Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 13:01:28 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
1.5 versioonil loeb.
Keegi veel 1.5 versiooni kasutab? Mul nagu mingi jama, et iga 12h tagant pulsemine ei tööta.. Rohkem nagu 132 tuleb. icon_rolleyes.gif Settingus on kõik õigesti.

kasutan. peaks ütlema, et nipetnäpet on veel vaja teha, et siiski see beta ja näiteks hiirel back ja forward nupude vajutamisel ka ei tööa, kui 1.4 töötas.
ise muidu seda ajalist pulset ei kasuta, et selle pealt ei oska öelda.

muidu jahm.. thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 00:53:41 vasta tsitaadiga

põmst on enamus 503 HV tiimi liikmetest inactive väga pikka aega,kuigi ma usun kui neile meelde tuleks laseksid nad programmi uuesti peale.
Siiski minagi peale formati ei suvatsenud,ning parooli unustasingi ära.

võiks miski macroga kõikidele neile kirjad saata, HV tiim saaks endale väärilise poodiumi koha siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 07:46:24 vasta tsitaadiga

paned siis nii x parooli, et ise ka meeles ei suuda hoida..
ma olen wp avastamisest teinud umbes täpselt 4-5 formatit ja isegi netti polnud ja ikka WP töötas mul. Viisin kunagi arvuti sõbra poole ja siis kasutasin juhust, et tal nett ja installisin ka WP ära ja kodus siis sai lasta mõnusalt.
Noh nüüd enam seda muret, et netti pole enam ammu icon_razz.gif

aga samas vastu ma ka poleks sellele reklaamile.. icon_smile.gif halba see ju ei tee !

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 30.09.2006 10:03:38 vasta tsitaadiga

8. koht :O

Päris lahe icon_smile.gif !!!

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 30.09.2006 12:15:00 vasta tsitaadiga

mhmh

Whatpulse for Mac RC3 ei lase kolmetähelise kasutajaga sisse logida, muidu aitaks ka jälle kaasa, ilmselt mingi puuk veel sisse jäänud...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2006 13:19:12 vasta tsitaadiga

mks, saada neile kiri, äkki see kiirendab asjade käiku.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 18:32:21 vasta tsitaadiga

[VaHuR] ka nüüd HinnaVaatluse tiimis.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.10.2006 20:52:38 vasta tsitaadiga

WhatPulse kirjutas:
[VaHuR] has not yet pulsed.
icon_cry.gif

Tubli, uusi liikmeid vaja. thumbs_up.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 21:07:12 vasta tsitaadiga

Mina ka.

Miskipärast whatpulse võtab tihti CPU 1-3% endale idles. Miks nii? icon_sad.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.10.2006 21:08:14 vasta tsitaadiga

time123, 98% on ju vaba. icon_rolleyes.gif Niiet miks rabeleda?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 21:12:22 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Mina ka.

Miskipärast whatpulse võtab tihti CPU 1-3% endale idles. Miks nii? icon_sad.gif

Mis sa tahad öelda, et enne WP panekut ei olnud 1-3% CPU kasutust?! icon_biggrin.gif
ei usu.. see hüppab ikka selle vahesees ju.. icon_smile.gif
natuke mälu võtab aga see on tänapäeval minuarust juba võrdne olematuga.

Aga väga tore, et liitusid thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 21:12:41 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Mina ka.

Miskipärast whatpulse võtab tihti CPU 1-3% endale idles. Miks nii? icon_sad.gif


tõmba no-lag versioon



ise ka siis liige, hetkel 150k key'd

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 22:47:27 vasta tsitaadiga

Sai ka see programm siis tööle pandud ja HV tiimiga liitutud icon_biggrin.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 02:58:13 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Mina ka.

Miskipärast whatpulse võtab tihti CPU 1-3% endale idles. Miks nii? icon_sad.gif

Mul võtab 1.5tavaline versioon 4mb mälu. Explorer ja svchost.exe võtavad kordades rohkem.
Nii nõudlik see proge ei ole, etjõudlust hakkaks alla kakkuma
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 16:18:33 vasta tsitaadiga

Alati on oodatud uued liikmed, nii et auru juuErde.
Me oleme ikka meeskondade seas 8. kohal, oma 521 kasutajaga.
Eesti on ikka 13. kohal.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 09.10.2006 16:25:43 vasta tsitaadiga

tervelt 414 028 707 nupuvajutust lahutab meid 7 kohast icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 09.10.2006 17:05:29 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
tervelt 414 028 707 nupuvajutust lahutab meid 7 kohast icon_sad.gif

Mis hiireklõpsud on üldse mõttetud ??



Kuidas neid mile asju saada :S... mul see üldse ei liigu.. mingi special hiir peab olema ? icon_biggrin.gif

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2006 17:06:25 vasta tsitaadiga

serif, uue versiooni tõmbama.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 09.10.2006 17:54:19 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
serif, uue versiooni tõmbama.


Lihtne ja loogiline tänud

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 23:24:57 vasta tsitaadiga

lisasin teise arvuti ka,
tiimis koht 337 8)

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 23:35:32 vasta tsitaadiga

Olge õnnelikud, olin päris pikka aega ilma whatpulseta.
Just tirisin proge uuesti ja panin tööle.
http://whatpulse.org/stats/profile.php?uid=174890
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 19.10.2006 00:16:44 vasta tsitaadiga

sbtainas kirjutas:
lisasin teise arvuti ka,
tiimis koht 337 8)


lol ma olen 339 icon_smile.gif

aga ma kogun enda suurimat pulset mis on juba huge nii et hahahha icon_biggrin.gif icon_smile.gif

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 10:15:18 vasta tsitaadiga

Andsin ka oma panuse siis icon_smile.gif .
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 11:21:15 vasta tsitaadiga

25 okt teen Pulse icon_biggrin.gif

praegu on nii ~600'000klava ja ~125'000 hiirt tagataskust välja käia icon_biggrin.gif

miks 25?! - Birthday beer_yum.gif icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 19.10.2006 11:32:22 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:
25 okt teen Pulse icon_biggrin.gif

praegu on nii ~600'000klava ja ~125'000 hiirt tagataskust välja käia icon_biggrin.gif

miks 25?! - Birthday beer_yum.gif icon_biggrin.gif


icon_razz.gif päris suur

peab kah koguma hakkama siis icon_smile.gif

mitu miili ??

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 18:57:34 vasta tsitaadiga

serif kirjutas:
jalkpall kirjutas:
25 okt teen Pulse icon_biggrin.gif

praegu on nii ~600'000klava ja ~125'000 hiirt tagataskust välja käia icon_biggrin.gif

miks 25?! - Birthday beer_yum.gif icon_biggrin.gif


icon_razz.gif päris suur

peab kah koguma hakkama siis icon_smile.gif

mitu miili ??


17620 m icon_razz.gif

ma panin meetri loenduse icon_razz.gif
minust kõige sexikam icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 19.10.2006 20:19:37 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:
serif kirjutas:
jalkpall kirjutas:
25 okt teen Pulse icon_biggrin.gif

praegu on nii ~600'000klava ja ~125'000 hiirt tagataskust välja käia icon_biggrin.gif

miks 25?! - Birthday beer_yum.gif icon_biggrin.gif


icon_razz.gif päris suur

peab kah koguma hakkama siis icon_smile.gif

mitu miili ??


17620 m icon_razz.gif

ma panin meetri loenduse icon_razz.gif
minust kõige sexikam icon_biggrin.gif


tegelt mul kah meetrid icon_biggrin.gif... mingi jänki pole icon_smile.gif

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 14:08:02 vasta tsitaadiga

Ohjama, kui keegi caesar IV vms asja mängib siis pange küll whapulse kinni. Mul tõmbas niimoodi hakkima ja kahtlustasin esimese asjana et mu 6600gt kuumeneb üle jms.
Peal on see uus beta versioon
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 14:32:50 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Ohjama, kui keegi caesar IV vms asja mängib siis pange küll whapulse kinni. Mul tõmbas niimoodi hakkima ja kahtlustasin esimese asjana et mu 6600gt kuumeneb üle jms.
Peal on see uus beta versioon

WP pärast?!
icon_lol.gif
i don't think so!
mul pole WP veel ühtegi asja segama hakand.. icon_razz1.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 15:15:13 vasta tsitaadiga

jalkpall kirjutas:
artur- kirjutas:
Ohjama, kui keegi caesar IV vms asja mängib siis pange küll whapulse kinni. Mul tõmbas niimoodi hakkima ja kahtlustasin esimese asjana et mu 6600gt kuumeneb üle jms.
Peal on see uus beta versioon

WP pärast?!
icon_lol.gif
i don't think so!
mul pole WP veel ühtegi asja segama hakand.. icon_razz1.gif


No mõtle mida tahad aga minul oli nii. Kõigepealt kiskusin graafikat maha et meibi ei vea kast välja aga ikka hakkis.
Peale WP kinnipanemist kruttisin graafika üles tagasi ja jooksis normaalselt. Mõtle ise mis siis viga võis olla.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.10.2006 15:18:16 vasta tsitaadiga

ma pulsen nii kuis süda lustib (harilikult 20k kanti jäävad pulsed)
edit: ...moved his or her mouse for 33.79 miles.
nii et päris kaks miili on maha sõidetud icon_biggrin.gif
edit2: ise ka vahepeal täheldanud seda laggimis värki mängudes

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 20.10.2006 15:47:52 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
ma pulsen nii kuis süda lustib (harilikult 20k kanti jäävad pulsed)
edit: ...moved his or her mouse for 33.79 miles.
nii et päris kaks miili on maha sõidetud icon_biggrin.gif
edit2: ise ka vahepeal täheldanud seda laggimis värki mängudes


kui pika aja peale sul see 33.79miili tulnd on?

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2006 16:58:01 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
ma pulsen nii kuis süda lustib (harilikult 20k kanti jäävad pulsed)
edit: ...moved his or her mouse for 33.79 miles.
nii et päris kaks miili on maha sõidetud icon_biggrin.gif
edit2: ise ka vahepeal täheldanud seda laggimis värki mängudes

raudselt ööse mingi tasker sees mis liigutab hiirt icon_lol.gif
a palju clicke?

no siis olen ma õnnes, et siiani mul ei ole näkku pand WP icon_wink.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 20.10.2006 22:36:03 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
jalkpall kirjutas:
artur- kirjutas:
Ohjama, kui keegi caesar IV vms asja mängib siis pange küll whapulse kinni. Mul tõmbas niimoodi hakkima ja kahtlustasin esimese asjana et mu 6600gt kuumeneb üle jms.
Peal on see uus beta versioon

WP pärast?!
icon_lol.gif
i don't think so!
mul pole WP veel ühtegi asja segama hakand.. icon_razz1.gif


No mõtle mida tahad aga minul oli nii. Kõigepealt kiskusin graafikat maha et meibi ei vea kast välja aga ikka hakkis.
Peale WP kinnipanemist kruttisin graafika üles tagasi ja jooksis normaalselt. Mõtle ise mis siis viga võis olla.

Kasutad sa ikka seda nolag "varianti"?

_________________
Ka Tšernobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 01:26:14 vasta tsitaadiga

v 1.5 beta 1 (Cherry)
Mis see nolag on ?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 21.10.2006 12:10:03 vasta tsitaadiga

Nolag on variant, millega mängud ei "hangu" nii nagu sa kirjeldasid. Otsi kuskilt properties või muu sellise asja alt ... mul antud massinas pole WP'd seega ei saa puust ja punaseks ette ka teha.
_________________
Ka Tšernobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 14:44:35 vasta tsitaadiga

Hmm.. installisin ka endale selle whatpulse.. asi loendab klikke ja klahvivajutusi.. aga kuidas ta hiire "läbisõitu" mõõtma peaks hakkama? Reedel installisin, aga ikka 0 miili.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 15:21:42 vasta tsitaadiga

rixk kirjutas:
Hmm.. installisin ka endale selle whatpulse.. asi loendab klikke ja klahvivajutusi.. aga kuidas ta hiire "läbisõitu" mõõtma peaks hakkama? Reedel installisin, aga ikka 0 miili.


menüüst aktiveeri hiire "läbisõidu" lugeja ka.. (saab ka kilomeetri ja meetri, kui vaja)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 15:35:20 vasta tsitaadiga

Selles ongi asi, et pole kuskilt aktiveerida. Menüüst on ainult clickcounting ja keycounting aktiveerimise võimalus. Kõik teised kohad ka läbi otsitud.. ei midagi. Versioon, mida kasutan on 1.4.7.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.10.2006 15:37:35 vasta tsitaadiga

rixk, 1.4.7 ei toetagi seda funktsiooni. icon_wink.gif
1.5 beta kaku.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 15:52:01 vasta tsitaadiga

ühinesin kah siis üle pika aja klikkimisega.
läbisõidu poolest jään vist üsna maha, kuna kasutan hiire back-forward, kiir- ja vasak-paremskrolli ja close nuppu...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 16:31:29 vasta tsitaadiga

Tirisin siis versioon 1.5 ära. Kas see kasutab sisse logimisel mingit teist porti? Igatahes sellega ei loginud ta mind sisse, ütles et ei saa serveriga ühendust. Nende lehel nagu portide kohta polnud midagi mainitud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 16:37:37 vasta tsitaadiga

rixk, Kas sa uue profile lõid oma kasutajaga www.whatpulse.org veebilehel?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 23.10.2006 16:44:04 vasta tsitaadiga

Lisaks veel seda, et profiilide loomine lisati asjale selle pärast, et oleks võimalik erinevates arvutites tehtut jälgida.
_________________
Ka Tšernobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2006 17:11:21 vasta tsitaadiga

1.4.7 töötab ilusti samas arvutis, nii et profiilis ei tohiks viga olla. Pealegi ei saa ta serveriga ühendust. Tükk aega üritab serverit leida, siis ütleb, et ei saanud ühendust. Ise pakun, et kasutab teist porti, sest kodus läks upgrade valutult. Töö juures aga müür suhteliselt kinni.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 25.10.2006 14:04:31 vasta tsitaadiga

Kuigi olen üle minemas ka selle beta peale, siis on probleeme vanema versiooniga, mis ei taha ära saata icon_neutral.gif
Alfredo kirjutas:
Nolag on variant, millega mängud ei "hangu" nii nagu sa kirjeldasid. Otsi kuskilt properties või muu sellise asja alt ... mul antud massinas pole WP'd seega ei saa puust ja punaseks ette ka teha.

Beta puhul on install kaustas nolag.exe ja kasuta seda käim ajamisel. Vanema versiooni puhul oli vaja sikutada eraldi nolag proge.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 00:17:44 vasta tsitaadiga

Ehh,mingid haledad UC vennad tahavad meist mööda sõita.
Seletavad et taevase abiga saavad meist "Koljatist" jagu...hah, siin see taevane abi ongi,väljaspool nende tiimi annetatakse neile oma klikke täiesti mannetu minu meelest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 00:42:53 vasta tsitaadiga

NFS Carbonit mängides tuleb päris kenasti key-sid icon_lol.gif
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 10:28:16 vasta tsitaadiga

carboniga tuli 80k juurde icon_lol.gif

aga nüüd on see läbi ja mis edasi? tavapärane 10k reziimis edasi?! paistab nii icon_biggrin.gif
või peaks teisi NFS seeriaid ka pelama.. päris hea mõte icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Igatahes kes pole veel endale WP peale pand, siis on viimane aeg thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 13:37:35 vasta tsitaadiga

Ega jah, mul saab varsti 7 miljonit täis, ika 10-20k ringis tavaliselt saab pulsitud, suurem oli 179000 hiljuti
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.