.
1200 mAh lisaaku - Poes ju selliseid patakaid ei müüda kui aku peaks tühjaks saama.
"Star" filtrit sooviks eelpool mainitud öövõtete jaoks. Muudab kõik valgusallikad väga kenaks ja selgeks (tuhmi laigu asemel kena sära).
18-55mm KIT obje asendamine Canon EF 17-40mm F4,0 L USM CPS objektiiviga.
Kuna looduse/maastiku pildistamine on üks mu suuri lemmikuid, siis just 17-40mm oleks minu jaoks ideaalne objektiiv selle jaoks. Hetkel kuulub see küll veel nö. unistuste valdkonda kuna sellist summat pole lähiajal kuskilt tulemas (kui just lotos ei võida)
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
28.12.2006 05:31:48
|
|
|
uvitav palju canoni kasutatud 16-35mm L hind oleks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.03.2007 11:28:58
|
|
|
| OT, aga kas keegi teab, kas ja kus saab eestist fototehnikat rentida? Kumas on ainult 3 iidset kaamerat, aga tahaks just peegleid ja objektiive jms. rentida..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
04.03.2007 12:50:18
|
|
|
| mmz kirjutas: |
| "Star" filtrit sooviks eelpool mainitud öövõtete jaoks. Muudab kõik valgusallikad väga kenaks ja selgeks (tuhmi laigu asemel kena sära). |
sellega saab igast kenasid asju teha.. oman ja ei kahetse..
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
04.03.2007 15:03:50
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| OT, aga kas keegi teab, kas ja kus saab eestist fototehnikat rentida? Kumas on ainult 3 iidset kaamerat, aga tahaks just peegleid ja objektiive jms. rentida.. |
Kui sa oled piisavalt targa jutuga ja usaldusväärne, siis peaks iga endast lugupidav fotopood asju rendile andma.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.03.2007 16:13:38
|
|
|
www.overall.ee varem sai sealt ka igasugu canoni tehnikat rentida, ei tea praeguse kohta
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.03.2007 22:39:55
|
|
|
Ardo, Sa ju tead hästi, missugune nolk ma olen.. Olen suhteliselt kindel, et mulle ei taheta neid asju poes katsudagi anda, rääkimata rentimisest.. Aga noh, proovida võib.
Mark0, tänud, see fotohaus päris asjalik asi..
carlking, tänud, uurin.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapa555
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007
|
06.03.2007 20:16:02
|
|
|
Kas Panasonic Lumix DMC-FZ7 -le saab ka midagi juurde üldse lisada vms? Ma täielik võhik selle koha pealt
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.03.2007 20:24:20
|
|
|
No mida sul vaja on täpsemalt?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapa555
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007
|
06.03.2007 22:37:51
|
|
|
Ükskõik, tahaks lihtsalt teada mida sinna üldse juurde osta saab või panna 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
06.03.2007 22:39:48
|
|
|
kaelarihm
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.03.2007 22:42:54
|
|
|
Statiiv, suurem mälukaart, videokaabel
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
06.03.2007 23:24:02
|
|
|
Osta võid ka auto.. Iseasi, kuidas Sa ta sinna külge monteerid..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapa555
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007
|
06.03.2007 23:35:37
|
|
|
Ei tegelt ma ikka mõtlesin neid asju, mis foto kvaliteeti või selliseid asju paremaks teeb need filtrid jms.
Kaelarihm oli juba kaasas ja mälukaardi taipan ka ikka osta...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.03.2007 23:38:24
|
|
|
Iga asi mis sa sinna ette vahele keerad ei tõsta kvaliteeti, vaid langetab seda. No mingi kvaliteedikasvu sa saad äkki kuskil kõrgmäestikus UV filtriga tõesti ja peegeldused kaovad polariseerivaga, aga muu detail läheb tahes tahtmata pisemaks. Mida vähem klaasi/plastmassi vahel, seda vähem ka kvaliteedikadu.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.03.2007 01:00:56
|
|
|
jummel küll jah, miks tahetakse osta asju lihtsalt ostmise pärast. Kui sul pole õrna aimugi mida või miks, siis ausõna pole mõtet neid ka osta.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pringi
HV veteran

liitunud: 08.06.2006
|
07.03.2007 01:44:51
|
|
|
| namstoop, Võitja on see, kellel on surres kõige rohkem asju.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.03.2007 01:49:16
|
|
|
fotograafide hulgas on võitja see, kellel on surres kõige rohkem filtreid
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
15.03.2007 19:42:40
|
|
|
fotograafide hulgas on võitja see, kellel on surres kõige pikem
(obje loomulikult)
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|